All entries of this event
XI. SPIRIT OPEN 2022
Search:
Team
Entries
Categories
Algyői Sportkör ITF Taekwon-do Szakosztály(ASK)
HUNGARY (HUN)
Czine Bendegúz
PT010 Child male power test
Algyői Sportkör ITF Taekwon-do Szakosztály(ASK), HUNGARY (HUN)
Czine Bendegúz
SP740 Child male sparring 5. group
Algyői Sportkör ITF Taekwon-do Szakosztály(ASK), HUNGARY (HUN)
Kiss Ákos
PT030 Cadet male power test
Algyői Sportkör ITF Taekwon-do Szakosztály(ASK), HUNGARY (HUN)
Kiss Ákos
SP170 Cadet2 male sparring 42-48 kg
Algyői Sportkör ITF Taekwon-do Szakosztály(ASK), HUNGARY (HUN)
Kiss Ákos
ST030 Cadet male special techniques test G1
Algyői Sportkör ITF Taekwon-do Szakosztály(ASK), HUNGARY (HUN)
Kiss Levente
P170 Junior male pattern I. dan
Algyői Sportkör ITF Taekwon-do Szakosztály(ASK), HUNGARY (HUN)
Kiss Levente
SP420 Junior male sparring 50-56 kg
Algyői Sportkör ITF Taekwon-do Szakosztály(ASK), HUNGARY (HUN)
Kiss Zsolt
PT010 Child male power test
Algyői Sportkör ITF Taekwon-do Szakosztály(ASK), HUNGARY (HUN)
Kiss Zsolt
SP750 Child male sparring 6. group
Algyői Sportkör ITF Taekwon-do Szakosztály(ASK), HUNGARY (HUN): Total entries: 9 Total athletes 4
Bajnai Kick-Box SzSE.(BKBSzSE)
HUNGARY (HUN)
Hudoba Bence
SP750 Child male sparring 6. group
Bajnai Kick-Box SzSE.(BKBSzSE), HUNGARY (HUN)
Marschall Viktor
SP430 Junior male sparring 56-62 kg
Bajnai Kick-Box SzSE.(BKBSzSE), HUNGARY (HUN)
Varga Zsombor
SP420 Junior male sparring 50-56 kg
Bajnai Kick-Box SzSE.(BKBSzSE), HUNGARY (HUN): Total entries: 3 Total athletes 3
Barátság Sportegyesület(Barátság S.E.)
HUNGARY (HUN)
Berki Viktória
P210 Junior female pattern 4-1 gup
Barátság Sportegyesület(Barátság S.E.), HUNGARY (HUN)
Berki Viktória
SP480 Junior female sparring 45-50 kg
Barátság Sportegyesület(Barátság S.E.), HUNGARY (HUN)
Ecsédi Zsolt
P150 Junior male pattern 8-5 gup
Barátság Sportegyesület(Barátság S.E.), HUNGARY (HUN)
Ecsédi Zsolt
SP440 Junior male sparring 62-68 kg
Barátság Sportegyesület(Barátság S.E.), HUNGARY (HUN)
Kurunczi Noémi
P120 Cadet female pattern 6-4 gup
Barátság Sportegyesület(Barátság S.E.), HUNGARY (HUN)
Marosin Bella
P130 Cadet female pattern 3-1 gup
Barátság Sportegyesület(Barátság S.E.), HUNGARY (HUN)
Mezei Nikolett
SP620 Senior female sparring 62-68 kg
Barátság Sportegyesület(Barátság S.E.), HUNGARY (HUN)
Mezei Nikolett
ST080 Senior female special techniques test
Barátság Sportegyesület(Barátság S.E.), HUNGARY (HUN)
Tóth Lajos
P090 Cadet male pattern 3-1 gup
Barátság Sportegyesület(Barátság S.E.), HUNGARY (HUN)
Tóth Lajos
SP190 Cadet2 male sparring 55-62 kg
Barátság Sportegyesület(Barátság S.E.), HUNGARY (HUN): Total entries: 10 Total athletes 6
Budapesti Tigrisek SE(Tigers)
HUNGARY (HUN)
Balás Benett
SP700 Child male sparring 1. group
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Budapesti Tigrisek SE felnőtt(Nagy-Varga, Nagy-Varga)
PA030 Pre-arranged free sparring
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Budapesti Tigrisek SE ifi(Horváth, Vailer)
PA030 Pre-arranged free sparring
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Gárdonyi Bálint
P150 Junior male pattern 8-5 gup
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Gárdonyi Bálint
SP420 Junior male sparring 50-56 kg
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Gervai Milán
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Gervai Milán
SP200 Cadet2 male sparring 62+ kg
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Gervai Milán
ST030 Cadet male special techniques test G2
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Gondás Martin
P150 Junior male pattern 8-5 gup
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Gondás Martin
SP460 Junior male sparring 75+ kg
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Horváth Anna Eszter
P210 Junior female pattern 4-1 gup
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Kardos Zsolt
P370 Veteran male pattern 8-1 gup
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Kovács Anna Viola
P110 Cadet female pattern 9-7 gup
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Kovács Anna Viola
SP310 Cadet1 female sparring 44+ kg
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Mireisz Tibor
P370 Veteran male pattern 8-1 gup
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Nagy-Varga Bence
P160 Junior male pattern 4-1 gup
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Nagy-Varga Bence
SP440 Junior male sparring 62-68 kg
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Nagy-Varga Csenge
P320 Senior female pattern 4-1 gup
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Nas Levente
P080 Cadet male pattern 6-4 gup
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Nas Levente
SP110 Cadet1 male sparring -30 kg
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Nas Timur
P020 Child male pattern 6-4 gup
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Nas Timur
PT010 Child male power test
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Nas Timur
SP710 Child male sparring 2. group
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Nas Timur
ST010 Child male special techniques test G1
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Pataki Marcell
SP160 Cadet2 male sparring -42 kg
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Simon Gábor
P080 Cadet male pattern 6-4 gup
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Simon Gábor
SP130 Cadet1 male sparring 35-42 kg
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Solymosi Hanna Zoé
P130 Cadet female pattern 3-1 gup
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Solymosi Hanna Zoé
SP340 Cadet2 female sparring 44-50 kg
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Trepka Zsolt
P080 Cadet male pattern 6-4 gup
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Trepka Zsolt
SP130 Cadet1 male sparring 35-42 kg
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Vailer Éva
P210 Junior female pattern 4-1 gup
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN)
Vailer Éva
SP470 Junior female sparring -45 kg
Budapesti Tigrisek SE(Tigers), HUNGARY (HUN): Total entries: 33 Total athletes 17
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY)
HUNGARY (HUN)
Cserni Tamás
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN)
Cserni Tamás
SP200 Cadet2 male sparring 62+ kg
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN)
Karakai Csengele
P200 Junior female pattern 8-5 gup
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN)
Karakai Csengele
SP470 Junior female sparring -45 kg
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN)
Karakai Lívia
P200 Junior female pattern 8-5 gup
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN)
Karakai Lívia
SP470 Junior female sparring -45 kg
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN)
Kisfalvi Nóra
P120 Cadet female pattern 6-4 gup
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN)
Kisfalvi Nóra
PT040 Cadet female power test
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN)
Nagy Richárd
P280 Senior male pattern II. dan
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN)
Nagy Richárd
SP560 Senior male sparring 70-78 kg
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN)
Pataki Bianka
P210 Junior female pattern 4-1 gup
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN)
Poós Noa
P120 Cadet female pattern 6-4 gup
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN)
Poós Noa
PT040 Cadet female power test
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN)
Poós Noa
SP300 Cadet1 female sparring 38-44 kg
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN)
Poós Noa
ST040 Cadet female special techniques test G1
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN)
Vilics Gréta Mária
P110 Cadet female pattern 9-7 gup
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN)
Vilics Gréta Mária
PT040 Cadet female power test
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN)
Vilics Gréta Mária
SP290 Cadet1 female sparring 32-38 kg
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN)
Vilics Gréta Mária
ST040 Cadet female special techniques test G1
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN)
Vojtek Szilveszter
P260 Senior male pattern 4-1 gup
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN)
Vojtek Szilveszter
SP570 Senior male sparring 78-85 kg
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN)
Vojtek Szilveszter
ST070 Senior male special techniques test
Buday Taekwon-do Klub(BUDAY), HUNGARY (HUN): Total entries: 22 Total athletes 9
Darazsak Taekwon-Do Klub(DARAZSAK)
HUNGARY (HUN)
Farkas Levente
P270 Senior male pattern I. dan
Darazsak Taekwon-Do Klub(DARAZSAK), HUNGARY (HUN)
Farkas Levente
SP560 Senior male sparring 70-78 kg
Darazsak Taekwon-Do Klub(DARAZSAK), HUNGARY (HUN)
Kerekes Zsombor
P160 Junior male pattern 4-1 gup
Darazsak Taekwon-Do Klub(DARAZSAK), HUNGARY (HUN)
Kerekes Zsombor
SP410 Junior male sparring -50 kg
Darazsak Taekwon-Do Klub(DARAZSAK), HUNGARY (HUN)
Kovacsik Zétény
SP420 Junior male sparring 50-56 kg
Darazsak Taekwon-Do Klub(DARAZSAK), HUNGARY (HUN)
Lennert János
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
Darazsak Taekwon-Do Klub(DARAZSAK), HUNGARY (HUN)
Lennert János
PT030 Cadet male power test
