All entries of this event
 
Mistrzostwa Warszawy Dzieci, Młodzików i Juniorów Taekwon-Do  print this site
 Search:
Team Entries Categories
Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna)
 POLAND (POL)
Affek Jakub 029. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 pow. 6 gup
        Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL) Affek Jakub 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL) Affek Jakub 033. Ind. walki młodzików 2006 - 2008 do 50kg
        Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL) Bartecka Agata 010. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2009-2010 7 - 6 gup
        Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL) Bartecka Agata 012. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2009-2010
        Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL) Gamza Diana 020. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006 - 2008 pow. 6 gup
        Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL) Gamza Diana 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL) Gamza Diana 025. Ind. walki młodziczek 2006 - 2008 do 60kg
        Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL) Kamiński Michał 029. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 pow. 6 gup
        Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL) Kamiński Michał 032. Ind. walki młodzików 2006 - 2008 do 40kg
        Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL) Kamiński Tomasz 015-016. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 pow. 7 gup
        Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL) Kluz Wojciech 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL) Kluz Wojciech 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL) Kluz Wojciech 032. Ind. walki młodzików 2006 - 2008 do 40kg
        Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL) Kostera-Kosterzewski Artur 048. Ind. układy mistrzowskie juniorów 2005 - 2001 I - III Dan
        Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL) Kostera-Kosterzewski Artur 052. Ind. walki juniorów 2005 - 2001 do 62kg
        Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL) Szymajda Maciej 015-016. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 pow. 7 gup
        Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL) Szymajda Maciej 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL) Łaniewski Michał 013. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 0 - 10 gup
        Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL) Łaniewski Michał 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Ludowy Klub Sportowy Lotos Jabłonna(LKS Lotos Jabłonna), POLAND (POL):   Total entries: 20         Total athletes 9
Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów)
 POLAND (POL)
Bieńkowski Bartosz 029. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 pow. 6 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Bieńkowski Bartosz 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Bieńkowski Dawid 015-016. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 pow. 7 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Bieńkowski Dawid 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Chmielowski Kacper 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Chmielowski Kacper 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Chumięcka Nikola 019. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006-2008 7 - 6 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Chumięcka Nikola 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Damięcka Izabela 001. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2011-2012 0 - 10 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Damięcka Izabela 003. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2011-2012
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Fabisiak Igor 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Fabisiak Igor 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Gadomski Kacper 029. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 pow. 6 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Gadomski Kacper 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Głowa Aleksandra 020. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006 - 2008 pow. 6 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Głowa Aleksandra 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Jakubowska Wiktoria 019. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006-2008 7 - 6 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Jakubowska Wiktoria 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Jeziorski Kamil 029. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 pow. 6 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Jeziorski Kamil 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Kaźmierczak Natalia 001. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2011-2012 0 - 10 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Kaźmierczak Natalia 003. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2011-2012
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Kobyłecki Krystian 015-016. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 pow. 7 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Kobyłecki Krystian 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Kopiec Amelia 020. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006 - 2008 pow. 6 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Kopiec Amelia 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Kreft Szymon 015-016. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 pow. 7 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Kreft Szymon 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Królikowska Karolina 038. Ind. układy mistrzowskie juniorek 2005 - 2001 I - III Dan
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Królikowska Karolina 039. Ind. techniki specjalne juniorek 2005 - 2001
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Królikowska Karolina 041. Ind. walki juniorek 2005 - 2001 do 50kg
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Królikowski Jakub 047. Ind. układy uczniowskie juniorów 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Królikowski Jakub 049. Ind. techniki specjalne juniorów 2005 - 2001
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Królikowski Jakub 051. Ind. walki juniorów 2005 - 2001 do 56kg
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Krupiński Jan Stanislaw 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Krupiński Jan Stanislaw 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Kłobuszewska Natalia 020. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006 - 2008 pow. 6 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Kłobuszewska Natalia 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Lewandowski Oskar 029. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 pow. 6 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Lewandowski Oskar 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Majewski Michał 047. Ind. układy uczniowskie juniorów 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Majewski Szymon 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Majewski Szymon 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Marczak Jakub 047. Ind. układy uczniowskie juniorów 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Marczak Jakub 049. Ind. techniki specjalne juniorów 2005 - 2001
