EKF Junior, Cadet & U21 Championships 2021 - Tampere
U21 Kata Male
Main Tree Pool 1
#
1
MARTIN ROMERO RAUL (SPAIN,ESP)
001 Anan
TEC
8,2
7,6
7,8
7,6
8,4
8,4
8,4
*0.7
17.08
ATH
8
7,4
7,8
7,6
8,2
8,2
8,6
*0.3
7.20
24.28
2
MATHES MIKA (GERMANY,GER)
020 Gojushiho Dai
TEC
7,4
7,2
7,4
7,2
8
7,4
8,6
*0.7
15.54
ATH
7,6
7,2
7,4
7,4
7,8
7,2
9
*0.3
6.72
22.26
3
TRAN FABIEN (FRANCE,FRA)
021 Gojushiho Sho
TEC
8
7
7,2
7,4
7,4
8,2
8,2
*0.7
15.96
ATH
7,8
7,2
7
7,4
7,6
8
8,4
*0.3
6.84
22.8
4
GANNON DAVID (IRELAND,IRL)
099 Unsu
TEC
7,6
7,2
6,8
6,6
7,8
8
8
*0.7
15.82
ATH
7,6
7,4
7,2
6,8
7,6
8
8,2
*0.3
6.78
22.6
5
NICOLAOU STYLIANOS (CYPRUS,CYP)
068 Papuren
TEC
7
7
6,6
7
6,4
6,8
7,4
*0.7
14.56
ATH
7,4
7,2
7,2
7,2
6,6
6,4
7,6
*0.3
6.48
21.04
6
GHINAMI ALESSIO (ITALY,ITA)
021 Gojushiho Sho
TEC
8,4
7,8
7,8
7,6
8,6
8,8
8,8
*0.7
17.36
ATH
8,2
8
7,8
7,8
8,8
8,6
9,2
*0.3
7.44
24.8
7
HILLESTAD AMUND (NORWAY,NOR)
068 Papuren
TEC
7,2
6,4
6,8
7,2
5,8
6,8
7,6
*0.7
14.56
ATH
7,2
6
6,8
7
5,6
6,6
7,4
*0.3
6.12
20.68
8
KOESTENBAUMER HANNES (AUSTRIA,AUT)
002 Anan Dai
TEC
7,4
7,2
6,6
7,4
6,6
7,4
7,4
*0.7
15.40
ATH
7,2
7,2
6,8
7,6
6,4
7,2
7,2
*0.3
6.48
21.88
9
ISMAYILOV JEYHUN (AZERBAIJAN,AZE)
099 Unsu
TEC
7,4
6,6
7,2
7,4
7,8
7,6
7,2
*0.7
15.40
ATH
7
6,8
7,2
7,2
7,4
7,6
7
*0.3
6.42
21.82
Main Tree Pool 2
#
1
LOYTVED MARK (DENMARK,DEN)
002 Anan Dai
TEC
6
7,6
6,6
6,4
7,4
6,8
6,8
*0.7
14.14
ATH
5,8
7,6
6,8
6,8
7,8
7,4
7
*0.3
6.36
20.5
2
KRUGELIS MATAS (LITHUANIA,LTU)
021 Gojushiho Sho
TEC
7
7,2
6,2
6,8
8,4
7,4
6,6
*0.7
14.70
ATH
6,8
7
6
7,4
8,2
7,4
7
*0.3
6.42
21.12
3
BRANTOV DANILA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)
021 Gojushiho Sho
TEC
7,6
7,8
7
8
9
8
8,2
*0.7
16.66
ATH
8
7,6
7,4
8,2
8,8
8,6
8,4
*0.3
7.38
24.04
4
LUNDGREN ELIAS GABRIEL (SWEDEN,SWE)
047 Kururunfa
TEC
7,2
7,6
6
7,8
6,4
8,4
7,4
*0.7
15.54
ATH
7
7,8
6
7
6,2
7,6
7,2
*0.3
6.36
21.9
5
NEDELCU ANDREI GABRIEL (ROMANIA,ROU)
068 Papuren
TEC
7,4
8
7,6
6,8
7,6
7,6
8
*0.7
15.96
ATH
7,4
8
7,6
7,2
7,8
8,4
7,6
*0.3
6.90
22.86
6
KAPSALIS PANAGIOTIS (GREECE,GRE)
092 Suparinpei
TEC
8,2
7,8
7,6
8
9,4
8,8
7,6
*0.7
16.80
ATH
7,8
7,8
7,4
8,4
9,2
8
7,8
*0.3
7.08
23.88
7
CARVALHO PEDRO (PORTUGAL,POR)
067 Paiku
TEC
7,8
8
8,2
7,6
8,6
8,2
7,4
*0.7
16.80
ATH
8
8
8
7,4
8,6
9
7,6
*0.3
7.20
24.0
8
CIESLIK SZYMON (POLAND,POL)
099 Unsu
TEC
7,2
7,8
6,8
6,8
7,6
7,6
7,4
*0.7
15.54
ATH
7,4
7,8
6,8
7
7,8
8,4
7,4
*0.3
6.78
22.32
9
UJIHARA YUKI (SWITZERLAND,SUI)
001 Anan
TEC
8,6
8,4
8,6
8
7
9,2
