Results
 
International Taekwon-Do Cup for Children - Results  print this site
 Search:
12122 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup up to 35 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12122 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup up to 35 kg
1
KHOLIVCHUK LAVRENTII FIGHTBACK TEAM  UKRAINE
        12122 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup up to 35 kg
2
BOIKO YURII FIGHTBACK TEAM  UKRAINE
        12122 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup up to 35 kg
3
ROZHANSKYI ARSENYI SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        12122 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup up to 35 kg
3
WROŃSKI MIŁOSZ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        12122 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup up to 35 kg
5
KADIOGLU DANYAL CAMBRIDGE TKD  ENGLAND
        12122 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup up to 35 kg
5
BIEŃKOWSKI JAKUB NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.  POLAND
12123 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 35 to 40 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12123 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 35 to 40 kg
1
GEDESHURI SANDRO GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION  GEORGIA
        12123 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 35 to 40 kg
2
FEICHUK VITALII SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        12123 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 35 to 40 kg
3
ŅENAŠEVS ŅIKITA ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION  LATVIA
        12123 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 35 to 40 kg
3
BAIEV VIKTOR FIGHTBACK TEAM  UKRAINE
        12123 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 35 to 40 kg
5
YAKOVENKO YEHOR FEDERATION TAEKWON-DO I.T.F. OF UKRAINE  UKRAINE
        12123 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 35 to 40 kg
5
JASMANS ARNIS ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION  LATVIA
        12123 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 35 to 40 kg
5
OWCZARSKI BARTOSZ CENTRAL POLAND TAEKWON-DO CLUB  POLAND
        12123 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 35 to 40 kg
5
KHUDOEV IURA GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION  GEORGIA
12125 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 40 to 50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12125 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 40 to 50 kg
1
DZIUBENKO STAS KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        12125 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 40 to 50 kg
2
PETRASH MATVYI SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        12125 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 40 to 50 kg
3
KULYK DANYLO ALPHA TEAM  UKRAINE
        12125 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 40 to 50 kg
3
BIERNACKI MATEUSZ NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.  POLAND
        12125 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 40 to 50 kg
5
KAMENETZKI ILAY THE ISRAEL TAEKWON-DO CENTER  ISRAEL
        12125 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 40 to 50 kg
5
MAŁEK OLIVER CENTRAL POLAND TAEKWON-DO CLUB  POLAND
        12125 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 40 to 50 kg
5
MARSHALL CAMERON CAMBRIDGE TKD  ENGLAND
        12125 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 40 to 50 kg
5
SOLETSKYI DENYS FIGHTBACK TEAM  UKRAINE
        12125 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 40 to 50 kg
9
REDDY WILLIAM CAMBRIDGE TKD  ENGLAND
12126 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12126 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 50 kg
1
LOMAKA ILLIA FIGHTBACK TEAM  UKRAINE
        12126 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 50 kg
2
WINISZEWSKI TYMOTEUSZ WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI  POLAND
        12126 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 50 kg
3
KOZAK KRYSTIAN KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM  POLAND
        12126 Individual Male 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 50 kg
3
KOCZERGO BORYS SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
12142 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup up to 35 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12142 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup up to 35 kg
1
SHMIDZEN VLADYSLAV ALPHA TEAM  UKRAINE
        12142 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup up to 35 kg
2
PETRYSHYN DENYS ADAMAS  UKRAINE
        12142 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup up to 35 kg
3
HRYTSAK ARTEM ADAMAS  UKRAINE
        12142 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup up to 35 kg
3
TSETSKHLADZE GIORGI GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION  GEORGIA
        12142 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup up to 35 kg
5
KARNAWALSKI BARTOSZ CENTRAL POLAND TAEKWON-DO CLUB  POLAND
        12142 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup up to 35 kg
5
TSIKLAURI GEGA GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION  GEORGIA
        12142 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup up to 35 kg
5
