Results
 
Grand Prix Polski Taekwon-Do Seniorów i Juniorów - Results  print this site
 Search:
01. UKŁADY JUNIOREK - KUP
Categories Rank Name   Club Country    
01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 1gold ŚWIDER JULIA POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 2silver MACHERZYŃSKA STEFANIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 3bronze BANASZKIEWICZ JULIANNA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 3bronze KULEJ NATALIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 5 KUŹMA HANNA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 5 SUGIER DOMINIKA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 5 KLISZKO MAŁGORZATA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 5 SAWICKA WIKTORIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 9 SICIŃSKA NELA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 9 HERUDZIŃSKA ALICJA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 9 MAŁYSKA ZUZANNA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 9 ŁĄGIEWKA OLIWIA KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 9 JASIONEK ZUZANNA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 9 KASPRZYK KAROLINA BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 9 DOMURAD ALEKSANDRA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 9 KALINOWSKA AGATA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 17 SKUPIEŃ WANESSA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 17 WIENCEK EMILIA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 17 SZTUKOWSKA KINGA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 17 MIOTK ALEKSANDRA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 17 SZCZYPIOR MARTA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 17 CZYŻYKOWSKA ALEKSANDRA MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 17 SKUPIEŃ NADIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 17 LUBOTZKA HANNA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 17 PISKORSKA ALEKSANDRA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 17 SZCZYGIELSKA HANNA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 17 SEROK KINGA SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 17 TRZECIAK OLIWIA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 17 WOJTKOWSKA KAROLINA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 17 MŁODZIENIAK NIKOLA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 17 ZAJĄC KLAUDIA MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 33 BIEDKA HANNA PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 33 DRZEWUCKA LAURA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 33 ROMANEK OLIWIA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 33 WRÓBEL WIKTORIA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 33 KIELAN EMILIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 33 KWAPISIEWICZ WERONIKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 33 CICHOŃ ZOFIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 33 OZIĘBAŁA KINGA UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 33 ŻŁOBICKA ANNA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 33 GARSKA NIKOLA KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 33 PAJĄK KATARZYNA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 33 KIJEK MARIA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 33 CAJLER DAGMARA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 33 KRYSIAK JULIA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK - KUP 33 RÓŻALSKA ALICJA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
02. UKŁADY JUNIOREK - DAN
Categories Rank Name   Club Country    
02. UKŁADY JUNIOREK - DAN 1gold CIĄŻYŃSKA NATALIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK - DAN 2silver PAPUGA OLENA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK - DAN 3bronze KULBAT MAGDALENA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK - DAN 3bronze SOŁTYS OLIWIA CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK - DAN 5 BOJAK MAGDALENA KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK - DAN 5 KUCHARSKA JULIA KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK - DAN 5 BURZAŃSKA HANNA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK - DAN 5 WENDYKIER MICHELLE TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK - DAN 9 KOSMOWSKA MAJA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK - DAN 9 TELĘGA MAJA UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK - DAN 9 KWAŚNIEWSKA KAROLINA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK - DAN 9 WZOREK AMELIA SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK - DAN 9 NĄCKIEWICZ WERONIKA LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK - DAN 9 SITEK LENA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK - DAN 9 HOŁDA ALICJA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
03. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 45 kg
Categories Rank Name   Club Country    
03. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 45 kg 1gold KALINOWSKA AGATA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        03. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 45 kg 2silver WIENCEK EMILIA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        03. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 45 kg 3bronze WRÓBEL WIKTORIA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
04. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
04. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 50 kg 1gold CAJLER DAGMARA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 50 kg 2silver KASPRZYK KAROLINA BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 50 kg 3bronze SZCZYGIELSKA HANNA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 50 kg 3bronze WOJTKOWSKA KAROLINA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 50 kg 5 SZCZYPIOR MARTA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
05. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 55 kg
Categories Rank Name   Club Country    
05. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 55 kg 1gold JASIONEK ZUZANNA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 55 kg 2silver DOMURAD ALEKSANDRA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 55 kg 3bronze DRZEWUCKA LAURA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 55 kg 3bronze LUBOTZKA HANNA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 55 kg 5 OZIĘBAŁA KINGA UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 55 kg 5 PAJĄK KATARZYNA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 55 kg 5 MAŁYSKA ZUZANNA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 55 kg 5 KUŹMA HANNA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
06. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
06. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 60 kg 1gold KIJEK MARIA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 60 kg 2silver MIOTK ALEKSANDRA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 60 kg 3bronze GARSKA NIKOLA KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 60 kg 3bronze PISKORSKA ALEKSANDRA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 60 kg 5 SKUPIEŃ NADIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 60 kg 5 KIELAN EMILIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 60 kg 5 SUGIER DOMINIKA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 60 kg 5 SZTUKOWSKA KINGA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP - 60 kg 9 KRYSIAK JULIA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
08. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP + 65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
08. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP + 65 kg 1gold ROMANEK OLIWIA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP + 65 kg 2silver ŁĄGIEWKA OLIWIA KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP + 65 kg 3bronze ŻŁOBICKA ANNA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK 5-2 KUP + 65 kg 3bronze CICHOŃ ZOFIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
09. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 45 kg
Categories Rank Name   Club Country    
09. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 45 kg 1gold SITEK LENA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 45 kg 2silver KWAŚNIEWSKA KAROLINA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 45 kg 3bronze PAPUGA OLENA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 45 kg 3bronze MACHERZYŃSKA STEFANIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        09. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 45 kg 5 BANASZKIEWICZ JULIANNA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
10. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
10. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 50 kg 1gold BOJAK MAGDALENA KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        10. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 50 kg 2silver TELĘGA MAJA UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI  POLAND
        10. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 50 kg 3bronze BURZAŃSKA HANNA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
11. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 55 kg
Categories Rank Name   Club Country    
11. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 55 kg 1gold KOSMOWSKA MAJA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        11. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 55 kg 2silver KWAPISIEWICZ WERONIKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        11. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 55 kg 3bronze KULBAT MAGDALENA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        11. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 55 kg 3bronze KULEJ NATALIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        11. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 55 kg 5 SEROK KINGA SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        11. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 55 kg 5 MŁODZIENIAK NIKOLA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
12. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 60 kg 1gold KLISZKO MAŁGORZATA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        12. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 60 kg 2silver KUCHARSKA JULIA KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        12. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 60 kg 3bronze SOŁTYS OLIWIA CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA  POLAND
        12. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 60 kg 3bronze HOŁDA ALICJA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        12. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 60 kg 5 SAWICKA WIKTORIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        12. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 60 kg 5 SICIŃSKA NELA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        12. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 60 kg 7 HERUDZIŃSKA ALICJA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        12. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 60 kg 7 BIEDKA HANNA PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
13. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
13. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 65 kg 1gold WZOREK AMELIA SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        13. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 65 kg 2silver TRZECIAK OLIWIA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        13. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN - 65 kg 3bronze CIĄŻYŃSKA NATALIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
14. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN + 65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
14. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN + 65 kg 1gold WENDYKIER MICHELLE TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        14. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN + 65 kg 2silver NĄCKIEWICZ WERONIKA LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        14. WALKI JUNIOREK 1 KUP – DAN + 65 kg 3bronze RESZKA KLAUDIA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK
Categories Rank Name   Club Country    
15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 1gold WENDYKIER MICHELLE TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 2silver TELĘGA MAJA UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 3bronze ŚWIDER JULIA POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 3bronze MŁODZIENIAK NIKOLA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 MIOTK ALEKSANDRA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 CIĄŻYŃSKA NATALIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 KIELAN EMILIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 TRZECIAK OLIWIA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 LUBOTZKA HANNA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 KWAPISIEWICZ WERONIKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 MACHERZYŃSKA STEFANIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 GARSKA NIKOLA KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 SAWICKA WIKTORIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 SKUPIEŃ WANESSA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 KRYSIAK JULIA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 RÓŻALSKA ALICJA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 HOŁDA ALICJA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 PISKORSKA ALEKSANDRA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 ŁĄGIEWKA OLIWIA KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 KLISZKO MAŁGORZATA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 SUGIER DOMINIKA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 BANASZKIEWICZ JULIANNA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 KULEJ NATALIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 PAJĄK KATARZYNA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 CZYŻYKOWSKA ALEKSANDRA MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 HERUDZIŃSKA ALICJA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 KALINOWSKA AGATA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 BIEDKA HANNA PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 PAPUGA OLENA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 SICIŃSKA NELA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 SKUPIEŃ NADIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 ZAJĄC KLAUDIA MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 SZTUKOWSKA KINGA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 SOŁTYS OLIWIA CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 BURZAŃSKA HANNA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        15. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK 5 ROMANEK OLIWIA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
16. UKŁADY JUNIOROW - KUP
Categories Rank Name   Club Country    
