Results
 
13th SPIRIT OPEN 2024 HUNGARY - Results  print this site
 Search:
P010 Child male pattern 10-7 gup
Categories Rank Name   Club Country    
P010 Child male pattern 10-7 gup
1
Csomai Miron VEDAC Küzdősport Szakosztály  HUNGARY
        P010 Child male pattern 10-7 gup
2
Soman Chiseev Denis Andrei Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P010 Child male pattern 10-7 gup
3
Bata Dominik TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P010 Child male pattern 10-7 gup
3
Lipták Szilárd Barátság Sportegyesület  HUNGARY
        P010 Child male pattern 10-7 gup
5
Santer Alex Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P010 Child male pattern 10-7 gup
5
Máté Áron Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete  HUNGARY
        P010 Child male pattern 10-7 gup
5
Pyrizhok Hlib All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        P010 Child male pattern 10-7 gup
5
EKWOGE ELONG MARCUS SASOK  HUNGARY
        P010 Child male pattern 10-7 gup
9
Horváth Marcell István Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        P010 Child male pattern 10-7 gup
9
Dobiáš Daniel Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava  SLOVAKIA
        P010 Child male pattern 10-7 gup
9
Ványi Nimród Budapesti Tigrisek SE  HUNGARY
        P010 Child male pattern 10-7 gup
9
Czentye Botond Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P010 Child male pattern 10-7 gup
9
Medakovic Tadija Serbian International Taekwondo Аssociation  SERBIA
        P010 Child male pattern 10-7 gup
9
Chovan Boris Športový klub Taekwon-Do DELTA Veľký Šariš  SLOVAKIA
        P010 Child male pattern 10-7 gup
9
Cordier Milán Dániel Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
P020 Child male pattern 6-4 gup
Categories Rank Name   Club Country    
P020 Child male pattern 6-4 gup
1
SZALAY BENEDEK SASOK  HUNGARY
        P020 Child male pattern 6-4 gup
2
Dóda Levente ITF Taekwon-do Algyő - Hódmezővásárhely  HUNGARY
        P020 Child male pattern 6-4 gup
3
Zivkovic Rastko Serbian International Taekwondo Аssociation  SERBIA
        P020 Child male pattern 6-4 gup
3
Fusz Márton Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete  HUNGARY
P040 Child female pattern 10-7 gup
Categories Rank Name   Club Country    
P040 Child female pattern 10-7 gup
1
Csuvikovszky Csenge TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P040 Child female pattern 10-7 gup
2
Robu Teodora Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P040 Child female pattern 10-7 gup
3
Turcu Anamaria Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P040 Child female pattern 10-7 gup
3
Bukvic Milica Serbian International Taekwondo Аssociation  SERBIA
        P040 Child female pattern 10-7 gup
5
Szabó Natália TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P040 Child female pattern 10-7 gup
5
Sallai Anna Luca József Attila Lakótelepi Tömegsport Egyesület  HUNGARY
P050 Child female pattern 6-4 gup
Categories Rank Name   Club Country    
P050 Child female pattern 6-4 gup
1
Saulite Anna Marija All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        P050 Child female pattern 6-4 gup
2
Anastasia Olivia Vereş ACS ROYAL KWON - Oradea  ROMANIA
        P050 Child female pattern 6-4 gup
3
Racasan Casiana Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P050 Child female pattern 6-4 gup
3
Birlut Alesia Raluca Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P050 Child female pattern 6-4 gup
5
Forgó Fruzsina Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub  HUNGARY
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
Categories Rank Name   Club Country    
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
1
Novák Martin Športový klub Taekwon-Do DELTA Veľký Šariš  SLOVAKIA
        P070 Cadet male pattern 9-7 gup
2
Kopsa Alexander Budapesti Tigrisek SE  HUNGARY
        P070 Cadet male pattern 9-7 gup
3
Várkonyi Marcal Ferenc Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        P070 Cadet male pattern 9-7 gup
3
Csányi Nimród TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P070 Cadet male pattern 9-7 gup
5
Valigura Tomáš ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        P070 Cadet male pattern 9-7 gup
5
Terjéki Levente Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        P070 Cadet male pattern 9-7 gup
5
Horti Benett TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P070 Cadet male pattern 9-7 gup
5
Saulite Tihons All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        P070 Cadet male pattern 9-7 gup
9
Szép-Gyaraki Csanád PILE SC Taekwondo Szakosztály  HUNGARY
        P070 Cadet male pattern 9-7 gup
9
Borsi Edvin Peter Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P070 Cadet male pattern 9-7 gup
9
Ozoliņš Gustavs All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        P070 Cadet male pattern 9-7 gup
9
Szabó Ákos Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        P070 Cadet male pattern 9-7 gup
9
Trnovský Peter Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava  SLOVAKIA
P080 Cadet male pattern 6-4 gup
Categories Rank Name   Club Country    
P080 Cadet male pattern 6-4 gup
1
Kovács Gerely Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
2
Szabó Máté Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
3
Dumitru Darius Alexandru Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
3
Szabó Ákos Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
5
Sallai Zoltán Leó József Attila Lakótelepi Tömegsport Egyesület  HUNGARY
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
5
Prebszl Olivér Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete  HUNGARY
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
5
Matán Alen Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
5
Győri Balázs Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
9
Pintér Levente TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
9
Pintér Levente VEDAC Küzdősport Szakosztály  HUNGARY
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
9
Elter Péter Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
9
Málik Csaba Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub  HUNGARY
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
9
Hagymási Alexander Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
9
Beraczkai Bendegúz Hullámtörők TKD Klub  HUNGARY
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
9
Lipták Attila Barátság Sportegyesület  HUNGARY
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
9
Tóth Dominik Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
17
Győri Gergő Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
17
Borsi Edvin Peter Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
17
Stadņičenko Aleksejs All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
17
KUNVÁRI MILÁN SASOK  HUNGARY
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
17
Koronka Rares Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
17
Jasmans Arnis All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
17
Stadņičenko Iļja All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        P080 Cadet male pattern 6-4 gup
17
Dobai Zsiga VEDAC Küzdősport Szakosztály  HUNGARY
P090 Cadet male pattern 3-1 gup
Categories Rank Name   Club Country    
P090 Cadet male pattern 3-1 gup
1
IHÁSZ ZSOLT SASOK  HUNGARY
        P090 Cadet male pattern 3-1 gup
2
Balog Erik Zoltan Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P090 Cadet male pattern 3-1 gup
3
Racasan Victor Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P090 Cadet male pattern 3-1 gup
3
Solymosi Noel Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete  HUNGARY
        P090 Cadet male pattern 3-1 gup
5
Földesi Zoltán ITF Taekwon-do Algyő - Hódmezővásárhely  HUNGARY
        P090 Cadet male pattern 3-1 gup
5
Prebszl Hunor Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete  HUNGARY
        P090 Cadet male pattern 3-1 gup
5
Endrődi Ervin Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete  HUNGARY
        P090 Cadet male pattern 3-1 gup
5
Trepka Zsolt Budapesti Tigrisek SE  HUNGARY
        P090 Cadet male pattern 3-1 gup
9
Saulite Deniss All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        P090 Cadet male pattern 3-1 gup
9
Fülep Levente Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P090 Cadet male pattern 3-1 gup
9
Boros Gergő Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P090 Cadet male pattern 3-1 gup
9
Gruzdevs Mihails All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
P100 Cadet male pattern I. dan
Categories Rank Name   Club Country    
P100 Cadet male pattern I. dan
1
Kukucska József TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P100 Cadet male pattern I. dan
2
Kányai Szebasztián Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
P110 Cadet female pattern 9-7 gup
Categories Rank Name   Club Country    
P110 Cadet female pattern 9-7 gup
1
Végh Kendra Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        P110 Cadet female pattern 9-7 gup
2
Bottyán Boglárka Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P110 Cadet female pattern 9-7 gup
3
Fekete Lilien Budapesti Tigrisek SE  HUNGARY
        P110 Cadet female pattern 9-7 gup
3
Gőcze Száva Hullámtörők TKD Klub  HUNGARY
        P110 Cadet female pattern 9-7 gup
5
Császár Ildikó Hullámtörők TKD Klub  HUNGARY
        P110 Cadet female pattern 9-7 gup
5
Stašová Ela ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        P110 Cadet female pattern 9-7 gup
5
TÓTH LIZA OLÍVIA SASOK  HUNGARY
        P110 Cadet female pattern 9-7 gup
5
