All entries of this event
 
AETF European Taekwon-Do Open E-Tournament 2021  print this site
 Search:
Team Entries Categories
Escuela Central Argentina de Taekwon-Do ITF(ITF2533)
 ARGENTINA (ARG)
Martin Giano 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Escuela Central Argentina de Taekwon-Do ITF(ITF2533), ARGENTINA (ARG) Molaro Axel 15260 Individual Male 18-40 years Pattern 2. Dan
        Escuela Central Argentina de Taekwon-Do ITF(ITF2533), ARGENTINA (ARG):   Total entries: 2         Total athletes 2
Dynamic Taekwon-do Australia(ITF3067)
 AUSTRALIA (AUS)
Ayling Charlie 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Dynamic Taekwon-do Australia(ITF3067), AUSTRALIA (AUS) Ayling Rubee 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Dynamic Taekwon-do Australia(ITF3067), AUSTRALIA (AUS) Benyamin Beben 16230 Individual Male 41+ years Pattern 4.-3. Gup
        Dynamic Taekwon-do Australia(ITF3067), AUSTRALIA (AUS) Benyamin Elang 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Dynamic Taekwon-do Australia(ITF3067), AUSTRALIA (AUS) Benyamin Tiara 24240 Individual Female 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Dynamic Taekwon-do Australia(ITF3067), AUSTRALIA (AUS) Boylon Eamon 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Dynamic Taekwon-do Australia(ITF3067), AUSTRALIA (AUS) Dowling David 16280 Individual Male 41+ years Pattern 4.-6. Dan
        Dynamic Taekwon-do Australia(ITF3067), AUSTRALIA (AUS) Duissenova Aida 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Dynamic Taekwon-do Australia(ITF3067), AUSTRALIA (AUS) Hill Chantelle 05200 Individual 18-40 years Pattern 10.-9. Gup
        Dynamic Taekwon-do Australia(ITF3067), AUSTRALIA (AUS) Jambhrunkar Smit 12200 Individual Male -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Dynamic Taekwon-do Australia(ITF3067), AUSTRALIA (AUS) Jayasundera Hailey 23210 Individual Female 12-14 years Pattern 8.-7. Gup
        Dynamic Taekwon-do Australia(ITF3067), AUSTRALIA (AUS) Jhass Tavleen Kaur 23210 Individual Female 12-14 years Pattern 8.-7. Gup
        Dynamic Taekwon-do Australia(ITF3067), AUSTRALIA (AUS) Kaur Harneh 23200 Individual Female 12-14 years Pattern 10.-9. Gup
        Dynamic Taekwon-do Australia(ITF3067), AUSTRALIA (AUS) Marsh Ruby 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Dynamic Taekwon-do Australia(ITF3067), AUSTRALIA (AUS) Marsh Victor 12240 Individual Male -11 years Pattern 2.-1. Gup
        Dynamic Taekwon-do Australia(ITF3067), AUSTRALIA (AUS) Singh Taran 12200 Individual Male -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Dynamic Taekwon-do Australia(ITF3067), AUSTRALIA (AUS) Singh Tejbir 12200 Individual Male -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Dynamic Taekwon-do Australia(ITF3067), AUSTRALIA (AUS) Tay Cher Liang 15280 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Dynamic Taekwon-do Australia(ITF3067), AUSTRALIA (AUS) Zhao Emily 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Dynamic Taekwon-do Australia(ITF3067), AUSTRALIA (AUS):   Total entries: 19         Total athletes 19
ITF Newcastle(ITF2614)
 AUSTRALIA (AUS)
Telcik Timothy 16280 Individual Male 41+ years Pattern 4.-6. Dan
        ITF Newcastle(ITF2614), AUSTRALIA (AUS):   Total entries: 1         Total athletes 1
Baekjul-Boolgool Austria(ITF2582)
 AUSTRIA (AUT)
Blieberger Lena 22200 Individual Female -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Baekjul-Boolgool Austria(ITF2582), AUSTRIA (AUT) Eladl Thamir 15280 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Baekjul-Boolgool Austria(ITF2582), AUSTRIA (AUT) Glanner Erich 16220 Individual Male 41+ years Pattern 6.-5. Gup
        Baekjul-Boolgool Austria(ITF2582), AUSTRIA (AUT) Glanner Niklas 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Baekjul-Boolgool Austria(ITF2582), AUSTRIA (AUT) Kataev Mikhail 14220 Individual Male 15-17 years Pattern 6.-5. Gup
        Baekjul-Boolgool Austria(ITF2582), AUSTRIA (AUT) Kickingereder Jana 22230 Individual Female -11 years Pattern 4.-3. Gup
        Baekjul-Boolgool Austria(ITF2582), AUSTRIA (AUT) Kickingereder Julian 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Baekjul-Boolgool Austria(ITF2582), AUSTRIA (AUT) Ostic Nicolas 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Baekjul-Boolgool Austria(ITF2582), AUSTRIA (AUT) Persinger Cora 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Baekjul-Boolgool Austria(ITF2582), AUSTRIA (AUT) Persinger Nina 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Baekjul-Boolgool Austria(ITF2582), AUSTRIA (AUT) Rybar Manfred 16250 Individual Male 41+ years Pattern 1. Dan
        Baekjul-Boolgool Austria(ITF2582), AUSTRIA (AUT) Schlaffer Mavie 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Baekjul-Boolgool Austria(ITF2582), AUSTRIA (AUT) Schlaffer Max 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Baekjul-Boolgool Austria(ITF2582), AUSTRIA (AUT) Schlaffer Mia 22230 Individual Female -11 years Pattern 4.-3. Gup
        Baekjul-Boolgool Austria(ITF2582), AUSTRIA (AUT) Schlaffer Michael 16240 Individual Male 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        Baekjul-Boolgool Austria(ITF2582), AUSTRIA (AUT) Steiner Jonas 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Baekjul-Boolgool Austria(ITF2582), AUSTRIA (AUT) Steiner Nina-Marie 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Baekjul-Boolgool Austria(ITF2582), AUSTRIA (AUT) Zadina Lukas 12230 Individual Male -11 years Pattern 3.-4. Gup
        Baekjul-Boolgool Austria(ITF2582), AUSTRIA (AUT) Zadina Oliver 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Baekjul-Boolgool Austria[3](ITF2582[3]), AUSTRIA (AUT):   Total entries: 19         Total athletes 19
Chon-Ji(ITF3262)
 AUSTRIA (AUT)
Gahleitner Elisabeth 23220 Individual Female 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Chon-Ji(ITF3262), AUSTRIA (AUT) Gahleitner Johanna 23220 Individual Female 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Chon-Ji(ITF3262), AUSTRIA (AUT) Wimmer Helena 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Chon-Ji(ITF3262), AUSTRIA (AUT) Wöss Manfred 16280 Individual Male 41+ years Pattern 4.-6. Dan
        Chon-Ji(ITF3262), AUSTRIA (AUT) Zöchbauer Christoph 15260 Individual Male 18-40 years Pattern 2. Dan
        Chon-Ji(ITF3262), AUSTRIA (AUT):   Total entries: 5         Total athletes 5
International Taekwon-Do Federation Austria(AUT)
 AUSTRIA (AUT)
Anhammer Andrea 25230 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-3. Gup
        International Taekwon-Do Federation Austria(AUT), AUSTRIA (AUT) Bauer Gerald 15280 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        International Taekwon-Do Federation Austria(AUT), AUSTRIA (AUT) Breydak Evelina 24240 Individual Female 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        International Taekwon-Do Federation Austria(AUT), AUSTRIA (AUT) Heß Markus 15240 Individual Male 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        International Taekwon-Do Federation Austria(AUT), AUSTRIA (AUT) Koppenhofer Kilian 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        International Taekwon-Do Federation Austria(AUT), AUSTRIA (AUT) Maccallum Struan 15280 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        International Taekwon-Do Federation Austria(AUT), AUSTRIA (AUT) Müllner Adrian 13220 Individual Male 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        International Taekwon-Do Federation Austria(AUT), AUSTRIA (AUT) Ruff-Kurz Konstantin 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        International Taekwon-Do Federation Austria(AUT), AUSTRIA (AUT) Schwarzböck Matthias 15240 Individual Male 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        International Taekwon-Do Federation Austria(AUT), AUSTRIA (AUT) Walter Katja 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        International Taekwon-Do Federation Austria(AUT), AUSTRIA (AUT) Wimmer Nikolaus 15270 Individual Male 17-40 years Pattern 3. Dan
        International Taekwon-Do Federation Austria[1](AUT[1]), AUSTRIA (AUT):   Total entries: 11         Total athletes 11
Bounce Back Martial Arts(ITF3251)
 BELGIUM (BEL)
Vrinat Alice 25260 Individual Female 18-40 years Pattern 2. Dan
        Bounce Back Martial Arts(ITF3251), BELGIUM (BEL):   Total entries: 1         Total athletes 1
Ge-Baek(ITF2994)
 BELGIUM (BEL)
Ardenoy Sophie 26260 Individual Female 41+ years Pattern 2. Dan
        Ge-Baek(ITF2994), BELGIUM (BEL) Geerinck Jessica 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Ge-Baek(ITF2994), BELGIUM (BEL) Ghijsens Lisa 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Ge-Baek(ITF2994), BELGIUM (BEL) Meulemeester Esther 25270 Individual Female 18-40 years Pattern 3. Dan
        Ge-Baek(ITF2994), BELGIUM (BEL) Vandervaren Milan 12200 Individual Male -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Ge-Baek(ITF2994), BELGIUM (BEL) Van Lierde Tabitha 24260 Individual Female 15-17 years Pattern 2. Dan
        Ge-Baek[2](ITF2994[2]), BELGIUM (BEL):   Total entries: 6         Total athletes 6
Hwarang(ITF3007)
 BELGIUM (BEL)
Martinez Juan 15250 Individual Male 18-40 years Pattern 1. Dan
        Hwarang(ITF3007), BELGIUM (BEL) Taylor Nicolas 15250 Individual Male 18-40 years Pattern 1. Dan
        Hwarang[2](ITF3007[2]), BELGIUM (BEL):   Total entries: 2         Total athletes 2
ITF Brussels(ITF3000)
 BELGIUM (BEL)
ITF Brussels(Musca, Walraeve)   75580 Team Female 18+ years Pre-Arranged Sparring 1.-6. Dan
        ITF Brussels(ITF3000), BELGIUM (BEL) Mouret Laura 25260 Individual Female 18-40 years Pattern 2. Dan
        ITF Brussels(ITF3000), BELGIUM (BEL) Musca Andreea 25280 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        ITF Brussels(ITF3000), BELGIUM (BEL) Musca Iudith 26210 Individual Female 41+ years Pattern 8.-7. Gup
        ITF Brussels(ITF3000), BELGIUM (BEL) Perkauskaite Greta 04200 Individual 15-17 years Pattern 10.-9. Gup
        ITF Brussels(ITF3000), BELGIUM (BEL) Walraeve Leen 00000 Competitors who ONLY compete as member of a team
        ITF Brussels[3](ITF3000[3]), BELGIUM (BEL):   Total entries: 6         Total athletes 5
Red Force(ITF3274)
 BELGIUM (BEL)
Haagedoorn Stefan 15220 Individual Male 18-40 years Pattern 6.-5. Gup
        Red Force(ITF3274), BELGIUM (BEL) Illes Olga 22200 Individual Female -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Red Force(ITF3274), BELGIUM (BEL) Mango Maguy 25220 Individual Female 18-40 years Pattern 6.-5. Gup
        Red Force(ITF3274), BELGIUM (BEL) Manish Chhatralia 16220 Individual Male 41+ years Pattern 6.-5. Gup
        Red Force(ITF3274), BELGIUM (BEL) Mbala Alyssa 25220 Individual Female 18-40 years Pattern 6.-5. Gup
        Red Force(ITF3274), BELGIUM (BEL) Ognyanova Diana 25210 Individual Female 18-40 years Pattern 8.-7. Gup
        Red Force(ITF3274), BELGIUM (BEL) Rebic Strahinja 12210 Individual Male -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Red Force(ITF3274), BELGIUM (BEL) Scripnic Cezar 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Red Force(ITF3274), BELGIUM (BEL) Teskrat Feriel 25220 Individual Female 18-40 years Pattern 6.-5. Gup
        Red Force[2](ITF3274[2]), BELGIUM (BEL):   Total entries: 9         Total athletes 9
Samjok-O(ITF3129)
 BELGIUM (BEL)
Akajouaa Souleyman 12240 Individual Male -11 years Pattern 2.-1. Gup
        Samjok-O(ITF3129), BELGIUM (BEL) Chacón Torrealba Tomás R. 15260 Individual Male 18-40 years Pattern 2. Dan
        Samjok-O(ITF3129), BELGIUM (BEL) Lemaire Alexandre 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        Samjok-O(ITF3129), BELGIUM (BEL) Vertroost Yoenn 13220 Individual Male 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Samjok-O[2](ITF3129[2]), BELGIUM (BEL):   Total entries: 4         Total athletes 4
Taekwon-Do Club Gent(ITF2996)
 BELGIUM (BEL)
Abdulrasol Zümrüt 23210 Individual Female 12-14 years Pattern 8.-7. Gup
        Taekwon-Do Club Gent(ITF2996), BELGIUM (BEL) Benzaâza Inaya 22200 Individual Female -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Taekwon-Do Club Gent(ITF2996), BELGIUM (BEL) Benzaâza Yacine 12200 Individual Male -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Taekwon-Do Club Gent(ITF2996), BELGIUM (BEL) Boyens Maximilien 15250 Individual Male 18-40 years Pattern 1. Dan
        Taekwon-Do Club Gent(ITF2996), BELGIUM (BEL) Capa Helin 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Taekwon-Do Club Gent(ITF2996), BELGIUM (BEL) Capa Lara 22240 Individual Female -11 years Pattern 2.-1. Gup
        Taekwon-Do Club Gent(ITF2996), BELGIUM (BEL) Chingesdalai Khuslen 13210 Individual Male 12-14 years Pattern 8.-7. Gup
        Taekwon-Do Club Gent(ITF2996), BELGIUM (BEL) De Schuyteneer Pol 12200 Individual Male -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Taekwon-Do Club Gent(ITF2996), BELGIUM (BEL) Edel Anastassia 04200 Individual 15-17 years Pattern 10.-9. Gup
        Taekwon-Do Club Gent(ITF2996), BELGIUM (BEL) Elmizziani Abdel-Wahid 04200 Individual 15-17 years Pattern 10.-9. Gup
        Taekwon-Do Club Gent(ITF2996), BELGIUM (BEL) Khajou Sakina 25230 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-3. Gup
        Taekwon-Do Club Gent(ITF2996), BELGIUM (BEL) Matton Laetissa 22200 Individual Female -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Taekwon-Do Club Gent(ITF2996), BELGIUM (BEL) Mejri Rawen 23210 Individual Female 12-14 years Pattern 8.-7. Gup
        Taekwon-Do Club Gent(ITF2996), BELGIUM (BEL) Mejri Roudayna 22200 Individual Female -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Taekwon-Do Club Gent(ITF2996), BELGIUM (BEL) Mutshipayi Pasuabo Abigael-Ruth 23200 Individual Female 12-14 years Pattern 10.-9. Gup
        Taekwon-Do Club Gent(ITF2996), BELGIUM (BEL) Ooft Rachelle 22200 Individual Female -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Taekwon-Do Club Gent(ITF2996), BELGIUM (BEL) Rinchinov Altan 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Taekwon-Do Club Gent(ITF2996), BELGIUM (BEL) Schuddinck Rune 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Taekwon-Do Club Gent(ITF2996), BELGIUM (BEL) Van Den Bogaert Frances 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Taekwon-Do Club Gent(ITF2996), BELGIUM (BEL) Van Den Bogaert Joachim 06200 Individual 41+ years Pattern 10.-9. Gup
        Taekwon-Do Club Gent(ITF2996), BELGIUM (BEL) Van Den Bogaert Nelson 12200 Individual Male -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Taekwon-Do Club Gent[1](ITF2996[1]), BELGIUM (BEL):   Total entries: 21         Total athletes 21
DSA Royal International Taekwon-Do(ITF2718)
 CANADA (CAN)
Andaya Darius 16280 Individual Male 41+ years Pattern 4.-6. Dan
        DSA Royal International Taekwon-Do(ITF2718), CANADA (CAN) Andaya Darren 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        DSA Royal International Taekwon-Do(ITF2718), CANADA (CAN) Andaya Darryl 00000 Adapted Category
        DSA Royal International Taekwon-Do(ITF2718), CANADA (CAN) Jeremic Uros 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        DSA Royal International Taekwon-Do(ITF2718), CANADA (CAN) Kyer Ryan 00000 Adapted Category
        DSA Royal International Taekwon-Do(ITF2718), CANADA (CAN):   Total entries: 5         Total athletes 5