16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 1gold OCZKOWSKI DAWID BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 2silver BIELECKI KRZYSZTOF WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 3bronze OWCZARSKI MARCIN KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 3bronze WÓJCIK JAKUB LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 5 WALTROWSKI FRANCISZEK POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 5 MAŁEK MARCIN LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 5 BILSKI MATEUSZ WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 5 WROTKOWSKI MATEUSZ MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 9 ROSIŃSKI MATEUSZ GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 9 TRZEPIZUR KAROL LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 9 SZEWCZYK JAKUB KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 9 CAJLER HIERONIM KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 9 HELD BARTOSZ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 9 SÓJKA PATRYK KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 9 OLEJNIK FILIP LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 9 KALINOWSKI WOJCIECH KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 17 URBAN JULIAN LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 17 NUŻ BARTOSZ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 17 BABIARZ OSKAR SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 17 SUŚLIK KACPER UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 17 DURACHTA ROCH SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 17 PADUCH MACIEJ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 17 WITEK TOMASZ LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 17 STAMSKI JAKUB SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 17 WIDOMSKI OSKAR SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 17 ŚLADCZYK SEWERYN MKS TAEKWON-DO BYSTRZYCA KŁODZKA  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 17 KURZACZ PRZEMYSŁAW KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 17 STĘPIEŃ MIKOŁAJ KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 17 DOMAŃSKI JAN POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 17 KWAPULIŃSKI DAWID UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 17 FREJTAG SZYMON KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 17 ŚWIĘCH IGOR PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 JUSZCZYK JAKUB KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 CHIŃSKI OSKAR SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 WOJCIECHOWSKI XAVIER ŚLĄSKI KLUB TAEKWON-DO W PYSKOWICACH  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 PIJET KSAWERY KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 WALICKI DAWID KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 PIETRZAK MAREK SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 SOŁTYS MATEUSZ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 KAZIK KRZYSZTOF CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 SMEJA FRANCISZEK SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 TESZBIR KSAWERY PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 MĘŻYK MIKOŁAJ CENTRUM TAEKWON-DO ITF  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 NAGIELSKI PIOTR LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 WIDZICKI TYMOTEUSZ KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 KAŁMUK PATRYK UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 KILARSKI NATAN SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 KULA PATRYK RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 RAK ERYK LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 GRZELIŃSKI SEBASTIAN KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 TERPIŃSKI MATEUSZ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 STARCZEWSKI KAMIL SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 STAWIARSKI MICHAŁ SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 PAWELEC KACPER SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 MULAWA PAWEŁ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 WITKOWSKI KONRAD SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 FLISIKOWSKI ŁUKASZ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 WOSZCZYŃSKI ANTONI KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        16. UKŁADY JUNIOROW - KUP 33 KLECZEWSKI FILIP LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
17. UKŁADY JUNIOROW - DAN
Categories Rank Name   Club Country    
17. UKŁADY JUNIOROW - DAN 1gold SLIAN MATEUSZ KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        17. UKŁADY JUNIOROW - DAN 2silver TRZEPIZUR JULIUSZ LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        17. UKŁADY JUNIOROW - DAN 3bronze SZTUKOWSKI KRZYSZTOF WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        17. UKŁADY JUNIOROW - DAN 3bronze POLITAŃSKI LIWIUSZ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        17. UKŁADY JUNIOROW - DAN 5 BANAKOWICZ SZYMON SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        17. UKŁADY JUNIOROW - DAN 5 CHLASTA TOMASZ KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        17. UKŁADY JUNIOROW - DAN 5 BOROCH WOJCIECH SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        17. UKŁADY JUNIOROW - DAN 5 FILOZOF JAKUB WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        17. UKŁADY JUNIOROW - DAN 9 PUTERKO KRZYSZTOF WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        17. UKŁADY JUNIOROW - DAN 9 KSIĄŻEK PAWEŁ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        17. UKŁADY JUNIOROW - DAN 9 SÓJKA BARTOSZ KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        17. UKŁADY JUNIOROW - DAN 9 KOŁACZ SZYMON RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU  POLAND
        17. UKŁADY JUNIOROW - DAN 9 KRAKOWIAK ARTUR KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        17. UKŁADY JUNIOROW - DAN 9 TUKAJ ALEKSANDER KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
18. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
18. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 50 kg 1gold NUŻ BARTOSZ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        18. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 50 kg 2silver SOŁTYS MATEUSZ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 50 kg 3bronze ROSIŃSKI MATEUSZ GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 50 kg 3bronze STĘPIEŃ MIKOŁAJ KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        18. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 50 kg 5 KLECZEWSKI FILIP LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
19. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 56 kg
Categories Rank Name   Club Country    
19. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 56 kg 1gold CHIŃSKI OSKAR SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        19. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 56 kg 2silver WALICKI DAWID KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        19. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 56 kg 3bronze STARCZEWSKI KAMIL SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        19. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 56 kg 3bronze JUSZCZYK JAKUB KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        19. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 56 kg 5 KULA PATRYK RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK  POLAND
        19. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 56 kg 5 KURZACZ PRZEMYSŁAW KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        19. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 56 kg 5 FLISIKOWSKI ŁUKASZ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
20. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 62 kg
Categories Rank Name   Club Country    
20. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 62 kg 1gold DURACHTA ROCH SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        20. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 62 kg 2silver PIJET KSAWERY KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        20. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 62 kg 3bronze PADUCH MACIEJ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        20. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 62 kg 3bronze WALTROWSKI FRANCISZEK POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        20. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 62 kg 5 TERPIŃSKI MATEUSZ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        20. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 62 kg 5 KILARSKI NATAN SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        20. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 62 kg 5 CAJLER HIERONIM KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        20. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 62 kg 5 KALINOWSKI WOJCIECH KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        20. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 62 kg 9 BISZKONT CYPRIAN CENTRUM TAEKWON-DO ITF W REJOWCU FABRYCZNYM  POLAND
21. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 68 kg
Categories Rank Name   Club Country    
21. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 68 kg 1gold WROTKOWSKI MATEUSZ MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        21. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 68 kg 2silver MRUCZEK MICHAŁ WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        21. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 68 kg 3bronze STAWIARSKI MICHAŁ SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        21. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 68 kg 3bronze PIETRZAK MAREK SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        21. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 68 kg 5 TRZEPIZUR KAROL LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        21. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 68 kg 5 BABIARZ OSKAR SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        21. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 68 kg 5 SMEJA FRANCISZEK SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        21. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 68 kg 5 ŚWIĘCH IGOR PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
        21. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 68 kg 9 URBAN JULIAN LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        21. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 68 kg 9 STAMSKI JAKUB SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        21. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 68 kg 9 PAWELEC KACPER SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
22. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 75 kg 1gold SÓJKA PATRYK KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        22. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 75 kg 2silver MAŁEK MARCIN LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        22. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP - 75 kg 3bronze KAZIK KRZYSZTOF CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA  POLAND
23. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP +75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
23. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP +75 kg 1gold SUŚLIK KACPER UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        23. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP +75 kg 2silver MULAWA PAWEŁ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        23. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP +75 kg 3bronze WOSZCZYŃSKI ANTONI KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        23. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP +75 kg 3bronze KUSIAK BARTOSZ LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        23. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP +75 kg 5 WOJCIECHOWSKI XAVIER ŚLĄSKI KLUB TAEKWON-DO W PYSKOWICACH  POLAND
        23. WALKI JUNIOROW 5-2 KUP +75 kg 5 WIDZICKI TYMOTEUSZ KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
24. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
24. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 50 kg 1gold FREJTAG SZYMON KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        24. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 50 kg 2silver HELD BARTOSZ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
25. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 56 kg
Categories Rank Name   Club Country    
25. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 56 kg 1gold POLITAŃSKI LIWIUSZ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        25. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 56 kg 2silver BIELECKI KRZYSZTOF WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        25. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 56 kg 3bronze OWCZARSKI MARCIN KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        25. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 56 kg 3bronze OLEJNIK FILIP LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        25. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 56 kg 5 NAGIELSKI PIOTR LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
26. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 62 kg
Categories Rank Name   Club Country    
26. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 62 kg 1gold SLIAN MATEUSZ KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        26. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 62 kg 2silver TUKAJ ALEKSANDER KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        26. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 62 kg 3bronze TRZEPIZUR JULIUSZ LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        26. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 62 kg 3bronze WIDOMSKI OSKAR SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        26. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 62 kg 5 WÓJCIK JAKUB LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        26. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 62 kg 5 BILSKI MATEUSZ WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        26. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 62 kg 7 KAŁMUK PATRYK UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI  POLAND
        26. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 62 kg 7 KSIĄŻEK PAWEŁ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        26. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 62 kg 9 TESZBIR KSAWERY PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
27. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 68 kg
Categories Rank Name   Club Country    
27. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 68 kg 1gold BANAKOWICZ SZYMON SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        27. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 68 kg 2silver CHUMACHENKO NAZAR MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        27. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 68 kg 3bronze WITKOWSKI KONRAD SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        27. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 68 kg 3bronze KOŁACZ SZYMON RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU  POLAND
        27. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 68 kg 5 GRZELIŃSKI SEBASTIAN KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        27. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 68 kg 5 MĘŻYK MIKOŁAJ CENTRUM TAEKWON-DO ITF  POLAND
        27. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 68 kg 7 FILOZOF JAKUB WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
28. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
28. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 75 kg 1gold PUTERKO KRZYSZTOF WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        28. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 75 kg 2silver SZTUKOWSKI KRZYSZTOF WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        28. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 75 kg 3bronze KWAPULIŃSKI DAWID UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        28. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN - 75 kg 3bronze SÓJKA BARTOSZ KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
29. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN +75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
29. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN +75 kg 1gold ŚLADCZYK SEWERYN MKS TAEKWON-DO BYSTRZYCA KŁODZKA  POLAND
