Karate1 Youth League - Umag 2019
Junior Kumite Male -55 kg

  
Junior Kumite Male -55 kg - Main Tree Pool 1

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • CHRISTENSEN MADS 
    GREVE KARATE,DEN
    Country Score
    DEN 4
  • RAMADANI SHUAJB 
    KARATE CLUB RINIA MATEÇ,MKD
    Country Score
    MKD 0
  • GYR KEVIN 
    KARATE DO BRUGG,SUI
    Country Score
    SUI 4
  • SPRANCEL SZYMON 
    KLUB KARATE NIDAN ZAWADZKIE,POL
    Country Score
    POL 2
  • CHENG HUI PAN 
    HONG KONG CHINA,HKG
    Country Score
    HKG 2
  • KODARIN ALESSIO 
    KARATE DO TRIESTE - ITALIA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • DAY ETHAN SHAUN 
    LINKS KARATE,ENG
    Country Score
    ENG 2
  • MEKNACI MARWAN 
    FONTENAY KARATE SHOTOKAN,FRA
    Country Score
    FRA 4
  • JARA VICTOR 
    CHILE,CHI
    Country Score
    CHI 1
  • SKRYPNYK DMYTRO 
    LEADER TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • ZINGER SHON 
    RSKARATE,CAN
    Country Score
    CAN 1
  • BALMAS SIMONE 
    SPORTS CONNECTION CLUB,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • DAGOSTINO FRANCESCO 
    ASD ACCADEMIA KARATE AREZZO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • LEGER TITOUAN 
    BUDOKAN THIAIS 94,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • SIMANOV KONSTANTIN 
    FEDERATION KARATE SAINT-PETERSBURG,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • STOYANOV DENISLAV 
    KARATE CLUB TSANEV,BUL
    Country Score
    BUL 4

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • CHRISTENSEN MADS 
    GREVE KARATE,DEN
    Country Score
    DEN 2
  • GYR KEVIN 
    KARATE DO BRUGG,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • CHENG HUI PAN 
    HONG KONG CHINA,HKG
    Country Score
    HKG 5
  • MEKNACI MARWAN 
    FONTENAY KARATE SHOTOKAN,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • JARA VICTOR 
    CHILE,CHI
    Country Score
    CHI 9
  • BALMAS SIMONE 
    SPORTS CONNECTION CLUB,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • LEGER TITOUAN 
    BUDOKAN THIAIS 94,FRA
    Country Score
    FRA 4
  • STOYANOV DENISLAV 
    KARATE CLUB TSANEV,BUL
    Country Score
    BUL 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • CHRISTENSEN MADS 
    GREVE KARATE,DEN
    Country Score
    DEN 0
  • CHENG HUI PAN 
    HONG KONG CHINA,HKG
    Country Score
    HKG 0
  • JARA VICTOR 
    CHILE,CHI
    Country Score
    CHI 1
  • LEGER TITOUAN 
    BUDOKAN THIAIS 94,FRA
    Country Score
    FRA 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • CHENG HUI PAN 
    HONG KONG CHINA,HKG
    Country Score
    HKG 4
  • JARA VICTOR 
    CHILE,CHI
    Country Score
    CHI 1

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • CHENG HUI PAN 
    HONG KONG CHINA,HKG
    Country Score
    HKG
Junior Kumite Male -55 kg - Main Tree Pool 2

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • BEKA ENDRIT 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 1
  • EWIS AMR 
    EGYPT,EGY
    Country Score
    EGY 0
  • GIRAUD JÉRÉMY 
    IMPACT KARATE CLUB,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • SPICHKO DMYTRO 
    TIGRENOK,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • BUSCEMI MATTIA 
    CENTRO ARTI MARZIALI ASD,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • VAN DER DUSSEN KAINE 
    KARATE TEAM TIMMERMANS,NED
    Country Score
    NED 0
  • CUERVA MORA VICTOR 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP
  • AKHADOV SAIID 
    KAZAKHSTAN TEAM,KAZ
    Country Score
    KAZ
  • ABDOUL ODIOT RAYAN 
    AASS KARTATE SARCELLES,FRA
    Country Score
    FRA 4
  • EHRHARDT FRANCESCO 
    BUSHIDO WALTERSHAUSEN3,GER
    Country Score
    GER 0
  • ALOTAIBI MOHAMMAD 
    KUWAIT,KUW
    Country Score
    KUW 0
  • HUSEYNOV SULTAN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 1
  • CATRICALÁ DARIO 
    A.S.D. UNIVERSAL CENTER,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • GHAITH AFEEF 
    JORDAN,JOR
    Country Score
    JOR 5
  • LANG MARVIN 
    SHOBU KARATE VIENNA,AUT
    Country Score
    AUT 1
  • MOODLEY THESAN 
    SOUTH AFRICA,RSA
    Country Score
    RSA 0

