Karate1 Premier League - Halle/Leipzig 2017 - Male Kumite -84 Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:14:54 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 Mari Daniel (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)       
       
2 Aleksandrov Eduard (ESTONIA National Team,EST)       
      
3 PEREZ JORGE (DOMINICAN REP.,DOM)       
       
4 TZANOS GEORGIOS (GREECE,GRE)       
      
5 JANG MIN SOO (KOREA,KOR)       
       
6 Mamayev Aykhan (Azerbaijan National Karate Federation,AZE)       
      
7 Mazraeh Hossein (Bayerischer Karatebund,GER)       
       
8 Limón Cañedo Nezahualcoyotl (MARTIAL ARTS CENTER AND FITNESS,MEX)       
      
9 KALININ ALEXANDR (RUSSIAN FEDERATION,RUS)       
       
10 MOREIRA NUNO (SPN VERNON,FRA)       
      
11 Spisla Maximilian (TSV Reinbek e.V.,GER)       
       
12 Muhović Meris (Champion,BIH)       
      
13 Moerkerk van Joel (Karate Mossel-Boot,NED)       
       
14 Letic Ilija (Shinsei Kan,SUI)       
      
15       
  WU CHUN-WEI (UT Karate Team,TPE)      
16       
      
17 ISHIZUKA MASAYA (JAPAN,JPN)       
       
18 ZIVKOVIC ZVONIMIR (CROATIA,CRO)       
      
19 HIDASI TIBOR (HUNGARY,HUN)       
       
20 Patrakliev Sashko (Karate klub MAKEDONKA,MKD)       
      
21 QUETS JEROEN (BELGIUM,BEL)       
       
22 BOUAZZA AMIN (AASS KARTATE SARCELLES,FRA)       
      
23 ACEVEDO JORGE (CHILE,CHI)       
       
24 GRANOVESOV ILYA (RUSSIAN FEDERATION,RUS)       
      
25 Chin Leung Kam Adam (TRINIDAD & TOBAGO,TRI)       
       
26 DREXEL NICO (GERMANY,GER)       
      
27 MARCELLI LORENZO (C.R.LAZIO KARATE FIJLKAM,ITA)       
       
28 Orlov Vladimir (KARATE CLUB FREEDOM ,RUS)       
      
29 MAYA CARLOS (AUSTRALIA,AUS)       
       
30 VALERA FREDDY (VENEZUELA,VEN)       
      
31       
  Madani Kamran (USA Karate,USA)      
32       
Main Tree Pool 2
      
1 BARTOLOMEI ANDREA (C.R.LAZIO KARATE FIJLKAM,ITA)       
       
2 ElBrolosy Mohamed (ASC EGYPT,EGY)       
      
3 PINNA CHRISTOPHE (NICE ELITE SPORT,FRA)       
       
4 TIMMERMANS BRIAN (NEDERLANDS,NED)       
      
5 Spasenovski Petar (Karate club Metalurg,MKD)       
       
6 TEPEL PHILIPP (GERMANY,GER)       
      
7 Chobotar Valerii (BVSC-ZUGLÓ,HUN)       
       
8 Mulolo Jonathan (FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL)       
      
9 Shane Julian (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)       
       
10 Causevic Dzanan (Champion,BIH)       
      
11 KATAVIC BRUNO (CROATIA,CRO)       
       
12 KUDO KAI (JAPAN,JPN)       
      
13 Sadidov Aslan (Moscow karate federation,RUS)       
       
14 TSYMBAL KOSTIANTYN (Ukrainian Karate Federation,UKR)       
      
15       
  SINANI SARMEN (CANADA,CAN)      
16       
      
17 ALTURKISTANI RAEF (SAUDI ARABIA,KSA)       
       
18 Viberg Joakim (National Team Denmark,DEN)       
      
19 Wendt Filip (Sports Club GOKKEN,POL)       
       
20 OZEROVS ANDREJS (LATVIA,LAT)       
      
21 cisse abdou lahad (Sauvegarde Besançon,FRA)       
       
22 Stalmakhovich Mikalai (FSK VOLAT,BLR)       
      
23 Molina Arencón Alejandro (Spain National Team,ESP)       
       
24 HOERMANN NIKLAS (AUSTRIA,AUT)       
      
25 POORSHAB ZABIOLLAH (IRAN KARATE TEAM,IRI)       
       
26 ONOGUL FURKAN (TURKEY,TUR)       
      
27 MARKOVIC ALEKSANDAR (Belgrade karate association,SRB)       
       
28 KOLIKOV ALEXANDER (RUSSIAN FEDERATION,RUS)       
      
29 Inci Ferhat (SC Banzai Berlin,GER)       
       
30 Amargos Miguel (Federacion Argentina de Karate,ARG)       
      
31       
  TESORO GIUSEPPE (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)      
32       
Main Tree Pool 3
      
1 Čongo Anes (Champion,BIH)       
       