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Marczak Jakub 053. Ind. walki juniorów 2005 - 2001 do 68kg
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Martynowycz Karolina 037. Ind. układy uczniowskie juniorek 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Martynowycz Karolina 039. Ind. techniki specjalne juniorek 2005 - 2001
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Martynowycz Karolina 041. Ind. walki juniorek 2005 - 2001 do 50kg
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Modrzakowski Jakub 028. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 7 - 6 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Mroczek Wiktoria 020. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006 - 2008 pow. 6 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Mroczek Wiktoria 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Nałęcz Aleksandra 020. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006 - 2008 pow. 6 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Nałęcz Aleksandra 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Nowak Filip 047. Ind. układy uczniowskie juniorów 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Nowak Filip 049. Ind. techniki specjalne juniorów 2005 - 2001
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Nowak Filip 053. Ind. walki juniorów 2005 - 2001 do 68kg
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Pawłowski Marcel 013. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 0 - 10 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Pawłowski Marcel 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Prusiński Daniel 048. Ind. układy mistrzowskie juniorów 2005 - 2001 I - III Dan
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Prusiński Daniel 049. Ind. techniki specjalne juniorów 2005 - 2001
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Prusiński Daniel 052. Ind. walki juniorów 2005 - 2001 do 62kg
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Szwąder Dominik 028. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 7 - 6 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Szwąder Dominik 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Wachnik Jan 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Wachnik Jan 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Wynimko Franciszek 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Wynimko Franciszek 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Zakrzewski Szymon 028. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 7 - 6 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Zakrzewski Szymon 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Załęski Patryk 047. Ind. układy uczniowskie juniorów 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Załęski Patryk 049. Ind. techniki specjalne juniorów 2005 - 2001
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL) Załęski Patryk 051. Ind. walki juniorów 2005 - 2001 do 56kg
        Ludowy Klub Sportowy MATSOGI Ciechanów(LKS MATSOGI Ciechanów), POLAND (POL):   Total entries: 73         Total athletes 34
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.)
 POLAND (POL)
Araźna Maja 018. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006-2008 0 - 8 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Araźna Maja 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Bojarski Piotr 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Bojarski Piotr 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Branicki Michał 029. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 pow. 6 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Branicki Michał 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Branicki Michał 033. Ind. walki młodzików 2006 - 2008 do 50kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Dyliński Filip 013. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 0 - 10 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Dyliński Filip 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Dziedzic Tomasz 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Dziedzic Tomasz 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Gajewski Mateusz 028. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 7 - 6 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Gajewski Mateusz 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Gajewski Mateusz 032. Ind. walki młodzików 2006 - 2008 do 40kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Gąsior Cezary 047. Ind. układy uczniowskie juniorów 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Gąsior Cezary 049. Ind. techniki specjalne juniorów 2005 - 2001
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Gąsior Cezary 052. Ind. walki juniorów 2005 - 2001 do 62kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Gąsior Kacper 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Gąsior Kacper 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Gąsior Kacper 034 - 035. Ind. walki młodzików 2006 - 2008 pow. 50 kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Gut Karol 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Gut Karol 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Jackowska Lena 009. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2009-2010 9 - 8 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Jackowska Lena 012. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2009-2010
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Karasiewicz Franciszek 013. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 0 - 10 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Karasiewicz Franciszek 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Kędziora Helena 037. Ind. układy uczniowskie juniorek 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Kędziora Helena 039. Ind. techniki specjalne juniorek 2005 - 2001
