Results
 
XXIX MISTRZOSTWA POLSKI TAEKWON-DO JUNIORÓW MŁODSZYCH - Results  print this site
 Search:
01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
Categories Rank Name   Club Country    
01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
1
MICHALIK JULIA MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
2
SIĆKO JULIA COMBAT SPORTS ACADEMY  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
3
DOMURAD ALEKSANDRA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
3
CIEPIELA CELINA KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
5
JASIONEK ZUZANNA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
5
KIJEK MARIA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
5
BEFINGER IGA MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
5
KRUPA ALEKSANDRA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
9
SZCZEPAŃSKA WIKTORIA MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
9
WAJDA BARBARA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
9
BARTOLEWSKA OLIWIA LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
9
LECIEJEWSKA LIWIA AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
9
FIEDOROWICZ KARINA COMBAT SPORTS ACADEMY  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
9
SZTUKOWSKA KINGA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
9
NACHAJSKA KAROLINA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
9
WOLNY SONIA KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
BOROWIEC NATASZA KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
WOJTASIEWICZ MARTYNA CENTRUM TAEKWON-DO ITF  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
FOSSA ALICJA SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
BUŁKOWSKA ANTONINA COMBAT SPORTS ACADEMY  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
SIEMIĄTKOWSKA ALEKSANDRA KLUB KOREAŃSKIEJ SZTUKI WALKI TKD LUBIN  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
RÓŻALSKA ALICJA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
MIKUSIAK KATARZYNA KLUB TAEKWON-DO ITF NOWA RUDA  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
BIELIŃSKA PAULINA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
SIEŃCZAK AMELIA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
NICZYPORUK WIKTORIA MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
WNUK PATRYCJA KRAŚNICKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
JANISZEWSKA JOANNA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
SZOSTKO WIKTORIA MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STOCZEK 45  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
OZIMEK NATALIA MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
GAWŁOWSKA ANNA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
KUBIAK ALEKSANDRA AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
JARCO ANNA KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
KRONER ALICJA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
HONTAR OLHA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
MAŁYSKA ZUZANNA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
SIDORUK GABRIELA MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
CHOTKOWSKA DOMINIKA AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
MAJER ZUZANNA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
KOSAKOWSKA ALICJA NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
KUR KAROLINA KRAŚNICKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
SYTA AMELIA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
WÓJCIK ZOFIA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
DEJNECKA KATARZYNA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
OZIĘBAŁA KINGA UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
DYKIEL WERONIKA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
ŻŁOBICKA ANNA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
KUŹMA HANNA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
SYTA JULIA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
KASPERSKA MAJA KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
BARTUSIAK MAGDALENA NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
LOSKA MAGDALENA MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
CHMIELOWIEC JULIA MKS TAEKWON-DO BYSTRZYCA KŁODZKA  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
BOROCH MAGDALENA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
OLICHWIEROWICZ NIKOLA AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
KĄKOL KORNELIA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
SZCZYGIELSKA HANNA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
TROCHONOWICZ JULIA AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
OLKOWSKA ELIZA MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
MICHALIK MARIA KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
KALINOWSKA AGATA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
KAPIJ ANNA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
RAK HANNA AVASATARE POLAND  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
STRZELCZYK KAMILA UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
SKUPIEŃ NADIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
KAPLIK ZOFIA RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
SMOLARCZYK JOANNA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
ROGALEWSKA DARIA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
PAJĄK KATARZYNA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
MUSIK KAROLINA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
WESOŁOWSKA WIKTORIA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
PUK ZUZANNA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
PIETRZYCKA ALEKSANDRA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
WRÓBEL WIKTORIA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
ŚCIBIORSKA ROKSANA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
OTULSKA NIKOLA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
DYKAS AMELIA PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
FAŁDROWICZ DARIA KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
TURLIŃSKA GABRIELA MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STOCZEK 45  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
DZIADCZYK NADIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
SZCZYGIELSKA MAJA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
KREMER DOROTA AKADEMICKI KLUB TAEKWONDO UDAR W GDAŃSKU  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
FERENC MAJA RZESZOWSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
WOJTKOWSKA KAROLINA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
ROMSKA MARTYNA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
ŚMIECHOWICZ JULIA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
JUSZCZAK AMELIA AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
WYSOCKA NATALIA LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
KOŁODZIEJCZYK NATALIA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
PANKIEWICZ HANNA MKS TAEKWON-DO BYSTRZYCA KŁODZKA  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
JEZIORNA EMILIA AVASATARE POLAND  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
NOWAK NATALIA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
KOWALCZYK SYLWIA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
ROGALEWSKA PAULINA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
BOLIN JAGODA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
ZAWADZKA IZABELA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
WĘGRZYN OLIWIA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
PISKORSKA ALEKSANDRA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
BRASUŃ KAROLINA PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
PASTYRNAK OLIWIA SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
101
MITKOWSKA EMILIA MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
102
MAJDA ZOFIA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
103
GŁADUNIUK AGATA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
104
PONTO WIKTORIA LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
105
SKRĘTOWICZ GABRIELA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
106
OSIKOWICZ ROKSANA MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STOCZEK 45  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
107
FRANKIEWICZ OLIWIA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
108
KIELAN EMILIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
109
WOJTKOWIAK MAJA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
110
WOJCIECHOWSKA NATALIA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
111
SŁOWIK WIKTORIA NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
112
MYSZK PAULINA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
113
SKUPIEŃ WANESSA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
114
NYKONCHUK SOFIIA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
115
URBAŃSKA AGATA PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
116
PASZKIEWICZ ZUZANNA SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
117
MICHALSKA MAJA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
118
CYTRYNIAK ALEKSANDRA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
119
KOPIWODA KAROLINA KRAŚNICKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
120
KRASUCKA WERONIKA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
121
PASIKOWSKA MARTA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