Darazsak Taekwon-Do Klub(DARAZSAK), HUNGARY (HUN)
Lennert János
SP160 Cadet2 male sparring -42 kg
Darazsak Taekwon-Do Klub(DARAZSAK), HUNGARY (HUN)
Papp Dominik
P160 Junior male pattern 4-1 gup
Darazsak Taekwon-Do Klub(DARAZSAK), HUNGARY (HUN)
Papp Dominik
SP430 Junior male sparring 56-62 kg
Darazsak Taekwon-Do Klub(DARAZSAK), HUNGARY (HUN)
Polgár Ármin
PT030 Cadet male power test
Darazsak Taekwon-Do Klub(DARAZSAK), HUNGARY (HUN)
Polgár Ármin
SP200 Cadet2 male sparring 62+ kg
Darazsak Taekwon-Do Klub(DARAZSAK), HUNGARY (HUN)
Rose Tacey Leah
P110 Cadet female pattern 9-7 gup
Darazsak Taekwon-Do Klub(DARAZSAK), HUNGARY (HUN)
Rose Tacey Leah
PT040 Cadet female power test
Darazsak Taekwon-Do Klub(DARAZSAK), HUNGARY (HUN)
Rose Tacey Leah
SP350 Cadet2 female sparring 50-55 kg
Darazsak Taekwon-Do Klub(DARAZSAK), HUNGARY (HUN)
Rose Tacey Leah
ST040 Cadet female special techniques test G2
Darazsak Taekwon-Do Klub(DARAZSAK), HUNGARY (HUN)
Végh Róbert
P080 Cadet male pattern 6-4 gup
Darazsak Taekwon-Do Klub(DARAZSAK), HUNGARY (HUN)
Végh Róbert
PT030 Cadet male power test
Darazsak Taekwon-Do Klub(DARAZSAK), HUNGARY (HUN)
Végh Róbert
SP200 Cadet2 male sparring 62+ kg
Darazsak Taekwon-Do Klub(DARAZSAK), HUNGARY (HUN): Total entries: 19 Total athletes 8
Esztergomi Kick-box SE(EKBSE)
HUNGARY (HUN)
Szachán Bolivar
SP570 Senior male sparring 78-85 kg
Esztergomi Kick-box SE(EKBSE), HUNGARY (HUN)
Tóth Anna
SP500 Junior female sparring 55-60 kg
Esztergomi Kick-box SE(EKBSE), HUNGARY (HUN): Total entries: 2 Total athletes 2
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu)
HUNGARY (HUN)
Bertalan Anna
P120 Cadet female pattern 6-4 gup
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Bertalan Anna
PT040 Cadet female power test
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Borbás Bianka Antónia
P210 Junior female pattern 4-1 gup
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Borbás Bianka Antónia
PT060 Junior female power test
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Borbás Bianka Antónia
SP510 Junior female sparring 60-65 kg
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Borbás Bianka Antónia
ST060 Junior female special techniques test
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Böröndi Zsombor
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Böröndi Zsombor
SP160 Cadet2 male sparring -42 kg
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Homolya Alíz
P120 Cadet female pattern 6-4 gup
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Homolya Péter
P250 Senior male pattern 8-5 gup
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Justin Alíz
P060 Child female pattern 3-1 gup
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Justin Alíz
PT020 Child female power test
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Justin Alíz
SP920 Child female sparring 2. group
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Justin Alíz
ST020 Child female special techniques test
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Justin Zalán
P090 Cadet male pattern 3-1 gup
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Justin Zalán
PT030 Cadet male power test
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Justin Zalán
SP190 Cadet2 male sparring 55-62 kg
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Justin Zalán
ST030 Cadet male special techniques test G1
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Kányai Léna
P050 Child female pattern 6-4 gup
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Kányai Léna
PT020 Child female power test
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Kányai Léna
SP910 Child female sparring 1. group
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Kányai Léna
ST020 Child female special techniques test
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Kányai Szebasztián
P090 Cadet male pattern 3-1 gup
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Kányai Szebasztián
PT030 Cadet male power test
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Kányai Szebasztián
SP130 Cadet1 male sparring 35-42 kg
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Kányai Szebasztián
ST030 Cadet male special techniques test G1
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Nyemcsok Ádám
P250 Senior male pattern 8-5 gup
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Nyemcsok Ádám
SP570 Senior male sparring 78-85 kg
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Nyemcsok Ádin
P010 Child male pattern 10-7 gup
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Nyemcsok Ádin
PT010 Child male power test
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Nyemcsok Ádin
SP760 Child male sparring 7. group
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Nyemcsok Ádin
ST010 Child male special techniques test G2
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Nyemcsok Dorián
P010 Child male pattern 10-7 gup
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Nyemcsok Dorián
SP700 Child male sparring 1. group
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Nyemcsok Noel
P080 Cadet male pattern 6-4 gup
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Nyemcsok Noel
SP170 Cadet2 male sparring 42-48 kg
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Nyemcsok Noel
ST030 Cadet male special techniques test G2
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Pápai Zoé
P060 Child female pattern 3-1 gup
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Pápai Zoé
PT020 Child female power test
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Pápai Zoé
ST020 Child female special techniques test
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Szabó Máté
P010 Child male pattern 10-7 gup
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Szabó Máté
PT010 Child male power test
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Szabó Máté
SP760 Child male sparring 7. group
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Szabó Máté
ST010 Child male special techniques test G2
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Taliánné Baksa Hajnalka
P310 Senior female pattern 8-5 gup
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Térmeg Ákos
P080 Cadet male pattern 6-4 gup
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Térmeg Ákos
PT030 Cadet male power test
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Térmeg Ákos
ST030 Cadet male special techniques test G1
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Térmeg Sára
P130 Cadet female pattern 3-1 gup
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Térmeg Sára
PT040 Cadet female power test
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Térmeg Sára
SP290 Cadet1 female sparring 32-38 kg
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Térmeg Sára
ST040 Cadet female special techniques test G1
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Vincze Botond
P090 Cadet male pattern 3-1 gup
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Vincze Botond
PT030 Cadet male power test
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Vincze Botond
SP130 Cadet1 male sparring 35-42 kg
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN)
Vincze Botond
ST030 Cadet male special techniques test G2
Farkasodu Taekwondo Klub(Farkasodu), HUNGARY (HUN): Total entries: 56 Total athletes 19
Főnix Taekwon-do Egyesület(Főnix TKD SE)
HUNGARY (HUN)
Borbély Péter
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
Főnix Taekwon-do Egyesület(Főnix TKD SE), HUNGARY (HUN)
Borbély Péter
SP110 Cadet1 male sparring -30 kg
Főnix Taekwon-do Egyesület(Főnix TKD SE), HUNGARY (HUN)
Fekete Milán
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
Főnix Taekwon-do Egyesület(Főnix TKD SE), HUNGARY (HUN)
Fekete Milán
SP150 Cadet1 male sparring 48+ kg
Főnix Taekwon-do Egyesület(Főnix TKD SE), HUNGARY (HUN)
Ignácz Dávid
P080 Cadet male pattern 6-4 gup
Főnix Taekwon-do Egyesület(Főnix TKD SE), HUNGARY (HUN)
Ignácz Dávid
SP190 Cadet2 male sparring 55-62 kg
Főnix Taekwon-do Egyesület(Főnix TKD SE), HUNGARY (HUN)
Szamosi Ádám
P090 Cadet male pattern 3-1 gup
Főnix Taekwon-do Egyesület(Főnix TKD SE), HUNGARY (HUN)
Szamosi Ádám
SP120 Cadet1 male sparring 30-35 kg
Főnix Taekwon-do Egyesület(Főnix TKD SE), HUNGARY (HUN)
Szamosi Anna
P050 Child female pattern 6-4 gup
Főnix Taekwon-do Egyesület(Főnix TKD SE), HUNGARY (HUN)
Szamosi Anna
SP910 Child female sparring 1. group
Főnix Taekwon-do Egyesület(Főnix TKD SE), HUNGARY (HUN)
Szövetes Milán
P010 Child male pattern 10-7 gup
Főnix Taekwon-do Egyesület(Főnix TKD SE), HUNGARY (HUN)
Szövetes Milán
SP720 Child male sparring 3. group
Főnix Taekwon-do Egyesület(Főnix TKD SE), HUNGARY (HUN): Total entries: 12 Total athletes 6
Győri Sárkányok SE(Győri Sárkányok SE)
HUNGARY (HUN)
Győri Sárkányok SE(Kovács, Takács)
PA030 Pre-arranged free sparring
Győri Sárkányok SE(Győri Sárkányok SE), HUNGARY (HUN)
Győri Sárkányok SE(Szalai, Szilassi-Horváth)
PA030 Pre-arranged free sparring
Győri Sárkányok SE(Győri Sárkányok SE), HUNGARY (HUN)
Kovács Kíra
P200 Junior female pattern 8-5 gup
Győri Sárkányok SE(Győri Sárkányok SE), HUNGARY (HUN)
Kovács Kíra
ST060 Junior female special techniques test
Győri Sárkányok SE(Győri Sárkányok SE), HUNGARY (HUN)
