All entries of this event
Mistrzostwa Mazowsza Taekwon-Do
Search:
Team
Entries
Categories
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch)
POLAND (POL)
Chmieliński Andrzej
075. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓW 0 - 10 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Chmieliński Andrzej
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Cieślak Kornelia
037. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Cieślak Kornelia
042. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 48 KG
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Cieślak Kornelia
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Czerwińska Maja
060. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Czerwińska Maja
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Duda Amelia
070. INDYWIDUALNE UKŁADY DZIEWCZĄT 0 - 10 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Duda Amelia
074. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZĄT
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Kasiak Nikola
037. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Kasiak Nikola
045-046. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH + 56 KG
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Kasiak Nikola
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Kowalski Antoni
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Kowalski Antoni
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Kucharska Malwina
060. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Kucharska Malwina
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Kucharska Otylia
070. INDYWIDUALNE UKŁADY DZIEWCZĄT 0 - 10 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Kucharska Otylia
074. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZĄT
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Lange Stanisław
076-077. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓE 9 - 6 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Lange Stanisław
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Marmulewska Lena
037. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Marmulewska Lena
043. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 52 KG
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Marmulewska Lena
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Nagi Antonina
015. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK 10 - 6 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Nagi Antonina
024. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK + 65 KG
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Nagi Antonina
025. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Przewódzki Jakub
049. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Przewódzki Jakub
057. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 65 KG
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Przewódzki Jakub
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Stecz Patryk
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Stecz Patryk
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Szerszeniewski Szymon
075. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓW 0 - 10 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Szerszeniewski Szymon
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Szmigielski Kajetan
075. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓW 0 - 10 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Szmigielski Kajetan
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Szwejkowska Wiktoria
071. INDYWIDUALNE UKŁADY DZIEWCZĄT 9 - 8 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Szwejkowska Wiktoria
074. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZĄT
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Tomporowski Filip
076-077. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓE 9 - 6 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Tomporowski Filip
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Wiktorowicz Aniela
071. INDYWIDUALNE UKŁADY DZIEWCZĄT 9 - 8 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Wiktorowicz Aniela
074. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZĄT
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Wiśniewska Gabriela
070. INDYWIDUALNE UKŁADY DZIEWCZĄT 0 - 10 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Wiśniewska Gabriela
074. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZĄT
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Wiśniewska Julia
060. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Wiśniewska Julia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Wiśniewski Ignacy
076-077. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓE 9 - 6 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Wiśniewski Ignacy
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Wolińska Aleksandra
070. INDYWIDUALNE UKŁADY DZIEWCZĄT 0 - 10 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Wolińska Aleksandra
074. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZĄT
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Wolińska Maja
060. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Wolińska Maja
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Woliński Antoni
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL)
Woliński Antoni
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Ciechanowski Klub Sportów Walki Szwejkowski i Reduch(CKSW Szwejkowski Reduch), POLAND (POL): Total entries: 53 Total athletes 24
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno)
POLAND (POL)
Jabłonowski Maciej
050. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Jabłonowski Maciej
054. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 50 KG
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Jabłonowski Maciej
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Khomenko Kiril
028. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 1 GUP - III DAN
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Khomenko Kiril
031. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW - 60 KG
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Khomenko Kiril
036. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Nierodka Julia
015. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK 10 - 6 GUP
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Nierodka Julia
022. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK - 61 KG
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Nierodka Julia
025. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Osińska Maria
015. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK 10 - 6 GUP
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Osińska Maria
020. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK - 53 KG
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Osińska Maria
025. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Rusaczonek Bartosz
065. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 GUP
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Rusaczonek Bartosz
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Staniuk Oliwier
065. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 GUP
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Staniuk Oliwier
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Wieczorkiewicz Zofia
015. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK 10 - 6 GUP
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Wieczorkiewicz Zofia
019. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK - 49 KG
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Wieczorkiewicz Zofia
025. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Woźniak Marek
050. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Woźniak Marek
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Łukasiewicz Klaudia
015. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK 10 - 6 GUP
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Łukasiewicz Klaudia
024. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK + 65 KG
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL)
Łukasiewicz Klaudia
025. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK
Klub Sportów Walki Saiyan Piaseczno(KSW Saiyan Piaseczno), POLAND (POL): Total entries: 24 Total athletes 9
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.)