122
MANUKYAN WIKTORIA LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
123
SADLEJ ZUZANNA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        01. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
124
MIKUSIAK ZUZANNA KLUB TAEKWON-DO ITF NOWA RUDA  POLAND
02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
Categories Rank Name   Club Country    
02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
1
KUĆ NATALIA MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
2
PAPUGA OLENA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
3
SAWICKA WIKTORIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
3
SITEK LENA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
5
WENDYKIER MICHELLE TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
5
KURAN ALEKSANDRA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
5
HOŁDA ALICJA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
5
DEMSKA MAJA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
9
WYSOKIŃSKA MARTA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
9
MATUSZYK OLIWIA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
9
KUCHARSKA JULIA KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
9
STASZKIEWICZ JULIA KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
9
SEROK KINGA SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
9
MROCZEK WIKTORIA LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
9
KULEJ NATALIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
9
ŚWIDER JULIA POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
ŻAK MARTA AVASATARE POLAND  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
PODKAŃSKA LILIANNA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
KWAPISIEWICZ WERONIKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
FEDOROVA MARIIA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
KWAŚNIEWSKA KAROLINA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
POTONIEC WIKTORIA NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
GÓRECKA ZUZANNA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
SZUPTARSKA ANITA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
PAWŁOWSKA HANNA MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
BIEDKA HANNA PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
HERUDZIŃSKA ALICJA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
WALIGÓRSKA JULIA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
BANASZKIEWICZ JULIANNA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
OWCZARSKA WIKTORIA MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
DERYŁO EMILIA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
JARUBAS KAROLINA KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
33
BIELAWSKA MILENA POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
33
SZALA NATALIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
33
MŁODZIENIAK NIKOLA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
33
KOWALSKA JULIA KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        02. UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
33
KAZNADZIEJ ALINA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
03. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 42 KG
Categories Rank Name   Club Country    
03. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 42 KG
1
FAŁDROWICZ DARIA KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        03. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 42 KG
2
SYTA JULIA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        03. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 42 KG
3
ROGALEWSKA PAULINA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        03. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 42 KG
3
STRZELCZYK KAMILA UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI  POLAND
        03. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 42 KG
5
KAPIJ ANNA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        03. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 42 KG
5
SŁOWIK WIKTORIA NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO  POLAND
        03. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 42 KG
7
NYKONCHUK SOFIIA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        03. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 42 KG
7
OLSZEWSKA JULIA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        03. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 42 KG
9
WOJTKOWIAK MAJA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        03. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 42 KG
9
KOŁODZIEJCZYK NATALIA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        03. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 42 KG
9
WĘGRZYN OLIWIA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        03. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 42 KG
9
WOJTKOWSKA KAROLINA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        03. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 42 KG
13
CYTRYNIAK ALEKSANDRA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        03. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 42 KG
13
WESOŁOWSKA WIKTORIA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        03. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 42 KG
13
MYSZK PAULINA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        03. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 42 KG
13
WISZNICKA MARIA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        03. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 42 KG
17
PASIKOWSKA MARTA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        03. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 42 KG
17
WRÓBEL WIKTORIA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG
Categories Rank Name   Club Country    
04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG
1
SITEK LENA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG
2
MICHALIK JULIA MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG
3
PAPUGA OLENA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG
3
SZCZYGIELSKA HANNA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG
5
BANASZKIEWICZ JULIANNA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG
5
KWAŚNIEWSKA KAROLINA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG
7
SZUPTARSKA ANITA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG
7
OSIKOWICZ ROKSANA MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STOCZEK 45  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG
9
KALINOWSKA AGATA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG
9
RAK HANNA AVASATARE POLAND  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG
9
KRUPA ALEKSANDRA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG
9
KUBIAK ALEKSANDRA AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG
13
BARTUSIAK MAGDALENA NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG
13
WÓJCIK ZOFIA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG
13
KOSAKOWSKA ALICJA NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG
13
SZOSTKO WIKTORIA MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STOCZEK 45  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG
17
HONTAR OLHA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        04. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 46 KG
17
KAPLIK ZOFIA RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK  POLAND
05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
Categories Rank Name   Club Country    
05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
1
KUĆ NATALIA MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
2
KASPERSKA MAJA KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
3
KULEJ NATALIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
3
STEFANOWSKA MARIA KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
5
BUŁKOWSKA ANTONINA COMBAT SPORTS ACADEMY  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
5
WAJDA BARBARA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
7
FIEDOROWICZ KARINA COMBAT SPORTS ACADEMY  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
7
OWCZARSKA WIKTORIA MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
9
SADLEJ ZUZANNA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
9
GAWŁOWSKA ANNA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
9
KOWALSKA JULIA KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
9
MAJER ZUZANNA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
13
NACHAJSKA KAROLINA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
13
TURLIŃSKA GABRIELA MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STOCZEK 45  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
13
GÓRECKA ZUZANNA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
13
DYKIEL WERONIKA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
17
SZALA NATALIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
17
GŁADUNIUK AGATA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
17
KRASUCKA WERONIKA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
17
MANUKYAN WIKTORIA LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
17
ROMSKA MARTYNA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
17
SMOLARCZYK JOANNA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
17
MIŁOWSKA HALINA KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
