Karate1 Premier League - Halle/Leipzig 2017 - Female Kata  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:15:28 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 Demke Amelie (Landeskader Baden-Württemberg,GER)       
       
2 MANTY BESS (FINLAND,FIN)       
      
3 HENRY CELINE (LUXEMBOURG,LUX)       
       
4 ORA SISILIA AGUSTIANI (INDONESIA NATIONAL KARATE FEDERATION,INA)       
      
5 Esparteiro Patricia (Núcleo Português de Karaté,POR)       
       
6 Jovanoska Puleksenija (KARATE CLUB RONIN-MACEDONIA,MKD)       
      
7 DE LA PAZ CAROL (CHILE,CHI)       
       
8 Pezzetti Michela (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)       
      
9 ARMADA RUIZ ANDREA (VENEZUELA,VEN)       
       
10 HEINRICH CHRISTINE (GERMANY,GER)       
      
11 CAVACINI GAIA (SHINGITAI PISA,ITA)       
       
12 MORALES OZUNA GEMA (Karate Ciudad de Roma,ESP)       
      
13 FERRACUTI Eva (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)       
       
14 FURSAVA ALIAKSANDRA (BELARUS,BLR)       
      
15       
  ONO HIKARU (JAPAN,JPN)      
16       
      
17 KAO HSIANG-LIN (CTKF Club,TPE)       
       
18 D ONOFRIO TERRYANA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)       
      
19 SAHIN GIZEM (TURKEY,TUR)       
       
20 NGO RITA (CANADA,CAN)       
      
21 MERASICKA NIKOLETA (SLOVAKIA,SVK)       
       
22 Wentzel Emma-Jayne (CIKA South Africa,RSA)       
      
23 KARLSSON MIA (SWEDEN,SWE)       
       
24 BLEUL JASMIN (GERMANY,GER)       
      
25 BATTAGLIA SARA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)       
       
26 Szebenyi Imola (1. Shotokan Kara Club Fankenthal,GER)       
      
27 GARCIA LOZANO MARTA (KUMO SPORT,ESP)       
       
28 KIUK VLATKA (CROATIA,CRO)       
      
29 Pelatan Aurélie (FONTENAY KARATE SHOTOKAN,FRA)       
       
30 AKHMETOVA YEVGENIYA (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)       
      
31       
  TUNG YEE YIN (HONG KONG CHINA,HKG)      
32       
Main Tree Pool 2
      
1 ZERVOU NIKOLETA (GREECE,GRE)       
       
2 Lacinová Barbora (Czech National Karate Team - CZE,CZE)       
      
3 Meylan Nina (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)       
       
4 KUSMUS RABIA (TURKEY,TUR)       
      
5 Ciesa Alice Sofia (POLISPORTIVANAKAYAMA A.S.D.,ITA)       
       
6 DZEZHKUNOVA KATSIARYNA (BELARUS,BLR)       
      
7 GRAF SOPHIA (GERMANY,GER)       
       
8 RODRIGUEZ ENCABO LIDIA (KUMO SPORT,ESP)       
      
9 KNOKE ANDREINA (GERMANY,GER)       
       
10 ESCUDERO.SOLIS NURIA (Karate Ciudad de Roma,ESP)       
      
11 UGAI MIZUKI (JAPAN,JPN)       
       
12 Hagman Smilla (Combat Academy,SWE)       
      
13 FURUMOTO-DESHAIES HANA (CANADA,CAN)       
       
14 GOMBALOVA DENISA (SLOVAKIA,SVK)       
      
15       
  Bernardi Valeria (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)      
16       
      
17 Kwong Jessica (USA NKF,USA)       
       
18 VAN LOKVEN SAMANTHA (NEDERLANDS,NED)       
      
19 BURGESS GRACE (AUSTRALIA,AUS)       
       
20 GALIC NASTJA (SLOVENIA,SLO)       
      
21 ISMAIL AYA (EGYPT,EGY)       
       
22 STERCK LAURA (HUNGARY,HUN)       
      
23       
  Entwistle Katelyn (Ilkley Karate Club,ENG)      
24       
      
25 ALINA-MIHAELA GUTA (CLUBUL SPORTIV RAPID BUCURESTI,ROU)       
       
26 BRACIKOWSKA KAMILA (POLAND,POL)       
      
27 WIENINGER KRISTIN (AUSTRIA,AUT)       
       
28 Casale Carola (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)       
      
29 TROITSKAYA IRINA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)       
       
