Karate1 Youth League - Limassol 2021
Cadet Kumite Male -63 kg
Cadet Kumite Male -63 kg - Main Tree Pool 1
Main Tree Pool 1 - Round 1
ŽIBRET BOR
KARATE KLUB LJUBLJANA,SLO
Country
Score
SLO
1
MOENS CLÉMENT
KARATE CLUB STRASSEN,LUX
Country
Score
LUX
4
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
MUKHAMADEEV LEV
SVERDLOVSK REGION,RUS
Country
Score
RUS
7
XARALAMPOUS XARALAMPOS
SHOTOKAN KARATE ARADIPPOU,CYP
Country
Score
CYP
0
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
GEORGESCU THEODOR PETRU
CS COBRA,ROU
Country
Score
ROU
3
RADHAKRISHNAN ELEFTHERIOS
NICOSIA SHITORYU KARATE ASSOCIATION,CYP
Country
Score
CYP
0
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
STEFANOV ALEKSANDAR
DARIS,BUL
Country
Score
BUL
0
BITSORIS ANDREAS
DOXA GALATSIOY - TRIANTAFYLLIS TEAM,GRE
Country
Score
GRE
2
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Main Tree Pool 1 - Round 2
MOENS CLÉMENT
KARATE CLUB STRASSEN,LUX
Country
Score
LUX
3
AITIDIS NIKOLAS
SPORT CLUB SHOTOKAN KARATE DO,CYP
Country
Score
CYP
0
CISSOKHO ISMAILA
IGKDF VANVES,FRA
Country
Score
FRA
2
BEDNAR ONDREJ
CZECH REPUPLIC,CZE
Country
Score
CZE
0
MUKHAMADEEV LEV
SVERDLOVSK REGION,RUS
Country
Score
RUS
3
TAFLINSKI MAREK
SPORTOWY KLUB KARATE "SENSHI",POL
Country
Score
POL
0
KINASH OLEH
UNION,UKR
Country
Score
UKR
5
PANZA ETHAN
ACADÉMIE KARATÉ LEPONCE ,BEL
Country
Score
BEL
1
GEORGESCU THEODOR PETRU
CS COBRA,ROU
Country
Score
ROU
1
AKHMEDOV RUSTAM
СОСФК,RUS
Country
Score
RUS
3
CHATTARD FLORIAN
USJC KARATE,FRA
Country
Score
FRA
0
PUKE ROBERTS
BALTIJAS KARATE CLUB,LAT
Country
Score
LAT
4
BITSORIS ANDREAS
DOXA GALATSIOY - TRIANTAFYLLIS TEAM,GRE
Country
Score
GRE
3
SULEYMANOV RASHID
AZERBAIJAN,AZE
Country
Score
AZE
4
PAPAELIA ELIAS
SULLOGOS POLEMIKON TEXNON AKAKIOU,CYP
Country
Score
CYP
1
PAPP ZOLTÁN
UPJŠ KOŠICE,SVK
Country
Score
SVK
6
Main Tree Pool 1 - Round 3
MOENS CLÉMENT
KARATE CLUB STRASSEN,LUX
Country
Score
LUX
3
CISSOKHO ISMAILA
IGKDF VANVES,FRA
Country
Score
FRA
0
MUKHAMADEEV LEV
SVERDLOVSK REGION,RUS
Country
Score
RUS
4
KINASH OLEH
UNION,UKR
Country
Score
UKR
2
AKHMEDOV RUSTAM
СОСФК,RUS
Country
Score
RUS
2
PUKE ROBERTS
BALTIJAS KARATE CLUB,LAT
Country
Score
LAT
1
SULEYMANOV RASHID
AZERBAIJAN,AZE
Country
Score
AZE
7
PAPP ZOLTÁN
UPJŠ KOŠICE,SVK
Country
Score
SVK
7
Main Tree Pool 1 - Round 4
MOENS CLÉMENT
KARATE CLUB STRASSEN,LUX
Country
Score
LUX
0
MUKHAMADEEV LEV
SVERDLOVSK REGION,RUS
Country
Score
RUS
4
AKHMEDOV RUSTAM
СОСФК,RUS
Country
Score
RUS
6
SULEYMANOV RASHID
AZERBAIJAN,AZE
Country
Score
AZE
4
Main Tree Pool 1 - Round 5
MUKHAMADEEV LEV
SVERDLOVSK REGION,RUS
Country
Score
RUS
6
AKHMEDOV RUSTAM
СОСФК,RUS
Country
Score
RUS
6
Main Tree Pool 1 - Round 6
AKHMEDOV RUSTAM
СОСФК,RUS
Country
Score
RUS
Cadet Kumite Male -63 kg - Main Tree Pool 2
Main Tree Pool 2 - Round 1
ABU HAZEEM AHMAD
JORDAN,JOR
Country
Score
JOR
5
MYCHKO KIRILL
NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS
Country
Score
RUS
2
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
JANUSZ BARTOSZ
SPORTOWY KLUB KARATE "SENSHI",POL
Country
Score
POL
2
LECERF WILLIAM
COMITÉ DÉPARTEMENTAL ESSONNE KARATÉ,FRA
Country
Score
FRA
8
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
SULPICE ENZO
IGKDF VANVES,FRA
Country
Score
FRA
3
TSANGARAS ALEXIS
NICOSIA MARTIAL ARTS ASSOCIATION,CYP
Country
Score
CYP
2
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Country
Score
Main Tree Pool 2 - Round 2
ABU HAZEEM AHMAD
JORDAN,JOR
Country
