All entries of this event
 
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Taekwon-Do Młodzików woj. Pomorskie i Zachodnio Pomorskie  print this site
 Search:
Team Entries Categories Time of entry
Akademicki Klub Taekwondo UDAR w Gdańsku(AKT UDAR Gdańsk)
 POLAND
Borys Maciej 07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2020-11-19 08:54:57
        Akademicki Klub Taekwondo UDAR w Gdańsku(AKT UDAR Gdańsk), POLAND Borys Maciej 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-19 08:54:57
        Akademicki Klub Taekwondo UDAR w Gdańsku(AKT UDAR Gdańsk), POLAND Kochańska Małgorzata 01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 2020-11-19 08:54:57
        Akademicki Klub Taekwondo UDAR w Gdańsku(AKT UDAR Gdańsk), POLAND Kochańska Małgorzata 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-19 08:54:57
        Akademicki Klub Taekwondo UDAR w Gdańsku(AKT UDAR Gdańsk), POLAND Kotlarz Maja 02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 2020-11-19 08:54:57
        Akademicki Klub Taekwondo UDAR w Gdańsku(AKT UDAR Gdańsk), POLAND Kotlarz Maja 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-19 08:54:57
        Akademicki Klub Taekwondo UDAR w Gdańsku(AKT UDAR Gdańsk), POLAND Kotlarz Zuzanna 03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 2020-11-19 08:54:58
        Akademicki Klub Taekwondo UDAR w Gdańsku(AKT UDAR Gdańsk), POLAND Kotlarz Zuzanna 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-19 08:54:58
        Akademicki Klub Taekwondo UDAR w Gdańsku(AKT UDAR Gdańsk), POLAND Sulma Magdalena 03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 2020-11-19 08:54:58
        Akademicki Klub Taekwondo UDAR w Gdańsku(AKT UDAR Gdańsk), POLAND Sulma Magdalena 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-19 08:54:58
        Akademicki Klub Taekwondo UDAR w Gdańsku(AKT UDAR Gdańsk), POLAND Uliński Krzysztof 07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2020-11-19 08:54:58
        Akademicki Klub Taekwondo UDAR w Gdańsku(AKT UDAR Gdańsk), POLAND Uliński Krzysztof 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-19 08:54:58
        Akademicki Klub Taekwondo UDAR w Gdańsku(AKT UDAR Gdańsk), POLAND Wolicka-Wolszleger Jagoda 02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 2020-11-19 08:54:57
        Akademicki Klub Taekwondo UDAR w Gdańsku(AKT UDAR Gdańsk), POLAND Wolicka-Wolszleger Jagoda 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-19 08:54:57
Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk)
 POLAND
Chyła Julia 02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Chyła Julia 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Cichy Maja 02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Cichy Maja 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Drzewucki Konrad 07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Drzewucki Konrad 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Horn Przemysław 06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 2020-11-18 09:11:10
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Horn Przemysław 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-18 09:11:10
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Jakubowski Piotr 07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2020-11-18 09:11:10
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Jakubowski Piotr 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Karolenko Ilia 06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Karolenko Ilia 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Krutskevych Mikołaj 06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Krutskevych Mikołaj 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Laskowski Jakub 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Laskowski Jakub 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Lewandowski Maciej 07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Lewandowski Maciej 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Markiewicz Oliwia 03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Markiewicz Oliwia 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Piotrowski Jędrzej 07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Piotrowski Jędrzej 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Sajdłowska Flawia 03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Sajdłowska Flawia 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Sukiennik Aleksandra 02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Sukiennik Aleksandra 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Sułecki Robert 06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Sułecki Robert 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Szajdziuk Milena 02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 2020-11-18 09:11:10
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Szajdziuk Milena 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:11:10
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Szostek Anna 02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Szostek Anna 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Wieczerzak Amelia 01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Wieczerzak Amelia 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Wołosz Weronika 02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Wołosz Weronika 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Zdybel Zofia 02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 2020-11-18 09:11:10
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Zdybel Zofia 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:11:10
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Żukowski Sebastian 07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Żukowski Sebastian 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Żurawska Weronika 01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 2020-11-18 09:11:11
        Gdański Klub Taekwon-do(GKT Gdańsk), POLAND Żurawska Weronika 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:11:11
Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy)
 POLAND
Garboś Jakub 07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Garboś Jakub 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Jakowska Agata 02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Jakowska Agata 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Kalinowska Agata 04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Kalinowska Agata 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Kalinowski Wojciech 09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Kalinowski Wojciech 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Kreft Kacper 07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Kreft Kacper 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Kupc Marcel 07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2020-11-19 08:55:07
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Kupc Marcel 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-19 08:55:07