Karabinošová Nikola Športový klub Taekwon-Do DELTA Veľký Šariš  SLOVAKIA
        P110 Cadet female pattern 9-7 gup
9
Satvarová Natália ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        P110 Cadet female pattern 9-7 gup
9
Csabai Ágnes TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P110 Cadet female pattern 9-7 gup
9
Pécz Hanna Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        P110 Cadet female pattern 9-7 gup
9
Mikusik Réka PILE SC Taekwondo Szakosztály  HUNGARY
        P110 Cadet female pattern 9-7 gup
9
Budai Abigél Adrienn Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        P110 Cadet female pattern 9-7 gup
9
Siliņa Anna Bella All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        P110 Cadet female pattern 9-7 gup
9
Kiss-Gál Hanna Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        P110 Cadet female pattern 9-7 gup
9
Panu Antonia Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P110 Cadet female pattern 9-7 gup
17
Robu Ioana Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
P120 Cadet female pattern 6-4 gup
Categories Rank Name   Club Country    
P120 Cadet female pattern 6-4 gup
1
Stanciu Anastasia Ilinka Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P120 Cadet female pattern 6-4 gup
2
Németh Katica Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P120 Cadet female pattern 6-4 gup
3
Bíró Zselyke Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        P120 Cadet female pattern 6-4 gup
3
Gartner Elizabet Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        P120 Cadet female pattern 6-4 gup
5
DEÁK KITTI SASOK  HUNGARY
        P120 Cadet female pattern 6-4 gup
5
Várkonyi Borka Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
        P120 Cadet female pattern 6-4 gup
5
Kovács Katica Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P120 Cadet female pattern 6-4 gup
5
Kisfalvi Nóra Buday Taekwon-do Klub  HUNGARY
        P120 Cadet female pattern 6-4 gup
9
Téglás Adrienn Barátság Sportegyesület  HUNGARY
        P120 Cadet female pattern 6-4 gup
9
Elter Emili Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P120 Cadet female pattern 6-4 gup
9
Márkus Korina Lolita TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P120 Cadet female pattern 6-4 gup
9
Pozņaka Sofija All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        P120 Cadet female pattern 6-4 gup
9
Tamási Lilla TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P120 Cadet female pattern 6-4 gup
9
DERŐFI PALOMA ANNA SASOK  HUNGARY
        P120 Cadet female pattern 6-4 gup
9
Bottyán Petra Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P120 Cadet female pattern 6-4 gup
9
Procopiuc Geanina Catalina Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P120 Cadet female pattern 6-4 gup
17
Farkas Bianka József Attila Lakótelepi Tömegsport Egyesület  HUNGARY
P130 Cadet female pattern 3-1 gup
Categories Rank Name   Club Country    
P130 Cadet female pattern 3-1 gup
1
Skirková Ela ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        P130 Cadet female pattern 3-1 gup
2
Justin Alíz Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        P130 Cadet female pattern 3-1 gup
3
Tóth Barbara Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P130 Cadet female pattern 3-1 gup
3
Schlaffer Mavie BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA  AUSTRIA
        P130 Cadet female pattern 3-1 gup
5
Pápai Zoé Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        P130 Cadet female pattern 3-1 gup
5
Campean Maya Septimia Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P130 Cadet female pattern 3-1 gup
5
Poós Noa Buday Taekwon-do Klub  HUNGARY
        P130 Cadet female pattern 3-1 gup
9
Kányai Léna Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        P130 Cadet female pattern 3-1 gup
9
Nikolic Irena Serbian International Taekwondo Аssociation  SERBIA
P140 Cadet female pattern I. dan
Categories Rank Name   Club Country    
P140 Cadet female pattern I. dan
1
Térmeg Sára Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        P140 Cadet female pattern I. dan
2
Bertalan Anna Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
P150 Junior male pattern 8-5 gup
Categories Rank Name   Club Country    
P150 Junior male pattern 8-5 gup
1
Rimóczi Borisz Hullámtörők TKD Klub  HUNGARY
        P150 Junior male pattern 8-5 gup
2
Szűcs Benedek Hullámtörők TKD Klub  HUNGARY
        P150 Junior male pattern 8-5 gup
3
Hanušin Daniel Športový klub Taekwon-Do DELTA Veľký Šariš  SLOVAKIA
        P150 Junior male pattern 8-5 gup
3
Bankó Dominik Gödöllői Contact ITF Taekwon-do SE  HUNGARY
        P150 Junior male pattern 8-5 gup
5
Stenger Soma Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        P150 Junior male pattern 8-5 gup
5
Györffy Kristóf VEDAC Küzdősport Szakosztály  HUNGARY
        P150 Junior male pattern 8-5 gup
5
Ladvenicza Koppány Gödöllői Contact ITF Taekwon-do SE  HUNGARY
        P150 Junior male pattern 8-5 gup
5
Czibolya Ádám TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P150 Junior male pattern 8-5 gup
9
Saulite Timofejs All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        P150 Junior male pattern 8-5 gup
9
Bíró Bence Barátság Sportegyesület  HUNGARY
        P150 Junior male pattern 8-5 gup
9
Bálint Lóránd ITF Taekwon-do Algyő - Hódmezővásárhely  HUNGARY
        P150 Junior male pattern 8-5 gup
9
Bajári Márk Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P150 Junior male pattern 8-5 gup
9
Melilinger Áron Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        P150 Junior male pattern 8-5 gup
9
Korsós Benedek Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
        P150 Junior male pattern 8-5 gup
9
Höger Martin ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
P160 Junior male pattern 4-1 gup
Categories Rank Name   Club Country    
P160 Junior male pattern 4-1 gup
1
Böröndi Zsombor Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        P160 Junior male pattern 4-1 gup
2
Ács Zoltán Flórián Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P160 Junior male pattern 4-1 gup
3
Túri István Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P160 Junior male pattern 4-1 gup
3
NÉMETH ZSOLT Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P160 Junior male pattern 4-1 gup
5
Gyenge Csaba József Attila Lakótelepi Tömegsport Egyesület  HUNGARY
        P160 Junior male pattern 4-1 gup
5
Körmendi Miklós Mongúzok Taekwon-do SE  HUNGARY
        P160 Junior male pattern 4-1 gup
5
Kovács Dénes Bence Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
        P160 Junior male pattern 4-1 gup
5
Nagy Gábor TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P160 Junior male pattern 4-1 gup
9
Procopiuc Mario Catalin Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P160 Junior male pattern 4-1 gup
9
HOLLÓ MÁRTON Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P160 Junior male pattern 4-1 gup
9
Neimanis Verners All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        P160 Junior male pattern 4-1 gup
9
Györgyi Dániel Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P160 Junior male pattern 4-1 gup
9
Muresan Vlad Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P160 Junior male pattern 4-1 gup
9
Várkonyi Tamás Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
P170 Junior male pattern I. dan
Categories Rank Name   Club Country    
P170 Junior male pattern I. dan
1
Kukucska József TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P170 Junior male pattern I. dan
2
Cristache Daniel Ionel Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P170 Junior male pattern I. dan
3
SZABÓ BOTOND SASOK  HUNGARY
        P170 Junior male pattern I. dan
3
Čeľovský Adam Športový klub Taekwon-Do DELTA Veľký Šariš  SLOVAKIA
        P170 Junior male pattern I. dan
5
Schlaffer Max BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA  AUSTRIA
        P170 Junior male pattern I. dan
5
Takács Bálint Marcell Győri Sárkányok SE  HUNGARY
        P170 Junior male pattern I. dan
5
Karniš Samuel ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        P170 Junior male pattern I. dan
5
Justin Zalán Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
P180 Junior male pattern II. dan
Categories Rank Name   Club Country    
P180 Junior male pattern II. dan
1
Fülep Richard Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P180 Junior male pattern II. dan
2
Schweitzer Ádám Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
        P180 Junior male pattern II. dan
3
Kiss Levente ITF Taekwon-do Algyő - Hódmezővásárhely  HUNGARY
        P180 Junior male pattern II. dan
3
Broch Matis Ecole Taekwon-Do Fribourg  SWITZERLAND
P200 Junior female pattern 8-5 gup
Categories Rank Name   Club Country    
P200 Junior female pattern 8-5 gup
1
Serfec Fanni Mongúzok Taekwon-do SE  HUNGARY
        P200 Junior female pattern 8-5 gup
2
Gergelová Tatiana SK Drako Smolenice  SLOVAKIA
        P200 Junior female pattern 8-5 gup
3
Manhercz Kamilla PILE SC Taekwondo Szakosztály  HUNGARY
        P200 Junior female pattern 8-5 gup
3
Vári Mira Zsófia Buday Taekwon-do Klub  HUNGARY
        P200 Junior female pattern 8-5 gup
5
Nagy Georgina József Attila Lakótelepi Tömegsport Egyesület  HUNGARY
        P200 Junior female pattern 8-5 gup
5
Popa Ana Maria Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P200 Junior female pattern 8-5 gup
5
Hrkeľová Karolína SK Drako Smolenice  SLOVAKIA
        P200 Junior female pattern 8-5 gup
5
Zivkovic Tijana Serbian International Taekwondo Аssociation  SERBIA
        P200 Junior female pattern 8-5 gup
9