17
KĄKOL KORNELIA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
25
CHMIELOWIEC JULIA MKS TAEKWON-DO BYSTRZYCA KŁODZKA  POLAND
        05. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 50 KG
25
SIEMIĄTKOWSKA ALEKSANDRA KLUB KOREAŃSKIEJ SZTUKI WALKI TKD LUBIN  POLAND
06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
Categories Rank Name   Club Country    
06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
1
CIEPIELA CELINA KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
2
KURAN ALEKSANDRA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
3
FEDOROVA MARIIA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
3
JEZIORNA EMILIA AVASATARE POLAND  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
5
MAŁYSKA ZUZANNA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
5
DOMURAD ALEKSANDRA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
7
SEROK KINGA SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
7
ŚWIDER JULIA POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
9
KWAPISIEWICZ WERONIKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
9
SIĆKO JULIA COMBAT SPORTS ACADEMY  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
9
JASIONEK ZUZANNA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
9
JARUBAS KAROLINA KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
13
NOWAK NATALIA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
13
KUŹMA HANNA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
13
SZCZEPAŃSKA WIKTORIA MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
13
FRANKIEWICZ OLIWIA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
17
WOJCIECHOWSKA NATALIA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
17
MITKOWSKA EMILIA MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
17
PUK ZUZANNA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
17
WALIGÓRSKA JULIA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
17
JANISZEWSKA JOANNA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
17
KOPIWODA KAROLINA KRAŚNICKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
17
OZIĘBAŁA KINGA UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
17
BIELAWSKA MILENA POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
25
MIKUSIAK ZUZANNA KLUB TAEKWON-DO ITF NOWA RUDA  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
25
MIKUSIAK KATARZYNA KLUB TAEKWON-DO ITF NOWA RUDA  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
25
WYSOCKA NATALIA LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
25
WYSOKIŃSKA MARTA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
25
LECIEJEWSKA LIWIA AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
25
MICHALSKA MAJA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
25
PAJĄK KATARZYNA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
25
ŚCIBIORSKA ROKSANA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
33
LOSKA MAGDALENA MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
33
SKUPIEŃ WANESSA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
33
NICZYPORUK WIKTORIA MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
33
PANKIEWICZ HANNA MKS TAEKWON-DO BYSTRZYCA KŁODZKA  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
33
DEMSKA MAJA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
33
MATUSZYK OLIWIA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
33
MŁODZIENIAK NIKOLA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
33
WNUK PATRYCJA KRAŚNICKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        06. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 55 KG
33
JUSZCZAK AMELIA AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH  POLAND
07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
Categories Rank Name   Club Country    
07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
1
KUCHARSKA JULIA KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
2
KAZNADZIEJ ALINA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
3
SAWICKA WIKTORIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
3
HOŁDA ALICJA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
5
PASTYRNAK OLIWIA SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
5
KIJEK MARIA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
7
SKUPIEŃ NADIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
7
BARTOLEWSKA OLIWIA LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
9
HERUDZIŃSKA ALICJA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
9
PAWŁOWSKA HANNA MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
9
WOLNY SONIA KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
9
BOROCH MAGDALENA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
13
OLKOWSKA ELIZA MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
13
KIELAN EMILIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
13
PASZKIEWICZ ZUZANNA SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
13
PISKORSKA ALEKSANDRA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
17
PODKAŃSKA LILIANNA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
17
POTONIEC WIKTORIA NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
17
DZIADCZYK NADIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
17
SKRĘTOWICZ GABRIELA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
17
ZAWADZKA IZABELA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
17
TROCHONOWICZ JULIA AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
17
URBAŃSKA AGATA PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
17
MICHALIK MARIA KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
25
OTULSKA NIKOLA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
25
KREMER DOROTA AKADEMICKI KLUB TAEKWONDO UDAR W GDAŃSKU  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
25
MUSIK KAROLINA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
25
BOLIN JAGODA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
25
SZTUKOWSKA KINGA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
25
BIELIŃSKA PAULINA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
25
DYKAS AMELIA PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
25
SIEŃCZAK AMELIA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        07. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH DO 60 KG
33
BIEDKA HANNA PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
Categories Rank Name   Club Country    
08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
1
WENDYKIER MICHELLE TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
2
OLICHWIEROWICZ NIKOLA AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
3
KLUSEK JULIA KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
3
STASZKIEWICZ JULIA KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
5
DERYŁO EMILIA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
5
OZIMEK NATALIA MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
7
CHOTKOWSKA DOMINIKA AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
7
SIDORUK GABRIELA MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
9
SZCZYGIELSKA MAJA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
9
MAJDA ZOFIA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
9
KUR KAROLINA KRAŚNICKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
9
ŻŁOBICKA ANNA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
13
PIETRZYCKA ALEKSANDRA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
13
SERWAŃSKA KATARZYNA MKS TAEKWON-DO BYSTRZYCA KŁODZKA  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
13
FOSSA ALICJA SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
13
ROGALEWSKA DARIA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
17
SYTA AMELIA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
17
JARCO ANNA KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
17
ŚMIECHOWICZ JULIA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
17
BEFINGER IGA MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
17
ŻAK MARTA AVASATARE POLAND  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
17
BRASUŃ KAROLINA PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
        08. WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH POW. 60 KG
17
FERENC MAJA RZESZOWSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Categories Rank Name   Club Country    
09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
1
WENDYKIER MICHELLE TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
2
MŁODZIENIAK NIKOLA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
3
SZCZYGIELSKA MAJA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
3
KAZNADZIEJ ALINA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
5
POTONIEC WIKTORIA NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
5
CIEPIELA CELINA KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
5
PAWŁOWSKA HANNA MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
5
ŚWIDER JULIA POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
9
KAPLIK ZOFIA RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
10
SZCZEPAŃSKA WIKTORIA MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
10
GÓRECKA ZUZANNA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
10
HOŁDA ALICJA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
10
WOLNY SONIA KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
10
KUŹMA HANNA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
10
STRZELCZYK KAMILA UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
