47th EKF Junior & Cadet and U21 Championships - Budapest - Junior Kumite Male -55 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-05-28 21:10:59 CEST +02:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • BUCUR RADU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 5
  • LEHTINEN JESSE 
    FINLAND,FIN
    Country Score
    FIN 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • BUCUR RADU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • RUMENJAK NOA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 1
  • TAMSE NIKLAS 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 0
  • BACKA ABDULLAH 
    ALBANIA,ALB
    Country Score
    ALB 0
  • PAULA GABRIEL 
    PORTUGAL,POR
    Country Score
    POR 1
  • CHRISTENSEN MADS 
    DENMARK,DEN
    Country Score
    DEN 0
  • DAY ETHAN SHAUN 
    ENGLAND,ENG
    Country Score
    ENG
  • DRABEK MARTIN 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE
  • BOEHLER YANNICK 
    AUSTRIA,AUT
    Country Score
    AUT 0
  • BEN MORDECHAI AMIT 
    ISRAEL,ISR
    Country Score
    ISR 0
  • STANOJEVIC STEFAN 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 5
  • BARANYI BARNABAS 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • NIKOGHOSYAN GEGHAM 
    ARMENIA,ARM
    Country Score
    ARM 1
  • KOVACEVIC ELDIN 
    BOSNIA AND HERZEGOVINA,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • ZRYBNIEV MAKSYM 
    UKRAINE,UKR
    Country Score
    UKR 3
  • RASHETNIK MIKITA 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 3

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • RUMENJAK NOA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • TAMSE NIKLAS 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 4
  • PAULA GABRIEL 
    PORTUGAL,POR
    Country Score
    POR 1
  • DRABEK MARTIN 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 1
  • BEN MORDECHAI AMIT 
    ISRAEL,ISR
    Country Score
    ISR 0
  • STANOJEVIC STEFAN 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 0
  • NIKOGHOSYAN GEGHAM 
    ARMENIA,ARM
    Country Score
    ARM 1
  • RASHETNIK MIKITA 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • TAMSE NIKLAS 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 1
  • PAULA GABRIEL 
    PORTUGAL,POR
    Country Score
    POR 0
  • STANOJEVIC STEFAN 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 1
  • NIKOGHOSYAN GEGHAM 
    ARMENIA,ARM
    Country Score
    ARM 0

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • TAMSE NIKLAS 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 6
  • STANOJEVIC STEFAN 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 1

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • TAMSE NIKLAS 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • SPRANCEL SZYMON 
    POLAND,POL
    Country Score
    POL 0
  • KOSTOV BOJAN 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • KOSTOV BOJAN 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 1
  • MALATHOURAS GIORGOS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 0
  • MEZIANE RAYAN 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 6
  • CERNICKY JAKUB 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • BEKA ENDRIT 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 1
  • HUSEYNOV SULTAN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 1
  • HARISOW MAXIM 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 3
  • CUERVA MORA VICTOR 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP 4
  • BYRNE DANNY 
    IRELAND,IRL
    Country Score
    IRL 0
  • EZZEMBERGHER ALEX 
    ITALY,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • STOYANOV DENISLAV 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 2
  • GLURJIDZE LUKA 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 0
  • ABDELMALKI ANASS 
    BELGIUM,BEL
    Country Score
    BEL 2
  • REID CALLUM 
    WALES,WAL
    Country Score
    WAL 0
  • BOY MEHMET YUSUF 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 2
  • LI EN BOK 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 2

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • KOSTOV BOJAN 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 4
  • MEZIANE RAYAN 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • HUSEYNOV SULTAN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 3
  • CUERVA MORA VICTOR 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP 2
  • EZZEMBERGHER ALEX 
    ITALY,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • STOYANOV DENISLAV 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 1
  • ABDELMALKI ANASS 
    BELGIUM,BEL
    Country Score
    BEL 0
  • BOY MEHMET YUSUF 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • KOSTOV BOJAN 
    NORTH MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 0
  • HUSEYNOV SULTAN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 1
  • STOYANOV DENISLAV 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 1
  • BOY MEHMET YUSUF 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 0

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • HUSEYNOV SULTAN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 2
  • STOYANOV DENISLAV 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 0

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • HUSEYNOV SULTAN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE

Poolwinner Tree - Round 1

  • TAMSE NIKLAS 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 3
  • HUSEYNOV SULTAN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 4

Poolwinner Tree - Round 2

  • HUSEYNOV SULTAN 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE
Repechage Pool 1,2
BACKA ABDULLAH 
ALBANIA,ALB
Country Score
ALB 0
RUMENJAK NOA 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 1
RUMENJAK NOA 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 0
PAULA GABRIEL 
PORTUGAL,POR
Country Score
POR 1
PAULA GABRIEL 
PORTUGAL,POR
Country Score
POR 2
PAULA GABRIEL 
PORTUGAL,POR
Country Score
POR
STANOJEVIC STEFAN 
SERBIA,SRB
Country Score
SRB 0
Repechage Pool 1,2
BEKA ENDRIT 
KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
Country Score
KOS 0
CUERVA MORA VICTOR 
SPAIN,ESP
Country Score
ESP 1
CUERVA MORA VICTOR 
SPAIN,ESP
Country Score
ESP 1
KOSTOV BOJAN 
NORTH MACEDONIA,MKD
Country Score
MKD 0
KOSTOV BOJAN 
NORTH MACEDONIA,MKD
Country Score
MKD 2
KOSTOV BOJAN 
NORTH MACEDONIA,MKD
Country Score
MKD
STOYANOV DENISLAV 
BULGARIA,BUL
Country Score
BUL 0
              
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2020 (2020-05-28 21:10:59 CEST +02:00)