Karate1 Youth League - Porec 2021
Junior Kata Female
Main Tree Pool 1
#
1
SOBALEVA STAFANIYA (UNMEI,BLR)
047 Kururunfa
TEC
8
8.6
8.4
7.8
7.6
*0.7
16.94
ATH
7.8
8.6
8.2
7.8
7.6
*0.3
7.14
24.08
2
TRTIKOVA MAGDALENA (CZECH REPUPLIC,CZE)
068 Papuren
TEC
7.8
8
8
7.2
7.4
*0.7
16.24
ATH
7.6
8
7.8
7.2
7.2
*0.3
6.78
23.02
3
JANOTA JOANNA (ATEMI BIELSKO-BIAŁA,POL)
021 Gojushiho Sho
TEC
7.6
7.6
8.2
6.8
7
*0.7
15.54
ATH
7.6
7.6
7.8
6.8
7.2
*0.3
6.72
22.26
4
DI LELIO ELENA (ASD KARATE CAMAIORE,ITA)
068 Papuren
TEC
7.8
7.4
8.4
7
8
*0.7
16.24
ATH
7.4
7.8
8.4
7
7.8
*0.3
6.90
23.14
5
PISCITELLI RAFFAELLA (FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA)
002 Anan Dai
TEC
7.6
7.2
8.4
6.6
8.2
*0.7
16.10
ATH
7.8
7.4
8.2
7
8.4
*0.3
7.02
23.12
6
STEINMETZ ANNE (LUXEMBOURG,LUX)
021 Gojushiho Sho
TEC
7.4
7.8
8.2
7.4
7.8
*0.7
16.10
ATH
7.6
7.8
7.8
7.4
7.8
*0.3
6.96
23.06
7
MIÑANO LANYFER (KARATESCHULE ZÜRICH-AFFOLTERN,SUI)
063 Ohan
TEC
8.4
8.2
8.6
8.2
8.6
*0.7
17.64
ATH
8.2
8.4
8.4
8.2
8.6
*0.3
7.50
25.14
Main Tree Pool 2
#
1
LOKI ALMA (KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS)
009 Chibana No Kushanku
TEC
8.4
7.2
7.6
7.8
7.4
*0.7
15.96
ATH
8.2
7.2
7.6
7.8
7.2
*0.3
6.78
22.74
2
TATAR PARLA DOAA (GERMANY,GER)
068 Papuren
TEC
8.6
8
8
7.6
7.4
*0.7
16.52
ATH
8.4
8
8.2
7.6
7.4
*0.3
7.14
23.66
3
POPESCU MARIA ANASTASIA (ROMANIA,ROU)
020 Gojushiho Dai
TEC
7.6
6.6
7.2
7
7
*0.7
14.84
ATH
7.6
6.6
7
6.8
6.8
*0.3
6.18
21.02
4
BRASILE GEMMA (YOSHITAKA KARATE TELESE TERME,ITA)
068 Papuren
TEC
8.4
7.4
7.4
7.2
7
*0.7
15.40
ATH
8.4
7.4
7.8
7.2
7.2
*0.3
6.72
22.12
5
TINTI ASIA (ASD ACCADEMIA KARATE AREZZO,ITA)
002 Anan Dai
TEC
8.2
7.6
7.4
7.6
7.6
*0.7
15.96
ATH
8
7.6
7.4
7.4
7.4
*0.3
6.72
22.68
6
HUYET DUMONG JUSTINE (ANNECY DOJO KARATÉ,FRA)
021 Gojushiho Sho
TEC
8.4
7.8
7.8
8
7.8
*0.7
16.52
ATH
8.4
7.8
8
8.2
7.8
*0.3
7.20
23.72
7
KOKAREVA KSENIIA (NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS)