10
KUĆ NATALIA MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
17
MITKOWSKA EMILIA MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
17
BARTOLEWSKA OLIWIA LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
17
BANASZKIEWICZ JULIANNA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
17
DZIADCZYK NADIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
21
KUBIAK ALEKSANDRA AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
21
OLICHWIEROWICZ NIKOLA AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
21
PASTYRNAK OLIWIA SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
21
KWAPISIEWICZ WERONIKA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
21
DERYŁO EMILIA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
21
OLKOWSKA ELIZA MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
21
KUCHARSKA JULIA KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
21
MIKUSIAK KATARZYNA KLUB TAEKWON-DO ITF NOWA RUDA  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
21
FOSSA ALICJA SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
30
TURLIŃSKA GABRIELA MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STOCZEK 45  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
31
JEZIORNA EMILIA AVASATARE POLAND  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
31
GAWŁOWSKA ANNA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
31
KIELAN EMILIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
31
DOMURAD ALEKSANDRA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
31
NACHAJSKA KAROLINA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
31
DYKIEL WERONIKA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
31
SIEMIĄTKOWSKA ALEKSANDRA KLUB KOREAŃSKIEJ SZTUKI WALKI TKD LUBIN  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
31
KREMER DOROTA AKADEMICKI KLUB TAEKWONDO UDAR W GDAŃSKU  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
31
CHOTKOWSKA DOMINIKA AKADEMIA TAEKWON-DO VIRTUS W ŁOMAZACH  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
31
SZCZYGIELSKA HANNA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
31
URBAŃSKA AGATA PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
31
SERWAŃSKA KATARZYNA MKS TAEKWON-DO BYSTRZYCA KŁODZKA  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
43
FRANKIEWICZ OLIWIA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
43
SKRĘTOWICZ GABRIELA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
SŁOWIK WIKTORIA NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
WOJTASIEWICZ MARTYNA CENTRUM TAEKWON-DO ITF  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
DEMSKA MAJA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
SIDORUK GABRIELA MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
ŚCIBIORSKA ROKSANA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
PODKAŃSKA LILIANNA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
KALINOWSKA AGATA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
WESOŁOWSKA WIKTORIA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
HONTAR OLHA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
KIJEK MARIA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
PAPUGA OLENA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
WALIGÓRSKA JULIA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
KOSAKOWSKA ALICJA NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
MAJDA ZOFIA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
PASIKOWSKA MARTA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
SEROK KINGA SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
SZALA NATALIA LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
WOJCIECHOWSKA NATALIA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
GŁADUNIUK AGATA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
ZAWADZKA IZABELA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
SZTUKOWSKA KINGA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
ŻŁOBICKA ANNA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
SZUPTARSKA ANITA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
ŻAK MARTA AVASATARE POLAND  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
MATUSZYK OLIWIA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
MANUKYAN WIKTORIA LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
DYKAS AMELIA PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
BUŁKOWSKA ANTONINA COMBAT SPORTS ACADEMY  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
WÓJCIK ZOFIA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
KRONER ALICJA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
OTULSKA NIKOLA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
MIŁOWSKA HALINA KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
MICHALSKA MAJA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
SKUPIEŃ WANESSA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
JASIONEK ZUZANNA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
PASZKIEWICZ ZUZANNA SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
KOWALCZYK SYLWIA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
SITEK LENA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
JARCO ANNA KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
KULEJ NATALIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
MUSIK KAROLINA RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
SMOLARCZYK JOANNA TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
JANISZEWSKA JOANNA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
KOŁODZIEJCZYK NATALIA KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
KWAŚNIEWSKA KAROLINA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
KĄKOL KORNELIA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
HERUDZIŃSKA ALICJA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
ROGALEWSKA DARIA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
BIEDKA HANNA PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
NOWAK NATALIA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
NYKONCHUK SOFIIA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
PANKIEWICZ HANNA MKS TAEKWON-DO BYSTRZYCA KŁODZKA  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
ROGALEWSKA PAULINA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
OWCZARSKA WIKTORIA MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
ŚMIECHOWICZ JULIA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
MYSZK PAULINA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
SADLEJ ZUZANNA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
SKUPIEŃ NADIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
CYTRYNIAK ALEKSANDRA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
BARTUSIAK MAGDALENA NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
WOJTKOWIAK MAJA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
KURAN ALEKSANDRA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
WOJTKOWSKA KAROLINA LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
DEJNECKA KATARZYNA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
KOPIWODA KAROLINA KRAŚNICKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
MAJER ZUZANNA CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
BRASUŃ KAROLINA PROCHOWICKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO CHAMPION PROCHOWICE  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
WYSOCKA NATALIA LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
SAWICKA WIKTORIA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
FERENC MAJA RZESZOWSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
RÓŻALSKA ALICJA KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
PISKORSKA ALEKSANDRA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
BOLIN JAGODA GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
ROMSKA MARTYNA KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
OSIKOWICZ ROKSANA MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STOCZEK 45  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
WAJDA BARBARA WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
MIKUSIAK ZUZANNA KLUB TAEKWON-DO ITF NOWA RUDA  POLAND
        09. TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
45
PAJĄK KATARZYNA UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
Categories Rank Name   Club Country    
10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
1
PIEŃKOWSKI MACIEJ MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
2
WĄSOWSKI PATRYK MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
3
KUŹMICZ MAKSYMILIAN MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
3
POŁASKI MACIEJ MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
5
BRANICKI MICHAŁ MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
5
PAWELEC KACPER SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
5
KULA PATRYK RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
5
MASARCZYK DAWID RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
9
ZĘBIK IGOR CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
9
SZUSTER BARTOSZ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
9
STACHURSKI WOJCIECH LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
9
WIATROWSKI ALAN KLUB KOREAŃSKIEJ SZTUKI WALKI TKD LUBIN  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
9
WALA DAWID RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
9
WALICKI DAWID KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
9