Kušnírová Margaréta ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        P200 Junior female pattern 8-5 gup
9
Oroszi Réka Győri Sárkányok SE  HUNGARY
        P200 Junior female pattern 8-5 gup
9
Smutná Margaréta SK Drako Smolenice  SLOVAKIA
        P200 Junior female pattern 8-5 gup
9
Farace Bohdana Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P200 Junior female pattern 8-5 gup
9
Lantošová Natália SK Drako Smolenice  SLOVAKIA
        P200 Junior female pattern 8-5 gup
9
Bebková Karin Paulína ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        P200 Junior female pattern 8-5 gup
9
Jakus Csenge TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P200 Junior female pattern 8-5 gup
9
Elek Réka PILE SC Taekwondo Szakosztály  HUNGARY
P210 Junior female pattern 4-1 gup
Categories Rank Name   Club Country    
P210 Junior female pattern 4-1 gup
1
Nyul Bianka Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P210 Junior female pattern 4-1 gup
2
Szabó Alexa Andrea Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P210 Junior female pattern 4-1 gup
3
Lakatos Réka Hullámtörők TKD Klub  HUNGARY
        P210 Junior female pattern 4-1 gup
3
BRECSOK NÓRA Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P210 Junior female pattern 4-1 gup
5
Gábor Alma Hullámtörők TKD Klub  HUNGARY
        P210 Junior female pattern 4-1 gup
5
NAGY ENIKŐ SASOK  HUNGARY
        P210 Junior female pattern 4-1 gup
5
Bihari Iringó Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub  HUNGARY
        P210 Junior female pattern 4-1 gup
5
Kickingereder Jana BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA  AUSTRIA
        P210 Junior female pattern 4-1 gup
9
László-Olasz Bianka Zen Power Sportegyesület  HUNGARY
        P210 Junior female pattern 4-1 gup
9
Aranyos Réka Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        P210 Junior female pattern 4-1 gup
9
ANA ELENA JARCA ACS ROYAL KWON - Oradea  ROMANIA
        P210 Junior female pattern 4-1 gup
9
Bálint Anna Kamilla Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P210 Junior female pattern 4-1 gup
9
Kurunczi Noémi Barátság Sportegyesület  HUNGARY
        P210 Junior female pattern 4-1 gup
9
Fülöp Gréta Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        P210 Junior female pattern 4-1 gup
9
Číšecká Eliška SK Drako Smolenice  SLOVAKIA
        P210 Junior female pattern 4-1 gup
9
Steiner Nina-Marie BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA  AUSTRIA
        P210 Junior female pattern 4-1 gup
17
Erdei Anna Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P210 Junior female pattern 4-1 gup
17
Velich Villő Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
        P210 Junior female pattern 4-1 gup
17
Schlaffer Mia BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA  AUSTRIA
        P210 Junior female pattern 4-1 gup
17
Huszár Viktória Hullámtörők TKD Klub  HUNGARY
        P210 Junior female pattern 4-1 gup
17
Vojnovic Tatjana Serbian International Taekwondo Аssociation  SERBIA
P220 Junior female pattern I. dan
Categories Rank Name   Club Country    
P220 Junior female pattern I. dan
1
Vrabcová Marianna Športový klub Taekwon-Do DELTA Veľký Šariš  SLOVAKIA
        P220 Junior female pattern I. dan
2
DÓSA KINCSŐ Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P220 Junior female pattern I. dan
3
Orbán Kármen Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P220 Junior female pattern I. dan
3
Kicinja Tamara Serbian International Taekwondo Аssociation  SERBIA
        P220 Junior female pattern I. dan
5
HAN NGOC NARAA SASOK  HUNGARY
        P220 Junior female pattern I. dan
5
Korytárová Natália SK Drako Smolenice  SLOVAKIA
P230 Junior female pattern II. dan
Categories Rank Name   Club Country    
P230 Junior female pattern II. dan
1
Cseresznyés Lea Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub  HUNGARY
        P230 Junior female pattern II. dan
2
Lenhardtová Karolína ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
P250 Senior male pattern 8-5 gup
Categories Rank Name   Club Country    
P250 Senior male pattern 8-5 gup
1
Adamik Győző TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P250 Senior male pattern 8-5 gup
2
Kramar Jakub ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        P250 Senior male pattern 8-5 gup
3
Bán Bence Gödöllői Contact ITF Taekwon-do SE  HUNGARY
        P250 Senior male pattern 8-5 gup
3
Demeter Zsolt Barátság Sportegyesület  HUNGARY
        P250 Senior male pattern 8-5 gup
5
Bara Stefan Gheorghe Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
P260 Senior male pattern 4-1 gup
Categories Rank Name   Club Country    
P260 Senior male pattern 4-1 gup
1
Velich Zalán Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
        P260 Senior male pattern 4-1 gup
2
Mikita Márk Zen Power Sportegyesület  HUNGARY
        P260 Senior male pattern 4-1 gup
3
Ronald Grant TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P260 Senior male pattern 4-1 gup
3
Tóth András Áron VEDAC Küzdősport Szakosztály  HUNGARY
        P260 Senior male pattern 4-1 gup
5
Gál Dominik Hullámtörők TKD Klub  HUNGARY
P270 Senior male pattern I. dan
Categories Rank Name   Club Country    
P270 Senior male pattern I. dan
1
Baila Teodor Mihai Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P270 Senior male pattern I. dan
2
FEHÉR IMRE SASOK  HUNGARY
        P270 Senior male pattern I. dan
3
Kickingereder Julian BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA  AUSTRIA
        P270 Senior male pattern I. dan
3
Olejár Samuel ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        P270 Senior male pattern I. dan
5
NÉMETH MIKLÓS Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P270 Senior male pattern I. dan
5
Schlaffer Michael BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA  AUSTRIA
        P270 Senior male pattern I. dan
5
Farkas Levente Team Wasps  HUNGARY
        P270 Senior male pattern I. dan
5
Seben Zalán József Attila Lakótelepi Tömegsport Egyesület  HUNGARY
P280 Senior male pattern II. dan
Categories Rank Name   Club Country    
P280 Senior male pattern II. dan
1
SZABÓ ÁLMOS SASOK  HUNGARY
        P280 Senior male pattern II. dan
2
Csáki Máté TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P280 Senior male pattern II. dan
3
IPACS RÓBERT SASOK  HUNGARY
        P280 Senior male pattern II. dan
3
Szabo Janos Zoltan Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P280 Senior male pattern II. dan
5
Vrábeľ Ľubomír ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        P280 Senior male pattern II. dan
5
Cosma Rares Cristian Tudor Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P280 Senior male pattern II. dan
5
De Nusso Ricardo Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub  HUNGARY
        P280 Senior male pattern II. dan
5
BALÁZS ÁRPÁD SASOK  HUNGARY
P290 Senior male pattern III. dan
Categories Rank Name   Club Country    
P290 Senior male pattern III. dan
1
Baila Ioan Alexandru Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P290 Senior male pattern III. dan
2
Tomáš Jakub ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        P290 Senior male pattern III. dan
3
Saulite Arturs All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
P310 Senior female pattern 8-5 gup
Categories Rank Name   Club Country    
P310 Senior female pattern 8-5 gup
1
Kerepesi Gabriella Buday Taekwon-do Klub  HUNGARY
        P310 Senior female pattern 8-5 gup
2
Lakatos Lana TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P310 Senior female pattern 8-5 gup
3
Perjési Krisztina TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P310 Senior female pattern 8-5 gup
3
Vér Nikolett TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P310 Senior female pattern 8-5 gup
5
Nagy Anna PILE SC Taekwondo Szakosztály  HUNGARY
        P310 Senior female pattern 8-5 gup
5
Fedor Panna Gödöllői Contact ITF Taekwon-do SE  HUNGARY
        P310 Senior female pattern 8-5 gup
5
Morvai Nikolett Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
P320 Senior female pattern 4-1 gup
Categories Rank Name   Club Country    
P320 Senior female pattern 4-1 gup
1
Bankó Tímea Zen Power Sportegyesület  HUNGARY
        P320 Senior female pattern 4-1 gup
2
Nagy Beatrix Zen Power Sportegyesület  HUNGARY
        P320 Senior female pattern 4-1 gup
3
PÁLFI BORÓKA SASOK  HUNGARY
        P320 Senior female pattern 4-1 gup
3
Csaba Bernadett TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P320 Senior female pattern 4-1 gup
5
Gál Adrienn TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P320 Senior female pattern 4-1 gup
5
Rezes Diána TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P320 Senior female pattern 4-1 gup
5
Gergelová Eva SK Drako Smolenice  SLOVAKIA
        P320 Senior female pattern 4-1 gup
5
Baksay Janka József Attila Lakótelepi Tömegsport Egyesület  HUNGARY
        P320 Senior female pattern 4-1 gup
9
Körmendi Petra Mongúzok Taekwon-do SE  HUNGARY
P330 Senior female pattern I. dan
Categories Rank Name   Club Country    
P330 Senior female pattern I. dan
1
Szabó Panna Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
        P330 Senior female pattern I. dan
2
Velich Bíbor Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
        P330 Senior female pattern I. dan
3
Balázs Dorka Zen Power Sportegyesület  HUNGARY
        P330 Senior female pattern I. dan
3
Szakáll Réka Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
        P330 Senior female pattern I. dan
5
Bartus Mónika Zion Dojang  HUNGARY
        P330 Senior female pattern I. dan
5