Szalai Maja
P350 Senior female pattern III. dan
Győri Sárkányok SE(Győri Sárkányok SE), HUNGARY (HUN)
Takács Bálint Marcell
P170 Junior male pattern I. dan
Győri Sárkányok SE(Győri Sárkányok SE), HUNGARY (HUN)
Takács Bálint Marcell
ST050 Junior male special techniques test
Győri Sárkányok SE(Győri Sárkányok SE), HUNGARY (HUN): Total entries: 7 Total athletes 4
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend)
HUNGARY (HUN)
Bíró Levente
P010 Child male pattern 10-7 gup
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Bíró Levente
PT010 Child male power test
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Bíró Levente
ST010 Child male special techniques test G2
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Csizmadia Boróka
P110 Cadet female pattern 9-7 gup
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Csizmadia Boróka
PT040 Cadet female power test
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Csizmadia Boróka
ST040 Cadet female special techniques test G1
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Darnai János
P280 Senior male pattern II. dan
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Fusz Márton
P010 Child male pattern 10-7 gup
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Fusz-Rózsás Katalin
P310 Senior female pattern 8-5 gup
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Horzov Maxym
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Horzov Maxym
PT030 Cadet male power test
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Máté Olivér
P090 Cadet male pattern 3-1 gup
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Máté Olivér
PT030 Cadet male power test
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Máté Olivér
SP160 Cadet2 male sparring -42 kg
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Máté Olivér
ST030 Cadet male special techniques test G2
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Papp Levente
P080 Cadet male pattern 6-4 gup
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Papp Levente
PT030 Cadet male power test
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Prebszl Arnold
P160 Junior male pattern 4-1 gup
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Prebszl Arnold
PT050 Junior male power test
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Prebszl Arnold
SP440 Junior male sparring 62-68 kg
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Prebszl Hunor
P010 Child male pattern 10-7 gup
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Prebszl Olivér
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Prebszl Olivér
PT030 Cadet male power test
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Prebszl Olivér
ST030 Cadet male special techniques test G1
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Sebesi Tamás
P080 Cadet male pattern 6-4 gup
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Sebesi Tamás
PT030 Cadet male power test
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Sebesi Tamás
ST030 Cadet male special techniques test G1
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Solymosi Noel
P010 Child male pattern 10-7 gup
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Solymosi Noel
PT010 Child male power test
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Solymosi Noel
ST010 Child male special techniques test G1
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Szabó Levente
P160 Junior male pattern 4-1 gup
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Szabó Levente
PT050 Junior male power test
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Szabó Levente
SP430 Junior male sparring 56-62 kg
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Szabó Levente
ST050 Junior male special techniques test
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Szigetfy Dominik
P080 Cadet male pattern 6-4 gup
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Szigetfy Dominik
PT030 Cadet male power test
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Szigetfy Dominik
SP190 Cadet2 male sparring 55-62 kg
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN)
Szigetfy Dominik
ST030 Cadet male special techniques test G2
Herendi Taekwon-dosok Baráti egyesülete(Herend), HUNGARY (HUN): Total entries: 38 Total athletes 15
Hódmezővásárhelyi ITF Taekwon-do Klub(Hmvhely TKD)
HUNGARY (HUN)
Földesi Zoltán
PT030 Cadet male power test
Hódmezővásárhelyi ITF Taekwon-do Klub(Hmvhely TKD), HUNGARY (HUN)
Földesi Zoltán
SP120 Cadet1 male sparring 30-35 kg
Hódmezővásárhelyi ITF Taekwon-do Klub(Hmvhely TKD), HUNGARY (HUN)
Nagy Dávid
PT030 Cadet male power test
Hódmezővásárhelyi ITF Taekwon-do Klub(Hmvhely TKD), HUNGARY (HUN)
Nagy Dávid
SP190 Cadet2 male sparring 55-62 kg
Hódmezővásárhelyi ITF Taekwon-do Klub(Hmvhely TKD), HUNGARY (HUN)
Nagy Dávid
ST030 Cadet male special techniques test G2
Hódmezővásárhelyi ITF Taekwon-do Klub(Hmvhely TKD), HUNGARY (HUN)
Szentpéteri Vitéz Levente
PT030 Cadet male power test
Hódmezővásárhelyi ITF Taekwon-do Klub(Hmvhely TKD), HUNGARY (HUN)
Szentpéteri Vitéz Levente
SP180 Cadet2 male sparring 48-55 kg
Hódmezővásárhelyi ITF Taekwon-do Klub(Hmvhely TKD), HUNGARY (HUN)
Szentpéteri Vitéz Levente
ST030 Cadet male special techniques test G2
Hódmezővásárhelyi ITF Taekwon-do Klub(Hmvhely TKD), HUNGARY (HUN): Total entries: 8 Total athletes 3
Hullámtörők TKD Klub(Hullámtörők TKD Klub)
HUNGARY (HUN)
Beraczkai Bendegúz
P010 Child male pattern 10-7 gup
Hullámtörők TKD Klub(Hullámtörők TKD Klub), HUNGARY (HUN)
Farkas Zoltán
P370 Veteran male pattern 8-1 gup
Hullámtörők TKD Klub(Hullámtörők TKD Klub), HUNGARY (HUN)
Gábor Alma
P210 Junior female pattern 4-1 gup
Hullámtörők TKD Klub(Hullámtörők TKD Klub), HUNGARY (HUN)
Gábor Alma
SP510 Junior female sparring 60-65 kg
Hullámtörők TKD Klub(Hullámtörők TKD Klub), HUNGARY (HUN)
Gál Dominik
P160 Junior male pattern 4-1 gup
Hullámtörők TKD Klub(Hullámtörők TKD Klub), HUNGARY (HUN)
Huszár Vanda
P210 Junior female pattern 4-1 gup
Hullámtörők TKD Klub(Hullámtörők TKD Klub), HUNGARY (HUN)
Huszár Viktória
P120 Cadet female pattern 6-4 gup
Hullámtörők TKD Klub(Hullámtörők TKD Klub), HUNGARY (HUN)
Kováts Éva
P320 Senior female pattern 4-1 gup
Hullámtörők TKD Klub(Hullámtörők TKD Klub), HUNGARY (HUN)
Lakatos Réka
P200 Junior female pattern 8-5 gup
Hullámtörők TKD Klub(Hullámtörők TKD Klub), HUNGARY (HUN)
Nagy Eszter
P200 Junior female pattern 8-5 gup
Hullámtörők TKD Klub(Hullámtörők TKD Klub), HUNGARY (HUN): Total entries: 10 Total athletes 9
Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub(Corvin TKD)
HUNGARY (HUN)
Barta Dorina
P220 Junior female pattern I. dan
Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub(Corvin TKD), HUNGARY (HUN)
Barta Dorina
PT060 Junior female power test
Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub(Corvin TKD), HUNGARY (HUN)
Barta Dorina
SP500 Junior female sparring 55-60 kg
Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub(Corvin TKD), HUNGARY (HUN)
Bihari Iringó
P200 Junior female pattern 8-5 gup
Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub(Corvin TKD), HUNGARY (HUN)
Castillo-Tamás Joaquin Felipe
PT030 Cadet male power test
Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub(Corvin TKD), HUNGARY (HUN)
Castillo-Tamás Joaquin Felipe
SP180 Cadet2 male sparring 48-55 kg
Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub(Corvin TKD), HUNGARY (HUN)
Cseresznyés Lea
P210 Junior female pattern 4-1 gup
Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub(Corvin TKD), HUNGARY (HUN)
Cseresznyés Lea
SP470 Junior female sparring -45 kg
Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub(Corvin TKD), HUNGARY (HUN)
Cseresznyés Lea
ST060 Junior female special techniques test
Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub(Corvin TKD), HUNGARY (HUN)
Farkas Csenge
P130 Cadet female pattern 3-1 gup
Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub(Corvin TKD), HUNGARY (HUN)
Farkas Csenge
SP350 Cadet2 female sparring 50-55 kg
Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub(Corvin TKD), HUNGARY (HUN)
Forgó Fruzsina
P040 Child female pattern 10-7 gup
Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub(Corvin TKD), HUNGARY (HUN)
Forgó Fruzsina
PT020 Child female power test
Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub(Corvin TKD), HUNGARY (HUN)
Forgó Fruzsina
SP910 Child female sparring 1. group
Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub(Corvin TKD), HUNGARY (HUN)
Pintér András
P080 Cadet male pattern 6-4 gup
Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub(Corvin TKD), HUNGARY (HUN)
Priskin Ferenc
ST070 Senior male special techniques test
Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub(Corvin TKD), HUNGARY (HUN)
Szabó Izabella
P120 Cadet female pattern 6-4 gup
Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub(Corvin TKD), HUNGARY (HUN)
Tamás Tímea
SP590 Senior female sparring -50 kg
Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub(Corvin TKD), HUNGARY (HUN)
Tamás Tímea
ST080 Senior female special techniques test
Magyarbánhegyesi Corvin Taekwon-do Klub(Corvin TKD), HUNGARY (HUN): Total entries: 19 Total athletes 10
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE)
HUNGARY (HUN)
Balogh Natália
