Karate1 Youth League - Umag 2019
Cadet Kata Female
Main Tree Pool 1
#
1
PISCITELLI RAFFAELLA (FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA)
Papuren
TEC
6,8
7
7,2
6,8
7,4
7,2
7,2
*0.7
14.98
ATH
7
6,8
7
6,8
7,2
7
7
*0.3
6.30
21.28
2
GURBANZADE ZAHRA (AZERBAIJAN,AZE)
Gojushiho Dai
TEC
7
7,2
8
7,8
8
7,6
7,8
*0.7
16.24
ATH
6,8
7
7,8
7,6
7,8
7,4
7,8
*0.3
6.84
23.08
3
FUKUOKA MIKO (JR.NIPPON,JPN)
Anan
TEC
7,8
8,2
8,4
9
9,2
8,6
8
*0.7
17.64
ATH
7,4
8
8,4
8,8
8,8
8,4
7,6
*0.3
7.44
25.08
4
KLETTENBERG LUÍSA (ASSOC. BLUMENAU DE KARATE,BRA)
Suparinpei
TEC
7,4
7,6
7,4
7,4
8
7,4
7,8
*0.7
15.68
ATH
7,4
7,4
7,4
7,2
7,4
7,2
7,6
*0.3
6.66
22.34
5
FERNANDES CATARINA (AMICALE KARATE,POR)
Kanku Sho
TEC
6,6
7
6,8
7,2
7,8
7,6
7
*0.7
14.84
ATH
6,8
7
6,6
7,2
8
7,2
6,8
*0.3
6.30
21.14
6
CONCETTI MARIA CHIARA (CKR RICCIONE ITALY,ITA)
Anan Dai
TEC
7,4
6,6
7,8
8,2
8,6
8
7,8
*0.7
16.52
ATH
7,4
6,2
7,8
8
8,2
7,8
7,6
*0.3
6.96
23.48
7
BUCHSER ANEL (KARATE EMME,SUI)
Suparinpei
TEC
6,8
6,8
6,6
6,4
7,8
7,4
7,8
*0.7
14.70
ATH
6,8
6,6
6,6
6,2
7,8
7
7,6
*0.3
6.12
20.82
8
CENTRIH PATRICIJA (SLOVENIA,SLO)
Kanku Sho
TEC
6,2
6,2
6,8
6
7,4
7
6,6
*0.7
13.72
ATH
6,6
5,8
6,4
6
7,2
6,8
6,4
*0.3
5.82
19.54
9
TAGLIAFIERRO CHIARA (FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA)
Anan Dai
TEC
7,4
7,4
8,2
8,6
9,2
7,8
7,6
*0.7
16.52
ATH
7,4
7
7,8
8,8
9
7,6
7,6
*0.3
6.90
23.42
10
GAUDENZI ELEONORA (KAMEJU KARATE DO,ITA)
Suparinpei
TEC
0
0
0
0
0
0
0
*1
0.00
ATH
0
0
0
0
0
0
0
*1
0.00
0.0
11
POPOVIC MIA (CROATIA,CRO)
Gojushiho Dai
TEC
6,4
6,8
7,6
7,8
7,6
7,4
7,4
*0.7
15.68
ATH
6,8
6,4
7,4
8
7,8
7
7,4
*0.3
6.54
22.22
12
GIANNECHINI JULIETTE (FFKDA LIGUE CORSE,FRA)
Suparinpei
TEC
7
7,2
7,4
8,4
8,6
7,2
7,4
*0.7
15.40
ATH
7
6,8
7,6
8,2
8,4
7
7,4
*0.3
6.60
22.0
Main Tree Pool 2
#
1
SAMPIERI CASSANDRA (FRANCE,FRA)
Paiku
TEC
7,4
7,4
7,8
8,8
6,8
8
8,2
*0.7
16.24
ATH
7,2
7,8
7,8
8,8
7
8,2
8,4
*0.3
7.14
