Karate1 Youth League - Umag 2018 - Cadet Kumite Female -54 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:36 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 GAGLIOTI FRANCESCA (KARATE GEMELLI,ITA)   4      
  GAGLIOTI FRANCESCA (KARATE GEMELLI,ITA)   4     
2 ISHIZUKA EIMISA YUI NI SA (HONG KONG CHINA,HKG)   0      
   GAGLIOTI FRANCESCA (KARATE GEMELLI,ITA)   9    
3       
  MAMELEDZIJA TIA (CROATIA,CRO)   0     
4       
    GAGLIOTI FRANCESCA (KARATE GEMELLI,ITA)   0   
5       
  Wesołowska Wiktoria (BUSHI-DO BYDGOSZCZ,POL)   0     
6       
   Wesołowska Wiktoria (BUSHI-DO BYDGOSZCZ,POL)   1    
7       
  SIPOVIĆ NEJRA (KARATE KLUB IPPON,BIH)   0     
8       
     DEL RIO ROCA GINA (Karate Club Shotokan Andorra,AND)   1  
9 ITURRA AMAPOLA (CHILE,CHI)   0      
  ITURRA AMAPOLA (CHILE,CHI)   2     
10 PALMER EVE (DOKAN ENGLAND,ENG)   0      
   ITURRA AMAPOLA (CHILE,CHI)   2    
11       
  Forberg Mai Bue (Asker Karate Klubb,NOR)   0     
12       
    DEL RIO ROCA GINA (Karate Club Shotokan Andorra,AND)   8   
13       
  DEL RIO ROCA GINA (Karate Club Shotokan Andorra,AND)   4     
14       
   DEL RIO ROCA GINA (Karate Club Shotokan Andorra,AND)   3    
15       
  Rossini Chiara (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   4     
16       
      Subašić Alma (Champion,BIH)  
17 Machová Bianka (Fight Club CZ,CZE)   8      
  Machová Bianka (Fight Club CZ,CZE)   0     
18 giammari giada (ssd fitness per terni,ITA)   0      
   Subašić Alma (Champion,BIH)   1    
19       
  Subašić Alma (Champion,BIH)   1     
20       
    Subašić Alma (Champion,BIH)   5   
21       
  LISAC LAURA (CROATIA,CRO)   0     
22       
   LISAC LAURA (CROATIA,CRO)   0    
23       
  Tsoucalas Charleene (Nikko-Dojo,GER)   0     
24       
     Subašić Alma (Champion,BIH)   0  
25       
  Thomaidis Keara (Karatecenter Reto Kern,SUI)   0     
26       
   BERGANT LAURA (SLOVENIA,SLO)   0    
27       
  BERGANT LAURA (SLOVENIA,SLO)   0     
28       
    McNab Carly (Chris Ewing Karate,SCO)   2   
29       
  McNab Carly (Chris Ewing Karate,SCO)   2     
30       
   McNab Carly (Chris Ewing Karate,SCO)   6    
31       
  NEGOVANOVIC BRANKICA (SERBIA,SRB)   1     
32       
Main Tree Pool 2
      
1 Federici Sara (FORZA E COSTANZA,ITA)   2      
  Federici Sara (FORZA E COSTANZA,ITA)   1     
2 Dahalić Azra (KBS Tuzla Sinbra,BIH)   1      
   Federici Sara (FORZA E COSTANZA,ITA)   3    
3       
  VUCIC IVA (CROATIA,CRO)   0     
4       
    PRUCHOVA ADELA (CZECH REPUPLIC,CZE)   0   
5       
  Cosgrove Niamh (Kaisho Karate,ENG)   1     
6       
   PRUCHOVA ADELA (CZECH REPUPLIC,CZE)   9    
7       
  PRUCHOVA ADELA (CZECH REPUPLIC,CZE)   1     
8       
     charif Assma (impact karate club,FRA)   0  
9 Vishnevskaya Alisa (Federation Karate Saint-Petersburg,RUS)   0      
  charif Assma (impact karate club,FRA)   1     
10 charif Assma (impact karate club,FRA)   8      
   charif Assma (impact karate club,FRA)   0    
11       
  Ulivi Alice (AKS Firenze,ITA)   1     
12       
    charif Assma (impact karate club,FRA)   2   
13       
  UDVARI ZSOFIA (HUNGARY,HUN)   3     
14       
   UDVARI ZSOFIA (HUNGARY,HUN)   0    
15       
  Lederer Alessandra (Salzburger Karateverband,AUT)   1     
16       
      SIELIEMIENIEVA ELINA (KARATE TEAM CONCORDIA,UKR)  
17 SIELIEMIENIEVA ELINA (KARATE TEAM CONCORDIA,UKR)   4      
  SIELIEMIENIEVA ELINA (KARATE TEAM CONCORDIA,UKR)   3     
18 Rudakova Valeriya (ASTANA KARATE-DO FEDERATION,KAZ)   0      
   SIELIEMIENIEVA ELINA (KARATE TEAM CONCORDIA,UKR)   4    
19       
  Karttunen Venla (Porin Shotokan,FIN)   0     
20       
    SIELIEMIENIEVA ELINA (KARATE TEAM CONCORDIA,UKR)   8   
21       
  PRAKHARENKA HANNA (GOMEL TEAM,BLR)   0     
22       
   POPOVA ALITA (LATVIA,LAT)   0    
23       
  POPOVA ALITA (LATVIA,LAT)   1     
24       
     SIELIEMIENIEVA ELINA (KARATE TEAM CONCORDIA,UKR)   3  
25       
  Bosveld Marciana (Karateschool Fightin Nabil,NED)   5     
26       
   Bosveld Marciana (Karateschool Fightin Nabil,NED)   2    
27       
  KARDAS EMA (CROATIA,CRO)   3     
28       
    Bosveld Marciana (Karateschool Fightin Nabil,NED)   0   
29       
  CUTRINO SOFIA (A.S.D. BUDOKAN MONTELUPO,ITA)   6     
30       
   CUTRINO SOFIA (A.S.D. BUDOKAN MONTELUPO,ITA)   3    
31       
  Oneill Emily (Chadwell Heath Karate Acadmy,ENG)   0     
32       
Main Tree Pool 3
      
