47th EKF Junior & Cadet and U21 Championships - Budapest - U21 Kumite Male -60 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-12-04 09:49:07 CET +01:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • THEOPEMPTOU CHRISTOS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 0
  • MOREIRA DIOGO 
    PORTUGAL,POR
    Country Score
    POR 1
  • TKVATSIRIA ALEKSANDRE 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 3
  • KLENIEWSKI BARTOSZ 
    POLAND,POL
    Country Score
    POL 2
  • HAJDARPASIC ELDIN 
    BOSNIA AND HERZEGOVINA,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • ATES OMER FARUK 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 5
  • JODELLI JIMMY 
    DENMARK,DEN
    Country Score
    DEN 0
  • BOUCHAHROUF YASSINE 
    BELGIUM,BEL
    Country Score
    BEL 0
  • SUSANU ALEXANDRU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • SMILKOVSKI STOLE 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 1
  • LACKOVIC KRISTIJAN 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 2
  • TALER JAKA 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 1
  • FEHER PETER 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 8
  • SALONEN MISKA 
    FINLAND,FIN
    Country Score
    FIN 0
  • SAVIN ILIA 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • ORTIZ FERNANDEZ ALEJANDRO 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP 0

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • MOREIRA DIOGO 
    PORTUGAL,POR
    Country Score
    POR 0
  • TKVATSIRIA ALEKSANDRE 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 1
  • ATES OMER FARUK 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 2
  • JODELLI JIMMY 
    DENMARK,DEN
    Country Score
    DEN 0
  • SMILKOVSKI STOLE 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 2
  • LACKOVIC KRISTIJAN 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • FEHER PETER 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • SAVIN ILIA 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 1

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • TKVATSIRIA ALEKSANDRE 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 1
  • ATES OMER FARUK 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 5
  • SMILKOVSKI STOLE 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 0
  • SAVIN ILIA 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 1

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • ATES OMER FARUK 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 1
  • SAVIN ILIA 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 0

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • ATES OMER FARUK 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • GRECO DANILO 
    ITALY,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • BERTHON ENZO 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 4
  • MAMMADOV MUSEYIB 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 2
  • STEFANYUK VIKTOR 
    UKRAINE,UKR
    Country Score
    UKR 3
  • VAN DER DUSSEN KAINE 
    NEDERLANDS,NED
    Country Score
    NED 0
  • RADOJEVIC MILOS 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 5
  • PADOLSKI MAKSIM 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • AYDINYAN SAMVEL 
    ARMENIA,ARM
    Country Score
    ARM 10
  • SPITZ LUCA 
    SWITZERLAND,SUI
    Country Score
    SUI 7
  • AHMAD YASIN 
    ENGLAND,ENG
    Country Score
    ENG 1
  • HAJDARI DREN 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 2
  • ASHKENAZI ADI 
    ISRAEL,ISR
    Country Score
    ISR 1
  • HAAS FLORIAN 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 2
  • DRABEK DANIEL 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 1
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • BERTHON ENZO 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • STEFANYUK VIKTOR 
    UKRAINE,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • RADOJEVIC MILOS 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 4
  • AYDINYAN SAMVEL 
    ARMENIA,ARM
    Country Score
    ARM 1
  • SPITZ LUCA 
    SWITZERLAND,SUI
    Country Score
    SUI 2
  • HAJDARI DREN 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • HAAS FLORIAN 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 1
  • XENOS CHRISTOS-STEFANOS 
    GREECE,GRE
    Country Score
    GRE 6

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • BERTHON ENZO 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • RADOJEVIC MILOS 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 0
  • SPITZ LUCA 
    SWITZERLAND,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • XENOS CHRISTOS-STEFANOS 
    GREECE,GRE
    Country Score
    GRE 3

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • BERTHON ENZO 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • XENOS CHRISTOS-STEFANOS 
    GREECE,GRE
    Country Score
    GRE 2

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • XENOS CHRISTOS-STEFANOS 
    GREECE,GRE
    Country Score
    GRE

Poolwinner Tree - Round 1

  • ATES OMER FARUK 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 3
  • XENOS CHRISTOS-STEFANOS 
    GREECE,GRE
    Country Score
    GRE 2

Poolwinner Tree - Round 2

  • ATES OMER FARUK 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR
Repechage Pool 1,2
HAJDARPASIC ELDIN 
BOSNIA AND HERZEGOVINA,BIH
Country Score
BIH 1
JODELLI JIMMY 
DENMARK,DEN
Country Score
DEN 4
JODELLI JIMMY 
DENMARK,DEN
Country Score
DEN 0
JODELLI JIMMY 
DENMARK,DEN
Country Score
DEN 5
TKVATSIRIA ALEKSANDRE 
GEORGIA,GEO
Country Score
GEO 0
SAVIN ILIA 
RUSSIAN FEDERATION,RUS
Country Score
RUS
SAVIN ILIA 
RUSSIAN FEDERATION,RUS
Country Score
RUS 5
Repechage Pool 1,2
HAAS FLORIAN 
GERMANY,GER
Country Score
GER
SPITZ LUCA 
SWITZERLAND,SUI
Country Score
SUI 0
SPITZ LUCA 
SWITZERLAND,SUI
Country Score
SUI
BERTHON ENZO 
FRANCE,FRA
Country Score
FRA
BERTHON ENZO 
FRANCE,FRA
Country Score
FRA 1
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-12-04 09:49:07 CET +01:00)