23.38
2
TSAGKERA SOFIA (PANIMATHIACOS VERIA KC,GRE)
Suparinpei
TEC
7,4
7,8
8
7,8
7,2
8,2
8,4
*0.7
16.52
ATH
7,4
7,8
7,8
8,4
7,4
8,4
8,4
*0.3
7.20
23.72
3
CRESCENZI ELISA (FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA)
Papuren
TEC
7,4
7,4
7,4
7,2
7
7,8
7,8
*0.7
15.54
ATH
7,2
7,6
7
6,8
7,2
7,4
8,2
*0.3
6.54
22.08
4
KHEGAI ANASTASIYA (NIZHNEVARTOVSK KARATE FEDERATION,RUS)
Gojushiho Sho
TEC
6,8
7,6
7,2
6,8
7,4
7,6
8
*0.7
15.54
ATH
6,6
7
6,8
6,4
7,2
7,4
8,2
*0.3
6.30
21.84
5
SZOCS KAMILLA (HUNGARY,HUN)
Anan
TEC
7
7,6
7,6
7
7,8
7,8
8
*0.7
16.10
ATH
6,8
7,2
7,6
7
7,6
7,4
8,2
*0.3
6.66
22.76
6
PETAN ELA (SLOVENIA,SLO)
Chatanyara Kushanku
TEC
7,6
7,4
7,8
6,6
7,2
8,2
7,8
*0.7
15.96
ATH
7,4
7,2
7,4
6,8
6,8
8
8
*0.3
6.60
22.56
7
GHEORGHITA GEORGIANA (ASD CSK MASTER,ITA)
Anan Dai
TEC
7,8
8
8,2
8,4
8,4
8,4
8
*0.7
17.22
ATH
7,8
8
8
8,8
8,2
8,6
8,2
*0.3
7.32
24.54
8
MANCHEVSKA JOVANA (NORTH MACEDONIA,MKD)
Gojushiho Dai
TEC
8
7,2
8
8,6
8,4
8
8,2
*0.7
16.94
ATH
8,2
7,8
7,6
8,4
8,2
8,2
8,6
*0.3
7.38
24.32
9
WILLIAMS DANNI (MUSUKO KARATE ACADEMY,ENG)
Papuren
TEC
7,6
7,8
7,8
8
8,4
7,8
7,8
*0.7
16.38
ATH
7,8
7,6
8,2
8,4
8,4
7,6
7,8
*0.3
7.14
23.52
10
KORYCZAN AGNIESZKA (POLISH SHOTOKAN ASSOCIATION,POL)
Gojushiho Sho
TEC
6,4
6,4
7
6
6,6
7,4
7,2
*0.7
14.00
ATH
6
6,8
6,6
5,8
6,6
7,2
7,4
*0.3
6.00
20.0
11
ARIFI ENKELA (KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS)
Enpi
TEC
6,6
6,2
6,8
6,2
6,8
7,2
7,6
*0.7
14.14
ATH
6
6,4
6,6
6,4
6,8
7
7,4
*0.3
5.94
20.08
Main Tree Pool 3
#
1
TURCU DIANA MIHAELA (CLUBUL SPORTIV KORYO,ROU)
Papuren
TEC
6,8
7,2
7,4
8,2
8
7,6
7,6
*0.7
15.82
ATH
6,6
7
7,6
8
7,6
7,8
7,6
*0.3
6.84
22.66
2
SALANI AURORA (ASD CAM LUCCA,ITA)
Papuren
TEC
7
6,6
6,8
7,6
6,8
7,4
7,2
*0.7
14.70
ATH
6,8
6,2
7
7,4
6,6
7,2
7,2
*0.3
6.30
21.0
3
HUBER LEA (KARATECENTER RETO KERN,SUI)
Gojushiho Sho
TEC
7,2
7
7,8
7,8
7,8
7,8
7,8
*0.7
16.38
ATH
7
6,6
8
7,6
7,4
7,6
7,8