JANEZASHVILI NIKOLOZ GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION  GEORGIA
        12142 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup up to 35 kg
5
SYCH VLADYSLAV ALPHA TEAM  UKRAINE
        12142 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup up to 35 kg
9
LEWES OLIVER CAMBRIDGE TKD  ENGLAND
        12142 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup up to 35 kg
9
JASTRZĘBSKI-RAK WIKTOR KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM  POLAND
12143 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 35 to 40 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12143 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 35 to 40 kg
1
BENEDYS BOHDAN MAKS SPORT  UKRAINE
        12143 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 35 to 40 kg
2
KALMAR ERIK ATTILA ACS WOLF - ORADEA  ROMANIA
        12143 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 35 to 40 kg
3
STECKIEWICZ ALEX INTERNATIONAL TAEKWON-DO FEDERATION VIETNAM  VIETNAM
        12143 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 35 to 40 kg
3
CHYZHYK DANYIL ADAMAS  UKRAINE
        12143 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 35 to 40 kg
5
TERNAVSCHENKO LUKYAN SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        12143 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 35 to 40 kg
5
ŁAGOWSKI FILIP CENTRAL POLAND TAEKWON-DO CLUB  POLAND
        12143 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 35 to 40 kg
5
KOZYREV NADIR THE ISRAEL TAEKWON-DO CENTER  ISRAEL
12144 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 40 to 45 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12144 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 40 to 45 kg
1
MARCHENKO IVAN MAKS SPORT  UKRAINE
        12144 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 40 to 45 kg
2
PIKH DARII ALPHA TEAM  UKRAINE
        12144 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 40 to 45 kg
3
WÓJCIK JAKUB LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        12144 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 40 to 45 kg
3
JERINIĆ DAMJAN TAEKWON-DO FEDERATION OF BOSNA AND HERZEGOVINA  BOSNIA AND HERZEGOVINA
        12144 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 40 to 45 kg
5
SARANCHUK YURII FIGHTBACK TEAM  UKRAINE
        12144 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 40 to 45 kg
5
TRAYKOV MAXIM BULGARIAN ASSOCIATION OF TAEKWON-DO  BULGARIA
12145 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 45 kg
Categories Rank Name   Club Country    
12145 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 45 kg
1
MYKHAILOV SERHII MAKS SPORT  UKRAINE
        12145 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 45 kg
2
SKOBIN DANYLO FEDERATION TAEKWON-DO I.T.F. OF UKRAINE  UKRAINE
        12145 Individual Male 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 45 kg
3
DEMIR UMIT GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION  GEORGIA
12200 Individual Male 10-11 years Pattern 10.-9. Gup
Categories Rank Name   Club Country    
12200 Individual Male 10-11 years Pattern 10.-9. Gup
1
DEJKO GABRIEL MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        12200 Individual Male 10-11 years Pattern 10.-9. Gup
2
BRONISZ KAMIL MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        12200 Individual Male 10-11 years Pattern 10.-9. Gup
3
KRYSZTOFIAK PIOTR KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM  POLAND
        12200 Individual Male 10-11 years Pattern 10.-9. Gup
3
ŻUBROWSKI STANISŁAW NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.  POLAND
        12200 Individual Male 10-11 years Pattern 10.-9. Gup
5
GARDZIEL MAREK RADOMSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        12200 Individual Male 10-11 years Pattern 10.-9. Gup
5
LIS KAROL MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
12210 Individual Male 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
Categories Rank Name   Club Country    
12210 Individual Male 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
1
BIERNACKI MATEUSZ NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.  POLAND
        12210 Individual Male 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
2
OWCZARSKI BARTOSZ CENTRAL POLAND TAEKWON-DO CLUB  POLAND
        12210 Individual Male 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
3
KULYK DANYLO ALPHA TEAM  UKRAINE
        12210 Individual Male 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
3
SOLETSKYI DENYS FIGHTBACK TEAM  UKRAINE
        12210 Individual Male 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
5
MAŁEK OLIVER CENTRAL POLAND TAEKWON-DO CLUB  POLAND
        12210 Individual Male 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
5
BAIEV VIKTOR FIGHTBACK TEAM  UKRAINE
        12210 Individual Male 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
5
LOMAKA ILLIA FIGHTBACK TEAM  UKRAINE
        12210 Individual Male 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
5
KHOLIVCHUK LAVRENTII FIGHTBACK TEAM  UKRAINE
        12210 Individual Male 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
9
MARSHALL CAMERON CAMBRIDGE TKD  ENGLAND
        12210 Individual Male 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
9
BIEŃKOWSKI JAKUB NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.  POLAND
        12210 Individual Male 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