Freedom Taekwon-Do(ITF2643)
 CANADA (CAN)
Maclise Emily 25240 Individual Female 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Freedom Taekwon-Do(ITF2643), CANADA (CAN) Martinez Christine 26240 Individual Female 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        Freedom Taekwon-Do(ITF2643), CANADA (CAN):   Total entries: 2         Total athletes 2
Norman's Taekwon-Do(ITF2675)
 CANADA (CAN)
Gotsoulias Eleni 23250 Individual Female 12-14 years Pattern 1. Dan
        Norman's Taekwon-Do(ITF2675), CANADA (CAN) Kearns Avi 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Norman's Taekwon-Do(ITF2675), CANADA (CAN) Norman William 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        Norman's Taekwon-Do(ITF2675), CANADA (CAN) Yaffe Alexandra 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Norman's Taekwon-Do(ITF2675), CANADA (CAN):   Total entries: 4         Total athletes 4
Academia Internacional(ITF2285)
 COLOMBIA (COL)
Galán Martina 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Academia Internacional(ITF2285), COLOMBIA (COL) Viñuales Duarte Iker 12240 Individual Male -11 years Pattern 2.-1. Gup
        Academia Internacional(ITF2285), COLOMBIA (COL) Viñuales Duarte Laia 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Academia Internacional(ITF2285), COLOMBIA (COL):   Total entries: 3         Total athletes 3
Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY)
 CYPRUS (CYP)
Akhmetov Ruslan 12230 Individual Male -11 years Pattern 3.-4. Gup
        Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY), CYPRUS (CYP) Anastasiou Alkiviadis 15250 Individual Male 18-40 years Pattern 1. Dan
        Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY), CYPRUS (CYP) David Fanny Zsofia 25250 Individual Female 18-40 years Pattern 1. Dan
        Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY), CYPRUS (CYP) Gimbosh Marco 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY), CYPRUS (CYP) Ioannou Annita 22240 Individual Female -11 years Pattern 2.-1. Gup
        Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY), CYPRUS (CYP) Kallis Kyriakos 12230 Individual Male -11 years Pattern 3.-4. Gup
        Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY), CYPRUS (CYP) Kallis Neofytos 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY), CYPRUS (CYP) Kleanthous Lyda 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY), CYPRUS (CYP) Kleanthous Panagiotis 15210 Individual Male 18-40 years Pattern 8.-7. Gup
        Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY), CYPRUS (CYP) Konstantinou Korina 23250 Individual Female 12-14 years Pattern 1. Dan
        Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY), CYPRUS (CYP) Koupatos Erodotos 15220 Individual Male 18-40 years Pattern 6.-5. Gup
        Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY), CYPRUS (CYP) Maltsev Ivan 13220 Individual Male 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY), CYPRUS (CYP) Mavromatis Alexandros 15270 Individual Male 17-40 years Pattern 3. Dan
        Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY), CYPRUS (CYP) Nemitsas Lukas 15260 Individual Male 18-40 years Pattern 2. Dan
        Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY), CYPRUS (CYP) Sergey Rezin 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY), CYPRUS (CYP) Stavrou Theodoulos 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY), CYPRUS (CYP) Themistokleous Themis 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY), CYPRUS (CYP) Tibekin Bogdan 12230 Individual Male -11 years Pattern 3.-4. Gup
        Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY), CYPRUS (CYP) Trapezanidis George 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY), CYPRUS (CYP) Werszner-Wolny Milosz 13220 Individual Male 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY), CYPRUS (CYP) Werszner-Wolny Nina 23220 Individual Female 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Cyprus Taekwon-Do Quadrathlon Federation(CY), CYPRUS (CYP):   Total entries: 21         Total athletes 21
TKD Strancice(ITF2431)
 CZECH REPUBLIC (CZE)
Benesova Anna 24230 Individual Female 15-17 years Pattern 4.-3. Gup
        TKD Strancice(ITF2431), CZECH REPUBLIC (CZE) Bruckner Tomas 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        TKD Strancice(ITF2431), CZECH REPUBLIC (CZE) Kubat Josef 15280 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        TKD Strancice(ITF2431), CZECH REPUBLIC (CZE) Nedbalová Eva 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        TKD Strancice(ITF2431), CZECH REPUBLIC (CZE) Pasler Samuel 15240 Individual Male 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        TKD Strancice(ITF2431), CZECH REPUBLIC (CZE) Rojko Adam 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        TKD Strancice(ITF2431), CZECH REPUBLIC (CZE) Skvor Daniel 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        TKD Strancice(ITF2431), CZECH REPUBLIC (CZE) Vištal Alexej 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        TKD Strancice(ITF2431), CZECH REPUBLIC (CZE):   Total entries: 8         Total athletes 8
ETA(ITF2471)
 ENGLAND (ENG)
Bonfante Emily 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        ETA(ITF2471), ENGLAND (ENG) Bradwell Alexander 14260 Individual Male 15-17 years Pattern 2. Dan
        ETA(ITF2471), ENGLAND (ENG) Brider Isabel 25270 Individual Female 18-40 years Pattern 3. Dan
        ETA(ITF2471), ENGLAND (ENG) Contreras Charlene 23200 Individual Female 12-14 years Pattern 10.-9. Gup
        ETA(ITF2471), ENGLAND (ENG) McClure Sienna 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        ETA(ITF2471), ENGLAND (ENG) Orrick Neve 23250 Individual Female 12-14 years Pattern 1. Dan
        ETA(ITF2471), ENGLAND (ENG):   Total entries: 6         Total athletes 6
ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474)
 ENGLAND (ENG)
Allcorn Josh 15210 Individual Male 18-40 years Pattern 8.-7. Gup
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG) Anderson Charlotte 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG) Anderson Chloe 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG) Anim Samara 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG) Armstrong Finlay 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG) Baillie Oscar 12210 Individual Male -11 years Pattern 8.-7. Gup
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG) Biron-Monnier Elixir 22230 Individual Female -11 years Pattern 4.-3. Gup
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG) Charteris Chloe 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG) Clarke Trey 12210 Individual Male -11 years Pattern 8.-7. Gup
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG) Gardner Harry 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG) Hutcheson Richard 16270 Individual Male 41+ years Pattern 3. Dan
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG) Jenkins Eloise 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG) Kinnear Connor 13220 Individual Male 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG) Kinnear Jules 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG) Lear Gabrielle 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG) Mills Cameron 14230 Individual Male 15-17 years Pattern 4.-3. Gup
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG) Nash Amaya 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG) Nash Kathrin 25210 Individual Female 18-40 years Pattern 8.-7. Gup
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG) Shepperson Evie 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG) Smith Ethan 12210 Individual Male -11 years Pattern 8.-7. Gup
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG) Thurtle Millicent 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG) Wright Oliver 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        ITF Taekwon-Do Federation Turkey (ITF2474), ENGLAND (ENG):   Total entries: 22         Total athletes 22
Oaks MA(ITF2478)
 ENGLAND (ENG)
Horton Noah 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        Oaks MA(ITF2478), ENGLAND (ENG) Sweeting Harry 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Oaks MA(ITF2478), ENGLAND (ENG):   Total entries: 2         Total athletes 2
PUMA(ITF2477)
 ENGLAND (ENG)
Clamp Lucas 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        PUMA(ITF2477), ENGLAND (ENG) Henwood Holly 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        PUMA(ITF2477), ENGLAND (ENG) Mohan Singh Ellie 24260 Individual Female 15-17 years Pattern 2. Dan
        PUMA(ITF2477), ENGLAND (ENG) Molnar Oliver 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        PUMA[2](ITF2477[2]), ENGLAND (ENG):   Total entries: 4         Total athletes 4
Tunbridge Wells Taekwon-Do(ITF3197)
 ENGLAND (ENG)
Adams Grace 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Tunbridge Wells Taekwon-Do(ITF3197), ENGLAND (ENG) Forte Luke 14230 Individual Male 15-17 years Pattern 4.-3. Gup
        Tunbridge Wells Taekwon-Do(ITF3197), ENGLAND (ENG) Lipman George 12230 Individual Male -11 years Pattern 3.-4. Gup
        Tunbridge Wells Taekwon-Do(ITF3197), ENGLAND (ENG) Marshall Richard 16240 Individual Male 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        Tunbridge Wells Taekwon-Do(ITF3197), ENGLAND (ENG) Persad Evie 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Tunbridge Wells Taekwon-Do(ITF3197), ENGLAND (ENG) Phillips Alexa 25210 Individual Female 18-40 years Pattern 8.-7. Gup
        Tunbridge Wells Taekwon-Do(ITF3197), ENGLAND (ENG) Rye Donna 25240 Individual Female 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Tunbridge Wells Taekwon-Do[2](ITF3197[2]), ENGLAND (ENG):   Total entries: 7         Total athletes 7
Black Eagle Taekwon-Do(ITF2694)
 FINLAND (FIN)
Harju Eetu 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Black Eagle Taekwon-Do(ITF2694), FINLAND (FIN) Holmén Antti 15280 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Black Eagle Taekwon-Do(ITF2694), FINLAND (FIN) Holmén Jukka 15280 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Black Eagle Taekwon-Do(ITF2694), FINLAND (FIN) Korina Nika 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Black Eagle Taekwon-Do(ITF2694), FINLAND (FIN) Nieminen Hertta 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Black Eagle Taekwon-Do(ITF2694), FINLAND (FIN) Sivonen Venla 24230 Individual Female 15-17 years Pattern 4.-3. Gup
        Black Eagle Taekwon-Do(ITF2694), FINLAND (FIN) Sjövall Mira 25270 Individual Female 18-40 years Pattern 3. Dan
        Black Eagle Taekwon-Do(ITF2694), FINLAND (FIN) Stirbu Luca 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Black Eagle Taekwon-Do(ITF2694), FINLAND (FIN):   Total entries: 8         Total athletes 8
Espoo TKD Club(ITF3259)
 FINLAND (FIN)
Kaseva Pauli 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Espoo TKD Club(ITF3259), FINLAND (FIN) Kuusela Ilkka 16210 Individual Male 41+ years Pattern 8.-7. Gup
        Espoo TKD Club(ITF3259), FINLAND (FIN) Reunanen Elias 13220 Individual Male 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Espoo TKD Club(ITF3259), FINLAND (FIN) Sirola Mio 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Espoo TKD Club[2](ITF3259[2]), FINLAND (FIN):   Total entries: 4         Total athletes 4
Helsingin yliopiston Taekwon-Do(ITF3258)
 FINLAND (FIN)
Guzey Kevin 15210 Individual Male 18-40 years Pattern 8.-7. Gup
        Helsingin yliopiston Taekwon-Do(ITF3258), FINLAND (FIN) Haanpää Elina 25210 Individual Female 18-40 years Pattern 8.-7. Gup
        Helsingin yliopiston Taekwon-Do(ITF3258), FINLAND (FIN) Leermakers Merete 25210 Individual Female 18-40 years Pattern 8.-7. Gup
        Helsingin yliopiston Taekwon-Do(ITF3258), FINLAND (FIN) Lind Vesa 15250 Individual Male 18-40 years Pattern 1. Dan
        Helsingin yliopiston Taekwon-Do(ITF3258), FINLAND (FIN) Nieminen Heta 25270 Individual Female 18-40 years Pattern 3. Dan
        Helsingin yliopiston Taekwon-Do(ITF3258), FINLAND (FIN):   Total entries: 5         Total athletes 5
Itä-Suomen yliopiston Taekwon-Do Kuopio(ITF3123)
 FINLAND (FIN)
Autio Teemu 15260 Individual Male 18-40 years Pattern 2. Dan
        Itä-Suomen yliopiston Taekwon-Do Kuopio(ITF3123), FINLAND (FIN) Hein Caya 25220 Individual Female 18-40 years Pattern 6.-5. Gup
        Itä-Suomen yliopiston Taekwon-Do Kuopio(ITF3123), FINLAND (FIN) Lehti Janita 25240 Individual Female 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Itä-Suomen yliopiston Taekwon-Do Kuopio(ITF3123), FINLAND (FIN) Pitkänen Elina 25240 Individual Female 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Itä-Suomen yliopiston Taekwon-Do Kuopio[1](ITF3123[1]), FINLAND (FIN):   Total entries: 4         Total athletes 4
Jyväskylän ITF Taekwon-Do(ITF3247)
 FINLAND (FIN)
Kauppinen Toini 23210 Individual Female 12-14 years Pattern 8.-7. Gup
        Jyväskylän ITF Taekwon-Do(ITF3247), FINLAND (FIN) Kilpala Minna 06200 Individual 41+ years Pattern 10.-9. Gup
        Jyväskylän ITF Taekwon-Do(ITF3247), FINLAND (FIN) Kilpala Veera 24210 Individual Female 15-17 years Pattern 8.-7. Gup
        Jyväskylän ITF Taekwon-Do(ITF3247), FINLAND (FIN) Kilpala Vilma 23210 Individual Female 12-14 years Pattern 8.-7. Gup
        Jyväskylän ITF Taekwon-Do(ITF3247), FINLAND (FIN) Kiviniemi Erika 22240 Individual Female -11 years Pattern 2.-1. Gup
        Jyväskylän ITF Taekwon-Do(ITF3247), FINLAND (FIN) Kiviniemi Toni 15230 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-3. Gup
        Jyväskylän ITF Taekwon-Do(ITF3247), FINLAND (FIN) Partanen Terhi 23210 Individual Female 12-14 years Pattern 8.-7. Gup
        Jyväskylän ITF Taekwon-Do(ITF3247), FINLAND (FIN) Peltola Toivo 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Jyväskylän ITF Taekwon-Do(ITF3247), FINLAND (FIN) Pihl Anu 26210 Individual Female 41+ years Pattern 8.-7. Gup
        Jyväskylän ITF Taekwon-Do(ITF3247), FINLAND (FIN) Puoliväli Juho 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Jyväskylän ITF Taekwon-Do(ITF3247), FINLAND (FIN):   Total entries: 10         Total athletes 10
Sirius Taekwon-Do(ITF3246)
 FINLAND (FIN)
Häyrynen Sanni 22200 Individual Female -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Sirius Taekwon-Do(ITF3246), FINLAND (FIN) Helstin Ronan 12210 Individual Male -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Sirius Taekwon-Do(ITF3246), FINLAND (FIN) Kahanpää Lauri 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Sirius Taekwon-Do(ITF3246), FINLAND (FIN) Kiuru Touko 12210 Individual Male -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Sirius Taekwon-Do(ITF3246), FINLAND (FIN) Lehti Daniel 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Sirius Taekwon-Do(ITF3246), FINLAND (FIN) Nolf Maia 22200 Individual Female -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Sirius Taekwon-Do(ITF3246), FINLAND (FIN) Palmu Joni 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Sirius Taekwon-Do(ITF3246), FINLAND (FIN) Riihimäki Julius 12210 Individual Male -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Sirius Taekwon-Do(ITF3246), FINLAND (FIN) Virtanen Iiris 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Sirius Taekwon-Do(ITF3246), FINLAND (FIN):   Total entries: 9         Total athletes 9
