Karate1 Series A - Konya 2023 - 2023-03-102023-03-10 / 2023-03-11 / 2023-03-12 /SET Online / SET DTM (c) sportdata GmbH & Co KG Generated: 2023-03-11 17:27:27 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tatami 1 | Tatami 2 | Tatami 3 | Tatami 4 | Tatami 5 | Tatami 6 | |
09:00 |
Female Kata Pool 1/8 09:00 - 09:50 (00:50) 12 |
Female Kata Pool 3/8 09:00 - 09:50 (00:50) 12 |
Female Kata Pool 5/8 09:00 - 09:50 (00:50) 12 |
Female Kata Pool 7/8 09:00 - 09:50 (00:50) 12 |
||
09:05 | ||||||
09:10 | ||||||
09:15 | ||||||
09:20 | ||||||
09:25 | ||||||
09:30 | ||||||
09:35 | ||||||
09:40 | ||||||
09:45 | ||||||
09:50 |
Female Kata Pool 2/8 09:50 - 10:35 (00:45) 11 |
Female Kata Pool 4/8 09:50 - 10:35 (00:45) 11 |
Female Kata Pool 6/8 09:50 - 10:35 (00:45) 11 |
Female Kata Pool 8/8 09:50 - 10:35 (00:45) 11 |
||
09:55 | ||||||
10:00 | ||||||
10:05 | ||||||
10:10 | ||||||
10:15 | ||||||
10:20 | ||||||
10:25 | ||||||
10:30 | ||||||
10:35 |
Female Kata R2-G1 Pool 1/1 10:35 - 11:10 (00:35) 8 |
Female Kata R2-G2 Pool 1/1 10:35 - 11:10 (00:35) 8 |
Female Kata R2-G3 Pool 1/1 10:35 - 11:10 (00:35) 8 |
Female Kata R2-G4 Pool 1/1 10:35 - 11:10 (00:35) 8 |
||
10:40 | ||||||
10:45 | ||||||
10:50 | ||||||
10:55 | ||||||
11:00 | ||||||
11:05 | ||||||
11:10 |
Female Kata R3-G1 Pool 1/1 11:10 - 11:45 (00:35) 8 |
Female Kata R3-G2 Pool 1/1 11:10 - 11:45 (00:35) 8 |
Male Team Kata Pool 1/2 11:10 - 11:25 (00:15) 4 |
Male Team Kata Pool 2/2 11:10 - 11:25 (00:15) 4 |
||
11:15 | ||||||
11:20 | ||||||
11:25 | ||||||
11:30 | ||||||
11:35 | ||||||
11:40 | ||||||
11:45 | ||||||
11:50 | ||||||
11:55 | ||||||
12:00 |
Male Kumite -84 Kg Pool 1/4 12:00 - 13:55 (01:55) 17 |
Male Kumite -84 Kg Pool 2/4 12:00 - 13:45 (01:45) 16 |
Male Kumite -84 Kg Pool 3/4 12:00 - 13:55 (01:55) 17 |
Male Kumite -84 Kg Pool 4/4 12:00 - 13:45 (01:45) 16 |
Female Kumite 68+ Kg Pool 1/2 12:00 - 14:00 (02:00) 18 |
Female Kumite 68+ Kg Pool 2/2 12:00 - 14:00 (02:00) 18 |
12:05 | ||||||
12:10 | ||||||
12:15 | ||||||
12:20 | ||||||
12:25 | ||||||
12:30 | ||||||
12:35 | ||||||
12:40 | ||||||
12:45 | ||||||
12:50 | ||||||
12:55 | ||||||
13:00 | ||||||
13:05 | ||||||
13:10 | ||||||
13:15 | ||||||
13:20 | ||||||
13:25 | ||||||
13:30 | ||||||
13:35 | ||||||