2 SMAAL RENE (NEDERLANDS,NED)       
      
3 Mohammed Hebbal (club des arts martiaux zegangan,MAR)       
       
4 MATIJEVIC MATIJA (SLOVENIA,SLO)       
      
5 Kubička Petr (Fight Club CZ,CZE)       
       
6 Sadik Sadik (Karate Club Nikon,BUL)       
      
7 Behrad Nonejad (lv nrw,GER)       
       
8 Gabelia Zurab (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)       
      
9 ELMASRY AHMED (EGYPT,EGY)       
       
10 Albarella Scott (United States of America,USA)       
      
11 DURHAM MITCHELL (AUSTRALIA,AUS)       
       
12 CVRKOTA DEJAN (SERBIA,SRB)       
      
13 Futter Troy (Goshukan,RSA)       
       
14 BAUN MARCEL (GERMANY,GER)       
      
15       
  BOUYAN OMAR (acsc karate,FRA)      
16       
      
17 CERA GABRIELE (C.R.LAZIO KARATE FIJLKAM,ITA)       
       
18 ARAGA RYUTARO (JAPAN,JPN)       
      
19 ALOFS BERRE (BELGIUM,BEL)       
       
20 KVESIC IVAN (CROATIA,CRO)       
      
21 Mizov Beslan (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)       
       
22 Seiler Demian (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)       
      
23 Jakupi Berat (K.K. Asiart- Gostivar,MKD)       
       
24 Pinchuk Sergeii (BVSC-ZUGLÓ,HUN)       
      
25 otto jamaal (Uechi-Ryu GB,ENG)       
       
26 Arutunyan Maxim (Dojo Lemgo-Lippe,GER)       
      
27 DENISENKO DENIS (RUSSIAN FEDERATION,RUS)       
       
28 BITTO PAVOL (SLOVAKIA,SVK)       
      
29 SHEPPARD MORENO (NEDERLANDS,NED)       
       
30 Mahmutović Aldin (SKK Neretva,BIH)       
      
31       
  Mbaye Elhadi Ibrahima (École de karaté Saint-Genès,FRA)      
32       
Main Tree Pool 4
      
1 CECINA MEHDY (SPN VERNON,FRA)       
       
2 MARTINA MICHELE (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)       
      
3 Zadro Damir (SKK Neretva,BIH)       
       
4 Veldung Sascha (TSV Reinbek e.V.,GER)       
      
5 Wold Donovan (KarateKenamju,NED)       
       
6 MRVICIC ANTE (CROATIA,CRO)       
      
7 Bougrine Anouar (FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL)       
       
8 GYORGY DANIEL (HUNGARY,HUN)       
      
9 KRSTEVSKI VIKTOR (Karate club Metalurg,MKD)       
       
10 Vozza Fabio (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)       
      
11 ALIEV ALEXANDER (RUSSIAN FEDERATION,RUS)       
       
12 KOIKE MAKOTO (JAPAN,JPN)       
      
13 MIJALKOVIC UROS (SERBIA,SRB)       
       
14 GEORGIEFF ALEXANDER (AUSTRALIA,AUS)       
      
15       
  Galvan Adrian (Galvan Karate USA,USA)      
16       
      
17 AHMED RAMADAN MOHAMED (ASC EGYPT,EGY)       
       
18 TREMBLAY GUILLAUME (CANADA,CAN)       
      
19 ABDESSELEM FAROUK (CADKD ARLES FRANCE,FRA)       
       
20 Arenas Pablo (Spanish National team,ESP)       
      
21 NANTUMI IBRAHIM (SAUDI ARABIA,KSA)       
       
22 Toroshanko Andriy (Ukrainian Karate Federation,UKR)       
      
23       
  Baron Jakub (ATEMI Bielsko-Biała,POL)      
24       
      
25 Corbalan Michel (National Team Denmark,DEN)       
       
26 GUNDUZ GOKHAN (TURKEY,TUR)       
      
27 SADIKOVS DENS (LATVIA,LAT)       
       
28 RETTENBACHER ROBIN (AUSTRIA,AUT)       
      
29 Khodabakhshi Mahdi (IRAN KARATE TEAM,IRI)       
       
30 ISAKAU ANTON (BELARUS,BLR)       
      
31       
  RELLA ALESSANDRO (C.R.LAZIO KARATE FIJLKAM,ITA)      
32       
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:14:54 CEST +02:00)