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Kędziora Helena 042. Ind. walki juniorek 2005 - 2001 do 55kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Kluczek Jan 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Kluczek Jan 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Krupa Dawid 028. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 7 - 6 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Krupa Dawid 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Krupa Dawid 032. Ind. walki młodzików 2006 - 2008 do 40kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Kuć Natalia 020. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006 - 2008 pow. 6 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Kuć Natalia 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Kuć Natalia 023. Ind. walki młodziczek 2006 - 2008 do 40kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Kuźmicz Maksymilian 028. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 7 - 6 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Kuźmicz Maksymilian 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Kuźmicz Maksymilian 033. Ind. walki młodzików 2006 - 2008 do 50kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Michalik Julia 020. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006 - 2008 pow. 6 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Michalik Julia 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Michalik Julia 024. Ind. walki młodziczek 2006 - 2008 do 50kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Misterkiewicz Karol 047. Ind. układy uczniowskie juniorów 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Misterkiewicz Karol 050. Ind. walki juniorów 2005 - 2001 do 50kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Owczarska Wiktoria 020. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006 - 2008 pow. 6 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Owczarska Wiktoria 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Owczarska Wiktoria 023. Ind. walki młodziczek 2006 - 2008 do 40kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Owczarski Bartosz 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Owczarski Bartosz 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Pieńkowski Maciej 029. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 pow. 6 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Pieńkowski Maciej 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Pieńkowski Maciej 034 - 035. Ind. walki młodzików 2006 - 2008 pow. 50 kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Piętka Miłosz 047. Ind. układy uczniowskie juniorów 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Piętka Miłosz 049. Ind. techniki specjalne juniorów 2005 - 2001
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Piętka Miłosz 054. Ind. walki juniorów 2005 - 2001 do 75kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Połaski Maciej 028. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 7 - 6 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Połaski Maciej 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Połaski Maciej 033. Ind. walki młodzików 2006 - 2008 do 50kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Sawicka Zofia 019. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006-2008 7 - 6 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Sawicka Zofia 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Sawicki Antoni 015-016. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 pow. 7 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Sawicki Antoni 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Szczepańska Wiktoria 019. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006-2008 7 - 6 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Szczepańska Wiktoria 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Szczepańska Wiktoria 025. Ind. walki młodziczek 2006 - 2008 do 60kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Szczudliński Adam 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Szczudliński Adam 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Szczudliński Jakub 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Szczudliński Jakub 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Tatzky Antoni 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Tatzky Antoni 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Tatzky Antoni 032. Ind. walki młodzików 2006 - 2008 do 40kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Topczewski Michał 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Topczewski Michał 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Topczewski Michał 032. Ind. walki młodzików 2006 - 2008 do 40kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Trepanowski Łukasz 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Trepanowski Łukasz 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Trepanowski Łukasz 032. Ind. walki młodzików 2006 - 2008 do 40kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Wąsowski Patryk 028. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 7 - 6 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Wąsowski Patryk 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Wąsowski Patryk 032. Ind. walki młodzików 2006 - 2008 do 40kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Więckowska Oliwia 018. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006-2008 0 - 8 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Więckowska Oliwia 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Więckowska Oliwia 025. Ind. walki młodziczek 2006 - 2008 do 60kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Wisłocki Antoni 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Wisłocki Antoni 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Witkowska Wiktoria 018. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006-2008 0 - 8 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Witkowska Wiktoria 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Witkowski Marcel 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Witkowski Marcel 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Wójcicki Tymon 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Wójcicki Tymon 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Wojda Lena 018. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006-2008 0 - 8 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Wojda Lena 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Wotliński Tymon 015-016. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 pow. 7 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Wotliński Tymon 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Wróblewska Eliza 037. Ind. układy uczniowskie juniorek 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Wróblewska Eliza 042. Ind. walki juniorek 2005 - 2001 do 55kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Zielińska Zuzanna 018. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006-2008 0 - 8 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Zielińska Zuzanna 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Łuniewska Karolina 037. Ind. układy uczniowskie juniorek 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Łuniewska Karolina 039. Ind. techniki specjalne juniorek 2005 - 2001
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Łuniewska Karolina 041. Ind. walki juniorek 2005 - 2001 do 50kg
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL):   Total entries: 104         Total athletes 42
Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.)
