Karate1 Youth League - Umag 2019
Cadet Kata Female

  
Main Tree Pool 1
1 PISCITELLI RAFFAELLA (FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA) Papuren
TEC6,877,26,87,47,27,2*0.714.98
ATH76,876,87,277*0.36.30
21.28
2 GURBANZADE ZAHRA (AZERBAIJAN,AZE) Gojushiho Dai
TEC77,287,887,67,8*0.716.24
ATH6,877,87,67,87,47,8*0.36.84
23.08
3 FUKUOKA MIKO (JR.NIPPON,JPN) Anan
TEC7,88,28,499,28,68*0.717.64
ATH7,488,48,88,88,47,6*0.37.44
25.08
4 KLETTENBERG LUÍSA (ASSOC. BLUMENAU DE KARATE,BRA) Suparinpei
TEC7,47,67,47,487,47,8*0.715.68
ATH7,47,47,47,27,47,27,6*0.36.66
22.34
5 FERNANDES CATARINA (AMICALE KARATE,POR) Kanku Sho
TEC6,676,87,27,87,67*0.714.84
ATH6,876,67,287,26,8*0.36.30
21.14
6 CONCETTI MARIA CHIARA (CKR RICCIONE ITALY,ITA) Anan Dai
TEC7,46,67,88,28,687,8*0.716.52
ATH7,46,27,888,27,87,6*0.36.96
23.48
7 BUCHSER ANEL (KARATE EMME,SUI) Suparinpei
TEC6,86,86,66,47,87,47,8*0.714.70
ATH6,86,66,66,27,877,6*0.36.12
20.82
8 CENTRIH PATRICIJA (SLOVENIA,SLO) Kanku Sho
TEC6,26,26,867,476,6*0.713.72
ATH6,65,86,467,26,86,4*0.35.82
19.54
9 TAGLIAFIERRO CHIARA (FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA) Anan Dai
TEC7,47,48,28,69,27,87,6*0.716.52
ATH7,477,88,897,67,6*0.36.90
23.42
10 GAUDENZI ELEONORA (KAMEJU KARATE DO,ITA) Suparinpei
TEC0000000*10.00
ATH0000000*10.00
0.0
11 POPOVIC MIA (CROATIA,CRO) Gojushiho Dai
TEC6,46,87,67,87,67,47,4*0.715.68
ATH6,86,47,487,877,4*0.36.54
22.22
12 GIANNECHINI JULIETTE (FFKDA LIGUE CORSE,FRA) Suparinpei
TEC77,27,48,48,67,27,4*0.715.40
ATH76,87,68,28,477,4*0.36.60
22.0
Main Tree Pool 2
1 SAMPIERI CASSANDRA (FRANCE,FRA) Paiku
TEC7,47,47,88,86,888,2*0.716.24
ATH7,27,87,88,878,28,4*0.37.14
23.38
2 TSAGKERA SOFIA (PANIMATHIACOS VERIA KC,GRE) Suparinpei
TEC7,47,887,87,28,28,4*0.716.52
ATH7,47,87,88,47,48,48,4*0.37.20
23.72
3 CRESCENZI ELISA (FIAMME ORO- POLIZIA DI STATO,ITA) Papuren
TEC7,47,47,47,277,87,8*0.715.54
ATH7,27,676,87,27,48,2*0.36.54
22.08
4 KHEGAI ANASTASIYA (NIZHNEVARTOVSK KARATE FEDERATION,RUS) Gojushiho Sho
TEC6,87,67,26,87,47,68*0.715.54
ATH6,676,86,47,27,48,2*0.36.30
21.84
5 SZOCS KAMILLA (HUNGARY,HUN) Anan
TEC77,67,677,87,88*0.716.10
ATH6,87,27,677,67,48,2*0.36.66
22.76
6 PETAN ELA (SLOVENIA,SLO) Chatanyara Kushanku
TEC7,67,47,86,67,28,27,8*0.715.96
ATH7,47,27,46,86,888*0.36.60
22.56