9
KOBRYŃ ALEXANDER TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        12210 Individual Male 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
9
KAMENETZKI ILAY THE ISRAEL TAEKWON-DO CENTER  ISRAEL
        12210 Individual Male 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
9
KOCZERGO BORYS SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        12210 Individual Male 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
9
BOIKO YURII FIGHTBACK TEAM  UKRAINE
        12210 Individual Male 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
9
ŅENAŠEVS ŅIKITA ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION  LATVIA
        12210 Individual Male 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
17
WINISZEWSKI TYMOTEUSZ WINISZEWSKI.COM KAROL WINISZEWSKI  POLAND
        12210 Individual Male 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
17
REDDY WILLIAM CAMBRIDGE TKD  ENGLAND
        12210 Individual Male 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
17
YAKOVENKO YEHOR FEDERATION TAEKWON-DO I.T.F. OF UKRAINE  UKRAINE
12220 Individual Male 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
Categories Rank Name   Club Country    
12220 Individual Male 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
1
KADIOGLU DANYAL CAMBRIDGE TKD  ENGLAND
        12220 Individual Male 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
2
PIKH DARII ALPHA TEAM  UKRAINE
        12220 Individual Male 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
3
PETRASH MATVYI SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        12220 Individual Male 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
3
RAFAŁ BARTOSZ MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        12220 Individual Male 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
5
SYCH VLADYSLAV ALPHA TEAM  UKRAINE
        12220 Individual Male 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
5
RYAN LUCAS IRISH TAEKWON-DO ASSOCIATION  IRELAND
        12220 Individual Male 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
5
JASTRZĘBSKI-RAK WIKTOR KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM  POLAND
        12220 Individual Male 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
5
JASMANS ARNIS ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION  LATVIA
        12220 Individual Male 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
9
DEMIR UMIT GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION  GEORGIA
        12220 Individual Male 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
9
WROŃSKI MIŁOSZ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        12220 Individual Male 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
9
SARANCHUK YURII FIGHTBACK TEAM  UKRAINE
        12220 Individual Male 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
9
SKOBIN DANYLO FEDERATION TAEKWON-DO I.T.F. OF UKRAINE  UKRAINE
        12220 Individual Male 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
9
KHUDOEV IURA GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION  GEORGIA
        12220 Individual Male 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
9
FEICHUK VITALII SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        12220 Individual Male 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
9
WÓJCIK JAKUB LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        12220 Individual Male 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
9
KOZAK KRYSTIAN KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM  POLAND
12230 Individual Male 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
Categories Rank Name   Club Country    
12230 Individual Male 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
1
MARCHENKO IVAN MAKS SPORT  UKRAINE
        12230 Individual Male 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
2
JERINIĆ DAMJAN TAEKWON-DO FEDERATION OF BOSNA AND HERZEGOVINA  BOSNIA AND HERZEGOVINA
        12230 Individual Male 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
3
KARNAWALSKI BARTOSZ CENTRAL POLAND TAEKWON-DO CLUB  POLAND
        12230 Individual Male 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
3
TRAYKOV MAXIM BULGARIAN ASSOCIATION OF TAEKWON-DO  BULGARIA
        12230 Individual Male 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
5
LEWES OLIVER CAMBRIDGE TKD  ENGLAND
        12230 Individual Male 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
5
BENEDYS BOHDAN MAKS SPORT  UKRAINE
        12230 Individual Male 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
5
JANEZASHVILI NIKOLOZ GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION  GEORGIA
        12230 Individual Male 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
5
MYKHAILOV SERHII MAKS SPORT  UKRAINE
        12230 Individual Male 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
9
TSIKLAURI GEGA GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION  GEORGIA
        12230 Individual Male 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
9
ŁAGOWSKI FILIP CENTRAL POLAND TAEKWON-DO CLUB  POLAND
        12230 Individual Male 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
9
TSETSKHLADZE GIORGI GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION  GEORGIA
12240 Individual Male 10-11 years Pattern 2.-1. Gup
Categories Rank Name   Club Country    