*0.3
6.78
23.16
4
HARRIS GABY (WELSH SHOTOKAN KARATE ORGANISATION,WAL)
Gojushiho Sho
TEC
7
6,4
5,6
7
6,6
6,8
7
*0.7
14.28
ATH
6,6
6
5,6
6,8
6,4
6,6
7
*0.3
5.88
20.16
5
TINTI ASIA (ASD RONIN KARATE LIVORNO,ITA)
Anan Dai
TEC
7,4
7,4
8
8
7,8
8
7,8
*0.7
16.52
ATH
7,2
7,4
6,8
7,8
7,6
8
7,6
*0.3
6.78
23.3
6
NGOAN CAROLINE (COMITÉ DÉPARTEMENTAL ESSONNE KARATÉ,FRA)
Gojushiho Sho
TEC
7,6
7,8
7,8
8,4
7,6
8,2
7,4
*0.7
16.24
ATH
7,6
8
7,2
8,2
8
8
7,6
*0.3
7.08
23.32
7
BAZZANI PAOLA (A.S.D.SHOTOKAN KARATE DO SABBIONETA,ITA)
Gojushiho Sho
TEC
7,2
7,2
6,6
7,6
7,4
7,8
7,2
*0.7
15.26
ATH
7,4
6,8
7,6
7,8
7,6
7,8
7,6
*0.3
6.84
22.1
8
HORVAT STELA (CROATIA,CRO)
Gojushiho Sho
TEC
7,8
6,8
6,8
8,2
7,8
7,6
7,6
*0.7
16.10
ATH
7,6
7,2
7,8
8,4
7,8
7,4
7,6
*0.3
6.90
23.0
9
NOVAK SARA (SLOVENIA,SLO)
Kanku Sho
TEC
7,2
7,2
7,2
7,6
8
7,4
7,2
*0.7
15.26
ATH
7
7,4
7,4
7,6
7,8
7,2
7,2
*0.3
6.60
21.86
10
KOVACS DOMINIKA HANNA (HUNGARY,HUN)
Gojushiho Dai
TEC
7,4
7,4
7
8,2
7,8
7,6
7
*0.7
15.68
ATH
7,4
6,8
6,8
8,2
7,6
7,4
6,8
*0.3
6.48
22.16
11
NURKENOVA ALEXANDRA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)
Gojushiho Sho
TEC
7,8
7,6
8,2
7,8
7,8
7,8
7,6
*0.7
16.38
ATH
7,6
7,4
8,4
7,6
7,6
8
7,8
*0.3
6.90
23.28
12
CELO ISRA (AUSTRIA,AUT)
Anan
TEC
8
8
8,4
8,8
8,4
8,4
8
*0.7
17.36
ATH
7,8
7,8
8,6
8,6
8,2
8,6
7,8
*0.3
7.38
24.74
Main Tree Pool 4
#
1
TRAN TESSY (TSUKI KARATE CLUB SAINT BRICE SOUS FORET,FRA)
Gojushiho Sho
TEC
7
6,6
7,2
7,4
7
7,6
7
*0.7
14.84
ATH
7
6,4
7
7,6
7,2
7,4
7,2
*0.3
6.42
21.26
2
BERTELLI DOROTEA (SKORPION KARATE ASD,ITA)
Unshu
TEC
6
6
6,8
5,8
6
6,6
6,8
*0.7
13.02
ATH
5,8
5,8
6,6
5,8
6
6,8
6,6
*0.3
5.52
18.54
3
ŠKOLNÍKOVÁ VIKTÓRIA (BUDOKAN ZVOLEN,SVK)
Anan Dai
TEC
7,6
7
7,6
7,8
7,6
7,4
7,8
*0.7
15.96
ATH
6,6
6,8
7,4
7,4
7,2
7,2
7,8
*0.3
6.54
22.5
4
MAZOY PAULA (CLUB SHIHAN,ESP)
Anan Dai
TEC
8,2
7,2
7,6
8,4
8
8,6
7,6
*0.7
16.66
ATH
8,6
7,4
7,4
8,2
8
8,4
7,8
*0.3
7.20
23.86
