Entries in category
10. IND. TECHNIKI SPECJALNE MŁODZIKÓW
Name
Club
Country
Ambo Oskar
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Balicki Bartosz
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Bortnik Brian
Klub Sportów Walki Tornado
POLAND
Borys Maciej
Akademicki Klub Taekwondo UDAR w Gdańsku
POLAND
Cichoń Max
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Delega Jakub
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Drzewucki Konrad
Gdański Klub Taekwon-do[2]
POLAND
Durand Fryderyk
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Dziuba Michał
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Feluś Krzysztof
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Flejszman Marcel
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Fortuna Alejandro
Klub Taekwon-do ITF Szczecin
POLAND
Garboś Jakub
Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF
POLAND
Gawarecki Wiktor
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Gołębiewski Maksymilian
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Gołębiowski Wojciech
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Gracz Mateusz
Klub Taekwon-do ITF Szczecin
POLAND
Horn Przemysław
Gdański Klub Taekwon-do[2]
POLAND
Jakubowski Piotr
Gdański Klub Taekwon-do[2]
POLAND
Jarząbek Mateusz
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Kalinowski Wojciech
Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF
POLAND
Karolenko Ilia
Gdański Klub Taekwon-do[2]
POLAND
Kilarski Natan
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Krasowski Szymon
Klub Sztuk Walki NEPTUN Gdańsk
POLAND
Kreft Kacper
Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF
POLAND
Krutskevych Mikołaj
Gdański Klub Taekwon-do[2]
POLAND
Kupc Marcel
Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF
POLAND
Kupiec Kamil
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Labuda Oskar
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Laskowski Jakub
Gdański Klub Taekwon-do[2]
POLAND
Lewandowski Maciej
Gdański Klub Taekwon-do[2]
POLAND
Malinowski Tomasz
Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF
POLAND
Mazur Michał
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Paczkowski Krystian
Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF
POLAND
Pietrzak Marek
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Pietrzak Mateusz
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Piotrowski Jędrzej
Gdański Klub Taekwon-do[2]
POLAND
Rojek Mikołaj
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Rost Igor
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Spirydonau Aliaksei
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Stanisławski Natan
Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF
POLAND
Sułecki Robert
Gdański Klub Taekwon-do[2]
POLAND
Szostek Emil
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Talarczyk Jakub
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Uliński Krzysztof
Akademicki Klub Taekwondo UDAR w Gdańsku
POLAND
Warzocha Karol
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Węgrzyn Michał
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Widzicki Maksymilian
Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF
POLAND
Woźniak Jan
Klub Sportowy Taekwon Kolbudy ITF
POLAND
Wyłupek Patryk
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Zieliński Jeremi
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Żukowski Sebastian
Gdański Klub Taekwon-do[2]
POLAND
Łada Paweł
Sportowy Klub Taekwon-do AN-DO Pruszcz Gdański
POLAND
Total entries: 53
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-04-19 04:30:27 CEST +02:00)