P110 Cadet female pattern 9-7 gup
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Balogh Natália
PT040 Cadet female power test
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Csonták Huba
PT030 Cadet male power test
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Csonták Huba
SP130 Cadet1 male sparring 35-42 kg
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Gál Benedek
P010 Child male pattern 10-7 gup
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Gál Benedek
SP720 Child male sparring 3. group
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Gál Domonkos
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Gál Domonkos
SP120 Cadet1 male sparring 30-35 kg
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Körmendi Miklós
P080 Cadet male pattern 6-4 gup
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Körmendi Miklós
SP170 Cadet2 male sparring 42-48 kg
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Körmendi Miklós
ST030 Cadet male special techniques test G2
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Körmendi Petra
P200 Junior female pattern 8-5 gup
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Körmendi Petra
SP510 Junior female sparring 60-65 kg
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Kosztyu Veronika
P400 Veteran female pattern I-VI. dan
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Kosztyu Veronika
PT080 Senior female power test
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Kosztyu Veronika
SP680 Veteran female sparring 65+ kg
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Kun Zalán
P010 Child male pattern 10-7 gup
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Kun Zalán
PT010 Child male power test
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Kun Zalán
SP730 Child male sparring 4. group
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Kun Zsigmond
SP710 Child male sparring 2. group
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Literáti-Nagy Dorottya
P120 Cadet female pattern 6-4 gup
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Puspán Edvard
PT010 Child male power test
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Puspán Edvard
SP760 Child male sparring 7. group
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Simkó-Tardi Márk
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN)
Simkó-Tardi Márk
SP160 Cadet2 male sparring -42 kg
Mongúzok Taekwon-do SE(Mongúzok SE), HUNGARY (HUN): Total entries: 25 Total athletes 12
Monor-Tápió Tkd(Monor)
HUNGARY (HUN)
Ács Zoltán
P150 Junior male pattern 8-5 gup
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Ács Zoltán
SP450 Junior male sparring 68-75 kg
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Balogh NÁNDOR
P280 Senior male pattern II. dan
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Balogh NÁNDOR
SP540 Senior male sparring 57-63 kg
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Bokros Tamás
P290 Senior male pattern III. dan
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Bokros Tamás
PT070 Senior male power test
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Bokros Tamás
SP560 Senior male sparring 70-78 kg
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Bokros Tamás
ST070 Senior male special techniques test
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Boros Gergő
P080 Cadet male pattern 6-4 gup
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Boros Gergő
PT030 Cadet male power test
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Boros Gergő
SP140 Cadet1 male sparring 42-48 kg
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
BRECSOK NÓRA
P210 Junior female pattern 4-1 gup
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
BRECSOK NÓRA
SP490 Junior female sparring 50-55 kg
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
BRECSOK NÓRA
ST060 Junior female special techniques test
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
DÓSA KINCSŐ
P210 Junior female pattern 4-1 gup
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
DÓSA KINCSŐ
PT060 Junior female power test
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
DÓSA KINCSŐ
SP490 Junior female sparring 50-55 kg
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
DÓSA KINCSŐ
ST060 Junior female special techniques test
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Györgyi Dániel
P160 Junior male pattern 4-1 gup
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Györgyi Dániel
SP420 Junior male sparring 50-56 kg
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Györgyi Dániel
ST050 Junior male special techniques test
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Hajdú Márton
P290 Senior male pattern III. dan
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Hajdú Márton
SP560 Senior male sparring 70-78 kg
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Hajdú Márton
ST070 Senior male special techniques test
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Hegedűs Lilia
P200 Junior female pattern 8-5 gup
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Hegedűs Lilia
PT060 Junior female power test
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Hegedűs Lilia
SP520 Junior female sparring 65+ kg
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
HOLLÓ MÁRTON
P160 Junior male pattern 4-1 gup
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
HOLLÓ MÁRTON
SP430 Junior male sparring 56-62 kg
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
HOLLÓ MÁRTON
ST050 Junior male special techniques test
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
KOVÁCS MARCELL
P160 Junior male pattern 4-1 gup
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
KOVÁCS MARCELL
SP440 Junior male sparring 62-68 kg
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Kováts Brigitta
P350 Senior female pattern III. dan
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Kováts Brigitta
SP620 Senior female sparring 62-68 kg
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Németh István
P250 Senior male pattern 8-5 gup
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Németh István
P370 Veteran male pattern 8-1 gup
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Németh István
SP660 Veteran male sparring 75+ kg
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Németh Katica
P040 Child female pattern 10-7 gup
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Németh Katica
PT020 Child female power test
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Németh Katica
SP920 Child female sparring 2. group
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
NÉMETH MIKLÓS
P160 Junior male pattern 4-1 gup
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
NÉMETH MIKLÓS
SP450 Junior male sparring 68-75 kg
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
NÉMETH ZSOLT
P160 Junior male pattern 4-1 gup
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
NÉMETH ZSOLT
PT050 Junior male power test
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
NÉMETH ZSOLT
SP450 Junior male sparring 68-75 kg
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
NÉMETH ZSOLT
ST050 Junior male special techniques test
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Nyúl Bianka
P130 Cadet female pattern 3-1 gup
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Nyúl Bianka
PT040 Cadet female power test
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Nyúl Bianka
SP350 Cadet2 female sparring 55+ kg
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Pénzes Jázmin
P120 Cadet female pattern 6-4 gup
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Pénzes Jázmin
SP320 Cadet2 female sparring -38 kg
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
SZABÓ ANNA
P340 Senior female pattern II. dan
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
SZABÓ ANNA
PT080 Senior female power test
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
SZABÓ ANNA
SP630 Senior female sparring 68-75 kg
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
SZABÓ ANNA
ST080 Senior female special techniques test
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Tóth Barbara
P130 Cadet female pattern 3-1 gup
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Tóth Barbara
PT040 Cadet female power test
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Tóth Barbara
SP300 Cadet1 female sparring 38-44 kg
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Tóth Hanna
P210 Junior female pattern 4-1 gup
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Tóth Hanna
SP520 Junior female sparring 65+ kg
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Túri István
P080 Cadet male pattern 6-4 gup
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN)
Túri István
SP170 Cadet2 male sparring 42-48 kg
Monor-Tápió Tkd(Monor), HUNGARY (HUN): Total entries: 62 Total athletes 22
NYergesújfalu Kick-box Sportegyesület(NYKBSE)
HUNGARY (HUN)
Galba Krisztián
SP160 Cadet2 male sparring -42 kg
NYergesújfalu Kick-box Sportegyesület(NYKBSE), HUNGARY (HUN)
Galba Viktor
SP150 Cadet1 male sparring 48+ kg
NYergesújfalu Kick-box Sportegyesület(NYKBSE), HUNGARY (HUN)
Gombás Zsombor
SP420 Junior male sparring 50-56 kg
NYergesújfalu Kick-box Sportegyesület(NYKBSE), HUNGARY (HUN)