Gumanová Lucia ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        P330 Senior female pattern I. dan
5
Huszár Vanda Hullámtörők TKD Klub  HUNGARY
P340 Senior female pattern II. dan
Categories Rank Name   Club Country    
P340 Senior female pattern II. dan
1
Kručayová Teresa ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        P340 Senior female pattern II. dan
2
NASZER JÚLIA SASOK  HUNGARY
        P340 Senior female pattern II. dan
3
BÉCSI NIKOLETT VEDAC Küzdősport Szakosztály  HUNGARY
P380 Veteran male pattern 8-1 gup
Categories Rank Name   Club Country    
P380 Veteran male pattern 8-1 gup
1
Novák Radoslav Športový klub Taekwon-Do DELTA Veľký Šariš  SLOVAKIA
        P380 Veteran male pattern 8-1 gup
2
Demeter Zsolt Barátság Sportegyesület  HUNGARY
        P380 Veteran male pattern 8-1 gup
3
Forray Zoltán PILE SC Taekwondo Szakosztály  HUNGARY
P400 Veteran male pattern I-VI. dan
Categories Rank Name   Club Country    
P400 Veteran male pattern I-VI. dan
1
Békássy Csaba Zen Power Sportegyesület  HUNGARY
        P400 Veteran male pattern I-VI. dan
2
IPACS RÓBERT SASOK  HUNGARY
        P400 Veteran male pattern I-VI. dan
3
Schlaffer Michael BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA  AUSTRIA
P420 Veteran female pattern 8-1 gup
Categories Rank Name   Club Country    
P420 Veteran female pattern 8-1 gup
1
Kováts Éva Hullámtörők TKD Klub  HUNGARY
        P420 Veteran female pattern 8-1 gup
2
Mészáros Anna Buday Taekwon-do Klub  HUNGARY
P510 Team pattern
Categories Rank Name   Club Country    
P510 Team pattern
1
ŠK TKD Ge-Baek Prešov ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        P510 Team pattern
2
Telki Taekwon-do Sportegyesület Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
        P510 Team pattern
3
Zen Power & Darazsak Team Zen Power Sportegyesület  HUNGARY
        P510 Team pattern
3
Stiinta Hwarang Wolf Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P510 Team pattern
5
Stiinta Hwarang Wolf Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P510 Team pattern
5
Hwarang Wolf 1 Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        P510 Team pattern
5
BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA  AUSTRIA
        P510 Team pattern
5
Mongúzok SE Mongúzok Taekwon-do SE  HUNGARY
        P510 Team pattern
9
Monor-Tápió Tkd Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        P510 Team pattern
9
TKD SPIRIT ASSOCIATION MiniGrund TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P510 Team pattern
9
TKD SPIRIT ASSOCIATION Gráciák TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        P510 Team pattern
9
Hullámtörők TKD Klub Hullámtörők TKD Klub  HUNGARY
PA030 Pre-arranged free sparring
Categories Rank Name   Club Country    
PA030 Pre-arranged free sparring
1
TKD SPIRIT ASSOCIATION TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        PA030 Pre-arranged free sparring
2
Telki-Monor Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
        PA030 Pre-arranged free sparring
3
SASOK SASOK  HUNGARY
        PA030 Pre-arranged free sparring
3
ŠK TKD Ge-Baek Prešov ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        PA030 Pre-arranged free sparring
5
BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA  AUSTRIA
        PA030 Pre-arranged free sparring
5
Stiinta Hwarang Wolf Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        PA030 Pre-arranged free sparring
5
Hullámtörők TKD Klub Hullámtörők TKD Klub  HUNGARY
PT010 Child male power test
Categories Rank Name   Club Country    
PT010 Child male power test
1
Olosutean Vlad Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        PT010 Child male power test
2
Dóda Levente ITF Taekwon-do Algyő - Hódmezővásárhely  HUNGARY
        PT010 Child male power test
3
Lévai Flórián TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
PT020 Child female power test
Categories Rank Name   Club Country    
PT020 Child female power test
1
Forgó Fruzsina Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub  HUNGARY
        PT020 Child female power test
2
Turcu Anamaria Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        PT020 Child female power test
3
Szabó Natália TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
PT030 Cadet male power test
Categories Rank Name   Club Country    
PT030 Cadet male power test
1
Banciu Darius Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        PT030 Cadet male power test
2
Rácz Kevin TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        PT030 Cadet male power test
3
Stadņičenko Aleksejs All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
PT040 Cadet female power test
Categories Rank Name   Club Country    
PT040 Cadet female power test
1
Campean Maya Septimia Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        PT040 Cadet female power test
2
Kisfalvi Nóra Buday Taekwon-do Klub  HUNGARY
        PT040 Cadet female power test
3
Karabinošová Nikola Športový klub Taekwon-Do DELTA Veľký Šariš  SLOVAKIA
PT050 Junior male power test
Categories Rank Name   Club Country    
PT050 Junior male power test
1
NÉMETH ZSOLT Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        PT050 Junior male power test
2
Lévai Zénó TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        PT050 Junior male power test
3
Procopiuc Mario Catalin Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
PT060 Junior female power test
Categories Rank Name   Club Country    
PT060 Junior female power test
1
Szabó Alexa Andrea Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        PT060 Junior female power test
2
Fábián Eszter TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        PT060 Junior female power test
3
Číšecká Eliška SK Drako Smolenice  SLOVAKIA
PT070 Senior male power test
Categories Rank Name   Club Country    
PT070 Senior male power test
1
BOGDAN GEORGE GUG ACS ROYAL KWON - Oradea  ROMANIA
        PT070 Senior male power test
2
Gál Dominik Hullámtörők TKD Klub  HUNGARY
        PT070 Senior male power test
3
Csáki Máté TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
PT080 Senior female power test
Categories Rank Name   Club Country    
PT080 Senior female power test
1
BÉCSI NIKOLETT VEDAC Küzdősport Szakosztály  HUNGARY
        PT080 Senior female power test
2
Gergelová Eva SK Drako Smolenice  SLOVAKIA
PT110 Junior male team power test
Categories Rank Name   Club Country    
PT110 Junior male team power test
1
TKD SPIRIT ASSOCIATION TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        PT110 Junior male team power test
2
Monor-Tápió Tkd Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
PT120 Junior female team power test
Categories Rank Name   Club Country    
PT120 Junior female team power test
1
Stiinta Hwarang Wolf Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        PT120 Junior female team power test
2
Monor-Tápió Tkd Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        PT120 Junior female team power test
3
BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA  AUSTRIA
PT130 Senior male team power test
Categories Rank Name   Club Country    
PT130 Senior male team power test
1
TKD SPIRIT ASSOCIATION TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
SP1010 Child female sparring 1. group
Categories Rank Name   Club Country    
SP1010 Child female sparring 1. group
1
Fanni Fekete Bajnai Kick-Box SzSE.  HUNGARY
        SP1010 Child female sparring 1. group
2
Csuvikovszky Csenge TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP1010 Child female sparring 1. group
3
Sallai Anna Luca József Attila Lakótelepi Tömegsport Egyesület  HUNGARY
        SP1010 Child female sparring 1. group
3
Bukvic Milica Serbian International Taekwondo Аssociation  SERBIA
SP1020 Child female sparring 2. group
Categories Rank Name   Club Country    
SP1020 Child female sparring 2. group
1
Boglárka Gazdag Bajnai Kick-Box SzSE.  HUNGARY
        SP1020 Child female sparring 2. group
2
Robu Teodora Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        SP1020 Child female sparring 2. group
3
Szabó Natália TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP1020 Child female sparring 2. group
3
Székely Gerda NYergesújfalu Kick-box Sportegyesület  HUNGARY
SP1030 Child female sparring 3. group
Categories Rank Name   Club Country    
SP1030 Child female sparring 3. group
1
Saulite Anna Marija All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        SP1030 Child female sparring 3. group
2
Eszter Tóth Bajnai Kick-Box SzSE.  HUNGARY
        SP1030 Child female sparring 3. group
3
Anastasia Olivia Vereş ACS ROYAL KWON - Oradea  ROMANIA
SP110 Cadet1 male sparring -30 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP110 Cadet1 male sparring -30 kg
1
Presztóczki Balázs ITF Taekwon-do Algyő - Hódmezővásárhely  HUNGARY
        SP110 Cadet1 male sparring -30 kg
2
Kopsa Alexander Budapesti Tigrisek SE  HUNGARY
SP1110 Junior male team sparring
Categories Rank Name   Club Country    
SP1110 Junior male team sparring
1
TKD SPIRIT ASSOCIATION TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP1110 Junior male team sparring
2
All Latvian Taekwon-do federation All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        SP1110 Junior male team sparring
3
Monor-Tápió Tkd Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
SP1120 Junior female team sparring
Categories Rank Name   Club Country    
SP1120 Junior female team sparring
1
Barátság & Zen Power Team Zen Power Sportegyesület  HUNGARY
        SP1120 Junior female team sparring
2
Stiinta Hwarang Wolf Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        SP1120 Junior female team sparring