13:40 | ||||||
13:45 |
Male Kumite -75 Kg Pool 2/4 13:45 - 15:40 (01:55) 17 |
Male Kumite -75 Kg Pool 4/4 13:45 - 15:40 (01:55) 17 |
||||
13:50 | ||||||
13:55 |
Male Kumite -84 Kg Pool winner 1 13:55 - 14:05 (00:10) 2 |
Male Kumite -84 Kg Pool winner 2 13:55 - 14:05 (00:10) 2 |
||||
14:00 |
Female Kumite -68 Kg Pool 1/2 14:00 - 16:40 (02:40) 24 |
Female Kumite -68 Kg Pool 2/2 14:00 - 16:40 (02:40) 24 |
||||
14:05 |
Male Kumite -75 Kg Pool 1/4 14:05 - 16:05 (02:00) 18 |
Male Kumite -75 Kg Pool 3/4 14:05 - 16:05 (02:00) 18 |
||||
14:10 | ||||||
14:15 | ||||||
14:20 | ||||||
14:25 | ||||||
14:30 | ||||||
14:35 | ||||||
14:40 | ||||||
14:45 | ||||||
14:50 | ||||||
14:55 | ||||||
15:00 | ||||||
15:05 | ||||||
15:10 | ||||||
15:15 | ||||||
15:20 | ||||||
15:25 | ||||||
15:30 | ||||||
15:35 | ||||||
15:40 | ||||||
15:45 | ||||||
15:50 | ||||||
15:55 | ||||||
16:00 | ||||||
16:05 |
Male Kumite -75 Kg Pool winner 1 16:05 - 16:15 (00:10) 2 |
Male Kumite -75 Kg Pool winner 2 16:05 - 16:15 (00:10) 2 |
||||
16:10 | ||||||
16:15 |
Male Kumite 84+ Kg Pool 1/4 16:15 - 17:55 (01:40) 15 |
Male Kumite 84+ Kg Pool 2/4 16:15 - 17:55 (01:40) 15 |
Male Kumite 84+ Kg Pool 3/4 16:15 - 17:55 (01:40) 15 |
Male Kumite 84+ Kg Pool 4/4 16:15 - 17:55 (01:40) 15 |
||
16:20 | ||||||
16:25 | ||||||
16:30 | ||||||
16:35 | ||||||
16:40 |
Male Kumite -84 Kg Repechage 1 16:40 - 17:15 (00:35) 6 |
Female Kumite 68+ Kg Repechage 1 16:40 - 17:10 (00:30) 5 |
||||
16:45 | ||||||
16:50 | ||||||
16:55 | ||||||
17:00 | ||||||
17:05 | ||||||
17:10 |
Female Kumite 68+ Kg Repechage 2 17:10 - 17:40 (00:30) 5 |
|||||
17:15 |
Male Kumite -84 Kg Repechage 2 17:15 - 17:50 (00:35) 6 |
|||||
17:20 | ||||||
17:25 | ||||||
17:30 | ||||||
17:35 | ||||||
17:40 |
Female Kumite -68 Kg Repechage 1 17:40 - 18:10 (00:30) 5 |
|||||
17:45 | ||||||
17:50 |
Male Kumite 84+ Kg Repechage 1 17:50 - 18:20 (00:30) 5 |
|||||
17:55 |
Male Kumite -75 Kg Repechage 1 17:55 - 18:30 (00:35) 6 |
Male Kumite 84+ Kg Pool winner 1 17:55 - 18:05 (00:10) 2 |
Male Kumite -75 Kg Repechage 2 17:55 - 18:30 (00:35) 6 |
Male Kumite 84+ Kg Pool winner 2 17:55 - 18:05 (00:10) 2 |
||
18:00 | ||||||
18:05 | ||||||
18:10 |
Female Kumite -68 Kg Repechage 2 18:10 - 18:40 (00:30) 5 |
