OPEN DUTCH CHAMPIONSHIPS 2020 BY MASTER WILLY VAN DE MORTEL
010005 Patterns Youth 6-13 F C G07-G05

  

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • WAUTERS BO
    TAEKWON-DO CLUB GENT,BEL
    Country Score
    BEL 3
  • EREN CEYLIN
    TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN,NED
    Country Score
    NED 2
  • Country Score
  • Country Score
  • HERRFURTH EMMA
    1. WALSUMER JC,GER
    Country Score
    GER 1
  • DEN DECKER CHEYENNE
    CB19NL,NED
    Country Score
    NED 4
  • Country Score
  • Country Score
  • TSANG ISABELLA
    FROLUNDA TKD,SWE
    Country Score
    SWE 5
  • SAALMANN PHILOMENA
    TOSAN BAD OEYENHAUSEN,GER
    Country Score
    GER 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • GEERINGS KYARA
    DIFESA SPORTS,NED
    Country Score
    NED 4
  • KUHNERT CAROLYN
    GUWON UI SON SPORTVEREIN,GER
    Country Score
    GER 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • O LOUGHLIN ALANNA
    FINGAL TAEKWONDO,IRL
    Country Score
    IRL 1
  • MATTHIEU BENTHE
    TAEKYON BERGHEM,NED
    Country Score
    NED 4
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • WAUTERS BO
    TAEKWON-DO CLUB GENT,BEL
    Country Score
    BEL 4
  • MOSTERT SAM
    JUNGSHIN KWAN,NED
    Country Score
    NED 1
  • DEN DECKER CHEYENNE
    CB19NL,NED
    Country Score
    NED 4
  • GONZALEZ IRIS
    ASOCIACIÓN BALEAR DE TAEKWON-DO ITF,ESP
    Country Score
    ESP 1
  • TSANG ISABELLA
    FROLUNDA TKD,SWE
    Country Score
    SWE 4
  • POST NOOR
    TV HWA RANGDO,NED
    Country Score
    NED 1
  • CHI LIYA
    DIFESA SPORTS,NED
    Country Score
    NED 5
  • MC CORMACK WILLOW
    FINGAL TAEKWONDO,IRL
    Country Score
    IRL 0
  • GEERINGS KYARA
    DIFESA SPORTS,NED
    Country Score
    NED 1
  • HAMBARTSUMIAN ELENA
    CHONG DO KWAN,NED
    Country Score
    NED 4
  • BRETT EILIDH
    BOYDELL TKD,SCO
    Country Score
    SCO 5
  • TENNEKES MARLEY
    UNBREAKABLE SPORTS,NED
    Country Score
    NED 0
  • MATTHIEU BENTHE
    TAEKYON BERGHEM,NED
    Country Score
    NED 3
  • DANEL LENIE
    1. WALSUMER JC,GER
    Country Score
    GER 2
  • SPROCKEL REGELAIN
    CB19NL,NED
    Country Score
    NED 3
  • BASKAFA YASEMIN
    KAMPFSPORT-CLUB LEVERKUSEN,GER
    Country Score
    GER 2

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • WAUTERS BO
    TAEKWON-DO CLUB GENT,BEL
    Country Score
    BEL 2
  • DEN DECKER CHEYENNE
    CB19NL,NED
    Country Score
    NED 3
  • TSANG ISABELLA
    FROLUNDA TKD,SWE
    Country Score
    SWE 5
  • CHI LIYA
    DIFESA SPORTS,NED
    Country Score
    NED 0
  • HAMBARTSUMIAN ELENA
    CHONG DO KWAN,NED
    Country Score
    NED 3
  • BRETT EILIDH
    BOYDELL TKD,SCO
    Country Score
    SCO 2
  • MATTHIEU BENTHE
    TAEKYON BERGHEM,NED
    Country Score
    NED 2
  • SPROCKEL REGELAIN
    CB19NL,NED
    Country Score
    NED 3

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • DEN DECKER CHEYENNE
    CB19NL,NED
    Country Score
    NED 0
  • TSANG ISABELLA
    FROLUNDA TKD,SWE
    Country Score
    SWE 5
  • HAMBARTSUMIAN ELENA
    CHONG DO KWAN,NED
    Country Score
    NED 0
  • SPROCKEL REGELAIN
    CB19NL,NED
    Country Score
    NED 5

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • TSANG ISABELLA
    FROLUNDA TKD,SWE
    Country Score
    SWE 4
  • SPROCKEL REGELAIN
    CB19NL,NED
    Country Score
    NED 1

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • TSANG ISABELLA
    FROLUNDA TKD,SWE
    Country Score
    SWE

