Karate1 Premier League - Halle/Leipzig 2017 - Male Kumite -67 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 04:04:18 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 Ba Pape Chérif (Niarytallykaratéclub,SEN)       
       
2 TRIVINO LUIS ALBERTO (COLOMBIA,COL)       
      
3       
  Alnmer Mhmad (Karateklubb Elit,SWE)      
4       
      
5       
  Aghalarzade Tural (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)      
6       
      
7       
  HODZIC MARIO (MONTENEGRO,MNE)      
8       
      
9       
  MOHAMED MOAMEN (EGYPT,EGY)      
10       
      
11       
  Youb Ali (ANASSIM,MAR)      
12       
      
13       
  Parisi Anthony (ASD BUDOKAN PORTUALI LIVORNO,ITA)      
14       
      
15       
  Bettinger Karsten (Kanazawa Mönchengladbach,GER)      
16       
      
17 DE VIVO GIANLUCA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)       
       
18 RAMA FISNIK (Kosovo Karate Federation,KOS)       
      
19       
  MURTAZALIEV MAGOMEDRASUL (RUSSIAN FEDERATION,RUS)      
20       
      
21       
  Busk Lucas (National Team Denmark,DEN)      
22       
      
23       
  azouz tommy (impact karate club,FRA)      
24       
      
25       
  BAILEY GAVIN (WIKF ENGLAND,ENG)      
26       
      
27       
  ALKHATHAMI FAHAD (SAUDI ARABIA,KSA)      
28       
      
29       
  SHINOHARA HIROTO (JAPAN,JPN)      
30       
      
31       
  DIMITROV VESELIN (BULGARIA,BUL)      
32       
Main Tree Pool 2
      
1 POVRZENIC DINO (CROATIA,CRO)       
       
2 PAPRUHA VALERII (BELARUS,BLR)       
      
3       
  KHAKHULA OLEKSANDR (Ukrainian Karate Federation,UKR)      
4       
      
5       
  UYGUR BURAK (TURKEY,TUR)      
6       
      
7       
  Tulenkov Valeriy (Moscow karate federation,RUS)      
8       
      
9       
  MARESCA LUCA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)      
10       
      
11       
  OEZTUERK TOHAN (SC Banzai Berlin,GER)      
12       
      
13       
  Pérez Guillén Daniel (Samyd Ibiza,ESP)      
14       
      
15       
  GIDAKOS NIKOLAOS (GREECE,GRE)      
16       
      
17       
  Ramrup Brian (United States of America,USA)      
18       
      
19       
  Petkov David (Karate club Metalurg,MKD)      
20       
      
21       
  HUANG CHEN-WEI (CTKF Club,TPE)      
22       
      
23       
  POKORNY STEFAN (AUSTRIA,AUT)      
24       
      
25       
  FERRERAS DEIVIS (DOMINICAN REP.,DOM)      
26       
      
27       
  KHANI AMIR (BELGIUM,BEL)      
28       
      
29       
  Galić Ervin (Champion,BIH)      
30       
      
31       
  Drazewski Maciej (Pleszewski Klub Karate,POL)      
32       
Main Tree Pool 3
      
1 BISSON JEAN-SEBASTIEN (CANADA,CAN)       
       
2 Leontev Timofei (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)       
      
3       
  D AGUI LUCA (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)      
4       
      
5       
  DREIER MARIAN (GERMANY,GER)      
6       
      
7       
  DUSHLOVENKO YEVHENII (Ukrainian Karate Federation,UKR)      
8       
      
9       
  LOGARUSIC MARIJAN (CROATIA,CRO)      
10       
      
11       
  ALZAHRANI SULTAN (SAUDI ARABIA,KSA)      
12       
      
13       
  KACAR ERCAN (TURKEY,TUR)      
14       
      
15       
  MAKARAU HEORHI (BELARUS,BLR)      
16       
      
17       
  Nyoni Ali (Western Union Karate,ENG)      
18       
      
19       