7 GHEORGHITA GEORGIANA (ASD CSK MASTER,ITA) Anan Dai
TEC7,888,28,48,48,48*0.717.22
ATH7,8888,88,28,68,2*0.37.32
24.54
8 MANCHEVSKA JOVANA (NORTH MACEDONIA,MKD) Gojushiho Dai
TEC87,288,68,488,2*0.716.94
ATH8,27,87,68,48,28,28,6*0.37.38
24.32
9 WILLIAMS DANNI (MUSUKO KARATE ACADEMY,ENG) Papuren
TEC7,67,87,888,47,87,8*0.716.38
ATH7,87,68,28,48,47,67,8*0.37.14
23.52
10 KORYCZAN AGNIESZKA (POLISH SHOTOKAN ASSOCIATION,POL) Gojushiho Sho
TEC6,46,4766,67,47,2*0.714.00
ATH66,86,65,86,67,27,4*0.36.00
20.0
11 ARIFI ENKELA (KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS) Enpi
TEC6,66,26,86,26,87,27,6*0.714.14
ATH66,46,66,46,877,4*0.35.94
20.08
Main Tree Pool 3
1 TURCU DIANA MIHAELA (CLUBUL SPORTIV KORYO,ROU) Papuren
TEC6,87,27,48,287,67,6*0.715.82
ATH6,677,687,67,87,6*0.36.84
22.66
2 SALANI AURORA (ASD CAM LUCCA,ITA) Papuren
TEC76,66,87,66,87,47,2*0.714.70
ATH6,86,277,46,67,27,2*0.36.30
21.0
3 HUBER LEA (KARATECENTER RETO KERN,SUI) Gojushiho Sho
TEC7,277,87,87,87,87,8*0.716.38
ATH76,687,67,47,67,8*0.36.78
23.16
4 HARRIS GABY (WELSH SHOTOKAN KARATE ORGANISATION,WAL) Gojushiho Sho
TEC76,45,676,66,87*0.714.28
ATH6,665,66,86,46,67*0.35.88
20.16
5 TINTI ASIA (ASD RONIN KARATE LIVORNO,ITA) Anan Dai
TEC7,47,4887,887,8*0.716.52
ATH7,27,46,87,87,687,6*0.36.78
23.3
6 NGOAN CAROLINE (COMITÉ DÉPARTEMENTAL ESSONNE KARATÉ,FRA) Gojushiho Sho
TEC7,67,87,88,47,68,27,4*0.716.24
ATH7,687,28,2887,6*0.37.08
23.32
7 BAZZANI PAOLA (A.S.D.SHOTOKAN KARATE DO SABBIONETA,ITA) Gojushiho Sho
TEC7,27,26,67,67,47,87,2*0.715.26
ATH7,46,87,67,87,67,87,6*0.36.84
22.1
8 HORVAT STELA (CROATIA,CRO) Gojushiho Sho
TEC7,86,86,88,27,87,67,6*0.716.10
ATH7,67,27,88,47,87,47,6*0.36.90
23.0
9 NOVAK SARA (SLOVENIA,SLO) Kanku Sho
TEC7,27,27,27,687,47,2*0.715.26
ATH77,47,47,67,87,27,2*0.36.60
21.86
10 KOVACS DOMINIKA HANNA (HUNGARY,HUN) Gojushiho Dai
TEC7,47,478,27,87,67*0.715.68
ATH7,46,86,88,27,67,46,8*0.36.48
22.16
11 NURKENOVA ALEXANDRA (RUSSIAN FEDERATION,RUS) Gojushiho Sho
TEC7,87,68,27,87,87,87,6*0.716.38
ATH7,67,48,47,67,687,8*0.36.90
23.28
12 CELO ISRA (AUSTRIA,AUT) Anan
TEC888,48,88,48,48*0.717.36
ATH7,87,88,68,68,28,67,8*0.37.38
24.74
Main Tree Pool 4
1 TRAN TESSY (TSUKI KARATE CLUB SAINT BRICE SOUS FORET,FRA) Gojushiho Sho
TEC76,67,27,477,67*0.714.84
ATH76,477,67,27,47,2*0.36.42
21.26
2 BERTELLI DOROTEA (SKORPION KARATE ASD,ITA) Unshu