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • BEKA ENDRIT 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • SPICHKO DMYTRO 
    TIGRENOK,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • BUSCEMI MATTIA 
    CENTRO ARTI MARZIALI ASD,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • AKHADOV SAIID 
    KAZAKHSTAN TEAM,KAZ
    Country Score
    KAZ 5
  • ABDOUL ODIOT RAYAN 
    AASS KARTATE SARCELLES,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • HUSEYNOV SULTAN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 0
  • GHAITH AFEEF 
    JORDAN,JOR
    Country Score
    JOR 9
  • LANG MARVIN 
    SHOBU KARATE VIENNA,AUT
    Country Score
    AUT 0

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • BEKA ENDRIT 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 1
  • AKHADOV SAIID 
    KAZAKHSTAN TEAM,KAZ
    Country Score
    KAZ 1
  • HUSEYNOV SULTAN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 0
  • GHAITH AFEEF 
    JORDAN,JOR
    Country Score
    JOR 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • BEKA ENDRIT 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • HUSEYNOV SULTAN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 2

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • HUSEYNOV SULTAN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE
Junior Kumite Male -55 kg - Main Tree Pool 3

Main Tree Pool 3 - Round 1

  • RASHETNIK MIKITA 
    UNMEI,BLR
    Country Score
    BLR 9
  • MALATHOURAS GIORGOS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 2
  • ROSA GIANMARCO 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 7
  • GANNON DAVID 
    WSKF IRELAND,IRL
    Country Score
    IRL 1
  • MEZIANE RAYAN 
    CSMP KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 8
  • YORDANOV EVGENI 
    PETROMAX MARTIAL ARTS SCHOOL,BUL
    Country Score
    BUL 1
  • KRASNOV MAKSIM 
    PENZA REGION,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • SCAGLIETTA NICOLÒ 
    RARI NANTES ALBANO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • MAURO ELIA 
    A.S.D. UNIVERSAL CENTER,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • BACKA ABDULLAH 
    ALBANIA,ALB
    Country Score
    ALB 0
  • BOUNOU AYMEN 
    TEAM OUISSA NIMES KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • FILIPOV NIKITA 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • TAS YANIS 
    NAJAH CLUB BOUIRA,ALG
    Country Score
    ALG 2
  • PAULA GABRIEL 
    AMICALE KARATE,POR
    Country Score
    POR 2
  • TALIANO PIETRO 
    CRS AKIYAMA SETTIMO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • DIERINS NIKS DAGNIS 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 0

Main Tree Pool 3 - Round 2

  • RASHETNIK MIKITA 
    UNMEI,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • ROSA GIANMARCO 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • MEZIANE RAYAN 
    CSMP KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • SCAGLIETTA NICOLÒ 
    RARI NANTES ALBANO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • MAURO ELIA 
    A.S.D. UNIVERSAL CENTER,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • FILIPOV NIKITA 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 7
  • PAULA GABRIEL 
    AMICALE KARATE,POR
    Country Score
    POR 0
  • DIERINS NIKS DAGNIS 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 2

Main Tree Pool 3 - Round 3

  • ROSA GIANMARCO 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • MEZIANE RAYAN 
    CSMP KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • FILIPOV NIKITA 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 5
  • DIERINS NIKS DAGNIS 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 1

Main Tree Pool 3 - Round 4

  • ROSA GIANMARCO 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • FILIPOV NIKITA 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 2

Main Tree Pool 3 - Round 5

  • FILIPOV NIKITA 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR
Junior Kumite Male -55 kg - Main Tree Pool 4

Main Tree Pool 4 - Round 1

  • TAMSE NIKLAS 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 5
  • IBILI WALID 
    AASS KARTATE SARCELLES,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • ZRYBNIEV MAKSYM 
    TAY-SEN,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • LUCIANO CARMINE 
    A.S.D. UNIVERSAL CENTER,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • SNEGIREV GRIGORII 
    KARATE VOSKRESENSK,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • KERATSOV PETAR 
    KARATE CLUB TSANEV,BUL
    Country Score
    BUL 0
  • RUSLAN BEKZAT 
    KARATE CLUB KAISAR ATYRAU,KAZ
    Country Score
    KAZ 0
  • MATSUMURA KOTETSU 
    JAPAN,JPN
    Country Score
    JPN 4
  • ABDULKARIMOV FARID 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 0
  • SHAQRAH OMAR 
    JORDAN,JOR
    Country Score
    JOR 0
  • HASAN NOUH 
    KUWAIT,KUW
    Country Score
    KUW 10
  • DANGLARD BASTIEN 
    TEAM BOURGOGNE KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • VALDIVIA MIRANDA JORDI 
    CLUB ESPORTIU MEDITERRANI,ESP
    Country Score
    ESP 0
  • TVRDON ANDREJ 
    KARATE-DO WELS,AUT
    Country Score
    AUT 1
  • KEIJER JOOST 
    KARATEKENAMJU,NED
    Country Score
    NED 2
  • ENGELHARDT ALESSANDRO 
    BAYERISCHER KARATEBUND,GER
    Country Score
    GER 0