        29. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN +75 kg 2silver SZEWCZYK JAKUB KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        29. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN +75 kg 3bronze CHLASTA TOMASZ KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        29. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN +75 kg 3bronze KRAKOWIAK ARTUR KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        29. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN +75 kg 5 OCZKOWSKI DAWID BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO  POLAND
        29. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN +75 kg 5 BOROCH WOJCIECH SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        29. WALKI JUNIOROW 1 KUP – DAN +75 kg 7 RAK ERYK LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW
Categories Rank Name   Club Country    
30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 1gold TRZEPIZUR JULIUSZ LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 2silver OCZKOWSKI DAWID BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 3bronze SUŚLIK KACPER UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 3bronze ŚWIĘCH IGOR PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 5 WOJCIECHOWSKI XAVIER ŚLĄSKI KLUB TAEKWON-DO W PYSKOWICACH  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 6 MAŁEK MARCIN LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 6 CHIŃSKI OSKAR SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 6 ŚLADCZYK SEWERYN MKS TAEKWON-DO BYSTRZYCA KŁODZKA  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 6 URBAN JULIAN LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 6 KAŁMUK PATRYK UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 PUTERKO KRZYSZTOF WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 SZTUKOWSKI KRZYSZTOF WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 MULAWA PAWEŁ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 WIDZICKI TYMOTEUSZ KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 WÓJCIK JAKUB LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 SLIAN MATEUSZ KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 SOŁTYS MATEUSZ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 KRAKOWIAK ARTUR KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 KSIĄŻEK PAWEŁ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 DURACHTA ROCH SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 WOSZCZYŃSKI ANTONI KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 WITEK TOMASZ LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 TRZEPIZUR KAROL LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 STAWIARSKI MICHAŁ SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 HELD BARTOSZ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 FILOZOF JAKUB WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 TUKAJ ALEKSANDER KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 WIDOMSKI OSKAR SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 MĘŻYK MIKOŁAJ CENTRUM TAEKWON-DO ITF  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 CAJLER HIERONIM KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 CHLASTA TOMASZ KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 TERPIŃSKI MATEUSZ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 GRZELIŃSKI SEBASTIAN KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 KAZIK KRZYSZTOF CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA  POLAND
        30. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOROW 11 KALINOWSKI WOJCIECH KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
31. WALKA ARANŻOWANA JUNIORÓW
Categories Rank Name   Club Country    
31. WALKA ARANŻOWANA JUNIORÓW 1gold KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        31. WALKA ARANŻOWANA JUNIORÓW 2silver UKS TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        31. WALKA ARANŻOWANA JUNIORÓW 3bronze KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
32. UKŁADY SENIOREK 5-1 KUP
Categories Rank Name   Club Country    
32. UKŁADY SENIOREK 5-1 KUP 1gold RADZIEJEWSKA OLGA POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        32. UKŁADY SENIOREK 5-1 KUP 2silver BARAN DARIA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        32. UKŁADY SENIOREK 5-1 KUP 3bronze TRZECIAK OLIWIA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        32. UKŁADY SENIOREK 5-1 KUP 3bronze MACHERZYŃSKA STEFANIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        32. UKŁADY SENIOREK 5-1 KUP 5 JAMUŁA PAULINA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        32. UKŁADY SENIOREK 5-1 KUP 5 TOMALSKA ALEKSANDRA KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        32. UKŁADY SENIOREK 5-1 KUP 5 SAK MONIKA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        32. UKŁADY SENIOREK 5-1 KUP 5 KASPRZYK KAROLINA BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO  POLAND
        32. UKŁADY SENIOREK 5-1 KUP 9 PŁACZEK ALICJA LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        32. UKŁADY SENIOREK 5-1 KUP 9 MAŃKOWSKA NATALIA BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO  POLAND
        32. UKŁADY SENIOREK 5-1 KUP 9 GRONCZEWSKA AGNIESZKA LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA  POLAND
        32. UKŁADY SENIOREK 5-1 KUP 9 PINEK DOMINIKA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        32. UKŁADY SENIOREK 5-1 KUP 9 ZYCH PAULINA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        32. UKŁADY SENIOREK 5-1 KUP 9 SZTUCKA KINGA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        32. UKŁADY SENIOREK 5-1 KUP 9 BERNAŚ MARTYNA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        32. UKŁADY SENIOREK 5-1 KUP 9 SICIŃSKA NELA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
33. UKŁADY SENIOREK I DAN
Categories Rank Name   Club Country    
33. UKŁADY SENIOREK I DAN 1gold SLIAN ALICJA KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        33. UKŁADY SENIOREK I DAN 2silver NOWAKOWSKA ZOFIA LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        33. UKŁADY SENIOREK I DAN 3bronze WZOREK AMELIA SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        33. UKŁADY SENIOREK I DAN 3bronze PENTZ ANNA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        33. UKŁADY SENIOREK I DAN 5 DOBOSZ WERONIKA LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        33. UKŁADY SENIOREK I DAN 5 TOMALSKA MAGDALENA KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        33. UKŁADY SENIOREK I DAN 5 SERAFIŃSKA NATALIA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        33. UKŁADY SENIOREK I DAN 5 CELIŃSKA SYLWIA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        33. UKŁADY SENIOREK I DAN 9 KOLANOWSKA KAMILA LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        33. UKŁADY SENIOREK I DAN 9 JAŚKOWSKA ANNA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        33. UKŁADY SENIOREK I DAN 9 CIEŚLIŃSKA PATRYCJA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        33. UKŁADY SENIOREK I DAN 9 SOŁTYS OLIWIA CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA  POLAND
        33. UKŁADY SENIOREK I DAN 9 JANISZEWSKA KATARZYNA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        33. UKŁADY SENIOREK I DAN 9 NOWAKOWSKA HANNA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        33. UKŁADY SENIOREK I DAN 9 PUCHAŁA OLIWIA SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        33. UKŁADY SENIOREK I DAN 9 MAŁYSKA AMELIA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
34. UKŁADY SENIOREK II DAN
Categories Rank Name   Club Country    
34. UKŁADY SENIOREK II DAN 1gold JABŁOŃSKA OLGA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        34. UKŁADY SENIOREK II DAN 2silver OLSZAK NATALIA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        34. UKŁADY SENIOREK II DAN 3bronze CIĄŻYŃSKA NATALIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        34. UKŁADY SENIOREK II DAN 3bronze WITA NIKOLA RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK  POLAND
