Karate1 Youth League - Umag 2018 - Junior Kumite Male -55 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:11 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 VALDIVIA MIRANDA JORDI (CLUB ESPORTIU MEDITERRANI,ESP)   4      
  VALDIVIA MIRANDA JORDI (CLUB ESPORTIU MEDITERRANI,ESP)   7     
2 VILAR JONAS (BUSHIDO ASSOCIAÇÃO DE KARATE DE ESPOSENDE-PT,POR)   1      
   VALDIVIA MIRANDA JORDI (CLUB ESPORTIU MEDITERRANI,ESP)   0    
3       
  Cannarella Mirco (Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA)   3     
4       
    CHAU KA HIM (HONG KONG CHINA,HKG)   0   
5       
  CHAU KA HIM (HONG KONG CHINA,HKG)   5     
6       
   CHAU KA HIM (HONG KONG CHINA,HKG)   2    
7       
  HASANOV KHAGAN (AZERBAIJAN,AZE)   0     
8       
     FILIPOV NIKITA (Champion karate club,UKR)   0  
9 LUCIANO CARMINE (ASD Master Rapid SKF CBL,ITA)   0      
  Dzevardanovic Janko (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   0     
10 Dzevardanovic Janko (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   2      
   Erofeev Vladimir (Sakhalin region,RUS)   0    
11       
  Erofeev Vladimir (Sakhalin region,RUS)   2     
12       
    FILIPOV NIKITA (Champion karate club,UKR)   3   
13       
  FILIPOV NIKITA (Champion karate club,UKR)   8     
14       
   FILIPOV NIKITA (Champion karate club,UKR)   8    
15       
  SANGDO ABAB (INDIA,IND)   0     
16       
      Idrizi Abdurahim (Makpetrol,MKD)  
17 PADOLSKI MAKSIM (Unmei,BLR)   2      
  PADOLSKI MAKSIM (Unmei,BLR)   5     
18 BRUNO ROCCO ENRICO (ASD Master Rapid SKF CBL,ITA)   1      
   PADOLSKI MAKSIM (Unmei,BLR)   2    
19       
  Adametz Mateusz (BUSHI-DO BYDGOSZCZ,POL)   1     
20       
    PADOLSKI MAKSIM (Unmei,BLR)   2   
21       
  MEZIANE Rayan (CSMP KARATE,FRA)   3     
22       
   MEZIANE Rayan (CSMP KARATE,FRA)   1    
23       
  SNELL TRISTAN (SOUTH AFRICA,RSA)   1     
24       
     Idrizi Abdurahim (Makpetrol,MKD)   5  
25 PLUNKETT MICHAEL (CANADA,CAN)   0      
  SUYETOV EDUARDS (LATVIA,LAT)   1     
26 SUYETOV EDUARDS (LATVIA,LAT)   2      
   Agović Mirnes (Champion,BIH)   0    
27       
  Agović Mirnes (Champion,BIH)   2     
28       
    Idrizi Abdurahim (Makpetrol,MKD)   2   
29       
  Idrizi Abdurahim (Makpetrol,MKD)   0     
30       
   Idrizi Abdurahim (Makpetrol,MKD)   3    
31       
  Thomas Lukas (KG Rhein-Neckar,GER)   0     
32       
Main Tree Pool 2
      