021 Gojushiho Sho
TEC
8.2
7
7.4
7.4
7.8
*0.7
15.82
ATH
8.4
7.6
7.6
7.8
7.6
*0.3
6.90
22.72
Main Tree Pool 3
#
1
BORYSHCHAK ANNA (UNION,UKR)
021 Gojushiho Sho
TEC
6.8
7.2
7
7.2
6.4
*0.7
14.70
ATH
6.4
7
6.8
7
6.2
*0.3
6.06
20.76
2
BRAJA KLARA (CROATIA,CRO)
061 Nipaipo
TEC
7.6
8.2
8
7.8
7.8
*0.7
16.52
ATH
7.4
8.4
8.2
8
7.6
*0.3
7.14
23.66
3
VLAI JESSICA (GERMANY,GER)
002 Anan Dai
TEC
8
8
8.2
8.4
8
*0.7
16.94
ATH
7.8
8
7.8
8.2
7.8
*0.3
7.08
24.02
4
CRESCENZI ELISA (FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
5
ILINCA SIMION (CLUBUL SPORTIV KORYO,ROU)
001 Anan
TEC
7.2
7.6
6.8
6.8
7.2
*0.7
14.84
ATH
7
7.2
7.2
6.6
7
*0.3
6.36
21.2
6
REIZ JASMINA (NIPPON TRAINING,SUI)
047 Kururunfa
TEC
7.4
7.2
7.6
7
7.4
*0.7
15.40
ATH
7
7.2
7.2
6.8
7.2
*0.3
6.42
21.82
7
DJURDJEVIC IVANA (SERBIA,SRB)
020 Gojushiho Dai
TEC
7
7.6
7.2
7.6
7.6
*0.7
15.68
ATH
7
7.4
7.6
7.8
7.4
*0.3
6.72
22.4
Main Tree Pool 4
#
1
MAMMADOVA SAMIRA (AZERBAIJAN,AZE)
021 Gojushiho Sho
TEC
6.8
7.2
7.2
7.2
7.6
*0.7
15.12
ATH
7
7
6.8
7.4
7.8
*0.3
6.42
21.54
2
REID OLIVIA (NATIONAL KARATE ASSOCIATION,ENG)
068 Papuren
TEC
7.8
7.6
7.8
7.8
7.4
*0.7
16.24
ATH
7.6
7.2
7.8
7.6
7.4
*0.3
6.78
23.02
3
CHERUBINI SOFIA (CKR RICCIONE ITALY,ITA)
092 Suparinpei
TEC
7.6
7.8
7.4
7.6
7.8
*0.7
16.10
ATH
8
7.6
7.6
8
7.4
*0.3
6.96
23.06
4
SUKYTE AURELIJA (LTU SPORT CLUB RYTU KOVOTOJAS,LTU)
020 Gojushiho Dai
TEC
6.6
7
6.6
6.6
7
*0.7
14.14
ATH
6.2
7.2
6.2
6.4
6.8
*0.3
5.82
19.96
5
BRUŇANSKÁ KRISTÍNA (SPORT SCHOOL KARATE PRIEVIDZA,SVK)
068 Papuren
TEC
8.4
7.8
8
7.8
8
*0.7
16.66
ATH
8
7.4
7.6
7.4
7.8
*0.3
6.84
23.5
6
MANCA CHIARA (BELGIUM,BEL)
002 Anan Dai
TEC
8.2
8
8.4
8.4
8.4
*0.7
17.50
ATH
8.4
7.6
8.2
8.2
8.6
*0.3
7.44
24.94
7
SILVA TELMA (PORTUGAL TEAM - CKMAIA,POR)
067 Paiku
TEC
8.4
8.2
8.2
7.8
8
*0.7
17.08
ATH
8
7.8
7.8
8.2
8.2
*0.3
7.20
24.28
Main Tree Pool 5
#
1
HUBER LEA (KARATECENTER RETO KERN,SUI)
021 Gojushiho Sho
TEC
7,8
7,6
7,6