Taekwon-Do Akatemia(ITF2693)
 FINLAND (FIN)
Hämeenaho Ulla 25240 Individual Female 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Taekwon-Do Akatemia(ITF2693), FINLAND (FIN) Keikko Katariina 26220 Individual Female 41+ years Pattern 6.-5. Gup
        Taekwon-Do Akatemia(ITF2693), FINLAND (FIN) Keränen Lotta 25260 Individual Female 18-40 years Pattern 2. Dan
        Taekwon-Do Akatemia(ITF2693), FINLAND (FIN) Kokko Satu 25280 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Taekwon-Do Akatemia(ITF2693), FINLAND (FIN) Korteslahti Ninna 25260 Individual Female 18-40 years Pattern 2. Dan
        Taekwon-Do Akatemia(ITF2693), FINLAND (FIN) Lankila Jaakko 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Taekwon-Do Akatemia(ITF2693), FINLAND (FIN) Leppänen Eerika 25260 Individual Female 18-40 years Pattern 2. Dan
        Taekwon-Do Akatemia(ITF2693), FINLAND (FIN) Niskala Teea 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Taekwon-Do Akatemia(ITF2693), FINLAND (FIN) Pätsi Julia 25270 Individual Female 18-40 years Pattern 3. Dan
        Taekwon-Do Akatemia(ITF2693), FINLAND (FIN) Pyykkönen Heidi 26240 Individual Female 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        Taekwon-Do Akatemia(ITF2693), FINLAND (FIN) Roivainen Samuel 12210 Individual Male -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Taekwon-Do Akatemia(ITF2693), FINLAND (FIN) Saarela Luka 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Taekwon-Do Akatemia(ITF2693), FINLAND (FIN) Savilampi Henri 15270 Individual Male 17-40 years Pattern 3. Dan
        Taekwon-Do Akatemia(ITF2693), FINLAND (FIN) Taekwon-Do Akatemia(Keränen, Kokko, Korteslahti, Leppänen, Tuohimaa)   75280 Team Female 18+ years Pattern 1.-6. Dan
        Taekwon-Do Akatemia(ITF2693), FINLAND (FIN) Tihinen Jarno 15240 Individual Male 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Taekwon-Do Akatemia(ITF2693), FINLAND (FIN) Tihinen Markus 14230 Individual Male 15-17 years Pattern 4.-3. Gup
        Taekwon-Do Akatemia(ITF2693), FINLAND (FIN) Tihinen Matias 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Taekwon-Do Akatemia(ITF2693), FINLAND (FIN) Tuohimaa Viivi 25250 Individual Female 18-40 years Pattern 1. Dan
        Taekwon-Do Akatemia(ITF2693), FINLAND (FIN) Wallin Tiina 25230 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-3. Gup
        Taekwon-Do Akatemia[1](ITF2693[1]), FINLAND (FIN):   Total entries: 19         Total athletes 18
Taekwon-Do Center(ITF3272)
 FINLAND (FIN)
Korhonen Tarja 26280 Individual Female 41+ years Pattern 4.-6. Dan
        Taekwon-Do Center(ITF3272), FINLAND (FIN) Lassila Jukka 15240 Individual Male 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Taekwon-Do Center(ITF3272), FINLAND (FIN) Mäkinen Alina 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Taekwon-Do Center(ITF3272), FINLAND (FIN) Mäkinen Sanna 26280 Individual Female 41+ years Pattern 4.-6. Dan
        Taekwon-Do Center(ITF3272), FINLAND (FIN) Nuorlehto-Lassila Paula 25230 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-3. Gup
        Taekwon-Do Center(ITF3272), FINLAND (FIN) Pääkkönen Emma 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Taekwon-Do Center(ITF3272), FINLAND (FIN) Pääkkönen Joona 12200 Individual Male -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Taekwon-Do Center(ITF3272), FINLAND (FIN) Pääkkönen Kari 16210 Individual Male 41+ years Pattern 8.-7. Gup
        Taekwon-Do Center(ITF3272), FINLAND (FIN) Pääkkönen Tuomas 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Taekwon-Do Center(ITF3272), FINLAND (FIN) Paavola Viivi-Veronika 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Taekwon-Do Center(ITF3272), FINLAND (FIN) Rantanen Markku 16220 Individual Male 41+ years Pattern 6.-5. Gup
        Taekwon-Do Center(ITF3272), FINLAND (FIN) Sulko Niko 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Taekwon-Do Center(ITF3272), FINLAND (FIN) Vetämäjärvi Pasi 16230 Individual Male 41+ years Pattern 4.-3. Gup
        Taekwon-Do Center(ITF3272), FINLAND (FIN):   Total entries: 13         Total athletes 13
Tampereen Taekwon-Do seura(ITF2875)
 FINLAND (FIN)
Alanen Kalle 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Tampereen Taekwon-Do seura(ITF2875), FINLAND (FIN) Kiikkinen Nelli 25250 Individual Female 18-40 years Pattern 1. Dan
        Tampereen Taekwon-Do seura(ITF2875), FINLAND (FIN) Ohtonen Joni 15280 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Tampereen Taekwon-Do seura(ITF2875), FINLAND (FIN):   Total entries: 3         Total athletes 3
Turun ITF Taekwon-Do(ITF3263)
 FINLAND (FIN)
Jokiniemi Oona 25240 Individual Female 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Turun ITF Taekwon-Do(ITF3263), FINLAND (FIN) Turunen Leevi 15240 Individual Male 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Turun ITF Taekwon-Do(ITF3263), FINLAND (FIN):   Total entries: 2         Total athletes 2
ITF Paris(ITF2335)
 FRANCE (FRA)
Ben Brahim Bijann 15240 Individual Male 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        ITF Paris[2](ITF2335[2]), FRANCE (FRA):   Total entries: 1         Total athletes 1
Black Bear Taekwon-Do Erlangen(ITFGER100)
 GERMANY (GER)
Nieh Felix 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Black Bear Taekwon-Do Erlangen(ITFGER100), GERMANY (GER) Nieh Florian 12210 Individual Male -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Black Bear Taekwon-Do Erlangen[1](ITFGER100[1]), GERMANY (GER):   Total entries: 2         Total athletes 2
Chang Hun TKD Gelsenkirchen e.V.(ITFGER73)
 GERMANY (GER)
Bersch Marc 16220 Individual Male 41+ years Pattern 6.-5. Gup
        Chang Hun TKD Gelsenkirchen e.V.(ITFGER73), GERMANY (GER) Blahout Christian 15260 Individual Male 18-40 years Pattern 2. Dan
        Chang Hun TKD Gelsenkirchen e.V.(ITFGER73), GERMANY (GER) Gäth Benjamin 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Chang Hun TKD Gelsenkirchen e.V.(ITFGER73), GERMANY (GER) Heermann Heiko 16210 Individual Male 41+ years Pattern 8.-7. Gup
        Chang Hun TKD Gelsenkirchen e.V.(ITFGER73), GERMANY (GER) Heermann Paulina 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Chang Hun TKD Gelsenkirchen e.V.(ITFGER73), GERMANY (GER) Kaddouri Ahmad 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Chang Hun TKD Gelsenkirchen e.V.(ITFGER73), GERMANY (GER) Oruc Rabia 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Chang Hun TKD Gelsenkirchen e.V.(ITFGER73), GERMANY (GER) Schmidt Emily Sophie 22240 Individual Female -11 years Pattern 2.-1. Gup
        Chang Hun TKD Gelsenkirchen e.V.(ITFGER73), GERMANY (GER) Schmidt Kai 16240 Individual Male 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        Chang Hun TKD Gelsenkirchen e.V.(ITFGER73), GERMANY (GER) Schmitz Nina 24240 Individual Female 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Chang Hun TKD Gelsenkirchen e.V.(ITFGER73), GERMANY (GER):   Total entries: 10         Total athletes 10
Dojang Nordenham(ITFGER36)
 GERMANY (GER)
Al Kadri Ebraheem 14230 Individual Male 15-17 years Pattern 4.-3. Gup
        Dojang Nordenham(ITFGER36), GERMANY (GER) Horst Milena 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Dojang Nordenham(ITFGER36), GERMANY (GER) Isaev Djabrail 12210 Individual Male -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Dojang Nordenham(ITFGER36), GERMANY (GER) Isaev Jasin 12210 Individual Male -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Dojang Nordenham(ITFGER36), GERMANY (GER) Knaus Jana Lisa 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Dojang Nordenham(ITFGER36), GERMANY (GER) Knaus Melina 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Dojang Nordenham(ITFGER36), GERMANY (GER) Smailov Danilo 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Dojang Nordenham(ITFGER36), GERMANY (GER) Smailov Emily 22240 Individual Female -11 years Pattern 2.-1. Gup
        Dojang Nordenham(ITFGER36), GERMANY (GER) Smailov Julianna 24220 Individual Female 15-17 years Pattern 6.-5. Gup
        Dojang Nordenham(ITFGER36), GERMANY (GER) Smailov Matvey 12200 Individual Male -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Dojang Nordenham[1](ITFGER36[1]), GERMANY (GER):   Total entries: 10         Total athletes 10
Education Sports Köln(ITFGER82)
 GERMANY (GER)
Heuwerth Marie 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Education Sports Köln(ITFGER82), GERMANY (GER) Miura Camila 23220 Individual Female 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Education Sports Köln(ITFGER82), GERMANY (GER) Weber Marleen 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Education Sports Köln(ITFGER82), GERMANY (GER):   Total entries: 3         Total athletes 3
Guwon Ui Son Sportverein(ITFGER22)
 GERMANY (GER)
Barth Tobias 15280 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Guwon Ui Son Sportverein(ITFGER22), GERMANY (GER):   Total entries: 1         Total athletes 1
ITF-D LV Bayern(ITF63)
 GERMANY (GER)
Cases Rosario 23220 Individual Female 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Chang Chia-Hsin 25250 Individual Female 18-40 years Pattern 1. Dan
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Chang Chien-An 15210 Individual Male 18-40 years Pattern 8.-7. Gup
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Chen Yin-Lun 23220 Individual Female 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Chen Yun-Yu 26240 Individual Female 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Chou Cheng-Yan 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Chou Ching Fu 15230 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-3. Gup
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Chung Yao-Jen 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Hou You Chi 25210 Individual Female 18-40 years Pattern 8.-7. Gup
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Hu Howard 16280 Individual Male 41+ years Pattern 4.-6. Dan
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Huang Shao Si 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Ku Yi-Chen 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Lan Yi-Ting 26240 Individual Female 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Lee En-Wei 16260 Individual Male 41+ years Pattern 2. Dan
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Lee Yi-Wei 15250 Individual Male 18-40 years Pattern 1. Dan
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Lin Yu-Shih 25250 Individual Female 18-40 years Pattern 1. Dan
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Lu Ting-Wei 22240 Individual Female -11 years Pattern 2.-1. Gup
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Machado Carlos 15270 Individual Male 17-40 years Pattern 3. Dan
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Shen Yi-Hong 25220 Individual Female 18-40 years Pattern 6.-5. Gup
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Sien Lau Wan 25230 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-3. Gup
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Sun Chun-Hung 12240 Individual Male -11 years Pattern 2.-1. Gup
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Tai Annabelle 24260 Individual Female 15-17 years Pattern 2. Dan
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Tai Isabelle 23250 Individual Female 12-14 years Pattern 1. Dan
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Tien En-Ho 15250 Individual Male 18-40 years Pattern 1. Dan
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Tu Yu Chen 25230 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-3. Gup
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Voxakis Grace 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Wang Allyn 23220 Individual Female 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Wang Yu-Hung 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Wu Chih-Hsuan 25250 Individual Female 18-40 years Pattern 1. Dan
        ITF-D LV Bayern(ITF63), GERMANY (GER) Wu Chin-Yu 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        ITF-D LV Bayern[2](ITF63), GERMANY (GER):   Total entries: 30         Total athletes 30
JC Langenfeld(ITFGER8)
 GERMANY (GER)
Keller Amelie 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        JC Langenfeld(ITFGER8), GERMANY (GER) Keller Nils 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        JC Langenfeld(ITFGER8), GERMANY (GER) Schneider Annkathrin 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        JC Langenfeld[1](ITFGER8[1]), GERMANY (GER):   Total entries: 3         Total athletes 3
Kampfsportschule Büren(ITFGER19)
 GERMANY (GER)
Köjer Annika 24230 Individual Female 15-17 years Pattern 4.-3. Gup
        Kampfsportschule Büren(ITFGER19), GERMANY (GER) Oudolnyi Vadim 15250 Individual Male 18-40 years Pattern 1. Dan
        Kampfsportschule Büren[1](ITFGER19[1]), GERMANY (GER):   Total entries: 2         Total athletes 2
KSC Leverkusen(ITFGER10)
 GERMANY (GER)
Aslan Enes Can 12200 Individual Male -11 years Pattern 10.-9. Gup
        KSC Leverkusen(ITFGER10), GERMANY (GER) Caramazza Vincenzo 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        KSC Leverkusen(ITFGER10), GERMANY (GER) Dybala Marcel 12230 Individual Male -11 years Pattern 3.-4. Gup
        KSC Leverkusen(ITFGER10), GERMANY (GER) Fuchs Enya 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        KSC Leverkusen(ITFGER10), GERMANY (GER) Gerressen Lennart 12200 Individual Male -11 years Pattern 10.-9. Gup
        KSC Leverkusen(ITFGER10), GERMANY (GER) Jun Naomi Soon 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        KSC Leverkusen(ITFGER10), GERMANY (GER) Schniering Leonie 25260 Individual Female 18-40 years Pattern 2. Dan
        KSC Leverkusen(ITFGER10), GERMANY (GER) Schukowski Mats 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        KSC Leverkusen(ITFGER10), GERMANY (GER) Schukowski Mika 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        KSC Leverkusen(ITFGER10), GERMANY (GER):   Total entries: 9         Total athletes 9
Moving Generations(ITFGER108)
 GERMANY (GER)
Buillon Katharina 26220 Individual Female 41+ years Pattern 6.-5. Gup
        Moving Generations(ITFGER108), GERMANY (GER) Kehlenbach Ulrike 26210 Individual Female 41+ years Pattern 8.-7. Gup
        Moving Generations(ITFGER108), GERMANY (GER) Kehlenbach Ute 25210 Individual Female 18-40 years Pattern 8.-7. Gup
        Moving Generations(ITFGER108), GERMANY (GER) Nohl Yvonne 26210 Individual Female 41+ years Pattern 8.-7. Gup
        Moving Generations(ITFGER108), GERMANY (GER) Sinner Andrea 25250 Individual Female 18-40 years Pattern 1. Dan
        Moving Generations(ITFGER108), GERMANY (GER) Winterscheidt Ashley 24210 Individual Female 15-17 years Pattern 8.-7. Gup
        Moving Generations(ITFGER108), GERMANY (GER):   Total entries: 6         Total athletes 6
Oh Do Kwan Miesbach(ITFGER67)
 GERMANY (GER)
Arias-Bastoni Ashley Alessandra 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Oh Do Kwan Miesbach(ITFGER67), GERMANY (GER) Grundbacher Anita 25280 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Oh Do Kwan Miesbach(ITFGER67), GERMANY (GER) Hundsdorfer Luis 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Oh Do Kwan Miesbach(ITFGER67), GERMANY (GER) Kauderer Stefan 15260 Individual Male 18-40 years Pattern 2. Dan
