Results
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-Do Młodzików woj. Śląskie i Małopolskie - Results
Search:
CSV Export
01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP
Categories
Rank
Name
Club
Country
01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP
1
GRAJNY NATALIA
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP
2
KOWALSKA MAJA
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP
3
BARTOLEWSKA OLIWIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP
3
ZIĘBACZ MAJA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP
5
BUJAK MAJA
UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI
POLAND
01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP
5
TOMICZEK NATALIA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP
5
KOTLORZ SARA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP
5
FOLTYŃSKA DOMINIKA
CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA
POLAND
01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP
9
MAOR JULIA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP
9
ADAMIK ANDŻELIKA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP
9
KICZOR MIA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP
9
KULEJ MAGDALENA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP
9
URBANIEC PAULA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP
9
HERBA MAGDA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP
9
MALINA ZOJA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP
9
MICHALIK NATALIA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP
Categories
Rank
Name
Club
Country
02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP
1
PIECHOWICZ GABRIELA
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP
2
ŚLIŻEWSKA JULIA
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP
3
ŚWIĄCIK KAMILA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP
3
GONERA NADIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP
5
LUBOSZ DOMINIKA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP
5
KIELAN EMILIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP
5
KWAPISIEWICZ WERONIKA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP
5
SOBALA HANNA
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP
9
KRYSTA HANNA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP
9
KUKURBA MAJA
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP
9
HERTMAN MAJA
CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA
POLAND
02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP
9
RICHTER JOANNA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP
9
CAPEK MARYSIA
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP
9
KUŚ KINGA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP
Categories
Rank
Name
Club
Country
03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP
1
SZECÓWKA MILENA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP
2
BAŚCIK JULIA
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP
3
ŁASKAWIEC ZOFIA
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP
3
FRYC NADIA
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP
5
GDULA AGNIESZKA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP
5
FERT ALEKSANDRA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP
5
POTONIEC WIKTORIA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP
5
WIKLAK ZUZANNA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP
9
GERMEL MAJA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP
9
MIŚ ALEKSANDRA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP
9
FAŁDROWICZ DARIA
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP
9
POLAK KALINA
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP
9
BARTUSIAK MAGDALENA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP
9
KMIECIK EMILIA
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP
9
WIENCEK EMILIA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP
9
BAS MARTYNA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP
17
KAPLIK ZOFIA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP
17
LANGER ZUZANNA
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP
17
KWIĘDACZ ANTONINA
UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI
POLAND
04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP
Categories
Rank
Name
Club
Country
04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP
1
JARUBAS KAROLINA
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP
2
CIEPIELA CELINA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP
3
SAWICKA WIKTORIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP
3
STASZKIEWICZ JULIA
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP
5
ZIÓŁKOWSKA WERONIKA
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP
5
POLESZAK WIKTORIA
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP
5
MICHALIK MARIA
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP
5
OTTO TAMARA
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP
9
KASPERSKA MAJA
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP
9
HERUDZIŃSKA ALICJA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP
9
MOKRY MILENA
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Categories
Rank
Name
Club
Country
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
1
KWAPISIEWICZ WERONIKA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
2
CIEPIELA CELINA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
3
KRYSTA HANNA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
3
SZECÓWKA MILENA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
5
KIELAN EMILIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
5
HERTMAN MAJA
CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
5
HERUDZIŃSKA ALICJA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
5
SAWICKA WIKTORIA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
5
POTONIEC WIKTORIA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
5
LANGER ZUZANNA
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
5
ZIÓŁKOWSKA WERONIKA
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
5
KAPLIK ZOFIA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
5
JARUBAS KAROLINA
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
5
MICHALIK MARIA
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
5
POLESZAK WIKTORIA
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
5
STASZKIEWICZ JULIA
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
ŚWIĄCIK KAMILA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
URBANIEC PAULA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
MOKRY MILENA
