OPEN DUTCH CHAMPIONSHIPS 2020 BY MASTER WILLY VAN DE MORTEL
010021 Patterns Junior 14-17 M A D01

  

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • STRÖMBERG KEVIN
    FROLUNDA TKD,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • VALENTIN EMIL
    FANA TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • HOLMEN-LØKKEN HILMAR
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • GLUSZEK MICHAL
    RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO,IRL
    Country Score
    IRL 0
  • VERSTEEG LUCAS
    CB19NL,NED
    Country Score
    NED 4
  • HUSEBØ REMI
    STAVANGER TAEKWON-DO CLUB,NOR
    Country Score
    NOR 1
  • Country Score
  • Country Score
  • SKOGMO OLE JAKOB
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • LEHANE RUAIRI
    RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO,IRL
    Country Score
    IRL 0
  • Country Score
  • Country Score
  • INGHAM ROSS
    FINGAL TAEKWONDO,IRL
    Country Score
    IRL 1
  • ULLENSVANG ADRIAN TØSDAL
    BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 4
  • Country Score
  • Country Score
  • HELLEVANG STEFFEN JOO
    BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • HAVE, TEN JORT
    TAEKWON-DO SCHOOL MARTOWIRONO,NED
    Country Score
    NED 0
  • LAU CHRISTOPHER
    TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN,NED
    Country Score
    NED 5
  • MIGLIACCIO LORENZO
    TAEKWON-DO SARDEGNA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • NESS KNUT ERIK
    TEAM NORTHWEST,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • O KEEFFE ALEX
    RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO,IRL
    Country Score
    IRL 0
  • Country Score
  • Country Score
  • VAN WOGGELUM NICK
    SPORTSCHOOL TIM KOOL,NED
    Country Score
    NED 1
  • MAZZOLA RAFFAELE
    RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO,IRL
    Country Score
    IRL 4
  • Country Score
  • Country Score
  • DUNLOP PEARSE
    TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND,NIR
    Country Score
    NIR 2
  • DOAN CHULAINN
    BOYDELL TKD,SCO
    Country Score
    SCO 3
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • VALENTIN EMIL
    FANA TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • HOLMEN-LØKKEN HILMAR
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • VERSTEEG LUCAS
    CB19NL,NED
    Country Score
    NED 1
  • KOKKO JUUSO
    ESPOO TKD CLUB,FIN
    Country Score
    FIN 4
  • SKOGMO OLE JAKOB
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • AAKVIK TRYGVE
    NTN REGION EAST,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • ULLENSVANG ADRIAN TØSDAL
    BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 1
  • NORDAL SONDRE HØYLAND
    NTN TEAM FINNMARK,NOR
    Country Score
    NOR 4
  • HELLEVANG STEFFEN JOO
    BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • LAU CHRISTOPHER
    TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN,NED
    Country Score
    NED 4
  • NESS KNUT ERIK
    TEAM NORTHWEST,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • NOTENBOOM TERENCE
    CB19NL,NED
    Country Score
    NED 0
  • MAZZOLA RAFFAELE
    RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO,IRL
    Country Score
    IRL 0
  • OUDOLNYI VADIM
    KAMPFSPORTSCHULE BÜREN,GER
    Country Score
    GER 5
  • DOAN CHULAINN
    BOYDELL TKD,SCO
    Country Score
    SCO 4
  • ULVIK HÅKON
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 1

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • HOLMEN-LØKKEN HILMAR
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 2
  • KOKKO JUUSO
    ESPOO TKD CLUB,FIN
    Country Score
    FIN 3
  • SKOGMO OLE JAKOB
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • NORDAL SONDRE HØYLAND
    NTN TEAM FINNMARK,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • LAU CHRISTOPHER
    TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN,NED
    Country Score
    NED 5
  • NESS KNUT ERIK
    TEAM NORTHWEST,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • OUDOLNYI VADIM
    KAMPFSPORTSCHULE BÜREN,GER
    Country Score
    GER 1
  • DOAN CHULAINN
    BOYDELL TKD,SCO
    Country Score
    SCO 4

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • KOKKO JUUSO
    ESPOO TKD CLUB,FIN
    Country Score
    FIN 4
  • SKOGMO OLE JAKOB
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 1
  • LAU CHRISTOPHER
    TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN,NED
    Country Score
    NED 4
  • DOAN CHULAINN
    BOYDELL TKD,SCO
    Country Score
    SCO 1

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • KOKKO JUUSO
    ESPOO TKD CLUB,FIN
    Country Score
    FIN 1
  • LAU CHRISTOPHER
    TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN,NED
    Country Score
    NED 4

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • LAU CHRISTOPHER
    TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN,NED
    Country Score
    NED