        Oh Do Kwan Miesbach(ITFGER67), GERMANY (GER) Oh-Do-Kwan Miesbach(Grundbacher, Kauderer)   55580 Team Mixed 18+ years Pre-Arranged Sparring 1.-6. Dan
        Oh Do Kwan Miesbach(ITFGER67), GERMANY (GER) Schreiner Johanna 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Oh Do Kwan Miesbach[1](ITFGER67[1]), GERMANY (GER):   Total entries: 6         Total athletes 5
Po-Eun Bremen(ITFGER45)
 GERMANY (GER)
Carl Amélie 24230 Individual Female 15-17 years Pattern 4.-3. Gup
        Po-Eun Bremen(ITFGER45), GERMANY (GER) Fischer Rebecca 25250 Individual Female 18-40 years Pattern 1. Dan
        Po-Eun Bremen(ITFGER45), GERMANY (GER) Kleinen Ragna-Sofie 25210 Individual Female 18-40 years Pattern 8.-7. Gup
        Po-Eun Bremen(ITFGER45), GERMANY (GER) Totani Toa 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Po-Eun Bremen(ITFGER45), GERMANY (GER) Wuttke Claire Sophie 24230 Individual Female 15-17 years Pattern 4.-3. Gup
        Po-Eun Bremen(ITFGER45), GERMANY (GER):   Total entries: 5         Total athletes 5
SF Hamborn 07 e.V.(ITFGER68)
 GERMANY (GER)
Belack Aliya 22200 Individual Female -11 years Pattern 10.-9. Gup
        SF Hamborn 07 e.V.(ITFGER68), GERMANY (GER) Danel Lenie 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        SF Hamborn 07 e.V.(ITFGER68), GERMANY (GER) Gezen Liva 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        SF Hamborn 07 e.V.(ITFGER68), GERMANY (GER) Grzeschik Katharina 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        SF Hamborn 07 e.V.(ITFGER68), GERMANY (GER) Heimes Leona 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        SF Hamborn 07 e.V.(ITFGER68), GERMANY (GER) Herrfurth Emma 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        SF Hamborn 07 e.V.(ITFGER68), GERMANY (GER) Herrfurth Ronny 16220 Individual Male 41+ years Pattern 6.-5. Gup
        SF Hamborn 07 e.V.(ITFGER68), GERMANY (GER) Jakob Jenna Marie 24260 Individual Female 15-17 years Pattern 2. Dan
        SF Hamborn 07 e.V.(ITFGER68), GERMANY (GER) Jakob Sascha 16240 Individual Male 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        SF Hamborn 07 e.V.(ITFGER68), GERMANY (GER) Kavakbasi Elif 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        SF Hamborn 07 e.V.(ITFGER68), GERMANY (GER) Kavakbasi Hilal 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        SF Hamborn 07 e.V.(ITFGER68), GERMANY (GER) Kavakbasi Sila 22200 Individual Female -11 years Pattern 10.-9. Gup
        SF Hamborn 07 e.V.(ITFGER68), GERMANY (GER) Lödschack Leni 22230 Individual Female -11 years Pattern 4.-3. Gup
        SF Hamborn 07 e.V.(ITFGER68), GERMANY (GER) Mehring Leonie 24230 Individual Female 15-17 years Pattern 4.-3. Gup
        SF Hamborn 07 e.V.(ITFGER68), GERMANY (GER) Palka Shia 22200 Individual Female -11 years Pattern 10.-9. Gup
        SF Hamborn 07 e.V.(ITFGER68), GERMANY (GER) Serafin Tim 14220 Individual Male 15-17 years Pattern 6.-5. Gup
        SF Hamborn 07 e.V.(ITFGER68), GERMANY (GER) Winken Jessica 25280 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        SF Hamborn 07 e.V.(ITFGER68), GERMANY (GER) Wolf Joshua 13220 Individual Male 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        SF Hamborn 07 e.V.(ITFGER68), GERMANY (GER):   Total entries: 18         Total athletes 18
Sportschule Gevelsberg(ITFGER84)
 GERMANY (GER)
Bin Nikolaj 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Sportschule Gevelsberg(ITFGER84), GERMANY (GER) Bin Wladimir 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Sportschule Gevelsberg(ITFGER84), GERMANY (GER) Gruner Lena 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Sportschule Gevelsberg(ITFGER84), GERMANY (GER) Gruner Nora 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Sportschule Gevelsberg(ITFGER84), GERMANY (GER) Killing Aglaia 24210 Individual Female 15-17 years Pattern 8.-7. Gup
        Sportschule Gevelsberg(ITFGER84), GERMANY (GER) Kunze Joline 24240 Individual Female 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Sportschule Gevelsberg(ITFGER84), GERMANY (GER) Mader Lisa 24210 Individual Female 15-17 years Pattern 8.-7. Gup
        Sportschule Gevelsberg(ITFGER84), GERMANY (GER) Marler Sylvia 26210 Individual Female 41+ years Pattern 8.-7. Gup
        Sportschule Gevelsberg(ITFGER84), GERMANY (GER) Ringelmann Sofya 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Sportschule Gevelsberg[1](ITFGER84[1]), GERMANY (GER):   Total entries: 9         Total athletes 9
Sportschule Monheim(ITFGER1)
 GERMANY (GER)
Herberts Anna Zoé 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Sportschule Monheim(ITFGER1), GERMANY (GER) Herberts Fabian 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        Sportschule Monheim(ITFGER1), GERMANY (GER) Herberts Tobias 15250 Individual Male 18-40 years Pattern 1. Dan
        Sportschule Monheim(ITFGER1), GERMANY (GER) Tazabaev Turpal-Ali 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        Sportschule Monheim[1](ITFGER1[1]), GERMANY (GER):   Total entries: 4         Total athletes 4
sportschuledamato(ITFGER49)
 GERMANY (GER)
Alshwikh Alabd Katrin 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        sportschuledamato(ITFGER49), GERMANY (GER) Alshwikh Alabd Laren 24240 Individual Female 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        sportschuledamato(ITFGER49), GERMANY (GER) Alshwikh Alabd Sara 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        sportschuledamato(ITFGER49), GERMANY (GER) Alshwikh Alabd Yasmen 22240 Individual Female -11 years Pattern 2.-1. Gup
        sportschuledamato(ITFGER49), GERMANY (GER) Blaha Nico 15210 Individual Male 18-40 years Pattern 8.-7. Gup
        sportschuledamato(ITFGER49), GERMANY (GER) Bouymejjan Khalila 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        sportschuledamato(ITFGER49), GERMANY (GER) Bouymejjan Lina 25260 Individual Female 18-40 years Pattern 2. Dan
        sportschuledamato(ITFGER49), GERMANY (GER) Dragičević Miloš 12210 Individual Male -11 years Pattern 8.-7. Gup
        sportschuledamato(ITFGER49), GERMANY (GER) Ginko Luca 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        sportschuledamato(ITFGER49), GERMANY (GER) Kien Josephine Marie 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        sportschuledamato(ITFGER49), GERMANY (GER) Kien Luis Marc 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        sportschuledamato(ITFGER49), GERMANY (GER) Lang Moritz 12200 Individual Male -11 years Pattern 10.-9. Gup
        sportschuledamato(ITFGER49), GERMANY (GER) Peter Jona 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        sportschuledamato(ITFGER49), GERMANY (GER) Tischner Lea Sofie 22200 Individual Female -11 years Pattern 10.-9. Gup
        sportschuledamato(ITFGER49), GERMANY (GER) Wolters Stephanie 25270 Individual Female 18-40 years Pattern 3. Dan
        sportschuledamato[2](ITFGER49[2]), GERMANY (GER):   Total entries: 15         Total athletes 15
SV Eintracht Lüneburg(ITFGER58)
 GERMANY (GER)
Glinka Ann-Kathrin 25250 Individual Female 18-40 years Pattern 1. Dan
        SV Eintracht Lüneburg(ITFGER58), GERMANY (GER) Kolbm Petra 26280 Individual Female 41+ years Pattern 4.-6. Dan
        SV Eintracht Lüneburg(ITFGER58), GERMANY (GER) Vogler Cornelia 26230 Individual Female 41+ years Pattern 4.-3. Gup
        SV Eintracht Lüneburg[1](ITFGER58[1]), GERMANY (GER):   Total entries: 3         Total athletes 3
Tosan Bad Oeynhausen(ITFGER14)
 GERMANY (GER)
Saalmann Elija 00000 Adapted Category
        Tosan Bad Oeynhausen(ITFGER14), GERMANY (GER) Saalmann Philomena 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Tosan Bad Oeynhausen(ITFGER14), GERMANY (GER):   Total entries: 2         Total athletes 2
TSV Gellersen(ITFGER54)
 GERMANY (GER)
Kohlmann Lennard 13220 Individual Male 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        TSV Gellersen[1](ITFGER54[1]), GERMANY (GER):   Total entries: 1         Total athletes 1
TSV Gutsmuths 1861(ITFGER12)
 GERMANY (GER)
Koch Wilfried 16250 Individual Male 41+ years Pattern 1. Dan
        TSV Gutsmuths 1861(ITFGER12), GERMANY (GER) Warncke Stefan 16280 Individual Male 41+ years Pattern 4.-6. Dan
        TSV Gutsmuths 1861[1](ITFGER12[1]), GERMANY (GER):   Total entries: 2         Total athletes 2
Yom Chi Kwan Ditzingen(ITFGER74)
 GERMANY (GER)
Fuchs Sandra 26220 Individual Female 41+ years Pattern 6.-5. Gup
        Yom Chi Kwan Ditzingen(ITFGER74), GERMANY (GER) Schönle Frank 16210 Individual Male 41+ years Pattern 8.-7. Gup
        Yom Chi Kwan Ditzingen[1](ITFGER74[1]), GERMANY (GER):   Total entries: 2         Total athletes 2
Budapesti Sasok SE (ITF2812)
 HUNGARY (HUN)
Babud Sándor 15240 Individual Male 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Balázs Árpád 00000 Competitors who ONLY compete as member of a team
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Balla Bence 12210 Individual Male -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Budapesti Sasok SE(Balázs, Dávid, Fehér, Rizmayer, Szalay)   65280 Team Male 18+ years Pattern 1.-6. Dan
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Dávid Péter 00000 Competitors who ONLY compete as member of a team
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Fehér Tamás 00000 Competitors who ONLY compete as member of a team
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Fülep Richárd 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Fülep Szabolcs 15260 Individual Male 18-40 years Pattern 2. Dan
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Gáspár-Kasza Judit 22200 Individual Female -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Gyenis Martin 15230 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-3. Gup
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Han Gnok Naraa 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Ihász Zsolt 12200 Individual Male -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Ilyés-Tofán Jázmin 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Ipacs Róbert 16250 Individual Male 41+ years Pattern 1. Dan
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Karádi Lóránt 14230 Individual Male 15-17 years Pattern 4.-3. Gup
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Mison Máté 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Rizmayer Norbert 00000 Competitors who ONLY compete as member of a team
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Szalay Benedek 12200 Individual Male -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Szalay Gabor 16280 Individual Male 41+ years Pattern 4.-6. Dan
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Szucs Gábor 16270 Individual Male 41+ years Pattern 3. Dan
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Tatorján Anna 25280 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Tatorján Sára 25240 Individual Female 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN) Volenik Gabriella 25270 Individual Female 18-40 years Pattern 3. Dan
        Budapesti Sasok SE (ITF2812), HUNGARY (HUN):   Total entries: 23         Total athletes 22
Buday SE(ITF2811)
 HUNGARY (HUN)
Apáti Bálint 00000 Competitors who ONLY compete as member of a team
        Buday SE(ITF2811), HUNGARY (HUN) Buday Taekwon-do Klub(Apáti, Gál, Kisfalvi, Nagy, Tóth)   65280 Team Male 18+ years Pattern 1.-6. Dan
        Buday SE(ITF2811), HUNGARY (HUN) Gál Csaba 00000 Competitors who ONLY compete as member of a team
        Buday SE(ITF2811), HUNGARY (HUN) Kisfalvi Gábor 00000 Competitors who ONLY compete as member of a team
        Buday SE(ITF2811), HUNGARY (HUN) Kisfalvi Nóra Anna 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Buday SE(ITF2811), HUNGARY (HUN) Mészáros Anna 26220 Individual Female 41+ years Pattern 6.-5. Gup
        Buday SE(ITF2811), HUNGARY (HUN) Molnár Barbara 25270 Individual Female 18-40 years Pattern 3. Dan
        Buday SE(ITF2811), HUNGARY (HUN) Nagy Richárd 00000 Competitors who ONLY compete as member of a team
        Buday SE(ITF2811), HUNGARY (HUN) Pataki Bianka 23220 Individual Female 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Buday SE(ITF2811), HUNGARY (HUN) Poós Noa 22200 Individual Female -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Buday SE(ITF2811), HUNGARY (HUN) Poós Péter 16280 Individual Male 41+ years Pattern 4.-6. Dan
        Buday SE(ITF2811), HUNGARY (HUN) Szilassi-Horváth Réka 25270 Individual Female 18-40 years Pattern 3. Dan
        Buday SE(ITF2811), HUNGARY (HUN) Tóth József 15280 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Buday SE(ITF2811), HUNGARY (HUN) Véber Brigitta 25240 Individual Female 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Buday SE(ITF2811), HUNGARY (HUN):   Total entries: 14         Total athletes 13
Farkasodu(ITF3273)
 HUNGARY (HUN)
Bertalan Anna 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Borbás Bianka 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Csajági Sándor 16220 Individual Male 41+ years Pattern 6.-5. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Fekete Dániel 13210 Individual Male 12-14 years Pattern 8.-7. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Hájas Gábor 16240 Individual Male 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Hegyi Bianka 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Homolya Alíz 22200 Individual Female -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Homolya Péter 05200 Individual 18-40 years Pattern 10.-9. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Horváth Imola 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Justin Zalán 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Kányai Szebasztián 12240 Individual Male -11 years Pattern 2.-1. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Kishalmi Lili 22200 Individual Female -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Kishalmi Nikolett 22200 Individual Female -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Lancz Hunor Atilla 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Nyemcsok Ádin 12200 Individual Male -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Nyemcsok Noel 12210 Individual Male -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Pápai Zoé 22230 Individual Female -11 years Pattern 4.-3. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Papp Roland 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Szabó Borka 22200 Individual Female -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Szabó Dóra 25210 Individual Female 18-40 years Pattern 8.-7. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Szabó Szilárd 05200 Individual 18-40 years Pattern 10.-9. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Talián Zsolt 15260 Individual Male 18-40 years Pattern 2. Dan
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Térmeg Sára 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN) Vincze Botond 12240 Individual Male -11 years Pattern 2.-1. Gup
        Farkasodu(ITF3273), HUNGARY (HUN):   Total entries: 24         Total athletes 24
Győri Sárkányok Hwa-Rang Taekwon-do Sportegyesület(ITF2822)
 HUNGARY (HUN)