ROSIŃSKI MATEUSZ GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
9
MAZUREK SZYMON MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
JASZCZUK MACIEJ RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
ZAPOTOCZNY OSKAR LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
BASAK KAROL LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
WÓJCIK MACIEJ LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
KRUPA DAWID MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
MIKODA KASPER WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
KASJAN BARTOSZ COMBAT SPORTS ACADEMY  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
YELCHENKO ANDRII KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
TOPCZEWSKI MICHAŁ MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
BERNACIAK KAROL CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
KOZEK ANTONI KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
MURAT KACPER WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
SELUK KRYSTIAN UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
STAMSKI JAKUB SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
GAJEWSKI MATEUSZ MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
17
JEZIORSKI KAMIL LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
KWIATKOWSKI OSKAR MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
ROSPOND STANISŁAW KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
LEWCZYK WOJCIECH LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
ULIŃSKI KRZYSZTOF AKADEMICKI KLUB TAEKWONDO UDAR W GDAŃSKU  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
BIELECKI KACPER LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
FUSIARZ DAMIAN UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
KURZACZ PRZEMYSŁAW KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
JURKIEWICZ BARTOSZ RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
BRZOSKA DAWID UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
MAKSAJDOWSKI SZYMON AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
TOMASIK BARTOSZ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
KALINOWSKI WOJCIECH KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
STARCZEWSKI KAMIL SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
HARCEJ MARCIN POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
WASZKIEWICZ PATRYK MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STOCZEK 45  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
KWOLEK BARTOSZ LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
HLOŻEK MICHAŁ MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
WITEK TOMASZ LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
CAJLER HIERONIM KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
STACHAŃSKI KAMIL MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
SZCZUCIŃSKI BARTŁOMIEJ TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
WYŁUPEK PATRYK SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
HUMIENNY DAWID COMBAT SPORTS ACADEMY  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
ŁEPECKI WITOLD POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
PAWLIK PIOTR LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
BADZIOCH SZYMON KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
GODLEWSKI STANISŁAW MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
PACZKOWSKI KRYSTIAN KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
TRZEPIZUR KAROL LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
MISIAK MATEUSZ KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
SOSNA NORBERT MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STOCZEK 45  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
33
MATEJAK MAKSYMILIAN NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
KWIATKOWSKI JAKUB AVASATARE POLAND  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
HUĆ IGOR LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
JUSZCZYK JAKUB KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
PYTEL MICHAŁ WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
WOŹNIAK JAN KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
KOREJKO MIKOŁAJ LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
ROST IGOR SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
SZCZEPANIAK MARCEL KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
MAJEWSKI MAKSYMILIAN KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
WŁODARCZYK WIKTOR KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
GOLEWSKI OSKAR CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
ANDRZEJAK MATEUSZ COMBAT SPORTS ACADEMY  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
WIDZICKI TYMOTEUSZ KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
NUŻ BARTOSZ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
URBANOWICZ IGOR WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
BEDNAREK MIKOŁAJ LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
WÓJCIK KACPER MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
URBAN JULIAN LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
PIETRZAK MAREK SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
PRZYBYCIEŃ JAKUB MKS TAEKWON-DO BYSTRZYCA KŁODZKA  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
DARMACH MIŁOSZ CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
SOKOŁOWSKI ADRIAN SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
PIJET KSAWERY KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
PROKOPIUK RADOSŁAW RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
MAŁKIEWICZ IGOR MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
DMOWSKI JAN LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
MAKAREWICZ JAKUB UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
KRAŚNIECKI EMIL NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
SZWĄDER DOMINIK LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
WOŹNY SZYMON RZESZOWSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
GAWARECKI WIKTOR SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
SALAMONOWICZ JAKUB KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
RACHEL JAKUB KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
MALINOWSKI TOMASZ KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
MAŁEK MARCIN LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
65
PTAK KACPER WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
101
SMEJA FRANCISZEK SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
102
WILCZYŃSKI MARCEL RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
103
MOŚKO ŁUKASZ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
104
BOROWIEC BARTOSZ LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
105
KAPAŁA TOBIASZ TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
106
PUŁDOWSKI SZYMON KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
107
ŁANKIEWICZ KRYSTIAN KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
108
SÓJKA PATRYK KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
109
FLISIKOWSKI ŁUKASZ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
110
HRYCIUK MARCIN UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
111
PRZYSTUPA KRZYSZTOF LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
112
MIKUŁA KACPER LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
113
ŁATACZ MARCIN LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
114
JAROSIŃSKI KRYSTIAN KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
115
WALTROWSKI FRANCISZEK POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
116
MACKAŁO NORBERT COMBAT SPORTS ACADEMY  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
117
GOŁAWSKI KACPER LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
118
GRZELEC STEFAN WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
119
STĘPIEŃ MIKOŁAJ KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
120
BORETA NIKODEM RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
121
RZEWUSKI BARTOSZ RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
122
SKÓRKA TOMASZ SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
123
KATOLIK SZYMON CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
124
SUŚLIK KACPER UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
125
LUBASZKA ŁUKASZ TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
126
BURCZYŃSKI JAKUB MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
127
SKUZA MICHAŁ KLUB KOREAŃSKIEJ SZTUKI WALKI TKD LUBIN  POLAND
        10. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 KUP
128
SAMOLEJ KAMIL KRAŚNICKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
Categories Rank Name   Club Country    
11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
1
SLIAN MATEUSZ KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
2
PASZKOWSKI SEBASTIAN WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
3
STĘPIEŃ IGOR LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
3
CIEŚLAK MICHAŁ RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
5
NAGIELSKI PIOTR LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
5
OWCZARSKI MARCIN KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
5
HELD BARTOSZ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
5
BOROCH WOJCIECH SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
9
KULBAT IGOR CENTRUM TAEKWON-DO ITF  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
9
KRUK KAROL KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