POLAND (POL)
Byrska Julia
038. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Byrska Julia
045-046. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH + 56 KG
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Byrska Julia
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Cieślar Maja
037. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Cieślar Maja
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Falska Lena
060. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Falska Lena
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Jendrzejewska Dominika
038. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Jendrzejewska Dominika
043. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 52 KG
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Jendrzejewska Dominika
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Kaczorowska Emilia
062-063. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK POW. 6 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Kaczorowska Emilia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Kaczorowski Paweł
009-010. INDYWIDUALNE UKŁADY SENIORÓW 10 - 2 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Kaczorowski Paweł
014. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Kazimierczyk Eryk
067-068. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 6 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Kazimierczyk Eryk
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Kazimierczyk Mateusz
050. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Kazimierczyk Mateusz
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Kolenda Aleksandra
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Kolenda Aleksandra
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Kościelna Kalina
070. INDYWIDUALNE UKŁADY DZIEWCZĄT 0 - 10 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Kościelna Kalina
074. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZĄT
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Kozak Krystian
067-068. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 6 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Kozak Krystian
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Kozak Mikołaj
076-077. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓE 9 - 6 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Kozak Mikołaj
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Krajewski Michał
049. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Krajewski Michał
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Krysztofiak Jan
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Krysztofiak Jan
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Krysztofiak Piotr
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Krysztofiak Piotr
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Modrzejewski Stanisław
075. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓW 0 - 10 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Modrzejewski Stanisław
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Młynarski Szymon
067-068. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 6 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Młynarski Szymon
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Parczewska Gabriela
070. INDYWIDUALNE UKŁADY DZIEWCZĄT 0 - 10 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Parczewska Gabriela
074. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZĄT
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Pokropek Wanda
038. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Pokropek Wanda
042. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 48 KG
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Pokropek Wanda
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Samoraj Wiktoria
038. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Samoraj Wiktoria
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Skorupka Emilia
038. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Skorupka Emilia
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Sobczak Lena
037. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Sobczak Lena
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Soroka Olaf
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Soroka Olaf
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Szczygielska Maja
016. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK 5 - 2 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Szczygielska Maja
023. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK - 65 KG
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Szczygielska Maja
025. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Szczygielska Pola
037. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Szczygielska Pola
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Szymański Feliks
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Szymański Feliks
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Trębińska Angelika
004. INDYWIDUALNE UKŁADY SENIOREK 5 - 2 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Trębińska Angelika
006-007. INDYWIDUALNE WALKI SENIOREK +65 KG
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Trębińska Angelika
008. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Uszliński Wiktor
076-077. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓE 9 - 6 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Uszliński Wiktor
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Witkowska Nikola
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Witkowska Nikola
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Zacny Jakub
075. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓW 0 - 10 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Zacny Jakub
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Zacny Zuzanna
062-063. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK POW. 6 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Zacny Zuzanna
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Zajączkowska Jagoda
062-063. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK POW. 6 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Zajączkowska Jagoda
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Zieliński Stanisław
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL)
Zieliński Stanisław
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Klub Sportowy Taekwon-do w Grodzisku Mazowieckim(KST Grodzisk Maz.), POLAND (POL): Total entries: 71 Total athletes 33
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna)
POLAND (POL)
Bukartek Barbara
038. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Bukartek Barbara
040. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 40 KG
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Bukartek Jan
076-077. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓE 9 - 6 GUP
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Bukartek Jan
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Dec Maja
062-063. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK POW. 6 GUP
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Dec Maja
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Florczyk Maja
038. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Florczyk Maja
044. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 56 KG
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Florczyk Maja
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Kamiński Tomasz
050. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Kamiński Tomasz
055. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 55 KG
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Kamiński Tomasz
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Kałamarska Liliana
037. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Kałamarska Liliana
044. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 56 KG
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Kałamarska Liliana