Győri Sárkányok Hwa-Rang Taekwon-do(Szabó, Szalai)   55580 Team Mixed 18+ years Pre-Arranged Sparring 1.-6. Dan
        Győri Sárkányok Hwa-Rang Taekwon-do Sportegyesület(ITF2822), HUNGARY (HUN) Szabó Miklós 00000 Competitors who ONLY compete as member of a team
        Győri Sárkányok Hwa-Rang Taekwon-do Sportegyesület(ITF2822), HUNGARY (HUN) Szalai Maja 25270 Individual Female 18-40 years Pattern 3. Dan
        Győri Sárkányok Hwa-Rang Taekwon-do Sportegyesület(ITF2822), HUNGARY (HUN):   Total entries: 3         Total athletes 2
Hungarian ITF Taekwon-Do Federation(HU)
 HUNGARY (HUN)
Gyori Orsolya 00000 Competitors who ONLY compete as member of a team
        Hungarian ITF Taekwon-Do Federation(HU), HUNGARY (HUN) Sasok-Buday Female HUN(Gyori, Molnár, Szilassi-Horváth, Tatorján, Volenik)   75280 Team Female 18+ years Pattern 1.-6. Dan
        Hungarian ITF Taekwon-Do Federation(HU), HUNGARY (HUN):   Total entries: 2         Total athletes 5
Mongúzok Taekwon-do SE(ITF2827)
 HUNGARY (HUN)
Babicz Bence 12230 Individual Male -11 years Pattern 3.-4. Gup
        Mongúzok Taekwon-do SE(ITF2827), HUNGARY (HUN) Babicz Mihály 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Mongúzok Taekwon-do SE(ITF2827), HUNGARY (HUN) Bagó Péter 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Mongúzok Taekwon-do SE(ITF2827), HUNGARY (HUN) Bagó Petra 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Mongúzok Taekwon-do SE(ITF2827), HUNGARY (HUN) Domonics Mihály 16230 Individual Male 41+ years Pattern 4.-3. Gup
        Mongúzok Taekwon-do SE(ITF2827), HUNGARY (HUN) Dorottya Literáti-Nagy 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Mongúzok Taekwon-do SE(ITF2827), HUNGARY (HUN) Gáspár Patrik 13220 Individual Male 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Mongúzok Taekwon-do SE(ITF2827), HUNGARY (HUN) Gurin Patrícia 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Mongúzok Taekwon-do SE(ITF2827), HUNGARY (HUN) Kiss Lajos 16220 Individual Male 41+ years Pattern 6.-5. Gup
        Mongúzok Taekwon-do SE(ITF2827), HUNGARY (HUN) Kiss Levente Botond 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Mongúzok Taekwon-do SE(ITF2827), HUNGARY (HUN) Körmendi Petra 23210 Individual Female 12-14 years Pattern 8.-7. Gup
        Mongúzok Taekwon-do SE(ITF2827), HUNGARY (HUN) Kosztyu Veronika 25270 Individual Female 18-40 years Pattern 3. Dan
        Mongúzok Taekwon-do SE(ITF2827), HUNGARY (HUN) Mongúzok SE(Babicz, Gáspár, Kiss, Simon, Simon)   54240 Team Male 12-17 years Pattern 6.-1. Gup
        Mongúzok Taekwon-do SE(ITF2827), HUNGARY (HUN) Simkó-Tardi Márk 13210 Individual Male 12-14 years Pattern 8.-7. Gup
        Mongúzok Taekwon-do SE(ITF2827), HUNGARY (HUN) Simon Barna 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Mongúzok Taekwon-do SE(ITF2827), HUNGARY (HUN) Simon Bence 14230 Individual Male 15-17 years Pattern 4.-3. Gup
        Mongúzok Taekwon-do SE(ITF2827), HUNGARY (HUN) Szabó Nimród 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Mongúzok Taekwon-do SE[2](ITF2827[2]), HUNGARY (HUN):   Total entries: 17         Total athletes 16
TKD SPIRIT ASSOCIATION(ITF2808)
 HUNGARY (HUN)
Anka Tünde 05200 Individual 18-40 years Pattern 10.-9. Gup
        TKD SPIRIT ASSOCIATION(ITF2808), HUNGARY (HUN) Bécsi Nikolett 25260 Individual Female 18-40 years Pattern 2. Dan
        TKD SPIRIT ASSOCIATION(ITF2808), HUNGARY (HUN) Boze Balázs 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        TKD SPIRIT ASSOCIATION(ITF2808), HUNGARY (HUN) Buru Gábor 16240 Individual Male 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        TKD SPIRIT ASSOCIATION(ITF2808), HUNGARY (HUN) Darnai János 15260 Individual Male 18-40 years Pattern 2. Dan
        TKD SPIRIT ASSOCIATION(ITF2808), HUNGARY (HUN) Gyevi-Tóth Benedek 12230 Individual Male -11 years Pattern 3.-4. Gup
        TKD SPIRIT ASSOCIATION(ITF2808), HUNGARY (HUN) Gyevi-Tóth Sarolta Krisztina 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        TKD SPIRIT ASSOCIATION(ITF2808), HUNGARY (HUN) Karácsondi Réka 25240 Individual Female 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        TKD SPIRIT ASSOCIATION(ITF2808), HUNGARY (HUN) Kovács Petra 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        TKD SPIRIT ASSOCIATION(ITF2808), HUNGARY (HUN) Kukucska József 12240 Individual Male -11 years Pattern 2.-1. Gup
        TKD SPIRIT ASSOCIATION(ITF2808), HUNGARY (HUN) Lakatos Marco 16240 Individual Male 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        TKD SPIRIT ASSOCIATION(ITF2808), HUNGARY (HUN) Meleg Milán 14260 Individual Male 15-17 years Pattern 2. Dan
        TKD SPIRIT ASSOCIATION(ITF2808), HUNGARY (HUN) Nagy Dóra Judit 26230 Individual Female 41+ years Pattern 4.-3. Gup
        TKD SPIRIT ASSOCIATION(ITF2808), HUNGARY (HUN) Nagy Gábor 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        TKD SPIRIT ASSOCIATION(ITF2808), HUNGARY (HUN) Szász Péter 16280 Individual Male 41+ years Pattern 4.-6. Dan
        TKD SPIRIT ASSOCIATION(ITF2808), HUNGARY (HUN) Válóczi Noé 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        TKD SPIRIT ASSOCIATION(ITF2808), HUNGARY (HUN) Varju Kriszta 26230 Individual Female 41+ years Pattern 4.-3. Gup
        TKD SPIRIT ASSOCIATION(ITF2808), HUNGARY (HUN) Zsámboki Zoltán 13210 Individual Male 12-14 years Pattern 8.-7. Gup
        TKD SPIRIT ASSOCIATION[2](ITF2808[2]), HUNGARY (HUN):   Total entries: 18         Total athletes 18
Veszprémi Taekwon-Do SE Felnőtt Szakosztály(ITF3142)
 HUNGARY (HUN)
Tokés Renáta 25270 Individual Female 18-40 years Pattern 3. Dan
        Veszprémi Taekwon-Do SE Felnőtt Szakosztály(ITF3142), HUNGARY (HUN):   Total entries: 1         Total athletes 1
Zen Power TKD Klub(ITF2814)
 HUNGARY (HUN)
Balázs Dorka 24220 Individual Female 15-17 years Pattern 6.-5. Gup
        Zen Power TKD Klub(ITF2814), HUNGARY (HUN) Bankó Tímea 25220 Individual Female 18-40 years Pattern 6.-5. Gup
        Zen Power TKD Klub(ITF2814), HUNGARY (HUN) Békássy Csaba 16280 Individual Male 41+ years Pattern 4.-6. Dan
        Zen Power TKD Klub(ITF2814), HUNGARY (HUN) Bornemissza Mátyás 14220 Individual Male 15-17 years Pattern 6.-5. Gup
        Zen Power TKD Klub(ITF2814), HUNGARY (HUN) Busman Laura Róza 24220 Individual Female 15-17 years Pattern 6.-5. Gup
        Zen Power TKD Klub(ITF2814), HUNGARY (HUN) Dálnoki-Bilek Csenge 24220 Individual Female 15-17 years Pattern 6.-5. Gup
        Zen Power TKD Klub(ITF2814), HUNGARY (HUN) Dujmov Tamás 16220 Individual Male 41+ years Pattern 6.-5. Gup
        Zen Power TKD Klub(ITF2814), HUNGARY (HUN) Duka-Zólyomi Flóra 23220 Individual Female 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Zen Power TKD Klub(ITF2814), HUNGARY (HUN) Horváth Panka 24220 Individual Female 15-17 years Pattern 6.-5. Gup
        Zen Power TKD Klub(ITF2814), HUNGARY (HUN) Kállai Anna 25260 Individual Female 18-40 years Pattern 2. Dan
        Zen Power TKD Klub(ITF2814), HUNGARY (HUN) Katreiner Hédi 25230 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-3. Gup
        Zen Power TKD Klub(ITF2814), HUNGARY (HUN) Kercza Réka 24220 Individual Female 15-17 years Pattern 6.-5. Gup
        Zen Power TKD Klub(ITF2814), HUNGARY (HUN) Rábai Viktória 25240 Individual Female 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Zen Power TKD Klub(ITF2814), HUNGARY (HUN) Vári János 15240 Individual Male 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Zen Power TKD Klub(ITF2814), HUNGARY (HUN) Zen Power TKD Klub(Balázs, Busman, Duka-Zólyomi, Dálnoki-Bilek, Horváth)   54240 Team Male 12-17 years Pattern 6.-1. Gup
        Zen Power TKD Klub(ITF2814), HUNGARY (HUN):   Total entries: 15         Total athletes 14
Zion Dojang(ITF3289)
 HUNGARY (HUN)
Bartus Mónika 25240 Individual Female 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Zion Dojang(ITF3289), HUNGARY (HUN) Földesi Katalin 25240 Individual Female 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Zion Dojang[2](ITF3289[2]), HUNGARY (HUN):   Total entries: 2         Total athletes 2
Cork TKD North Mon-Carrigaline(ITF3295)
 IRELAND (IRL)
Barry Aoife 25260 Individual Female 18-40 years Pattern 2. Dan
        Cork TKD North Mon-Carrigaline(ITF3295), IRELAND (IRL) Barry Sarah 25280 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Cork TKD North Mon-Carrigaline(ITF3295), IRELAND (IRL) Byrd Hannah 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Cork TKD North Mon-Carrigaline(ITF3295), IRELAND (IRL) Daly Christian 00000 Adapted Category
        Cork TKD North Mon-Carrigaline(ITF3295), IRELAND (IRL) Dorney Sam 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Cork TKD North Mon-Carrigaline(ITF3295), IRELAND (IRL) Kearney Jack 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Cork TKD North Mon-Carrigaline(ITF3295), IRELAND (IRL) Kearney Robyn 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Cork TKD North Mon-Carrigaline(ITF3295), IRELAND (IRL) Kelly Lisa 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Cork TKD North Mon-Carrigaline(ITF3295), IRELAND (IRL) Mohally Conor 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Cork TKD North Mon-Carrigaline(ITF3295), IRELAND (IRL) Mooney Eamonn 15230 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-3. Gup
        Cork TKD North Mon-Carrigaline(ITF3295), IRELAND (IRL) Orchard Alex 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Cork TKD North Mon-Carrigaline(ITF3295), IRELAND (IRL) O Callaghan Fiona 22230 Individual Female -11 years Pattern 4.-3. Gup
        Cork TKD North Mon-Carrigaline(ITF3295), IRELAND (IRL) O Dubhgain Daithi 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Cork TKD North Mon-Carrigaline(ITF3295), IRELAND (IRL) Riordan Higgins Cailum 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Cork TKD North Mon-Carrigaline(ITF3295), IRELAND (IRL):   Total entries: 14         Total athletes 14
Greystones Taekwon-Do School(ITF2570)
 IRELAND (IRL)
Orlova Galina 25230 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-3. Gup
        Greystones Taekwon-Do School(ITF2570), IRELAND (IRL) Pleikys Nicholas 12230 Individual Male -11 years Pattern 3.-4. Gup
        Greystones Taekwon-Do School(ITF2570), IRELAND (IRL):   Total entries: 2         Total athletes 2
Inspiration TKD(ITF3281)
 IRELAND (IRL)
Connolly Rodney 16270 Individual Male 41+ years Pattern 3. Dan
        Inspiration TKD(ITF3281), IRELAND (IRL) Higgins Sarah 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Inspiration TKD(ITF3281), IRELAND (IRL) Worrell Alannah 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Inspiration TKD(ITF3281), IRELAND (IRL):   Total entries: 3         Total athletes 3
Irish Taekwon-Do Association(IR)
 IRELAND (IRL)
Bergin Nicola 25280 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Irish Taekwon-Do Association(IR), IRELAND (IRL) Murray Damien 16240 Individual Male 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        Irish Taekwon-Do Association(IR), IRELAND (IRL):   Total entries: 2         Total athletes 2
Israel Association of Traditional Taekwon-Do ITF(IS)
 ISRAEL (ISR)
Ben Moshe Yonatan 13210 Individual Male 12-14 years Pattern 8.-7. Gup
        Israel Association of Traditional Taekwon-Do ITF(IS), ISRAEL (ISR) Elisha Ziv 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Israel Association of Traditional Taekwon-Do ITF(IS), ISRAEL (ISR) Pinhas Tamar 23210 Individual Female 12-14 years Pattern 8.-7. Gup
        Israel Association of Traditional Taekwon-Do ITF(IS), ISRAEL (ISR) Shabtay Yaara 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Israel Association of Traditional Taekwon-Do ITF(IS), ISRAEL (ISR):   Total entries: 4         Total athletes 4
Taekwon-do Sardegna(ITF3046)
 ITALY (ITA)
Biancu Gabriele 12230 Individual Male -11 years Pattern 3.-4. Gup
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Bullita Lucia 26240 Individual Female 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Caboni Karen 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Caboni Mattias 12230 Individual Male -11 years Pattern 3.-4. Gup
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Cabras Matthya 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Cadoni Elisa 23250 Individual Female 12-14 years Pattern 1. Dan
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Cancedda Eleonora 25260 Individual Female 18-40 years Pattern 2. Dan
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Cossu Andrea 16210 Individual Male 41+ years Pattern 8.-7. Gup
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Cossu Nicola 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Danese Enrico 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Dessi Nicola 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Dessi Noemi 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Lai Manuel 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Massa Filippo 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Mereu Marco 15250 Individual Male 18-40 years Pattern 1. Dan
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Migliaccio Lorenzo 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Orru Mattia 12240 Individual Male -11 years Pattern 2.-1. Gup
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Pilloni Stefano 15260 Individual Male 18-40 years Pattern 2. Dan
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Piras Matteo 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Porcedda Andrea 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Sinis Delia 26230 Individual Female 41+ years Pattern 4.-3. Gup
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Taekwon-do Sardegna(Lai, Migliaccio)   54570 Team Mixed 12-17 years Pre-Arranged Sparring 1.-3. Dan
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Tatti Federico 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Tatti Pierluigi 15260 Individual Male 18-40 years Pattern 2. Dan
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) TKD SARDEGNA TEAM 3(Cadoni, Vitiello)   54570 Team Mixed 12-17 years Pre-Arranged Sparring 1.-3. Dan
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Vitiello Ariele 25240 Individual Female 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Taekwon-do Sardegna(ITF3046), ITALY (ITA) Vitiello Giovanni 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Taekwon-do Sardegna[2](ITF3046[2]), ITALY (ITA):   Total entries: 27         Total athletes 25
HIKARIGAOKA(ITF3106)
 JAPAN (JPN)
Ito Riri 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        HIKARIGAOKA(ITF3106), JAPAN (JPN) Komatsu Maya 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        HIKARIGAOKA(ITF3106), JAPAN (JPN) Kubo Hien 03260 Individual 12-14 years Pattern 2. Dan
        HIKARIGAOKA(ITF3106), JAPAN (JPN) Kubo Karin 03260 Individual 12-14 years Pattern 2. Dan
        HIKARIGAOKA(ITF3106), JAPAN (JPN) Oishi Isshin 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        HIKARIGAOKA(ITF3106), JAPAN (JPN) Oishi Niko 23220 Individual Female 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        HIKARIGAOKA(ITF3106), JAPAN (JPN) Shibata Junichiro 12230 Individual Male -11 years Pattern 3.-4. Gup
        HIKARIGAOKA(ITF3106), JAPAN (JPN) Suwada Izuru 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        HIKARIGAOKA(ITF3106), JAPAN (JPN) Tanaka Kaoruko 22230 Individual Female -11 years Pattern 4.-3. Gup