        34. UKŁADY SENIOREK II DAN 5 KULIGOWSKA KAROLINA LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        34. UKŁADY SENIOREK II DAN 5 NYRĆ MONIKA LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA  POLAND
        34. UKŁADY SENIOREK II DAN 5 JAGIEŁŁO PAULINA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
36. WALKI SENIOREK - 50 KG
Categories Rank Name   Club Country    
36. WALKI SENIOREK - 50 KG 1gold CELIŃSKA SYLWIA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        36. WALKI SENIOREK - 50 KG 2silver NOWAKOWSKA ZOFIA LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        36. WALKI SENIOREK - 50 KG 3bronze PUCHAŁA OLIWIA SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        36. WALKI SENIOREK - 50 KG 3bronze PENTZ ANNA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        36. WALKI SENIOREK - 50 KG 5 MACHERZYŃSKA STEFANIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        36. WALKI SENIOREK - 50 KG 5 KASPRZYK KAROLINA BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO  POLAND
37. WALKI SENIOREK - 56 KG
Categories Rank Name   Club Country    
37. WALKI SENIOREK - 56 KG 1gold ZYCH PAULINA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        37. WALKI SENIOREK - 56 KG 2silver CIEŚLIŃSKA PATRYCJA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        37. WALKI SENIOREK - 56 KG 3bronze NOWAKOWSKA HANNA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        37. WALKI SENIOREK - 56 KG 3bronze DOBOSZ WERONIKA LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        37. WALKI SENIOREK - 56 KG 5 JAŚKOWSKA ANNA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        37. WALKI SENIOREK - 56 KG 5 SERAFIŃSKA NATALIA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        37. WALKI SENIOREK - 56 KG 7 GRONCZEWSKA AGNIESZKA LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA  POLAND
        37. WALKI SENIOREK - 56 KG 7 PINEK DOMINIKA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
38. WALKI SENIOREK - 62 KG
Categories Rank Name   Club Country    
38. WALKI SENIOREK - 62 KG 1gold SŁODKOWSKA KAROLINA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        38. WALKI SENIOREK - 62 KG 2silver WITA NIKOLA RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK  POLAND
        38. WALKI SENIOREK - 62 KG 3bronze JAGIEŁŁO PAULINA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        38. WALKI SENIOREK - 62 KG 3bronze SOŁTYS OLIWIA CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA  POLAND
        38. WALKI SENIOREK - 62 KG 5 SICIŃSKA NELA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        38. WALKI SENIOREK - 62 KG 5 JABŁOŃSKA OLGA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        38. WALKI SENIOREK - 62 KG 7 TOMALSKA ALEKSANDRA KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
39. WALKI SENIOREK - 68 KG
Categories Rank Name   Club Country    
39. WALKI SENIOREK - 68 KG 1gold NYRĆ MONIKA LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA  POLAND
        39. WALKI SENIOREK - 68 KG 2silver WZOREK AMELIA SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        39. WALKI SENIOREK - 68 KG 3bronze KALASHNYKOVA ANASTASIIA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        39. WALKI SENIOREK - 68 KG 3bronze TRZECIAK OLIWIA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        39. WALKI SENIOREK - 68 KG 5 MAŃKOWSKA NATALIA BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO  POLAND
        39. WALKI SENIOREK - 68 KG 5 PŁACZEK ALICJA LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
40. WALKI SENIOREK - 75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
40. WALKI SENIOREK - 75 kg 1gold JANISZEWSKA KATARZYNA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        40. WALKI SENIOREK - 75 kg 2silver TOMALSKA MAGDALENA KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        40. WALKI SENIOREK - 75 kg 3bronze KOLANOWSKA KAMILA LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        40. WALKI SENIOREK - 75 kg 3bronze KOWALCZYK MONIKA LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        40. WALKI SENIOREK - 75 kg 5 OLSZAK NATALIA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
41. WALKI SENIOREK + 75 KG
Categories Rank Name   Club Country    
41. WALKI SENIOREK + 75 KG 1gold KULIGOWSKA KAROLINA LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        41. WALKI SENIOREK + 75 KG 2silver PIWORUN PATRYCJA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        41. WALKI SENIOREK + 75 KG 3bronze MAŁYSKA AMELIA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
42. TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK
Categories Rank Name   Club Country    
42. TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK 1gold WITA NIKOLA RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK  POLAND
        42. TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK 2silver TOMALSKA ALEKSANDRA KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        42. TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK 3bronze SOŁTYS OLIWIA CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA  POLAND
        42. TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK 3bronze TOMALSKA MAGDALENA KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        42. TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK 5 NOWAKOWSKA ZOFIA LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        42. TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK 5 DOBOSZ WERONIKA LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        42. TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK 5 MAŃKOWSKA NATALIA BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO  POLAND
        42. TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK 5 SERAFIŃSKA NATALIA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        42. TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK 5 PINEK DOMINIKA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        42. TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK 5 KULIGOWSKA KAROLINA LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        42. TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK 5 JAGIEŁŁO PAULINA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        42. TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK 5 JANISZEWSKA KATARZYNA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        42. TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK 5 CELIŃSKA SYLWIA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        42. TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK 5 SICIŃSKA NELA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        42. TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK 5 JAŚKOWSKA ANNA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        42. TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK 5 TRZECIAK OLIWIA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
43. UKŁADY SENIORÓW 5-1 KUP
Categories Rank Name   Club Country    
43. UKŁADY SENIORÓW 5-1 KUP 1gold OCZKOWSKI DAWID BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO  POLAND
        43. UKŁADY SENIORÓW 5-1 KUP 2silver JANO MICHAŁ LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        43. UKŁADY SENIORÓW 5-1 KUP 3bronze DOMAŃSKI KAROL POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        43. UKŁADY SENIORÓW 5-1 KUP 3bronze WÓJCIK JAKUB LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        43. UKŁADY SENIORÓW 5-1 KUP 5 WROTKOWSKI MATEUSZ MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        43. UKŁADY SENIORÓW 5-1 KUP 5 MĘŻYK MIKOŁAJ CENTRUM TAEKWON-DO ITF  POLAND