1 BUNJEVAC LUCIJA (CROATIA,CRO)   4      
  BUNJEVAC LUCIJA (CROATIA,CRO)   3     
2 Guerini Anna (FORZA E COSTANZA,ITA)   0      
   Kurteš Marina (Karate klub Slavija Istocno Sarajevo,BIH)   5    
3       
  Kurteš Marina (Karate klub Slavija Istocno Sarajevo,BIH)   4     
4       
    Kurteš Marina (Karate klub Slavija Istocno Sarajevo,BIH)   9   
5       
  ROSS BILLIE (SCOTLAND,SCO)   0     
6       
   Tzoufos Olympiada (Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER)   0    
7       
  Tzoufos Olympiada (Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER)   5     
8       
     Kurteš Marina (Karate klub Slavija Istocno Sarajevo,BIH)   6  
9 Voegelin Florence (neuchâtel karate-do,SUI)   0      
  Debeljak Hana (Shotokan karate klub Grosuplje,SLO)   6     
10 Debeljak Hana (Shotokan karate klub Grosuplje,SLO)   4      
   Debeljak Hana (Shotokan karate klub Grosuplje,SLO)   0    
11       
  GUET MARY (impactkarate 31,FRA)   4     
12       
    Jeknic Milica (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   3   
13       
  Jeknic Milica (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   4     
14       
   Jeknic Milica (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   8    
15       
  GHENZI FLAMINIA (RARI NANTES ALBANO,ITA)   0     
16       
      Kurteš Marina (Karate klub Slavija Istocno Sarajevo,BIH)  
17 RUTGERS CHLOE (SOUTH AFRICA,RSA)   10      
  RUTGERS CHLOE (SOUTH AFRICA,RSA)   2     
18 Taglio Alessia (CRS AKIYAMA Settimo,ITA)   0      
   RUTGERS CHLOE (SOUTH AFRICA,RSA)   9    
19       
  STEPANOVA VENDULA (CZECH REPUPLIC,CZE)   1     
20       
    RUTGERS CHLOE (SOUTH AFRICA,RSA)   3   
21       
  Barreira Maria João (KARATE CLUBE ALTO TÂMEGA,POR)   2     
22       
   Gheza Mina (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   1    
23       
  Gheza Mina (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   4     
24       
     RUTGERS CHLOE (SOUTH AFRICA,RSA)   0  
25       
  Vincent Robin (Chadwell Heath Karate Acadmy,ENG)   6     
26       
   Vincent Robin (Chadwell Heath Karate Acadmy,ENG)   1    
27       
  SERENO MARIA PIA (ASD Master Rapid SKF CBL,ITA)   2     
28       
    STIVIC EMA (CROATIA,CRO)   0   
29       
  Lukač Una-Selena (KARATE KLUB 16-a BANJA LUKA,BIH)   0     
30       
   STIVIC EMA (CROATIA,CRO)   2    
31       
  STIVIC EMA (CROATIA,CRO)   8     
32       
Main Tree Pool 4
      