        HIKARIGAOKA(ITF3106), JAPAN (JPN) Tanaka Sakurako 23210 Individual Female 12-14 years Pattern 8.-7. Gup
        HIKARIGAOKA(ITF3106), JAPAN (JPN) Toyonaga Seiji 16280 Individual Male 41+ years Pattern 4.-6. Dan
        HIKARIGAOKA(ITF3106), JAPAN (JPN):   Total entries: 11         Total athletes 11
ITF Kansai(ITF3055)
 JAPAN (JPN)
Nishimura Chieko 25260 Individual Female 18-40 years Pattern 2. Dan
        ITF Kansai(ITF3055), JAPAN (JPN) Tanaka Takeru 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        ITF Kansai[1](ITF3055[1]), JAPAN (JPN):   Total entries: 2         Total athletes 2
Team KISHI(ITF3100)
 JAPAN (JPN)
Hibino Ryohei 15260 Individual Male 18-40 years Pattern 2. Dan
        Team KISHI(ITF3100), JAPAN (JPN) Uno Jinya 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Team KISHI(ITF3100), JAPAN (JPN):   Total entries: 2         Total athletes 2
IMAAM Academy(ITF3061)
 MALAYSIA (MAS)
Abdullah Farhan 15280 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        IMAAM Academy(ITF3061), MALAYSIA (MAS) Ahmad Rafdi Ahmad Yusuf 12230 Individual Male -11 years Pattern 3.-4. Gup
        IMAAM Academy(ITF3061), MALAYSIA (MAS) Ahzam Dhia Azmina 02270 Individual -11 years Pattern Dan
        IMAAM Academy(ITF3061), MALAYSIA (MAS) Azmi Atif 12230 Individual Male -11 years Pattern 3.-4. Gup
        IMAAM Academy(ITF3061), MALAYSIA (MAS) Hazur Azmar Anna Sakeenah 22230 Individual Female -11 years Pattern 4.-3. Gup
        IMAAM Academy(ITF3061), MALAYSIA (MAS) Kamal Redzuan Adila 26240 Individual Female 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        IMAAM Academy(ITF3061), MALAYSIA (MAS) Khairul Adha Khayra Amirah 23250 Individual Female 12-14 years Pattern 1. Dan
        IMAAM Academy(ITF3061), MALAYSIA (MAS) Maslan Adam Harris 12240 Individual Male -11 years Pattern 2.-1. Gup
        IMAAM Academy(ITF3061), MALAYSIA (MAS) Muhammad Annuar Aunie Farrhanie 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        IMAAM Academy(ITF3061), MALAYSIA (MAS) Muhammad Iskhandar Danial Irfan 12230 Individual Male -11 years Pattern 3.-4. Gup
        IMAAM Academy(ITF3061), MALAYSIA (MAS) Muhammad Iskhandar Faris Aiman 12230 Individual Male -11 years Pattern 3.-4. Gup
        IMAAM Academy(ITF3061), MALAYSIA (MAS) Shaffarizal Muhammad Nufael Irfan 12230 Individual Male -11 years Pattern 3.-4. Gup
        IMAAM Academy(ITF3061), MALAYSIA (MAS) _Mohamad_Nazry Nurin_Nusaibah_Nuha 22230 Individual Female -11 years Pattern 4.-3. Gup
        IMAAM Academy(ITF3061), MALAYSIA (MAS):   Total entries: 13         Total athletes 13
Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84)
 MALAYSIA (MAS)
A/L Prem Sarveshien 13220 Individual Male 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Chin Yee Wong 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Chun Weng Wong 15270 Individual Male 17-40 years Pattern 3. Dan
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Chu Qian Chang 24240 Individual Female 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Cong Guan Chong 12210 Individual Male -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) En Thung Leatycia Lu 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Hoong Wai Lee 15250 Individual Male 18-40 years Pattern 1. Dan
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Hui Xuan Tan 23220 Individual Female 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Hui Yee Tan 25250 Individual Female 18-40 years Pattern 1. Dan
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Jian Yang Wong 15250 Individual Male 18-40 years Pattern 1. Dan
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Jia En Wong 24240 Individual Female 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Jia Hui Wong 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Jia Wei Ang 15250 Individual Male 18-40 years Pattern 1. Dan
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Jin Cheng Ng 15280 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Jin Er Lim 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Jin Rou Yong 22240 Individual Female -11 years Pattern 2.-1. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Jung Wei Wong 15250 Individual Male 18-40 years Pattern 1. Dan
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Jun Jie Ng 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Jun Ting Mun 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Jun Xin Mun 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Kai Lin Teow 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Kean Piew See 15280 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Kin Hou Chen 15250 Individual Male 18-40 years Pattern 1. Dan
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Kit Hoe Chong 15240 Individual Male 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Lye Carmen Krystyn 25240 Individual Female 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Malaysian Taekwon-Do Federation(Chin Yee, Chu Qian, Jia En, Jia Hui, Kai Lin)   54240 Team Male 12-17 years Pattern 6.-1. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Malaysian Taekwon-Do Federation(Chun Weng, Hoong Wai , Jia Wei, Kin Hou, Yee Wai)   65280 Team Male 18+ years Pattern 1.-6. Dan
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Ming Han Ho 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Pek Har Chan 25240 Individual Female 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Qiao Tong Cheong 25240 Individual Female 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Sau Kitt Choy 24240 Individual Female 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Seek Chi Chong 15270 Individual Male 17-40 years Pattern 3. Dan
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Sheng Xian Lai 14230 Individual Male 15-17 years Pattern 4.-3. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Ving Yan Wong 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Wei An Wong 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Wei Lim Tai 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Wei Zheng Wong 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Wong Luke 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Yan Jun Jenny Ling 23210 Individual Female 12-14 years Pattern 8.-7. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Yee Wai Cheong 15270 Individual Male 17-40 years Pattern 3. Dan
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Ying Er Lee 23210 Individual Female 12-14 years Pattern 8.-7. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Yu Jie Yeo 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Zhe Xuan Jacob Ow 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS) Zi Li Teng 13220 Individual Male 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Malaysian Taekwon-Do Federation (ITF)(ITF84), MALAYSIA (MAS):   Total entries: 44         Total athletes 42
Negeri Sembilan MTF(ITF2486)
 MALAYSIA (MAS)
Martin Alex 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Negeri Sembilan MTF(ITF2486), MALAYSIA (MAS):   Total entries: 1         Total athletes 1
Difesa - Willy van de Mortel(ITF2309)
 NETHERLANDS (NED)
Langenhuijsen Chantal 25210 Individual Female 18-40 years Pattern 8.-7. Gup
        Difesa - Willy van de Mortel(ITF2309), NETHERLANDS (NED) Langenhuijsen Sven 12210 Individual Male -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Difesa - Willy van de Mortel(ITF2309), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 2         Total athletes 2
Hwa Rangdo(ITF2852)
 NETHERLANDS (NED)
Efftink Ellen 25250 Individual Female 18-40 years Pattern 1. Dan
        Hwa Rangdo(ITF2852), NETHERLANDS (NED) Hersbach Xandra 25250 Individual Female 18-40 years Pattern 1. Dan
        Hwa Rangdo(ITF2852), NETHERLANDS (NED) Mulder Lotte 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Hwa Rangdo(ITF2852), NETHERLANDS (NED) Mulder Mae 24230 Individual Female 15-17 years Pattern 4.-3. Gup
        Hwa Rangdo(ITF2852), NETHERLANDS (NED) Schoots Tessa 25250 Individual Female 18-40 years Pattern 1. Dan
        Hwa Rangdo(ITF2852), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 5         Total athletes 5
Oh do kwan(ITF2311)
 NETHERLANDS (NED)
Sliva Martina 24260 Individual Female 15-17 years Pattern 2. Dan
        Oh do kwan[4](ITF2311[4]), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 1         Total athletes 1
Sportschool Tim Kool(ITF2306)
 NETHERLANDS (NED)
Oranje Cody 15270 Individual Male 17-40 years Pattern 3. Dan
        Sportschool Tim Kool(ITF2306), NETHERLANDS (NED) Rook Bo 25270 Individual Female 18-40 years Pattern 3. Dan
        Sportschool Tim Kool[2](ITF2306[2]), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 2         Total athletes 2
TA Graziella Idili(ITF2355)
 NETHERLANDS (NED)
Behonek Lisanne 25280 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        TA Graziella Idili(ITF2355), NETHERLANDS (NED) Van De Veerdonk Chris 15270 Individual Male 17-40 years Pattern 3. Dan
        TA Graziella Idili[1](ITF2355[1]), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 2         Total athletes 2
Taekwon-Do Academy Chon-Ji(ITF3132)
 NETHERLANDS (NED)
Van Stratum Yonah 12200 Individual Male -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Taekwon-Do Academy Chon-Ji(ITF3132), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 1         Total athletes 1
Taekwon-Do In Nae do kwan(ITF2321)
 NETHERLANDS (NED)
Faasen Fleur 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Taekwon-Do In Nae do kwan(ITF2321), NETHERLANDS (NED) Feley Deena 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Taekwon-Do In Nae do kwan(ITF2321), NETHERLANDS (NED) Heus Silke 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Taekwon-Do In Nae do kwan(ITF2321), NETHERLANDS (NED) Karatzia Ilias 12240 Individual Male -11 years Pattern 2.-1. Gup
        Taekwon-Do In Nae do kwan(ITF2321), NETHERLANDS (NED) Lingers Kayden Clyde 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        Taekwon-Do In Nae do kwan(ITF2321), NETHERLANDS (NED) Lingers Kenya 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Taekwon-Do In Nae do kwan(ITF2321), NETHERLANDS (NED) Slager Lucas 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Taekwon-Do In Nae do kwan(ITF2321), NETHERLANDS (NED) Van Der Veer Myrthe 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Taekwon-Do In Nae do kwan(ITF2321), NETHERLANDS (NED) Van Santen Maddox 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Taekwon-Do In Nae do kwan[1](ITF2321[1]), NETHERLANDS (NED):   Total entries: 9         Total athletes 9
Remuera Taekwon-Do (ITF2739)
 NEW ZEALAND (NZL)
Bowler-Parkin Morgan 25270 Individual Female 18-40 years Pattern 3. Dan
        Remuera Taekwon-Do (ITF2739), NEW ZEALAND (NZL):   Total entries: 1         Total athletes 1
Ålesund TKD(ITF3072)
 NORWAY (NOR)
Fossheim August 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Ålesund TKD(ITF3072), NORWAY (NOR) Hessen Isabel Janet Bradley 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Ålesund TKD(ITF3072), NORWAY (NOR) Hessen-Akslen Ida Marie 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Ålesund TKD(ITF3072), NORWAY (NOR) Hole Tobias André 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Ålesund TKD(ITF3072), NORWAY (NOR) Hovstein Håkon Høgsberg 15250 Individual Male 18-40 years Pattern 1. Dan
        Ålesund TKD(ITF3072), NORWAY (NOR) Kvalsund Jon Olav 15270 Individual Male 17-40 years Pattern 3. Dan
        Ålesund TKD(ITF3072), NORWAY (NOR) Luka Adrian Wiik 15260 Individual Male 18-40 years Pattern 2. Dan
        Ålesund TKD(ITF3072), NORWAY (NOR) Muri Øvrebust Ole Aleksander 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Ålesund TKD(ITF3072), NORWAY (NOR) Ness Ole Marius 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Ålesund TKD(ITF3072), NORWAY (NOR) Norheim Eirik Vikebakk 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Ålesund TKD(ITF3072), NORWAY (NOR) Wadseth Adrian Singson 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Ålesund TKD(ITF3072), NORWAY (NOR) Yksnøy Nikolai Hanken 14230 Individual Male 15-17 years Pattern 4.-3. Gup
        Ålesund TKD(ITF3072), NORWAY (NOR) Yndestad Mats Ratvik 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Ålesund TKD(ITF3072), NORWAY (NOR) Østraat Snorre Leikanger 12230 Individual Male -11 years Pattern 3.-4. Gup
        Ålesund TKD(ITF3072), NORWAY (NOR):   Total entries: 14         Total athletes 14
Arendal TKD(ITF3044)
 NORWAY (NOR)
Andreassen Chris Joakim 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        Arendal TKD(ITF3044), NORWAY (NOR) Bach Carina Julie 25210 Individual Female 18-40 years Pattern 8.-7. Gup
        Arendal TKD(ITF3044), NORWAY (NOR) Blegen Marte 25230 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-3. Gup
        Arendal TKD(ITF3044), NORWAY (NOR) Håkonsen Magnus 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Arendal TKD(ITF3044), NORWAY (NOR) Jacobsen Ole Andreas 15250 Individual Male 18-40 years Pattern 1. Dan
        Arendal TKD(ITF3044), NORWAY (NOR) Klausen June 25250 Individual Female 18-40 years Pattern 1. Dan
        Arendal TKD(ITF3044), NORWAY (NOR) Roshan André 16260 Individual Male 41+ years Pattern 2. Dan
        Arendal TKD(ITF3044), NORWAY (NOR) Roshan Tara Alva 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Arendal TKD(ITF3044), NORWAY (NOR) Roshan Thea Ariana 23220 Individual Female 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Arendal TKD(ITF3044), NORWAY (NOR) Østensen Eide Ailo 13220 Individual Male 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Arendal TKD(ITF3044), NORWAY (NOR):   Total entries: 10         Total athletes 10
Asker TKD(ITF3035)
 NORWAY (NOR)
Krogvold Felix 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Asker TKD(ITF3035), NORWAY (NOR) Nordang Eilif Selvik 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Asker TKD(ITF3035), NORWAY (NOR) Nordang Simen Selvik 15260 Individual Male 18-40 years Pattern 2. Dan
        Asker TKD(ITF3035), NORWAY (NOR):   Total entries: 3         Total athletes 3
Bergen TKD(ITF2656)
 NORWAY (NOR)
Bergen TKD(Boonstra, Iversen, Storvik, Svendsen, Trengereid)   74270 Team Female 12-17 years Pattern 1.-3. Dan
        Bergen TKD(ITF2656), NORWAY (NOR) Bergen TKD(Cejka, Knarvik)   74570 Team Female 12-17 years Pre-Arranged Sparring 1.-3. Dan
        Bergen TKD(ITF2656), NORWAY (NOR) Bergen TKD(Iversen, Lind)   54570 Team Mixed 12-17 years Pre-Arranged Sparring 1.-3. Dan
        Bergen TKD(ITF2656), NORWAY (NOR) Boonstra Emma Sofie 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Bergen TKD(ITF2656), NORWAY (NOR) Cejka Katharina 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Bergen TKD(ITF2656), NORWAY (NOR) Iversen Marie 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Bergen TKD(ITF2656), NORWAY (NOR) Iversen Marius Hauge 00000 Competitors who ONLY compete as member of a team
        Bergen TKD(ITF2656), NORWAY (NOR) Iversen Mathias Hauge 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Bergen TKD(ITF2656), NORWAY (NOR) Knarvik Solveig 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Bergen TKD(ITF2656), NORWAY (NOR) Lind Mats 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Bergen TKD(ITF2656), NORWAY (NOR) Lund Ine-Desirée 25260 Individual Female 18-40 years Pattern 2. Dan