5
ANTAR NOHA AMR (EGYPT,EGY)
Gojushiho Sho
TEC
8,6
7,8
8,2
7,8
7,6
8,4
7,6
*0.7
16.66
ATH
9,2
7,6
8
7,6
7,8
8,4
7,8
*0.3
7.08
23.74
6
VAINIKKA AADA (HÄMEENLINNAN KARATESEURA,FIN)
Wanshu
TEC
5,4
5,6
6
5,8
6
6,2
6,6
*0.7
12.46
ATH
5,6
5,2
5,8
5,8
6,2
6,4
6,6
*0.3
5.34
17.8
7
CIRIC JANA (KARATE KLUB WAZAARI,BIH)
Enpi
TEC
6
6,2
6,8
6,4
6,6
6,6
6,8
*0.7
13.72
ATH
6,4
6,4
6,6
6,2
6,4
6,4
7
*0.3
5.76
19.48
8
SUKYTE AURELIJA (LTU SPORT CLUB RYTU KOVOTOJAS,LTU)
Gojushiho Sho
TEC
6,2
5,8
7
6,2
5,6
6
7
*0.7
12.88
ATH
5,4
5,6
6,8
6
5,6
6,2
6,8
*0.3
5.34
18.22
9
LANZA REBECCA (ASD IL POLIEDRO CFS,ITA)
Anan Dai
TEC
7,2
6,2
7,4
7,2
7,4
7,6
7
*0.7
15.26
ATH
8,2
6
7,2
7,4
7,6
7,6
6,8
*0.3
6.66
21.92
10
SOBALEVA STAFANIYA (UNMEI,BLR)
Paiku
TEC
7,8
7,6
8
8
7,6
8
7,6
*0.7
16.38
ATH
8,4
7,8
7,8
7,8
7,6
7,8
7,6
*0.3
7.02
23.4
11
HUYET DUMONG JUSTINE (ANNECY DOJO KARATÉ,FRA)
Gojushiho Sho
TEC
7,6
7
7,8
7,6
7,6
7,8
7,4
*0.7
15.96
ATH
8,2
7,2
7,6
7,8
7,8
7,6
7,4
*0.3
6.90
22.86
Main Tree Pool 5
#
1
LEITAO ROMANE (FRANCE,FRA)
Kanku Sho
TEC
7.4
7.2
7.8
8.2
7.2
7.4
7.6
*0.7
15.68
ATH
7.6
7.4
7.6
8
7.4
7.4
7.6
*0.3
6.78
22.46
2
DI LELIO ELENA (ASD KARATE CAMAIORE,ITA)
Papuren
TEC
7.6
7.6
7.6
8.2
7.8
7.2
7.8
*0.7
16.10
ATH
7
7.4
7.4
7.8
8
7.2
7.8
*0.3
6.78
22.88
3
KUTIJA ALJA (SLOVENIA,SLO)
Gojushiho Sho
TEC
7
7.4
7.2
7
7.6
6.8
7.2
*0.7
14.98
ATH
6.8
7.6
6.8
6.8
7.6
7
7.2
*0.3
6.30
21.28
4
MINANO LANYFER (KEN SHI KAI KARATESCHULE SCHWAMENDINGEN / ZÜRICH,SUI)
Paiku
TEC
8.2
7.6
7.6
8.2
7.6
7.6
7.6
*0.7
15.96
ATH
7.8
7.6
7.8
8.4
7.8
7.8
7.8
*0.3
7.02
22.98
5
PALIAGA FLAVIA (CROATIA,CRO)
Gojushiho Dai
TEC
7.2
7
7
7.2
7.6
7.2
7.2
*0.7
15.12
ATH
7.2
7.2
6.8
6.8
7.6
7.2
7
*0.3
6.42
21.54
6
ILINCA SIMION (CLUBUL SPORTIV KORYO,ROU)
Nipaipo
TEC
6.8
7
6.8
6.6
7.6
7.4
6.8
*0.7
14.42
ATH
6.6
6.8
6.8
6.6
7.4
7.2
6.8
*0.3
6.12
20.54
7
KLIMIK ALEKSANDRA (KLUB KARATE SHOTOKAN W LĘBORKU,POL)
Kanku Sho