  FIGUEIRA VINICIUS (BRAZIL,BRA)      
20       
      
21       
  RASPILAIR Alexis (Karaté Club de Condé sur Escaut,FRA)      
22       
      
23       
  FUNAHASHI MASAMICHI (JAPAN,JPN)      
24       
      
25       
  Abildgaard Kasper (Sportskarate Denmark,DEN)      
26       
      
27       
  Rush Dylan (Shitokai Scotland,SCO)      
28       
      
29       
  Loots Juan-Dre (CIKA South Africa,RSA)      
30       
      
31       
  Rupp Dominic (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)      
32       
Main Tree Pool 4
      
1 Bol Arnold (lv nrw,GER)       
       
2 NEVES JORDAN (LUXEMBOURG,LUX)       
      
3       
  Muratov Assylbek (Kazakhstan team,KAZ)      
4       
      
5       
  RAILIC MLADEN (SLOVENIA,SLO)      
6       
      
7       
  Krstin Zeljko (KK Zandarmerija,SRB)      
8       
      
9       
  Pylypiuk Yevhenii (BVSC-ZUGLÓ,HUN)      
10       
      
11       
  avakian Robert (IRAN KARATE TEAM,IRI)      
12       
      
13       
  Tebuev Mirza-Bek (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)      
14       
      
15       
  van Moerkerk Dylan (Karate Mossel-Boot,NED)      
16       
      
17       
  Pinzás Julian (Federacion Argentina de Karate,ARG)      
18       
      
19       
  VELOZO CAMILO (CHILE,CHI)      
20       
      
21       
  MADERA ANDRES (VENEZUELA,VEN)      
22       
      
23       
  TKEBUCHAVA IRAKLI (GEORGIA,GEO)      
24       
      
25       
  GROTH KHAYA ERIC (BOTSWANA,BOT)      
26       
      
27       
  GUTNIK ALEXANDR (RUSSIAN FEDERATION,RUS)      
28       
      
29       
  CARTELLI GIUSEPPE (ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO -ITA-,ITA)      
30       
      
31       
  Rodionov Daniel (ESTONIA National Team,EST)      
32       
Main Tree Pool 5
      
1 Gabriel Tomáš (Czech National Karate Team - CZE,CZE)       
       
2 KASERER THOMAS (AUSTRIA,AUT)       
      
3       
  Kamhaug Tommy (Norway National Team,NOR)      
4       
      
5       
  WEVER GORDILLO CHRISTIAN (GUATEMALA,GUA)      
6       
      
7       
  Ilievski Dimitar (KK Bottoni,MKD)      
8       
      
9       
  Pan Po-Shen (CTKF Club,TPE)      
10       
      
11       
  Barysev Alexander (Moscow karate federation,RUS)      
12       
      
13       
  KAROTOS DIONISIOS (GREECE,GRE)      
14       
      
15       
  Cuerva Mora Raul (Spanish National team,ESP)      
16       
      
17 YAROTSKIY ANDREY (RUSSIAN FEDERATION,RUS)       
       
18 Parczewski Michał (Klub Karate Shotokan w Lęborku,POL)       
      
19       
  Tavares Manuel (USA KARATE,USA)      
20       
      
21       
  Ramčilović Nermin (Champion,BIH)      
22       
      
23       
  FERRAIOLO ROBERTO (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)      
24       
      
25       
  GABRIELS KENNETH (BELGIUM,BEL)      
26       
      
27       
  Esufali Asad (RSKarate,CAN)      
28       
      
29       
  KUHN DAVID (GERMANY,GER)      
30       
      
31       
  RAMDANE KARIM (SPN VERNON,FRA)      
32       
Main Tree Pool 6
      
1 Daxenberger Kevin (Budo Sportschule Goslar e.V.,GER)       
       
2 Jay Victor (Bushi,DEN)       
      
3       
  MILANI LORENZO (A.S.D. TEAM KARATE LADISPOLI,ITA)      
4       
      
5       
  ALOTAIBI BADER (SAUDI ARABIA,KSA)      
6       
      
7       
  Thomas Jordan (Kaizen Central,ENG)      
8       
      
9       
  Shchatko Uladzislau (Minsk Karate Federation,BLR)      
