Karate1 Premier League - Halle/Leipzig 2017 - Female Kumite 68+ Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:15:59 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 KUBALOVA ZUZANA (SLOVAKIA,SVK)       
       
2 Todorova Dragana (Karate club Metalurg,MKD)       
      
3       
  WILSON MICHELLE (AUSTRALIA,AUS)      
4       
      
5       
  Ørbæk Andersen Lotte (Stavanger Karate Klubb,NOR)      
6       
      
7       
  Mertens Michelle (Karate Team Timmermans,NED)      
8       
      
9       
  STUBLEVA ALEKSANDRA (BULGARIA,BUL)      
10       
      
11       
  ESTE ALESSIA (POLISPORTIVANAKAYAMA A.S.D.,ITA)      
12       
      
13       
  Chaikuzova Gaukhar (Kazakhstan team,KAZ)      
14       
      
15       
  TAVERNIER CHLOE (KARATE CLUB COURCHELETTES,FRA)      
16       
      
17       
  Wasowicz Maya (Goshin Ryu USA,USA)      
18       
      
19       
  Nortan Vanesca (Choku,NED)      
20       
      
21       
  Harvey Amelia (Central england Wado-ryu karate Academy,ENG)      
22       
      
23       
  UEKUSA AYUMI (JAPAN,JPN)      
24       
      
25       
  OPARINA TATIANA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)      
26       
      
27       
  ORANA FORTESA (Kosovo Karate Federation,KOS)      
28       
      
29       
  Stamer Selina (SEI-WA-KAI Team Meißen,GER)      
30       
      
31       
  ELTEMUR EDA (TURKEY,TUR)      
32       
Main Tree Pool 2
      
     
  Harast Kinga (Harasuto karate klub Lodz,POL)      
     
      
     
  Bektaš Mirnesa (UNIVERZITETSKI KARATE KLUB BOSNA,BIH)      
     
      
     
  LIM MEESEONG (KOREA,KOR)      
     
      
     
  Bergwerff Kim (Unity99 Rotterdam,NED)      
     
      
     
  MENDOZA ANA ISABEL (MEXICO,MEX)      
10      
      
11      
  vitelli greta (cs carabinieri roma italy,ITA)      
12      
      
13      
  Salhi Sana (CSMP KARATE,FRA)      
14      
      
15      
  BUDIC KAJA (SLOVENIA,SLO)      
16      
      
17      
  ZILLER LORA (AUSTRIA,AUT)      
18      
      
19      
  HATHI YASHNA (CANADA,CAN)      
20      
      
21      
  RODRIGUEZ OGANDO PAMELA (DOMINICAN REP.,DOM)      
22      
      
23      
  Wentzel Emma-Jayne (CIKA South Africa,RSA)      
24      
      
25      
  STEPASHKO ANASTASIYA (Ukrainian Karate Federation,UKR)      
26      
      
27      
  MRAZOVIC MIHAELA (CROATIA,CRO)      
28      
      
29      
  BARTHA NIKOLA (HUNGARY,HUN)      
30      
      
31      
  BRUEDERLIN RAMONA (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)      
32      
Main Tree Pool 3
      
     
  VICOVAC ANDRIANA (SERBIA,SRB)      
     
      
     
  Dostálová Hana (Czech National Karate Team - CZE,CZE)      
     
      
     
  GAO MENGMENG (CHINA,CHN)      
     
      
     
  KOLF SAFFRON (Karateschool Fightin Nabil,NED)      
     
      
     
  BANUREA DESSYINTA RAKAWUNI (INDONESIA NATIONAL KARATE FEDERATION,INA)      
10      
      
11      
  CHARLES-DONATIEN MAEVA (acsc karate,FRA)      
12      
      
13      
  KEINANEN TITTA (FINLAND,FIN)      
14      
      
15      
  Coppola Neri Alessia (Team Karate Puleo Firenze,ITA)      
16      
      
17      
  KONJEVIC DRAGANA (MONTENEGRO,MNE)      
18      
      
19      
  Medic Matea-Noah (SKK Neretva,BIH)      
20      
      
21      
  Torres Garcia Maria (REAL FEDERACIÓN ESPAÑOLA DE KARATE,ESP)      
22      
      
23      
  Yildirim Meryem (Bayerischer Karatebund,GER)      
24      
      
25      
  GENC RUMEYSA (TURKEY,TUR)      
26      
      
27      
  KOVALEVA VERA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)      
28      
      
29      
  KAWAMURA NATSUMI (JAPAN,JPN)      
30      
      
31      
  van der Voort Ciska (KLM Karate Club Genseikan,NED)      
32      
Main Tree Pool 4
      
     
  Creemers Ingrid (Fudoshin Roermond,NED)      
     
      
     
  Grimm Charlotte (Thüringer karate verband,GER)      
     
      
     
  FERRACUTI CLIO (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)      
     
      
     
  PILLANT AURORE (acsc karate,FRA)      
     
      
     
  SAITO AYAKA (JAPAN,JPN)      
10      
      
11      
  HOCAOGLU MELTEM (TURKEY,TUR)      
12      
      
13      
  Ćemo Merisa (Champion,BIH)      
14      
      
15      
  ZAYTSEVA IVANNA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)      
16      
      
17      
  GARCIA NANCY (FRANCE,FRA)      
18      
      
19      
  KATAVIC KLARA (CROATIA,CRO)      
20      
      
21      
  Luther Nicole (CIKA South Africa,RSA)      
22      
      
23      
  BOISVENUE CAMELIE (CANADA,CAN)      
24      
      
25      
  REITER NATHALIE (AUSTRIA,AUT)      
26      
      
27      
  TATAROVA DOMINIKA (SLOVAKIA,SVK)      
28      
      
29      
  Kaufmann Fabienne (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)      
30      
      
31      
  LINDA STASI (ASD CUS TORINO,ITA)      
32      
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:15:59 CEST +02:00)