Results
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-Do Młodzików woj. Pomorskie i Zachodnio Pomorskie - Results  print this site
 Search:
Categories Rank Name Club Country
01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 1gold LEŚNIAK MARTA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 2silver KOCHAŃSKA MAŁGORZATA AKADEMICKI KLUB TAEKWONDO UDAR W GDAŃSKU  POLAND
        01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 3bronze POŹNIAK ZOFIA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 3bronze DUDKOWSKA KAROLINA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 5 PACZKOWSKA ANNA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 5 ŻURAWSKA WERONIKA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 5 ŚWIĄDER LENA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 5 KOCHANOWSKA AMELIA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 9 PIOTROWSKA MARTYNA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 9 WIECZERZAK AMELIA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 9 CUKROWSKA AGNIESZKA SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO  POLAND
02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 1gold GŁUCHOWSKA MAJA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 2silver BIELIŃSKA PAULINA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 3bronze CICHY MAJA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 3bronze WOLICKA-WOLSZLEGER JAGODA AKADEMICKI KLUB TAEKWONDO UDAR W GDAŃSKU  POLAND
        02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 5 GRZELAK OLIWIA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO TORNADO SZCZECIN  POLAND
        02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 5 FRANKOWSKA DARIA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 5 PILAS MILENA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 5 WOŁOSZ WERONIKA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 9 KOTLARZ MAJA AKADEMICKI KLUB TAEKWONDO UDAR W GDAŃSKU  POLAND
        02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 9 JABŁOŃSKA EMILIA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 9 SZOSTEK ANNA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 9 JAKOWSKA AGATA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 9 SUKIENNIK ALEKSANDRA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 9 MIĄSIK MAJA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 9 SZAJDZIUK MILENA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 9 CHYŁA JULIA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 17 ZDYBEL ZOFIA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 17 ROGALEWSKA PAULINA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 1gold BOROCH MAGDALENA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 2silver SAWICKA GABRIELA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 3bronze LELEK WIKTORIA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 3bronze SULMA MAGDALENA AKADEMICKI KLUB TAEKWONDO UDAR W GDAŃSKU  POLAND
        03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 5 GRONOSTAJ WIKTORIA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 5 SAJDŁOWSKA FLAWIA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 5 ŚWIĄTEK KAROLINA KLUB TAEKWON-DO ITF SZCZECIN  POLAND
        03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 5 MILEWSKA ALEKSANDRA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 9 JAGUSZEWSKA MICHALINA SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO  POLAND
        03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 9 BYLICKA EWA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 9 ŁYŻEŃ PATRYCJA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 9 PAWEŁEK ZUZANNA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO TORNADO SZCZECIN  POLAND
        03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 9 KRAJEWSKA HELENA SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO  POLAND
        03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 9 MARKIEWICZ OLIWIA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 9 MYSZK PAULINA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 9 ROMSKA MARTYNA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 17 KOTLARZ ZUZANNA AKADEMICKI KLUB TAEKWONDO UDAR W GDAŃSKU  POLAND
        03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 17 BREJT POLA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 17 PASZKOWSKA JULIA KLUB TAEKWON-DO ITF SZCZECIN  POLAND
04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 1gold KALINOWSKA AGATA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 2silver MAKUCHOWSKA MAJA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 3bronze CIESIOŁKIEWICZ JULIA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 3bronze BANAKOWICZ MARTA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 5 DROZD MAJA KLUB TAEKWON-DO ITF SZCZECIN  POLAND
        04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 5 ŁĄGIEWKA OLIWIA KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 5 SZPATOWICZ MARIANNA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO TORNADO SZCZECIN  POLAND
        04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 5 BORTNIK MAJA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO TORNADO SZCZECIN  POLAND
05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 1gold SULMA MAGDALENA AKADEMICKI KLUB TAEKWONDO UDAR W GDAŃSKU  POLAND
        05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2silver KALINOWSKA AGATA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 3bronze PAWEŁEK ZUZANNA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO TORNADO SZCZECIN  POLAND
        05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 4 BOROCH MAGDALENA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 5 MILEWSKA ALEKSANDRA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 6 GRZELAK OLIWIA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO TORNADO SZCZECIN  POLAND
