Karate1 Youth League - Umag 2018 - Cadet Kumite Female -47 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:57:07 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 DOLAN EMMA (IRELAND,IRL)   4      
  DOLAN EMMA (IRELAND,IRL)   2     
2 SEPULVEDA CONSTANZA (CHILE,CHI)   1      
   DOLAN EMMA (IRELAND,IRL)   6    
3       
  BELLINELLI MELANIA (BODYMIND KARATE,ITA)   1     
4       
    DOLAN EMMA (IRELAND,IRL)   3   
5 BROWN LUCIENNE (VERAS ACADEMY,ENG)   0      
  MASTROIANNI MARTINA (ASD YAMAGUCHI,ITA)   1     
6 MASTROIANNI MARTINA (ASD YAMAGUCHI,ITA)   1      
   Paños Jaén Nuria (KIDOKAN,ESP)   1    
7       
  Paños Jaén Nuria (KIDOKAN,ESP)   1     
8       
     DOLAN EMMA (IRELAND,IRL)   2  
9 SGARDELLI EMA (CROATIA,CRO)   1      
  Schlettová Diana (Rapid Bratislava,SVK)   0     
10 Schlettová Diana (Rapid Bratislava,SVK)   2      
   PANCHUK ARIADNA (Tigrenok,UKR)   3    
11       
  PANCHUK ARIADNA (Tigrenok,UKR)   5     
12       
    Belousova Alexandra (NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS)   3   
13 GHILARDOTTI GIULIA (ASD KARATE PIACENZA,ITA)   0      
  GHILARDOTTI GIULIA (ASD KARATE PIACENZA,ITA)   1     
14 Giesinger Vanessa (KARATE VORARLBERG,AUT)   0      
   Belousova Alexandra (NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS)   3    
15       
  Belousova Alexandra (NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS)   9     
16       
      GRUJIC ALEKSANDRA (AUSTRIA,AUT)  
17 NOVAK SARA (CROATIA,CRO)   3      
  NOVAK SARA (CROATIA,CRO)   6     
18 Egorova Nadejda (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   2      
   NOVAK SARA (CROATIA,CRO)   0    
19       
  Bosshard Lea (Karatedo Lyss/Aarberg,SUI)   1     
20       
    REPIC JERCA (SLOVENIA,SLO)   0   
21 Kostić Paola (KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH)   0      
  Ilieva Monika (Karate Club Nikon,BUL)   0     
22 Ilieva Monika (Karate Club Nikon,BUL)   0      
   REPIC JERCA (SLOVENIA,SLO)   1    
23       
  REPIC JERCA (SLOVENIA,SLO)   1     
24       
     GRUJIC ALEKSANDRA (AUSTRIA,AUT)   3  
25 GRUJIC ALEKSANDRA (AUSTRIA,AUT)   1      
  GRUJIC ALEKSANDRA (AUSTRIA,AUT)   10     
26 DADASHOVA FIDAN (AZERBAIJAN,AZE)   0      
   GRUJIC ALEKSANDRA (AUSTRIA,AUT)   2    
27       
  GOVENDER CHEYENNE ABIGAIL (SOUTH AFRICA,RSA)   0     
28       
    GRUJIC ALEKSANDRA (AUSTRIA,AUT)   0   
29 RENATA DOBRAI (Club Sportiv Crisan,ROU)   4      
  RENATA DOBRAI (Club Sportiv Crisan,ROU)   2     
30 LINTZ ALEXANDRA (HUNGARY,HUN)   0      
   RENATA DOBRAI (Club Sportiv Crisan,ROU)   0    
31       
  FRANCESCHINI LETIZIA (ASD YAMAGUCHI,ITA)   2     
32       
Main Tree Pool 2
      