TEC666,85,866,66,8*0.713.02
ATH5,85,86,65,866,86,6*0.35.52
18.54
3 ŠKOLNÍKOVÁ VIKTÓRIA (BUDOKAN ZVOLEN,SVK) Anan Dai
TEC7,677,67,87,67,47,8*0.715.96
ATH6,66,87,47,47,27,27,8*0.36.54
22.5
4 MAZOY PAULA (CLUB SHIHAN,ESP) Anan Dai
TEC8,27,27,68,488,67,6*0.716.66
ATH8,67,47,48,288,47,8*0.37.20
23.86
5 ANTAR NOHA AMR (EGYPT,EGY) Gojushiho Sho
TEC8,67,88,27,87,68,47,6*0.716.66
ATH9,27,687,67,88,47,8*0.37.08
23.74
6 VAINIKKA AADA (HÄMEENLINNAN KARATESEURA,FIN) Wanshu
TEC5,45,665,866,26,6*0.712.46
ATH5,65,25,85,86,26,46,6*0.35.34
17.8
7 CIRIC JANA (KARATE KLUB WAZAARI,BIH) Enpi
TEC66,26,86,46,66,66,8*0.713.72
ATH6,46,46,66,26,46,47*0.35.76
19.48
8 SUKYTE AURELIJA (LTU SPORT CLUB RYTU KOVOTOJAS,LTU) Gojushiho Sho
TEC6,25,876,25,667*0.712.88
ATH5,45,66,865,66,26,8*0.35.34
18.22
9 LANZA REBECCA (ASD IL POLIEDRO CFS,ITA) Anan Dai
TEC7,26,27,47,27,47,67*0.715.26
ATH8,267,27,47,67,66,8*0.36.66
21.92
10 SOBALEVA STAFANIYA (UNMEI,BLR) Paiku
TEC7,87,6887,687,6*0.716.38
ATH8,47,87,87,87,67,87,6*0.37.02
23.4
11 HUYET DUMONG JUSTINE (ANNECY DOJO KARATÉ,FRA) Gojushiho Sho
TEC7,677,87,67,67,87,4*0.715.96
ATH8,27,27,67,87,87,67,4*0.36.90
22.86
Main Tree Pool 5
1 LEITAO ROMANE (FRANCE,FRA) Kanku Sho
TEC7.47.27.88.27.27.47.6*0.715.68
ATH7.67.47.687.47.47.6*0.36.78
22.46
2 DI LELIO ELENA (ASD KARATE CAMAIORE,ITA) Papuren
TEC7.67.67.68.27.87.27.8*0.716.10
ATH77.47.47.887.27.8*0.36.78
22.88
3 KUTIJA ALJA (SLOVENIA,SLO) Gojushiho Sho
TEC77.47.277.66.87.2*0.714.98
ATH6.87.66.86.87.677.2*0.36.30
21.28
4 MINANO LANYFER (KEN SHI KAI KARATESCHULE SCHWAMENDINGEN / ZÜRICH,SUI) Paiku
TEC8.27.67.68.27.67.67.6*0.715.96
ATH7.87.67.88.47.87.87.8*0.37.02
22.98
5 PALIAGA FLAVIA (CROATIA,CRO) Gojushiho Dai
TEC7.2777.27.67.27.2*0.715.12
ATH7.27.26.86.87.67.27*0.36.42
21.54
6 ILINCA SIMION (CLUBUL SPORTIV KORYO,ROU) Nipaipo
TEC6.876.86.67.67.46.8*0.714.42
ATH6.66.86.86.67.47.26.8*0.36.12
20.54
7 KLIMIK ALEKSANDRA (KLUB KARATE SHOTOKAN W LĘBORKU,POL) Kanku Sho
TEC6.67.46.66.476.86.8*0.714.14
ATH6.476.66.27.26.87*0.36.12
20.26
8 ARSOVSKA MARTINA (NORTH MACEDONIA,MKD) Gojushiho Dai
TEC6.87.67.47.877.67.2*0.715.54
ATH6.67.87.67.87.47.47.4*0.36.72
22.26
9 EMERLLAHU RONA (KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS) Gojushiho Sho
TEC6.46.66.46.26.86.26.6*0.713.58
ATH6.26.66.46.27.266.6*0.35.76