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Nierobisz Maria
062-063. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK POW. 6 GUP
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Nierobisz Maria
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Pełczyńska Zuzanna
062-063. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK POW. 6 GUP
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Pełczyńska Zuzanna
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Ściechowski Michał
009-010. INDYWIDUALNE UKŁADY SENIORÓW 10 - 2 GUP
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Ściechowski Michał
013. INDYWIDUALNE WALKI SENIORÓW + 87 KG
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Ściechowski Michał
014. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Stępień Igor
028. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 1 GUP - III DAN
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Stępień Igor
031. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW - 60 KG
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Stępień Igor
036. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Twardowska Ilona
003. INDYWIDUALNE UKŁADY SENIOREK 10 - 6 GUP
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Witecka Klaudia
038. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL)
Witecka Klaudia
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL): Total entries: 28 Total athletes 12
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów)
POLAND (POL)
Baprawska Katarzyna
071. INDYWIDUALNE UKŁADY DZIEWCZĄT 9 - 8 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Baprawska Katarzyna
074. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZĄT
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Bazyluk Nadia
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Bazyluk Nadia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Bruliński Rafał
067-068. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 6 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Bruliński Rafał
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Chmielowski Kacper
050. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Chmielowski Kacper
052-053. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 45 KG
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Chmielowski Kacper
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Chrobocińska Alicja
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Chrobocińska Alicja
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Damięcka Izabela
062-063. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK POW. 6 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Damięcka Izabela
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Humięcki Adam
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Humięcki Adam
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Jakubowska Wiktoria
016. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK 5 - 2 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Jakubowska Wiktoria
023. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK - 65 KG
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Jakubowska Wiktoria
025. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Kaźmierczak Natalia
038. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Kaźmierczak Natalia
040. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 40 KG
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Kaźmierczak Natalia
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Kiełkiewicz Mikołaj
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Kiełkiewicz Mikołaj
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Kowalska Wiktoria
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Kowalska Wiktoria
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Kryczka Kacper
075. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓW 0 - 10 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Kryczka Kacper
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Krząstek Adam
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Krząstek Adam
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Kuciński Tomasz
075. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓW 0 - 10 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Kuciński Tomasz
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Kłobuszewska Natalia
017. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK 1 GUP - III DAN
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Kłobuszewska Natalia
020. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK - 53 KG
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Kłobuszewska Natalia
025. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Kłobuszewski Maciej
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Kłobuszewski Maciej
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Lesińska Emilia
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Lesińska Emilia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Majewski Szymon
050. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Majewski Szymon
052-053. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 45 KG
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Majewski Szymon
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Martela Julia
062-063. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK POW. 6 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Martela Julia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Martela Natalia
060. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Martela Natalia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Ogrodnik Lena
070. INDYWIDUALNE UKŁADY DZIEWCZĄT 0 - 10 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Ogrodnik Lena
074. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZĄT
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Orysiak Karolina
070. INDYWIDUALNE UKŁADY DZIEWCZĄT 0 - 10 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Orysiak Karolina
074. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZĄT
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Pawłowski Marcel
050. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Pawłowski Marcel
058. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH + 65 KG
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Pawłowski Marcel
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Piątkowski Dawid
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Piątkowski Dawid
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Pniewska Karolina
070. INDYWIDUALNE UKŁADY DZIEWCZĄT 0 - 10 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Pniewska Karolina
074. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZĄT
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Ryczkowska Anastazja
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Ryczkowska Anastazja
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Rząsińska Zuzanna
062-063. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK POW. 6 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Rząsińska Zuzanna
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Rząsiński Filip
075. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓW 0 - 10 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Rząsiński Filip
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Sarnecki Antonii
075. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓW 0 - 10 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Sarnecki Antonii
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Sarnecki Jan
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Sarnecki Jan
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Sarnowska Zuzanna
062-063. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK POW. 6 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Sarnowska Zuzanna
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Śledź Aleksander