TEC
6.6
7.4
6.6
6.4
7
6.8
6.8
*0.7
14.14
ATH
6.4
7
6.6
6.2
7.2
6.8
7
*0.3
6.12
20.26
8
ARSOVSKA MARTINA (NORTH MACEDONIA,MKD)
Gojushiho Dai
TEC
6.8
7.6
7.4
7.8
7
7.6
7.2
*0.7
15.54
ATH
6.6
7.8
7.6
7.8
7.4
7.4
7.4
*0.3
6.72
22.26
9
EMERLLAHU RONA (KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS)
Gojushiho Sho
TEC
6.4
6.6
6.4
6.2
6.8
6.2
6.6
*0.7
13.58
ATH
6.2
6.6
6.4
6.2
7.2
6
6.6
*0.3
5.76
19.34
10
LYRITSI VASILIKI (THE BROTHERHOOD MFT,GRE)
Gankaku
TEC
7.8
7.2
6.2
6.6
7.4
5.8
6.6
*0.7
14.28
ATH
7
7.4
6.2
6.4
7.4
6
6.8
*0.3
6.06
20.34
11
PAYNE ELLIE (YANAGI KAI,ENG)
Papuren
TEC
8.6
7.8
7.6
8.2
7.8
7.6
7.6
*0.7
16.24
ATH
8.8
7.6
7.4
7.8
7.8
8
7.6
*0.3
6.96
23.2
12
ESPOSITO TERESA (ASD C.S.O. ARCOBALENO,ITA)
Suparinpei
TEC
7.6
7.8
8
7.8
8
8.6
7.4
*0.7
16.52
ATH
7.8
8
8
8
8
8.8
7.6
*0.3
7.20
23.72
Main Tree Pool 6
#
1
MESIC MINA (SERBIA,SRB)
Kanku Sho
TEC
7.8
8
7.8
7.2
7.8
8
7.6
*0.7
16.38
ATH
7.6
8.2
7.6
7.2
7.8
8.2
7.8
*0.3
6.96
23.34
2
SKOGSTROM HANNA (SWEDEN,SWE)
Papuren
TEC
8
7.6
7.6
7.6
8
7.6
8.6
*0.7
16.24
ATH
7.8
7.2
7.6
7.8
7.8
7.8
8.4
*0.3
7.02
23.26
3
MESAGLIO MARTINA (BUSHIDO DOJO UDINE,ITA)
Kanku Sho
TEC
6.6
6.8
6.8
7.2
7.4
7.4
6.6
*0.7
14.56
ATH
6.8
7
6.8
7
7.4
7.2
6.8
*0.3
6.24
20.8
4
DAS ENA (INDIA,IND)
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0
0
5
D ONOFRIO ORSOLA (ASD CAM D ONOFRIO,ITA)
Papuren
TEC
7.8
8.4
8.8
7.8
8.4
8.2
8.4
*0.7
17.50
ATH
7.6
8.4
8.8
7.8
8.8
8.2
8.4
*0.3
7.50
25.0
6
PARDINI DESIREE (ASD KARATE CAMAIORE,ITA)
Papuren
TEC
7.6
8
8
7.8
8.4
7.8
8
*0.7
16.66
ATH
7.6
7.8
8
7.6
8.6
7.8
7.8
*0.3
7.02
23.68
7
NAGY GRETA (HUNGARY,HUN)
Anan
TEC
6.8
7.2
7.6
7.2
6.6
7.4
7.4
*0.7
15.26
ATH
6.8
7
7.2
7.2
6
7.2
7
*0.3
6.36
21.62
8
TYUMENCEVA VIKTORIA (NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS)
Sochin
TEC
6.6
6
5.4
6.6
5.4
6.6
6.4
*0.7
13.30
ATH
6.6
6.2
5.2
6.4
5.6
6.2
6.4
*0.3
5.64
18.94
9