1 ALGHAMDI AHMED (SAUDI ARABIA,KSA)   9      
  ALGHAMDI AHMED (SAUDI ARABIA,KSA)   3     
2 SHEN YAO-WEN (CHINESE TAIPEI,TPE)   1      
   ALGHAMDI AHMED (SAUDI ARABIA,KSA)   1    
3       
  SUSANU ALEXANDRU (CS OTOPENI,ROU)   0     
4       
    ALGHAMDI AHMED (SAUDI ARABIA,KSA)   3   
5       
  LANDI MATTEO (ASD Master Rapid SKF CBL,ITA)   5     
6       
   LANDI MATTEO (ASD Master Rapid SKF CBL,ITA)   0    
7       
  Paladev Danil (LEGION,RUS)   1     
8       
     ALGHAMDI AHMED (SAUDI ARABIA,KSA)   0  
9 CRILLY DAVID (IRELAND,IRL)   0      
  CRILLY DAVID (IRELAND,IRL)   0     
10 RASHETNIK MIKITA (Unmei,BLR)   4      
   van der Dussen Kaine (Karate Team Timmermans,NED)   1    
11       
  van der Dussen Kaine (Karate Team Timmermans,NED)   0     
12       
    van der Dussen Kaine (Karate Team Timmermans,NED)   0   
13       
  LOBANOV SAVELII (KARATE TEAM CONCORDIA,UKR)   4     
14       
   LOBANOV SAVELII (KARATE TEAM CONCORDIA,UKR)   0    
15       
  CASABIANCA SAMUELE (asd club arti orientali cantu,ITA)   0     
16       
      Krasnov Maksim (Penza region,RUS)  
17 QUACECI ALFIO (GLC-FIJLKAM GOLDEN LEAGUE COMPETITORS OF ITALY,ITA)   6      
  QUACECI ALFIO (GLC-FIJLKAM GOLDEN LEAGUE COMPETITORS OF ITALY,ITA)   2     
18 SPICHKO DMYTRO (Tigrenok,UKR)   0      
   QUACECI ALFIO (GLC-FIJLKAM GOLDEN LEAGUE COMPETITORS OF ITALY,ITA)   1    
19       
  KOLABAU ILYA (CLUB KARATE EDELVEIS,BLR)   0     
20       
    QUACECI ALFIO (GLC-FIJLKAM GOLDEN LEAGUE COMPETITORS OF ITALY,ITA)   0   
21       
  CUERVA MORA VICTOR (KIDOKAN,ESP)   1     
22       
   ORLOVS NIKITA (LATVIA,LAT)   0    
23       
  ORLOVS NIKITA (LATVIA,LAT)   2     
24       
     Krasnov Maksim (Penza region,RUS)   2  
25       
  NIEMACK JOEL JADEN (SOUTH AFRICA,RSA)   2     
26       
   NIEMACK JOEL JADEN (SOUTH AFRICA,RSA)   0    
27       
  Hamidi Nejazi (Karate Club Rinia Mateç,MKD)   1     
28       
    Krasnov Maksim (Penza region,RUS)   2   
29       
  TAS SAMI (TEAMTAS 85,FRA)   1     
30       
   Krasnov Maksim (Penza region,RUS)   8    
31       
  Krasnov Maksim (Penza region,RUS)   5     
32       
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
     Idrizi Abdurahim (Makpetrol,MKD)   7  
     
      
10      
      
11      
      
12      
      
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      Idrizi Abdurahim (Makpetrol,MKD)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
      
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     Krasnov Maksim (Penza region,RUS)   2  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
      
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2
        
        
        
        
     Thomas Lukas (KG Rhein-Neckar,GER)   3    
      Thomas Lukas (KG Rhein-Neckar,GER)   0   
     Agović Mirnes (Champion,BIH)   2   PADOLSKI MAKSIM (Unmei,BLR)   3  
      PADOLSKI MAKSIM (Unmei,BLR)   2   PADOLSKI MAKSIM (Unmei,BLR)  
       FILIPOV NIKITA (Champion karate club,UKR)   0  
Repechage Pool 1,2
        
        
        
        
     TAS SAMI (TEAMTAS 85,FRA)   3    
      NIEMACK JOEL JADEN (SOUTH AFRICA,RSA)   4   
     NIEMACK JOEL JADEN (SOUTH AFRICA,RSA)   1   NIEMACK JOEL JADEN (SOUTH AFRICA,RSA)   3  
      QUACECI ALFIO (GLC-FIJLKAM GOLDEN LEAGUE COMPETITORS OF ITALY,ITA)   0   ALGHAMDI AHMED (SAUDI ARABIA,KSA)  
       ALGHAMDI AHMED (SAUDI ARABIA,KSA)   7  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:11 CEST +02:00)