Score
JOR
4
GOICEA PAVEL-OCTAVIAN
ACS KARATE PLOIESTI,ROU
Country
Score
ROU
0
HADJINEOFYTOU ARIS
NICOSIA SHITORYU KARATE ASSOCIATION,CYP
Country
Score
CYP
3
RUDAKOV NAZAR
UNION,UKR
Country
Score
UKR
1
LECERF WILLIAM
COMITÉ DÉPARTEMENTAL ESSONNE KARATÉ,FRA
Country
Score
FRA
8
THOMA CONSTANDINOS
LIMASSOL MARTIAL ARTS ASSOCIATION,CYP
Country
Score
CYP
0
CORREA MARTIN
ASOCIACION DEPORTIVA GOJU RYU SEXTA REGION,CHI
Country
Score
CHI
5
CHARALAMBIDES STAVROS
NICOSIA SHITORYU KARATE ASSOCIATION,CYP
Country
Score
CYP
8
SULPICE ENZO
IGKDF VANVES,FRA
Country
Score
FRA
1
SAMOKHVALOV NIKITA
SVERDLOVSK REGION,RUS
Country
Score
RUS
6
BESSARABOV ANATOLII
UNION,UKR
Country
Score
UKR
6
DUMITRA DAVID
ROMANIA,ROU
Country
Score
ROU
3
ALLAHGULIYEV SOLTAN
AZERBAIJAN,AZE
Country
Score
AZE
4
ZAFIROV NIKOLA
KARATE CLUB TSANEV,BUL
Country
Score
BUL
0
IOANNIDIS CHARALAMPOS
A.C.SHOTOKAN KARATE LAKKOMA,GRE
Country
Score
GRE
9
MYGA FILIP
SPORTOWY KLUB KARATE "SENSHI",POL
Country
Score
POL
0
Main Tree Pool 2 - Round 3
ABU HAZEEM AHMAD
JORDAN,JOR
Country
Score
JOR
2
HADJINEOFYTOU ARIS
NICOSIA SHITORYU KARATE ASSOCIATION,CYP
Country
Score
CYP
1
LECERF WILLIAM
COMITÉ DÉPARTEMENTAL ESSONNE KARATÉ,FRA
Country
Score
FRA
8
CHARALAMBIDES STAVROS
NICOSIA SHITORYU KARATE ASSOCIATION,CYP
Country
Score
CYP
1
SAMOKHVALOV NIKITA
SVERDLOVSK REGION,RUS
Country
Score
RUS
2
BESSARABOV ANATOLII
UNION,UKR
Country
Score
UKR
0
ALLAHGULIYEV SOLTAN
AZERBAIJAN,AZE
Country
Score
AZE
5
IOANNIDIS CHARALAMPOS
A.C.SHOTOKAN KARATE LAKKOMA,GRE
Country
Score
GRE
3
Main Tree Pool 2 - Round 4
ABU HAZEEM AHMAD
JORDAN,JOR
Country
Score
JOR
4
LECERF WILLIAM
COMITÉ DÉPARTEMENTAL ESSONNE KARATÉ,FRA
Country
Score
FRA
0
SAMOKHVALOV NIKITA
SVERDLOVSK REGION,RUS
Country
Score
RUS
2
ALLAHGULIYEV SOLTAN
AZERBAIJAN,AZE
Country
Score
AZE
4
Main Tree Pool 2 - Round 5
ABU HAZEEM AHMAD
JORDAN,JOR
Country
Score
JOR
10
ALLAHGULIYEV SOLTAN
AZERBAIJAN,AZE
Country
Score
AZE
2
Main Tree Pool 2 - Round 6
ABU HAZEEM AHMAD
JORDAN,JOR
Country
Score
JOR
Cadet Kumite Male -63 kg - Poolwinner Tree
Poolwinner Tree - Round 1
AKHMEDOV RUSTAM
СОСФК,RUS
Country
Score
RUS
2
ABU HAZEEM AHMAD
JORDAN,JOR
Country
Score
JOR
1
Poolwinner Tree - Round 2
AKHMEDOV RUSTAM
СОСФК,RUS
Country
Score
RUS
Cadet Kumite Male -63 kg - Repechage Pool 2
Repechage Pool 2
MYCHKO KIRILL
NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS
Country
Score
RUS
5
MYCHKO KIRILL
NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS
Country
Score
RUS
9
GOICEA PAVEL-OCTAVIAN
ACS KARATE PLOIESTI,ROU
Country
Score
ROU
1
MYCHKO KIRILL
NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS
Country
Score
RUS
6
HADJINEOFYTOU ARIS
NICOSIA SHITORYU KARATE ASSOCIATION,CYP
Country
Score
CYP
0
MYCHKO KIRILL
NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS
Country
Score
RUS
4
LECERF WILLIAM
COMITÉ DÉPARTEMENTAL ESSONNE KARATÉ,FRA
Country
Score
FRA
0
MYCHKO KIRILL
NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS
Country
Score
RUS
ALLAHGULIYEV SOLTAN
AZERBAIJAN,AZE
Country
Score
AZE
2
Cadet Kumite Male -63 kg - Repechage Pool 1
Repechage Pool 1
PUKE ROBERTS
BALTIJAS KARATE CLUB,LAT
Country
Score
LAT
0
SULEYMANOV RASHID
AZERBAIJAN,AZE
Country
Score
AZE
2
SULEYMANOV RASHID
AZERBAIJAN,AZE
Country
Score
AZE
1
MUKHAMADEEV LEV
SVERDLOVSK REGION,RUS
Country
Score
RUS
MUKHAMADEEV LEV
SVERDLOVSK REGION,RUS
Country
Score
RUS
5
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-04-26 10:43:15 CEST +02:00)