47th EKF Junior & Cadet and U21 Championships - Budapest - U21 Kumite Male -67 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-05-28 20:55:08 CEST +02:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • STEINER TIM 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 0
  • LIPKOVSKYI KOSTIANTYN 
    UKRAINE,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • LIPKOVSKYI KOSTIANTYN 
    UKRAINE,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • BAICU ORLANDO DANIEL 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • BUSK-MATTHIASEN LUCAS 
    DENMARK,DEN
    Country Score
    DEN 0
  • SALMI YOUNESSE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 8
  • SHABANI SHPRESIM 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • OZER OMER ABDURRAHIM 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 0
  • ZIDAR DOMEN 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 1
  • NHUYEN DEVID 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 8
  • KRAPF LIONEL 
    SWITZERLAND,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • BAKHSHALIYEV HUMMAT 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 3
  • HAJDU MATEJ 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 2
  • KUCHERENKO VITALI 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 2
  • DELESTAL ROMERO ALBERTO 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP 2
  • GRGIC ANTONIO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 4
  • KARYAN HAYK 
    ARMENIA,ARM
    Country Score
    ARM 3
  • RIVOV VASIL 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 3

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • LIPKOVSKYI KOSTIANTYN 
    UKRAINE,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • SALMI YOUNESSE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 7
  • OZER OMER ABDURRAHIM 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 4
  • NHUYEN DEVID 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • BAKHSHALIYEV HUMMAT 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 2
  • KUCHERENKO VITALI 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 0
  • GRGIC ANTONIO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 1
  • RIVOV VASIL 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 2

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • SALMI YOUNESSE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • OZER OMER ABDURRAHIM 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 0
  • BAKHSHALIYEV HUMMAT 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 2
  • RIVOV VASIL 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 0

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • SALMI YOUNESSE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • BAKHSHALIYEV HUMMAT 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 1

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • SALMI YOUNESSE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • ACKOVSKI ROBERTO 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 5
  • LUIS ANDRE 
    PORTUGAL,POR
    Country Score
    POR 3
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • ACKOVSKI ROBERTO 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 4
  • GAIGI SHALEV 
    ISRAEL,ISR
    Country Score
    ISR 1
  • MILLER MATTHEW 
    SCOTLAND,SCO
    Country Score
    SCO 1
  • SABIECKI MILOSZ 
    POLAND,POL
    Country Score
    POL 5
  • MATEJKA JAN 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 3
  • RELIAS ALEXANDROS 
    GREECE,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • TSANGARAS MARCOS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 1
  • THOMPSON JED 
    ENGLAND,ENG
    Country Score
    ENG 5
  • BOSKOVIC BOJAN 
    MONTENEGRO,MNE
    Country Score
    MNE 2
  • NICHOLS-IZAGUIRRE DAVID ENRIQUE 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • MAGLIC DZENAN 
    BOSNIA AND HERZEGOVINA,BIH
    Country Score
    BIH 2
  • OUALAD HAJ AMAR YOUNESS 
    BELGIUM,BEL
    Country Score
    BEL 7
  • O SULLIVAN CONOR 
    IRELAND,IRL
    Country Score
    IRL 0
  • CIRIC JOVAN 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 8
  • BALCIUS TOMAS 
    LITHUANIA,LTU
    Country Score
    LTU 0
  • KAVKA OLEG 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 4

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • ACKOVSKI ROBERTO 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 0
  • SABIECKI MILOSZ 
    POLAND,POL
    Country Score
    POL 0
  • MATEJKA JAN 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 9
  • THOMPSON JED 
    ENGLAND,ENG
    Country Score
    ENG 1
  • BOSKOVIC BOJAN 
    MONTENEGRO,MNE
    Country Score
    MNE 6
  • OUALAD HAJ AMAR YOUNESS 
    BELGIUM,BEL
    Country Score
    BEL 1
  • CIRIC JOVAN 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 2
  • KAVKA OLEG 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 4

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • ACKOVSKI ROBERTO 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 6
  • MATEJKA JAN 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 1
  • BOSKOVIC BOJAN 
    MONTENEGRO,MNE
    Country Score
    MNE 11
  • KAVKA OLEG 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 4

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • ACKOVSKI ROBERTO 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 1
  • BOSKOVIC BOJAN 
    MONTENEGRO,MNE
    Country Score
    MNE 4

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • BOSKOVIC BOJAN 
    MONTENEGRO,MNE
    Country Score
    MNE

Poolwinner Tree - Round 1

  • SALMI YOUNESSE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • BOSKOVIC BOJAN 
    MONTENEGRO,MNE
    Country Score
    MNE 1

Poolwinner Tree - Round 2

  • SALMI YOUNESSE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA
Repechage Pool 1,2
BUSK-MATTHIASEN LUCAS 
DENMARK,DEN
Country Score
DEN 2
BUSK-MATTHIASEN LUCAS 
DENMARK,DEN
Country Score
DEN 0
LIPKOVSKYI KOSTIANTYN 
UKRAINE,UKR
Country Score
UKR 0
OZER OMER ABDURRAHIM 
TURKEY,TUR
Country Score
TUR 0
OZER OMER ABDURRAHIM 
TURKEY,TUR
Country Score
TUR 1
OZER OMER ABDURRAHIM 
TURKEY,TUR
Country Score
TUR
BAKHSHALIYEV HUMMAT 
AZERBAIJAN,AZE
Country Score
AZE 0
Repechage Pool 1,2
NICHOLS-IZAGUIRRE DAVID ENRIQUE 
HUNGARY,HUN
Country Score
HUN 5
NICHOLS-IZAGUIRRE DAVID ENRIQUE 
HUNGARY,HUN
Country Score
HUN 0
OUALAD HAJ AMAR YOUNESS 
BELGIUM,BEL
Country Score
BEL 3
KAVKA OLEG 
RUSSIAN FEDERATION,RUS
Country Score
RUS 2
KAVKA OLEG 
RUSSIAN FEDERATION,RUS
Country Score
RUS 0
ACKOVSKI ROBERTO 
NORTH MACEDONIA,MKD
Country Score
MKD
ACKOVSKI ROBERTO 
NORTH MACEDONIA,MKD
Country Score
MKD 2
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-05-28 20:55:08 CEST +02:00)