 POLAND (POL)
Adamski Piotr 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Adamski Piotr 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Ambroziak Piotr 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Ambroziak Piotr 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Beczek Bartosz 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Beczek Bartosz 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Belka Antoni 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Belka Antoni 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Bieńkowski Jakub 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Bieńkowski Jakub 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Biernacki Karol 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Biernacki Karol 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Budnicka Blanka 001. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2011-2012 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Budnicka Blanka 003. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2011-2012
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Budnicka Weronika 036. Ind. układy uczniowskie juniorek 2005 - 2001 8 - 6 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Budnicka Weronika 039. Ind. techniki specjalne juniorek 2005 - 2001
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Budnicka Weronika 042. Ind. walki juniorek 2005 - 2001 do 55kg
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Bułka Kinga 009. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2009-2010 9 - 8 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Bułka Kinga 012. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2009-2010
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Caban Kamil 015-016. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 pow. 7 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Caban Kamil 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Cegłowski Wiktor 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Cegłowski Wiktor 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Dąbrowski Oliwier 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Dąbrowski Oliwier 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Dębski Jakub 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Dębski Jakub 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Domańska Wiktoria 043 - 045. Ind. walki juniorek 2005 - 2001 pow. 55 kg
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Drzyzga Nikola 037. Ind. układy uczniowskie juniorek 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Drzyzga Nikola 043 - 045. Ind. walki juniorek 2005 - 2001 pow. 55 kg
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Duszyński Jakub 047. Ind. układy uczniowskie juniorów 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Duszyński Jakub 049. Ind. techniki specjalne juniorów 2005 - 2001
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Duszyński Jakub 052. Ind. walki juniorów 2005 - 2001 do 62kg
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Dziedzic Zuzanna 018. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006-2008 0 - 8 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Dziedzic Zuzanna 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Fietko Michał 029. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 pow. 6 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Fietko Michał 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Gadowski Jan 028. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 7 - 6 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Gadowski Jan 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Gębala Kacper 047. Ind. układy uczniowskie juniorów 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Gębala Kacper 049. Ind. techniki specjalne juniorów 2005 - 2001
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Gębala Kacper 053. Ind. walki juniorów 2005 - 2001 do 68kg
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Grad Dominika 001. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2011-2012 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Grad Dominika 003. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2011-2012
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Grzelak Karolina 018. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006-2008 0 - 8 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Grzelak Karolina 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Grzelak Karolina 024. Ind. walki młodziczek 2006 - 2008 do 50kg
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Huta Mikołaj 047. Ind. układy uczniowskie juniorów 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Huta Mikołaj 053. Ind. walki juniorów 2005 - 2001 do 68kg
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Jagiełlo Dawid 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Jagiełlo Dawid 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Jenda Szymon 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Jenda Szymon 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Jezioro Nina 001. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2011-2012 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Jezioro Nina 003. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2011-2012
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Kapturkiewicz Antonina 018. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006-2008 0 - 8 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Kapturkiewicz Antonina 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Kapturkiewicz Maciej 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Kapturkiewicz Maciej 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Koprowski Bartosz 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Koprowski Bartosz 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Kozicka Monika 018. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006-2008 0 - 8 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Kozicka Monika 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Kraśniecki Emil 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Kraśniecki Emil 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Krysztofiak Ignacy 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Krysztofiak Ignacy 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Krzywdziński Szymon 013. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Krzywdziński Szymon 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Kupka Oliwia 018. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006-2008 0 - 8 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Kupka Oliwia 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Leonarczyk Łucja 002. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2011-2012 9 - 8 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Leonarczyk Łucja 003. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2011-2012