Sághy Botond
SP160 Cadet2 male sparring -42 kg
NYergesújfalu Kick-box Sportegyesület(NYKBSE), HUNGARY (HUN)
Sághy Gerda
SP920 Child female sparring 2. group
NYergesújfalu Kick-box Sportegyesület(NYKBSE), HUNGARY (HUN)
Schmidt Zsófia
SP610 Senior female sparring 56-62 kg
NYergesújfalu Kick-box Sportegyesület[1](NYKBSE[1]), HUNGARY (HUN): Total entries: 6 Total athletes 6
PADANYI TKD (PTKD)
HUNGARY (HUN)
BÉCSI NIKOLETT
P340 Senior female pattern II. dan
PADANYI TKD (PTKD), HUNGARY (HUN)
BÉCSI NIKOLETT
PT080 Senior female power test
PADANYI TKD (PTKD), HUNGARY (HUN)
BÉCSI NIKOLETT
SP590 Senior female sparring -50 kg
PADANYI TKD (PTKD), HUNGARY (HUN)
Kürönya Márton
PT030 Cadet male power test
PADANYI TKD (PTKD), HUNGARY (HUN)
Kürönya Márton
SP190 Cadet2 male sparring 55-62 kg
PADANYI TKD (PTKD), HUNGARY (HUN)
Kürönya Márton
ST030 Cadet male special techniques test G2
PADANYI TKD (PTKD), HUNGARY (HUN)
Tóth András Áron
P150 Junior male pattern 8-5 gup
PADANYI TKD (PTKD), HUNGARY (HUN)
Tóth András Áron
SP410 Junior male sparring -50 kg
PADANYI TKD [5](PTKD[5]), HUNGARY (HUN): Total entries: 8 Total athletes 3
Pécsi Sasok Taekwondo(Pécsi Sasok TKD)
HUNGARY (HUN)
Gyenis Martin
P260 Senior male pattern 4-1 gup
Pécsi Sasok Taekwondo(Pécsi Sasok TKD), HUNGARY (HUN)
Szücs Gábor
P380 Veteran male pattern I-VI. dan
Pécsi Sasok Taekwondo(Pécsi Sasok TKD), HUNGARY (HUN): Total entries: 2 Total athletes 2
Péti Sólymok(Pétfürdő)
HUNGARY (HUN)
Bálint Liza
PT040 Cadet female power test
Péti Sólymok(Pétfürdő), HUNGARY (HUN)
Bálint Liza
SP290 Cadet1 female sparring 32-38 kg
Péti Sólymok(Pétfürdő), HUNGARY (HUN)
Bálint Liza
ST040 Cadet female special techniques test G1
Péti Sólymok(Pétfürdő), HUNGARY (HUN)
Bálint Lotti
PT040 Cadet female power test
Péti Sólymok(Pétfürdő), HUNGARY (HUN)
Bálint Lotti
SP290 Cadet1 female sparring 32-38 kg
Péti Sólymok(Pétfürdő), HUNGARY (HUN)
Bálint Lotti
ST040 Cadet female special techniques test G2
Péti Sólymok(Pétfürdő), HUNGARY (HUN)
Enyingi Sára
P220 Junior female pattern I. dan
Péti Sólymok(Pétfürdő), HUNGARY (HUN)
Enyingi Sára
SP470 Junior female sparring -45 kg
Péti Sólymok(Pétfürdő), HUNGARY (HUN)
Enyingi Sára
ST060 Junior female special techniques test
Péti Sólymok(Pétfürdő), HUNGARY (HUN)
Serfőző Ákos
PT030 Cadet male power test
Péti Sólymok(Pétfürdő), HUNGARY (HUN)
Serfőző Ákos
SP120 Cadet1 male sparring 30-35 kg
Péti Sólymok(Pétfürdő), HUNGARY (HUN)
Serfőző Ákos
ST030 Cadet male special techniques test G2
Péti Sólymok(Pétfürdő), HUNGARY (HUN)
Serfőző Belián
PT030 Cadet male power test
Péti Sólymok(Pétfürdő), HUNGARY (HUN)
Serfőző Belián
SP120 Cadet1 male sparring 30-35 kg
Péti Sólymok(Pétfürdő), HUNGARY (HUN)
Serfőző Belián
ST030 Cadet male special techniques test G1
Péti Sólymok(Pétfürdő), HUNGARY (HUN): Total entries: 15 Total athletes 5
PILE SC Taekwondo Szakosztály(PILE SC)
HUNGARY (HUN)
Elek Réka
P110 Cadet female pattern 9-7 gup
PILE SC Taekwondo Szakosztály(PILE SC), HUNGARY (HUN)
Lahucsky Gergő
P150 Junior male pattern 8-5 gup
PILE SC Taekwondo Szakosztály(PILE SC), HUNGARY (HUN)
Lahucsky Gergő
SP430 Junior male sparring 56-62 kg
PILE SC Taekwondo Szakosztály(PILE SC), HUNGARY (HUN)
Manhercz Kamilla
P110 Cadet female pattern 9-7 gup
PILE SC Taekwondo Szakosztály(PILE SC), HUNGARY (HUN)
Manhercz Kamilla
SP350 Cadet2 female sparring 55+ kg
PILE SC Taekwondo Szakosztály(PILE SC), HUNGARY (HUN)
Pap Péter
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
PILE SC Taekwondo Szakosztály(PILE SC), HUNGARY (HUN)
Pap Péter
SP180 Cadet2 male sparring 48-55 kg
PILE SC Taekwondo Szakosztály(PILE SC), HUNGARY (HUN)
Papucsek Zsuzsa
P110 Cadet female pattern 9-7 gup
PILE SC Taekwondo Szakosztály(PILE SC), HUNGARY (HUN)
Szőke Réka
P120 Cadet female pattern 6-4 gup
PILE SC Taekwondo Szakosztály(PILE SC), HUNGARY (HUN)
Szőke Réka
SP340 Cadet2 female sparring 44-50 kg
PILE SC Taekwondo Szakosztály(PILE SC), HUNGARY (HUN): Total entries: 10 Total athletes 6
Rácz Kickboxing Team S.E.(R.K.T.)
HUNGARY (HUN)
Garai Nóra
SP290 Cadet1 female sparring 32-38 kg
Rácz Kickboxing Team S.E.(R.K.T.), HUNGARY (HUN)
Korcsok Nikolett
SP630 Senior female sparring 68-75 kg
Rácz Kickboxing Team S.E.(R.K.T.), HUNGARY (HUN)
Nagy Tamaas
SP420 Junior male sparring 50-56 kg
Rácz Kickboxing Team S.E.(R.K.T.), HUNGARY (HUN): Total entries: 3 Total athletes 3
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE)
HUNGARY (HUN)
FODOR MÁRK DÁNIEL
P250 Senior male pattern 8-5 gup
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
FÜLEP LEVENTE
P010 Child male pattern 10-7 gup
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
FÜLEP LEVENTE
PT010 Child male power test
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
FÜLEP LEVENTE
SP750 Child male sparring 6. group
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
FÜLEP LEVENTE
ST010 Child male special techniques test G1
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
Fülep Richárd
P170 Junior male pattern I. dan
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
Gáspár-Kasza Mara
P040 Child female pattern 10-7 gup
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
GÁSPÁR KASZA JUDIT
P040 Child female pattern 10-7 gup
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
GÁSPÁR KASZA JUDIT
PT020 Child female power test
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
GÁSPÁR KASZA JUDIT
SP910 Child female sparring 1. group
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
GÁSPÁR KASZA JUDIT
ST020 Child female special techniques test
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
GYÖNGYÖSI HANNA
P110 Cadet female pattern 9-7 gup
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
GYÖNGYÖSI HANNA
PT040 Cadet female power test
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
GYÖNGYÖSI HANNA
ST040 Cadet female special techniques test G2
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
Gyovai-Rafa Tamás
SP420 Junior male sparring 50-56 kg
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
IHÁSZ ZSOLT
P080 Cadet male pattern 6-4 gup
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
IHÁSZ ZSOLT
PT030 Cadet male power test
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
IHÁSZ ZSOLT
SP140 Cadet1 male sparring 42-48 kg
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
IHÁSZ ZSOLT
ST030 Cadet male special techniques test G2
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
KUNVÁRI MILÁN
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
KUNVÁRI MILÁN
PT030 Cadet male power test
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
KUNVÁRI MILÁN
SP140 Cadet1 male sparring 42-48 kg
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
KUNVÁRI MILÁN
ST030 Cadet male special techniques test G1
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
MARKÓ BETTINA
P110 Cadet female pattern 9-7 gup
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
MARKÓ BETTINA
PT040 Cadet female power test
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
NAGY-LUKÁCS MÁRK
P260 Senior male pattern 4-1 gup
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
NAGY-LUKÁCS MÁRK
SP560 Senior male sparring 70-78 kg
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
NGOC NARAA HAN
P120 Cadet female pattern 6-4 gup
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
NGOC NARAA HAN
PT040 Cadet female power test
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
NGOC NARAA HAN
SP350 Cadet2 female sparring 55+ kg
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
NGOC NARAA HAN
ST040 Cadet female special techniques test G1
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
PAPP LEVENTE
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
PAPP LEVENTE
PT030 Cadet male power test
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
PETRÉNYI GYÖRGY
SP460 Junior male sparring 75+ kg
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
Sasok Sport Egyesület(Fülep, Gyovai-Rafa)
PA030 Pre-arranged free sparring
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
SZALAY BENEDEK
P020 Child male pattern 6-4 gup
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
SZALAY BENEDEK
PT010 Child male power test
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
SZALAY BENEDEK
SP720 Child male sparring 3. group
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
SZALAY BENEDEK
ST010 Child male special techniques test G1
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
TAMÁS BOGLÁRKA
P040 Child female pattern 10-7 gup
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
TATORJÁN ANNA
P360 Senior pattern IV-VI. dan
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN)
TATORJÁN ANNA
ST080 Senior female special techniques test
Sasok Sport Egyesület(Sasok SE), HUNGARY (HUN): Total entries: 42 Total athletes 17
Szigeti Delfinek TKD SE(Delfinek)
HUNGARY (HUN)
Ács Emese
P110 Cadet female pattern 9-7 gup
Szigeti Delfinek TKD SE(Delfinek), HUNGARY (HUN)
Ács Emese
PT040 Cadet female power test
Szigeti Delfinek TKD SE(Delfinek), HUNGARY (HUN)
Ács Emese
SP350 Cadet2 female sparring 55+ kg
Szigeti Delfinek TKD SE(Delfinek), HUNGARY (HUN)
Ács Emese
ST040 Cadet female special techniques test G2
Szigeti Delfinek TKD SE(Delfinek), HUNGARY (HUN)
Köhler Dávid