7,6
7,6
*0.7
15.96
ATH
7,8
7,4
7,4
7,4
7,8
*0.3
6.78
22.74
2
RIGONI CLELIA (ACSD BUDO LACASSIA,ITA)
008 Chatanyara Kushanku
TEC
8,2
8
8
7,2
8
*0.7
16.80
ATH
8
7,8
7,8
7,2
8
*0.3
7.08
23.88
3
NESINA LANA (VASILYEVS KARATE SCHOOL,LAT)
001 Anan
TEC
7,6
7,4
7,8
7
7,4
*0.7
15.68
ATH
7,6
7
7,6
7,6
7,6
*0.3
6.84
22.52
4
BEREZOVSKA ALINA (SEN-BIN KARATE CLUB,UKR)
021 Gojushiho Sho
TEC
7,4
7
7,4
6,6
7
*0.7
14.98
ATH
7,4
6,6
7,2
6,8
7,2
*0.3
6.36
21.34
5
NURKENOVA ALEXANDRA (FEDERATION KARATE SAINT-PETERSBURG,RUS)
021 Gojushiho Sho
TEC
8,2
7,8
7,6
6,8
7,2
*0.7
15.82
ATH
8,4
8
7,6
6,8
7,6
*0.3
6.96
22.78
6
CLEMENTI CRISTINA (ACSD BUDO LACASSIA,ITA)
001 Anan
TEC
7,2
6,8
7,6
6,2
7,4
*0.7
14.98
ATH
7,4
6,4
7,8
6
7,8
*0.3
6.48
21.46
7
FARVACQUE MANON (ANNECY DOJO KARATÉ,FRA)
021 Gojushiho Sho
TEC
7,2
7,6
7,4
7,4
7,8
*0.7
15.68
ATH
7
7,8
7,6
7,6
8
*0.3
6.90
22.58
Main Tree Pool 6
#
1
CELO ISRA (LEISTUNGSZENTRUM KARATE NIEDERÖSTERREICH,AUT)
068 Papuren
TEC
8,2
7,8
7,6
8
8,2
*0.7
16.80
ATH
8,4
7,6
7,4
8
8,4
*0.3
7.20
24.0
2
INZOLI SONIA (OLIMPIA KARATE BERGAMO ASD,ITA)
068 Papuren
TEC
8
7,4
8
7,6
7,8
*0.7
16.38
ATH
8,4
7,8
7,8
7,8
8,2
*0.3
7.14
23.52
3
NADIZAR LANA TISA (SLOVENIA,SLO)
068 Papuren
TEC
7,8
7,2
7,8
7,2
7,6
*0.7
15.82
ATH
7,8
7
7,6
7,2
7,6
*0.3
6.72
22.54
4
ISABELLA JOANA COSTANZO (CLUBUL SPORTIV KORYO,ROU)
068 Papuren
TEC
7,6
6,8
7,4
7
7,4
*0.7
15.26
ATH
7,2
7,2
7,6
7,4
7,4
*0.3
6.60
21.86
5
SIEBERT RITA (GERMANY,GER)
002 Anan Dai
TEC
8,4
7,6
8
7,8
8
*0.7
16.66
ATH
8,2
7,8
8,2
8,2
8
*0.3
7.32
23.98
6
MARI FEDERICA SHARON (FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA)
002 Anan Dai
TEC
7,2
6,6
7,4
7
7,6
*0.7
15.12
ATH
7,4
6,4
7,2
6,8
7,4
*0.3
6.42
21.54
7
SUTER ANINA (KEN SHI KAI KARATESCHULE SCHWAMENDINGEN / ZÜRICH,SUI)
067 Paiku
TEC
8
7,6
7,8
7,8
7,8
*0.7
16.38
ATH
7,6
7
8
8,4
8
*0.3
7.08
23.46
Main Tree Pool 7
#
1
ORSETTI EMMA (CKR RICCIONE ITALY,ITA)
068 Papuren
TEC
7,6
7