9
OLEJNIK FILIP LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
9
MROZICKI MATEUSZ KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
9
WIDOMSKI OSKAR SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
9
ŻAK ALAN TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
9
GOLEC BARTŁOMIEJ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
9
KSIĄŻEK PAWEŁ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
KOCELA NIKODEM KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
WÓJCIK ALEX TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
PAŁKOWSKI IGOR LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
GIEZ PIOTR WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
PALIMĄKA FILIP TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
ZIELIŃSKI JAKUB MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
TOMASZEWSKI BARTOSZ KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
MIKOŁAJEWICZ MICHAŁ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
SANTUS STANISŁAW MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
GRUSZEWSKI JAKUB WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
KAŁMUK PATRYK UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
BRYDA MIŁOSZ CENTRUM TAEKWON-DO ITF  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
GIEZ BARTOSZ WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
ROGACKI WOJCIECH CENTRUM TAEKWON-DO ITF  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
KAMIŃSKI MICHAŁ LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
17
PALIMĄKA MATEUSZ TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        11. UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 KUP - II DAN
33
SZEREMETA DENIS AVASATARE POLAND  POLAND
12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
Categories Rank Name   Club Country    
12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
1
SZEREMETA DENIS AVASATARE POLAND  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
2
MIKODA KASPER WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
3
WOŹNIAK JAN KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
3
KRUPA DAWID MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
5
JEZIORSKI KAMIL LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
5
WILCZYŃSKI MARCEL RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
7
URBANOWICZ IGOR WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
7
TOPCZEWSKI MICHAŁ MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
9
WITEK TOMASZ LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
9
HUMIENNY DAWID COMBAT SPORTS ACADEMY  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
9
STACHURSKI WOJCIECH LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
9
SALAMONOWICZ JAKUB KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
13
ZATYKA PIOTR CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
13
JAROSIŃSKI KRYSTIAN KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
13
SZUSTER BARTOSZ POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
13
ŁANKIEWICZ KRYSTIAN KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
17
WŁODARCZYK WIKTOR KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
17
KLECZEWSKI FILIP LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
17
SAMOLEJ KAMIL KRAŚNICKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
17
HULBÓJ JAN LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
17
MAKAREWICZ JAKUB UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM  POLAND
        12. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 46 KG
17
WIATROWSKI ALAN KLUB KOREAŃSKIEJ SZTUKI WALKI TKD LUBIN  POLAND
13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
Categories Rank Name   Club Country    
13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
1
POŁASKI MACIEJ MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
2
OWCZARSKI MARCIN KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
3
HELD BARTOSZ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
3
PŁÓCIENNIK MACIEJ KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
5
BADZIOCH SZYMON KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
5
RADECKI WOJCIECH KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
7
STĘPIEŃ MIKOŁAJ KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
7
SELUK KRYSTIAN UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
9
LUBASZKA ŁUKASZ TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
9
PASZKOWSKI SEBASTIAN WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
9
BRYDA MIŁOSZ CENTRUM TAEKWON-DO ITF  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
9
BASAK KAROL LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
13
PUŁDOWSKI SZYMON KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
13
BANACH KACPER NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
13
ROSIŃSKI MATEUSZ GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
13
PYTEL MICHAŁ WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
17
GAJEWSKI MATEUSZ MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
17
JURKIEWICZ BARTOSZ RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
17
WÓJCIK ALEX TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
17
MASARCZYK DAWID RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
17
SZWĄDER DOMINIK LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
17
SOŁTYS MATEUSZ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
17
PREIS JAKUB KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
17
STACHAŃSKI KAMIL MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
25
MIKOŁAJEWICZ MICHAŁ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
25
HUĆ IGOR LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
25
NUŻ BARTOSZ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
25
RZEWUSKI BARTOSZ RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
25
SZCZEPANIAK MARCEL KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
25
PAWLIK PIOTR LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
25
DROZD MACIEJ KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        13. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 52 KG
25
DARMACH MIŁOSZ CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
Categories Rank Name   Club Country    
14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
1
STĘPIEŃ IGOR LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
2
BRANICKI MICHAŁ MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
3
KAŁMUK PATRYK UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
3
JUSZCZYK JAKUB KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
5
KULA PATRYK RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
5
OLEJNIK FILIP LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
7
BISZKONT CYPRIAN SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W TRAWNIKACH  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
7
ROSPOND STANISŁAW KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
9
WĄSOWSKI PATRYK MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
9
NAGIELSKI PIOTR LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
9
DROZD JAKUB KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
9
GODLEWSKI STANISŁAW MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
13
KURZACZ PRZEMYSŁAW KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
13
WOJSZWIŁŁO BORYS KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
13
PRZYBYCIEŃ JAKUB MKS TAEKWON-DO BYSTRZYCA KŁODZKA  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
13
SKRZYPNIAK DOBROSŁAW MKS TAEKWON-DO BYSTRZYCA KŁODZKA  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
17
PAŁKOWSKI IGOR LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
17
WYŁUPEK PATRYK SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
17
WALTROWSKI FRANCISZEK POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
17
KWIATKOWSKI JAKUB LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
17
KWOLEK BARTOSZ LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
17
BERNACIAK KAROL CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
17
GAWARECKI WIKTOR SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
17
FLISIKOWSKI ŁUKASZ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
25
ZĘBIK IGOR CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
25
ZAPOTOCZNY OSKAR LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
25
ŁEPECKI WITOLD POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
25
STARCZEWSKI KAMIL SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
25
RACHEL JAKUB KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
25
WALICKI DAWID KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
25
KWIATKOWSKI JAKUB AVASATARE POLAND  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
25
PACZKOWSKI KRYSTIAN KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
33
SOSNA NORBERT MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STOCZEK 45  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
33
GRZELEC STEFAN WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
33
NOWOSIELSKI FILIP MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
33
ZIELONKA KACPER AKADEMIA ROZWOJU SPORTOWEGO  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
33
SKUZA MICHAŁ KLUB KOREAŃSKIEJ SZTUKI WALKI TKD LUBIN  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
33
PROKOPIUK RADOSŁAW RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
33