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • VAN DER KLOCHT ROSANNA
    UNBREAKABLE SPORTS,NED
    Country Score
    NED 0
  • RICHARDSON POPPY
    NE-SPORT TAEKWON-DO CLUB,WAL
    Country Score
    WAL 5
  • Country Score
  • Country Score
  • MANTHEY SORAYA-SOPHIE
    KAMPFSPORT-CLUB LEVERKUSEN,GER
    Country Score
    GER 1
  • KRAHWINKEL ALICIA
    TAEKWON-DO NORDEN,LUX
    Country Score
    LUX 4
  • Country Score
  • Country Score
  • LÖDSCHACK LENI
    1. WALSUMER JC,GER
    Country Score
    GER 4
  • BROWN MADISON
    BRAVEHEART MARTIAL ARTS,SCO
    Country Score
    SCO 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • KILLEEN WILLOW
    FINGAL TAEKWONDO,IRL
    Country Score
    IRL 4
  • DOAN BLATHNAT
    BOYDELL TKD,SCO
    Country Score
    SCO 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • ZACKARIASSON WILMA
    FROLUNDA TKD,SWE
    Country Score
    SWE 1
  • RINGELMANN SOFYA
    BARMER TV 1846,GER
    Country Score
    GER 4
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • RICHARDSON POPPY
    NE-SPORT TAEKWON-DO CLUB,WAL
    Country Score
    WAL 5
  • MAHMUD ELEINA
    ELITE TAEKWON-DO LONDON,ENG
    Country Score
    ENG 0
  • KRAHWINKEL ALICIA
    TAEKWON-DO NORDEN,LUX
    Country Score
    LUX 4
  • KEIJERS JOËLLE
    DIFESA SPORTS,NED
    Country Score
    NED 1
  • LÖDSCHACK LENI
    1. WALSUMER JC,GER
    Country Score
    GER 3
  • DIBA SARA
    TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN,NED
    Country Score
    NED 2
  • VERVEER DANIEK
    CB19NL,NED
    Country Score
    NED 3
  • O FLYNN LAUREN
    EAST CORK TAEKWON-DO,IRL
    Country Score
    IRL 2
  • KILLEEN WILLOW
    FINGAL TAEKWONDO,IRL
    Country Score
    IRL 4
  • HALEWIJN DEMY
    DIFESA SPORTS,NED
    Country Score
    NED 1
  • MITGENBERG MELANIE
    CB19NL,NED
    Country Score
    NED 0
  • FUCHS ENYA
    KAMPFSPORT-CLUB LEVERKUSEN,GER
    Country Score
    GER 5
  • RINGELMANN SOFYA
    BARMER TV 1846,GER
    Country Score
    GER 5
  • VISSER KIRA
    JUNGSHIN KWAN,NED
    Country Score
    NED 0
  • DE HEER NICOLE
    SOO BAK-GI,NED
    Country Score
    NED 5
  • GODFRIAND ANAÏS
    TAEKWON-DO CLUB GENT,BEL
    Country Score
    BEL 0

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • RICHARDSON POPPY
    NE-SPORT TAEKWON-DO CLUB,WAL
    Country Score
    WAL 5
  • KRAHWINKEL ALICIA
    TAEKWON-DO NORDEN,LUX
    Country Score
    LUX 0
  • LÖDSCHACK LENI
    1. WALSUMER JC,GER
    Country Score
    GER 1
  • VERVEER DANIEK
    CB19NL,NED
    Country Score
    NED 4
  • KILLEEN WILLOW
    FINGAL TAEKWONDO,IRL
    Country Score
    IRL 5
  • FUCHS ENYA
    KAMPFSPORT-CLUB LEVERKUSEN,GER
    Country Score
    GER 0
  • RINGELMANN SOFYA
    BARMER TV 1846,GER
    Country Score
    GER 4
  • DE HEER NICOLE
    SOO BAK-GI,NED
    Country Score
    NED 1

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • RICHARDSON POPPY
    NE-SPORT TAEKWON-DO CLUB,WAL
    Country Score
    WAL 3
  • VERVEER DANIEK
    CB19NL,NED
    Country Score
    NED 2
  • KILLEEN WILLOW
    FINGAL TAEKWONDO,IRL
    Country Score
    IRL 0
  • RINGELMANN SOFYA
    BARMER TV 1846,GER
    Country Score
    GER 5

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • RICHARDSON POPPY
    NE-SPORT TAEKWON-DO CLUB,WAL
    Country Score
    WAL 0
  • RINGELMANN SOFYA
    BARMER TV 1846,GER
    Country Score
    GER 5

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • RINGELMANN SOFYA
    BARMER TV 1846,GER
    Country Score
    GER

Poolwinner Tree - Round 1

  • TSANG ISABELLA
    FROLUNDA TKD,SWE
    Country Score
    SWE 4
  • RINGELMANN SOFYA
    BARMER TV 1846,GER
    Country Score
    GER 1

Poolwinner Tree - Round 2

  • TSANG ISABELLA
    FROLUNDA TKD,SWE
    Country Score
    SWE
Repechage Pool 1,2
SPROCKEL REGELAIN
CB19NL,NED
Country Score
NED 0
RICHARDSON POPPY
NE-SPORT TAEKWON-DO CLUB,WAL
Country Score
WAL
RICHARDSON POPPY
NE-SPORT TAEKWON-DO CLUB,WAL
Country Score
WAL 5
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-06-28 08:33:22 CEST +02:00)