Main Tree Pool 4 - Round 2

  • TAMSE NIKLAS 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 7
  • ZRYBNIEV MAKSYM 
    TAY-SEN,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • SNEGIREV GRIGORII 
    KARATE VOSKRESENSK,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • MATSUMURA KOTETSU 
    JAPAN,JPN
    Country Score
    JPN 6
  • SHAQRAH OMAR 
    JORDAN,JOR
    Country Score
    JOR 5
  • HASAN NOUH 
    KUWAIT,KUW
    Country Score
    KUW 1
  • TVRDON ANDREJ 
    KARATE-DO WELS,AUT
    Country Score
    AUT 2
  • KEIJER JOOST 
    KARATEKENAMJU,NED
    Country Score
    NED 0

Main Tree Pool 4 - Round 3

  • TAMSE NIKLAS 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 6
  • MATSUMURA KOTETSU 
    JAPAN,JPN
    Country Score
    JPN 2
  • SHAQRAH OMAR 
    JORDAN,JOR
    Country Score
    JOR 2
  • TVRDON ANDREJ 
    KARATE-DO WELS,AUT
    Country Score
    AUT 3

Main Tree Pool 4 - Round 4

  • TAMSE NIKLAS 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 0
  • TVRDON ANDREJ 
    KARATE-DO WELS,AUT
    Country Score
    AUT 3

Main Tree Pool 4 - Round 5

  • TVRDON ANDREJ 
    KARATE-DO WELS,AUT
    Country Score
    AUT
Junior Kumite Male -55 kg - Poolwinner Tree

Poolwinner Tree - Round 1

  • CHENG HUI PAN 
    HONG KONG CHINA,HKG
    Country Score
    HKG 0
  • HUSEYNOV SULTAN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 0
  • FILIPOV NIKITA 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • TVRDON ANDREJ 
    KARATE-DO WELS,AUT
    Country Score
    AUT 2

Poolwinner Tree - Round 2

  • CHENG HUI PAN 
    HONG KONG CHINA,HKG
    Country Score
    HKG 0
  • TVRDON ANDREJ 
    KARATE-DO WELS,AUT
    Country Score
    AUT 2

Poolwinner Tree - Round 3

  • TVRDON ANDREJ 
    KARATE-DO WELS,AUT
    Country Score
    AUT
Junior Kumite Male -55 kg - Repechage Pool 1,2,3,4
Repechage Pool 1,2,3,4
KODARIN ALESSIO 
KARATE DO TRIESTE - ITALIA,ITA
Country Score
ITA 0
MEKNACI MARWAN 
FONTENAY KARATE SHOTOKAN,FRA
Country Score
FRA 0
MEKNACI MARWAN 
FONTENAY KARATE SHOTOKAN,FRA
Country Score
FRA 0
CHRISTENSEN MADS 
GREVE KARATE,DEN
Country Score
DEN 0
CHRISTENSEN MADS 
GREVE KARATE,DEN
Country Score
DEN 4
JARA VICTOR 
CHILE,CHI
Country Score
CHI 0
JARA VICTOR 
CHILE,CHI
Country Score
CHI 2
HUSEYNOV SULTAN 
AZERBAIJAN,AZE
Country Score
AZE
HUSEYNOV SULTAN 
AZERBAIJAN,AZE
Country Score
AZE 2
Repechage Pool 1,2,3,4
VALDIVIA MIRANDA JORDI 
CLUB ESPORTIU MEDITERRANI,ESP
Country Score
ESP 4
VALDIVIA MIRANDA JORDI 
CLUB ESPORTIU MEDITERRANI,ESP
Country Score
ESP 2
KEIJER JOOST 
KARATEKENAMJU,NED
Country Score
NED 0
SHAQRAH OMAR 
JORDAN,JOR
Country Score
JOR 5
SHAQRAH OMAR 
JORDAN,JOR
Country Score
JOR 7
SHAQRAH OMAR 
JORDAN,JOR
Country Score
JOR 0
TAMSE NIKLAS 
SLOVENIA,SLO
Country Score
SLO 1
FILIPOV NIKITA 
CHAMPION KARATE CLUB,UKR
Country Score
UKR
FILIPOV NIKITA 
CHAMPION KARATE CLUB,UKR
Country Score
UKR 2
        
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-12-07 11:05:40 CET +01:00)