P080 Cadet male pattern 6-4 gup
Szigeti Delfinek TKD SE(Delfinek), HUNGARY (HUN)
Köhler Dávid
PT030 Cadet male power test
Szigeti Delfinek TKD SE(Delfinek), HUNGARY (HUN)
Köhler Dávid
SP170 Cadet2 male sparring 42-48 kg
Szigeti Delfinek TKD SE(Delfinek), HUNGARY (HUN)
Szabó Zalán
P080 Cadet male pattern 6-4 gup
Szigeti Delfinek TKD SE(Delfinek), HUNGARY (HUN)
Szabó Zalán
PT030 Cadet male power test
Szigeti Delfinek TKD SE(Delfinek), HUNGARY (HUN)
Szabó Zalán
SP120 Cadet1 male sparring 30-35 kg
Szigeti Delfinek TKD SE(Delfinek), HUNGARY (HUN)
Szabó Zalán
ST030 Cadet male special techniques test G2
Szigeti Delfinek TKD SE(Delfinek), HUNGARY (HUN)
Szentgyörgyi Balázs
SP410 Junior male sparring -50 kg
Szigeti Delfinek TKD SE(Delfinek), HUNGARY (HUN)
Varga Milán
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
Szigeti Delfinek TKD SE(Delfinek), HUNGARY (HUN)
Varga Milán
PT030 Cadet male power test
Szigeti Delfinek TKD SE(Delfinek), HUNGARY (HUN): Total entries: 14 Total athletes 5
Taekwon-do klub Szarvas(Tóth Dojang)
HUNGARY (HUN)
Bessenyei Domos
P170 Junior male pattern I. dan
Taekwon-do klub Szarvas(Tóth Dojang), HUNGARY (HUN)
Bessenyei Domos
SP450 Junior male sparring 68-75 kg
Taekwon-do klub Szarvas(Tóth Dojang), HUNGARY (HUN)
Kovács Szabolcs
PT010 Child male power test
Taekwon-do klub Szarvas(Tóth Dojang), HUNGARY (HUN)
Kovács Szabolcs
SP740 Child male sparring 5. group
Taekwon-do klub Szarvas(Tóth Dojang), HUNGARY (HUN)
Kovács Zétény
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
Taekwon-do klub Szarvas(Tóth Dojang), HUNGARY (HUN)
Kovács Zétény
PT030 Cadet male power test
Taekwon-do klub Szarvas(Tóth Dojang), HUNGARY (HUN)
Kovács Zétény
SP150 Cadet1 male sparring 48+ kg
Taekwon-do klub Szarvas(Tóth Dojang), HUNGARY (HUN)
Poljak Zsombor
SP140 Cadet1 male sparring 42-48 kg
Taekwon-do klub Szarvas(Tóth Dojang), HUNGARY (HUN)
Roszik Tamás
P370 Veteran male pattern 8-1 gup
Taekwon-do klub Szarvas(Tóth Dojang), HUNGARY (HUN)
Szebeni Zsófia
SP500 Junior female sparring 55-60 kg
Taekwon-do klub Szarvas(Tóth Dojang), HUNGARY (HUN)
Tímár Nándor
PT030 Cadet male power test
Taekwon-do klub Szarvas(Tóth Dojang), HUNGARY (HUN)
Tímár Nándor
SP130 Cadet1 male sparring 35-42 kg
Taekwon-do klub Szarvas(Tóth Dojang), HUNGARY (HUN)
Tusjak Milán
SP120 Cadet1 male sparring 30-35 kg
Taekwon-do klub Szarvas(Tóth Dojang), HUNGARY (HUN): Total entries: 13 Total athletes 8
Telki Taekwon-do Sportegyesület(Telki TKD SE)
HUNGARY (HUN)
Fülöp Réka
P210 Junior female pattern 4-1 gup
Telki Taekwon-do Sportegyesület(Telki TKD SE), HUNGARY (HUN)
Schweitzer Ádám
P170 Junior male pattern I. dan
Telki Taekwon-do Sportegyesület(Telki TKD SE), HUNGARY (HUN)
Schweitzer Ádám
ST050 Junior male special techniques test
Telki Taekwon-do Sportegyesület(Telki TKD SE), HUNGARY (HUN)
Szabó Panna
P330 Senior female pattern I. dan
Telki Taekwon-do Sportegyesület(Telki TKD SE), HUNGARY (HUN)
Szabó Panna
ST080 Senior female special techniques test
Telki Taekwon-do Sportegyesület(Telki TKD SE), HUNGARY (HUN)
Szakáll Réka
P210 Junior female pattern 4-1 gup
Telki Taekwon-do Sportegyesület(Telki TKD SE), HUNGARY (HUN)
Szalóki Szonja
P200 Junior female pattern 8-5 gup
Telki Taekwon-do Sportegyesület(Telki TKD SE), HUNGARY (HUN)
Szalóki Zoltán
P380 Veteran male pattern I-VI. dan
Telki Taekwon-do Sportegyesület(Telki TKD SE), HUNGARY (HUN)
Velich Bíbor
P320 Senior female pattern 4-1 gup
Telki Taekwon-do Sportegyesület(Telki TKD SE), HUNGARY (HUN)
Velich Zalán
P160 Junior male pattern 4-1 gup
Telki Taekwon-do Sportegyesület(Telki TKD SE), HUNGARY (HUN): Total entries: 10 Total athletes 8
Titán Kick-box SE(Titán SE)
HUNGARY (HUN)
Juhász Hunor
SP120 Cadet1 male sparring 30-35 kg
Titán Kick-box SE(Titán SE), HUNGARY (HUN)
Kupi Alina
PT020 Child female power test
Titán Kick-box SE(Titán SE), HUNGARY (HUN)
Kupi Alina
SP920 Child female sparring 2. group
Titán Kick-box SE(Titán SE), HUNGARY (HUN)
Szirmai Hunor
SP200 Cadet2 male sparring 62+ kg
Titán Kick-box SE(Titán SE), HUNGARY (HUN): Total entries: 4 Total athletes 3
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT)
HUNGARY (HUN)
Balázs Ervin
PT070 Senior male power test
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Bőze Balázs
SP430 Junior male sparring 56-62 kg
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Csaba Bernadett
P310 Senior female pattern 8-5 gup
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Csaba Bernadett
PT080 Senior female power test
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Csaba Bernadett
ST080 Senior female special techniques test
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Csorba Ádám
SP540 Senior male sparring 57-63 kg
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Czibolya Ádám
P150 Junior male pattern 8-5 gup
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Czibolya Ádám
SP410 Junior male sparring -50 kg
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Decsi Barnabás
P250 Senior male pattern 8-5 gup
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Dudás Ildikó
P310 Senior female pattern 8-5 gup
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Fábián Eszter
P210 Junior female pattern 4-1 gup
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Fábián Eszter
SP480 Junior female sparring 45-50 kg
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Fábián Eszter
ST060 Junior female special techniques test
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Gál Adrienn
P320 Senior female pattern 4-1 gup
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Gyevi-Tóth Benedek
P080 Cadet male pattern 6-4 gup
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Gyevi-Tóth Benedek
SP120 Cadet1 male sparring 30-35 kg
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Gyevi-Tóth Sarolta
P210 Junior female pattern 4-1 gup
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Gyevi-Tóth Sarolta
SP480 Junior female sparring 45-50 kg
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Gyevi-Tóth Sarolta
ST060 Junior female special techniques test
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Horváth Kinga Nóra
P040 Child female pattern 10-7 gup
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Karácsondi Réka
P330 Senior female pattern I. dan
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Karácsondi Réka
SP600 Senior female sparring 50-56 kg
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Kovács Petra
P120 Cadet female pattern 6-4 gup
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Kovács Petra
PT040 Cadet female power test
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Kovács Petra
ST040 Cadet female special techniques test G1
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Kukucska József
P090 Cadet male pattern 3-1 gup
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Kukucska József
ST030 Cadet male special techniques test G1
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Lévai Zénó
PT050 Junior male power test
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Lévai Zénó 2
PT070 Senior male power test
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Nagy Gábor
P160 Junior male pattern 4-1 gup
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Nagy Gábor
SP450 Junior male sparring 68-75 kg
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Palásti Kitti Liliána
P110 Cadet female pattern 9-7 gup
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Palásti Kitti Liliána
PT040 Cadet female power test
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Péntek Fülöp
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Péntek Fülöp
PT030 Cadet male power test
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Péntek Fülöp
ST030 Cadet male special techniques test G2
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Rezes Diána
P210 Junior female pattern 4-1 gup
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Tamás Szófia
P110 Cadet female pattern 9-7 gup
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
TKD SPIRIT ASSOCIATION(Gál, Rezes)
PA030 Pre-arranged free sparring
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Zólyomi Ármin
P150 Junior male pattern 8-5 gup
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Zólyomi Ármin
SP440 Junior male sparring 62-68 kg
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN)
Zsámboki Zoltán
SP450 Junior male sparring 68-75 kg
TKD SPIRIT ASSOCIATION(SPIRIT), HUNGARY (HUN): Total entries: 42 Total athletes 24
Várpalotai Vadak(Vadak)
HUNGARY (HUN)
Kiss Georgina
SP610 Senior female sparring 56-62 kg
Várpalotai Vadak(Vadak), HUNGARY (HUN)
Kiss Zsófia
P130 Cadet female pattern 3-1 gup
Várpalotai Vadak(Vadak), HUNGARY (HUN)
Kiss Zsófia
SP330 Cadet2 female sparring 38-44 kg
Várpalotai Vadak(Vadak), HUNGARY (HUN): Total entries: 3 Total athletes 2
Veszprémi TKD SE(Veszprém)
HUNGARY (HUN)
Aranyos Réka
P120 Cadet female pattern 6-4 gup
Veszprémi TKD SE(Veszprém), HUNGARY (HUN)
Aranyos Réka
PT040 Cadet female power test
Veszprémi TKD SE(Veszprém), HUNGARY (HUN)
Aranyos Réka
SP350 Cadet2 female sparring 50-55 kg
Veszprémi TKD SE(Veszprém), HUNGARY (HUN)
Bándi Dorka
P210 Junior female pattern 4-1 gup
Veszprémi TKD SE(Veszprém), HUNGARY (HUN)
Bándi Dorka
PT060 Junior female power test