VINCENT KETHLEEN (ASC KARATE CHANTELOUP,FRA)
Kanku Sho
TEC
7.8
7.8
8.4
7.8
8
7.6
7.6
*0.7
16.38
ATH
7.6
7.8
8.4
7.6
8.2
7.2
7.2
*0.3
6.90
23.28
10
BONINO MELISSA (ASD KARATE CAMAIORE,ITA)
Papuren
TEC
7.4
7.2
7.2
7.4
7.8
7.4
7
*0.7
15.40
ATH
7.2
7
7
7.6
7.6
7.2
6.6
*0.3
6.42
21.82
11
MISCHLER VANESSA (KARATE-DO BIEL-BIENNE,SUI)
Gojushiho Sho
TEC
6.6
7.2
7.4
7.4
7.6
7.2
6.2
*0.7
15.26
ATH
6.6
7
7.2
7.4
7.4
7.2
6.2
*0.3
6.42
21.68
Main Tree Pool 7
#
1
TZOUMANEKA ARGYRO (AS ODYSSEAS,GRE)
Papuren
TEC
8
7.6
7.2
7
7.2
7.4
7.8
*0.7
15.54
ATH
8.2
7.4
6.8
6.6
7.4
7.6
7.6
*0.3
6.72
22.26
2
ALEKSOVSKA ANDREA (GLADIATOR,MKD)
Gojushiho Sho
TEC
7.4
7
6.8
6.6
7.2
7
7
*0.7
14.70
ATH
7.8
6.8
7
7.2
7.4
7.2
7.2
*0.3
6.48
21.18
3
LOKI ALMA (KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS)
Paiku
TEC
7
7.2
6.8
6.6
6.8
6.6
6.8
*0.7
14.28
ATH
6.8
7
6.4
6.8
6.6
6.6
6.6
*0.3
6.00
20.28
4
KOBAL PAHOR LEA (SLOVENIA,SLO)
Kanku Sho
TEC
7.2
6.4
7.6
7
6.4
6.4
6.6
*0.7
14.00
ATH
7
6.6
7.4
6.6
6
6.6
6.8
*0.3
6.00
20.0
5
TSCHANZ OLIVIA (KENSEIKAN KARATE-DO THUN,SUI)
Gojushiho Sho
TEC
6.4
6.4
6.8
6.4
6.2
6.4
6.8
*0.7
13.44
ATH
6.2
6.4
6.8
6.2
6
6.4
6.4
*0.3
5.70
19.14
6
BRAJA KLARA (CROATIA,CRO)
Anan
TEC
8.2
7.8
8.2
7.4
7.8
6.8
6.8
*0.7
16.10
ATH
8.4
7.8
8.2
7.6
8
7
7.2
*0.3
7.02
23.12
7
HIDEG ANNA (HUNGARY,HUN)
Paiku
TEC
7.6
7.4
7.6
7
6.2
6.6
7.2
*0.7
15.12
ATH
7.2
7.6
7.2
7.2
6.4
6.6
7.2
*0.3
6.48
21.6
8
KOKAREVA KSENIIA (NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS)
Unsu
TEC
6.6
7.4
7.4
7.2
7
7
7.4
*0.7
15.12
ATH
6.2
7.6
7
7.6
6.8
7.2
7.2
*0.3
6.42
21.54
9
COSTIN ELLIE (YANAGI KAI,ENG)
Papuren
TEC
6.4
7.4
6.4
6.8
7
6.4
7.4
*0.7
14.14
ATH
6
7.6
6.2
6.6
7.2
6
7
*0.3
5.94
20.08
10
CHAMPAGNE MARION (CKS EN PAYS CRECOIS,FRA)
Gojushiho Sho
TEC
8.6
7.6
8.6
7.8
7.8
7.4
7.4
*0.7
16.24
ATH
8.8
7.6
8.4
8
7.6
7.8
7.4
*0.3
7.02
23.26
11
ISABELLA JOANA COSTANZO (CLUBUL SPORTIV KORYO,ROU)
Papuren
TEC
7.6
