Karate1 Premier League - Halle/Leipzig 2017 - Male Kumite 84+ Kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:14:12 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 JACQUET DNYLSON (Samourai2000LeMans,FRA)       
       
2 KIM RAK WON (KOREA,KOR)       
      
3       
  ARKANIA GOGITA (GEORGIA,GEO)      
4       
      
5 KAHLON AMRIT (GERMANY,GER)       
       
6 arab hadi (IRAN KARATE TEAM,IRI)       
      
7       
  Škrijelj Haris (Champion,BIH)      
8       
      
9 PAUN IONUT ALEXANDRU (CS OTOPENI,ROU)       
       
10 MOLNAR DANIEL (HUNGARY,HUN)       
      
11       
  MARINO SIMONE (FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA)      
12       
      
13 Ashrafian Jazi Davoud (Dojo Miyagi ken,VEN)       
       
14 VIZUETE JAGOBA (Spanish National team,ESP)       
      
15       
  bendiab salim (Karaté Club de Condé sur Escaut,FRA)      
16       
      
17 Klepić Ivan (SKK Neretva,BIH)       
       
18 Duttenhofer Felix (Landeskader Baden-Württemberg,GER)       
      
19       
  GEORGIEFF ANGEL (AUSTRALIA,AUS)      
20       
      
21 FILALI MEHDI (FRANCE,FRA)       
       
22 PSHENITSYN ALEXANDER (RUSSIAN FEDERATION,RUS)       
      
23       
  Ukmatov Dimash (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)      
24       
      
25 Arsovski Zharko (Shtip,MKD)       
       
26 Wagner Kevin (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)       
      
27       
  HORUNA YAROSLAV (Ukrainian Karate Federation,UKR)      
28       
      
29       
  Creemers Alex (Fudoshin Roermond,NED)      
30       
      
31       
  Ndour Elhadji Gaye (EGN International karate do,USA)      
32       
Main Tree Pool 2
      
1 Diop Ablaye (Sauvegarde Besançon,FRA)       
       
2 Buttler Tony (Berlin Karate Federation-Berliner Karate Verband,GER)       
      
3       
  Paabo Tanel (ESTONIA National Team,EST)      
4       
      
5 Sarić Edin (Champion,BIH)       
       
6 CARTELLI MARIO (C.R.LAZIO KARATE FIJLKAM,ITA)       
      
7       
  Moss Morgan (CIKA South Africa,RSA)      
8       
      
9 Ewald Klemens (Sports Club GOKKEN,POL)       
       
10 NIKOPOULOS ATHANASIOS (GREECE,GRE)       
      
11       
  Kondov Yordan (Karate Club Nikon,BUL)      
12       
      
13 YAMANOGLU ALPARSLAN (TURKEY,TUR)       
       
14 BOULESNANE Lonni (Spartan Kombats Sports13,FRA)       
      
15       
  Grilli Dean (Champions Club,BEL)      
16       
      
17 GRINEVICH ANDREI (BELARUS,BLR)       
       
18 ROJAS RODRIGO (CHILE,CHI)       
      
19       
  BITEVIC SLOBODAN (SERBIA,SRB)      
20       
      
21 RIVEST ALEXANDRE-BENJAMIN (CANADA,CAN)       
       
22 Diaz Jacob (National Team Denmark,DEN)       
      
23       
  KAGAWA HIDEYOSHI (JAPAN,JPN)      
24       
      
25 BRAJIC SEBASTIAN (SWEDEN,SWE)       
       
26 SITUM MATEO (CROATIA,CRO)       
      
27       
  Engel Sven Casper (Berlin Karate Federation-Berliner Karate Verband,GER)      
28       
      
29       
  HAMEDI TAREG (SAUDI ARABIA,KSA)      
30       
      
31       
  Joao Axel (impact karate club,FRA)      
32       
Main Tree Pool 3
      
1 Engel Till Sören (Berlin Karate Federation-Berliner Karate Verband,GER)       
       
2 Nurkic Benjamin (KARATE KLUB WINNER TUZLA,BIH)       
      
3       
  boutikar bilal (Sauvegarde Besançon,FRA)      
4       
      
5 COSCIOTTI PATRIZIO (C.R.LAZIO KARATE FIJLKAM,ITA)       
       
6 Irr Brian (United States of America,USA)       
      
7       
  NESTOROVSKI MARTIN (Karate club Metalurg,MKD)      
8       
      
9 Raiymkulov Medeu (Kazakhstan team,KAZ)       
       
10 NISHEVCI HEROLIND (Kosovo Karate Federation,KOS)       
      
11       
  REMOVIC RATKO (AUSTRALIA,AUS)      
12       
      
13 LARDY TYRON-DARNELL (NEDERLANDS,NED)       
       
14 WEBER FLORIAN (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)       
      
15       
  Antokhii Vasilii (Moscow karate federation,RUS)      
16       
      
17 Reis Filipe (USLM Karaté,FRA)       
       
18 Jewell Brandon (Traditional Karate-Do Wado-Kai,ENG)       
      
19       
  LOU WAI KIT (MACAU,MAC)      
20       
      
21 CASTILLO ANEL (DOMINICAN REP.,DOM)       
       
22 El Madioui Mohammed (EL MANAHIL CLUB,MAR)       
      
23       
  KLOUZ ILYES (CSMP KARATE,FRA)      
24       
      
25 BELAIDI RACHID (acsc karate,FRA)       
       
26 Kramar Luka (Champion,BIH)       
      
27       
  JOBA ATTILA (SLOVAKIA,SVK)      
28       
      
29       
  HORNE JONATHAN (GERMANY,GER)      
30       
      
31       
  BERTA MATTIA (ASD CUS TORINO,ITA)      
32       
Main Tree Pool 4
      
1 Zukić Ahmed (Champion,BIH)       
       
2 Santarelli Raoul (Centro sportivo karate wadoryu,ITA)       
      
3       
  Blagojevic Alexsandar (1. Shotokan Kara Club Fankenthal,GER)      
4       
      
5 De Martin Sabri (SWISS KARATEFEDERATION NATIONALTEAM,SUI)       
       
6 SAMARINOV ARTEM (RUSSIAN FEDERATION,RUS)       
      
7       
  Lamelas Erick (Musashi Dojo,USA)      
8       
      
9 Kossenko German (Kazakhstan Karate-do Team,KAZ)       
       
10 Vallera Luigi (USLM Karaté,FRA)       
      
11       
  CERNE NEMANJA (AUSTRALIA,AUS)      
12       
      
13       
  KJOSOVIKJ SEMIR (Karate club Metalurg,MKD)      
14       
      
15       
  Timmermans Rob (Karate Team Timmermans,NED)      
16       
      
17 KVESIC ANDJELO (CROATIA,CRO)       
       
18 Dateling Gary (CIKA South Africa,RSA)       
      
19       
  GAYSINSKY DANIEL (CANADA,CAN)      
20       
      
21 Zwjatkow Tervel (Karate Club Nikon,BUL)       
       
22 GEBKA MACIEJ (POLAND,POL)       
      
23       
  IISAKU YUTARO (JAPAN,JPN)      
24       
      
25 VODCHYTS ALIAKSEI (BELARUS,BLR)       
       
26 TRIKOS BOGDAN (SERBIA,SRB)       
      
27       
  KAPTAN RIDVAN (TURKEY,TUR)      
28       
      
29       
  Carlsen Philip (Bushi,DEN)      
30       
      
31       
  Costa Luca (FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL)      
32       
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2017 (2017-09-26 18:14:12 CEST +02:00)