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
WIENCEK EMILIA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
KUŚ KINGA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
BARTOLEWSKA OLIWIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
KOTLORZ SARA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
ZIĘBACZ MAJA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
MALINA ZOJA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
RICHTER JOANNA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
CAPEK MARYSIA
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
GERMEL MAJA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
HERBA MAGDA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
ADAMIK ANDŻELIKA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
FOLTYŃSKA DOMINIKA
CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
KWIĘDACZ ANTONINA
UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
WIKLAK ZUZANNA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
FERT ALEKSANDRA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
MICHALIK NATALIA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
KULEJ MAGDALENA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
LUBOSZ DOMINIKA
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
GDULA AGNIESZKA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
BARTUSIAK MAGDALENA
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
TOMICZEK NATALIA
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
GONERA NADIA
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
KICZOR MIA
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
BUJAK MAJA
UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI
POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
17
BAS MARTYNA
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP
Categories
Rank
Name
Club
Country
06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP
1
STACHURSKI WOJCIECH
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP
2
SMOLAK MAKSYMILIAN
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP
3
WIECZOREK MACIEJ
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP
3
GRUSZKA DAWID
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP
5
PIĄTEK WITOLD
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP
5
CHYŻYŃSKI ADAM
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP
5
FRAKSZTAJN WOJCIECH
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP
5
FABISZAK MARCEL
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP
9
KAROLCZYK JAN
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP
9
BARTOSIK KAMIL
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP
9
SZLEPER JAKUB
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP
9
SZKLARSKI WOJCIECH
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP
9
BEKUS MACIEJ
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP
9
KOPEĆ ALEKSANDER
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP
9
WOJCIECH GRABOWIECKI
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP
Categories
Rank
Name
Club
Country
07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP
1
DEJ CEZARY
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP
2
MASARCZYK DAWID
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP
3
BAŁAGA FRANCISZEK
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP
3
DOROBISZ SZYMON
BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO
POLAND
07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP
5
KOZŁOWSKI JAKUB
BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO
POLAND
07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP
5
KACZMAREK KAJETAN
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP
5
ZANDER WIKTOR
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP
5
TRZEPIZUR KAROL
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP
9
KURZACZ PRZEMYSŁAW
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP
9
SZOSTAK WITOLD
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP
9
LUBSZCZYK KRYSTIAN
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP
9
INGIER PRZEMYSŁAW
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP
9
KONSEK MACIEJ
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP
9
TELĘGA MICHAŁ
UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI
POLAND
07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP
9
KWAPISIEWICZ JAN
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP
9
WOŁOSEWICZ KACPER
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP
17
FERT JAKUB
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP
17
MACHUDERSKI SZYMON
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP
17
WŁODAREK PIOTR
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
Categories
Rank
Name
Club
Country
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
1
ROSPOND STANISŁAW
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
2
MOŚCICKI MIŁOSZ
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
3
WYGODA KAROL
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
3
SOSNOWSKI SZYMON
BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO
POLAND
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
5
NIEDZIELA ADRIAN
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
5
SPOREK KACPER
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
5
OPACZKO DORIAN
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
5
TORBUS BŁAŻEJ
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
9
WOLNY SZYMON
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
9
PLATA PIOTR
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
9
WĄSEK TOMASZ
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
9
ZOMERFELD JAKUB
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
9
MOŚKO ŁUKASZ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
9
KUMOR ERYK
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
9
BRUDZIANA ADAM
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
9
YELCHENKO ANDRII
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
17
FOLTYN OSKAR
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
17
CELEBAN ALAN
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
17
ACHIMESCU JAN
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP
17
CHMIELARZ MIŁOSZ
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
Categories
Rank
Name
Club
Country
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
1
NAJGEBAUER IGOR
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
2
WERNER BARTOSZ
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
3
KRUK KAROL
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