067-068. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 6 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Śledź Aleksander
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Suwińska Hanna
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Suwińska Hanna
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Świat Antonina
062-063. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK POW. 6 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Świat Antonina
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Świderski Paweł
067-068. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 6 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Świderski Paweł
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Świercz Szymon
050. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Świercz Szymon
054. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 50 KG
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Świercz Szymon
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Szerewicz Bartłomiej
067-068. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 6 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Szerewicz Bartłomiej
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Szwąder Dominik
027. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 5 - 2 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Szwąder Dominik
032. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW - 65 KG
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Szwąder Dominik
036. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Szymaniak Małgorzata
071. INDYWIDUALNE UKŁADY DZIEWCZĄT 9 - 8 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Szymaniak Małgorzata
074. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZĄT
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Tomczak Stanisław
065. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Tomczak Stanisław
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Wielgolewska Amelia
070. INDYWIDUALNE UKŁADY DZIEWCZĄT 0 - 10 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Wielgolewska Amelia
074. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZĄT
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Wielgolewska Zuzanna
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Wielgolewska Zuzanna
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Wojciechowska Zofia
062-063. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK POW. 6 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Wojciechowska Zofia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Wójcik Tomasz
075. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓW 0 - 10 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Wójcik Tomasz
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Włoczewska Lena
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Włoczewska Lena
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Żakowska Patrycja
060. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Żakowska Patrycja
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Załęski Szymon
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Załęski Szymon
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Zdunek Maria
038. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Zdunek Maria
040. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 40 KG
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Zdunek Maria
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Zegadło Oliwia
070. INDYWIDUALNE UKŁADY DZIEWCZĄT 0 - 10 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Zegadło Oliwia
074. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZĄT
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Zimowska Daria
038. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Zimowska Daria
040. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 40 KG
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Zimowska Daria
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Żochowska Amelia
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL)
Żochowska Amelia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL): Total entries: 112 Total athletes 51
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.)
POLAND (POL)
Barańska Roksana
016. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK 5 - 2 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Barańska Roksana
023. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK - 65 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Barańska Roksana
025. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Branicki Michał
028. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 1 GUP - III DAN
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Branicki Michał
032. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW - 65 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Branicki Michał
036. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Burakowski Szymon
009-010. INDYWIDUALNE UKŁADY SENIORÓW 10 - 2 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Burakowski Szymon
011. INDYWIDUALNE WALKI SENIORÓW - 75 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Burakowski Szymon
014. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Czajka Adam
075. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓW 0 - 10 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Czajka Adam
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Dróżdż Bartosz
001. INDYWIDUALNE UKŁADY ADAPTED
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Dróżdż Bartosz
002. INDYWIDUALNE WALKI ADAPTED
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Dróżdż Kamila
016. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK 5 - 2 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Dróżdż Kamila
022. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK - 61 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Dróżdż Michał
001. INDYWIDUALNE UKŁADY ADAPTED
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Dróżdż Michał
002. INDYWIDUALNE WALKI ADAPTED
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Dróżdż Szymon
001. INDYWIDUALNE UKŁADY ADAPTED
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Dróżdż Szymon
002. INDYWIDUALNE WALKI ADAPTED
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Gajewski Mateusz
028. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 1 GUP - III DAN
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Gajewski Mateusz
031. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW - 60 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Grudkowska Hanna
070. INDYWIDUALNE UKŁADY DZIEWCZĄT 0 - 10 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Grudkowska Hanna
074. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZĄT
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Grudkowska Zuzanna
038. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Grudkowska Zuzanna
040. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 40 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Grudkowska Zuzanna
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Gut Joanna
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Gut Joanna
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Iwaniuk Anna
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Iwaniuk Anna
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Jackiewicz Mikołaj
049. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Jackiewicz Mikołaj
052-053. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 45 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Jackiewicz Mikołaj
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Karasiewicz Franciszek
050. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Karasiewicz Franciszek
055. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 55 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Karasiewicz Franciszek
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Kojro Brunon
050. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Kojro Brunon
054. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 50 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Kojro Brunon
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Kropielnicki Krzysztof
065. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Kropielnicki Krzysztof
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Krupa Dawid
027. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 5 - 2 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Krupa Dawid
029-030. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW - 55 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Krupa Marta
003. INDYWIDUALNE UKŁADY SENIOREK 10 - 6 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Krupa Marta
005. INDYWIDUALNE WALKI SENIOREK - 65 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Krupa Marta
008. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Kuć Monika
004. INDYWIDUALNE UKŁADY SENIOREK 5 - 2 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Kuć Monika
005. INDYWIDUALNE WALKI SENIOREK - 65 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Kuć Monika
008. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Kuć Natalia
017. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK 1 GUP - III DAN
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Kuć Natalia
020. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK - 53 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Kuć Natalia
025. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Lasek Amelia
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Lasek Amelia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Michalik Julia
017. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK 1 GUP - III DAN
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Michalik Julia
020. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK - 53 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Owczarska Wiktoria
017. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK 1 GUP - III DAN
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Owczarska Wiktoria
019. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK - 49 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Owczarski Bartosz
050. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Owczarski Bartosz
054. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 50 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Owczarski Bartosz
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Pieńkowska Joanna
003. INDYWIDUALNE UKŁADY SENIOREK 10 - 6 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Pieńkowska Joanna
006-007. INDYWIDUALNE WALKI SENIOREK +65 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Pieńkowska Joanna
008. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE SENIOREK
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Pieńkowski Maciej
028. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 1 GUP - III DAN
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Pieńkowski Maciej
034-035. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW + 70 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Pieńkowski Maciej
036. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Pietrzak Iga
070. INDYWIDUALNE UKŁADY DZIEWCZĄT 0 - 10 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Pietrzak Iga
074. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZĄT
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Płachecki Arkadiusz
050. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Płachecki Arkadiusz
054. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 50 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Płachecki Arkadiusz
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Rosiński Aleksander
075. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓW 0 - 10 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Rosiński Aleksander
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Sawicki Antoni
050. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Sawicki Antoni
056. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 60 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Sawicki Antoni
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Szczepańska Wiktoria
017. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK 1 GUP - III DAN
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Szczepańska Wiktoria
022. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK - 61 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Szczepański Tymon
075. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓW 0 - 10 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Szczepański Tymon
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Szczudliński Adam
027. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 5 - 2 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Szczudliński Adam
031. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW - 60 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Szczudliński Adam
036. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Szczudliński Jakub
050. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Szczudliński Jakub
056. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 60 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Szczudliński Jakub
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Topczewski Michał
027. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 5 - 2 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Topczewski Michał
029-030. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW - 55 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Wąsowski Patryk
028. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 1 GUP - III DAN
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Wąsowski Patryk
032. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW - 65 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Wiliński Tomasz
067-068. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 6 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Wiliński Tomasz
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Wisłocki Antoni
049. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Wisłocki Antoni
058. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH + 65 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Wisłocki Antoni
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Włodarczyk Aleksandra
038. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Włodarczyk Aleksandra
045-046. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH + 56 KG
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Włodarczyk Aleksandra
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Zalewski Karol
075. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓW 0 - 10 GUP
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL)
Zalewski Karol
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL): Total entries: 101 Total athletes 41
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk)
POLAND (POL)
Bafinger Mateusz
076-077. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓE 9 - 6 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Bafinger Mateusz
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Brzozowski Ignacy
065. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Brzozowski Ignacy
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Bulkowska Kalina
017. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK 1 GUP - III DAN
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Bulkowska Kalina
024. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK + 65 KG
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Bulkowska Kalina
025. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Chrzanowski Tadeusz
075. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓW 0 - 10 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Chrzanowski Tadeusz
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Deczkowska Maria