        Bergen TKD(ITF2656), NORWAY (NOR) Røssummoen Vilrun Otre 25260 Individual Female 18-40 years Pattern 2. Dan
        Bergen TKD(ITF2656), NORWAY (NOR) Storvik Laura 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Bergen TKD(ITF2656), NORWAY (NOR) Svendsen Thea Kristine Holm 24260 Individual Female 15-17 years Pattern 2. Dan
        Bergen TKD(ITF2656), NORWAY (NOR) Trengereid Mathilde Karoline 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Bergen TKD(ITF2656), NORWAY (NOR):   Total entries: 15         Total athletes 12
Drammen TKD(ITF3079)
 NORWAY (NOR)
Abelseth Felix 15240 Individual Male 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Drammen TKD(ITF3079), NORWAY (NOR) Haaland Reidun 26260 Individual Female 41+ years Pattern 2. Dan
        Drammen TKD(ITF3079), NORWAY (NOR) Kristensen Emil 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Drammen TKD(ITF3079), NORWAY (NOR) Kristiansen Markus 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Drammen TKD(ITF3079), NORWAY (NOR) _Jankiewicz _Julia 24240 Individual Female 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Drammen TKD(ITF3079), NORWAY (NOR):   Total entries: 5         Total athletes 5
Fana TKD(ITF3073)
 NORWAY (NOR)
Drange Espen 15280 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Fana TKD(ITF3073), NORWAY (NOR) Dusza Oskar 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Fana TKD(ITF3073), NORWAY (NOR) Engedal Jonas Svensen 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        Fana TKD(ITF3073), NORWAY (NOR) Hina Ariza 24240 Individual Female 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Fana TKD(ITF3073), NORWAY (NOR) Horneland Kyle Schiavetta 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Fana TKD(ITF3073), NORWAY (NOR) Husby Helle 24260 Individual Female 15-17 years Pattern 2. Dan
        Fana TKD(ITF3073), NORWAY (NOR) Kyte Elias Aleksander 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Fana TKD(ITF3073), NORWAY (NOR) Lassen Erik Delgadillo 15260 Individual Male 18-40 years Pattern 2. Dan
        Fana TKD(ITF3073), NORWAY (NOR) Lassen Sebastian Delgadillo 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Fana TKD(ITF3073), NORWAY (NOR) Lie Sivert Kornelius 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        Fana TKD(ITF3073), NORWAY (NOR) Midttun Nils Fredrik Andersen 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        Fana TKD(ITF3073), NORWAY (NOR) Milde Mats 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        Fana TKD(ITF3073), NORWAY (NOR) Sahoo Tanay K. 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Fana TKD(ITF3073), NORWAY (NOR) Sem-Olsen Thomas 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Fana TKD(ITF3073), NORWAY (NOR) Tieu-Phan Albertine 24260 Individual Female 15-17 years Pattern 2. Dan
        Fana TKD(ITF3073), NORWAY (NOR) Uddin Mansoor Afras 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Fana TKD(ITF3073), NORWAY (NOR) Valentin Emil 14260 Individual Male 15-17 years Pattern 2. Dan
        Fana TKD(ITF3073), NORWAY (NOR):   Total entries: 17         Total athletes 17
Fræna TKD(ITF3282)
 NORWAY (NOR)
Kvalvåg Vetvik Elias 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Fræna TKD(ITF3282), NORWAY (NOR) Sandøy Homer Dylan Zi Ming 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Fræna TKD(ITF3282), NORWAY (NOR):   Total entries: 2         Total athletes 2
Gauldal Taekwon-Do Klubb(ITF2620)
 NORWAY (NOR)
Stendal Thalia Safira 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Gauldal Taekwon-Do Klubb(ITF2620), NORWAY (NOR):   Total entries: 1         Total athletes 1
Molde TKD(ITF2578)
 NORWAY (NOR)
Amsrud Astrid 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Molde TKD(ITF2578), NORWAY (NOR) Bjerkan Emil 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Molde TKD(ITF2578), NORWAY (NOR) Bjerkeset Terese Roaldsetli 23250 Individual Female 12-14 years Pattern 1. Dan
        Molde TKD(ITF2578), NORWAY (NOR) Brune Ødegård Marie 24240 Individual Female 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Molde TKD(ITF2578), NORWAY (NOR) Gaustad Ingrid Elisabeth 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Molde TKD(ITF2578), NORWAY (NOR) Haukebø Solveig Lund 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Molde TKD(ITF2578), NORWAY (NOR) Haukebø Torgeir 16280 Individual Male 41+ years Pattern 4.-6. Dan
        Molde TKD(ITF2578), NORWAY (NOR) Havnes Jørgensen Martin 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Molde TKD(ITF2578), NORWAY (NOR) Hjertvik Berland Alice 24240 Individual Female 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Molde TKD(ITF2578), NORWAY (NOR) Hoemsnes Berg Ole Kristian 15270 Individual Male 17-40 years Pattern 3. Dan
        Molde TKD(ITF2578), NORWAY (NOR) Hoflandsdal Bente Maridal 26250 Individual Female 41+ years Pattern 1. Dan
        Molde TKD(ITF2578), NORWAY (NOR) Hoflandsdal Erica Maridal 23250 Individual Female 12-14 years Pattern 1. Dan
        Molde TKD(ITF2578), NORWAY (NOR) Kirilov Marit 26250 Individual Female 41+ years Pattern 1. Dan
        Molde TKD(ITF2578), NORWAY (NOR) Melaas Simon 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Molde TKD(ITF2578), NORWAY (NOR) Muri Elias Vesetvik 14260 Individual Male 15-17 years Pattern 2. Dan
        Molde TKD(ITF2578), NORWAY (NOR) Schjølberg Lydia 24240 Individual Female 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Molde TKD(ITF2578), NORWAY (NOR) Tornes Joo Hyun Kim 26250 Individual Female 41+ years Pattern 1. Dan
        Molde TKD(ITF2578), NORWAY (NOR) Vasseng Beret-Olea Johnsrud 23250 Individual Female 12-14 years Pattern 1. Dan
        Molde TKD(ITF2578), NORWAY (NOR) Vik John Sverre 15280 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Molde TKD(ITF2578), NORWAY (NOR) Vikhagen Bjørn Ove 15250 Individual Male 18-40 years Pattern 1. Dan
        Molde TKD(ITF2578), NORWAY (NOR) Østigård-Sandøy Ramona 24240 Individual Female 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Molde TKD(ITF2578), NORWAY (NOR):   Total entries: 21         Total athletes 21
NTN Team Finnmark(ITF3068)
 NORWAY (NOR)
Brasøy Sætrum Marte 25280 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        NTN Team Finnmark(ITF3068), NORWAY (NOR) Dalhaug Eivind Ollila 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        NTN Team Finnmark(ITF3068), NORWAY (NOR) Gundersen Sandra 25250 Individual Female 18-40 years Pattern 1. Dan
        NTN Team Finnmark(ITF3068), NORWAY (NOR) Høyland Nordal Eirik 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        NTN Team Finnmark(ITF3068), NORWAY (NOR) Johannessen Christine Bønå 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        NTN Team Finnmark(ITF3068), NORWAY (NOR) Lindi-Marthinsen Sander 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        NTN Team Finnmark(ITF3068), NORWAY (NOR) Mudenia Kristian 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        NTN Team Finnmark(ITF3068), NORWAY (NOR) Nordal Sondre Høyland 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        NTN Team Finnmark(ITF3068), NORWAY (NOR) Olsen Celine Christensen 25260 Individual Female 18-40 years Pattern 2. Dan
        NTN Team Finnmark(ITF3068), NORWAY (NOR) Ringbu Toril Helene 26240 Individual Female 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        NTN Team Finnmark(ITF3068), NORWAY (NOR) Tiberg Karina 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        NTN Team Finnmark(ITF3068), NORWAY (NOR) Westgaard Cecilie Foss 25260 Individual Female 18-40 years Pattern 2. Dan
        NTN Team Finnmark(ITF3068), NORWAY (NOR) Wiker Elverum Ronja 24240 Individual Female 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        NTN Team Finnmark[1](ITF3068[1]), NORWAY (NOR):   Total entries: 13         Total athletes 13
Oslo Øst TKD(ITF2672)
 NORWAY (NOR)
Axelson Daniel 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Oslo Øst TKD(ITF2672), NORWAY (NOR) Bertelsen Lasse 16250 Individual Male 41+ years Pattern 1. Dan
        Oslo Øst TKD(ITF2672), NORWAY (NOR) Bertelsen Sander Ivarsflaten 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Oslo Øst TKD(ITF2672), NORWAY (NOR) Glomnes Sæter Sigve 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Oslo Øst TKD(ITF2672), NORWAY (NOR) Grevskott Adam 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Oslo Øst TKD(ITF2672), NORWAY (NOR) Hertaas Christer 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Oslo Øst TKD(ITF2672), NORWAY (NOR) Hertaas Joachim 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Oslo Øst TKD(ITF2672), NORWAY (NOR) Hertaas Tonje 26240 Individual Female 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        Oslo Øst TKD(ITF2672), NORWAY (NOR) Kyrkjeeide Tor Kristian 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Oslo Øst TKD(ITF2672), NORWAY (NOR) Lund Hanne-Kristine 26240 Individual Female 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        Oslo Øst TKD(ITF2672), NORWAY (NOR) Olsson Maria Hovland 24240 Individual Female 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Oslo Øst TKD(ITF2672), NORWAY (NOR) Ovlien Emma 24240 Individual Female 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Oslo Øst TKD(ITF2672), NORWAY (NOR) Rolstad Alba 23250 Individual Female 12-14 years Pattern 1. Dan
        Oslo Øst TKD(ITF2672), NORWAY (NOR) Rolstad Roy 16280 Individual Male 41+ years Pattern 4.-6. Dan
        Oslo Øst TKD(ITF2672), NORWAY (NOR) Sæter Øyvind 16260 Individual Male 41+ years Pattern 2. Dan
        Oslo Øst TKD(ITF2672), NORWAY (NOR) Thom Geir Inge 16240 Individual Male 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        Oslo Øst TKD(ITF2672), NORWAY (NOR) Ytternes Svein Harald 16240 Individual Male 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        Oslo Øst TKD(ITF2672), NORWAY (NOR):   Total entries: 17         Total athletes 17
Salten TKD(ITF3075)
 NORWAY (NOR)
Bye Rune 16270 Individual Male 41+ years Pattern 3. Dan
        Salten TKD(ITF3075), NORWAY (NOR) Donjem Carl-Fredrik 16260 Individual Male 41+ years Pattern 2. Dan
        Salten TKD(ITF3075), NORWAY (NOR) Nygaard Wik Pia Johanna 24240 Individual Female 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Salten TKD(ITF3075), NORWAY (NOR):   Total entries: 3         Total athletes 3
Skien TKD(ITF3264)
 NORWAY (NOR)
Løve Linnea 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Skien TKD(ITF3264), NORWAY (NOR):   Total entries: 1         Total athletes 1
Surnadal TKD(ITF3130)
 NORWAY (NOR)
Auglend Tania Yu 25260 Individual Female 18-40 years Pattern 2. Dan
        Surnadal TKD(ITF3130), NORWAY (NOR) Berle Aurora Dønheim 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Surnadal TKD(ITF3130), NORWAY (NOR) Fiske Heidi 23250 Individual Female 12-14 years Pattern 1. Dan
        Surnadal TKD(ITF3130), NORWAY (NOR) Gravvold Una Langeland 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Surnadal TKD(ITF3130), NORWAY (NOR):   Total entries: 4         Total athletes 4
Trondheim TKD(ITF2673)
 NORWAY (NOR)
Holten Tina Katrin 25280 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Trondheim TKD(ITF2673), NORWAY (NOR) Sivertsvik Rita Moseng 25280 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Trondheim TKD(ITF2673), NORWAY (NOR):   Total entries: 2         Total athletes 2
Tønsberg TKD(ITF3099)
 NORWAY (NOR)
Kordu Lavin 15270 Individual Male 17-40 years Pattern 3. Dan
        Tønsberg TKD(ITF3099), NORWAY (NOR) Opedal Torfinn Katla 00000 Adapted Category
        Tønsberg TKD(ITF3099), NORWAY (NOR):   Total entries: 2         Total athletes 2
Voss TKD(ITF3283)
 NORWAY (NOR)
Herheim Johanne Blikberg 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Voss TKD(ITF3283), NORWAY (NOR) Timmers Puk 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Voss TKD(ITF3283), NORWAY (NOR) Voss TKD(Herheim, Timmers)   74570 Team Female 12-17 years Pre-Arranged Sparring 1.-3. Dan
        Voss TKD(ITF3283), NORWAY (NOR):   Total entries: 3         Total athletes 2
Federacion de Taekwon-Do Estilo ITF de la Republica del Paraguay(PA)
 PARAGUAY (PAR)
Esteche Tobias 14260 Individual Male 15-17 years Pattern 2. Dan
        Federacion de Taekwon-Do Estilo ITF de la Republica del Paraguay(PA), PARAGUAY (PAR) Moriya Naomi 25270 Individual Female 18-40 years Pattern 3. Dan
        Federacion de Taekwon-Do Estilo ITF de la Republica del Paraguay(PA), PARAGUAY (PAR):   Total entries: 2         Total athletes 2
ITFPHILNGB-BAGANI(ITF3298)
 PHILIPPINES (PHI)
Herrera Chad Levin P. 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        ITFPHILNGB-BAGANI(ITF3298), PHILIPPINES (PHI) Hong Michel May M. 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        ITFPHILNGB-BAGANI(ITF3298), PHILIPPINES (PHI) Hong Mich Shelley Mae M. 25250 Individual Female 18-40 years Pattern 1. Dan
        ITFPHILNGB-BAGANI(ITF3298), PHILIPPINES (PHI):   Total entries: 3         Total athletes 3
Ludowy Klub Sportowy Sparta Głubczyce(ITF2670)
 POLAND (POL)
Baran Daria 25240 Individual Female 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Ludowy Klub Sportowy Sparta Głubczyce(ITF2670), POLAND (POL) Bernas Martyna 24220 Individual Female 15-17 years Pattern 6.-5. Gup
        Ludowy Klub Sportowy Sparta Głubczyce(ITF2670), POLAND (POL) Brewus Nikola 23220 Individual Female 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Ludowy Klub Sportowy Sparta Głubczyce(ITF2670), POLAND (POL) Jablonska Olga 25250 Individual Female 18-40 years Pattern 1. Dan
        Ludowy Klub Sportowy Sparta Głubczyce(ITF2670), POLAND (POL) Jano Michal 15240 Individual Male 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Ludowy Klub Sportowy Sparta Głubczyce(ITF2670), POLAND (POL) Kleczewski Filip 13210 Individual Male 12-14 years Pattern 8.-7. Gup
        Ludowy Klub Sportowy Sparta Głubczyce(ITF2670), POLAND (POL) Niedojad Maja 22210 Individual Female -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Ludowy Klub Sportowy Sparta Głubczyce(ITF2670), POLAND (POL) Popczyk Pawel 13220 Individual Male 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Ludowy Klub Sportowy Sparta Głubczyce(ITF2670), POLAND (POL) Puk Zuzanna 23200 Individual Female 12-14 years Pattern 10.-9. Gup
        Ludowy Klub Sportowy Sparta Głubczyce(ITF2670), POLAND (POL) Slodkowska Zuzanna 23220 Individual Female 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Ludowy Klub Sportowy Sparta Głubczyce(ITF2670), POLAND (POL) Szymanska Karolina 23220 Individual Female 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Ludowy Klub Sportowy Sparta Głubczyce(ITF2670), POLAND (POL) Witek Tomasz 13220 Individual Male 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Ludowy Klub Sportowy Sparta Głubczyce(ITF2670), POLAND (POL) Wojtkowska Karolina 23220 Individual Female 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Ludowy Klub Sportowy Sparta Głubczyce(ITF2670), POLAND (POL) Wróbel Wiktoria 23220 Individual Female 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Ludowy Klub Sportowy Sparta Głubczyce(ITF2670), POLAND (POL):   Total entries: 14         Total athletes 14
Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.)