1 MERCADANTE ELENA (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   1      
  MERCADANTE ELENA (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   1     
2 TOUVREY JENNA (AASS KARTATE SARCELLES,FRA)   0      
   Fuyu Lind Trine (Sportskarate Denmark,DEN)   6    
3       
  Fuyu Lind Trine (Sportskarate Denmark,DEN)   4     
4       
    Fuyu Lind Trine (Sportskarate Denmark,DEN)   4   
5 GASHI REDONA (Kosovo Karate Federation,KOS)   5      
  GASHI REDONA (Kosovo Karate Federation,KOS)   1     
6 Millet Marie (Champions Club,BEL)   0      
   PIOVANO CHIARA (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   0    
7       
  PIOVANO CHIARA (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   2     
8       
     Fuyu Lind Trine (Sportskarate Denmark,DEN)   8  
9 Bonaiti Giulia (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   0      
  DZANIC NELLY (CROATIA,CRO)   1     
10 DZANIC NELLY (CROATIA,CRO)   9      
   DZANIC NELLY (CROATIA,CRO)   0    
11       
  Riazanova Anastasiia (Sakhalin region,RUS)   0     
12       
    DEL BONO NICOLE (POLISPORTIVANAKAYAMA A.S.D.,ITA)   0   
13 KONWAR AKANKSHA (INDIA,IND)   0      
  DEL BONO NICOLE (POLISPORTIVANAKAYAMA A.S.D.,ITA)   4     
14 DEL BONO NICOLE (POLISPORTIVANAKAYAMA A.S.D.,ITA)   1      
   DEL BONO NICOLE (POLISPORTIVANAKAYAMA A.S.D.,ITA)   1    
15       
  Werner Madeleine (Shobu Karate Vienna,AUT)   2     
16       
      Fuyu Lind Trine (Sportskarate Denmark,DEN)  
17 SKRLJAC TIA (CROATIA,CRO)   0      
  SKRLJAC TIA (CROATIA,CRO)   11     
18 SHOROKHOVA MARINA (NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS)   0      
   SKRLJAC TIA (CROATIA,CRO)   3    
19       
  Kleinekathöfer Stella (KARATE VORARLBERG,AUT)   3     
20       
    SKRLJAC TIA (CROATIA,CRO)   7   
21 TSVETANOVA KRISTINA (BULGARIA,BUL)   4      
  TSVETANOVA KRISTINA (BULGARIA,BUL)   1     
22 MAGAJNA MASA (SLOVENIA,SLO)   1      
   TSVETANOVA KRISTINA (BULGARIA,BUL)   1    
23       
  JAKUBOVICS DALMA (HUNGARY,HUN)   0     
24       
     SKRLJAC TIA (CROATIA,CRO)   0  
25 Bortot Lucia (neuchâtel karate-do,SUI)   0      
  Menegon Paola (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   11     
26 Menegon Paola (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   5      
   Menegon Paola (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   3    
27       
  KARIMOVA SUADA (AZERBAIJAN,AZE)   2     
28       
    Halilović Almina (KBS Tuzla Sinbra,BIH)   0   
29 Halilović Almina (KBS Tuzla Sinbra,BIH)   8      
  Halilović Almina (KBS Tuzla Sinbra,BIH)   1     
30 SEETHARAM TERISHA (SOUTH AFRICA,RSA)   0      
   Halilović Almina (KBS Tuzla Sinbra,BIH)   12    
31       
  LUNGU DENISA (CS OTOPENI,ROU)   4     
32       
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
     GRUJIC ALEKSANDRA (AUSTRIA,AUT)   2  
     
      
10      
      
11      
      
12      
      
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      GRUJIC ALEKSANDRA (AUSTRIA,AUT)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
      
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     Fuyu Lind Trine (Sportskarate Denmark,DEN)   0  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
      
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2
        
        
        
    DADASHOVA FIDAN (AZERBAIJAN,AZE)   4     
     DADASHOVA FIDAN (AZERBAIJAN,AZE)   4    
    GOVENDER CHEYENNE ABIGAIL (SOUTH AFRICA,RSA)   0   DADASHOVA FIDAN (AZERBAIJAN,AZE)   7   
     RENATA DOBRAI (Club Sportiv Crisan,ROU)   0   DADASHOVA FIDAN (AZERBAIJAN,AZE)   7  
      REPIC JERCA (SLOVENIA,SLO)   0   DADASHOVA FIDAN (AZERBAIJAN,AZE)  
       DOLAN EMMA (IRELAND,IRL)   1  
Repechage Pool 1,2
        
        
        
        
     MERCADANTE ELENA (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   1    
      PIOVANO CHIARA (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   2   
     PIOVANO CHIARA (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   0   PIOVANO CHIARA (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   3  
      DEL BONO NICOLE (POLISPORTIVANAKAYAMA A.S.D.,ITA)   0   PIOVANO CHIARA (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)  
       SKRLJAC TIA (CROATIA,CRO)   1  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:57:07 CEST +02:00)