062-063. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK POW. 6 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Deczkowska Maria
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Deczkowski Aleks
067-068. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 6 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Deczkowski Aleks
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Deluga Nikola
060. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Deluga Nikola
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Drozdowska Julia
060. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Drozdowska Julia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Grącka Anastazja Klaudia
037. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Grącka Anastazja Klaudia
045-046. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH + 56 KG
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Grącka Anastazja Klaudia
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Jędrzejczyk Nadia
060. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Jędrzejczyk Nadia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Koczara Agata
037. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Koczara Agata
044. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 56 KG
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Koczara Agata
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Kowalewski Tymon
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Kowalewski Tymon
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Kozlowska Sofiia
060. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Kozlowska Sofiia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Kwiatkowski Oskar
027. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 5 - 2 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Kwiatkowski Oskar
032. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW - 65 KG
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Kwiatkowski Oskar
036. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Lisiecki Igor
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Lisiecki Igor
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Mączewska Maja
060. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Mączewska Maja
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Matuszewska Zofia
060. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Matuszewska Zofia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Małkiewicz Igor
027. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 5 - 2 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Małkiewicz Igor
034-035. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW + 70 KG
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Małkiewicz Igor
036. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Mitkowska Emilia
016. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK 5 - 2 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Mitkowska Emilia
022. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK - 61 KG
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Mitkowska Emilia
025. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Niewiadomski Henryk
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Niewiadomski Henryk
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Nowosielska Antonina
062-063. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK POW. 6 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Nowosielska Antonina
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Olkowska Eliza
016. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK 5 - 2 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Olkowska Eliza
024. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK + 65 KG
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Olkowska Eliza
025. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Oman Artur
009-010. INDYWIDUALNE UKŁADY SENIORÓW 10 - 2 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Oman Artur
013. INDYWIDUALNE WALKI SENIORÓW + 87 KG
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Oman Artur
014. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Pawłowska Hanna
017. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK 1 GUP - III DAN
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Pawłowska Hanna
023. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK - 65 KG
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Pawłowski Alan
065. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Pawłowski Alan
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Pawłowski Stanisław
051. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 GUP - III DAN
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Pawłowski Stanisław
057. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 65 KG
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Pawłowski Stanisław
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Rekowski Cezary
026. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 10 - 6 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Rekowski Cezary
032. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW - 65 KG
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Rekowski Cezary
036. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Rzepkowska Oliwia
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Rzepkowska Oliwia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Sendrowicz Mikołaj
065. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Sendrowicz Mikołaj
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Sieńkowska Milena
038. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Sieńkowska Milena
042. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 48 KG
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Sieńkowska Milena
043. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 52 KG
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Sieńkowska Milena
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Sieńkowska Patrycja
037. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Sieńkowska Patrycja
042. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 48 KG
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Sieńkowska Patrycja
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Siwkiewicz Bartosz
049. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Siwkiewicz Bartosz
056. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 60 KG
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Siwkiewicz Bartosz
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Tarnowska Lena
060. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Tarnowska Lena
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Wiśniewski Filip
049. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Wiśniewski Filip
058. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH + 65 KG
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Wiśniewski Filip
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Witkowski Kacper
065. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Witkowski Kacper
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Zadrożny Antoni
049. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Zadrożny Antoni
058. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH + 65 KG
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Zadrożny Antoni
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Zakolska Maria
060. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 GUP
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Zakolska Maria
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Zieliński Jakub
028. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 1 GUP - III DAN
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL)
Zieliński Jakub
034-035. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW + 70 KG
MKSW KAN Pułtusk(MKSW KAN Pułtusk), POLAND (POL): Total entries: 92 Total athletes 38
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.)