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Lelek Wiktoria 03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Lelek Wiktoria 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Malinowski Tomasz 09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Malinowski Tomasz 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Milewska Aleksandra 03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Milewska Aleksandra 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Myszk Paulina 03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Myszk Paulina 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Paczkowska Anna 01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Paczkowska Anna 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Paczkowski Krystian 09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Paczkowski Krystian 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Pilas Milena 02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Pilas Milena 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Rogalewska Paulina 02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Rogalewska Paulina 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Romska Martyna 03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Romska Martyna 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Stanisławski Natan 06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Stanisławski Natan 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Świąder Lena 01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Świąder Lena 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Widzicki Maksymilian 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Widzicki Maksymilian 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Woźniak Jan 09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Woźniak Jan 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-18 09:10:40
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Łyżeń Patrycja 03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 2020-11-19 08:55:07
        Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF(KS Taekwon Kolbudy), POLAND Łyżeń Patrycja 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-19 08:55:07
Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin(KST Tornado Szczecin)
 POLAND
Bortnik Brian 09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 2020-11-17 08:55:33
        Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin(KST Tornado Szczecin), POLAND Bortnik Brian 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-17 08:55:33
        Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin(KST Tornado Szczecin), POLAND Bortnik Maja 04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 2020-11-17 08:55:33
        Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin(KST Tornado Szczecin), POLAND Bortnik Maja 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-17 08:55:33
        Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin(KST Tornado Szczecin), POLAND Grzelak Oliwia 02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 2020-11-17 08:55:33
        Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin(KST Tornado Szczecin), POLAND Grzelak Oliwia 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-17 08:55:33
        Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin(KST Tornado Szczecin), POLAND Pawełek Zuzanna 03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 2020-11-17 08:55:33
        Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin(KST Tornado Szczecin), POLAND Pawełek Zuzanna 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-17 08:55:33
        Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin(KST Tornado Szczecin), POLAND Szpatowicz Marianna 04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 2020-11-17 08:55:33
        Klub Sportowy Taekwon-do Tornado Szczecin(KST Tornado Szczecin), POLAND Szpatowicz Marianna 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-17 08:55:33
Klub Sztuk Walki NEPTUN Gdańsk(KSW NEPTUN Gdańsk)
 POLAND
Krasowski Szymon 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-19 08:58:36
        Klub Sztuk Walki NEPTUN Gdańsk(KSW NEPTUN Gdańsk), POLAND Krasowski Szymon 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-19 08:58:36
        Klub Sztuk Walki NEPTUN Gdańsk(KSW NEPTUN Gdańsk), POLAND Łągiewka Oliwia 04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 2020-11-19 08:58:36
        Klub Sztuk Walki NEPTUN Gdańsk(KSW NEPTUN Gdańsk), POLAND Łągiewka Oliwia 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-19 08:58:36
Klub Taekwon-do ITF Szczecin(KT ITF Szczecin)
 POLAND
Drozd Maja 04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 2020-11-13 09:48:57
        Klub Taekwon-do ITF Szczecin(KT ITF Szczecin), POLAND Drozd Maja 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-13 09:48:57
        Klub Taekwon-do ITF Szczecin(KT ITF Szczecin), POLAND Fortuna Alejandro 09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 2020-11-13 09:48:57
        Klub Taekwon-do ITF Szczecin(KT ITF Szczecin), POLAND Fortuna Alejandro 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-13 09:48:57
        Klub Taekwon-do ITF Szczecin(KT ITF Szczecin), POLAND Gracz Mateusz 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-13 09:48:57
        Klub Taekwon-do ITF Szczecin(KT ITF Szczecin), POLAND Gracz Mateusz 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-13 09:48:57
        Klub Taekwon-do ITF Szczecin(KT ITF Szczecin), POLAND Paszkowska Julia 03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 2020-11-13 09:48:57
        Klub Taekwon-do ITF Szczecin(KT ITF Szczecin), POLAND Paszkowska Julia 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-13 09:48:57
        Klub Taekwon-do ITF Szczecin(KT ITF Szczecin), POLAND Świątek Karolina 03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 2020-11-13 09:48:57
        Klub Taekwon-do ITF Szczecin(KT ITF Szczecin), POLAND Świątek Karolina 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-13 09:48:57
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd)
 POLAND
Ambo Oskar 06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Ambo Oskar 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Balicki Bartosz 06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Balicki Bartosz 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Banakowicz Marta 04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Banakowicz Marta 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Barcikowski Mikołaj 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Bielińska Paulina 02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Bielińska Paulina 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Boroch Magdalena 03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Boroch Magdalena 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Brejt Pola 03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Brejt Pola 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Bylicka Ewa 03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Cichoń Max 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Cichoń Max 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Ciesiołkiewicz Julia 04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Ciesiołkiewicz Julia 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Delega Jakub 06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Delega Jakub 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Dudkowska Karolina 01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Dudkowska Karolina 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Durand Fryderyk 06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 2020-11-20 09:10:27
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Durand Fryderyk 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-20 09:10:27