FUSIARZ DAMIAN UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
33
KATOLIK SZYMON CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
33
HRYCIUK MARCIN UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
33
BEDNAREK MIKOŁAJ LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
33
KAFTANOWICZ KACPER CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
33
GOŁAWSKI KACPER LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        14. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 58 KG
33
ŁATACZ MARCIN LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
Categories Rank Name   Club Country    
15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
1
SLIAN MATEUSZ KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
2
YELCHENKO ANDRII KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
3
WIDOMSKI OSKAR SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
3
JASZCZUK MACIEJ RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
5
CAJLER HIERONIM KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
5
SANTUS STANISŁAW MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
7
PIJET KSAWERY KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
7
KILARSKI NATAN SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
9
MISIAK MATEUSZ KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
9
KWIATKOWSKI OSKAR MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
9
LEWCZYK WOJCIECH LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
9
KALINOWSKI WOJCIECH KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
13
SMEJA FRANCISZEK SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
13
ZIELIŃSKI JAKUB MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
13
GIEZ PIOTR WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
13
BRZOSKA DAWID UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
17
MACKAŁO NORBERT COMBAT SPORTS ACADEMY  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
17
BĄCZKIEWICZ MACIEJ KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
17
KSIĄŻEK PAWEŁ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
17
GOLEC BARTŁOMIEJ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
17
MOŚKO ŁUKASZ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
17
GRABIAS ARTUR TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
17
KUŹMICZ MAKSYMILIAN MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
17
BAŁUCIAK KAMIL WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
25
WASEK JAKUB LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
25
KULBAT IGOR CENTRUM TAEKWON-DO ITF  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
25
KARCZMAREK ADRIAN TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
25
DMOWSKI JAN LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
25
WALCZAK ANDRZEJ KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
25
STERLIŃSKI JAKUB MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
25
KOREJKO MIKOŁAJ LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
25
PRZYSTUPA KRZYSZTOF LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
33
WÓJCIK MACIEJ LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        15. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 64 KG
33
KASJAN BARTOSZ COMBAT SPORTS ACADEMY  POLAND
16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
Categories Rank Name   Club Country    
16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
1
AFFEK JAKUB LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
2
SÓJKA PATRYK KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
3
CIEŚLAK MICHAŁ RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
3
PIETRZAK MAREK SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
5
JAGUCAK DOMINIK SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
5
MROZICKI MATEUSZ KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
7
PALIMĄKA FILIP TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
7
MAŁEK MARCIN LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
9
WALA DAWID RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
9
PTAK KACPER WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
9
GOLEWSKI OSKAR CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
9
STAMSKI JAKUB SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
13
HARCEJ MARCIN POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
13
GRUSZEWSKI JAKUB WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
13
ROST IGOR SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
13
MAŁKIEWICZ IGOR MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
17
TRZEPIZUR KAROL LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
17
ANDRZEJAK MATEUSZ COMBAT SPORTS ACADEMY  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
17
PAWELEC KACPER SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
17
BURCZYŃSKI JAKUB MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
17
KRAŚNIECKI EMIL NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
17
KOZEK ANTONI KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
17
URBAN JULIAN LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
17
STAWIARSKI MICHAŁ SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
25
HLOŻEK MICHAŁ MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
25
PALIMĄKA MATEUSZ TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
25
WOŹNY SZYMON RZESZOWSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
25
PRZECH ARKADIUSZ KRAŚNICKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
25
POPCZYK PAWEŁ LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
25
KAPAŁA TOBIASZ TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        16. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH DO 70 KG
25
MALINOWSKI TOMASZ KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
Categories Rank Name   Club Country    
17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
1
BOROCH WOJCIECH SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
2
PIEŃKOWSKI MACIEJ MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
3
KRUK KAROL KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
3
SOKOŁOWSKI ADRIAN SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
5
SUŚLIK KACPER UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
5
ŻAK ALAN TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
7
WÓJCIK KACPER MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
7
BIELECKI KACPER LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
9
GIEZ BARTOSZ WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
9
ROGACKI WOJCIECH CENTRUM TAEKWON-DO ITF  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
9
WIDZICKI TYMOTEUSZ KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
9
TOMASIK BARTOSZ SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
13
BARTOSZEK JAN LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
13
JANOWSKI PRZEMYSŁAW KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
13
KOCELA NIKODEM KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
13
BOROWIEC BARTOSZ LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
17
OSTAREK ŁUKASZ LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
17
MAJEWSKI MAKSYMILIAN KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
17
MATEJAK MAKSYMILIAN NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
17
MURAT KACPER WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
17
MAKSAJDOWSKI SZYMON AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAE RAWICZ  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
17
WASZKIEWICZ PATRYK MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STOCZEK 45  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
17
ULIŃSKI KRZYSZTOF AKADEMICKI KLUB TAEKWONDO UDAR W GDAŃSKU  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
17
SKÓRKA TOMASZ SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
25
KUBAT ŁUKASZ KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
25
SZCZUCIŃSKI BARTŁOMIEJ TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
25
MIKUŁA KACPER LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
25
KULAZIŃSKI BARTOSZ KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        17. WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH POW. 70 KG
25
TOMASZEWSKI BARTOSZ KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Categories Rank Name   Club Country    
18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
1
PIEŃKOWSKI MACIEJ MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
2
STĘPIEŃ IGOR LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
3
KRUK KAROL KRAKOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
3
WALA DAWID RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
5
KAFTANOWICZ KACPER CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
5
BAŁUCIAK KAMIL WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
5
WIDOMSKI OSKAR SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
5
KILARSKI NATAN SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
9
SOSNA NORBERT MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY STOCZEK 45  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
9
KULA PATRYK RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
11
GODLEWSKI STANISŁAW MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
11
HARCEJ MARCIN POZNAŃSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO W POZNANIU  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
11