|||||
18:15 | ||||||
18:20 |
Male Kumite 84+ Kg Repechage 2 18:20 - 18:50 (00:30) 5 |
|||||
18:25 | ||||||
18:30 | ||||||
18:35 | ||||||
18:40 | ||||||
18:45 |
Karate1 Series A - Konya 2023 - 2023-03-112023-03-10 / 2023-03-11 / 2023-03-12 /SET Online / SET DTM (c) sportdata GmbH & Co KG Generated: 2023-03-11 17:27:27 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tatami 1 | Tatami 2 | Tatami 3 | Tatami 4 | Tatami 5 | Tatami 6 | |
09:00 |
Male Kata Pool 1/8 09:00 - 09:50 (00:50) 12 |
Male Kata Pool 3/8 09:00 - 09:45 (00:45) 11 |
Male Kata Pool 5/8 09:00 - 09:45 (00:45) 11 |
Male Kata Pool 7/8 09:00 - 09:45 (00:45) 11 |
||
09:05 | ||||||
09:10 | ||||||
09:15 | ||||||
09:20 | ||||||
09:25 | ||||||
09:30 | ||||||
09:35 | ||||||
09:40 | ||||||
09:45 |
Male Kata Pool 4/8 09:45 - 10:30 (00:45) 11 |
Male Kata Pool 6/8 09:45 - 10:30 (00:45) 11 |
Male Kata Pool 8/8 09:45 - 10:30 (00:45) 11 |
|||
09:50 |
Male Kata Pool 2/8 09:50 - 10:35 (00:45) 11 |
|||||
09:55 | ||||||
10:00 | ||||||
10:05 | ||||||
10:10 | ||||||
10:15 | ||||||
10:20 | ||||||
10:25 | ||||||
10:30 | ||||||
10:35 |
Male Kata R2-G1 Pool 1/1 10:35 - 11:10 (00:35) 8 |
Male Kata R2-G2 Pool 1/1 10:35 - 11:10 (00:35) 8 |
Male Kata R2-G3 Pool 1/1 10:35 - 11:10 (00:35) 8 |
Male Kata R2-G4 Pool 1/1 10:35 - 11:10 (00:35) 8 |
||
10:40 | ||||||
10:45 | ||||||
10:50 | ||||||
10:55 | ||||||
11:00 | ||||||
11:05 | ||||||
11:10 |
Male Kata R3-G1 Pool 1/1 11:10 - 11:45 (00:35) 8 |
Female Team Kata Pool 1/2 11:10 - 11:35 (00:25) 6 |
Male Kata R3-G2 Pool 1/1 11:10 - 11:45 (00:35) 8 |
Female Team Kata Pool 2/2 11:10 - 11:35 (00:25) 6 |
||
11:15 | ||||||
11:20 | ||||||
11:25 | ||||||
11:30 | ||||||
11:35 |
Female Team Kata R2-G1 Pool 1/1 11:35 - 11:50 (00:15) 4 |
Female Team Kata R2-G2 Pool 1/1 11:35 - 11:50 (00:15) 4 |
||||
11:40 | ||||||
11:45 | ||||||
11:50 | ||||||
11:55 | ||||||
12:00 |
Female Kumite -50 Kg Pool 1/2 12:00 - 14:55 (02:55) 26 |
Female Kumite -50 Kg Pool 2/2 12:00 - 14:55 (02:55) 26 |
Male Kumite -60 Kg Pool 1/4 12:00 - 14:00 (02:00) 18 |
Male Kumite -60 Kg Pool 2/4 12:00 - 14:00 (02:00) 18 |
Male Kumite -60 Kg Pool 3/4 12:00 - 14:00 (02:00) 18 |
Male Kumite -60 Kg Pool 4/4 12:00 - 13:55 (01:55) 17 |
12:05 | ||||||
12:10 | ||||||