12240 Individual Male 10-11 years Pattern 2.-1. Gup
1
STECKIEWICZ ALEX INTERNATIONAL TAEKWON-DO FEDERATION VIETNAM  VIETNAM
        12240 Individual Male 10-11 years Pattern 2.-1. Gup
2
KOZYREV NADIR THE ISRAEL TAEKWON-DO CENTER  ISRAEL
        12240 Individual Male 10-11 years Pattern 2.-1. Gup
3
TERNAVSCHENKO LUKYAN SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        12240 Individual Male 10-11 years Pattern 2.-1. Gup
3
KALMAR ERIK ATTILA ACS WOLF - ORADEA  ROMANIA
12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
Categories Rank Name   Club Country    
12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
1
KALMAR ERIK ATTILA ACS WOLF - ORADEA  ROMANIA
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
2
MARCHENKO IVAN MAKS SPORT  UKRAINE
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
3
BIERNACKI MATEUSZ NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.  POLAND
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
3
BENEDYS BOHDAN MAKS SPORT  UKRAINE
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
5
PIKH DARII ALPHA TEAM  UKRAINE
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
5
KOCZERGO BORYS SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
7
JASMANS ARNIS ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION  LATVIA
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
7
ŻUBROWSKI STANISŁAW NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.  POLAND
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
7
MYKHAILOV SERHII MAKS SPORT  UKRAINE
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
7
TRAYKOV MAXIM BULGARIAN ASSOCIATION OF TAEKWON-DO  BULGARIA
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
11
DEJKO GABRIEL MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
11
KULYK DANYLO ALPHA TEAM  UKRAINE
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
11
GEDESHURI SANDRO GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION  GEORGIA
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
11
BIEŃKOWSKI JAKUB NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.  POLAND
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
11
KOZAK KRYSTIAN KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM  POLAND
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
11
JASTRZĘBSKI-RAK WIKTOR KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM  POLAND
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
11
ŁAGOWSKI FILIP CENTRAL POLAND TAEKWON-DO CLUB  POLAND
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
11
RAFAŁ BARTOSZ MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
11
YAKOVENKO YEHOR FEDERATION TAEKWON-DO I.T.F. OF UKRAINE  UKRAINE
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
11
SOLETSKYI DENYS FIGHTBACK TEAM  UKRAINE
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
11
LOMAKA ILLIA FIGHTBACK TEAM  UKRAINE
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
11
WÓJCIK JAKUB LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
23
JANEZASHVILI NIKOLOZ GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION  GEORGIA
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
23
KADIOGLU DANYAL CAMBRIDGE TKD  ENGLAND
        12440 Individual Male 10-11 years Special Technique
23
WROŃSKI MIŁOSZ LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
22122 Individual Female 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup up to 35 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22122 Individual Female 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup up to 35 kg
1
SIALITSKAYA MARYANA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        22122 Individual Female 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup up to 35 kg
2
ZYZIK ANNA KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        22122 Individual Female 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup up to 35 kg
3
HRANAT ANNA ADAMAS  UKRAINE
        22122 Individual Female 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup up to 35 kg
3
SAMBORSKA SOPHIIA ADAMAS  UKRAINE
        22122 Individual Female 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup up to 35 kg
5
STEFANEK ANNA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        22122 Individual Female 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup up to 35 kg
5
SVINTSYTSKA BOHDANA SOLOVEY TEAM  UKRAINE
22124 Individual Female 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 35 to 45 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22124 Individual Female 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 35 to 45 kg
1
KRAMEK MARTYNA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        22124 Individual Female 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 35 to 45 kg
2
DOLATA ZOFIA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        22124 Individual Female 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 35 to 45 kg
3
SADOWNIK ZOFIA NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.  POLAND
        22124 Individual Female 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 35 to 45 kg
3
HERUS DARIA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        22124 Individual Female 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 35 to 45 kg
5
JANCZAK MAŁGORZATA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