3
KWAPULIŃSKI PIOTR
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
5
KOZEK ANTONI
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
5
DĄBROWSKI PIOTR
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
5
BADZIOCH SZYMON
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
5
TŁUSTOCHOWICZ MIKOŁAJ
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
9
GRADEK HUBERT
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
9
ORZEŁ MAKSYMILIAN
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
9
HELD BARTOSZ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
9
RACHEL JAKUB
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
9
BRACHMAŃSKI FILIP
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
9
JANOWSKI PRZEMYSŁAW
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
9
TEODORCZYK BARTOSZ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
9
ZAWIŁA BARTOSZ
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
17
JUSZCZYK JAKUB
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
17
MICHALCZYK DANIEL
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
17
WOŹNIAK DOMINIK
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
17
STĘPIEŃ MIKOŁAJ
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
17
BANACH KACPER
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
17
MISIAK MATEUSZ
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
17
KAŁMUK PATRYK
UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
17
JEZIORSKI MACIEJ
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
17
WILK IGOR
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
17
TALAGA IGOR
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP
17
WOJCIECHOWSKI XAVIER
ŚLĄSKI KLUB TAEKWON-DO W PYSKOWICACH
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Categories
Rank
Name
Club
Country
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
1
KRUK KAROL
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
2
WOJCIECHOWSKI XAVIER
ŚLĄSKI KLUB TAEKWON-DO W PYSKOWICACH
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
3
DĄBROWSKI PIOTR
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
3
JUSZCZYK JAKUB
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
5
GRADEK HUBERT
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
5
HELD BARTOSZ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
5
ZOMERFELD JAKUB
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
5
ROSPOND STANISŁAW
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
5
ORZEŁ MAKSYMILIAN
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
5
NIEDZIELA ADRIAN
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
5
KWAPISIEWICZ JAN
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
5
WOLNY SZYMON
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
5
BRACHMAŃSKI FILIP
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
5
KOZŁOWSKI JAKUB
BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
5
NAJGEBAUER IGOR
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
5
ZAWIŁA BARTOSZ
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
KURZACZ PRZEMYSŁAW
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
WOJCIECH GRABOWIECKI
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
FRAKSZTAJN WOJCIECH
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
KUMOR ERYK
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
FABISZAK MARCEL
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
KAŁMUK PATRYK
UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
SZOSTAK WITOLD
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
MOŚKO ŁUKASZ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
TRZEPIZUR KAROL
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
PIĄTEK WITOLD
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
TORBUS BŁAŻEJ
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
ACHIMESCU JAN
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
CHYŻYŃSKI ADAM
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
TŁUSTOCHOWICZ MIKOŁAJ
KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
KAROLCZYK JAN
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
FOLTYN OSKAR
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
KONSEK MACIEJ
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
WIECZOREK MACIEJ
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
KWAPULIŃSKI PIOTR
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
SZLEPER JAKUB
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
MASARCZYK DAWID
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
JEZIORSKI MACIEJ
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
MICHALCZYK DANIEL
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
SPOREK KACPER
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
SMOLAK MAKSYMILIAN
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
WERNER BARTOSZ
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
TEODORCZYK BARTOSZ
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
PLATA PIOTR
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
GRUSZKA DAWID
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
TELĘGA MICHAŁ
UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
MOŚCICKI MIŁOSZ
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
FERT JAKUB
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
WOŹNIAK DOMINIK
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
SZKLARSKI WOJCIECH
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
BANACH KACPER
NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
WOŁOSEWICZ KACPER
RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
INGIER PRZEMYSŁAW
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
MACHUDERSKI SZYMON
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
DOROBISZ SZYMON
BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
ZANDER WIKTOR
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
BARTOSIK KAMIL
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
STĘPIEŃ MIKOŁAJ
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
BEKUS MACIEJ
KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
KOPEĆ ALEKSANDER
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
LUBSZCZYK KRYSTIAN
RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
WŁODAREK PIOTR
KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK
POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
17
STACHURSKI WOJCIECH
LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT
POLAND
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-03-29 10:12:00 CET +01:00)