Karate1 Premier League - Halle/Leipzig 2017 - Female Kumite -68 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:16:23 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 DJEMILEVA ELVIRA (UZBEKISTAN,UZB)       
       
2 Vizcaíno Cristina (Spain National Team,ESP)       
      
3       
  MELNYK HALYNA (Ukrainian Karate Federation,UKR)      
4       
      
5       
  PADILLA GARCIA JESSICA PAOLA (MARTIAL ARTS CENTER AND FITNESS,MEX)      
6       
      
7       
  AVAZERI LEA (FRANCE,FRA)      
8       
      
9       
  Selter Sina (Karate Verband Niedersachsen e.V.,GER)      
10       
      
11       
  POND HILARY (CANADA,CAN)      
12       
      
13       
  KOPUNOVA MIROSLAVA (SLOVAKIA,SVK)      
14       
      
15       
  CVRKOTA SANJA (SERBIA,SRB)      
16       
      
17 Bogusław Marta (Karate Klub Kumade Łódź,POL)       
       
18 CZAGANY DORA (HUNGARY,HUN)       
      
19       
  Maneva Bojana (Shtip,MKD)      
20       
      
21       
  SUZUKI MAYA (JAPAN,JPN)      
22       
      
23       
  Wijgerden van Alyssa (Unity99 Rotterdam,NED)      
24       
      
25       
  Rezajeva VIktorija (Bushido karate club Latvia,LAT)      
26       
      
27       
  PUNAR HATICE HALE NUR (TURKEY,TUR)      
28       
      
29       
  Zulauf Shalin (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)      
30       
      
31       
  RASMUSSON LISA (SWEDEN,SWE)      
32       
Main Tree Pool 2
      
1 KNEER JOHANNA (GERMANY,GER)       
       
2 RADICEVIC MARINA (SERBIA,SRB)       
      
3       
  TAPAJCIKOVA TATIANA (SLOVAKIA,SVK)      
4       
      
5       
  Brunstad Gitte (Norway National Team,NOR)      
6       
      
7       
  MATOUB LAMYA (AASS KARTATE SARCELLES,FRA)      
8       
      
9       
  YAP MANDY (AUSTRALIA,AUS)      
10       
      
11       
  Bektaš Zenira (UNIVERZITETSKI KARATE KLUB BOSNA,BIH)      
12       
      
13       
  ZANGENEHKARKOOTI PEGAH (Islamic Republic of Iran,IRI)      
14       
      
15       
  Pedersen Katrine (National Team Denmark,DEN)      
16       
      
17       
  Davis Ashley (United States,USA)      
18       
      
19       
  LI ZHANG SUSANA YVETTE (CHILE,CHI)      
20       
      
21       
  RAKOVIC MARINA (MONTENEGRO,MNE)      
22       
      
23       
  REATI SARA (A.S.D. CASTELNUOVO KARATE G.,ITA)      
24       
      
25       
  Sherozia Inga (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)      
26       
      
27       
  RAMA ADELINA (Kosovo Karate Federation,KOS)      
28       
      
29       
  ZANTIS LAURA (LUXEMBOURG,LUX)      
30       
      
31       
  Ulluri Dielza (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)      
32       
Main Tree Pool 3
      
1 Butrym Iga (AZS Uniwersytet Przyrodniczy Wrocław,POL)       
       
2 SPIGOLON NATALIA (BRAZIL,BRA)       
      
3       
  SOMEYA KAYO (JAPAN,JPN)      
4       
      
5       
  BURUCU HAFSA SEYDA (TURKEY,TUR)      
6       
      
7       
  Mojsovska Angela (Makpetrol,MKD)      
8       
      
9       
  SHIN SU JUNG (KOREA,KOR)      
10       
      
11       
  Berrouba Hanina (Choku,NED)      
12       
      
13       
  Ribeiro Flávia (Associação Juvenil de Karate Portugal,POR)      
14       
      
15       
  Debatty Luana (FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL)      
16       
      
17 Pomeroy Jasmine (WIKF ENGLAND,ENG)       
       
18 REHAK LAURA (CROATIA,CRO)       
      
19       
  PUSNIK LINA (SLOVENIA,SLO)      
20       
      
21       
  TANG LINGLING (CHINA,CHN)      
22       
      
23       
  Hassouni Imane (Ligue de Bourgogne,FRA)      
24       
      
25       
  GRECH EMMA (MALTA,MLT)      
26       
      
27       
  TAZKA LENKA (SLOVAKIA,SVK)      
28       
      
29       
  COMAGIC IVANA (SERBIA,SRB)      
30       
      
31       
  Ilgner Selke (Bayerischer Karatebund,GER)      
32       
Main Tree Pool 4
      
1 Vulinović Jovana (Knjaz,SRB)       
       
2 KIKUCHI MIZUKI (JAPAN,JPN)       
      
3       
  WOLD SHERILYN (NEDERLANDS,NED)      
4       
      
5       
  COSKUN ZEYNEP BEYZA (TURKEY,TUR)      
6       
      
7       
  SEMANIKOVA VERONIKA (SLOVAKIA,SVK)      
8       
      
9       
  Stefanovska Monika (Makpetrol,MKD)      
10       
      
11       
  Orzechowska Daria (UKSKAMIKAZE,POL)      
12       
      
13       
  QUIRICI ELENA (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)      
14       
      
15       
  SAHRI KENZA (acsc karate,FRA)      
16       
      
17       
  SULLIVAN REBECCA (AUSTRALIA,AUS)      
18       
      
19       
  GUDILOVA ANASTASIA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)      
20       
      
21       
  Zaqoomi Angela (National Team Denmark,DEN)      
22       
      
23       
  Plava Ardonika (lv nrw,GER)      
24       
      
25       
  Ćavar Ivona (SKK Neretva,BIH)      
26       
      
27       
  SALAMANCA LORENA (CHILE,CHI)      
28       
      
29       
  MURPHY CHERYL (Harakenkojuku,USA)      
30       
      
31       
  SEMERARO SILVIA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)      
32       
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:16:23 CEST +02:00)