19.34
10 LYRITSI VASILIKI (THE BROTHERHOOD MFT,GRE) Gankaku
TEC7.87.26.26.67.45.86.6*0.714.28
ATH77.46.26.47.466.8*0.36.06
20.34
11 PAYNE ELLIE (YANAGI KAI,ENG) Papuren
TEC8.67.87.68.27.87.67.6*0.716.24
ATH8.87.67.47.87.887.6*0.36.96
23.2
12 ESPOSITO TERESA (ASD C.S.O. ARCOBALENO,ITA) Suparinpei
TEC7.67.887.888.67.4*0.716.52
ATH7.888888.87.6*0.37.20
23.72
Main Tree Pool 6
1 MESIC MINA (SERBIA,SRB) Kanku Sho
TEC7.887.87.27.887.6*0.716.38
ATH7.68.27.67.27.88.27.8*0.36.96
23.34
2 SKOGSTROM HANNA (SWEDEN,SWE) Papuren
TEC87.67.67.687.68.6*0.716.24
ATH7.87.27.67.87.87.88.4*0.37.02
23.26
3 MESAGLIO MARTINA (BUSHIDO DOJO UDINE,ITA) Kanku Sho
TEC6.66.86.87.27.47.46.6*0.714.56
ATH6.876.877.47.26.8*0.36.24
20.8
4 DAS ENA (INDIA,IND) 
0.00.00.00.00.00.00.00.0
0
5 D ONOFRIO ORSOLA (ASD CAM D ONOFRIO,ITA) Papuren
TEC7.88.48.87.88.48.28.4*0.717.50
ATH7.68.48.87.88.88.28.4*0.37.50
25.0
6 PARDINI DESIREE (ASD KARATE CAMAIORE,ITA) Papuren
TEC7.6887.88.47.88*0.716.66
ATH7.67.887.68.67.87.8*0.37.02
23.68
7 NAGY GRETA (HUNGARY,HUN) Anan
TEC6.87.27.67.26.67.47.4*0.715.26
ATH6.877.27.267.27*0.36.36
21.62
8 TYUMENCEVA VIKTORIA (NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS) Sochin
TEC6.665.46.65.46.66.4*0.713.30
ATH6.66.25.26.45.66.26.4*0.35.64
18.94
9 VINCENT KETHLEEN (ASC KARATE CHANTELOUP,FRA) Kanku Sho
TEC7.87.88.47.887.67.6*0.716.38
ATH7.67.88.47.68.27.27.2*0.36.90
23.28
10 BONINO MELISSA (ASD KARATE CAMAIORE,ITA) Papuren
TEC7.47.27.27.47.87.47*0.715.40
ATH7.2777.67.67.26.6*0.36.42
21.82
11 MISCHLER VANESSA (KARATE-DO BIEL-BIENNE,SUI) Gojushiho Sho
TEC6.67.27.47.47.67.26.2*0.715.26
ATH6.677.27.47.47.26.2*0.36.42
21.68
Main Tree Pool 7
1 TZOUMANEKA ARGYRO (AS ODYSSEAS,GRE) Papuren
TEC87.67.277.27.47.8*0.715.54
ATH8.27.46.86.67.47.67.6*0.36.72
22.26
2 ALEKSOVSKA ANDREA (GLADIATOR,MKD) Gojushiho Sho
TEC7.476.86.67.277*0.714.70
ATH7.86.877.27.47.27.2*0.36.48
21.18
3 LOKI ALMA (KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS) Paiku
TEC77.26.86.66.86.66.8*0.714.28
ATH6.876.46.86.66.66.6*0.36.00
20.28
4 KOBAL PAHOR LEA (SLOVENIA,SLO) Kanku Sho
TEC7.26.47.676.46.46.6*0.714.00
ATH76.67.46.666.66.8*0.36.00
20.0
5 TSCHANZ OLIVIA (KENSEIKAN KARATE-DO THUN,SUI) Gojushiho Sho
TEC6.46.46.86.46.26.46.8*0.713.44
ATH6.26.46.86.266.46.4*0.35.70
19.14
6 BRAJA KLARA (CROATIA,CRO) Anan