12:15 | ||||||
12:20 | ||||||
12:25 | ||||||
12:30 | ||||||
12:35 | ||||||
12:40 | ||||||
12:45 | ||||||
12:50 | ||||||
12:55 | ||||||
13:00 | ||||||
13:05 | ||||||
13:10 | ||||||
13:15 | ||||||
13:20 | ||||||
13:25 | ||||||
13:30 | ||||||
13:35 | ||||||
13:40 | ||||||
13:45 | ||||||
13:50 | ||||||
13:55 | ||||||
14:00 |
Male Kumite -60 Kg Pool winner 1 14:00 - 14:10 (00:10) 2 |
Male Kumite -60 Kg Pool winner 2 14:00 - 14:10 (00:10) 2 |
||||
14:05 | ||||||
14:10 |
Female Kumite -61 Kg Pool 1/2 14:10 - 17:15 (03:05) 27 |
Female Kumite -61 Kg Pool 2/2 14:10 - 17:05 (02:55) 26 |
Male Kumite -67 Kg Pool 1/4 14:10 - 16:25 (02:15) 20 |
Male Kumite -67 Kg Pool 3/4 14:10 - 16:25 (02:15) 20 |
||
14:15 | ||||||
14:20 | ||||||
14:25 | ||||||
14:30 | ||||||
14:35 | ||||||
14:40 | ||||||
14:45 | ||||||
14:50 | ||||||
14:55 |
Female Kumite -55 Kg Pool 1/2 14:55 - 18:35 (03:40) 32 |
Female Kumite -55 Kg Pool 2/2 14:55 - 18:25 (03:30) 31 |
||||
15:00 | ||||||
15:05 | ||||||
15:10 | ||||||
15:15 | ||||||
15:20 | ||||||
15:25 | ||||||
15:30 | ||||||
15:35 | ||||||
15:40 | ||||||
15:45 | ||||||
15:50 | ||||||
15:55 | ||||||
16:00 | ||||||
16:05 | ||||||
16:10 | ||||||
16:15 | ||||||
16:20 | ||||||
16:25 |
Male Kumite -67 Kg Pool 2/4 16:25 - 18:30 (02:05) 19 |
Male Kumite -67 Kg Pool 4/4 16:25 - 18:30 (02:05) 19 |
||||
16:30 | ||||||
16:35 | ||||||
16:40 | ||||||
16:45 | ||||||
16:50 | ||||||
16:55 | ||||||
17:00 | ||||||
17:05 |
Female Kumite -50 Kg Repechage 1 17:05 - 17:35 (00:30) 5 |
|||||
17:10 | ||||||
17:15 |
Male Kumite -60 Kg Repechage 1 17:15 - 17:50 (00:35) 6 |
|||||
17:20 | ||||||
17:25 | ||||||
17:30 | ||||||
17:35 |
Female Kumite -50 Kg Repechage 2 17:35 - 18:05 (00:30) 5 |
|||||
17:40 | ||||||
17:45 | ||||||
17:50 |
Male Kumite -60 Kg Repechage 2 17:50 - 18:25 (00:35) 6 |
|||||
17:55 | ||||||
18:00 | ||||||
18:05 |
Female Kumite -61 Kg Repechage 1 18:05 - 18:35 (00:30) 5 |
|||||
18:10 | ||||||
18:15 | ||||||
18:20 | ||||||
18:25 |
Female Kumite -55 Kg Repechage 2 18:25 - 18:55 (00:30) 5 |
|||||
18:30 |
Male Kumite -67 Kg Pool winner 1 18:30 - 18:40 (00:10) 2 |
Male Kumite -67 Kg Pool winner 2 18:30 - 18:40 (00:10) 2 |
||||
18:35 |
Female Kumite -55 Kg Repechage 1 18:35 - 19:05 (00:30) 5 |