7,2
8,2
7,6
*0.7
15.68
ATH
7,6
7
7,2
8
8
*0.3
6.84
22.52
2
MISCHLER VANESSA (KARATE-DO BIEL-BIENNE,SUI)
021 Gojushiho Sho
TEC
7
6,4
7
7,8
6,6
*0.7
14.42
ATH
7
6,2
7
7,6
6,6
*0.3
6.18
20.6
3
ZINECKER MARIE (ASIA SPORTS WALDKRAIBURG,GER)
002 Anan Dai
TEC
7,2
6,6
6,8
8,4
8
*0.7
15.40
ATH
7,2
6,8
7,4
8,2
7,8
*0.3
6.72
22.12
4
STOIAN ALEXANDRA MIHAELA (CLUBUL SPORTIV DINAMO BUCURESTI,ROU)
020 Gojushiho Dai
TEC
7,4
6
7
8
7
*0.7
14.98
ATH
7,2
6,6
7,4
7,8
6,8
*0.3
6.42
21.4
5
LENNIK ALEKSANDRA (SPORT SCHOOL KARATE MARRINOFF, SC KARATE FLAGMAN,RUS)
002 Anan Dai
TEC
7,4
7,6
7,2
8,8
8,4
*0.7
16.38
ATH
7,4
7,8
7,6
8,6
8
*0.3
7.02
23.4
6
VINCENT KETHLEEN (ASC KARATE CHANTELOUP,FRA)
068 Papuren
TEC
7,6
7,2
7,6
8,6
7,4
*0.7
15.82
ATH
7,4
7
7,6
8,4
7,4
*0.3
6.72
22.54
7
MELNYK IRYNA (SEN-BIN KARATE CLUB,UKR)
041 Kanku Sho
TEC
7,4
6,2
6,8
7,6
6,2
*0.7
14.28
ATH
7,2
6,4
6,8
7,4
6,2
*0.3
6.12
20.4
Main Tree Pool 8
#
1
TAGLIAFIERRO CHIARA (FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA)
002 Anan Dai
TEC
7,4
7,6
7,6
8,2
7,8
*0.7
16.10
ATH
7,6
7,6
7,8
7,8
8
*0.3
6.96
23.06
2
WILLIAMS DANNI (MUSUKO KARATE ACADEMY,ENG)
001 Anan
TEC
7
7,8
7,4
8,6
7,2
*0.7
15.68
ATH
7,8
7,8
8
8,4
7,8
*0.3
7.08
22.76
3
TOUSSAINT EVA (SPARRING KC,BEL)
078 Sansai
TEC
6,6
7,2
7,2
8
6,6
*0.7
14.70
ATH
6,8
7,4
7,4
7,8
6,4
*0.3
6.48
21.18
4
ŠKOLNÍKOVÁ VIKTÓRIA (BUDOKAN ZVOLEN,SVK)
001 Anan
TEC
8
7,6
7,8
8,6
6,8
*0.7
16.38
ATH
8
7,4
7,8
8,4
6,6
*0.3
6.96
23.34
5
GURBANZADE ZAHRA (AZERBAIJAN,AZE)
021 Gojushiho Sho
TEC
7,4
7,8
7,8
8,8
7
*0.7
16.10
ATH
7,8
7,6
7,6
8,6
7,2
*0.3
6.90
23.0
6
VALIUKAITE MEDA (LTU SPORT CLUB RYTU KOVOTOJAS,LTU)
021 Gojushiho Sho
TEC
7,2
7,4
7,4
8
6,2
*0.7
15.40
ATH
7,4
7,4
7,6
7,8
6,2
*0.3
6.72
22.12
7
MESIC MINA (SERBIA,SRB)
021 Gojushiho Sho
TEC
7,6
7,8
7,8
8,4
7,4
*0.7
16.24
ATH
7,6
8
7,8
8,2
7,4
*0.3
7.02
23.26
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-03-28 23:02:26 CET +01:00)