Karate1 Youth League - Merida 2023
Cadet Kumite Female -54 kg

  
Cadet Kumite Female -54 kg - Main Tree Pool 1

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • ELIZALDE CRUZ XADANNI 
    MEXICO TEAM,MEX
    Country Score
    MEX 1
  • LATTY KAYLYN 
    ARCALEAN,USA
    Country Score
    USA 4
  • Country Score
  • Country Score
  • MUÑOZ YUTRONIC CONSTANZA PAZ 
    TEAM RAION CHILE,CHI
    Country Score
    CHI 0
  • CASTRO MARTÍNEZ VICTORIA ELIZABETH 
    ALFREDO SALINAS,MEX
    Country Score
    MEX 4
  • Country Score
  • Country Score
  • GONÇALVES LEONOR 
    SCBRAGA,POR
    Country Score
    POR 5
  • DE LA CRUZ RODRÍGUEZ CANDY YARETZI 
    DE LA O DE LA CRUZ,MEX
    Country Score
    MEX 0
  • Country Score
  • Country Score
  • VALENZUELA DAVILA CAMILA MONSERRAT 
    MEXICO TEAM,MEX
    Country Score
    MEX 0
  • NAVARRO ANTONELLA 
    ASOCIACION DEPORTIVA GOJU RYU SEXTA REGION,CHI
    Country Score
    CHI 3
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • LATTY KAYLYN 
    ARCALEAN,USA
    Country Score
    USA 0
  • QUINTERO AVAS YUBIA MARINA 
    MEXICO TEAM,MEX
    Country Score
    MEX 5
  • CASTRO MARTÍNEZ VICTORIA ELIZABETH 
    ALFREDO SALINAS,MEX
    Country Score
    MEX 1
  • GÜEREÑA GONZALEZ IVANA 
    ALFREDO SALINAS,MEX
    Country Score
    MEX 5
  • GONÇALVES LEONOR 
    SCBRAGA,POR
    Country Score
    POR 8
  • GONZALEZ ARDAVIN ERIKA 
    MEXICO TEAM,MEX
    Country Score
    MEX 0
  • NAVARRO ANTONELLA 
    ASOCIACION DEPORTIVA GOJU RYU SEXTA REGION,CHI
    Country Score
    CHI 8
  • PECH HUCHIM DANIELA RUBI 
    ALFREDO SALINAS,MEX
    Country Score
    MEX 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • QUINTERO AVAS YUBIA MARINA 
    MEXICO TEAM,MEX
    Country Score
    MEX 8
  • GÜEREÑA GONZALEZ IVANA 
    ALFREDO SALINAS,MEX
    Country Score
    MEX 0
  • GONÇALVES LEONOR 
    SCBRAGA,POR
    Country Score
    POR 6
  • NAVARRO ANTONELLA 
    ASOCIACION DEPORTIVA GOJU RYU SEXTA REGION,CHI
    Country Score
    CHI 1

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • QUINTERO AVAS YUBIA MARINA 
    MEXICO TEAM,MEX
    Country Score
    MEX 0
  • GONÇALVES LEONOR 
    SCBRAGA,POR
    Country Score
    POR 1

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • GONÇALVES LEONOR 
    SCBRAGA,POR
    Country Score
    POR
Cadet Kumite Female -54 kg - Main Tree Pool 2