7.2
6.8
6.8
7.2
6.6
7.6
*0.7
14.84
ATH
7.2
7.4
7
7.2
7.2
7
7.2
*0.3
6.48
21.32
12
JANOTA JOANNA (ATEMI BIELSKO-BIAŁA,POL)
Gojushiho Sho
TEC
6.2
7.6
7.4
7.2
6.8
6.2
7.2
*0.7
14.84
ATH
6.2
7.4
7
7
6.8
6.4
7.2
*0.3
6.24
21.08
Main Tree Pool 8
#
1
GRGIC INGA (CROATIA,CRO)
Gojushiho Sho
TEC
7.2
7.4
7.2
7.8
8
8.4
7.8
*0.7
16.10
ATH
7.4
7.8
7.4
7.6
8
8.6
8
*0.3
7.02
23.12
2
HORVATIC KATJA (SLOVENIA,SLO)
Gojushiho Sho
TEC
6.8
7.2
7.2
7.4
7
7
7.2
*0.7
14.98
ATH
7
7
7.2
7.6
7.2
6.8
7.2
*0.3
6.42
21.4
3
FARVACQUE MANON (ANNECY DOJO KARATÉ,FRA)
Gojushiho Sho
TEC
7
7.4
6.8
7.6
6
7.2
6.8
*0.7
14.70
ATH
6.6
7
7
7.4
6.2
7
7
*0.3
6.30
21.0
4
SEWIDAN NOURHAN (EGYPT,EGY)
Suparinpei
TEC
8.2
7.8
8
8
8.2
8.2
7.6
*0.7
16.94
ATH
8
8
7.8
8.2
7.4
8.4
7.6
*0.3
7.14
24.08
5
QUESADA ESCARCENA PAULA (GOJU-RYU TORREMOLINOS,ESP)
Anan Dai
TEC
7.8
7.6
7.2
7.6
6.8
8
7.8
*0.7
16.10
ATH
7.8
7.8
7.4
7.8
8.2
7.8
8
*0.3
7.02
23.12
6
HILTUNEN BERTTA (HÄMEENLINNAN KARATESEURA,FIN)
Wanshu
TEC
6.8
6.6
5.2
6.2
6
5.4
6.6
*0.7
13.16
ATH
6.4
6
5.2
6.2
6
5
6.8
*0.3
5.46
18.62
7
BRUŇANSKÁ KRISTÍNA (SPORT SCHOOL KARATE PRIEVIDZA,SVK)
Papuren
TEC
6.6
6.8
7
7.8
6.4
7.2
7.4
*0.7
14.70
ATH
6.6
7.2
7.2
7.6
6.2
6.8
7.2
*0.3
6.36
21.06
8
VALIUKAITE MEDA (LTU SPORT CLUB RYTU KOVOTOJAS,LTU)
Gojushiho Sho
TEC
6.8
6.8
7
6.4
6.4
6.4
6.8
*0.7
14.00
ATH
7.2
6.4
7.2
6.4
6.4
6.2
6.8
*0.3
5.88
19.88
9
BRASILE GEMMA (YOSHITAKA KARATE TELESE TERME,ITA)
Papuren
TEC
7.8
7.6
7.4
7.6
7.6
7
7.6
*0.7
15.96
ATH
7.6
7.4
7.4
7.8
7.2
7.6
7.2
*0.3
6.72
22.68
10
VREBAC MILICA (KARATE KLUB WAZAARI,BIH)
Gojushiho Dai
TEC
5.8
6.2
6.4
6.4
5.8
5.8
5.8
*0.7
12.46
ATH
5.8
6
6.6
6.2
5.8
5.4
5.8
*0.3
5.28
17.74
11
MARJANOVIC ANDRIJANA (SALZBURGER KARATEVERBAND,AUT)
Gojushiho Sho
TEC
7.2
7
6.4
6.6
6.6
6.8
6.6
*0.7
14.00
ATH
7.4
6.8
6.6
6.4
6.2
6.4
6.6
*0.3
5.88
19.88
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-03-28 23:37:45 CET +01:00)