3
Stiinta Hwarang Wolf Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        SP1120 Junior female team sparring
3
Monor-Tápió Tkd Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
SP1130 Senior male team sparring
Categories Rank Name   Club Country    
SP1130 Senior male team sparring
1
Zen Power - Magyarbánhegyes Zen Power Sportegyesület  HUNGARY
        SP1130 Senior male team sparring
2
TKD SPIRIT ASSOCIATION TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP1130 Senior male team sparring
3
Stiinta Hwarang Wolf Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
SP1140 Senior female team sparring
Categories Rank Name   Club Country    
SP1140 Senior female team sparring
1
Barátság Sportegyesület Barátság Sportegyesület  HUNGARY
        SP1140 Senior female team sparring
2
Telki Taekwon-do Sportegyesület Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
        SP1140 Senior female team sparring
3
Zen Power TKD Team Zen Power Sportegyesület  HUNGARY
        SP1140 Senior female team sparring
3
SASOK 1 SASOK  HUNGARY
SP120 Cadet1 male sparring 30-35 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP120 Cadet1 male sparring 30-35 kg
1
Lipták Attila Barátság Sportegyesület  HUNGARY
        SP120 Cadet1 male sparring 30-35 kg
2
Schaefli Nikolai Ecole Taekwon-Do Fribourg  SWITZERLAND
        SP120 Cadet1 male sparring 30-35 kg
3
Tóth Dominik Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        SP120 Cadet1 male sparring 30-35 kg
3
Matán Alen Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        SP120 Cadet1 male sparring 30-35 kg
5
Trnovský Peter Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava  SLOVAKIA
SP130 Cadet1 male sparring 35-42 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP130 Cadet1 male sparring 35-42 kg
1
Hudoba Bence Bajnai Kick-Box SzSE.  HUNGARY
        SP130 Cadet1 male sparring 35-42 kg
2
Szabó Máté Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        SP130 Cadet1 male sparring 35-42 kg
3
Málik Csaba Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub  HUNGARY
        SP130 Cadet1 male sparring 35-42 kg
3
Fülep Levente Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        SP130 Cadet1 male sparring 35-42 kg
5
Capitanescu Lucas Alexandru Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        SP130 Cadet1 male sparring 35-42 kg
5
Várkonyi Marcal Ferenc Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        SP130 Cadet1 male sparring 35-42 kg
5
Prebszl Hunor Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete  HUNGARY
        SP130 Cadet1 male sparring 35-42 kg
9
Hagymási Alexander Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        SP130 Cadet1 male sparring 35-42 kg
9
Solymosi Noel Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete  HUNGARY
        SP130 Cadet1 male sparring 35-42 kg
9
Sallai Zoltán Leó József Attila Lakótelepi Tömegsport Egyesület  HUNGARY
SP140 Cadet1 male sparring 42-48 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP140 Cadet1 male sparring 42-48 kg
1
Horti Benett TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP140 Cadet1 male sparring 42-48 kg
2
Stadņičenko Iļja All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        SP140 Cadet1 male sparring 42-48 kg
3
RAFAEL DZSULIO SASOK  HUNGARY
        SP140 Cadet1 male sparring 42-48 kg
3
Dobai Zsiga VEDAC Küzdősport Szakosztály  HUNGARY
        SP140 Cadet1 male sparring 42-48 kg
5
Attila Sipos Racz  HUNGARY
SP150 Cadet1 male sparring 48+ kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP150 Cadet1 male sparring 48+ kg
1
Pásztor Zsombor Team Wasps  HUNGARY
        SP150 Cadet1 male sparring 48+ kg
2
Elter Péter Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        SP150 Cadet1 male sparring 48+ kg
3
Terjéki Levente Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        SP150 Cadet1 male sparring 48+ kg
3
Szép-Gyaraki Csanád PILE SC Taekwondo Szakosztály  HUNGARY
        SP150 Cadet1 male sparring 48+ kg
5
Attila Mészáros Racz  HUNGARY
SP160 Cadet2 male sparring -42 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP160 Cadet2 male sparring -42 kg
1
Juhász Hunor Budapesti Tigrisek SE  HUNGARY
        SP160 Cadet2 male sparring -42 kg
2
Maerean Raul Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        SP160 Cadet2 male sparring -42 kg
3
Balog Erik Zoltan Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        SP160 Cadet2 male sparring -42 kg
3
Kovács Gerely Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        SP160 Cadet2 male sparring -42 kg
5
Földesi Zoltán ITF Taekwon-do Algyő - Hódmezővásárhely  HUNGARY
        SP160 Cadet2 male sparring -42 kg
5
Presztóczki Gábor ITF Taekwon-do Algyő - Hódmezővásárhely  HUNGARY
        SP160 Cadet2 male sparring -42 kg
5
Henderson Yakim Ecole Taekwon-Do Fribourg  SWITZERLAND
SP170 Cadet2 male sparring 42-48 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP170 Cadet2 male sparring 42-48 kg
1
Ozoliņš Gustavs All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        SP170 Cadet2 male sparring 42-48 kg
2
Berki Alex TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP170 Cadet2 male sparring 42-48 kg
3
Jasmans Arnis All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        SP170 Cadet2 male sparring 42-48 kg
3
Trepka Zsolt Budapesti Tigrisek SE  HUNGARY
        SP170 Cadet2 male sparring 42-48 kg
5
Baranyi Krisztián Ronáldó TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP170 Cadet2 male sparring 42-48 kg
5
Prebszl Olivér Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete  HUNGARY
        SP170 Cadet2 male sparring 42-48 kg
5
Rácz Kevin TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
SP180 Cadet2 male sparring 48-55 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP180 Cadet2 male sparring 48-55 kg
1
Kányai Szebasztián Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        SP180 Cadet2 male sparring 48-55 kg
2
Győri Balázs Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        SP180 Cadet2 male sparring 48-55 kg
3
Borsi Edvin Peter Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        SP180 Cadet2 male sparring 48-55 kg
3
Boros Gergő Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        SP180 Cadet2 male sparring 48-55 kg
5
Oláh Erik Kevin TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP180 Cadet2 male sparring 48-55 kg
5
Rácz Kevin TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP180 Cadet2 male sparring 48-55 kg
5
Pintér Levente VEDAC Küzdősport Szakosztály  HUNGARY
        SP180 Cadet2 male sparring 48-55 kg
5
Tóth Zalán Várpalotai Vadak  HUNGARY
SP190 Cadet2 male sparring 55-62 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP190 Cadet2 male sparring 55-62 kg
1
Gruzdevs Mihails All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        SP190 Cadet2 male sparring 55-62 kg
2
Saulite Deniss All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        SP190 Cadet2 male sparring 55-62 kg
3
Galba Viktor NYergesújfalu Kick-box Sportegyesület  HUNGARY
        SP190 Cadet2 male sparring 55-62 kg
3
Oláh Erik Kevin TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP190 Cadet2 male sparring 55-62 kg
5
Endrődi Ervin Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete  HUNGARY
SP200 Cadet2 male sparring 62+ kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP200 Cadet2 male sparring 62+ kg
1
IHÁSZ ZSOLT SASOK  HUNGARY
        SP200 Cadet2 male sparring 62+ kg
2
Stadņičenko Aleksejs All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        SP200 Cadet2 male sparring 62+ kg
3
Jakab Csaba Várpalotai Vadak  HUNGARY
        SP200 Cadet2 male sparring 62+ kg
3
Mikus Zsolt NYergesújfalu Kick-box Sportegyesület  HUNGARY
        SP200 Cadet2 male sparring 62+ kg
5
Banciu Darius Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
SP270 Cadet1 female sparring -27 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP270 Cadet1 female sparring -27 kg
1
Juhász Csepke Budapesti Tigrisek SE  HUNGARY
        SP270 Cadet1 female sparring -27 kg
2
Elter Emili Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        SP270 Cadet1 female sparring -27 kg
3
Farkas Bianka József Attila Lakótelepi Tömegsport Egyesület  HUNGARY
SP280 Cadet1 female sparring 27-32 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP280 Cadet1 female sparring 27-32 kg
1
Farkas Bianka József Attila Lakótelepi Tömegsport Egyesület  HUNGARY
        SP280 Cadet1 female sparring 27-32 kg
2
Siliņa Anna Bella All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
SP290 Cadet1 female sparring 32-38 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP290 Cadet1 female sparring 32-38 kg
1
Justin Alíz Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        SP290 Cadet1 female sparring 32-38 kg
2
Kányai Léna Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        SP290 Cadet1 female sparring 32-38 kg
3
Sághy Gerda NYergesújfalu Kick-box Sportegyesület  HUNGARY
        SP290 Cadet1 female sparring 32-38 kg
3
DEÁK KITTI SASOK  HUNGARY
        SP290 Cadet1 female sparring 32-38 kg
5
Zsuzsanna Gazdag Bajnai Kick-Box SzSE.  HUNGARY
        SP290 Cadet1 female sparring 32-38 kg
5
Németh Katica Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        SP290 Cadet1 female sparring 32-38 kg
5
Schlaffer Mavie BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA  AUSTRIA
        SP290 Cadet1 female sparring 32-38 kg
5
Mikusik Réka PILE SC Taekwondo Szakosztály  HUNGARY
        SP290 Cadet1 female sparring 32-38 kg
9