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Lewak Aleksander 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Lewak Aleksander 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Matejak Maksymilian 028. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 7 - 6 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Matejak Maksymilian 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Maziejuk Szymon 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Maziejuk Szymon 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Mucha Alicja 018. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006-2008 0 - 8 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Mucha Alicja 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Mucha Alicja 024. Ind. walki młodziczek 2006 - 2008 do 50kg
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Mucha Mateusz 046. Ind. układy uczniowskie juniorów 2005 - 2001 8 - 6 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Mucha Mateusz 050. Ind. walki juniorów 2005 - 2001 do 50kg
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Olechowicz Igor 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Olechowicz Igor 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Piasecka Anna 019. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006-2008 7 - 6 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Piasecka Anna 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Piasecki Jakub 028. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 7 - 6 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Piasecki Jakub 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Piasecki Jakub 032. Ind. walki młodzików 2006 - 2008 do 40kg
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Pietras Piotr 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Pietras Piotr 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Piotrowicz Michał 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Piotrowicz Michał 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Piotrowicz Zofia 018. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006-2008 0 - 8 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Piotrowicz Zofia 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Rytel Helena 002. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2011-2012 9 - 8 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Rytel Helena 003. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2011-2012
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Sadownik Zofia 001. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2011-2012 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Sadownik Zofia 003. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2011-2012
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Szyszkowska Rozalia 001. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2011-2012 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Szyszkowska Rozalia 003. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2011-2012
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Szyszkowski Bartosz 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Szyszkowski Bartosz 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Urbaniak Zuzanna 008. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2009-2010 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Urbaniak Zuzanna 012. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2009-2010
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Wysocka Maria 009. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2009-2010 9 - 8 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Wysocka Maria 012. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2009-2010
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Zakrzewski Norbert 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Zakrzewski Norbert 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Żukowska Natalia 042. Ind. walki juniorek 2005 - 2001 do 55kg
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Łowicka Zofia 001. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2011-2012 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Łowicka Zofia 003. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2011-2012
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Łowicki Antoni 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL) Łowicki Antoni 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Nowodworski Klub Sportów Walki BASTION Nowy Dwór Mazow.(NKSW Bastion Nowy Dwór Maz.), POLAND (POL):   Total entries: 116         Total athletes 56
Stowarzyszenie Klub Sportów Walki SAIYAN Piaseczno(SKSW SAIYAN Piaseczno)
 POLAND (POL)
Górska Patrycja 036. Ind. układy uczniowskie juniorek 2005 - 2001 8 - 6 gup
        Stowarzyszenie Klub Sportów Walki SAIYAN Piaseczno(SKSW SAIYAN Piaseczno), POLAND (POL) Górska Patrycja 042. Ind. walki juniorek 2005 - 2001 do 55kg
        Stowarzyszenie Klub Sportów Walki SAIYAN Piaseczno(SKSW SAIYAN Piaseczno), POLAND (POL) Gozdecka Ewa 036. Ind. układy uczniowskie juniorek 2005 - 2001 8 - 6 gup
        Stowarzyszenie Klub Sportów Walki SAIYAN Piaseczno(SKSW SAIYAN Piaseczno), POLAND (POL) Gozdecka Ewa 039. Ind. techniki specjalne juniorek 2005 - 2001
        Stowarzyszenie Klub Sportów Walki SAIYAN Piaseczno(SKSW SAIYAN Piaseczno), POLAND (POL) Horbunov Nazar 013. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 0 - 10 gup
        Stowarzyszenie Klub Sportów Walki SAIYAN Piaseczno(SKSW SAIYAN Piaseczno), POLAND (POL) Horbunov Nazar 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Stowarzyszenie Klub Sportów Walki SAIYAN Piaseczno(SKSW SAIYAN Piaseczno), POLAND (POL) Nosenko Andrii 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Stowarzyszenie Klub Sportów Walki SAIYAN Piaseczno(SKSW SAIYAN Piaseczno), POLAND (POL) Nosenko Andrii 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Stowarzyszenie Klub Sportów Walki SAIYAN Piaseczno(SKSW SAIYAN Piaseczno), POLAND (POL) Woźniak Anna 037. Ind. układy uczniowskie juniorek 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Stowarzyszenie Klub Sportów Walki SAIYAN Piaseczno(SKSW SAIYAN Piaseczno), POLAND (POL) Woźniak Anna 039. Ind. techniki specjalne juniorek 2005 - 2001
