Karate1 Premier League - Halle/Leipzig 2017 - Male Kumite -60 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:13:45 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 Pampaloni Mattia (Team Karate Puleo Firenze,ITA)       
       
2 NG TOU LAM (MACAU,MAC)       
      
3       
  Mehdi Zadeh Amir (IMA Iran,IRI)      
4       
      
5       
  ARIFI ORGES (Kosovo Karate Federation,KOS)      
6       
      
7       
  SALAMA MALEK (EGYPT,EGY)      
8       
      
9 SAYMATOV SADRIDDIN (UZBEKISTAN,UZB)       
       
10 Flusk Dylan Romano (CIKA South Africa,RSA)       
      
11       
  BARKELIND DANIEL (SWEDEN,SWE)      
12       
      
13       
  SOFFIA MIGUEL (CHILE,CHI)      
14       
      
15       
  BASCKIN RICHARD (AUSTRALIA,AUS)      
16       
      
17 BISSON NICOLAS (CANADA,CAN)       
       
18 TKEBUCHAVA DAVID (GEORGIA,GEO)       
      
19       
  SIRAIT IWAN BIDU (INDONESIA NATIONAL KARATE FEDERATION,INA)      
20       
      
21       
  CRESCENZO ANGELO (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)      
22       
      
23       
  Spott Niclas (Thüringer karate verband,GER)      
24       
      
25 EFIMENKO STEPAN (RUSSIAN FEDERATION,RUS)       
       
26 VASTOLA ANTONIO (SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA)       
      
27       
  Lopes Johan (Comité Sportif et Artistique des Hauts de Rueil,FRA)      
28       
      
29       
  ALBASHER SAUD (SAUDI ARABIA,KSA)      
30       
      
31       
  SAMDAN ERAY (TURKEY,TUR)      
32       
Main Tree Pool 2
      
1 Kalashnikov Vladimir (Karate federation of Tyumen region,RUS)       
       
2 Krstin Igor (KK Zandarmerija,SRB)       
      
3       
  ROHNER LUCA (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)      
4       
      
5       
  Lidegaard Casper (National Team Denmark,DEN)      
6       
      
7       
  Mhenni Aziz (Landeskader Baden-Württemberg,GER)      
8       
      
9 ADLER RENE (SLOVAKIA,SVK)       
       
10 KORBOLEWSKI DOMINIK (POLAND,POL)       
      
11       
  Alpysbay Kaisar (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)      
12       
      
13       
  Merienne Arthur (Laval Karate,FRA)      
14       
      
15       
  ORBEA VALLEJO UNAI (FEDERACIÓN VASCA DE KARATE,ESP)      
16       
      
17 TOYAMA SHOHEI (JAPAN,JPN)       
       
18 UHNICH IHOR (Ukrainian Karate Federation,UKR)       
      
19       
  Bisaccia Luigi (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)      
20       
      
21       
  BROSE DOUGLAS (#BroseTeam,BRA)      
22       
      
23       
  Miyazaki Brandis (Hawaii Karate USA,USA)      
24       
      
25 DAVARIS ELEFTHERIOS (GREECE,GRE)       
       
26 Pavlov Emil (Shtip,MKD)       
      
27       
  LEE JI HWAN (KOREA,KOR)      
28       
      
29       
  RENDON LLANOS ANDRES (COLOMBIA,COL)      
30       
      
31       
  KISS ANDRAS (HUNGARY,HUN)      
32       
Main Tree Pool 3
      
1 SPITSIN SERGEY (RUSSIAN FEDERATION,RUS)       
       
2 Ajdadi Hassan Kiadeh Alireza (Budo Sportschule Goslar e.V.,GER)       
      
3       
  Agoudjil Sofiane (CACV karaté,FRA)      
4       
      
5       
  MELEKHIN OLEG (BELARUS,BLR)      
6       
      
7       
  LEE CHUN HO (HONG KONG CHINA,HKG)      
8       
      
9 DULOVIC NENAD (MONTENEGRO,MNE)       
       
10 ALHARBI ABDULLAH (SAUDI ARABIA,KSA)       
      
11       
  Zavala Lopez Gerardo Ismael (MARTIAL ARTS CENTER AND FITNESS,MEX)      
12       
      
13       
  GENTILE SAMUELE (ASD Master Rapid SKF CBL,ITA)      
14       
      
15       
  HUANG CHUN-SHIEN (CTKF Club,TPE)      
16       
      
17 KONDIC LUKA (CROATIA,CRO)       
       
18 GRECO DANILO (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)       
      
19       
  Criado Carlos (Sportcentrum Elhatri,NED)      
20       
      
21       
  MARTINEZ JOVANNI (VENEZUELA,VEN)      
22       
      
23       
  Mayers Perry (Perry Mayers,ENG)      
24       
      
25 MARCHESE SAMUELE (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)       
       
26 jacqueray adam (acsc karate,FRA)       
      
27       
  KOLARI JONI (FINLAND,FIN)      
28       
      
29       
  PLAKHUTIN EVGENY (RUSSIAN FEDERATION,RUS)      
30       
      
31       
  Kuse Felix (Karateverband Sachsen-Anhalt e.V.,GER)      
32       
Main Tree Pool 4
      
1 ALALYANI ABDULAZIZ (SAUDI ARABIA,KSA)       
       
2 SHOMAKHOV ALBERT (RUSSIAN FEDERATION,RUS)       
      
3       
  Aktauov Andrey (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)      
4       
      
5       
  PETROVIC MILOS (Belgrade karate association,SRB)      
6       
      
7       
  SAGO NAOTO (JAPAN,JPN)      
8       
      
9 Tönnis Nils (lv nrw,GER)       
       
10 STEFANYUK MUSIENKO VIKTOR (CLUB KARATE ALTAMIRA,ESP)       
      
11       
  Spitz Luca (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)      
12       
      
13       
  IMRICH DOMINIK (SLOVAKIA,SVK)      
14       
      
15       
  AZOUZ KEVIN (impact karate club,FRA)      
16       
      
17 GU JU YEONG (KOREA,KOR)       
       
18 KAYA AYKUT (TURKEY,TUR)       
      
19       
  Sieradzki Jan (Budokan Wroclaw,POL)      
20       
      
21       
  Fasciani Daniele (ZANSHIN CLUB KARATE ALANNO,ITA)      
22       
      
23       
  Huynh Huy Bao (Budo Sportskarate Holstebro,DEN)      
24       
      
25 Cabello Dany (America Rengo-Kai,USA)       
       
26 SHOTA LEONARD (A.C.SHOTOKAN KARATE LAKKOMA,GRE)       
      
27       
  Dasoul Michael (FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL)      
28       
      
29       
  FILIPOVYCH OLEH (Ukrainian Karate Federation,UKR)      
30       
      
31       
  STANKUNAS GABRIEL (BRAZIL,BRA)      
32       
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:13:45 CEST +02:00)