Female Kumite -61 Kg Repechage 2 18:35 - 19:05 (00:30) 5 |
||||
18:40 |
Male Kumite -67 Kg Repechage 1 18:40 - 19:15 (00:35) 6 |
Male Kumite -67 Kg Repechage 2 18:40 - 19:15 (00:35) 6 |
||||
18:45 | ||||||
18:50 | ||||||
18:55 | ||||||
19:00 | ||||||
19:05 | ||||||
19:10 |
Karate1 Series A - Konya 2023 - 2023-03-122023-03-10 / 2023-03-11 / 2023-03-12 /SET Online / SET DTM (c) sportdata GmbH & Co KG Generated: 2023-03-11 17:27:27 | |||
---|---|---|---|
Tatami 1 | Tatami 2 | Tatami 3 | |
09:55 | Bronze Medal Matches |
Bronze Medal Matches |
|
10:00 |
Female Kata R4 Bronze Medal Match 1 #1 KATO KURUMI (JPN) 2 |
Female Kata R4 Bronze Medal Match 2 #19 CRUZ ANA (POR) 2 |
|
10:05 |
Female Kata R4 Bronze Medal Match 1 #2 COLAK KEYDA_NUR (TUR) 2 |
Female Kata R4 Bronze Medal Match 2 #20 TANO KEITO (JPN) 2 |
|
10:10 |
Male Kata R4 Bronze Medal Match 1 #3 DURAN KUTLUHAN (TUR) 2 |
Male Kata R4 Bronze Medal Match 2 #21 ASLAN GORKEM (TUR) 2 |
|
10:15 |
Male Kata R4 Bronze Medal Match 1 #4 OTSUKI EIJI (JPN) 2 |
Male Kata R4 Bronze Medal Match 2 #22 CHEN CHAO-CHING (TPE) 2 |
|
10:20 |
Male Kumite 84+ Kg #5 JOKSIMOVIC STEFAN (SLO) vs CHOIYA HOUSSEM_EDIN (TUN) 10:20 - 10:30 (00:10) 2 |
Male Kumite 84+ Kg #23 TALEBZADEH_DOGORI FARID (IRI) vs SAJAN MAHMOUD (JOR) 10:20 - 10:30 (00:10) 2 |
|
10:25 | |||
10:30 |
Female Kumite 68+ Kg #6 BEN_TAIEB ISRA (TUN) vs STASI LINDA (ITA) 10:30 - 10:40 (00:10) 2 |
Female Kumite 68+ Kg #24 GABALLA ZEYNA (TUR) vs UYGUR FATMA (TUR) 10:30 - 10:40 (00:10) 2 |
|
10:35 | |||
10:40 |
Male Kumite -84 Kg #7 ALMESFER AHMAD (KUW) vs KIPAROIDZE KHVICHA (GEO) 10:40 - 10:50 (00:10) 2 |
Male Kumite -84 Kg #25 DASTJANI_FARAHANI ALIAKBAR (IRI) vs VASADZE LUKA (GEO) 10:40 - 10:50 (00:10) 2 |
|
10:45 | |||
10:50 |
Female Kumite -68 Kg #8 ZHAXYBAYEVA VENERA (KAZ) vs ZEINELABDIN MAYAR (EGY) 10:50 - 11:00 (00:10) 2 |
Female Kumite -68 Kg #26 LI QIAOQIAO (CHN) vs GREJNER WIKTORIA (POL) 10:50 - 11:00 (00:10) 2 |
|
10:55 | |||
11:00 |
Male Kumite -75 Kg #9 BATYRGALI ABILMANSUR (KAZ) vs SHAHGOL MAHDI (IRI) 11:00 - 11:10 (00:10) 2 |
Male Kumite -75 Kg #27 CERNEA ALEXANDRU (ROU) vs CHERNIAIEV OLEKSANDR (UKR) 11:00 - 11:10 (00:10) 2 |
|
11:05 | |||
11:10 |