Veszprémi TKD SE(Veszprém), HUNGARY (HUN)
Bándi Dorka
SP490 Junior female sparring 50-55 kg
Veszprémi TKD SE(Veszprém), HUNGARY (HUN)
Naszer Júlia
P330 Senior female pattern I. dan
Veszprémi TKD SE(Veszprém), HUNGARY (HUN)
Naszer Júlia
PT080 Senior female power test
Veszprémi TKD SE(Veszprém), HUNGARY (HUN)
Naszer Júlia
SP610 Senior female sparring 56-62 kg
Veszprémi TKD SE(Veszprém), HUNGARY (HUN)
Simon Nikoletta
SP620 Senior female sparring 62-68 kg
Veszprémi TKD SE(Veszprém), HUNGARY (HUN)
Szarapka Noémi
P210 Junior female pattern 4-1 gup
Veszprémi TKD SE(Veszprém), HUNGARY (HUN)
Szarapka Noémi
PT060 Junior female power test
Veszprémi TKD SE(Veszprém), HUNGARY (HUN)
Szarapka Noémi
SP500 Junior female sparring 55-60 kg
Veszprémi TKD SE(Veszprém), HUNGARY (HUN)
Szarapka Noémi
ST060 Junior female special techniques test
Veszprémi TKD SE(Veszprém), HUNGARY (HUN)
Tuczai Roberta
P320 Senior female pattern 4-1 gup
Veszprémi TKD SE(Veszprém), HUNGARY (HUN)
Tuczai Roberta
SP620 Senior female sparring 62-68 kg
Veszprémi TKD SE(Veszprém), HUNGARY (HUN)
Veszprémi TKD SE(Bándi, Szarapka)
PA030 Pre-arranged free sparring
Veszprémi TKD SE(Veszprém), HUNGARY (HUN): Total entries: 17 Total athletes 6
Zalai taekwon-do club(zalai tkd)
HUNGARY (HUN)
Nagy Fanni
P210 Junior female pattern 4-1 gup
Zalai taekwon-do club(zalai tkd), HUNGARY (HUN)
Nagy Fanni
SP510 Junior female sparring 60-65 kg
Zalai taekwon-do club(zalai tkd), HUNGARY (HUN)
Slemmer Robert
P370 Veteran male pattern 8-1 gup
Zalai taekwon-do club(zalai tkd), HUNGARY (HUN): Total entries: 3 Total athletes 2
Zen Power Sportegyesület(Zen Power SE)
HUNGARY (HUN)
Balázs Dorka
P210 Junior female pattern 4-1 gup
Zen Power Sportegyesület(Zen Power SE), HUNGARY (HUN)
Balázs Dorka
SP510 Junior female sparring 60-65 kg
Zen Power Sportegyesület(Zen Power SE), HUNGARY (HUN)
Békássy Csaba
P360 Senior pattern IV-VI. dan
Zen Power Sportegyesület(Zen Power SE), HUNGARY (HUN)
Békássy Csaba
SP650 Veteran male sparring -75 kg
Zen Power Sportegyesület(Zen Power SE), HUNGARY (HUN)
Busman Laura Róza
P210 Junior female pattern 4-1 gup
Zen Power Sportegyesület(Zen Power SE), HUNGARY (HUN)
Busman Laura Róza
SP510 Junior female sparring 60-65 kg
Zen Power Sportegyesület(Zen Power SE), HUNGARY (HUN)
Busman Lili
P200 Junior female pattern 8-5 gup
Zen Power Sportegyesület(Zen Power SE), HUNGARY (HUN)
Gór-Nagy György
SP660 Veteran male sparring 75+ kg
Zen Power Sportegyesület(Zen Power SE), HUNGARY (HUN)
Kercza Réka
P320 Senior female pattern 4-1 gup
Zen Power Sportegyesület(Zen Power SE), HUNGARY (HUN)
Kercza Réka
SP610 Senior female sparring 56-62 kg
Zen Power Sportegyesület(Zen Power SE), HUNGARY (HUN)
László-Olasz Bianka
P200 Junior female pattern 8-5 gup
Zen Power Sportegyesület(Zen Power SE), HUNGARY (HUN)
László-Olasz Bianka
SP500 Junior female sparring 55-60 kg
Zen Power Sportegyesület(Zen Power SE), HUNGARY (HUN)
Mikita Márk
SP450 Junior male sparring 68-75 kg
Zen Power Sportegyesület(Zen Power SE), HUNGARY (HUN)
Péter-Szabó Dániel
SP170 Cadet2 male sparring 42-48 kg
Zen Power Sportegyesület(Zen Power SE), HUNGARY (HUN)
Szegedi Tibor
SP580 Senior male sparring 85+ kg
Zen Power Sportegyesület(Zen Power SE), HUNGARY (HUN)
Székely Dénes
P080 Cadet male pattern 6-4 gup
Zen Power Sportegyesület(Zen Power SE), HUNGARY (HUN)
Sziebig Róbert
PT030 Cadet male power test
Zen Power Sportegyesület(Zen Power SE), HUNGARY (HUN)
Sziebig Róbert
ST030 Cadet male special techniques test G1
Zen Power Sportegyesület(Zen Power SE), HUNGARY (HUN)
Sziebig Zsófia
P110 Cadet female pattern 9-7 gup
Zen Power Sportegyesület(Zen Power SE), HUNGARY (HUN): Total entries: 19 Total athletes 13
Zion Dojang(Zion)
HUNGARY (HUN)
Bartus Mónika
P320 Senior female pattern 4-1 gup
Zion Dojang(Zion), HUNGARY (HUN)
Bartus Mónika
SP600 Senior female sparring 50-56 kg
Zion Dojang(Zion), HUNGARY (HUN)
Bartus Mónika
ST080 Senior female special techniques test
Zion Dojang(Zion), HUNGARY (HUN)
Gábor Zoltán
SP650 Veteran male sparring -75 kg
Zion Dojang[1](Zion[1]), HUNGARY (HUN): Total entries: 4 Total athletes 2
Hwarang Wolf(HW)
ROMANIA (ROU)
Ágoston Vanessza
SP490 Junior female sparring 50-55 kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Bara Stefan Gheorghe
SP420 Junior male sparring 50-56 kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Bara Stefan Gheorghe
ST050 Junior male special techniques test
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Berei Nikolett Dalma
PT080 Senior female power test
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Berei Nikolett Dalma
SP630 Senior female sparring 68-75 kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Boldi Endre
PT010 Child male power test
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Boldi Endre
SP700 Child male sparring 1. group
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Campean Maya Septimia
P120 Cadet female pattern 6-4 gup
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Campean Maya Septimia
PT040 Cadet female power test
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Campean Maya Septimia
SP310 Cadet1 female sparring 44+ kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Capitanescu Larisa Alexandra
P110 Cadet female pattern 9-7 gup
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Capitanescu Larisa Alexandra
PT040 Cadet female power test
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Capitanescu Lucas Alexandru
PT010 Child male power test
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Capitanescu Lucas Alexandru
ST010 Child male special techniques test G1
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Cosma Rares Cristian Tudor
P160 Junior male pattern 4-1 gup
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Cosma Rares Cristian Tudor
PT050 Junior male power test
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Cosma Rares Cristian Tudor
SP460 Junior male sparring 75+ kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Crețu Monika Andreea
P310 Senior female pattern 8-5 gup
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Crețu Monika Andreea
SP610 Senior female sparring 56-62 kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Cristache Daniel Ionel
P170 Junior male pattern I. dan
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Cristache Daniel Ionel
SP410 Junior male sparring -50 kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Erdei Anna
P200 Junior female pattern 8-5 gup
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Erdei Anna
SP490 Junior female sparring 50-55 kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Farkas Dániel Zsolt
SP710 Child male sparring 2. group
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Fodor Béla Róbert
P370 Veteran male pattern 8-1 gup
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Fodor Béla Róbert
SP660 Veteran male sparring 75+ kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Gui Daria Crina
P130 Cadet female pattern 3-1 gup
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Gui Daria Crina
SP330 Cadet2 female sparring 38-44 kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Gui Daria Crina
ST040 Cadet female special techniques test G2
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Gui Denisa 6
P130 Cadet female pattern 3-1 gup
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Gui Denisa 6
PT040 Cadet female power test
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Gui Denisa 6
SP300 Cadet1 female sparring 38-44 kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Halász Anna Sára
PT040 Cadet female power test
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Halász Anna Sára
SP300 Cadet1 female sparring 38-44 kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Halász Anna Sára
ST040 Cadet female special techniques test G2
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Halász Levente Zoltán
PT030 Cadet male power test
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Halász Levente Zoltán
SP200 Cadet2 male sparring 62+ kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Hegedűs Richárd Csaba
P170 Junior male pattern I. dan
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Hegedűs Richárd Csaba
PT050 Junior male power test
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Hegedűs Richárd Csaba
SP440 Junior male sparring 62-68 kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Hegedűs Richárd Csaba
ST050 Junior male special techniques test
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Kalmár Erik Attila
P090 Cadet male pattern 3-1 gup
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Kalmár Erik Attila
PT030 Cadet male power test
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Kalmár Erik Attila
SP130 Cadet1 male sparring 35-42 kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Kalmár Erik Attila
ST030 Cadet male special techniques test G1
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Lévai Bence Levente
PT010 Child male power test
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Lévai Bence Levente
SP710 Child male sparring 2. group
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Lévai Bence Levente
ST010 Child male special techniques test G2
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Molnár Balázs