22125 Individual Female 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 45 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22125 Individual Female 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 45 kg
1
POZŅAKA SOFIJA ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION  LATVIA
        22125 Individual Female 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 45 kg
2
HALASZ ANNA SARA ACS WOLF - ORADEA  ROMANIA
        22125 Individual Female 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 45 kg
3
NAGORNIAK MARTA SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        22125 Individual Female 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 45 kg
3
TKACHUK KIRA MAKS SPORT  UKRAINE
        22125 Individual Female 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 45 kg
5
ZIOBRO MAJA ŚLĄSKI KLUB TAEKWON-DO W PYSKOWICACH  POLAND
        22125 Individual Female 10-11 years Sparring 8.-.6. Gup over 45 kg
5
PEREVOZCHIKOVA ZLATA SOLOVEY TEAM  UKRAINE
22141 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup up to 30 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22141 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup up to 30 kg
1
BOEVA BOZHIDARA BULGARIAN ASSOCIATION OF TAEKWON-DO  BULGARIA
        22141 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup up to 30 kg
2
BOEVA STANIMIRA BULGARIAN ASSOCIATION OF TAEKWON-DO  BULGARIA
        22141 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup up to 30 kg
3
NAIR TEERTHA CAMBRIDGE TKD  ENGLAND
22143 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 30 to 40 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22143 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 30 to 40 kg
1
HRYTSKANIUK SOLOMIYA SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        22143 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 30 to 40 kg
2
RAK PATRYCJA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        22143 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 30 to 40 kg
3
FIDYK WIKTORIA CENTRAL POLAND TAEKWON-DO CLUB  POLAND
        22143 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 30 to 40 kg
3
ALEXANDER SOPHIA CAMBRIDGE TKD  ENGLAND
22144 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 40 to 45 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22144 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 40 to 45 kg
1
HUTSULIAK YEVHENIIA MAKS SPORT  UKRAINE
        22144 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 40 to 45 kg
2
STOYANOVA VANISLAVA BULGARIAN ASSOCIATION OF TAEKWON-DO  BULGARIA
        22144 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 40 to 45 kg
3
LABA TETIANA SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        22144 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 40 to 45 kg
3
TUROWSKA ZUZANNA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        22144 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 40 to 45 kg
5
PROKOP IZABELA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        22144 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 40 to 45 kg
5
CHANKSELIANI KETINO GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION  GEORGIA
        22144 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 40 to 45 kg
5
POKROPEK WANDA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM  POLAND
        22144 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 40 to 45 kg
5
SOBOCIŃSKA KAREN SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        22144 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 40 to 45 kg
9
SWÓŁ LENA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        22144 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 40 to 45 kg
9
VON TIESENHAUSEN CAVE HELOISA CAMBRIDGE TKD  ENGLAND
22145 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 45 kg
Categories Rank Name   Club Country    
22145 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 45 kg
1
BEŁZA KATARZYNA KS WROCŁAWSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        22145 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 45 kg
2
PRZYSTUPA ANNA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        22145 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 45 kg
3
DUKOVA NIKOL BULGARIAN ASSOCIATION OF TAEKWON-DO  BULGARIA
        22145 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 45 kg
3
IVANOVA NATALI BULGARIAN ASSOCIATION OF TAEKWON-DO  BULGARIA
        22145 Individual Female 10-11 years Sparring 5.-.1. Gup over 45 kg
5
IGNATOVA MAGDALENA BULGARIAN ASSOCIATION OF TAEKWON-DO  BULGARIA
22200 Individual Female 10-11 years Pattern 10.-9. Gup
Categories Rank Name   Club Country    
22200 Individual Female 10-11 years Pattern 10.-9. Gup
1
KUCHTA DANIELA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        22200 Individual Female 10-11 years Pattern 10.-9. Gup
2
ROSHYNETS BOHDANA UKS TAEKWON-DO ITF SP NR 6 LUBLIN  POLAND
        22200 Individual Female 10-11 years Pattern 10.-9. Gup
3
ADAMCZYK JULIA UKS TAEKWON-DO ITF SP NR 6 LUBLIN  POLAND
        22200 Individual Female 10-11 years Pattern 10.-9. Gup
3
MIRECKA DOMINIKA UKS TAEKWON-DO ITF SP NR 6 LUBLIN  POLAND
        22200 Individual Female 10-11 years Pattern 10.-9. Gup
5
ORZESZYNA ALEKSANDRA NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.  POLAND
        22200 Individual Female 10-11 years Pattern 10.-9. Gup
5
JAKUBASZEK ALICJA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        22200 Individual Female 10-11 years Pattern 10.-9. Gup
