OPEN DUTCH CHAMPIONSHIPS 2020 BY MASTER WILLY VAN DE MORTEL
010015 Patterns Junior 14-17 F A D01

  

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • GOLVERDINGEN BRIDGET
    TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN,NED
    Country Score
    NED 3
  • KROES VERA
    TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO,NED
    Country Score
    NED 0
  • TER BURG SYDNEY
    DIFESA SPORTS,NED
    Country Score
    NED 0
  • ROŽBOUDOVÁ VERONIKA
    TAEKWON-DO TŘEBOŇ,CZE
    Country Score
    CZE 5
  • BOLLAND HEDDA LAANKE
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 2
  • ŠEBESTOVÁ KLÁRA
    ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA,CZE
    Country Score
    CZE 3
  • Country Score
  • Country Score
  • VAN LIERDE TABITHA
    SAMJOK-O,BEL
    Country Score
    BEL 5
  • BEKKERING ANNA
    TAPILATU SPORTCENTER,NED
    Country Score
    NED 0
  • BIEN LAURA
    RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO,IRL
    Country Score
    IRL 0
  • WOHLEN FRIDA
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • VRIJENS TOSCA
    CB19NL,NED
    Country Score
    NED 1
  • SLIVA MARTINA
    OHDOKWAN,NED
    Country Score
    NED 3
  • Country Score
  • Country Score
  • SVENDSEN THEA KRISTINE HOLM
    BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • RYMASZEWSKA MARIA
    RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO,IRL
    Country Score
    IRL 0
  • JOHANSSON NAEMI
    FROLUNDA TKD,SWE
    Country Score
    SWE 3
  • HONNINGSVÅG MARTHINE
    TEAM NORTHWEST,NOR
    Country Score
    NOR 2
  • SIGURDSEN NORA
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 4
  • BOUYMEJJAN KHALILA
    SPORTSCHULEDAMATO,GER
    Country Score
    GER 1
  • Country Score
  • Country Score
  • VAN DER ZANDE IMKE
    TAEKYON BERGHEM,NED
    Country Score
    NED 0
  • REITAN FRIDA PEDERSEN
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • FARGNOLI DONATELLA
    GMAC MARTIAL ARTS,SCO
    Country Score
    SCO 3
  • PICELLO GIOIA
    ASD CIPAS,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • ŽAGAR SLEMENŠEK LARISA
    HYONG CELJE,SLO
    Country Score
    SLO 0
  • V/D WIJNGAART KIKI
    SPORTSCHOOL TIM KOOL,NED
    Country Score
    NED 0
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • GOLVERDINGEN BRIDGET
    TAEKWON-DO ACADEMIE NAMU KWAN,NED
    Country Score
    NED 0
  • ROŽBOUDOVÁ VERONIKA
    TAEKWON-DO TŘEBOŇ,CZE
    Country Score
    CZE 4
  • ŠEBESTOVÁ KLÁRA
    ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA,CZE
    Country Score
    CZE 2
  • TENTUA QUINAYAH
    TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN,NED
    Country Score
    NED 3
  • VAN LIERDE TABITHA
    SAMJOK-O,BEL
    Country Score
    BEL 1
  • WOHLEN FRIDA
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 4
  • SLIVA MARTINA
    OHDOKWAN,NED
    Country Score
    NED 5
  • BOONSTRA EMMA SOFIE
    BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • SVENDSEN THEA KRISTINE HOLM
    BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 4
  • JOHANSSON NAEMI
    FROLUNDA TKD,SWE
    Country Score
    SWE 1
  • SIGURDSEN NORA
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • PASIECZNIK JULIA
    EAST CORK TAEKWON-DO,IRL
    Country Score
    IRL 0
  • REITAN FRIDA PEDERSEN
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 2
  • FARGNOLI DONATELLA
    GMAC MARTIAL ARTS,SCO
    Country Score
    SCO 3
  • V/D WIJNGAART KIKI
    SPORTSCHOOL TIM KOOL,NED
    Country Score
    NED 4
  • MEINERT MAREN
    GUWON UI SON SPORTVEREIN,GER
    Country Score
    GER 1

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • ROŽBOUDOVÁ VERONIKA
    TAEKWON-DO TŘEBOŇ,CZE
    Country Score
    CZE 4
  • TENTUA QUINAYAH
    TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN,NED
    Country Score
    NED 1
  • WOHLEN FRIDA
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 2
  • SLIVA MARTINA
    OHDOKWAN,NED
    Country Score
    NED 3
  • SVENDSEN THEA KRISTINE HOLM
    BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • SIGURDSEN NORA
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • FARGNOLI DONATELLA
    GMAC MARTIAL ARTS,SCO
    Country Score
    SCO 1
  • V/D WIJNGAART KIKI
    SPORTSCHOOL TIM KOOL,NED
    Country Score
    NED 2

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • ROŽBOUDOVÁ VERONIKA
    TAEKWON-DO TŘEBOŇ,CZE
    Country Score
    CZE 2
  • SLIVA MARTINA
    OHDOKWAN,NED
    Country Score
    NED 3
  • SVENDSEN THEA KRISTINE HOLM
    BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 4
  • V/D WIJNGAART KIKI
    SPORTSCHOOL TIM KOOL,NED
    Country Score
    NED 1

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • SLIVA MARTINA
    OHDOKWAN,NED
    Country Score
    NED 3
  • SVENDSEN THEA KRISTINE HOLM
    BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 0