10       
      
11       
  BERAK BORAN (CROATIA,CRO)      
12       
      
13       
  KOPYTKO DENYS (Ukrainian Karate Federation,UKR)      
14       
      
15       
  GOMYO HIROTO (JAPAN,JPN)      
16       
      
17       
  RODRIGUEZ JESUS LEONARDO (MEXICO,MEX)      
18       
      
19       
  LEE CHUNG FAI (HONG KONG CHINA,HKG)      
20       
      
21       
  Strano Giuseppe Francesco (A.S. Universal Center,ITA)      
22       
      
23       
  SOLOPOV KIRILL (RUSSIAN FEDERATION,RUS)      
24       
      
25       
  Cunha Flávio (Shotokan Karate-Do Associação Desportiva,POR)      
26       
      
27       
  URBAN PATRICK (GERMANY,GER)      
28       
      
29       
  YILMAZ MUHAMMET ALI (TURKEY,TUR)      
30       
      
31       
  ALNAJJAR BASHAR (JORDAN,JOR)      
32       
Main Tree Pool 7
      
1 Yamburenko Ivan (Ukrainian Karate Federation,UKR)       
       
2 BARNAWI ALI (SAUDI ARABIA,KSA)       
      
3       
  GARIN MARVIN (FRANCE,FRA)      
4       
      
5       
  NAKANO SOICHIRO (JAPAN,JPN)      
6       
      
7       
  STIMAC STJEPAN (CROATIA,CRO)      
8       
      
9       
  Plæhn Jonas (National Team Denmark,DEN)      
10       
      
11       
  Faqiri Tamim (Berlin Karate Federation-Berliner Karate Verband,GER)      
12       
      
13       
  KRAUTSOU ARTSIOM (BELARUS,BLR)      
14       
      
15       
  Storey Ben (Traditional Karate-Do Wado-Kai,ENG)      
16       
      
17       
  Cazinkić Tarik (Karate klub Bihać Bihać,BIH)      
18       
      
19       
  TANG WEI-CHIEH (UT Karate Team,TPE)      
20       
      
21       
  Kelebic Nenad (KARATE KLUB CVETAN DIMOV - SKOPJE,MKD)      
22       
      
23       
  Leon Valbuena Carlos (Spain National Team,ESP)      
24       
      
25       
  Tebuev Tau-Bek (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)      
26       
      
27       
  Potracki Bartosz (Sports Club GOKKEN,POL)      
28       
      
29       
  Hernandez Josue (Musashi Dojo,USA)      
30       
      
31       
  JEZDIK ALEXANDER (AUSTRIA,AUT)      
32       
Main Tree Pool 8
      
1 Guzenko Andriy (RSKarate,CAN)       
       
2 Rosiello Jess (FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL)       
      
3       
  XENOS DIONYSIOS (GREECE,GRE)      
4       
      
5       
  KEMALOGLU OMER (TURKEY,TUR)      
6       
      
7       
  Hnat Pak (BVSC-ZUGLÓ,HUN)      
8       
      
9       
  Navarro Gonzalo (Federacion Argentina de Karate,ARG)      
10       
      
11       
  JOKSIC STEFAN (SERBIA,SRB)      
12       
      
13       
  Zuiverloon Oniell (Unity99 Rotterdam,NED)      
14       
      
15       
  EL SHAFEI ADAM (SCOTLAND,SCO)      
16       
      
17       
  Amirali Didar (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)      
18       
      
19       
  PINTUS EMANUELE (ASD CUS TORINO,ITA)      
20       
      
21       
  Fillies Adeeb (Goshukan,RSA)      
22       
      
23       
  Pisino Noah Tony (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)      
24       
      
25       
  SANTANA ISRAEL NICOLAS (CHILE,CHI)      
26       
      
27       
  AhmadiKaryani Saeid (IMA Iran,IRI)      
28       
      
29       
  GORENC DENIS (SLOVENIA,SLO)      
30       
      
31       
  BIBERICH PHILIPPE (LUXEMBOURG,LUX)      
32       
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 04:04:18 CEST +02:00)