8,6
*0.7
17.92
ATH
8,4
8,6
8,8
8,6
7
9,4
8,4
*0.3
7.68
25.6
Main Tree Pool 3
#
1
MERO BALINT (HUNGARY,HUN)
021 Gojushiho Sho
TEC
7,6
7
8
8,2
6,8
7,8
7
*0.7
15.68
ATH
8
7,2
7,8
8
7,4
7,8
6,8
*0.3
6.90
22.58
2
SZOLAR PAVOL (SLOVAKIA,SVK)
001 Anan
TEC
8
7,8
8,6
8,4
7,8
8,6
8,2
*0.7
17.22
ATH
8,4
8
8,4
8,4
7,8
8,6
8
*0.3
7.44
24.66
3
NEDELKOVSKI ALEKSANDAR (NORTH MACEDONIA,MKD)
020 Gojushiho Dai
TEC
8,6
7,6
8,4
8
8,2
8,2
9,2
*0.7
17.36
ATH
8,6
7,6
8
8,2
8,4
8,2
9
*0.3
7.44
24.8
4
ORLIC SANIN (BOSNIA AND HERZEGOVINA,BIH)
099 Unsu
TEC
7
7,2
8,4
7,8
7,6
8
6,6
*0.7
15.82
ATH
7
7,4
8,2
7,6
7,4
8
6,4
*0.3
6.72
22.54
5
OZDEMIR ENES (TURKEY,TUR)
021 Gojushiho Sho
TEC
8,4
8,2
8,8
9,2
8,6
8,8
9,4
*0.7
18.34
ATH
9,2
8,4
8,6
9,2
8,8
8,8
9,6
*0.3
8.04
26.38
6
STERNISA NEJC (SLOVENIA,SLO)
020 Gojushiho Dai
TEC
7,2
7,4
8
8
7,2
8
8,2
*0.7
16.38
ATH
7,4
7,6
7,8
7,8
7,4
8,2
7,8
*0.3
6.96
23.34
7
VIRTANEN SAKU (FINLAND,FIN)
002 Anan Dai
TEC
7,8
7,2
7,6
8,8
8
8,4
7,4
*0.7
16.38
ATH
7,8
7,4
7,8
8,8
8
8,2
7
*0.3
7.08
23.46
8
KOSCEVIC LUKA (CROATIA,CRO)
020 Gojushiho Dai
TEC
7,4
7,4
8,2
8,8
7,8
7,8
6,8
*0.7
16.10
ATH
7,4
7,6
8
8,6
7,8
8
7
*0.3
7.02
23.12
9
PAGLIARULO ANTONIO (LIECHTENSTEIN,LIE)
041 Kanku Sho
TEC
6,8
7,2
7,8
7,6
7,4
7,4
6,6
*0.7
15.40
ATH
6,8
7,4
7,6
7,4
7,2
7,2
6,4
*0.3
6.54
21.94
Main Tree Pool 4
#
1
MAROZAU ARTSEMI (BELARUS,BLR)
047 Kururunfa
TEC
7
7,2
7,8
7,4
7,2
8
7,8
*0.7
15.68
ATH
6,8
7
7,8
7,2
7
7,8
7,8
*0.3
6.60
22.28
2
DORONINS EDUARDS (LATVIA,LAT)
021 Gojushiho Sho
TEC
6,6
6,8
7,4
7
6,2
7,6
7,6
*0.7
14.84
ATH
6,8
6,4
7,4
6,8
6,4
7,4
7,4
*0.3
6.30
21.14
3
BAKIC FILIP (MONTENEGRO,MNE)
021 Gojushiho Sho
TEC
7,2
7,8
7,2
7,4
7,4
7
8
*0.7
15.40
ATH
6,8
7,4
7,2
7,2
7,4
6,8
7,6
*0.3
6.54
21.94
4
CHERNIAIEV OLEKSANDR (UKRAINE,UKR)
046 Kousoukun Sho
TEC
0
0
0
0
0
0
0
*1
0.00
ATH
0
0
0
0
0
0
0
*1
0.00
0.0
5
GHALAYAN VARDAN (ARMENIA,ARM)
012 Enpi
TEC
6,4
6,6
7
7,2
7
6,6
7,4
*0.7
14.42
ATH
6,6
6,6
7
7,4
6,8
6,6
7,4
*0.3
6.12
20.54
6
HENRYSSON THORDUR JOKULL (ICELAND,ISL)
061 Nipaipo
TEC
7,6
6,4
7,8
7,4
7,8
7,8
8,4
*0.7
16.24
ATH
7,2
6,8
8
7,4
7,6
8,2
8,2
*0.3
6.90
23.14
7
HEIJMENS VISSER DAAN (NEDERLANDS,NED)
041 Kanku Sho
TEC
6,8
6,8
8,2
7,6
7
7,6
7,6
*0.7
15.54
ATH
6,6
6,8
8
7,8
6,8
7,6
7,6
*0.3
6.60
22.14
8
SUBOTA UROS (SERBIA,SRB)
021 Gojushiho Sho
TEC
8
8,4
8,2
8
8,2
7,2
8,6
*0.7
17.08
ATH
7,8
8,4
8,2
7,8
8
8
8,4
*0.3
7.26
24.34
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-03-29 02:13:29 CET +01:00)