        43. UKŁADY SENIORÓW 5-1 KUP 5 ONISZCZUK SZYMON MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        43. UKŁADY SENIORÓW 5-1 KUP 5 HOFFMANN ŁUKASZ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        43. UKŁADY SENIORÓW 5-1 KUP 9 SŁOMIAN ARKADIUSZ KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        43. UKŁADY SENIORÓW 5-1 KUP 9 BAŃSKI BARTOSZ PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
        43. UKŁADY SENIORÓW 5-1 KUP 9 RAK ERYK LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        43. UKŁADY SENIORÓW 5-1 KUP 9 DURACHTA ROCH SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        43. UKŁADY SENIORÓW 5-1 KUP 9 MICHALAK MICHAŁ CENTRUM TAEKWON-DO ITF  POLAND
        43. UKŁADY SENIORÓW 5-1 KUP 9 SZCZEPAŃSKI MACIEJ MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        43. UKŁADY SENIORÓW 5-1 KUP 9 PINKOWSKI MICHAŁ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        43. UKŁADY SENIORÓW 5-1 KUP 9 CHIŃSKI OSKAR SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        43. UKŁADY SENIORÓW 5-1 KUP 17 KESTEN SZYMON RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU  POLAND
        43. UKŁADY SENIORÓW 5-1 KUP 17 PIETRUSZYŃSKI CEZARY GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        43. UKŁADY SENIORÓW 5-1 KUP 17 MULAWA PAWEŁ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
44. UKŁADY SENIORÓW I DAN
Categories Rank Name   Club Country    
44. UKŁADY SENIORÓW I DAN 1gold KORKOSIŃSKI ADRIAN CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        44. UKŁADY SENIORÓW I DAN 2silver KRUK SEBASTIAN LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        44. UKŁADY SENIORÓW I DAN 3bronze PIESIK TOMASZ CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        44. UKŁADY SENIORÓW I DAN 3bronze POLITAŃSKI LIWIUSZ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        44. UKŁADY SENIORÓW I DAN 5 TRZEPIZUR JULIUSZ LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        44. UKŁADY SENIORÓW I DAN 5 MOROZOWSKI ŁUKASZ CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        44. UKŁADY SENIORÓW I DAN 5 LESZCZYK SZYMON LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        44. UKŁADY SENIORÓW I DAN 5 MUSIAŁ BARTOSZ CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        44. UKŁADY SENIORÓW I DAN 9 CZYŻYK PIOTR TOMASZ WARSZAWSKI INSTYTUT TAEKWON-DO KWAN  POLAND
        44. UKŁADY SENIORÓW I DAN 9 SÓJKA BARTOSZ KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        44. UKŁADY SENIORÓW I DAN 9 KRAKOWIAK ARTUR KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        44. UKŁADY SENIORÓW I DAN 9 TUKAJ ALEKSANDER KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        44. UKŁADY SENIORÓW I DAN 9 KOŁACZ SZYMON RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU  POLAND
        44. UKŁADY SENIORÓW I DAN 9 CHLASTA TOMASZ KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
45. UKŁADY SENIORÓW II DAN
Categories Rank Name   Club Country    
45. UKŁADY SENIORÓW II DAN 1gold KELER KAROL SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        45. UKŁADY SENIORÓW II DAN 2silver KOŁODZIEJAK JAKUB TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        45. UKŁADY SENIORÓW II DAN 3bronze FRYDRYCH MACIEJ KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        45. UKŁADY SENIORÓW II DAN 3bronze SEROK JAKUB SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        45. UKŁADY SENIORÓW II DAN 5 FIDUT PAWEŁ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        45. UKŁADY SENIORÓW II DAN 5 KULA DAWID RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK  POLAND
46. UKŁADY SENIORÓW III DAN
Categories Rank Name   Club Country    
46. UKŁADY SENIORÓW III DAN 1gold DOMURAD MATEUSZ GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        46. UKŁADY SENIORÓW III DAN 2silver BLICHARSKI MARCIN WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        46. UKŁADY SENIORÓW III DAN 3bronze ŻUK MACIEJ LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
47. UKŁADY SENIORÓW IV - VI DAN
Categories Rank Name   Club Country    
47. UKŁADY SENIORÓW IV - VI DAN 1gold CYTRYNIAK MICHAŁ CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        47. UKŁADY SENIORÓW IV - VI DAN 2silver WÓJCIK JAROSŁAW POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        47. UKŁADY SENIORÓW IV - VI DAN 3bronze BEJM PATRYK KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        47. UKŁADY SENIORÓW IV - VI DAN 3bronze CZERWIŃSKI PRZEMYSŁAW SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        47. UKŁADY SENIORÓW IV - VI DAN 5 DOBROWOLSKI KAMIL WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        47. UKŁADY SENIORÓW IV - VI DAN 5 SYNORADZKI ZDZISŁAW KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
48. WALKI SENIORÓW - 57 KG
Categories Rank Name   Club Country    
48. WALKI SENIORÓW - 57 KG 1gold SZCZEPAŃSKI MACIEJ MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        48. WALKI SENIORÓW - 57 KG 2silver CHIŃSKI OSKAR SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        48. WALKI SENIORÓW - 57 KG 3bronze POLITAŃSKI LIWIUSZ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
49. WALKI SENIORÓW - 63 KG
Categories Rank Name   Club Country    
49. WALKI SENIORÓW - 63 KG 1gold DOMURAD MATEUSZ GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        49. WALKI SENIORÓW - 63 KG 2silver KUBIAK ŁUKASZ RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK  POLAND
        49. WALKI SENIORÓW - 63 KG 3bronze PIETRUSZYŃSKI CEZARY GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        49. WALKI SENIORÓW - 63 KG 3bronze KULA DAWID RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK  POLAND
        49. WALKI SENIORÓW - 63 KG 5 JANO MICHAŁ LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        49. WALKI SENIORÓW - 63 KG 5 TUKAJ ALEKSANDER KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        49. WALKI SENIORÓW - 63 KG 7 TRZEPIZUR JULIUSZ LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        49. WALKI SENIORÓW - 63 KG 7 MICHALAK MICHAŁ CENTRUM TAEKWON-DO ITF  POLAND
        49. WALKI SENIORÓW - 63 KG 9 MOROZOWSKI ŁUKASZ CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        49. WALKI SENIORÓW - 63 KG 9 WÓJCIK JAKUB LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        49. WALKI SENIORÓW - 63 KG 9 DURACHTA ROCH SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
50. WALKI SENIORÓW - 70 KG
Categories Rank Name   Club Country    
50. WALKI SENIORÓW - 70 KG 1gold LESZCZYK SZYMON LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        50. WALKI SENIORÓW - 70 KG 2silver WOŹNIAK PAWEŁ LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        50. WALKI SENIORÓW - 70 KG 3bronze CHUMACHENKO NAZAR MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        50. WALKI SENIORÓW - 70 KG 3bronze LEWANDOWSKI NIKODEM WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        50. WALKI SENIORÓW - 70 KG 5 SEROK JAKUB SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        50. WALKI SENIORÓW - 70 KG 5 BLICHARSKI MARCIN LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        50. WALKI SENIORÓW - 70 KG 7 KOŁODZIEJAK JAKUB TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        50. WALKI SENIORÓW - 70 KG 7 MĘŻYK MIKOŁAJ CENTRUM TAEKWON-DO ITF  POLAND
        50. WALKI SENIORÓW - 70 KG 9 DOBROWOLSKI KAMIL WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        50. WALKI SENIORÓW - 70 KG 9 KORKOSIŃSKI ADRIAN CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        50. WALKI SENIORÓW - 70 KG 9 BAŃSKI BARTOSZ PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
        50. WALKI SENIORÓW - 70 KG 9 WROTKOWSKI MATEUSZ MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        50. WALKI SENIORÓW - 70 KG 13 KOŁACZ SZYMON RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU  POLAND
51. WALKI SENIORÓW - 78 KG
Categories Rank Name   Club Country    