 POLAND (POL)
Dróżdż Bartosz 00000 Adapted Category
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Dróżdż Kamila 23210 Individual Female 12-14 years Pattern 8.-7. Gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Dróżdż Michał 00000 Adapted Category
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Dróżdż Szymon 00000 Adapted Category
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Kuć Natalia 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Michalik Julia 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL) Łuniewska Karolina 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        Miński Klub Sportowy Taekwon-do Mińsk Mazowiecki(MKST Mińsk Maz.), POLAND (POL):   Total entries: 7         Total athletes 7
Poznanski Sportowy Klub Taekwon-Do(ITF3056)
 POLAND (POL)
Domanski Karol 15240 Individual Male 18-40 years Pattern 2.-1. Gup
        Poznanski Sportowy Klub Taekwon-Do(ITF3056), POLAND (POL) Golebiewska Magdalena 23220 Individual Female 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Poznanski Sportowy Klub Taekwon-Do(ITF3056), POLAND (POL) Politanski Liwiusz 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Poznanski Sportowy Klub Taekwon-Do(ITF3056), POLAND (POL) Swider Julia 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        Poznanski Sportowy Klub Taekwon-Do(ITF3056), POLAND (POL) Terpinski Mateusz 14220 Individual Male 15-17 years Pattern 6.-5. Gup
        Poznanski Sportowy Klub Taekwon-Do(ITF3056), POLAND (POL) Wojcik Jaroslaw 15280 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Poznanski Sportowy Klub Taekwon-Do(ITF3056), POLAND (POL):   Total entries: 6         Total athletes 6
Buckie Taekwon-Do(ITF3062)
 SCOTLAND (SCO)
Croall Madison 22240 Individual Female -11 years Pattern 2.-1. Gup
        Buckie Taekwon-Do(ITF3062), SCOTLAND (SCO):   Total entries: 1         Total athletes 1
GMAC Martial Arts(ITF3066)
 SCOTLAND (SCO)
Athanasiadou Despina 26250 Individual Female 41+ years Pattern 1. Dan
        GMAC Martial Arts(ITF3066), SCOTLAND (SCO) Crooks Oliver 12210 Individual Male -11 years Pattern 8.-7. Gup
        GMAC Martial Arts(ITF3066), SCOTLAND (SCO) Fargnoli Donatella 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        GMAC Martial Arts(ITF3066), SCOTLAND (SCO) Ferguson Lorna 24260 Individual Female 15-17 years Pattern 2. Dan
        GMAC Martial Arts(ITF3066), SCOTLAND (SCO) GMAC Martial Arts(Fargnoli, Ferguson, McQuade, Singleton, Smillie)   74270 Team Female 12-17 years Pattern 1.-3. Dan
        GMAC Martial Arts(ITF3066), SCOTLAND (SCO) GMAC Martial Arts(Ferguson, Singleton)   74570 Team Female 12-17 years Pre-Arranged Sparring 1.-3. Dan
        GMAC Martial Arts(ITF3066), SCOTLAND (SCO) Krug Jakub 12220 Individual Male -11 years Pattern 6.-5. Gup
        GMAC Martial Arts(ITF3066), SCOTLAND (SCO) McAvoy Hayden 15260 Individual Male 18-40 years Pattern 2. Dan
        GMAC Martial Arts(ITF3066), SCOTLAND (SCO) McQuade Morgan 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        GMAC Martial Arts(ITF3066), SCOTLAND (SCO) Singleton Jaimie 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        GMAC Martial Arts(ITF3066), SCOTLAND (SCO) Smillie Ellie 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        GMAC Martial Arts[1](ITF3066[1]), SCOTLAND (SCO):   Total entries: 11         Total athletes 9
Master Hutton Fitness(ITF2274)
 SCOTLAND (SCO)
Lobban Jack 15250 Individual Male 18-40 years Pattern 1. Dan
        Master Hutton Fitness(ITF2274), SCOTLAND (SCO) Stirling Abigail 25250 Individual Female 18-40 years Pattern 1. Dan
        Master Hutton Fitness(ITF2274), SCOTLAND (SCO) Stirling Reece 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Master Hutton Fitness[3](ITF2274[3]), SCOTLAND (SCO):   Total entries: 3         Total athletes 3
NTA(ITF3086)
 SCOTLAND (SCO)
Baxter Ian 16230 Individual Male 41+ years Pattern 4.-3. Gup
        NTA(ITF3086), SCOTLAND (SCO) Boydell Ethan 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        NTA(ITF3086), SCOTLAND (SCO) Boydell Zak 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        NTA(ITF3086), SCOTLAND (SCO) Brett Eilidh 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        NTA(ITF3086), SCOTLAND (SCO) Brett Harvey 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        NTA(ITF3086), SCOTLAND (SCO) Cox Amanda 26240 Individual Female 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        NTA(ITF3086), SCOTLAND (SCO) Cox Cerys 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        NTA(ITF3086), SCOTLAND (SCO) Cox Darryl 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        NTA(ITF3086), SCOTLAND (SCO) Forbes Olivia 23230 Individual Female 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        NTA(ITF3086), SCOTLAND (SCO) Irvine Christopher 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        NTA(ITF3086), SCOTLAND (SCO) Irvine Matthew 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        NTA(ITF3086), SCOTLAND (SCO) Martin Brandon 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        NTA(ITF3086), SCOTLAND (SCO) Martin Jaxon 12240 Individual Male -11 years Pattern 2.-1. Gup
        NTA(ITF3086), SCOTLAND (SCO) Martin Samantha 26240 Individual Female 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        NTA(ITF3086), SCOTLAND (SCO) Shaw Gavin 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        NTA(ITF3086), SCOTLAND (SCO) Shaw Jack 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        NTA(ITF3086), SCOTLAND (SCO) Somers Callum 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        NTA(ITF3086), SCOTLAND (SCO):   Total entries: 17         Total athletes 17
Tae-Lo(ITF3134)
 SERBIA (SRB)
Lukic Ljubomir 14260 Individual Male 15-17 years Pattern 2. Dan
        Tae-Lo(ITF3134), SERBIA (SRB) Matic Dejan 15270 Individual Male 17-40 years Pattern 3. Dan
        Tae-Lo(ITF3134), SERBIA (SRB) Obradovic Tamara 24240 Individual Female 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Tae-Lo(ITF3134), SERBIA (SRB):   Total entries: 3         Total athletes 3
Eskilstuna TKD(ITF3296)
 SWEDEN (SWE)
Cronhielm Ella 22230 Individual Female -11 years Pattern 4.-3. Gup
        Eskilstuna TKD(ITF3296), SWEDEN (SWE) Cronhielm Isabelle 22200 Individual Female -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Eskilstuna TKD(ITF3296), SWEDEN (SWE) Cronhielm William 12230 Individual Male -11 years Pattern 3.-4. Gup
        Eskilstuna TKD(ITF3296), SWEDEN (SWE) Humbla Linnéa 23220 Individual Female 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        Eskilstuna TKD(ITF3296), SWEDEN (SWE) Lundkvist Anna 22220 Individual Female -11 years Pattern 6.-5. Gup
        Eskilstuna TKD(ITF3296), SWEDEN (SWE) Lundkvist Karl 12200 Individual Male -11 years Pattern 10.-9. Gup
        Eskilstuna TKD(ITF3296), SWEDEN (SWE) Nilsson Emil 12210 Individual Male -11 years Pattern 8.-7. Gup
        Eskilstuna TKD(ITF3296), SWEDEN (SWE) Talman Mika 13210 Individual Male 12-14 years Pattern 8.-7. Gup
        Eskilstuna TKD(ITF3296), SWEDEN (SWE):   Total entries: 8         Total athletes 8
Jönköping TKD(ITF2919)
 SWEDEN (SWE)
Asalya Hassan 15230 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-3. Gup
        Jönköping TKD(ITF2919), SWEDEN (SWE) Brajle Morris 13230 Individual Male 12-14 years Pattern 4.-3. Gup
        Jönköping TKD(ITF2919), SWEDEN (SWE) Hovelius Maria 25280 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Jönköping TKD(ITF2919), SWEDEN (SWE) Jönköping TKD(Lundin, Wyon)   75580 Team Female 18+ years Pre-Arranged Sparring 1.-6. Dan
        Jönköping TKD(ITF2919), SWEDEN (SWE) Jönköping TKD(Salja, Wyon)   55580 Team Mixed 18+ years Pre-Arranged Sparring 1.-6. Dan
        Jönköping TKD(ITF2919), SWEDEN (SWE) Lundin Filippa 25260 Individual Female 18-40 years Pattern 2. Dan
        Jönköping TKD(ITF2919), SWEDEN (SWE) Ohlsson Rebecca 24240 Individual Female 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        Jönköping TKD(ITF2919), SWEDEN (SWE) Salja Adis 15250 Individual Male 18-40 years Pattern 1. Dan
        Jönköping TKD(ITF2919), SWEDEN (SWE) Wyon Emma 25250 Individual Female 18-40 years Pattern 1. Dan
        Jönköping TKD(ITF2919), SWEDEN (SWE):   Total entries: 9         Total athletes 7
Torslanda TKD(ITF3269)
 SWEDEN (SWE)
Holmblad Rasmus 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        Torslanda TKD(ITF3269), SWEDEN (SWE):   Total entries: 1         Total athletes 1
Trinidad & Tobago AA(ITF69)
 TRINIDAD AND TOBAGO (TTO)
Dindial Saanvi 02270 Individual -11 years Pattern Dan
        Trinidad & Tobago AA(ITF69), TRINIDAD AND TOBAGO (TTO) Eugene Franisbel 02270 Individual -11 years Pattern Dan
        Trinidad & Tobago AA(ITF69), TRINIDAD AND TOBAGO (TTO):   Total entries: 2         Total athletes 2
TKD Impact(ITF2473)
 UNITED KINGDOM (GBR)
Raman Safae 25250 Individual Female 18-40 years Pattern 1. Dan
        TKD Impact(ITF2473), UNITED KINGDOM (GBR) Yin Jonty 15250 Individual Male 18-40 years Pattern 1. Dan
        TKD Impact[5](ITF2473[5]), UNITED KINGDOM (GBR):   Total entries: 2         Total athletes 2
Apollo Beach Martial Arts Club(ITF2647)
 UNITED STATES (USA)
Tanny Ethan 02270 Individual -11 years Pattern Dan
        Apollo Beach Martial Arts Club(ITF2647), UNITED STATES (USA) Tanny Kimberly 25280 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Apollo Beach Martial Arts Club(ITF2647), UNITED STATES (USA):   Total entries: 2         Total athletes 2
Figueroa Taekwon-Do(ITF3087)
 UNITED STATES (USA)
Figueroa Ariella 25280 Individual Female 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Figueroa Taekwon-Do(ITF3087), UNITED STATES (USA):   Total entries: 1         Total athletes 1
JSK Taekwon-Do LLC(ITF2904)
 UNITED STATES (USA)
Burton Joshua 15270 Individual Male 17-40 years Pattern 3. Dan
        JSK Taekwon-Do LLC(ITF2904), UNITED STATES (USA) Carroll Christopher 16240 Individual Male 41+ years Pattern 2.-1. Gup
        JSK Taekwon-Do LLC(ITF2904), UNITED STATES (USA) Carroll Grant 02270 Individual -11 years Pattern Dan
        JSK Taekwon-Do LLC(ITF2904), UNITED STATES (USA) Curry Seth 15270 Individual Male 17-40 years Pattern 3. Dan
        JSK Taekwon-Do LLC(ITF2904), UNITED STATES (USA) Herstad Nathalie 24250 Individual Female 15-17 years Pattern 1. Dan
        JSK Taekwon-Do LLC(ITF2904), UNITED STATES (USA) Johnson Nicholas 13250 Individual Male 12-14 years Pattern 1. Dan
        JSK Taekwon-Do LLC(ITF2904), UNITED STATES (USA) JSK Taekwon-Do LLC(Herstad, Pacheco)   74570 Team Female 12-17 years Pre-Arranged Sparring 1.-3. Dan
        JSK Taekwon-Do LLC(ITF2904), UNITED STATES (USA) Karstadt Cameron 23250 Individual Female 12-14 years Pattern 1. Dan
        JSK Taekwon-Do LLC(ITF2904), UNITED STATES (USA) Karstadt Joseph 15280 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        JSK Taekwon-Do LLC(ITF2904), UNITED STATES (USA) Lalani Isha 22240 Individual Female -11 years Pattern 2.-1. Gup
        JSK Taekwon-Do LLC(ITF2904), UNITED STATES (USA) Myers-Haeussler Bryce 15270 Individual Male 17-40 years Pattern 3. Dan
        JSK Taekwon-Do LLC(ITF2904), UNITED STATES (USA) Myers-Haeussler Scott 15270 Individual Male 17-40 years Pattern 3. Dan
        JSK Taekwon-Do LLC(ITF2904), UNITED STATES (USA) Myszko Leon 12240 Individual Male -11 years Pattern 2.-1. Gup
        JSK Taekwon-Do LLC(ITF2904), UNITED STATES (USA) Norris Karis 23240 Individual Female 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        JSK Taekwon-Do LLC(ITF2904), UNITED STATES (USA) Pacheco Eva 03260 Individual 12-14 years Pattern 2. Dan
        JSK Taekwon-Do LLC(ITF2904), UNITED STATES (USA):   Total entries: 15         Total athletes 14
AIT(ITF3225)
 URUGUAY (URU)
Calero Lukas 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        AIT(ITF3225), URUGUAY (URU) Calisto Juan 15230 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-3. Gup
        AIT(ITF3225), URUGUAY (URU) Franco Joaquin 13220 Individual Male 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        AIT(ITF3225), URUGUAY (URU) Galmes Camila 23220 Individual Female 12-14 years Pattern 6.-5. Gup
        AIT(ITF3225), URUGUAY (URU) Laulhe Ignacioi 13240 Individual Male 12-14 years Pattern 2.-1. Gup
        AIT(ITF3225), URUGUAY (URU) Lorenzo Sebastian 15220 Individual Male 18-40 years Pattern 6.-5. Gup
        AIT(ITF3225), URUGUAY (URU) Ramirez Marcos 14240 Individual Male 15-17 years Pattern 2.-1. Gup
        AIT(ITF3225), URUGUAY (URU) Simone Lucca 14260 Individual Male 15-17 years Pattern 2. Dan
        AIT(ITF3225), URUGUAY (URU):   Total entries: 8         Total athletes 8
KOGURYO(ITF3114)
 URUGUAY (URU)
Cardozo Nahuel 14250 Individual Male 15-17 years Pattern 1. Dan
        KOGURYO[3](ITF3114[3]), URUGUAY (URU):   Total entries: 1         Total athletes 1
Cardiff Martial Arts(ITF3297)
 WALES (WAL)
McCabe Kevin 15280 Individual Male 18-40 years Pattern 4.-6. Dan
        Cardiff Martial Arts(ITF3297), WALES (WAL):   Total entries: 1         Total athletes 1

        Teams: 124        Total entries: 928        Total athletes: 910

              
Privacy statement | GTC |  Imprint

SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-07-20 14:22:05 CEST +02:00)