Female Kumite -61 Kg #10 VAN_WYK DANIELLE (RSA) vs ALIZADEH ZAHRA (IRI) 11:10 - 11:20 (00:10) 2 |
Female Kumite -61 Kg #28 KUJURO YUKI (JPN) vs BUBER NURBADE (TUR) 11:10 - 11:20 (00:10) 2 |
|
11:15 | |||
11:20 |
Male Kumite -67 Kg #11 ESMAEILI HAMIDREZA (IRI) vs DUARTE RAFAEL (POR) 11:20 - 11:30 (00:10) 2 |
Male Kumite -67 Kg #29 MUKHAT AIDOS (KAZ) vs VALADI ABDOLLAH (IRI) 11:20 - 11:30 (00:10) 2 |
|
11:25 | |||
11:30 |
Female Kumite -55 Kg #12 YERDAULET ASSEMGUL (KAZ) vs DEMIRTURK GULSEN (TUR) 11:30 - 11:40 (00:10) 2 |
Female Kumite -55 Kg #30 YATOJI AKIRA (JPN) vs KU TSUI-PING (TPE) 11:30 - 11:40 (00:10) 2 |
|
11:35 | |||
11:40 |
Male Kumite -60 Kg #13 NAJAFI_LIVARI AHMAD (IRI) vs OZDEMIR BURAK (TUR) 11:40 - 11:50 (00:10) 2 |
Male Kumite -60 Kg #31 YILDIRIM HASAN_CELAL (TUR) vs ALBASHER SAUD (KSA) 11:40 - 11:50 (00:10) 2 |
|
11:45 | |||
11:50 |
Female Kumite -50 Kg #14 OKAZAKI AIKA (JPN) vs ABZHANOVA MALIKA (KAZ) 11:50 - 12:00 (00:10) 2 |
Female Kumite -50 Kg #32 BEN_HASSEN ISLEM (TUN) vs BAS SEVIL (TUR) 11:50 - 12:00 (00:10) 2 |
|
11:55 | |||
12:00 |
Female Team Kata R3 Bronze Medal Match 1 #15 PORTUGAL(CRUZ, FERNANDES, SILVA_CARIDADE) (POR) 12:00 - 12:10 (00:10) 2 |
Female Team Kata R3 Bronze Medal Match 2 #33 OLYMPIC MARBELLA(ALVAREZ_FOTHERINGHAM, BREDOUX_SANCHEZ, SAVOY_MEDERO) (ESP) 12:00 - 12:10 (00:10) 2 |
|
12:05 | |||
12:10 |
Female Team Kata R3 Bronze Medal Match 1 #16 TURKYE(BILGIN, DANAMA, POLAT) (TUR) 12:10 - 12:20 (00:10) 2 |
Female Team Kata R3 Bronze Medal Match 2 #34 TURKEY(AKBULUT, EVSAN, IRMAK) (TUR) 12:10 - 12:20 (00:10) 2 |
|
12:15 | |||
12:20 |
Male Team Kata R2 Bronze Medal Match 1 #17 ASD MASTER RAPID SKF CBL(PETRONI, PETRILLO, SACRISTANI) (ITA) 12:20 - 12:30 (00:10) 2 |
Male Team Kata R2 Bronze Medal Match 2 #35 TURKYE(AYDIN, KARABOGA, SOFUOGLU) (TUR) 12:20 - 12:30 (00:10) 2 |
|
12:25 | |||
12:30 |
Male Team Kata R2 Bronze Medal Match 1 #18 TURKEY B(AKGUL, CAGLAR, YURTSEVEN) (TUR) 12:30 - 12:40 (00:10) 2 |
Male Team Kata R2 Bronze Medal Match 2 #36 IRAN.IR(ESLAMI, HAGHNAZARI, PISHEHZARI, SHIDZI) (IRI) 12:30 - 12:40 (00:10) 2 |
|
12:35 | |||
12:40 | |||
12:45 | |||
12:50 | |||
12:55 | Finals |
||
13:00 |
Female Kata R4 Gold Medal Match #37 OHUCHI MIRISA (JPN) 2 |
||
13:05 |
Female Kata R4 Gold Medal Match #38 YAMADA NODOKA (JPN) 2 |
