Karate1 Premier League - Halle/Leipzig 2017 - Female Kumite -55 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:14:32 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 BUI THI NGOC HAN (VIETNAM,VIE)       
       
2 ATTIA YASSMIN (EGYPT,EGY)       
      
3       
  Zakharova Sabina (Kazakhstan team,KAZ)      
4       
      
5 Sharykhina Irina (Minsk Karate Federation,BLR)       
       
6 SEGUY Charline (Spartan Kombats Sports13,FRA)       
      
7       
  REITER JULIA (AUSTRIA,AUT)      
8       
      
9 Pendarovska Monika (Makpetrol,MKD)       
       
10 Vulinović Tatjana (Knjaz,SRB)       
      
11       
  URANGO MARTINEZ STELLA MARIS (STELLA MARIS URANGO MARTINEZ,COL)      
12       
      
13       
  BUGUR GIZEM (GERMANY,GER)      
14       
      
15       
  YAKAN TUBA (TURKEY,TUR)      
16       
      
17 Bentahar Sawsane (CACV karaté,FRA)       
       
18 MA MAN SUM (HONG KONG CHINA,HKG)       
      
19       
  Lanzone Eleonora (FORZA E COSTANZA,ITA)      
20       
      
21       
  Sabiecka Julia (Sportowy Klub Karate SENSHI,POL)      
22       
      
23       
  Brown Jenna (Galvan Karate USA,USA)      
24       
      
25 Alberg Caroline (National Team Denmark,DEN)       
       
26 PENDIC LJILJANA (CROATIA,CRO)       
      
27       
  KUZMENKO ZHANNA (Ukrainian Karate Federation,UKR)      
28       
      
29       
  Zaborska Simona (Makpetrol,MKD)      
30       
      
31       
  AHN TAE EUN (KOREA,KOR)      
32       
Main Tree Pool 2
      
1 MAKSIC DUNJA (Belgrade karate association,SRB)       
       
2 TOSUN BUSRA (TURKEY,TUR)       
      
3       
  ATAKLI MELTEM (SC Banzai Berlin,GER)      
4       
      
5       
  SANISTYARANI COK ISTRI AGUNG (INDONESIA NATIONAL KARATE FEDERATION,INA)      
6       
      
7       
  HSU WEI-NING (CTKF Club,TPE)      
8       
      
9 Halodová Veronika (Czech National Karate Team - CZE,CZE)       
       
10 van der Eerden Jaydin (Choku,NED)       
      
11       
  LEON GERONIMO LEIDI (DOMINICAN REP.,DOM)      
12       
      
13       
  BURKITT CARLA (Kaizen Central,ENG)      
14       
      
15       
  Michel Melinda (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)      
16       
      
17 HOFFMANN LAURA (LUXEMBOURG,LUX)       
       
18 Otten Nadia (FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL)       
      
19       
  Klepić Iva (SKK Neretva,BIH)      
20       
      
21       
  ISHIAI FUMIKA (JAPAN,JPN)      
22       
      
23       
  MOLNAR REKA (HUNGARY,HUN)      
24       
      
25 WONG SOK I (MACAU,MAC)       
       
26 ZOLOTAROVA VALENTYNA (Hayabusa Karate,CAN)       
      
27       
  KUMIZAKI VALERIA (BRAZIL,BRA)      
28       
      
29       
  Lirisman Li (ESTONIA National Team,EST)      
30       
      
31       
  Krstevska Sara (Karate club Metalurg,MKD)      
32       
Main Tree Pool 3
      
1 BILEM Rahma (Karaté Club de Condé sur Escaut,FRA)       
       
2 Lisot, Maxine (Wado International Karate-do Federation USA,USA)       
      
3       
  BORISOVA VALERIYA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)      
4       
      
5       
  CAVALLARO FRANCESCA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)      
6       
      
7       
  HASANI ALESANDRA (CROATIA,CRO)      
8       
      
9 MIASTKOVSKA ANASTASIIA (Ukrainian Karate Federation,UKR)       
       
10 CASTORENA SOFIA (MEXICO,MEX)       
      
11       
  Szponder Natalia (Klub Karate NIDAN Zawadzkie,POL)      
12       
      
13       
  Matos Tania (SC Braga Karate,POR)      
14       
      
15       
  Rowe Tamzin (CIKA South Africa,RSA)      
16       
      
17 SEMANIKOVA VIKTORIA (SLOVAKIA,SVK)       
       
18 LORENZO COUSO RUTH (CLUB SAN FRANCISCO TEO,ESP)       
      
19       
  Novak Giuliana Mickaela (Federacion Argentina de Karate,ARG)      
20       
      
21       
  LAAVERI SABINA (SWEDEN,SWE)      
22       
      
23       
  KERIN MAIRI (IRELAND,IRL)      
24       
      
25 Arandjelovic Branka (Niš,SRB)       
       
26 Radicevska Sara (Makpetrol,MKD)       
      
27       
  PEKMEZOGLU ASENA (TURKEY,TUR)      
28       
      
29       
  VICA KRITINE (LATVIA CLUB SAMURAJI,LAT)      
30       
      
31       
  BITSCH JANA (GERMANY,GER)      
32       
Main Tree Pool 4
      
1 TERLUYGA ANZHELIKA (Ukrainian Karate Federation,UKR)       
       
2 OUIHADDADENE Sabrina (acsc karate,FRA)       
      
3       
  Lucic Suzana (Belgrade karate association,SRB)      
4       
      
5       
  busa lorena (cs carabinieri roma italy,ITA)      
6       
      
7       
  SIDDIQUI SARA (CROATIA,CRO)      
8       
      
9 BANASZCZYK DOROTA (POLAND,POL)       
       
10 DEMIS TUGCE (TURKEY,TUR)       
      
11       
  Robinson Brandi (Brandi robinson,USA)      
12       
      
13       
  Burnett Rebecca (Kaizen Martial Arts,ENG)      
14       
      
15       
  Mahmutovic Ajla (SKK Neretva,BIH)      
16       
      
17 Drexhage Meike (Shotokan Karate Bad Salzuflen e.V.,GER)       
       
18 WARLING JENNIFER (LUXEMBOURG,LUX)       
      
19       
  NAKAMURA SHIORI (JAPAN,JPN)      
20       
      
21       
  CAMPBELL KATHRYN (CANADA,CAN)      
22       
      
23       
  Georgieva Jovana (Olimpik Sport 2007,MKD)      
24       
      
25 Burgerová Monika (Czech National Karate Team - CZE,CZE)       
       
26 OU-AISSA ISRA (Karateschool Fightin Nabil,NED)       
      
27       
  WEN TZU-YUN (CTKF Club,TPE)      
28       
      
29       
  VAJDA LILIEN (HUNGARY,HUN)      
30       
      
31       
  Schärer Maya (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)      
32       
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:14:32 CEST +02:00)