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Dziuba Michał 07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Dziuba Michał 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Feluś Krzysztof 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Feluś Krzysztof 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Flejszman Marcel 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Flejszman Marcel 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Frankowska Daria 02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Frankowska Daria 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Gawarecki Wiktor 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Gawarecki Wiktor 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Gołębiewski Maksymilian 07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Gołębiewski Maksymilian 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Gołębiowski Wojciech 06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Gołębiowski Wojciech 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Gronostaj Wiktoria 03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Gronostaj Wiktoria 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Głuchowska Maja 02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Głuchowska Maja 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Hryciuk Igor 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Iwaszko Kacper 07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Jabłońska Emilia 02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Jarząbek Mateusz 06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Jarząbek Mateusz 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Juszkiewicz Antoni 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Kilarski Natan 09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Kilarski Natan 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Kisielewski Dawid 06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 2020-11-20 08:25:01
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Klamrowski Mateusz 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Knigawka Sebastian 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Kochanowska Amelia 01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 2020-11-18 09:33:39
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Kochanowska Amelia 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:33:39
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Kopyciński Borys 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Kościński Antoni 06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Kozubek Adam 09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Kupiec Kamil 07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Kupiec Kamil 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Labuda Oskar 06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Labuda Oskar 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Leśniak Marta 01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Leśniak Marta 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Lubiszewski Krzysztof 07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Makuchowska Maja 04. IND. UKŁADY MŁODZICZEK POW. 4 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Makuchowska Maja 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-18 09:33:39
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Mazur Michał 07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Mazur Michał 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Miąsik Maja 02. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 8 - 7 KUP 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Miąsik Maja 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Pietrzak Marek 09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 2020-11-18 09:33:39
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Pietrzak Marek 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Pietrzak Mateusz 07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Pietrzak Mateusz 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Piotrowska Martyna 01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Piotrowska Martyna 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Poźniak Zofia 01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Poźniak Zofia 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Rojek Mikołaj 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Rojek Mikołaj 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Rost Igor 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Rost Igor 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Sawicka Gabriela 03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Sawicka Gabriela 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Spirydonau Aliaksei 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Spirydonau Aliaksei 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Świech Mateusz 07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Szostek Emil 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Szostek Emil 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Talarczyk Jakub 06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Talarczyk Jakub 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Tuchułka Marek 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Warzocha Karol 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Warzocha Karol 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Węgrzyn Michał 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Węgrzyn Michał 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Wróblewski Krystian 06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Wyłupek Patryk 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Wyłupek Patryk 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Zieliński Jeremi 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-16 08:36:16
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Zieliński Jeremi 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:15
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Zieliński Paweł 06. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 10 - 9 KUP 2020-11-20 08:25:01
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Łada Paweł 07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2020-11-16 08:36:14
        Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański(SKT AN-DO Pruszcz Gd), POLAND Łada Paweł 10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW 2020-11-16 08:36:14
Szczeciński Klub Sportowy Taekwon-do(SKST Szczecin)
 POLAND
Cukrowska Agnieszka 01. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 10 - 9 KUP 2020-11-19 08:59:20
        Szczeciński Klub Sportowy Taekwon-do(SKST Szczecin), POLAND Fras Bartosz 09. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW POW. 4 KUP 2020-11-19 08:59:21
        Szczeciński Klub Sportowy Taekwon-do(SKST Szczecin), POLAND Jaguszewska Michalina 03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 2020-11-19 08:59:21
        Szczeciński Klub Sportowy Taekwon-do(SKST Szczecin), POLAND Jaguszewska Michalina 05. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZICZEK 2020-11-19 08:59:20
        Szczeciński Klub Sportowy Taekwon-do(SKST Szczecin), POLAND Janicki Filip 08. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 6 - 5 KUP 2020-11-19 08:59:20
        Szczeciński Klub Sportowy Taekwon-do(SKST Szczecin), POLAND Kogut Kuba 07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2020-11-19 08:59:20
        Szczeciński Klub Sportowy Taekwon-do(SKST Szczecin), POLAND Krajewska Helena 03. IND. UKŁADY MŁODZICZEK 6 - 5 KUP 2020-11-19 08:59:20
        Szczeciński Klub Sportowy Taekwon-do(SKST Szczecin), POLAND Sobieraj Cyprian 07. IND. UKŁADY MŁODZIKÓW 8 - 7 KUP 2020-11-19 08:59:20
        Clubs: 8        Total entries: 233        Competitor: 128
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-01-24 23:03:05 CET +01:00)