        Stowarzyszenie Klub Sportów Walki SAIYAN Piaseczno(SKSW SAIYAN Piaseczno), POLAND (POL):   Total entries: 10         Total athletes 5
Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa)
 POLAND (POL)
Andrych Szymon 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Andrych Szymon 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Banaszek Malina 008. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Banaszek Malina 012. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Białach Szymon 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Białach Szymon 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Bielski Jakub 013. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Bielski Jakub 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Boguś Bartosz 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Boguś Bartosz 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Boryczka Aleksander 013. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Boryczka Aleksander 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Bosek Gustaw 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Bosek Gustaw 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Brągoszewski Mikołaj 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Brągoszewski Mikołaj 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Budzyński Ignacy 013. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Budzyński Ignacy 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Bujanowicz Nikola 008. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Bujanowicz Nikola 012. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Bujnowski Antoni 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Bujnowski Antoni 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Chędoga Róża 018. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006-2008 0 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Chędoga Róża 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Chromicki Stanisław 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Chromicki Stanisław 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Cieślar Maja 001. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2011-2012 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Cieślar Maja 003. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2011-2012
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Czepelew Miron 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Czepelew Miron 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Daykola Gabriela 008. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Daykola Gabriela 012. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Dobrowolski Paweł 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Dobrowolski Paweł 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Dolata Jakub 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Dolata Jakub 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Gawryluk Dawid 047. Ind. układy uczniowskie juniorów 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Gawryluk Dawid 049. Ind. techniki specjalne juniorów 2005 - 2001
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Gawryluk Dawid 051. Ind. walki juniorów 2005 - 2001 do 56kg
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Gogolewski Witold 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Gogolewski Witold 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Gos Miron 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Gos Miron 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Gostyński Mateusz 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Gostyński Mateusz 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Helman Patryk 013. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Helman Patryk 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Jaszczerska Iga 009. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2009-2010 9 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Jaszczerska Iga 012. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kacprzak Kacper 013. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kacprzak Kacper 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Karczmarek Adrian 028. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 7 - 6 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Karczmarek Adrian 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Karpik Miłosz 013. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Karpik Miłosz 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Karpińska Justyna 008. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Karpińska Justyna 012. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kiersztyn Zofia 001. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2011-2012 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kiersztyn Zofia 003. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2011-2012
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kilon Anna 001. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2011-2012 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kilon Anna 003. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2011-2012
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kluczyński Kacper 029. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 pow. 6 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kluczyński Kacper 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kluczyński Kacper 033. Ind. walki młodzików 2006 - 2008 do 50kg
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kochanowska Zuzanna 008. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kochanowska Zuzanna 012. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kopka Nadia 037. Ind. układy uczniowskie juniorek 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kopka Nadia 039. Ind. techniki specjalne juniorek 2005 - 2001
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kopka Nadia 043 - 045. Ind. walki juniorek 2005 - 2001 pow. 55 kg
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Korzeniewska Jagoda 036. Ind. układy uczniowskie juniorek 2005 - 2001 8 - 6 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Korzeniewska Jagoda 039. Ind. techniki specjalne juniorek 2005 - 2001