30 KIRCHNER LISA MARIE (Bayerischer Karatebund,GER)       
      
31       
  MORATA MARTOS MARGARITA (CIUDAD JARIDN,ESP)      
32       
Main Tree Pool 3
      
1 Charles Chennise (Trinidad Karate Association,TRI)       
       
2 KARATKEVICH KATSIARYNA (BELARUS,BLR)       
      
3 SHIMIZU NATSUKI (JAPAN,JPN)       
       
4 Nicosanti Noemi (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)       
      
5 BOTTARO VIVIANA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)       
       
6 WINSTEL LOUISA (GERMANY,GER)       
      
7 ROY RAQUEL (GIMNASIO SANKUKAI,ESP)       
       
8 MARK MELINDA (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)       
      
9 JUKIC NIKA (CROATIA,CRO)       
       
10 Miskova Veronika (Czech National Karate Team - CZE,CZE)       
      
11 LAU MO SHEUNG GRACE (HONG KONG CHINA,HKG)       
       
12 HUGUES JESSICA (FRANCE,FRA)       
      
13 Garofoli Sofia (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)       
       
14 PEPA KONSTANTINA EVAGGELIA (GREECE,GRE)       
      
15       
  WACHTER SOPHIE (GERMANY,GER)      
16       
      
17 NGUYEN THI PHUONG (VIETNAM,VIE)       
       
18 Bjerring Frederikke (National Team Denmark,DEN)       
      
19 AMATO CAROLINA (C.R.LAZIO KARATE FIJLKAM,ITA)       
       
20 Bock Nicole (Bayerischer Karatebund,GER)       
      
21 WAGLUND LINA (SWEDEN,SWE)       
       
22 Fàbregas-Eceiza i Araki Francesca (Dojo Sant Gervasi,ESP)       
      
23       
  BRAZDOVA EMA (SLOVAKIA,SVK)      
24       
      
25 TRAHAN PERREAULT DAPHNE (CANADA,CAN)       
       
26 KILIC ESILAY (TURKEY,TUR)       
      
27 Sanchez Sandra (SPAIN,ESP)       
       
28 PIVI LISA (centro sportivo esercito,ITA)       
      
29 REALE FRANCESCA (asd karate trento,ITA)       
       
30 OKAMOTO SAORI (JAPAN,JPN)       
      
31       
  Dyroff Fabienne (Bayerischer Karatebund,GER)      
32       
Main Tree Pool 4
      
1 Sitthiwong Praifah (Fu rin ka zan dojo,THA)       
       
2 D Agostini Sara (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)       
      
3 Adler Louise (Hässelby karatedojo,SWE)       
       
4 LONCAR ANJA (CROATIA,CRO)       
      
5 Martin Abello Yaiza (SHURIYAMA,ESP)       
       
6 IWAMOTO EMIRI (JAPAN,JPN)       
      
7 FURSAVA MARYIA (BELARUS,BLR)       
       
8 Köhler Roxanne (Dokan Berlin e.V.,GER)       
      
9 Bach Zoe (1. Shotokan Kara Club Fankenthal,GER)       
       
10 BOZAN DILARA (TURKEY,TUR)       
      
11 KLISARA MONIKA (CANADA,CAN)       
       
12 OVECKOVA ALZBETA (SLOVAKIA,SVK)       
      
13 YIP CHING YEE (HONG KONG CHINA,HKG)       
       
14 LE BORGNE Marine (SIK - YKC,FRA)       
      
15       
  Augustinová Zuzana (Czech National Karate Team - CZE,CZE)      
16       
      
17 MAYER LENA (GERMANY,GER)       
       
18 Armenteros Marquez Tatiana (pablo armenteros,ESP)       
      
19 XENOU GEORGIA (GREECE,GRE)       
       
20 BAHLEDOVA PATRICIA (AUSTRIA,AUT)       
      
21 GALEN VAN MANUELA (NEDERLANDS,NED)       
       
22 DICKINSON MEEZAAN (AUSTRALIA,AUS)       
      
23       
  Sell Aimee (AS Karate Academy,ENG)      
24       
      
25 SIMONIC MASA (SLOVENIA,SLO)       
       
26 Rasolka Anastasiya (Minsk Karate Federation,BLR)       
      
27 Gaweł Eliza (ATEMI Bielsko-Biała,POL)       
       
28 SAYED SARAH (EGYPT,EGY)       
      
29 ANTI ZSUZSANNA (HUNGARY,HUN)       
       
30 Kokumai Sakura (USA NKF,USA)       
      
31       
  Lavier Jessica (neuchâtel karate-do,SUI)      
32       
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:15:28 CEST +02:00)