Karate1 Premier League - Halle/Leipzig 2017 - Female Kumite -50 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:14:43 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
     
  GU SHIAU-SHUANG (CTKF Club,TPE)      
     
       
     
  PLANK BETTINA (AUSTRIA,AUT)      
     
      
     
  KUIJPER YAMAIKA (Karateschool Fightin Nabil,NED)      
     
       
     
  MILIVOJCEVIC JELENA (SERBIA,SRB)      
     
      
     
  Rossi Flavie (CSMP KARATE,FRA)      
10      
       
11      
  Gencer Aleyna (Hamburger Karate-Verband,GER)      
12      
      
13      
       
14      
   MORALES OZUNA GEMA (Karate Ciudad de Roma,ESP)     
15      
       
16      
      
17      
  AKKURT SELVA NUR (TURKEY,TUR)      
18      
       
19      
  Kreft Agnieszka (Klub Karate Shotokan w Lęborku,POL)      
20      
      
21      
  Fevrier Cassandra (FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL)      
22      
       
23      
  Rybakova Kseniia (RUKO,RUS)      
24      
      
25      
  TASSIN VALENTINA (ASD CUS TORINO,ITA)      
26      
       
27      
  SUKATENDEL SRUNITA SARI (INDONESIA NATIONAL KARATE FEDERATION,INA)      
28      
      
29      
       
30      
   Nishi Shannon (Shannon Nishi,USA)     
31      
       
32      
Main Tree Pool 2
      
     
  CICHROVA REBECCA (SLOVAKIA,SVK)      
     
       
     
  Crhonková Adriana (Czech National Karate Team - CZE,CZE)      
     
      
     
  Budzińska Natalia (Gdański Klub Karate Do,POL)      
     
       
     
  SASSANO SILVIA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)      
     
      
     
  Poulsen Amalie (National Team Denmark,DEN)      
10      
       
11      
  Schimpf Alina (Karate Verband Niedersachsen e.V.,GER)      
12      
      
13      
       
14      
   BAS SEVIL (TURKEY,TUR)     
15      
       
16      
      
17      
  Waber Francine (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)      
18      
       
19      
  Lounes Sirine (CACV karaté,FRA)      
20      
      
21      
       
22      
   Khupovets Yekaterina (Kazakhstan team,KAZ)     
23      
       
24      
      
25      
  LI RANRAN (CHINA,CHN)      
26      
       
27      
  MIYAHARA MIHO (JAPAN,JPN)      
28      
      
29      
       
30      
   VILLANUEVA FABIAN ANA (DOMINICAN REP.,DOM)     
31      
       
32      
Main Tree Pool 3
      
     
  KRYVA KATERYNA (Ukrainian Karate Federation,UKR)      
     
       
     
  BRUNA GABRIELA (CHILE,CHI)      
     
      
     
  STEPANOVA ELENA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)      
     
       
     
  Benitez Yamila Ailen (Federacion Argentina de Karate,ARG)      
     
      
     
  Soldo Anđela (SKK Neretva,BIH)      
10      
       
11      
  KOVACIKOVA LUCIA (SLOVAKIA,SVK)      
12      
      
13      
       
14      
   DAMOLIDEO ANNA MARIA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)     
15      
       
16      
      
17      
  TSANG YEE TING (HONG KONG CHINA,HKG)      
18      
       
19      
  TOKCAN UMAY (TURKEY,TUR)      
20      
      
21      
       
22      
   NOWAKOWSKA MAGDALENA (POLAND,POL)     
23      
       
24      
      
25      
  Klement Kármen (Vasas SC,HUN)      
26      
       
27      
  bourcois Aurore (Club sports et loisirs gendarmerie,FRA)      
28      
      
29      
       
30      
   BUGUR DUYGU (GERMANY,GER)     
31      
       
32      
Main Tree Pool 4
      
     
  GRDENIC INES (CROATIA,CRO)      
     
       
     
  Shirvani Sahar (Iran Karate Federation,IRI)      
     
      
     
  Grabska Daria (Champion Team Łódź,POL)      
     
       
     
  KOULINKOVITCH MARIYA (BELARUS,BLR)      
     
      
     
  OZCELIK SERAP (TURKEY,TUR)      
10      
       
11      
  Perfetto Erminia (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)      
12      
      
13      
       
14      
   KAVAKOPOULOU EIRINI-CHRISTINA (GREECE,GRE)     
15      
       
16      
      
17      
  BOUDERBANE Sophia (Spartan Kombats Sports13,FRA)      
18      
       
19      
  HUBRICH SHARA (GERMANY,GER)      
20      
      
21      
       
22      
   SPALOVA TEREZA (SLOVAKIA,SVK)     
23      
       
24      
      
25      
  YEH TIEN-LI (CTKF Club,TPE)      
26      
       
27      
  Zhangbyrbay Moldir (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)      
28      
      
29      
       
30      
   TADANO AYAKA (JAPAN,JPN)     
31      
       
32      
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:14:43 CEST +02:00)