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Korzeniewska Jagoda 042. Ind. walki juniorek 2005 - 2001 do 55kg
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kowalczyk Bartosz 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kowalczyk Bartosz 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kołodziejak Jakub 048. Ind. układy mistrzowskie juniorów 2005 - 2001 I - III Dan
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kołodziejak Jakub 049. Ind. techniki specjalne juniorów 2005 - 2001
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kołodziejak Jakub 052. Ind. walki juniorów 2005 - 2001 do 62kg
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kramek Jaśmina 009. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2009-2010 9 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kramek Jaśmina 012. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kulik Konstanty 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kulik Konstanty 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kwiatkowski Krzysztof 013. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Kwiatkowski Krzysztof 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Majerkiewicz Oskar 013. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Majerkiewicz Oskar 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Maliszewska Alicja 001. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2011-2012 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Maliszewska Alicja 003. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2011-2012
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Maliszewski Ignacy 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Maliszewski Ignacy 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Mazurek Kamila 018. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006-2008 0 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Mazurek Kamila 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Michalak Maria 009. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2009-2010 9 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Michalak Maria 012. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Miłek Dominika 009. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2009-2010 9 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Miłek Dominika 012. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Miłek Weronika 001. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2011-2012 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Miłek Weronika 003. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2011-2012
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Motyka Wiktor 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Motyka Wiktor 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Muszyński Gabriel 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Muszyński Gabriel 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Odrowąż-Kietliński Filip 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Odrowąż-Kietliński Filip 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Ojrowska Hanna 001. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2011-2012 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Ojrowska Hanna 003. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2011-2012
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Panek Bartosz 028. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 7 - 6 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Panek Bartosz 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Panek Szymon 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Panek Szymon 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Pawelec Artur 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Pawelec Artur 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Pawelec Artur 034 - 035. Ind. walki młodzików 2006 - 2008 pow. 50 kg
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Pentz Anna 038. Ind. układy mistrzowskie juniorek 2005 - 2001 I - III Dan
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Pentz Anna 039. Ind. techniki specjalne juniorek 2005 - 2001
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Pentz Anna 041. Ind. walki juniorek 2005 - 2001 do 50kg
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Piekarczyk Kamil 004. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Piekarczyk Kamil 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Pukszta Janina 009. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2009-2010 9 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Pukszta Janina 012. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Rajczyk Justyna 008. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Rajczyk Justyna 012. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Roszak Jan 013. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Roszak Jan 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Skowronek Zuzanna 008. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Skowronek Zuzanna 012. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Smakowski Mikołaj 028. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 7 - 6 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Smakowski Mikołaj 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Smoderek Paweł 013. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Smoderek Paweł 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Socha Maciej 046. Ind. układy uczniowskie juniorów 2005 - 2001 8 - 6 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Socha Maciej 049. Ind. techniki specjalne juniorów 2005 - 2001
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Sondej-Maślikowska Aleksandra 008. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Sondej-Maślikowska Aleksandra 012. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Stachura Maciej 013. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Stachura Maciej 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Stefaniak Adam 048. Ind. układy mistrzowskie juniorów 2005 - 2001 I - III Dan
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Stefaniak Adam 049. Ind. techniki specjalne juniorów 2005 - 2001
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Stefaniak Adam 054. Ind. walki juniorów 2005 - 2001 do 75kg