TEC8.27.88.27.47.86.86.8*0.716.10
ATH8.47.88.27.6877.2*0.37.02
23.12
7 HIDEG ANNA (HUNGARY,HUN) Paiku
TEC7.67.47.676.26.67.2*0.715.12
ATH7.27.67.27.26.46.67.2*0.36.48
21.6
8 KOKAREVA KSENIIA (NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS) Unsu
TEC6.67.47.47.2777.4*0.715.12
ATH6.27.677.66.87.27.2*0.36.42
21.54
9 COSTIN ELLIE (YANAGI KAI,ENG) Papuren
TEC6.47.46.46.876.47.4*0.714.14
ATH67.66.26.67.267*0.35.94
20.08
10 CHAMPAGNE MARION (CKS EN PAYS CRECOIS,FRA) Gojushiho Sho
TEC8.67.68.67.87.87.47.4*0.716.24
ATH8.87.68.487.67.87.4*0.37.02
23.26
11 ISABELLA JOANA COSTANZO (CLUBUL SPORTIV KORYO,ROU) Papuren
TEC7.67.26.86.87.26.67.6*0.714.84
ATH7.27.477.27.277.2*0.36.48
21.32
12 JANOTA JOANNA (ATEMI BIELSKO-BIAŁA,POL) Gojushiho Sho
TEC6.27.67.47.26.86.27.2*0.714.84
ATH6.27.4776.86.47.2*0.36.24
21.08
Main Tree Pool 8
1 GRGIC INGA (CROATIA,CRO) Gojushiho Sho
TEC7.27.47.27.888.47.8*0.716.10
ATH7.47.87.47.688.68*0.37.02
23.12
2 HORVATIC KATJA (SLOVENIA,SLO) Gojushiho Sho
TEC6.87.27.27.4777.2*0.714.98
ATH777.27.67.26.87.2*0.36.42
21.4
3 FARVACQUE MANON (ANNECY DOJO KARATÉ,FRA) Gojushiho Sho
TEC77.46.87.667.26.8*0.714.70
ATH6.6777.46.277*0.36.30
21.0
4 SEWIDAN NOURHAN (EGYPT,EGY) Suparinpei
TEC8.27.8888.28.27.6*0.716.94
ATH887.88.27.48.47.6*0.37.14
24.08
5 QUESADA ESCARCENA PAULA (GOJU-RYU TORREMOLINOS,ESP) Anan Dai
TEC7.87.67.27.66.887.8*0.716.10
ATH7.87.87.47.88.27.88*0.37.02
23.12
6 HILTUNEN BERTTA (HÄMEENLINNAN KARATESEURA,FIN) Wanshu
TEC6.86.65.26.265.46.6*0.713.16
ATH6.465.26.2656.8*0.35.46
18.62
7 BRUŇANSKÁ KRISTÍNA (SPORT SCHOOL KARATE PRIEVIDZA,SVK) Papuren
TEC6.66.877.86.47.27.4*0.714.70
ATH6.67.27.27.66.26.87.2*0.36.36
21.06
8 VALIUKAITE MEDA (LTU SPORT CLUB RYTU KOVOTOJAS,LTU) Gojushiho Sho
TEC6.86.876.46.46.46.8*0.714.00
ATH7.26.47.26.46.46.26.8*0.35.88
19.88
9 BRASILE GEMMA (YOSHITAKA KARATE TELESE TERME,ITA) Papuren
TEC7.87.67.47.67.677.6*0.715.96
ATH7.67.47.47.87.27.67.2*0.36.72
22.68
10 VREBAC MILICA (KARATE KLUB WAZAARI,BIH) Gojushiho Dai
TEC5.86.26.46.45.85.85.8*0.712.46
ATH5.866.66.25.85.45.8*0.35.28
17.74
11 MARJANOVIC ANDRIJANA (SALZBURGER KARATEVERBAND,AUT) Gojushiho Sho
TEC7.276.46.66.66.86.6*0.714.00
ATH7.46.86.66.46.26.46.6*0.35.88
19.88
        
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-12-10 10:49:56 CET +01:00)