sportdata
Karate1 Premier League - Salzburg 2020 - 2020-03-01

2020-03-01 / Print

Tatami 1
09:30 Female Kata R4 Bronze Medal Match 1 (2 entries draw)
09:30 - 09:40 (00:10)
09:35
09:40 Female Kata R4 Bronze Medal Match 2 (2 entries draw)
09:40 - 09:50 (00:10)
09:45
09:50 Male Kata R4 Bronze Medal Match 1 (2 entries draw)
09:50 - 10:00 (00:10)
09:55
10:00 Male Kata R4 Bronze Medal Match 2 (2 entries draw)
10:00 - 10:10 (00:10)
10:05
10:10 Female Kumite -50 Kg (2 entries draw)
#5 SAYED RADWA (EGY) vs RECCHIA ALEXANDRA (FRA)
10:15 Female Kumite -50 Kg (2 entries draw)
#6 OZCELIK_ARAPOGLU SERAP (TUR) vs PLANK BETTINA (AUT)
10:20
10:25 Male Kumite -60 Kg (2 entries draw)
#7 PLAKHUTIN EVGENY (RUS) vs SAMDAN ERAY (TUR)
10:30 Male Kumite -60 Kg (2 entries draw)
#8 BAITUREYEV YERKINBEK (KAZ) vs ASSADILOV DARKHAN (KAZ)
10:35
10:40 Female Kumite -55 Kg (2 entries draw)
#9 ATTIA YASSMIN (EGY) vs WEN TZU-YUN (TPE)
10:45 Female Kumite -55 Kg (2 entries draw)
#10 KUMIZAKI VALERIA (BRA) vs BRUNORI VERONICA (ITA)
10:50
10:55 Male Kumite -67 Kg (2 entries draw)
#11 ELSAWY ALI (EGY) vs POKORNY STEFAN (AUT)
11:00 Male Kumite -67 Kg (2 entries draw)
#12 BEXULTAN MUSSA (KAZ) vs UYGUR BURAK (TUR)
11:05
11:10 Female Kumite -61 Kg (2 entries draw)
#13 ORBON JOANE (PHI) vs LOTFY GIANA (EGY)
11:15 Female Kumite -61 Kg (2 entries draw)
#14 KOCHIEVA ALANA (RUS) vs YIN XIAOYAN (CHN)
11:20
11:25 Male Kumite -75 Kg (2 entries draw)
#15 BUSA LUIGI (ITA) vs HARSPATAKI KAROLY_GABOR (HUN)
11:30 Male Kumite -75 Kg (2 entries draw)
#16 KELLAWAY JOE (ENG) vs ELTEMUR ERMAN (TUR)
11:35
11:40 Female Kumite -68 Kg (2 entries draw)
#17 TANG LINGLING (CHN) vs ZARETSKA IRINA (AZE)
11:45 Female Kumite -68 Kg (2 entries draw)
#18 ISAEVA_ VICTORIA_ (RUS) vs WOLD SHERILYN (NED)
11:50
11:55 Male Kumite -84 Kg (2 entries draw)
#19 GRILLON KENJI (FRA) vs POORSHAB ZABIOLLAH (IRI)
12:00 Male Kumite -84 Kg (2 entries draw)
#20 YULDASHEV DANIYAR (KAZ) vs MAMAYEV AYKHAN (AZE)
12:05
12:10 Female Kumite 68+ Kg (2 entries draw)
#21 BERULTSEVA SOFYA (KAZ) vs TORRES_GARCIA MARIA (ESP)
12:15 Female Kumite 68+ Kg (2 entries draw)
#22 WEN TZU-HSUAN (TPE) vs GRIMM CHARLOTTE (GER)
12:20
12:25 Male Kumite 84+ Kg (2 entries draw)
#23 MAHMOUD TAHA_TAREK (EGY) vs GURBANLI ASIMAN (AZE)
12:30 Male Kumite 84+ Kg (2 entries draw)
#24 GAYSINSKY DANIEL (CAN) vs ARKANIA GOGITA (GEO)
12:35
12:40 Female Team Kata R2 Bronze Medal Match 1 (2 entries draw)
12:40 - 12:55 (00:15)
12:45
12:50
12:55 Female Team Kata R2 Bronze Medal Match 2 (2 entries draw)
12:55 - 13:10 (00:15)
13:00
13:05
13:10 Male Team Kata R2 Bronze Medal Match 1 (2 entries draw)
13:10 - 13:25 (00:15)
13:15
13:20
13:25 Male Team Kata R2 Bronze Medal Match 2 (2 entries draw)
13:25 - 13:40 (00:15)
13:30
13:35
13:40
13:45
13:50
13:55
14:00
14:05
14:10
14:15
14:20
14:25
14:30 Female Kata R4 Gold Medal Match (2 entries draw)
14:30 - 14:40 (00:10)
14:35
14:40 Male Kata R4 Gold Medal Match (2 entries draw)
14:40 - 14:50 (00:10)
14:45
14:50 Female Kumite -50 Kg (2 entries draw)
#31 MIYAHARA MIHO (JPN) vs GOMEZ_MORALES NADIA (ESP)
14:55 Male Kumite -60 Kg (2 entries draw)
#32 CRESCENZO ANGELO (ITA) vs PAVLOV EMIL (MKD)
15:00
15:05 Female Kumite -55 Kg (2 entries draw)
#33 MESSERSCHMIDT JANA (GER) vs CARDIN SARA (ITA)
15:10 Male Kumite -67 Kg (2 entries draw)
#34 MARESCA LUCA (ITA) vs HASANOV RAFIZ (AZE)
15:15
15:20 Female Kumite -61 Kg (2 entries draw)
#35 JUMAA HAYA (CAN) vs COBAN MERVE (TUR)
15:25 Male Kumite -75 Kg (2 entries draw)
#36 HORUNA STANISLAV (UKR) vs ASGARI_GHONCHEH BAHMAN (IRI)
15:30
15:35 Female Kumite -68 Kg (2 entries draw)
#37 ABDELAZIZ FERYAL (EGY) vs GONG LI (CHN)
15:40 Male Kumite -84 Kg (2 entries draw)
#38 KVESIC IVAN (CRO) vs AKTAS UGUR (TUR)
15:45
15:50 Female Kumite 68+ Kg (2 entries draw)
#39 ABBASALI HAMIDEH (IRI) vs FERRACUTI CLIO (ITA)
15:55 Male Kumite 84+ Kg (2 entries draw)
#40 TALIBOV RYZVAN (UKR) vs IRR BRIAN (USA)
16:00
16:05 Female Team Kata R2 Gold Medal Match (2 entries draw)
16:05 - 16:20 (00:15)
16:10
16:15
16:20 Male Team Kata R2 Gold Medal Match (2 entries draw)
16:20 - 16:35 (00:15)
16:25
16:30