47th EKF Junior & Cadet and U21 Championships - Budapest
Junior Kumite Male -55 kg
Junior Kumite Male -55 kg - Main Tree Pool 1
Main Tree Pool 1 - Round 1
BUCUR RADU
ROMANIA,ROU
Country
Score
ROU
5
LEHTINEN JESSE
FINLAND,FIN
Country
Score
FIN
0
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Main Tree Pool 1 - Round 2
BUCUR RADU
ROMANIA,ROU
Country
Score
ROU
0
RUMENJAK NOA
CROATIA,CRO
Country
Score
CRO
1
TAMSE NIKLAS
SLOVENIA,SLO
Country
Score
SLO
0
BACKA ABDULLAH
ALBANIA,ALB
Country
Score
ALB
0
PAULA GABRIEL
PORTUGAL,POR
Country
Score
POR
1
CHRISTENSEN MADS
DENMARK,DEN
Country
Score
DEN
0
DAY ETHAN SHAUN
ENGLAND,ENG
Country
Score
ENG
DRABEK MARTIN
CZECH REPUPLIC,CZE
Country
Score
CZE
BOEHLER YANNICK
AUSTRIA,AUT
Country
Score
AUT
0
BEN MORDECHAI AMIT
ISRAEL,ISR
Country
Score
ISR
0
STANOJEVIC STEFAN
SERBIA,SRB
Country
Score
SRB
5
BARANYI BARNABAS
HUNGARY,HUN
Country
Score
HUN
0
NIKOGHOSYAN GEGHAM
ARMENIA,ARM
Country
Score
ARM
1
KOVACEVIC ELDIN
BOSNIA AND HERZEGOVINA,BIH
Country
Score
BIH
0
ZRYBNIEV MAKSYM
UKRAINE,UKR
Country
Score
UKR
3
RASHETNIK MIKITA
BELARUS,BLR
Country
Score
BLR
3
Main Tree Pool 1 - Round 3
RUMENJAK NOA
CROATIA,CRO
Country
Score
CRO
0
TAMSE NIKLAS
SLOVENIA,SLO
Country
Score
SLO
4
PAULA GABRIEL
PORTUGAL,POR
Country
Score
POR
1
DRABEK MARTIN
CZECH REPUPLIC,CZE
Country
Score
CZE
1
BEN MORDECHAI AMIT
ISRAEL,ISR
Country
Score
ISR
0
STANOJEVIC STEFAN
SERBIA,SRB
Country
Score
SRB
0
NIKOGHOSYAN GEGHAM
ARMENIA,ARM
Country
Score
ARM
1
RASHETNIK MIKITA
BELARUS,BLR
Country
Score
BLR
0
Main Tree Pool 1 - Round 4
TAMSE NIKLAS
SLOVENIA,SLO
Country
Score
SLO
1
PAULA GABRIEL
PORTUGAL,POR
Country
Score
POR
0
STANOJEVIC STEFAN
SERBIA,SRB
Country
Score
SRB
1
NIKOGHOSYAN GEGHAM
ARMENIA,ARM
Country
Score
ARM
0
Main Tree Pool 1 - Round 5
TAMSE NIKLAS
SLOVENIA,SLO
Country
Score
SLO
6
STANOJEVIC STEFAN
SERBIA,SRB
Country
Score
SRB
1
Main Tree Pool 1 - Round 6
TAMSE NIKLAS
SLOVENIA,SLO
Country
Score
SLO
Junior Kumite Male -55 kg - Main Tree Pool 2
Main Tree Pool 2 - Round 1
SPRANCEL SZYMON
POLAND,POL
Country
Score
POL
0
KOSTOV BOJAN
NORTH MACEDONIA,MKD
Country
Score
MKD
1
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Main Tree Pool 2 - Round 2
KOSTOV BOJAN
NORTH MACEDONIA,MKD
Country
Score
MKD
1
MALATHOURAS GIORGOS
CYPRUS,CYP
Country
Score
CYP
0
MEZIANE RAYAN
FRANCE,FRA
Country
Score
FRA
6
CERNICKY JAKUB
SLOVAKIA,SVK
Country
Score
SVK
0
BEKA ENDRIT
KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
Country
Score
KOS
1
HUSEYNOV SULTAN