POLAND (POL)
Ambroziak Piotr
050. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Ambroziak Piotr
056. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 60 KG
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Ambroziak Piotr
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Bieńkowski Jakub
050. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Bułka Kinga
038. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Cegłowski Wiktor
050. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Cegłowski Wiktor
057. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 65 KG
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Falkowski Przemysław
026. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 10 - 6 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Falkowski Przemysław
029-030. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW - 55 KG
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Golak Jakub
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Golak Jakub
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Gołasiewicz Grzegorz
065. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Gołasiewicz Grzegorz
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Grotkowski Adam
076-077. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓE 9 - 6 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Grotkowski Adam
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Hetmanowska Amelia
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Hetmanowska Amelia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Hetmanowski Dominik
050. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Hetmanowski Dominik
055. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 55 KG
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Kraśniecki Emil
027. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 5 - 2 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Król Konstanty
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Król Konstanty
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Leśniczy Wilhelm
065. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Leśniczy Wilhelm
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Mośkiewicz Kacper
065. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Mośkiewicz Kacper
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Napiórkowska Maria
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Napiórkowska Maria
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Nowosiński Igor
027. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 5 - 2 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Nowosiński Igor
033. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW - 70 KG
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Nowosiński Igor
036. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Orzeszyna Aleksandra
060. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Orzeszyna Aleksandra
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Piasecki Jakub
027. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 5 - 2 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Piasecki Jakub
032. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW - 65 KG
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Piasecki Jakub
036. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Roguska Aleksandra
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Roguska Aleksandra
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Rojek Lena
060. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Rojek Lena
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Rybak Aleksander
049. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Rybak Aleksander
055. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 55 KG
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Sadownik Zofia
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Sadownik Zofia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Siewruk Oliwia
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Siewruk Oliwia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Szyszkowska Rozalia
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Szyszkowska Rozalia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Trojanowski Kacper
049. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Trojanowski Kacper
056. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 60 KG
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Wysocka Maria
038. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Wysocka Maria
044. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 56 KG
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Żubrowski Jan
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Żubrowski Jan
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Żubrowski Stanisław
049. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Żubrowski Stanisław
054. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 50 KG
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Łącki Igor
026. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 10 - 6 GUP
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL)
Łącki Igor
034-035. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW + 70 KG
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL): Total entries: 58 Total athletes 29
Radomska Akademia Taekwon-Do(RAT Radom)
POLAND (POL)
Boruch Klaudia
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Radomska Akademia Taekwon-Do(RAT Radom), POLAND (POL)
Boruch Klaudia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Radomska Akademia Taekwon-Do(RAT Radom), POLAND (POL)
Gardziel Marek
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
Radomska Akademia Taekwon-Do(RAT Radom), POLAND (POL)
Gardziel Marek
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Radomska Akademia Taekwon-Do(RAT Radom), POLAND (POL)
Jonczyk Julia
037. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Radomska Akademia Taekwon-Do(RAT Radom), POLAND (POL)
Jonczyk Julia
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Radomska Akademia Taekwon-Do(RAT Radom), POLAND (POL)
Naydonov Karla
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Radomska Akademia Taekwon-Do(RAT Radom), POLAND (POL)
Naydonov Karla
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Radomska Akademia Taekwon-Do(RAT Radom), POLAND (POL)
Wąsik Ewa
037. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Radomska Akademia Taekwon-Do(RAT Radom), POLAND (POL)
Wąsik Ewa
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Radomska Akademia Taekwon-Do(RAT Radom), POLAND (POL): Total entries: 10 Total athletes 5
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa)
POLAND (POL)
Bielski Jakub
050. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Bielski Jakub
054. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 50 KG
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Bielski Jakub
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Bielski Mikołaj
075. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓW 0 - 10 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Bielski Mikołaj
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Bobeszko Marcin
001. INDYWIDUALNE UKŁADY ADAPTED
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Charyło-Indyka Pola
037. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Chekerjian Jim
009-010. INDYWIDUALNE UKŁADY SENIORÓW 10 - 2 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Chekerjian Jim
011. INDYWIDUALNE WALKI SENIORÓW - 75 KG
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Chekerjian Jim
014. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE SENIORÓW
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Chodorowska Lidia
060. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Chodorowska Lidia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Chodorowska Sonia
060. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Chodorowska Sonia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Daykola Gabriela
038. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Daykola Gabriela
042. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 48 KG
