EKF Junior, Cadet & U21 Championships 2021 - Tampere - U21 Kumite Male -67 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-10-22 18:09:21 CEST +02:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • TOPUZOVIC ALEKSANDAR 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 0
  • KICHERMAN OLEKSANDR 
    UKRAINE,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • GAHAN DAVID 
    IRELAND,IRL
    Country Score
    IRL 3
  • MAROSI DAVID 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • KICHERMAN OLEKSANDR 
    UKRAINE,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • RUGGIERO ROSARIO 
    ITALY,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • PETKOV IVAN 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 0
  • GRGIC ANTONIO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 2
  • TSANGARAS MARCOS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 0
  • BEKA ENDRIT 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 1
  • NGUYEN HOANG AN 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • OUALAD HAJ AMAR YOUNESS 
    BELGIUM,BEL
    Country Score
    BEL 6
  • GAHAN DAVID 
    IRELAND,IRL
    Country Score
    IRL 0
  • YILMAZ EKREM ALTUNER 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 5
  • GAIDUKS LEONS 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 10
  • KOCANDRLE DOMINIK 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 4
  • DAVTYAN DAVID 
    ARMENIA,ARM
    Country Score
    ARM 1
  • KLENIEWSKI BARTOSZ 
    POLAND,POL
    Country Score
    POL 3
  • KJAERBOL MARCUS 
    DENMARK,DEN
    Country Score
    DEN 0
  • FLOROS PANAGIOTIS 
    GREECE,GRE
    Country Score
    GRE 4

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • RUGGIERO ROSARIO 
    ITALY,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • GRGIC ANTONIO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • BEKA ENDRIT 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 3
  • OUALAD HAJ AMAR YOUNESS 
    BELGIUM,BEL
    Country Score
    BEL 2
  • YILMAZ EKREM ALTUNER 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 6
  • GAIDUKS LEONS 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • KLENIEWSKI BARTOSZ 
    POLAND,POL
    Country Score
    POL 5
  • FLOROS PANAGIOTIS 
    GREECE,GRE
    Country Score
    GRE 2

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • RUGGIERO ROSARIO 
    ITALY,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • BEKA ENDRIT 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • YILMAZ EKREM ALTUNER 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 3
  • KLENIEWSKI BARTOSZ 
    POLAND,POL
    Country Score
    POL 2

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • RUGGIERO ROSARIO 
    ITALY,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • YILMAZ EKREM ALTUNER 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 0

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • YILMAZ EKREM ALTUNER 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • SMILKOVSKI STOLE 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 4
  • ORTIZ DE ZARATE ALEX 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • SMILKOVSKI STOLE 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 2
  • NAVITSKI MAKAR 
    ESTONIA,EST
    Country Score
    EST 0
  • GAIGI SHALEV 
    ISRAEL,ISR
    Country Score
    ISR 2
  • BRUNNER MATTHIAS 
    SWITZERLAND,SUI
    Country Score
    SUI 2
  • ZIDAR DOMEN 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 1
  • COMANESCU STEFAN 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 2
  • KOWARIK MATTHIAS 
    AUSTRIA,AUT
    Country Score
    AUT 4
  • MAMMADLI HUSEYN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 6
  • STEINER TIM 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 2
  • DA LUZ JOHNNY 
    LUXEMBOURG,LUX
    Country Score
    LUX 1
  • SUMAR MUHAMED 
    BOSNIA AND HERZEGOVINA,BIH
    Country Score
    BIH 2
  • NHUYEN DEVID 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 5
  • PULKIN EGOR 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 8
  • PELTOLA VEIKKO 
    FINLAND,FIN
    Country Score
    FIN 0
  • KHVEDELIANI LUKA 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 0
  • SALMI YOUNESSE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 8

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • SMILKOVSKI STOLE 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 4
  • BRUNNER MATTHIAS 
    SWITZERLAND,SUI
    Country Score
    SUI 2
  • COMANESCU STEFAN 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • MAMMADLI HUSEYN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 4
  • STEINER TIM 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 3
  • NHUYEN DEVID 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • PULKIN EGOR 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • SALMI YOUNESSE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 1

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • SMILKOVSKI STOLE 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 4
  • MAMMADLI HUSEYN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 1
  • STEINER TIM 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 0
  • PULKIN EGOR 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 0

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • SMILKOVSKI STOLE 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 2
  • PULKIN EGOR 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 0

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • SMILKOVSKI STOLE 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD

Poolwinner Tree - Round 1

  • YILMAZ EKREM ALTUNER 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 3
  • SMILKOVSKI STOLE 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 0

Poolwinner Tree - Round 2

  • YILMAZ EKREM ALTUNER 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR
Repechage Pool 1,2
GAHAN DAVID 
IRELAND,IRL
Country Score
IRL 2
GAHAN DAVID 
IRELAND,IRL
Country Score
IRL 0
GAIDUKS LEONS 
LATVIA,LAT
Country Score
LAT 0
KLENIEWSKI BARTOSZ 
POLAND,POL
Country Score
POL 0
KLENIEWSKI BARTOSZ 
POLAND,POL
Country Score
POL 7
RUGGIERO ROSARIO 
ITALY,ITA
Country Score
ITA
RUGGIERO ROSARIO 
ITALY,ITA
Country Score
ITA 5
Repechage Pool 1,2
ORTIZ DE ZARATE ALEX 
SPAIN,ESP
Country Score
ESP 5
ORTIZ DE ZARATE ALEX 
SPAIN,ESP
Country Score
ESP 3
NAVITSKI MAKAR 
ESTONIA,EST
Country Score
EST 1
BRUNNER MATTHIAS 
SWITZERLAND,SUI
Country Score
SUI 2
BRUNNER MATTHIAS 
SWITZERLAND,SUI
Country Score
SUI 8
MAMMADLI HUSEYN 
AZERBAIJAN,AZE
Country Score
AZE 5
MAMMADLI HUSEYN 
AZERBAIJAN,AZE
Country Score
AZE 8
MAMMADLI HUSEYN 
AZERBAIJAN,AZE
Country Score
AZE
PULKIN EGOR 
RUSSIAN FEDERATION,RUS
Country Score
RUS 3
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-10-22 18:09:21 CEST +02:00)