Robu Ioana Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        SP290 Cadet1 female sparring 32-38 kg
9
Stašová Ela ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
SP310 Cadet1 female sparring 44+ kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP310 Cadet1 female sparring 44+ kg
1
Gomes Yulia Ecole Taekwon-Do Fribourg  SWITZERLAND
        SP310 Cadet1 female sparring 44+ kg
2
Petrescu Stefania Amira Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        SP310 Cadet1 female sparring 44+ kg
3
Téglás Adrienn Barátság Sportegyesület  HUNGARY
SP330 Cadet2 female sparring 38-44 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP330 Cadet2 female sparring 38-44 kg
1
Ambrosini Lea Ecole Taekwon-Do Fribourg  SWITZERLAND
        SP330 Cadet2 female sparring 38-44 kg
2
Kupi Alina Budapesti Tigrisek SE  HUNGARY
        SP330 Cadet2 female sparring 38-44 kg
3
Gartner Elizabet Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        SP330 Cadet2 female sparring 38-44 kg
3
TÓTH LIZA OLÍVIA SASOK  HUNGARY
        SP330 Cadet2 female sparring 38-44 kg
5
Kovács Katica Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        SP330 Cadet2 female sparring 38-44 kg
5
Mikus Anna NYergesújfalu Kick-box Sportegyesület  HUNGARY
SP340 Cadet2 female sparring 44-50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP340 Cadet2 female sparring 44-50 kg
1
Térmeg Sára Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        SP340 Cadet2 female sparring 44-50 kg
2
Skirková Ela ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        SP340 Cadet2 female sparring 44-50 kg
3
Budai Abigél Adrienn Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
SP350 Cadet2 female sparring 50-55 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP350 Cadet2 female sparring 50-55 kg
1
Tóth Barbara Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        SP350 Cadet2 female sparring 50-55 kg
2
Procopiuc Geanina Catalina Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        SP350 Cadet2 female sparring 50-55 kg
3
Végh Kendra Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        SP350 Cadet2 female sparring 50-55 kg
3
Bottyán Petra Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
SP360 Cadet2 female sparring 55+ kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP360 Cadet2 female sparring 55+ kg
1
Campean Maya Septimia Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        SP360 Cadet2 female sparring 55+ kg
2
Pozņaka Sofija All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        SP360 Cadet2 female sparring 55+ kg
3
Nikolic Irena Serbian International Taekwondo Аssociation  SERBIA
        SP360 Cadet2 female sparring 55+ kg
3
Bíró Zselyke Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        SP360 Cadet2 female sparring 55+ kg
5
Pécz Hanna Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
SP420 Junior male sparring -50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP420 Junior male sparring -50 kg
1
Bálint Lóránd ITF Taekwon-do Algyő - Hódmezővásárhely  HUNGARY
        SP420 Junior male sparring -50 kg
2
Melilinger Áron Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        SP420 Junior male sparring -50 kg
3
Neimanis Verners All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        SP420 Junior male sparring -50 kg
3
Bajári Márk Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        SP420 Junior male sparring -50 kg
5
Kurcina Kristóf NYergesújfalu Kick-box Sportegyesület  HUNGARY
        SP420 Junior male sparring -50 kg
5
Böröndi Zsombor Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
SP430 Junior male sparring 50-56 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP430 Junior male sparring 50-56 kg
1
Kiss Levente ITF Taekwon-do Algyő - Hódmezővásárhely  HUNGARY
        SP430 Junior male sparring 50-56 kg
2
Szentgyörgyi Balázs Tájfun  HUNGARY
        SP430 Junior male sparring 50-56 kg
3
Körmendi Miklós Mongúzok Taekwon-do SE  HUNGARY
        SP430 Junior male sparring 50-56 kg
5
DARIUS RĂZVAN GAIDOȘ ACS ROYAL KWON - Oradea  ROMANIA
        SP430 Junior male sparring 50-56 kg
5
Kiss Szabolcs TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP430 Junior male sparring 50-56 kg
5
Czibolya Ádám TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
SP440 Junior male sparring 56-62 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP440 Junior male sparring 56-62 kg
1
Kiss Levente ITF Taekwon-do Algyő - Hódmezővásárhely  HUNGARY
        SP440 Junior male sparring 56-62 kg
2
Zosso Théo Ecole Taekwon-Do Fribourg  SWITZERLAND
        SP440 Junior male sparring 56-62 kg
3
Györgyi Dániel Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        SP440 Junior male sparring 56-62 kg
3
Túri István Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        SP440 Junior male sparring 56-62 kg
5
Bíró Bence Barátság Sportegyesület  HUNGARY
        SP440 Junior male sparring 56-62 kg
5
Karniš Samuel ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        SP440 Junior male sparring 56-62 kg
5
Castillo-Tamás Joaquin Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub  HUNGARY
SP450 Junior male sparring 62-68 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP450 Junior male sparring 62-68 kg
1
Justin Zalán Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        SP450 Junior male sparring 62-68 kg
2
Tóth Lajos Barátság Sportegyesület  HUNGARY
        SP450 Junior male sparring 62-68 kg
3
Schweitzer Ádám Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
        SP450 Junior male sparring 62-68 kg
3
Mong Vilmos Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
        SP450 Junior male sparring 62-68 kg
5
Rimóczi Borisz Hullámtörők TKD Klub  HUNGARY
        SP450 Junior male sparring 62-68 kg
5
Gyenge Csaba József Attila Lakótelepi Tömegsport Egyesület  HUNGARY
SP460 Junior male sparring 68-75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP460 Junior male sparring 68-75 kg
1
Gomes Adrian Ecole Taekwon-Do Fribourg  SWITZERLAND
        SP460 Junior male sparring 68-75 kg
2
Čeľovský Adam Športový klub Taekwon-Do DELTA Veľký Šariš  SLOVAKIA
        SP460 Junior male sparring 68-75 kg
3
HOLLÓ MÁRTON Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        SP460 Junior male sparring 68-75 kg
3
Révai Martin Esztergomi Kick-box SE  HUNGARY
        SP460 Junior male sparring 68-75 kg
5
Höger Martin ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
SP470 Junior male sparring 75+ kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP470 Junior male sparring 75+ kg
1
NÉMETH ZSOLT Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        SP470 Junior male sparring 75+ kg
2
Zsámboki Zoltán TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP470 Junior male sparring 75+ kg
3
Kovács Dénes Bence Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
        SP470 Junior male sparring 75+ kg
3
Ács Zoltán Flórián Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        SP470 Junior male sparring 75+ kg
5
Broch Matis Ecole Taekwon-Do Fribourg  SWITZERLAND
        SP470 Junior male sparring 75+ kg
5
Lesueur Gabriel Ecole Taekwon-Do Fribourg  SWITZERLAND
        SP470 Junior male sparring 75+ kg
5
Schlaffer Max BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA  AUSTRIA
SP480 Junior female sparring -45 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP480 Junior female sparring -45 kg
1
Korytárová Natália SK Drako Smolenice  SLOVAKIA
        SP480 Junior female sparring -45 kg
2
Zivkovic Tijana Serbian International Taekwondo Аssociation  SERBIA
SP490 Junior female sparring 45-50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP490 Junior female sparring 45-50 kg
1
DÓSA KINCSŐ Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        SP490 Junior female sparring 45-50 kg
2
Marosin Bella Barátság Sportegyesület  HUNGARY
        SP490 Junior female sparring 45-50 kg
3
Gergelová Tatiana SK Drako Smolenice  SLOVAKIA
        SP490 Junior female sparring 45-50 kg
3
Velich Villő Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
SP500 Junior female sparring 50-55 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP500 Junior female sparring 50-55 kg
1
Kiss Zsófia Várpalotai Vadak  HUNGARY
        SP500 Junior female sparring 50-55 kg
2
Erdei Anna Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        SP500 Junior female sparring 50-55 kg
3
Fábián Eszter TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP500 Junior female sparring 50-55 kg
3
Sujbert Szonja NYergesújfalu Kick-box Sportegyesület  HUNGARY
        SP500 Junior female sparring 50-55 kg
5
Kurunczi Noémi Barátság Sportegyesület  HUNGARY
        SP500 Junior female sparring 50-55 kg
5
NAGY ENIKŐ SASOK  HUNGARY
        SP500 Junior female sparring 50-55 kg
5
Kicinja Tamara Serbian International Taekwondo Аssociation  SERBIA
        SP500 Junior female sparring 50-55 kg
5
Bálint Anna Kamilla Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        SP500 Junior female sparring 50-55 kg
9
Skirková Hanka ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
SP510 Junior female sparring 55-60 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP510 Junior female sparring 55-60 kg
1
Kiss Zsófia Várpalotai Vadak  HUNGARY
        SP510 Junior female sparring 55-60 kg
2
Fábián Eszter TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP510 Junior female sparring 55-60 kg
3
Molnár Hanna NYergesújfalu Kick-box Sportegyesület  HUNGARY
        SP510 Junior female sparring 55-60 kg
3
Fülöp Réka Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
        SP510 Junior female sparring 55-60 kg