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Daykola Gabriela
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Gogolewski Witold
049. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Gogolewski Witold
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Jagoda Jakub
049. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Jagoda Jakub
056. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 60 KG
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Kilon Anna
038. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Kilon Anna
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Kosiorek Bruno
049. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Kosiorek Bruno
052-053. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 45 KG
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Kowalczyk Natan
050. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Kowalczyk Natan
055. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 55 KG
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Kramek Jaśmina
038. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Kramek Jaśmina
045-046. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH + 56 KG
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Kramek Jaśmina
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Kramek Martyna
062-063. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK POW. 6 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Kramek Martyna
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Krassowska Hanna
060. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Krassowska Hanna
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Królak Michał
065. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Królak Michał
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Kukiełka Paweł
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Kukiełka Paweł
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Matej Tymon
075. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓW 0 - 10 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Matej Tymon
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Mazur Aleksandra
070. INDYWIDUALNE UKŁADY DZIEWCZĄT 0 - 10 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Mazur Aleksandra
074. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZĄT
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Michalak Jan
075. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓW 0 - 10 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Michalak Jan
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Morari Oskar
075. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓW 0 - 10 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Morari Oskar
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Młynarski Piotr
026. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 10 - 6 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Młynarski Piotr
033. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW - 70 KG
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Młynarski Piotr
036. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Przygoda Marceli
066. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Przygoda Marceli
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Radzikowski Filip
026. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 10 - 6 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Radzikowski Filip
031. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW - 60 KG
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Radzikowski Filip
036. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Rupińska Maja
038. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Rupińska Maja
040. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 40 KG
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Rupińska Maja
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Sankowska Anna
037. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Sankowska Anna
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Sialitskaya Maryana
038. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIOREK MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Sialitskaya Maryana
040. INDYWIDUALNE WALKI JUNIOREK MŁODSZYCH - 40 KG
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Sialitskaya Maryana
047. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIOREK MŁODSZYCH
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Sieczkowska Lilia
060. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Sieczkowska Lilia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Skowronek Lena
070. INDYWIDUALNE UKŁADY DZIEWCZĄT 0 - 10 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Skowronek Lena
074. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE DZIEWCZĄT
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Styś Arkadiusz
065. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Styś Arkadiusz
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Styś Radosław
065. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Styś Radosław
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Thakkar Diaansh
076-077. INDYWIDUALNE UKŁADY CHŁOPCÓE 9 - 6 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Thakkar Diaansh
079. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE CHŁOPCÓW
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Wendykier Beniamin
050. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 6 - 2 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Wendykier Beniamin
055. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 55 KG
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Wendykier Beniamin
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Wersołowski Adam
051. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 1 GUP - III DAN
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Wersołowski Adam
056. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 60 KG
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Wersołowski Adam
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Wojtun Amelia
003. INDYWIDUALNE UKŁADY SENIOREK 10 - 6 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Wroński Aleksander
049. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW MŁODSZYCH 10 - 7 GUP
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Wroński Aleksander
055. INDYWIDUALNE WALKI JUNIORÓW MŁODSZYCH - 55 KG
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL)
Wroński Aleksander
059. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW MŁODSZYCH
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL): Total entries: 82 Total athletes 37
Warszawski Instytut Taekwon-Do KWAN(WITKD Kwan Warszawa)
POLAND (POL)
Chylińska Kornelia
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Warszawski Instytut Taekwon-Do KWAN(WITKD Kwan Warszawa), POLAND (POL)
Chylińska Kornelia
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Warszawski Instytut Taekwon-Do KWAN(WITKD Kwan Warszawa), POLAND (POL)
Korkosz Stanisław
027. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 5 - 2 GUP
Warszawski Instytut Taekwon-Do KWAN(WITKD Kwan Warszawa), POLAND (POL)
Korkosz Stanisław
036. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE JUNIORÓW
Warszawski Instytut Taekwon-Do KWAN(WITKD Kwan Warszawa), POLAND (POL)
Mordka Michał
026. INDYWIDUALNE UKŁADY JUNIORÓW 10 - 6 GUP
Warszawski Instytut Taekwon-Do KWAN(WITKD Kwan Warszawa), POLAND (POL)
Oziemkiewicz Pola
061. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 GUP
Warszawski Instytut Taekwon-Do KWAN(WITKD Kwan Warszawa), POLAND (POL)
Oziemkiewicz Pola
064. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK
Warszawski Instytut Taekwon-Do KWAN(WITKD Kwan Warszawa), POLAND (POL)
Szczepaniak Tomasz
067-068. INDYWIDUALNE UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 6 GUP
Warszawski Instytut Taekwon-Do KWAN(WITKD Kwan Warszawa), POLAND (POL)
Szczepaniak Tomasz
069. INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Warszawski Instytut Taekwon-Do KWAN(WITKD Kwan Warszawa), POLAND (POL): Total entries: 9 Total athletes 5
Teams: 11 Total entries: 640 Total athletes: 284
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-06-21 16:05:46 CEST +02:00)