Karate1 Youth League - Sofia 2018 - U14 Kumite Male -45 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-11-27 09:56:04 CET +01:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • Fanielle Ronan 
    Champions Club,BEL
    Country Score
    BEL 0
  • MUGARI ALI 
    SAUDI ARABIA,KSA
    Country Score
    KSA 1
  • Country Score
  • Country Score
  • KINASH OLEH 
    KARATE TEAM CONCORDIA,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • GIANMARCO IZZO 
    Sports connection club,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Country Score
  • Country Score
  • GUTHY KOPPANY 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 6
  • ALIEV RUSLAN 
    Smolensk regional karate Federation,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Pētersons Kristiāns Anrī 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 3
  • STOYCHEV VLADIMIR 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 0
  • Country Score
  • Country Score
  • GRIGORASHENKO MYKYTA 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • Paliev Ruslan 
    BELGOROD KARATE RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Angelovski Andrej 
    Olimpik Sport 2007,MKD
    Country Score
    MKD 4
  • Ujkashi Art 
    Albuena CG,MNE
    Country Score
    MNE 1
  • Country Score
  • Country Score
  • AMIDŽIĆ ANES 
    BIH-USK,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • SURMANIDZE MERABI 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 1
  • Country Score
  • Country Score
  • BUKOVSKIY MAXIM 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 9
  • GASHI ERON 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 4
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • MUGARI ALI 
    SAUDI ARABIA,KSA
    Country Score
    KSA 0
  • Konchenko Maksim 
    Omsk Region,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • GIANMARCO IZZO 
    Sports connection club,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Jagruth Manjoore 
    Karate association kai,IND
    Country Score
    IND 1
  • GUTHY KOPPANY 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • RUDAKOV NAZAR 
    KARATE TEAM CONCORDIA,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Pētersons Kristiāns Anrī 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 2
  • KOTYK RUSLAN 
    LEGEND,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • GRIGORASHENKO MYKYTA 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • BERTON ALEX 
    GERMINAL KARATE CASTELFRANCO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Angelovski Andrej 
    Olimpik Sport 2007,MKD
    Country Score
    MKD 1
  • Chernenko Konstantin 
    ROYAL TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • SURMANIDZE MERABI 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 1
  • MANI ARIANIT 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 3
  • BUKOVSKIY MAXIM 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 9
  • SHVEDA VLADYSLAV 
    Tigrenok,UKR
    Country Score
    UKR 6

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • Konchenko Maksim 
    Omsk Region,RUS
    Country Score
    RUS 5
  • Jagruth Manjoore 
    Karate association kai,IND
    Country Score
    IND 0
  • RUDAKOV NAZAR 
    KARATE TEAM CONCORDIA,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Pētersons Kristiāns Anrī 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 4
  • GRIGORASHENKO MYKYTA 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • Angelovski Andrej 
    Olimpik Sport 2007,MKD
    Country Score
    MKD 0
  • MANI ARIANIT 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 13
  • BUKOVSKIY MAXIM 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 7

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • Konchenko Maksim 
    Omsk Region,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Pētersons Kristiāns Anrī 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 2
  • GRIGORASHENKO MYKYTA 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • MANI ARIANIT 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 0

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • Pētersons Kristiāns Anrī 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 2
  • GRIGORASHENKO MYKYTA 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR 3