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • HELLEN ILI 
    SEN5 KARATE,GER
    Country Score
    GER 8
  • VITE IÑIGUEZ ERICKA ALEXANDRA 
    MEXICO TEAM,MEX
    Country Score
    MEX 0
  • Country Score
  • Country Score
  • DELAROSA KIARA 
    DE LA ROSA,CAN
    Country Score
    CAN 2
  • BARROSO RIOS ASHLEY CAMILA 
    MEXICO TEAM,MEX
    Country Score
    MEX 0
  • Country Score
  • Country Score
  • ESPITIA ZUÑIGA FERNANDA ANALI 
    ALFREDO SALINAS,MEX
    Country Score
    MEX 0
  • KILIÇ NEHİR 
    İSTANBUL SANAT VE SPOR KULÜBÜ,TUR
    Country Score
    TUR 7
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • HELLEN ILI 
    SEN5 KARATE,GER
    Country Score
    GER 6
  • GARZA VIZCAINO VALENTINA 
    MEXICO TEAM,MEX
    Country Score
    MEX 0
  • DELAROSA KIARA 
    DE LA ROSA,CAN
    Country Score
    CAN 8
  • SANTIAGO HERNANDEZ EIRA SAHILY 
    DE LA O DE LA CRUZ,MEX
    Country Score
    MEX 1
  • KILIÇ NEHİR 
    İSTANBUL SANAT VE SPOR KULÜBÜ,TUR
    Country Score
    TUR 7
  • REYES REYNA EMILIA ESTER 
    GUATEMALA,GUA
    Country Score
    GUA 0
  • LÓPEZ CASILLAS TANIA ESMERALDA 
    SANGRE NUEVA,MEX
    Country Score
    MEX 0
  • GUAITARILLA KAMILA 
    GUAITARILLA,USA
    Country Score
    USA 4

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • HELLEN ILI 
    SEN5 KARATE,GER
    Country Score
    GER 8
  • DELAROSA KIARA 
    DE LA ROSA,CAN
    Country Score
    CAN 0
  • KILIÇ NEHİR 
    İSTANBUL SANAT VE SPOR KULÜBÜ,TUR
    Country Score
    TUR 8
  • GUAITARILLA KAMILA 
    GUAITARILLA,USA
    Country Score
    USA 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • HELLEN ILI 
    SEN5 KARATE,GER
    Country Score
    GER 0
  • KILIÇ NEHİR 
    İSTANBUL SANAT VE SPOR KULÜBÜ,TUR
    Country Score
    TUR 4

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • KILIÇ NEHİR 
    İSTANBUL SANAT VE SPOR KULÜBÜ,TUR
    Country Score
    TUR
Cadet Kumite Female -54 kg - Poolwinner Tree

Poolwinner Tree - Round 1

  • GONÇALVES LEONOR 
    SCBRAGA,POR
    Country Score
    POR 0
  • KILIÇ NEHİR 
    İSTANBUL SANAT VE SPOR KULÜBÜ,TUR
    Country Score
    TUR 1

Poolwinner Tree - Round 2

  • KILIÇ NEHİR 
    İSTANBUL SANAT VE SPOR KULÜBÜ,TUR
    Country Score
    TUR
Cadet Kumite Female -54 kg - Repechage Pool 1,2
Repechage Pool 1,2
DE LA CRUZ RODRÍGUEZ CANDY YARETZI 
DE LA O DE LA CRUZ,MEX
Country Score
MEX 4
DE LA CRUZ RODRÍGUEZ CANDY YARETZI 
DE LA O DE LA CRUZ,MEX
Country Score
MEX 0
GONZALEZ ARDAVIN ERIKA 
MEXICO TEAM,MEX
Country Score
MEX 0
NAVARRO ANTONELLA 
ASOCIACION DEPORTIVA GOJU RYU SEXTA REGION,CHI
Country Score
CHI 2
NAVARRO ANTONELLA 
ASOCIACION DEPORTIVA GOJU RYU SEXTA REGION,CHI
Country Score
CHI 8
NAVARRO ANTONELLA 
ASOCIACION DEPORTIVA GOJU RYU SEXTA REGION,CHI
Country Score
CHI
QUINTERO AVAS YUBIA MARINA 
MEXICO TEAM,MEX
Country Score
MEX 0
Repechage Pool 1,2
ESPITIA ZUÑIGA FERNANDA ANALI 
ALFREDO SALINAS,MEX
Country Score
MEX 1
REYES REYNA EMILIA ESTER 
GUATEMALA,GUA
Country Score
GUA 0
REYES REYNA EMILIA ESTER 
GUATEMALA,GUA
Country Score
GUA 4
GUAITARILLA KAMILA 
GUAITARILLA,USA
Country Score
USA 0
GUAITARILLA KAMILA 
GUAITARILLA,USA
Country Score
USA 3
HELLEN ILI 
SEN5 KARATE,GER
Country Score
GER
HELLEN ILI 
SEN5 KARATE,GER
Country Score
GER 8
        
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-02-25 19:24:17 CET +01:00)