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • MARTIN FINN
    RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO,IRL
    Country Score
    IRL 5
  • MCCONE BEN
    TAEKWON-DO NORTHERN IRELAND,NIR
    Country Score
    NIR 0
  • VERSTEEG JOCHEM
    CB19NL,NED
    Country Score
    NED 5
  • LEFFERS ALEX
    TAPILATU SPORTCENTER,NED
    Country Score
    NED 0
  • GHOSAL ALEXANDER
    FROLUNDA TKD,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • LOUWS DAMIAN
    TAEKWONDO MIDDELBURG,NED
    Country Score
    NED 0
  • Country Score
  • Country Score
  • DALHAUG EIVIND OLILA
    NTN TEAM FINNMARK,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • SOLLI EDVARD
    TEAM NORTHWEST,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • Country Score
  • Country Score
  • KUZMICZ MATTHEW
    RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO,IRL
    Country Score
    IRL 0
  • HAUGLAND ANGEL
    FANA TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • Country Score
  • Country Score
  • DOAN CARRAIG
    BOYDELL TKD,SCO
    Country Score
    SCO 2
  • ZANETTI LUIGI
    TAEKWON-DO SARDEGNA,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • BYRNE RIAN
    RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO,IRL
    Country Score
    IRL 1
  • LOKNA GUSTAV
    STAVANGER TAEKWON-DO CLUB,NOR
    Country Score
    NOR 4
  • KYTE ELIAS
    FANA TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • HØISKAR ELIAS
    NTN REGION EAST,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • Country Score
  • Country Score
  • BURKE CALUM
    FINGAL TAEKWONDO,IRL
    Country Score
    IRL 0
  • ØDEGÅRD ANDREAS
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • Country Score
  • Country Score
  • NIKOLAEV EGOR
    BLACK EAGLE TAEKWON-DO,FIN
    Country Score
    FIN 5
  • HERBERTS TOBIAS
    SPORTSCHULE MONHEIM,GER
    Country Score
    GER 0
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • MARTIN FINN
    RIVER VALLEY NEWLANDS TAEKWON DO,IRL
    Country Score
    IRL 1
  • VERSTEEG JOCHEM
    CB19NL,NED
    Country Score
    NED 4
  • GHOSAL ALEXANDER
    FROLUNDA TKD,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • IVERSEN MARIUS HAUGE
    BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • SOLLI EDVARD
    TEAM NORTHWEST,NOR
    Country Score
    NOR 4
  • YSLAND MATHIAS
    NTN REGION EAST,NOR
    Country Score
    NOR 1
  • HAUGLAND ANGEL
    FANA TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 1
  • GROVEN OLA MATHIAS
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 4
  • ZANETTI LUIGI
    TAEKWON-DO SARDEGNA,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • LOKNA GUSTAV
    STAVANGER TAEKWON-DO CLUB,NOR
    Country Score
    NOR 3
  • HØISKAR ELIAS
    NTN REGION EAST,NOR
    Country Score
    NOR 3
  • ODLÖW JON
    FROLUNDA TKD,SWE
    Country Score
    SWE 2
  • ØDEGÅRD ANDREAS
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 2
  • PREYS MATTEO
    TAEKWON- DO SO SAN,BEL
    Country Score
    BEL 3
  • NIKOLAEV EGOR
    BLACK EAGLE TAEKWON-DO,FIN
    Country Score
    FIN 1
  • LIND MATS
    BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 4

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • VERSTEEG JOCHEM
    CB19NL,NED
    Country Score
    NED 2
  • IVERSEN MARIUS HAUGE
    BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 3
  • SOLLI EDVARD
    TEAM NORTHWEST,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • GROVEN OLA MATHIAS
    REGION TRØNDELAG,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • LOKNA GUSTAV
    STAVANGER TAEKWON-DO CLUB,NOR
    Country Score
    NOR 5
  • HØISKAR ELIAS
    NTN REGION EAST,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • PREYS MATTEO
    TAEKWON- DO SO SAN,BEL
    Country Score
    BEL 0
  • LIND MATS
    BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 5

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • IVERSEN MARIUS HAUGE
    BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 1
  • SOLLI EDVARD
    TEAM NORTHWEST,NOR
    Country Score
    NOR 4
  • LOKNA GUSTAV
    STAVANGER TAEKWON-DO CLUB,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • LIND MATS
    BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 5

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • SOLLI EDVARD
    TEAM NORTHWEST,NOR
    Country Score
    NOR 2
  • LIND MATS
    BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 3

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • LIND MATS
    BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR

Poolwinner Tree - Round 1

  • LAU CHRISTOPHER
    TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN,NED
    Country Score
    NED 3
  • LIND MATS
    BERGEN TAEKWON-DO KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 2

Poolwinner Tree - Round 2

  • LAU CHRISTOPHER
    TAEKWON-DO IN NAE DO KWAN,NED
    Country Score
    NED
Repechage Pool 1,2
KOKKO JUUSO
ESPOO TKD CLUB,FIN
Country Score
FIN 2
SOLLI EDVARD
TEAM NORTHWEST,NOR
Country Score
NOR
SOLLI EDVARD
TEAM NORTHWEST,NOR
Country Score
NOR 3
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-06-28 08:56:04 CEST +02:00)