5
JAKUBASZEK NIKOLA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        22200 Individual Female 10-11 years Pattern 10.-9. Gup
5
PUSZKARSKA ALEKSANDRA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        22200 Individual Female 10-11 years Pattern 10.-9. Gup
9
BORUCH KLAUDIA RADOMSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        22200 Individual Female 10-11 years Pattern 10.-9. Gup
9
ALOT LILIANA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
22210 Individual Female 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
Categories Rank Name   Club Country    
22210 Individual Female 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
1
ZYZIK ANNA KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        22210 Individual Female 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
2
TKACHUK KIRA MAKS SPORT  UKRAINE
        22210 Individual Female 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
3
NAGORNIAK MARTA SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        22210 Individual Female 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
3
DOLATA ZOFIA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        22210 Individual Female 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
5
JANCZAK MAŁGORZATA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        22210 Individual Female 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
5
SADOWNIK ZOFIA NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.  POLAND
        22210 Individual Female 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
5
HERUS DARIA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        22210 Individual Female 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
5
ZIOBRO MAJA ŚLĄSKI KLUB TAEKWON-DO W PYSKOWICACH  POLAND
        22210 Individual Female 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
9
KAMOLA ALEKSANDRA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        22210 Individual Female 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
9
GÓŹDŹ LENA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        22210 Individual Female 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
9
SVINTSYTSKA BOHDANA SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        22210 Individual Female 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
9
KUCA JULIA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        22210 Individual Female 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
9
BLASZYŃSKA MARIA ZUZANNA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        22210 Individual Female 10-11 years Pattern 8.-7. Gup
9
ZAJĄCZKOWSKA JAGODA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM  POLAND
22220 Individual Female 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
Categories Rank Name   Club Country    
22220 Individual Female 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
1
ŚWIDERSKA DIANA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        22220 Individual Female 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
2
KILON ANNA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        22220 Individual Female 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
3
RAK PATRYCJA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        22220 Individual Female 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
3
VON TIESENHAUSEN CAVE HELOISA CAMBRIDGE TKD  ENGLAND
        22220 Individual Female 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
5
PEREVOZCHIKOVA ZLATA SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        22220 Individual Female 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
5
STEFANEK ANNA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        22220 Individual Female 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
5
POKROPEK WANDA KLUB SPORTOWY TAEKWON-DO W GRODZISKU MAZOWIECKIM  POLAND
        22220 Individual Female 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
5
KRAMEK MARTYNA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        22220 Individual Female 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
9
ALEXANDER SOPHIA CAMBRIDGE TKD  ENGLAND
        22220 Individual Female 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
9
POZŅAKA SOFIJA ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION  LATVIA
        22220 Individual Female 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
9
SOBOCIŃSKA KAREN SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        22220 Individual Female 10-11 years Pattern 6.-5. Gup
9
SIALITSKAYA MARYANA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
22230 Individual Female 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
Categories Rank Name   Club Country    
22230 Individual Female 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
1
NAIR TEERTHA CAMBRIDGE TKD  ENGLAND
        22230 Individual Female 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
2
DUKOVA NIKOL BULGARIAN ASSOCIATION OF TAEKWON-DO  BULGARIA
        22230 Individual Female 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
3
IGNATOVA MAGDALENA BULGARIAN ASSOCIATION OF TAEKWON-DO  BULGARIA
        22230 Individual Female 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
3
LABA TETIANA SOLOVEY TEAM  UKRAINE