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Strużyński Hipolit 013. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Strużyński Hipolit 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Świerczyński Igor 013. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Świerczyński Igor 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Szałajski Krzysztof 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Szałajski Krzysztof 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Szczuciński Bartłomiej 028. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 7 - 6 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Szczuciński Bartłomiej 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Szczuciński Jarosław 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Szczuciński Jarosław 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Szczuciński Marcin 005. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 9 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Szczuciński Marcin 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Szulc Konstancja 018. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006-2008 0 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Szulc Konstancja 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Szypuła Erwin 047. Ind. układy uczniowskie juniorów 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Szypuła Erwin 049. Ind. techniki specjalne juniorów 2005 - 2001
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Szypuła Erwin 052. Ind. walki juniorów 2005 - 2001 do 62kg
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Słupska Małgorzata 036. Ind. układy uczniowskie juniorek 2005 - 2001 8 - 6 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Słupska Małgorzata 039. Ind. techniki specjalne juniorek 2005 - 2001
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Słupska Małgorzata 042. Ind. walki juniorek 2005 - 2001 do 55kg
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Toczołowski Michał 047. Ind. układy uczniowskie juniorów 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Toczołowski Michał 049. Ind. techniki specjalne juniorów 2005 - 2001
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Toczołowski Michał 052. Ind. walki juniorów 2005 - 2001 do 62kg
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Walkiewicz Antoni 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Walkiewicz Antoni 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Walkiewicz Ignacy 005. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 9 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Walkiewicz Ignacy 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Wendykier Beniamin 014. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 9 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Wendykier Beniamin 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Wendykier Michelle 020. Ind. układy uczniowskie młodziczek 2006 - 2008 pow. 6 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Wendykier Michelle 021. Ind. techniki specjalne młodziczek 2006 - 2008
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Wersołowska Anna 037. Ind. układy uczniowskie juniorek 2005 - 2001 5 - 1 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Wersołowska Anna 039. Ind. techniki specjalne juniorek 2005 - 2001
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Wersołowski Adam 015-016. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 pow. 7 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Wersołowski Adam 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Wielechowski Adam 027. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 0 - 8 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Wielechowski Adam 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Wierzbicki Aleksander 015-016. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 pow. 7 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Wierzbicki Aleksander 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Wierzbicki Maksymilian 029. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 pow. 6 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Wierzbicki Maksymilian 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Wierzbicki Maksymilian 033. Ind. walki młodzików 2006 - 2008 do 50kg
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Winiarska Janina 001. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2011-2012 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Winiarska Janina 003. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2011-2012
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Winiarz Jan 013. Ind. układy uczniowskie chłopców 2009-2010 0 - 10 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Winiarz Jan 017. Ind. techniki specjalne chłopców 2009-2010
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Wójcik Maciej 028. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 7 - 6 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Wójcik Maciej 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Żwiruk Olgierd 028. Ind. układy uczniowskie młodzików 2006 - 2008 7 - 6 gup
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL) Żwiruk Olgierd 030. Ind. techniki specjalne młodzików 2006 - 2008
        Taewo Klub Wschodnich Sportów Walki w Warszawie(Taewo Warszawa), POLAND (POL):   Total entries: 188         Total athletes 88
Warszawski Instytut Taekwon-Do KWAN(WITKD Kwan Warszawa)
 POLAND (POL)
Gębarowska Julia 010. Ind. układy uczniowskie dziewczynek 2009-2010 7 - 6 gup
        Warszawski Instytut Taekwon-Do KWAN(WITKD Kwan Warszawa), POLAND (POL) Gębarowska Julia 012. Ind. techniki specjalne dziewczynek 2009-2010
        Warszawski Instytut Taekwon-Do KWAN(WITKD Kwan Warszawa), POLAND (POL) Gębarowski Szymon 005. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 9 - 8 gup
        Warszawski Instytut Taekwon-Do KWAN(WITKD Kwan Warszawa), POLAND (POL) Gębarowski Szymon 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Warszawski Instytut Taekwon-Do KWAN(WITKD Kwan Warszawa), POLAND (POL) Iwanek Michał 005. Ind. układy uczniowskie chłopców 2011-2012 9 - 8 gup
        Warszawski Instytut Taekwon-Do KWAN(WITKD Kwan Warszawa), POLAND (POL) Iwanek Michał 007. Ind. techniki specjalne chłopców 2011-2012 pow. 7gup
        Warszawski Instytut Taekwon-Do KWAN(WITKD Kwan Warszawa), POLAND (POL):   Total entries: 6         Total athletes 3

        Teams: 7        Total entries: 517        Total athletes: 237

              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-05-18 21:39:30 CEST +02:00)