        05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 7 MYSZK PAULINA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 8 SAWICKA GABRIELA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 9 ŁĄGIEWKA OLIWIA KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 10 GRONOSTAJ WIKTORIA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 11 MAKUCHOWSKA MAJA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 12 BANAKOWICZ MARTA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 13 CIESIOŁKIEWICZ JULIA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 14 FRANKOWSKA DARIA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 15 LEŚNIAK MARTA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 16 ZDYBEL ZOFIA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 1gold TALARCZYK JAKUB SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 2silver JARZĄBEK MATEUSZ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 3bronze HORN PRZEMYSŁAW GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 3bronze LABUDA OSKAR SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 5 KRUTSKEVYCH MIKOŁAJ GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 5 SUŁECKI ROBERT GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 5 KOŚCIŃSKI ANTONI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 5 GOŁĘBIOWSKI WOJCIECH SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 9 WRÓBLEWSKI KRYSTIAN SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 9 STANISŁAWSKI NATAN KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 9 BALICKI BARTOSZ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 9 ZIELIŃSKI PAWEŁ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 9 KISIELEWSKI DAWID SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 9 DURAND FRYDERYK SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 9 AMBO OSKAR SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 9 DELEGA JAKUB SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 17 KAROLENKO ILIA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 1gold DRZEWUCKI KONRAD GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2silver DZIUBA MICHAŁ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 3bronze LEWANDOWSKI MACIEJ GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 3bronze ŻUKOWSKI SEBASTIAN GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 5 KUPIEC KAMIL SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 5 PIETRZAK MATEUSZ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 5 KREFT KACPER KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 5 ŁADA PAWEŁ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 9 KUPC MARCEL KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 9 JAKUBOWSKI PIOTR GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 9 ŚWIECH MATEUSZ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 9 GOŁĘBIEWSKI MAKSYMILIAN SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 9 KOGUT KUBA SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO  POLAND
        07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 9 ULIŃSKI KRZYSZTOF AKADEMICKI KLUB TAEKWONDO UDAR W GDAŃSKU  POLAND
        07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 9 LUBISZEWSKI KRZYSZTOF SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 9 MAZUR MICHAŁ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 17 SOBIERAJ CYPRIAN SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO  POLAND
        07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 17 BORYS MACIEJ AKADEMICKI KLUB TAEKWONDO UDAR W GDAŃSKU  POLAND
        07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 17 IWASZKO KACPER SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 17 PIOTROWSKI JĘDRZEJ GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 17 GARBOŚ JAKUB KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 1gold LASKOWSKI JAKUB GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2silver WYŁUPEK PATRYK SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 3bronze ZIELIŃSKI JEREMI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 3bronze GAWARECKI WIKTOR SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 5 SZOSTEK EMIL SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 5 JUSZKIEWICZ ANTONI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 5 BARCIKOWSKI MIKOŁAJ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 5 WĘGRZYN MICHAŁ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 9 KNIGAWKA SEBASTIAN SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 9 FLEJSZMAN MARCEL SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 9 HRYCIUK IGOR SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 9 TUCHUŁKA MAREK SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 9 CICHOŃ MAX SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 9 WARZOCHA KAROL SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 9 SPIRYDONAU ALIAKSEI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 9 ROST IGOR SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 17 KRASOWSKI SZYMON KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 17 JANICKI FILIP SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 17 GRACZ MATEUSZ KLUB TAEKWON-DO ITF SZCZECIN  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 17 KOPYCIŃSKI BORYS SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 17 KLAMROWSKI MATEUSZ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 17 WIDZICKI MAKSYMILIAN KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 17 ROJEK MIKOŁAJ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 17 FELUŚ KRZYSZTOF SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 1gold KILARSKI NATAN SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 2silver KALINOWSKI WOJCIECH KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 3bronze PIETRZAK MAREK SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 3bronze PACZKOWSKI KRYSTIAN KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 5 MALINOWSKI TOMASZ KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 5 FRAS BARTOSZ SZCZECIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO  POLAND
        09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 5 WOŹNIAK JAN KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 5 KOZUBEK ADAM SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 9 BORTNIK BRIAN KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO TORNADO SZCZECIN  POLAND
        09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 9 FORTUNA ALEJANDRO KLUB TAEKWON-DO ITF SZCZECIN  POLAND
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 1gold KILARSKI NATAN SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2silver BORTNIK BRIAN KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO TORNADO SZCZECIN  POLAND
        10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 3bronze PACZKOWSKI KRYSTIAN KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 4 DRZEWUCKI KONRAD GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 5 SPIRYDONAU ALIAKSEI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 6 LASKOWSKI JAKUB GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 7 ŁADA PAWEŁ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 8 PIETRZAK MAREK SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 9 SZOSTEK EMIL SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 10 KUPIEC KAMIL SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 11 KALINOWSKI WOJCIECH KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 12 ULIŃSKI KRZYSZTOF AKADEMICKI KLUB TAEKWONDO UDAR W GDAŃSKU  POLAND
        10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 13 GAWARECKI WIKTOR SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 14 WĘGRZYN MICHAŁ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 15 JARZĄBEK MATEUSZ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 16 ŻUKOWSKI SEBASTIAN GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-01-24 21:58:05 CET +01:00)