        22230 Individual Female 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
5
BOEVA BOZHIDARA BULGARIAN ASSOCIATION OF TAEKWON-DO  BULGARIA
        22230 Individual Female 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
5
PRZYSTUPA ANNA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        22230 Individual Female 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
5
PROKOP IZABELA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        22230 Individual Female 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
5
TUROWSKA ZUZANNA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        22230 Individual Female 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
9
SWÓŁ LENA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        22230 Individual Female 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
9
CHANKSELIANI KETINO GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION  GEORGIA
        22230 Individual Female 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
9
SALOMONSSON MOA SWEDISH ITF FEDERATION  SWEDEN
        22230 Individual Female 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
9
STOYANOVA VANISLAVA BULGARIAN ASSOCIATION OF TAEKWON-DO  BULGARIA
        22230 Individual Female 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
9
HUTSULIAK YEVHENIIA MAKS SPORT  UKRAINE
        22230 Individual Female 10-11 years Pattern 4.-3. Gup
9
BOEVA STANIMIRA BULGARIAN ASSOCIATION OF TAEKWON-DO  BULGARIA
22240 Individual Female 10-11 years Pattern 2.-1. Gup
Categories Rank Name   Club Country    
22240 Individual Female 10-11 years Pattern 2.-1. Gup
1
IVANOVA NATALI BULGARIAN ASSOCIATION OF TAEKWON-DO  BULGARIA
        22240 Individual Female 10-11 years Pattern 2.-1. Gup
2
FIDYK WIKTORIA CENTRAL POLAND TAEKWON-DO CLUB  POLAND
        22240 Individual Female 10-11 years Pattern 2.-1. Gup
3
HRYTSKANIUK SOLOMIYA SOLOVEY TEAM  UKRAINE
22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
Categories Rank Name   Club Country    
22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
1
HUTSULIAK YEVHENIIA MAKS SPORT  UKRAINE
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
2
DUKOVA NIKOL BULGARIAN ASSOCIATION OF TAEKWON-DO  BULGARIA
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
3
HALASZ ANNA SARA ACS WOLF - ORADEA  ROMANIA
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
4
SIALITSKAYA MARYANA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
4
ZIOBRO MAJA ŚLĄSKI KLUB TAEKWON-DO W PYSKOWICACH  POLAND
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
6
ALOT LILIANA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
6
DOLATA ZOFIA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
6
PRZYSTUPA ANNA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
6
IVANOVA NATALI BULGARIAN ASSOCIATION OF TAEKWON-DO  BULGARIA
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
10
KILON ANNA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
10
ZYZIK ANNA KLUB SPORTOWY DRAGON JANÓW  POLAND
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
10
BOEVA STANIMIRA BULGARIAN ASSOCIATION OF TAEKWON-DO  BULGARIA
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
13
IGNATOVA MAGDALENA BULGARIAN ASSOCIATION OF TAEKWON-DO  BULGARIA
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
13
SOBOCIŃSKA KAREN SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
13
ORZESZYNA ALEKSANDRA NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.  POLAND
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
13
FIDYK WIKTORIA CENTRAL POLAND TAEKWON-DO CLUB  POLAND
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
13
KRAMEK MARTYNA TAEWO KLUB WSCHODNICH SPORTÓW WALKI W WARSZAWIE  POLAND
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
13
PUSZKARSKA ALEKSANDRA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
13
JANCZAK MAŁGORZATA SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO AN-DO PRUSZCZ GDAŃSKI  POLAND
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
13
TKACHUK KIRA MAKS SPORT  UKRAINE
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
13
SADOWNIK ZOFIA NOWODWORSKI KLUB SPORTÓW WALKI BASTION NOWY DWÓR MAZOW.  POLAND
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
13
KUCA JULIA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
13
BORUCH KLAUDIA RADOMSKA AKADEMIA TAEKWON-DO  POLAND
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
13
GÓŹDŹ LENA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
13
BOEVA BOZHIDARA BULGARIAN ASSOCIATION OF TAEKWON-DO  BULGARIA
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
13
CHANKSELIANI KETINO GEORGIAN TAEKWON-DO ITF FEDERATION  GEORGIA
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
13
POZŅAKA SOFIJA ALL LATVIAN TAEKWON-DO FEDERATION  LATVIA
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
13
VON TIESENHAUSEN CAVE HELOISA CAMBRIDGE TKD  ENGLAND
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
29
ALEXANDER SOPHIA CAMBRIDGE TKD  ENGLAND
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
29
ŚWIDERSKA DIANA MIEJSKI KLUB SPORTOWY LEWART AGS LUBARTÓW  POLAND
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
29
STOYANOVA VANISLAVA BULGARIAN ASSOCIATION OF TAEKWON-DO  BULGARIA
        22440 Individual Female 10-11 years Special Technique
29
KAMOLA ALEKSANDRA LUBELSKI SPORTOWY KLUB TAEKWON-DO  POLAND
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-07-16 14:26:48 CEST +02:00)