1 Hamzić Ena (Champion,BIH)   2      
  Hamzić Ena (Champion,BIH)   4     
2 MATOSEVIC MARINA (CROATIA,CRO)   0      
   Hamzić Ena (Champion,BIH)   0    
3       
  Ashworth Hannah (HALIFAX SPORT KARATE,ENG)   0     
4       
    Voegelin Amélie (neuchâtel karate-do,SUI)   2   
5       
  Harciníková Anna (SK Karate - Shotokan Liberec, z.s.,CZE)   0     
6       
   Voegelin Amélie (neuchâtel karate-do,SUI)   4    
7       
  Voegelin Amélie (neuchâtel karate-do,SUI)   3     
8       
     Voegelin Amélie (neuchâtel karate-do,SUI)   0  
9       
  MOLNAR ELIZABETA (SLOVENIA,SLO)   2     
10       
   MOLNAR ELIZABETA (SLOVENIA,SLO)   0    
11       
  Jack Leona (Chris Ewing Karate,SCO)   0     
12       
    MOLNAR ELIZABETA (SLOVENIA,SLO)   0   
13       
  BITSCH MIA (GERMANY,GER)   0     
14       
   PENDOLI AURORA (ASD Master Rapid SKF CBL,ITA)   0    
15       
  PENDOLI AURORA (ASD Master Rapid SKF CBL,ITA)   1     
16       
      Mullaianova Milana (Sports Federation Karate Bashkortostan,RUS)  
17 BIHARY BOGLARKA (HUNGARY,HUN)   3      
  BIHARY BOGLARKA (HUNGARY,HUN)   0     
18 Vaara Ellinora (Tapanilan Erä,FIN)   0      
   SOBALEVA STAFANIYA (Unmei,BLR)   0    
19       
  SOBALEVA STAFANIYA (Unmei,BLR)   0     
20       
    Tsengel Nikol (ASTANA KARATE-DO FEDERATION,KAZ)   3   
21       
  Tsengel Nikol (ASTANA KARATE-DO FEDERATION,KAZ)   6     
22       
   Tsengel Nikol (ASTANA KARATE-DO FEDERATION,KAZ)   5    
23       
  Oidtmann Demi (Karateschool Alken,NED)   1     
24       
     Mullaianova Milana (Sports Federation Karate Bashkortostan,RUS)   0  
25       
  TOLCHENOVA OLEKSANDRA (Pashaev Karate Team,UKR)   9     
26       
   TOLCHENOVA OLEKSANDRA (Pashaev Karate Team,UKR)   0    
27       
  DATTAL DEVYANI (INDIA,IND)   0     
28       
    Mullaianova Milana (Sports Federation Karate Bashkortostan,RUS)   6   
29       
  Lind Jana (LZ Steiermark,AUT)   0     
30       
   Mullaianova Milana (Sports Federation Karate Bashkortostan,RUS)   6    
31       
  Mullaianova Milana (Sports Federation Karate Bashkortostan,RUS)   6     
32       
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
    Subašić Alma (Champion,BIH)   0   
     
      
     
      
     
      
     
     SIELIEMIENIEVA ELINA (KARATE TEAM CONCORDIA,UKR)   0  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    SIELIEMIENIEVA ELINA (KARATE TEAM CONCORDIA,UKR)   1   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      Kurteš Marina (Karate klub Slavija Istocno Sarajevo,BIH)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    Kurteš Marina (Karate klub Slavija Istocno Sarajevo,BIH)   6   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     Kurteš Marina (Karate klub Slavija Istocno Sarajevo,BIH)   1  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    Mullaianova Milana (Sports Federation Karate Bashkortostan,RUS)   1   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
   Rudakova Valeriya (ASTANA KARATE-DO FEDERATION,KAZ)   0      
    Karttunen Venla (Porin Shotokan,FIN)   1     
   Karttunen Venla (Porin Shotokan,FIN)   0   POPOVA ALITA (LATVIA,LAT)   6    
    POPOVA ALITA (LATVIA,LAT)   4   POPOVA ALITA (LATVIA,LAT)   0   
     Bosveld Marciana (Karateschool Fightin Nabil,NED)   0   charif Assma (impact karate club,FRA)   0  
      charif Assma (impact karate club,FRA)   3   Subašić Alma (Champion,BIH)  
       Subašić Alma (Champion,BIH)   2  
Repechage Pool 1,2,3,4
        
        
        
    BUNJEVAC LUCIJA (CROATIA,CRO)   1     
     BUNJEVAC LUCIJA (CROATIA,CRO)   0    
    Tzoufos Olympiada (Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER)   0   Jeknic Milica (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   5   
     Jeknic Milica (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   5   RUTGERS CHLOE (SOUTH AFRICA,RSA)   1  
      RUTGERS CHLOE (SOUTH AFRICA,RSA)   9   Mullaianova Milana (Sports Federation Karate Bashkortostan,RUS)  
       Mullaianova Milana (Sports Federation Karate Bashkortostan,RUS)   5  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:36 CEST +02:00)