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • SLIVA MARTINA
    OHDOKWAN,NED
    Country Score
    NED

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • FITZSIMONS SARAH
    RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO,IRL
    Country Score
    IRL 0
  • LISTHAUG JENNY
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • ROSENBAUM JOANNE
    SPORTSCHULEDAMATO,GER
    Country Score
    GER 3
  • FAASEN FLEUR
    TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN,NED
    Country Score
    NED 2
  • BJØRVIK TIRILL
    SOTRA NTN TAEKWON-DO CLUB,NOR
    Country Score
    NOR 2
  • HENWOOD HOLLY
    PUMA ENGLAND,GBR
    Country Score
    GBR 3
  • Country Score
  • Country Score
  • STADELMANN ALICIA
    FROLUNDA TKD,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • MARCHESIN ASIA
    ASD CIPAS,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • IVERSEN MARIE
    BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • FERREY AMIE-ELIZABETH
    ETA LONDON,GBR
    Country Score
    GBR 0
  • KVARAN NORA
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • HERBERTS ANNA
    SPORTSCHULE MONHEIM,GER
    Country Score
    GER 5
  • Country Score
  • Country Score
  • JAKOB JENNA
    1. WALSUMER JC,GER
    Country Score
    GER 4
  • KELLER AMELIE
    JC-LANGENFELD - TAEKWON-DO,GER
    Country Score
    GER 1
  • AYALA TRUJILLO LUNA SILVANA
    ITF ÅL TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 3
  • VAN DER VEER MYRTHE
    CB19NL,NED
    Country Score
    NED 1
  • WEMMERS ROBIN
    DIFESA SPORTS,NED
    Country Score
    NED 0
  • SMITH TAYLOR
    ITF FUSION,GBR
    Country Score
    GBR 5
  • Country Score
  • Country Score
  • TVRDÍKOVÁ ANNA MARIE
    ŠKOLA TAEKWON-DO ITF KARVINA,CZE
    Country Score
    CZE 0
  • RUI MINA
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • Country Score
  • Country Score
  • SINGLETON JAIMIE
    GMAC MARTIAL ARTS,SCO
    Country Score
    SCO 2
  • WESTERINK DANI
    TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO,NED
    Country Score
    NED 3
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • LISTHAUG JENNY
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 3
  • ROSENBAUM JOANNE
    SPORTSCHULEDAMATO,GER
    Country Score
    GER 2
  • HENWOOD HOLLY
    PUMA ENGLAND,GBR
    Country Score
    GBR 0
  • SCHMIDT ANGELIKA
    SPORTSCHULE-HÖXTER E.V.,GER
    Country Score
    GER 5
  • MARCHESIN ASIA
    ASD CIPAS,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • IVERSEN MARIE
    BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 2
  • HERBERTS ANNA
    SPORTSCHULE MONHEIM,GER
    Country Score
    GER 5
  • MCCUNE REBECCA
    TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND,NIR
    Country Score
    NIR 0
  • JAKOB JENNA
    1. WALSUMER JC,GER
    Country Score
    GER 2
  • AYALA TRUJILLO LUNA SILVANA
    ITF ÅL TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 3
  • SMITH TAYLOR
    ITF FUSION,GBR
    Country Score
    GBR 4
  • HANSSON AVALON
    FROLUNDA TKD,SWE
    Country Score
    SWE 1
  • RUI MINA
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 4
  • BARADA TYRA
    BARADA HWARANG,SLO
    Country Score
    SLO 1
  • WESTERINK DANI
    TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO,NED
    Country Score
    NED 3
  • BALLESTY CAOIMHE
    RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO,IRL
    Country Score
    IRL 2

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • LISTHAUG JENNY
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 3
  • SCHMIDT ANGELIKA
    SPORTSCHULE-HÖXTER E.V.,GER
    Country Score
    GER 2
  • MARCHESIN ASIA
    ASD CIPAS,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • HERBERTS ANNA
    SPORTSCHULE MONHEIM,GER
    Country Score
    GER 0
  • AYALA TRUJILLO LUNA SILVANA
    ITF ÅL TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 1
  • SMITH TAYLOR
    ITF FUSION,GBR
    Country Score
    GBR 3
  • RUI MINA
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • WESTERINK DANI
    TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO,NED
    Country Score
    NED 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • LISTHAUG JENNY
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 2
  • MARCHESIN ASIA
    ASD CIPAS,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • SMITH TAYLOR
    ITF FUSION,GBR
    Country Score
    GBR 3
  • RUI MINA
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 2

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • MARCHESIN ASIA
    ASD CIPAS,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • SMITH TAYLOR
    ITF FUSION,GBR
    Country Score
    GBR 3

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • SMITH TAYLOR
    ITF FUSION,GBR
    Country Score
    GBR

Poolwinner Tree - Round 1

  • SLIVA MARTINA
    OHDOKWAN,NED
    Country Score
    NED 3
  • SMITH TAYLOR
    ITF FUSION,GBR
    Country Score
    GBR 2

Poolwinner Tree - Round 2

  • SLIVA MARTINA
    OHDOKWAN,NED
    Country Score
    NED
Repechage Pool 1,2
SVENDSEN THEA KRISTINE HOLM
BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
Country Score
NOR 1
MARCHESIN ASIA
ASD CIPAS,ITA
Country Score
ITA
MARCHESIN ASIA
ASD CIPAS,ITA
Country Score
ITA 2
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-06-28 09:07:58 CEST +02:00)