5
Vrabcová Marianna Športový klub Taekwon-Do DELTA Veľký Šariš  SLOVAKIA
        SP510 Junior female sparring 55-60 kg
5
Fülöp Gréta Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        SP510 Junior female sparring 55-60 kg
5
Vojnovic Tatjana Serbian International Taekwondo Аssociation  SERBIA
        SP510 Junior female sparring 55-60 kg
5
Bebková Karin Paulína ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        SP510 Junior female sparring 55-60 kg
9
Schlaffer Mia BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA  AUSTRIA
        SP510 Junior female sparring 55-60 kg
9
Serfec Fanni Mongúzok Taekwon-do SE  HUNGARY
        SP510 Junior female sparring 55-60 kg
9
Szabó Alexa Andrea Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
SP520 Junior female sparring 60-65 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP520 Junior female sparring 60-65 kg
1
Lenhardtová Karolína ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        SP520 Junior female sparring 60-65 kg
2
Nagy Georgina József Attila Lakótelepi Tömegsport Egyesület  HUNGARY
        SP520 Junior female sparring 60-65 kg
3
FARKAS LILLA SASOK  HUNGARY
        SP520 Junior female sparring 60-65 kg
3
Orbán Kármen Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        SP520 Junior female sparring 60-65 kg
5
Aranyos Réka Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        SP520 Junior female sparring 60-65 kg
5
Gábor Alma Hullámtörők TKD Klub  HUNGARY
        SP520 Junior female sparring 60-65 kg
5
Popa Ana Maria Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        SP520 Junior female sparring 60-65 kg
5
HAN NGOC NARAA SASOK  HUNGARY
SP530 Junior female sparring 65+ kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP530 Junior female sparring 65+ kg
1
ANA ELENA JARCA ACS ROYAL KWON - Oradea  ROMANIA
        SP530 Junior female sparring 65+ kg
2
Anna Alisia Bandi ACS ROYAL KWON - Oradea  ROMANIA
        SP530 Junior female sparring 65+ kg
3
Manhercz Kamilla PILE SC Taekwondo Szakosztály  HUNGARY
SP540 Senior male sparring -57 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP540 Senior male sparring -57 kg
1
GYOVAI TAMÁS SASOK  HUNGARY
        SP540 Senior male sparring -57 kg
2
Bara Stefan Gheorghe Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        SP540 Senior male sparring -57 kg
3
Nagy Adrián TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
SP550 Senior male sparring 57-63 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP550 Senior male sparring 57-63 kg
1
De Nusso Ricardo Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub  HUNGARY
        SP550 Senior male sparring 57-63 kg
2
Kramar Jakub ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        SP550 Senior male sparring 57-63 kg
3
Tóth András Áron VEDAC Küzdősport Szakosztály  HUNGARY
SP560 Senior male sparring 63-70 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP560 Senior male sparring 63-70 kg
1
Szabo Janos Zoltan Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        SP560 Senior male sparring 63-70 kg
2
De Nusso Ricardo Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub  HUNGARY
        SP560 Senior male sparring 63-70 kg
3
Jay Vladimir Ecole Taekwon-Do Fribourg  SWITZERLAND
        SP560 Senior male sparring 63-70 kg
3
Nagy Kristóf TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP560 Senior male sparring 63-70 kg
5
Mikita Márk Zen Power Sportegyesület  HUNGARY
        SP560 Senior male sparring 63-70 kg
5
Tomáš Jakub ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        SP560 Senior male sparring 63-70 kg
5
Velich Zalán Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
SP570 Senior male sparring 70-78 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP570 Senior male sparring 70-78 kg
1
NÉMETH MIKLÓS Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        SP570 Senior male sparring 70-78 kg
2
Kickingereder Julian BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA  AUSTRIA
        SP570 Senior male sparring 70-78 kg
3
Seben Zalán József Attila Lakótelepi Tömegsport Egyesület  HUNGARY
        SP570 Senior male sparring 70-78 kg
3
Lesueur Roman Ecole Taekwon-Do Fribourg  SWITZERLAND
        SP570 Senior male sparring 70-78 kg
5
Saulite Arturs All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        SP570 Senior male sparring 70-78 kg
5
Patai Ambrus Zen Power Sportegyesület  HUNGARY
SP580 Senior male sparring 78-85 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP580 Senior male sparring 78-85 kg
1
Bokros Tamás Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        SP580 Senior male sparring 78-85 kg
2
Farkas Levente Team Wasps  HUNGARY
        SP580 Senior male sparring 78-85 kg
3
Cosma Rares Cristian Tudor Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        SP580 Senior male sparring 78-85 kg
3
Olejár Samuel ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
SP590 Senior male sparring 85+ kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP590 Senior male sparring 85+ kg
1
Balázs Ervin TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP590 Senior male sparring 85+ kg
2
Ronald Grant TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP590 Senior male sparring 85+ kg
3
Gál Dominik Hullámtörők TKD Klub  HUNGARY
SP600 Senior female sparring -50 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP600 Senior female sparring -50 kg
1
BÉCSI NIKOLETT VEDAC Küzdősport Szakosztály  HUNGARY
        SP600 Senior female sparring -50 kg
2
Baksay Janka József Attila Lakótelepi Tömegsport Egyesület  HUNGARY
        SP600 Senior female sparring -50 kg
3
Kručayová Teresa ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        SP600 Senior female sparring -50 kg
3
Bankó Tímea Zen Power Sportegyesület  HUNGARY
        SP600 Senior female sparring -50 kg
5
Tóth Vanessza NYergesújfalu Kick-box Sportegyesület  HUNGARY
SP610 Senior female sparring 50-56 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP610 Senior female sparring 50-56 kg
1
Bartus Mónika Zion Dojang  HUNGARY
        SP610 Senior female sparring 50-56 kg
2
PÁLFI BORÓKA SASOK  HUNGARY
SP620 Senior female sparring 56-62 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP620 Senior female sparring 56-62 kg
1
Bartus Mónika Zion Dojang  HUNGARY
        SP620 Senior female sparring 56-62 kg
2
NASZER JÚLIA SASOK  HUNGARY
        SP620 Senior female sparring 56-62 kg
3
Nagy Anna PILE SC Taekwondo Szakosztály  HUNGARY
        SP620 Senior female sparring 56-62 kg
3
Balázs Dorka Zen Power Sportegyesület  HUNGARY
        SP620 Senior female sparring 56-62 kg
5
Szabó Panna Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
SP630 Senior female sparring 62-68 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP630 Senior female sparring 62-68 kg
1
Körmendi Petra Mongúzok Taekwon-do SE  HUNGARY
SP660 Veteran male sparring -75 kg
Categories Rank Name   Club Country    
SP660 Veteran male sparring -75 kg
1
Fenesi Petru Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        SP660 Veteran male sparring -75 kg
2
IPACS RÓBERT SASOK  HUNGARY
        SP660 Veteran male sparring -75 kg
3
Schlaffer Michael BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA  AUSTRIA
        SP660 Veteran male sparring -75 kg
3
Forray Zoltán PILE SC Taekwondo Szakosztály  HUNGARY
SP710 Senior male Heroes sparring 1. group
Categories Rank Name   Club Country    
SP710 Senior male Heroes sparring 1. group
1
Adamik Győző TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP710 Senior male Heroes sparring 1. group
2
Szabó Krisztián TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP710 Senior male Heroes sparring 1. group
3
Bódi Adrián TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP710 Senior male Heroes sparring 1. group
3
Szomora Patrik TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
SP720 Senior male Heroes sparring 2. group
Categories Rank Name   Club Country    
SP720 Senior male Heroes sparring 2. group
1
Györffy Kristóf VEDAC Küzdősport Szakosztály  HUNGARY
        SP720 Senior male Heroes sparring 2. group
2
Oláh Erik Kevin TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP720 Senior male Heroes sparring 2. group
3
Szabó Dávid TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP720 Senior male Heroes sparring 2. group
3
Szabó Bálint TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
SP750 Senior female Heroes sparring
Categories Rank Name   Club Country    
SP750 Senior female Heroes sparring
1
Nagy Adrienn Réka TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP750 Senior female Heroes sparring
2
Jakus Csenge TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP750 Senior female Heroes sparring
3
Lakatos Lana TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
SP800 Child male sparring 1. group
Categories Rank Name   Club Country    
SP800 Child male sparring 1. group
1
Bagoly Bela Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        SP800 Child male sparring 1. group
2
Mátyás Molnár Racz  HUNGARY
        SP800 Child male sparring 1. group
3
Gidró Csongor TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP800 Child male sparring 1. group
3
Varga Samu TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
SP810 Child male sparring 2. group
Categories Rank Name   Club Country    
SP810 Child male sparring 2. group
1
Mikus Szabolcs NYergesújfalu Kick-box Sportegyesület  HUNGARY
        SP810 Child male sparring 2. group
2
Karászi Leventee Racz  HUNGARY
        SP810 Child male sparring 2. group
3