51. WALKI SENIORÓW - 78 KG 1gold BLICHARSKI MARCIN WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        51. WALKI SENIORÓW - 78 KG 2silver ŻUK MACIEJ LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        51. WALKI SENIORÓW - 78 KG 3bronze KELER KAROL SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        51. WALKI SENIORÓW - 78 KG 3bronze KRUK SEBASTIAN LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        51. WALKI SENIORÓW - 78 KG 5 ONISZCZUK SZYMON MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        51. WALKI SENIORÓW - 78 KG 5 HORDIIENKO DANYLO BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO  POLAND
        51. WALKI SENIORÓW - 78 KG 7 SÓJKA BARTOSZ KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        51. WALKI SENIORÓW - 78 KG 7 MUSIAŁ BARTOSZ CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
52. WALKI SENIORÓW - 85 KG
Categories Rank Name   Club Country    
52. WALKI SENIORÓW - 85 KG 1gold FIDUT PAWEŁ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        52. WALKI SENIORÓW - 85 KG 2silver KUŹMICZ JAKUB MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        52. WALKI SENIORÓW - 85 KG 3bronze CHLASTA TOMASZ KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        52. WALKI SENIORÓW - 85 KG 3bronze CZERWIŃSKI PRZEMYSŁAW SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        52. WALKI SENIORÓW - 85 KG 5 SŁOMIAN ARKADIUSZ KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        52. WALKI SENIORÓW - 85 KG 5 MULAWA PAWEŁ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        52. WALKI SENIORÓW - 85 KG 7 OCZKOWSKI DAWID BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO  POLAND
        52. WALKI SENIORÓW - 85 KG 7 MAZUR MICHAŁ CENTRUM TAEKWON-DO ITF W REJOWCU FABRYCZNYM  POLAND
        52. WALKI SENIORÓW - 85 KG 9 KESTEN SZYMON RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU  POLAND
53. WALKI SENIORÓW + 85 KG
Categories Rank Name   Club Country    
53. WALKI SENIORÓW + 85 KG 1gold FILIPPIDIS FILIPPOS KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        53. WALKI SENIORÓW + 85 KG 2silver ŻŁOBICKI WOJCIECH LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        53. WALKI SENIORÓW + 85 KG 3bronze KRAKOWIAK ARTUR KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        53. WALKI SENIORÓW + 85 KG 3bronze BLICHARSKI MACIEJ LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        53. WALKI SENIORÓW + 85 KG 5 PINKOWSKI MICHAŁ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        53. WALKI SENIORÓW + 85 KG 5 RAK ERYK LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        53. WALKI SENIORÓW + 85 KG 7 PIESIK TOMASZ CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        53. WALKI SENIORÓW + 85 KG 7 SYNORADZKI ZDZISŁAW KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
54. TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW
Categories Rank Name   Club Country    
54. TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW 1gold KOŁODZIEJAK JAKUB TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        54. TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW 2silver DOMURAD MATEUSZ GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        54. TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW 3bronze KORKOSIŃSKI ADRIAN CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        54. TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW 3bronze FIDUT PAWEŁ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        54. TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW 5 MULAWA PAWEŁ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        54. TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW 5 DOBROWOLSKI KAMIL WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        54. TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW 5 BLICHARSKI MARCIN WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        54. TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW 5 KRAKOWIAK ARTUR KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        54. TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW 5 TRZEPIZUR JULIUSZ LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        54. TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW 5 OCZKOWSKI DAWID BYTOMSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO SONSO  POLAND
        54. TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW 5 MICHALAK MICHAŁ CENTRUM TAEKWON-DO ITF  POLAND
        54. TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW 5 KRUK SEBASTIAN LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        54. TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW 5 KESTEN SZYMON RYBNICKI KLUB TAEKWON-DO FENIKS-ARETE W RYBNIKU  POLAND
        54. TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW 5 SŁOMIAN ARKADIUSZ KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        54. TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW 5 SYNORADZKI ZDZISŁAW KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        54. TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW 5 TUKAJ ALEKSANDER KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        54. TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW 5 MĘŻYK MIKOŁAJ CENTRUM TAEKWON-DO ITF  POLAND
        54. TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW 5 CHLASTA TOMASZ KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
55. WALKA ARANŻOWANA SENIORÓW
Categories Rank Name   Club Country    
55. WALKA ARANŻOWANA SENIORÓW 1gold WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        55. WALKA ARANŻOWANA SENIORÓW 2silver LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
56. UKŁADY SENIOREK STARSZYCH 5-1 KUP
Categories Rank Name   Club Country    
56. UKŁADY SENIOREK STARSZYCH 5-1 KUP 1gold SAK MONIKA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
61. WALKI SENIOREK STARSZYCH - 56 KG
Categories Rank Name   Club Country    
61. WALKI SENIOREK STARSZYCH - 56 KG 1gold SAK MONIKA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
66. TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK STARSZYCH
Categories Rank Name   Club Country    
66. TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK STARSZYCH 1gold SAK MONIKA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
67. UKŁADY SENIORÓW STARSZYCH 5 - 1 KUP
Categories Rank Name   Club Country    
67. UKŁADY SENIORÓW STARSZYCH 5 - 1 KUP 1gold ROSIŃSKI RAFAŁ GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        67. UKŁADY SENIORÓW STARSZYCH 5 - 1 KUP 2silver KIJEK ADAM GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        67. UKŁADY SENIORÓW STARSZYCH 5 - 1 KUP 3bronze DOMAŃSKI KAROL POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
68. UKŁADY SENIORÓW STARSZYCH I DAN
Categories Rank Name   Club Country    
68. UKŁADY SENIORÓW STARSZYCH I DAN 1gold CZYŻYK PIOTR TOMASZ WARSZAWSKI INSTYTUT TAEKWON-DO KWAN  POLAND
        68. UKŁADY SENIORÓW STARSZYCH I DAN 2silver CHYRA ŁUKASZ KLUB KOREAŃSKIEJ SZTUKI WALKI TKD LUBIN  POLAND
        68. UKŁADY SENIORÓW STARSZYCH I DAN 3bronze ANACKI PIOTR KLUB KOREAŃSKIEJ SZTUKI WALKI TKD LUBIN  POLAND
        68. UKŁADY SENIORÓW STARSZYCH I DAN 3bronze KUŹMICZ PIOTR MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
75. WALKI SENIORÓW STARSZYCH - 78 KG
Categories Rank Name   Club Country    
75. WALKI SENIORÓW STARSZYCH - 78 KG 1gold CHYRA ŁUKASZ KLUB KOREAŃSKIEJ SZTUKI WALKI TKD LUBIN  POLAND
        75. WALKI SENIORÓW STARSZYCH - 78 KG 2silver KIJEK ADAM GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
77. WALKI SENIORÓW STARSZYCH + 85 KG
Categories Rank Name   Club Country    
77. WALKI SENIORÓW STARSZYCH + 85 KG 1gold ANACKI PIOTR KLUB KOREAŃSKIEJ SZTUKI WALKI TKD LUBIN  POLAND
        77. WALKI SENIORÓW STARSZYCH + 85 KG 2silver CZYŻYK PIOTR TOMASZ WARSZAWSKI INSTYTUT TAEKWON-DO KWAN  POLAND
        77. WALKI SENIORÓW STARSZYCH + 85 KG 3bronze KUŹMICZ PIOTR MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2023 (2023-01-31 17:44:10 CET +01:00)