||
13:10 |
Male Kata R4 Gold Medal Match #39 KIKUCHI RYONOSUKE (JPN) 2 |
||
13:15 |
Male Kata R4 Gold Medal Match #40 AYATO KAI (JPN) 2 |
||
13:20 | Medal Ceremony 13:20 - 13:30 (00:10) |
||
13:25 | |||
13:30 |
Male Kumite 84+ Kg #41 SUFYANI SANAD (KSA) vs BOSTANDZIC ANES (BIH) 13:30 - 13:40 (00:10) 2 |
||
13:35 | |||
13:40 |
Female Kumite 68+ Kg #42 ALESAADI SHIMA (IRI) vs SALEHI_LALEH_MARZI HANANEH (IRI) 13:40 - 13:50 (00:10) 2 |
||
13:45 | |||
13:50 |
Male Kumite -84 Kg #43 AKBARI ALIREZA (IRI) vs WU CHUN-WEI (TPE) 13:50 - 14:00 (00:10) 2 |
||
13:55 | |||
14:00 | Medal Ceremony 14:00 - 14:10 (00:10) |
||
14:05 | |||
14:10 |
Female Kumite -68 Kg #54 BODEI PAMELA (ITA) vs ALIKUL LAURA (KAZ) 14:10 - 14:20 (00:10) 2 |
||
14:15 | |||
14:20 |
Male Kumite -75 Kg #44 YURUR OMER_FARUK (TUR) vs AKKURT EREN (TUR) 14:20 - 14:30 (00:10) 2 |
||
14:25 | |||
14:30 |
Female Kumite -61 Kg #45 GOZUTOK GULBAHAR (TUR) vs VASHCHYSHYN VIKTORIYA (UKR) 14:30 - 14:40 (00:10) 2 |
||
14:35 | |||
14:40 | Medal Ceremony 14:40 - 14:50 (00:10) |
||
14:45 | |||
14:50 |
Male Kumite -67 Kg #46 KURT ENES_FATIH (TUR) vs MEHDIZADEH AMIR (IRI) 14:50 - 15:00 (00:10) 2 |
||
14:55 | |||
15:00 |
Female Kumite -55 Kg #47 SIPOVIĆ NEJRA (BIH) vs SAMASHEVA BELLA (KAZ) 15:00 - 15:10 (00:10) 2 |
||
15:05 | |||
15:10 |
Male Kumite -60 Kg #48 ATEŞ ÖMER_FARUK (TUR) vs LUCIANO CARMINE (ITA) 15:10 - 15:20 (00:10) 2 |
||
15:15 | |||
15:20 |
Female Kumite -50 Kg #49 VASYLENKO OLHA (UKR) vs IZAGUIRRE GABRIELLA (ESA) 15:20 - 15:30 (00:10) 2 |
||
15:25 | |||
15:30 | Medal Ceremony 15:30 - 15:45 (00:15) |
||
15:35 | |||
15:40 | |||
15:45 |
Female Team Kata R3 Gold Medal Match #50 TURKEY(KAYA, PELIT, TUREMEN) (TUR) 15:45 - 15:55 (00:10) 2 |
||
15:50 | |||
15:55 |
Female Team Kata R3 Gold Medal Match #51 KATA TEAM(AMINI_SOUMEH_KABODIN, EZATI_JODAGHIEH, HOSSEINI) (IRI) 15:55 - 16:05 (00:10) 2 |
||
16:00 | |||
16:05 |
Male Team Kata R2 Gold Medal Match #52 TURKYE(COT, DURAN, KAYNAR, OZDEMIR) (TUR) 16:05 - 16:15 (00:10) 2 |
||
16:10 | |||
16:15 |
Male Team Kata R2 Gold Medal Match #53 KUWAIT(ALMOSAWI, ALMOSAWI, HUSSAIN) (KUW) 16:15 - 16:25 (00:10) 2 |
||
16:20 | |||
16:25 | Medal Ceremony 16:25 - 16:35 (00:10) |
||
16:30 |