P170 Junior male pattern I. dan
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Molnár Balázs
PT030 Cadet male power test
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Molnár Balázs
SP200 Cadet2 male sparring 62+ kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Molnár David Andrei
PT010 Child male power test
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Molnár David Andrei
SP730 Child male sparring 4. group
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Muresan Vlad
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Muresan Vlad
PT030 Cadet male power test
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Muresan Vlad
ST030 Cadet male special techniques test G2
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Murvai Nikolett
P200 Junior female pattern 8-5 gup
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Murvai Nikolett
SP500 Junior female sparring 55-60 kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Palotás Áron
SP450 Junior male sparring 68-75 kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Papp Attila Sándor
P370 Veteran male pattern 8-1 gup
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Papp Attila Sándor
SP660 Veteran male sparring 75+ kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Szabó Alexa Andrea
P200 Junior female pattern 8-5 gup
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Szabó Alexa Andrea
PT060 Junior female power test
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Szabó Alexa Andrea
SP510 Junior female sparring 60-65 kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Szekely Norbert
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Szekely Norbert
PT030 Cadet male power test
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Szekely Norbert
ST030 Cadet male special techniques test G2
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Török Norbert Emeric
SP580 Senior male sparring 85+ kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Török Norbert Emeric
ST070 Senior male special techniques test
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Toromba Christian Alexander
PT030 Cadet male power test
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Toromba Christian Alexander
SP140 Cadet1 male sparring 42-48 kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Toromba Christian Alexander
ST030 Cadet male special techniques test G1
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Varga Nikolett Zsófia
P120 Cadet female pattern 6-4 gup
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Varga Nikolett Zsófia
SP330 Cadet2 female sparring 38-44 kg
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU)
Varga Nikolett Zsófia
ST040 Cadet female special techniques test G1
Hwarang Wolf(HW), ROMANIA (ROU): Total entries: 75 Total athletes 31
Klub SOKO - BACKA TOPOLA(Klub SOKO)
SERBIA (SRB)
Martinovic Nikola
SP200 Cadet2 male sparring 62+ kg
Klub SOKO - BACKA TOPOLA(Klub SOKO), SERBIA (SRB)
Matkovic Marija
SP350 Cadet2 female sparring 55+ kg
Klub SOKO - BACKA TOPOLA(Klub SOKO), SERBIA (SRB)
Sevic Jovana
SP500 Junior female sparring 55-60 kg
Klub SOKO - BACKA TOPOLA(Klub SOKO), SERBIA (SRB)
Stankovic Danijela
SP520 Junior female sparring 65+ kg
Klub SOKO - BACKA TOPOLA(Klub SOKO), SERBIA (SRB)
Suvajac Dunja
SP510 Junior female sparring 60-65 kg
Klub SOKO - BACKA TOPOLA(Klub SOKO), SERBIA (SRB): Total entries: 5 Total athletes 5
ŠK TKD Ge-Baek Prešov(Ge-Baek Prešov)
SLOVAKIA (SVK)
Kručayová Teresa
P220 Junior female pattern I. dan
ŠK TKD Ge-Baek Prešov(Ge-Baek Prešov), SLOVAKIA (SVK)
Kručayová Teresa
ST060 Junior female special techniques test
ŠK TKD Ge-Baek Prešov(Ge-Baek Prešov), SLOVAKIA (SVK)
Lenhardtová Karolína
P210 Junior female pattern 4-1 gup
ŠK TKD Ge-Baek Prešov(Ge-Baek Prešov), SLOVAKIA (SVK)
Lenhardtová Karolína
ST060 Junior female special techniques test
ŠK TKD Ge-Baek Prešov(Ge-Baek Prešov), SLOVAKIA (SVK)
Olejár Samuel
SP560 Senior male sparring 70-78 kg
ŠK TKD Ge-Baek Prešov(Ge-Baek Prešov), SLOVAKIA (SVK)
Tomáš Jakub
P280 Senior male pattern II. dan
ŠK TKD Ge-Baek Prešov(Ge-Baek Prešov), SLOVAKIA (SVK)
Tomáš Jakub
SP550 Senior male sparring 63-70 kg
ŠK TKD Ge-Baek Prešov(Ge-Baek Prešov), SLOVAKIA (SVK)
Tomáš Jakub
ST070 Senior male special techniques test
ŠK TKD Ge-Baek Prešov(Ge-Baek Prešov), SLOVAKIA (SVK)
Vrábeľ Ľubomír
P270 Senior male pattern I. dan
ŠK TKD Ge-Baek Prešov(Ge-Baek Prešov), SLOVAKIA (SVK)
Vrábeľ Ľubomír
PT070 Senior male power test
ŠK TKD Ge-Baek Prešov(Ge-Baek Prešov), SLOVAKIA (SVK)
Vrábeľ Ľubomír
ST070 Senior male special techniques test
ŠK TKD Ge-Baek Prešov(Ge-Baek Prešov), SLOVAKIA (SVK): Total entries: 11 Total athletes 5
Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava(HORANGI Bratislava)
SLOVAKIA (SVK)
Farkaš Adrián
P010 Child male pattern 10-7 gup
Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava(HORANGI Bratislava), SLOVAKIA (SVK)
Farkaš Adrián
PT010 Child male power test
Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava(HORANGI Bratislava), SLOVAKIA (SVK)
Farkaš Adrián
SP730 Child male sparring 4. group
Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava(HORANGI Bratislava), SLOVAKIA (SVK)
Farkaš Adrián
ST010 Child male special techniques test G2
Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava(HORANGI Bratislava), SLOVAKIA (SVK)
Farkaš Viliam
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava(HORANGI Bratislava), SLOVAKIA (SVK)
Farkaš Viliam
PT030 Cadet male power test
Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava(HORANGI Bratislava), SLOVAKIA (SVK)
Farkaš Viliam
SP180 Cadet2 male sparring 48-55 kg
Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava(HORANGI Bratislava), SLOVAKIA (SVK)
Farkaš Viliam
ST030 Cadet male special techniques test G1
Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava(HORANGI Bratislava), SLOVAKIA (SVK)
Golianová Soňa
P110 Cadet female pattern 9-7 gup
Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava(HORANGI Bratislava), SLOVAKIA (SVK)
Golianová Soňa
PT040 Cadet female power test
Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava(HORANGI Bratislava), SLOVAKIA (SVK)
Golianová Soňa
SP340 Cadet2 female sparring 44-50 kg
Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava(HORANGI Bratislava), SLOVAKIA (SVK)
Golianová Soňa
ST040 Cadet female special techniques test G1
Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava(HORANGI Bratislava), SLOVAKIA (SVK)
Hrbál Ján
P010 Child male pattern 10-7 gup
Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava(HORANGI Bratislava), SLOVAKIA (SVK)
Hrbál Ján
PT010 Child male power test
Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava(HORANGI Bratislava), SLOVAKIA (SVK)
Hrbál Ján
SP720 Child male sparring 3. group
Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava(HORANGI Bratislava), SLOVAKIA (SVK)
Hrbál Ján
ST010 Child male special techniques test G2
Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava(HORANGI Bratislava), SLOVAKIA (SVK)
Hrbál Juraj
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava(HORANGI Bratislava), SLOVAKIA (SVK)
Hrbál Juraj
PT030 Cadet male power test
Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava(HORANGI Bratislava), SLOVAKIA (SVK)
Hrbál Juraj
SP120 Cadet1 male sparring 30-35 kg
Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava(HORANGI Bratislava), SLOVAKIA (SVK)
Hrbál Juraj
ST030 Cadet male special techniques test G2
Taekwon-Do ITF Škola HORANGI Bratislava[2](HORANGI Bratislava[2]), SLOVAKIA (SVK): Total entries: 20 Total athletes 5
TAEKWON-DO ZVEZA SLOVENIE(TKD SLOVENIA)
SLOVENIA (SLO)
Čurman Ajda
SP480 Junior female sparring 45-50 kg
TAEKWON-DO ZVEZA SLOVENIE(TKD SLOVENIA), SLOVENIA (SLO)
GRUNT VIDMAR MAJ
P270 Senior male pattern I. dan
TAEKWON-DO ZVEZA SLOVENIE(TKD SLOVENIA), SLOVENIA (SLO)
GRUNT VIDMAR MAJ
SP550 Senior male sparring 63-70 kg
TAEKWON-DO ZVEZA SLOVENIE(TKD SLOVENIA), SLOVENIA (SLO)
Hamzovski Antonio
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
TAEKWON-DO ZVEZA SLOVENIE(TKD SLOVENIA), SLOVENIA (SLO)
Hamzovski Antonio
SP130 Cadet1 male sparring 35-42 kg
TAEKWON-DO ZVEZA SLOVENIE(TKD SLOVENIA), SLOVENIA (SLO)
Hamzovski Boban
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
TAEKWON-DO ZVEZA SLOVENIE(TKD SLOVENIA), SLOVENIA (SLO)
Hamzovski Boban
SP150 Cadet1 male sparring 48+ kg
TAEKWON-DO ZVEZA SLOVENIE(TKD SLOVENIA), SLOVENIA (SLO)
Hasanovic Armin
SP540 Senior male sparring 57-63 kg
TAEKWON-DO ZVEZA SLOVENIE(TKD SLOVENIA), SLOVENIA (SLO)
Strnad Ian
SP450 Junior male sparring 68-75 kg
TAEKWON-DO ZVEZA SLOVENIE(TKD SLOVENIA), SLOVENIA (SLO)
Vranešević Črt
P070 Cadet male pattern 9-7 gup
TAEKWON-DO ZVEZA SLOVENIE(TKD SLOVENIA), SLOVENIA (SLO)
Vranešević Črt
SP170 Cadet2 male sparring 42-48 kg
TAEKWON-DO ZVEZA SLOVENIE(TKD SLOVENIA), SLOVENIA (SLO): Total entries: 11 Total athletes 7
Grant(Grant)
UNITED KINGDOM (GBR)
Grant Ronald
P260 Senior male pattern 4-1 gup
Grant(Grant), UNITED KINGDOM (GBR)
Grant Ronald
SP580 Senior male sparring 85+ kg
Grant(Grant), UNITED KINGDOM (GBR): Total entries: 2 Total athletes 1
Teams: 39 Total entries: 674 Total athletes: 318
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-03-28 12:18:20 CET +01:00)