AZERBAIJAN,AZE
Country
Score
AZE
1
HARISOW MAXIM
GERMANY,GER
Country
Score
GER
3
CUERVA MORA VICTOR
SPAIN,ESP
Country
Score
ESP
4
BYRNE DANNY
IRELAND,IRL
Country
Score
IRL
0
EZZEMBERGHER ALEX
ITALY,ITA
Country
Score
ITA
5
STOYANOV DENISLAV
BULGARIA,BUL
Country
Score
BUL
2
GLURJIDZE LUKA
GEORGIA,GEO
Country
Score
GEO
0
ABDELMALKI ANASS
BELGIUM,BEL
Country
Score
BEL
2
REID CALLUM
WALES,WAL
Country
Score
WAL
0
BOY MEHMET YUSUF
TURKEY,TUR
Country
Score
TUR
2
LI EN BOK
RUSSIAN FEDERATION,RUS
Country
Score
RUS
2
Main Tree Pool 2 - Round 3
KOSTOV BOJAN
NORTH MACEDONIA,MKD
Country
Score
MKD
4
MEZIANE RAYAN
FRANCE,FRA
Country
Score
FRA
1
HUSEYNOV SULTAN
AZERBAIJAN,AZE
Country
Score
AZE
3
CUERVA MORA VICTOR
SPAIN,ESP
Country
Score
ESP
2
EZZEMBERGHER ALEX
ITALY,ITA
Country
Score
ITA
0
STOYANOV DENISLAV
BULGARIA,BUL
Country
Score
BUL
1
ABDELMALKI ANASS
BELGIUM,BEL
Country
Score
BEL
0
BOY MEHMET YUSUF
TURKEY,TUR
Country
Score
TUR
0
Main Tree Pool 2 - Round 4
KOSTOV BOJAN
NORTH MACEDONIA,MKD
Country
Score
MKD
0
HUSEYNOV SULTAN
AZERBAIJAN,AZE
Country
Score
AZE
1
STOYANOV DENISLAV
BULGARIA,BUL
Country
Score
BUL
1
BOY MEHMET YUSUF
TURKEY,TUR
Country
Score
TUR
0
Main Tree Pool 2 - Round 5
HUSEYNOV SULTAN
AZERBAIJAN,AZE
Country
Score
AZE
2
STOYANOV DENISLAV
BULGARIA,BUL
Country
Score
BUL
0
Main Tree Pool 2 - Round 6
HUSEYNOV SULTAN
AZERBAIJAN,AZE
Country
Score
AZE
Junior Kumite Male -55 kg - Poolwinner Tree
Poolwinner Tree - Round 1
TAMSE NIKLAS
SLOVENIA,SLO
Country
Score
SLO
3
HUSEYNOV SULTAN
AZERBAIJAN,AZE
Country
Score
AZE
4
Poolwinner Tree - Round 2
HUSEYNOV SULTAN
AZERBAIJAN,AZE
Country
Score
AZE
Junior Kumite Male -55 kg - Repechage Pool 1,2
Repechage Pool 1,2
BACKA ABDULLAH
ALBANIA,ALB
Country
Score
ALB
0
RUMENJAK NOA
CROATIA,CRO
Country
Score
CRO
1
RUMENJAK NOA
CROATIA,CRO
Country
Score
CRO
0
PAULA GABRIEL
PORTUGAL,POR
Country
Score
POR
1
PAULA GABRIEL
PORTUGAL,POR
Country
Score
POR
2
PAULA GABRIEL
PORTUGAL,POR
Country
Score
POR
STANOJEVIC STEFAN
SERBIA,SRB
Country
Score
SRB
0
Repechage Pool 1,2
BEKA ENDRIT
KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
Country
Score
KOS
0
CUERVA MORA VICTOR
SPAIN,ESP
Country
Score
ESP
1
CUERVA MORA VICTOR
SPAIN,ESP
Country
Score
ESP
1
KOSTOV BOJAN
NORTH MACEDONIA,MKD
Country
Score
MKD
0
KOSTOV BOJAN
NORTH MACEDONIA,MKD
Country
Score
MKD
2
KOSTOV BOJAN
NORTH MACEDONIA,MKD
Country
Score
MKD
STOYANOV DENISLAV
BULGARIA,BUL
Country
Score
BUL
0
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-03-28 14:12:43 CET +01:00)