Bata Dominik TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        SP810 Child male sparring 2. group
3
Santer Alex Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
SP820 Child male sparring 3. group
Categories Rank Name   Club Country    
SP820 Child male sparring 3. group
1
Lipták Szilárd Barátság Sportegyesület  HUNGARY
        SP820 Child male sparring 3. group
2
Czentye Botond Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        SP820 Child male sparring 3. group
3
Ványi Nimród Budapesti Tigrisek SE  HUNGARY
SP830 Child male sparring 4. group
Categories Rank Name   Club Country    
SP830 Child male sparring 4. group
1
Pyrizhok Hlib All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
        SP830 Child male sparring 4. group
2
Fusz Márton Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete  HUNGARY
        SP830 Child male sparring 4. group
3
Csomai Miron VEDAC Küzdősport Szakosztály  HUNGARY
SP840 Child male sparring 5. group
Categories Rank Name   Club Country    
SP840 Child male sparring 5. group
1
Medakovic Tadija Serbian International Taekwondo Аssociation  SERBIA
        SP840 Child male sparring 5. group
2
Spanyúr Kolos Esztergomi Kick-box SE  HUNGARY
        SP840 Child male sparring 5. group
3
Cordier Milán Dániel Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        SP840 Child male sparring 5. group
3
Angyal Donát NYergesújfalu Kick-box Sportegyesület  HUNGARY
SP850 Child male sparring 6. group
Categories Rank Name   Club Country    
SP850 Child male sparring 6. group
1
Luca Andrei Damian ACS ROYAL KWON - Oradea  ROMANIA
        SP850 Child male sparring 6. group
2
Fülöp Marcell NYergesújfalu Kick-box Sportegyesület  HUNGARY
        SP850 Child male sparring 6. group
3
Pintér-Mold Illés Budapesti Tigrisek SE  HUNGARY
        SP850 Child male sparring 6. group
3
Máté Áron Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete  HUNGARY
SP860 Child male sparring 7. group
Categories Rank Name   Club Country    
SP860 Child male sparring 7. group
1
Horváth Marcell István Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        SP860 Child male sparring 7. group
2
Balogh Dominik Tamás Esztergomi Kick-box SE  HUNGARY
        SP860 Child male sparring 7. group
3
Veron-Nagy Gergő Budapesti Tigrisek SE  HUNGARY
SP870 Child male sparring 8. group
Categories Rank Name   Club Country    
SP870 Child male sparring 8. group
1
Dóda Levente ITF Taekwon-do Algyő - Hódmezővásárhely  HUNGARY
        SP870 Child male sparring 8. group
2
Milán Makula Racz  HUNGARY
SP880 Child male sparring 9. group
Categories Rank Name   Club Country    
SP880 Child male sparring 9. group
1
Olosutean Vlad Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        SP880 Child male sparring 9. group
2
Dobiáš Daniel Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava  SLOVAKIA
        SP880 Child male sparring 9. group
3
Olasz Miroszláv Esztergomi Kick-box SE  HUNGARY
        SP880 Child male sparring 9. group
3
Gyurkó Attila NYergesújfalu Kick-box Sportegyesület  HUNGARY
SP890 Child male sparring 10. group
Categories Rank Name   Club Country    
SP890 Child male sparring 10. group
1
Károly Jegess Racz  HUNGARY
        SP890 Child male sparring 10. group
2
Ábel Tölcsérr Racz  HUNGARY
SP900 Child male sparring 11. group
Categories Rank Name   Club Country    
SP900 Child male sparring 11. group
1
Szabolcs Balogh Racz  HUNGARY
        SP900 Child male sparring 11. group
2
Villár Levente Esztergomi Kick-box SE  HUNGARY
SP910 Child male sparring 12. group
Categories Rank Name   Club Country    
SP910 Child male sparring 12. group
1
EKWOGE ELONG MARCUS SASOK  HUNGARY
        SP910 Child male sparring 12. group
2
Spitz Benedek Budapesti Tigrisek SE  HUNGARY
SP920 Child male sparring 13. group
Categories Rank Name   Club Country    
SP920 Child male sparring 13. group
1
SZALAY BENEDEK SASOK  HUNGARY
        SP920 Child male sparring 13. group
2
Nagy Olivér ITF Taekwon-do Algyő - Hódmezővásárhely  HUNGARY
ST010 Child male special techniques test +135 cm
Categories Rank Name   Club Country    
ST010 Child male special techniques test +135 cm
1
Chovan Boris Športový klub Taekwon-Do DELTA Veľký Šariš  SLOVAKIA
        ST010 Child male special techniques test +135 cm
2
Olosutean Vlad Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        ST010 Child male special techniques test +135 cm
3
SZALAY BENEDEK SASOK  HUNGARY DÓDA LEVENTE
        ST010 Child male special techniques test +135 cm
4
Dóda Levente ITF Taekwon-do Algyő - Hódmezővásárhely  HUNGARY
ST010 Child male special techniques test -135 cm
Categories Rank Name   Club Country    
ST010 Child male special techniques test -135 cm
1
Bata Dominik TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY Ványi Nimród
        ST010 Child male special techniques test -135 cm
2
Horváth Marcell István Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        ST010 Child male special techniques test -135 cm
3
Bagoly Bela Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
ST020 Child female special techniques test
Categories Rank Name   Club Country    
ST020 Child female special techniques test
1
Forgó Fruzsina Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub  HUNGARY
        ST020 Child female special techniques test
2
Csuvikovszky Csenge TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        ST020 Child female special techniques test
3
Szabó Natália TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
ST030 Cadet male special techniques test
Categories Rank Name   Club Country    
ST030 Cadet male special techniques test
1
Győri Gergő Veszprémi TKD SE  HUNGARY
        ST030 Cadet male special techniques test
2
Maerean Raul Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
        ST030 Cadet male special techniques test
3
Gruzdevs Mihails All Latvian Taekwon-do federation  LATVIA
ST040 Cadet female special techniques test +149 cm
Categories Rank Name   Club Country    
ST040 Cadet female special techniques test +149 cm
1
Poós Noa Buday Taekwon-do Klub  HUNGARY
        ST040 Cadet female special techniques test +149 cm
2
Térmeg Sára Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        ST040 Cadet female special techniques test +149 cm
3
Császár Ildikó Hullámtörők TKD Klub  HUNGARY Márkus Korina Lolita,TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT)
        ST040 Cadet female special techniques test +149 cm
4
Márkus Korina Lolita TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
ST040 Cadet female special techniques test -149 cm
Categories Rank Name   Club Country    
ST040 Cadet female special techniques test -149 cm
1
Justin Alíz Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        ST040 Cadet female special techniques test -149 cm
2
Kányai Léna Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
        ST040 Cadet female special techniques test -149 cm
3
Pápai Zoé Farkasodu Taekwondo Klub  HUNGARY
ST050 Junior male special techniques test
Categories Rank Name   Club Country    
ST050 Junior male special techniques test
1
Schweitzer Ádám Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
        ST050 Junior male special techniques test
2
NÉMETH ZSOLT Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        ST050 Junior male special techniques test
3
Mong Vilmos Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
ST060 Junior female special techniques test
Categories Rank Name   Club Country    
ST060 Junior female special techniques test
1
Lenhardtová Karolína ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        ST060 Junior female special techniques test
2
Vrabcová Marianna Športový klub Taekwon-Do DELTA Veľký Šariš  SLOVAKIA
        ST060 Junior female special techniques test
3
Fábián Eszter TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY Cseresznyés Lea,Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub(Corvin TKD)
        ST060 Junior female special techniques test
4
Cseresznyés Lea Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub  HUNGARY
ST070 Senior male special techniques test
Categories Rank Name   Club Country    
ST070 Senior male special techniques test
1
Priskin Ferenc Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub  HUNGARY
        ST070 Senior male special techniques test
2
Kickingereder Julian BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA  AUSTRIA
        ST070 Senior male special techniques test
3
Bara Stefan Gheorghe Stiinta Hwarang Wolf  ROMANIA
ST080 Senior female special techniques test
Categories Rank Name   Club Country    
ST080 Senior female special techniques test
1
TATORJÁN ANNA SASOK  HUNGARY
        ST080 Senior female special techniques test
2
Csaba Bernadett TKD SPIRIT ASSOCIATION  HUNGARY
        ST080 Senior female special techniques test
3
Tamás Tímea Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub  HUNGARY
ST110 Junior male team special techniques test
Categories Rank Name   Club Country    
ST110 Junior male team special techniques test
1
Monor-Tápió Tkd Monor-Tápió Tkd  HUNGARY
        ST110 Junior male team special techniques test
2
Telki Taekwon-do Sportegyesület Telki Taekwon-do Sportegyesület  HUNGARY
ST120 Junior female team special techniques test
Categories Rank Name   Club Country    
ST120 Junior female team special techniques test
1
ŠK TKD Ge-Baek Prešov ŠK TKD Ge-Baek Prešov  SLOVAKIA
        ST120 Junior female team special techniques test
2
BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA BAEKJUL-BOOLGOOL AUSTRIA  AUSTRIA
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-06-24 11:58:49 CEST +02:00)