KOREJKO MIKOŁAJ LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
11
GRABIAS ARTUR TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
11
BRANICKI MICHAŁ MIŃSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO MIŃSK MAZOWIECKI  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
16
KWIATKOWSKI OSKAR MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
17
NAGIELSKI PIOTR LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
17
ZIELIŃSKI JAKUB MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
17
HELD BARTOSZ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
17
LEWCZYK WOJCIECH LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
17
PAŁKOWSKI IGOR LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
17
GIEZ PIOTR WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
KUBAT ŁUKASZ KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
PYTEL MICHAŁ WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
PUŁDOWSKI SZYMON KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
SALAMONOWICZ JAKUB KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
MASARCZYK DAWID RYBNICKIE CENTRUM SPORTÓW WALKI TAEKWON-DO FIGHTER-TKM RYBNIK  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
HULBÓJ JAN LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
SLIAN MATEUSZ KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
SOŁTYS MATEUSZ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
SZWĄDER DOMINIK LUDOWY KLUB SPORTOWY MATSOGI CIECHANÓW  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
BRYDA MIŁOSZ CENTRUM TAEKWON-DO ITF  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
ŁANKIEWICZ KRYSTIAN KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
SZEREMETA DENIS AVASATARE POLAND  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
JAROSIŃSKI KRYSTIAN KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
KURZACZ PRZEMYSŁAW KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
BRZOSKA DAWID UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
SELUK KRYSTIAN UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
KSIĄŻEK PAWEŁ UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
WOŹNY SZYMON RZESZOWSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
BIELECKI KACPER LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
GOŁAWSKI KACPER LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
MAŁKIEWICZ IGOR MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
WITEK TOMASZ LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA GŁUBCZYCE  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
PALIMĄKA FILIP TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
WOŹNIAK JAN KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
PRZECH ARKADIUSZ KRAŚNICKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
BERNACIAK KAROL CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
HRYCIUK MARCIN UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
BEDNAREK MIKOŁAJ LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
SANTUS STANISŁAW MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY ŻAK W BIAŁEJ PODLASKIEJ  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
URBANOWICZ IGOR WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
SKÓRKA TOMASZ SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
STAWIARSKI MICHAŁ SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
KOCELA NIKODEM KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
KWIATKOWSKI JAKUB LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
NOWOSIELSKI FILIP MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
KAPAŁA TOBIASZ TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
KULAZIŃSKI BARTOSZ KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
MAŁEK MARCIN LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
ŻAK ALAN TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
ZATYKA PIOTR CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
MATEJAK MAKSYMILIAN NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
PASZKOWSKI SEBASTIAN WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
JASZCZUK MACIEJ RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
PRZYBYCIEŃ JAKUB MKS TAEKWON-DO BYSTRZYCA KŁODZKA  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
KALINOWSKI WOJCIECH KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
SUŚLIK KACPER UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO ŚWIĘTOCHŁOWICE  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
SOKOŁOWSKI ADRIAN SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
ULIŃSKI KRZYSZTOF AKADEMICKI KLUB TAEKWONDO UDAR W GDAŃSKU  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
WIDZICKI TYMOTEUSZ KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
SZCZUCIŃSKI BARTŁOMIEJ TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
BĄCZKIEWICZ MACIEJ KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
MIKUŁA KACPER LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
STERLIŃSKI JAKUB MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
URBAN JULIAN LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
KAŁMUK PATRYK UCZNIOWSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PIONIER PANKI  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
ŁATACZ MARCIN LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
MALINOWSKI TOMASZ KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
WALICKI DAWID KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
BANACH KACPER NOWOSADECKI KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
GRZELEC STEFAN WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
JUSZCZYK JAKUB KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
SZCZEPANIAK MARCEL KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
PRZYSTUPA KRZYSZTOF LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
ROSIŃSKI MATEUSZ GDAŃSKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
KARCZMAREK ADRIAN TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
MIKODA KASPER WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
FUSIARZ DAMIAN UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY HWA-RANG W JANOWIE PODLASKIM  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
WŁODARCZYK WIKTOR KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
KATOLIK SZYMON CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
MIKOŁAJEWICZ MICHAŁ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
STACHURSKI WOJCIECH LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
STĘPIEŃ MIKOŁAJ KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
BOROWIEC BARTOSZ LZS BEŁCHATOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
WASEK JAKUB LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
DMOWSKI JAN LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
GRUSZEWSKI JAKUB WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
KWIATKOWSKI JAKUB AVASATARE POLAND  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
OLEJNIK FILIP LUDOWY KLUB SPORTOWY VICTORIA DZIAŁOSZYN  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
PAWELEC KACPER SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
MROZICKI MATEUSZ KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
GIEZ BARTOSZ WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
PALIMĄKA MATEUSZ TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
DARMACH MIŁOSZ CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
ZĘBIK IGOR CZĘSTOCHOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO CZĘSTOCHOWA  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
JAGUCAK DOMINIK SPORTOWA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
GOLEC BARTŁOMIEJ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
AFFEK JAKUB LUDOWY KLUB SPORTOWY LOTOS JABŁONNA  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
TRZEPIZUR KAROL LUDOWY KLUB SPORTOWY RESPEKT  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
KWOLEK BARTOSZ LEGNICKI KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
PTAK KACPER WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
KRAŚNIECKI EMIL NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
MURAT KACPER WROCŁAWSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
PREIS JAKUB KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
GOLEWSKI OSKAR CENTRUM TAEKWON-DO ŁÓDŹ  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
RADECKI WOJCIECH KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
CIEŚLAK MICHAŁ RADZYŃSKIE SPORTOWE CENTRUM TAEKWON-DO RADZYŃ PODLASKI  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
CAJLER HIERONIM KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
ZIELONKA KACPER AKADEMIA ROZWOJU SPORTOWEGO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
TOMASZEWSKI BARTOSZ KLUB TAEKWON-DO TRADYCYJNEGO W ŁODZI  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
PIJET KSAWERY KLUB SPORTOWY WOJOWNIK KŁOBUCK  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
WÓJCIK ALEX TOMASZOWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
PACZKOWSKI KRYSTIAN KLUB SPORTOWY TAEKWON KOLBUDY ITF  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
BURCZYŃSKI JAKUB MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
SÓJKA PATRYK KLUB SZTUK WALKI NEPTUN GDAŃSK  POLAND
        18. TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
23
HLOŻEK MICHAŁ MKSW KAN PUŁTUSK  POLAND
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-03-04 00:25:06 CET +01:00)