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • GRIGORASHENKO MYKYTA 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • Sereda Yevgeniy 
    Sen-bin Karate Club,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • SEGHEZZI MATTIA 
    ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Slisans Artemijs 
    Salaspils Karate Klubs,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • STEFANOV ALEKSANDAR 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Ghazaryan Mher 
    Armenian National Federation of Shorin-Ryu karate,ARM
    Country Score
    ARM 2
  • Mezentsev Zakhar 
    Sen-bin Karate Club,UKR
    Country Score
    UKR 5
  • Country Score
  • Country Score
  • AHNSEHL CORRE 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 3
  • SPAMPINATO MARCO GAETANO 
    ACCADEMIA WADO RYU KARATE JU JITSU SICILIA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • BITSORIS ANDREAS 
    A.Σ ΚΑΡΑΤΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Η ΔΟΞΑ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • Akhmedov Rustam 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS 9
  • Country Score
  • Country Score
  • Dudka Oleksandr 
    Kharkiv karate federation,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • HRISTOV NIKOLA 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 0
  • Country Score
  • Country Score
  • UYGUN EMIRHAN 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 2
  • KRASNIQI MALSOR 
    Kosovo Karate Federation,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Smokvin Aleksandr 
    Legion,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • ELEFTHERAKIS ATHANASIOS 
    AS ODYSSEAS,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • Sereda Yevgeniy 
    Sen-bin Karate Club,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Bobrov Egor 
    LEGION,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • STEFANOV ALEKSANDAR 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 1
  • GOATA MATEI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 3
  • Mezentsev Zakhar 
    Sen-bin Karate Club,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • dubov Oleg 
    Ramenki-Moscow,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • AHNSEHL CORRE 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 2
  • Gleb Verbitskiy 
    Legion,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Akhmedov Rustam 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • CALIFANO PIETRO PIO 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Dudka Oleksandr 
    Kharkiv karate federation,UKR
    Country Score
    UKR 3
  • VOLCOKS IVO 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • UYGUN EMIRHAN 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 4
  • Husic Benjamin 
    ORKKA LUKAVAC,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • Smokvin Aleksandr 
    Legion,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • Milutinovic Marko 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 0

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • Bobrov Egor 
    LEGION,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • GOATA MATEI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • dubov Oleg 
    Ramenki-Moscow,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • AHNSEHL CORRE 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 3
  • Akhmedov Rustam 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Dudka Oleksandr 
    Kharkiv karate federation,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • UYGUN EMIRHAN 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 6
  • Smokvin Aleksandr 
    Legion,UKR
    Country Score
    UKR 4

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • GOATA MATEI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • AHNSEHL CORRE 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 0
  • Akhmedov Rustam 
    СОСФК,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • UYGUN EMIRHAN 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 2

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • GOATA MATEI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 4
  • UYGUN EMIRHAN 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 0

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • GOATA MATEI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU

Poolwinner Tree - Round 1

  • GRIGORASHENKO MYKYTA 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR 5
  • GOATA MATEI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 2

Poolwinner Tree - Round 2

  • GRIGORASHENKO MYKYTA 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR
Repechage Pool 1,2
Paliev Ruslan 
BELGOROD KARATE RUSSIAN FEDERATION,RUS
Country Score
RUS 1
Paliev Ruslan 
BELGOROD KARATE RUSSIAN FEDERATION,RUS
Country Score
RUS 0
BERTON ALEX 
GERMINAL KARATE CASTELFRANCO,ITA
Country Score
ITA 0
Angelovski Andrej 
Olimpik Sport 2007,MKD
Country Score
MKD 5
Angelovski Andrej 
Olimpik Sport 2007,MKD
Country Score
MKD 6
Angelovski Andrej 
Olimpik Sport 2007,MKD
Country Score
MKD 1
MANI ARIANIT 
Kosovo Karate Federation,KOS
Country Score
KOS 1
Angelovski Andrej 
Olimpik Sport 2007,MKD
Country Score
MKD
Pētersons Kristiāns Anrī 
R. Sadikov Sport school,LAT
Country Score
LAT 0
Repechage Pool 1,2
STEFANOV ALEKSANDAR 
BULGARIA,BUL
Country Score
BUL 0
Bobrov Egor 
LEGION,RUS
Country Score
RUS 0
Bobrov Egor 
LEGION,RUS
Country Score
RUS 5
AHNSEHL CORRE 
GERMANY,GER
Country Score
GER 1
AHNSEHL CORRE 
GERMANY,GER
Country Score
GER 3
UYGUN EMIRHAN 
TURKEY,TUR
Country Score
TUR
UYGUN EMIRHAN 
TURKEY,TUR
Country Score
TUR 1
        
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2021 (2021-11-27 09:56:04 CET +01:00)