Karate1 Youth League - Umag 2018 - U14 Kumite Male -45 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:21 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 Teixeira Rodrigues Tiago Alexandre (Karate Club Shotokan Andorra,AND)   0      
  Pētersons Kristiāns Anrī (R. Sadikov Sport school,LAT)   0     
2 Pētersons Kristiāns Anrī (R. Sadikov Sport school,LAT)   4      
   Anderson Scott (Chris Ewing Karate,SCO)   0    
3       
  Anderson Scott (Chris Ewing Karate,SCO)   7     
4       
    Čiaky Martin (ŠK CMK Banská Bystrica,SVK)   0   
5 JONES TRISTON (SOUTH AFRICA,RSA)   0      
  STEFANOV ALEKSANDAR (BULGARIA,BUL)   0     
6 STEFANOV ALEKSANDAR (BULGARIA,BUL)   4      
   Čiaky Martin (ŠK CMK Banská Bystrica,SVK)   3    
7       
  Čiaky Martin (ŠK CMK Banská Bystrica,SVK)   0     
8       
     Frisque Hugo (Champions Club,BEL)   0  
9 Vasilj Miljenko (Karate klub Medjugorje Medjugorje,BIH)   0      
  Frisque Hugo (Champions Club,BEL)   4     
10 Frisque Hugo (Champions Club,BEL)   8      
   Frisque Hugo (Champions Club,BEL)   2    
11       
  Masterov Boris (ESTONIA National Team,EST)   0     
12       
    Frisque Hugo (Champions Club,BEL)   0   
13 SONJE DOMINIK (CROATIA,CRO)   2      
  SONJE DOMINIK (CROATIA,CRO)   0     
14 Paukkola Nooa (Lahden Karate,FIN)   0      
   Tatarinov Artem (Moscow karate federation,RUS)   0    
15       
  Tatarinov Artem (Moscow karate federation,RUS)   3     
16       
      Frisque Hugo (Champions Club,BEL)  
17 CRNOGAJ TEO (CROATIA,CRO)   1      
  CRNOGAJ TEO (CROATIA,CRO)   0     
18 COSTACHE DAVID (CS OTOPENI,ROU)   2      
   Matthie Falco (Bushido Waltershausen3,GER)   3    
19       
  Matthie Falco (Bushido Waltershausen3,GER)   7     
20       
    Matthie Falco (Bushido Waltershausen3,GER)   0   
21 Stankūnas Titas (Sport club Baltasis tigras,LTU)   0      
  De Bosis Marco Franco (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   0     
22 De Bosis Marco Franco (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   1      
   Ujkashi Art (Albulena CG,MNE)   0    
23       
  Ujkashi Art (Albulena CG,MNE)   4     
24       
     SHVEDA VLADYSLAV (Tigrenok,UKR)   2  
25 Moens Clément (Karate Club Strassen,LUX)   5      
  Moens Clément (Karate Club Strassen,LUX)   4     
26 Lüthi Gian Andrin (KARATE DO BRUGG,SUI)   4      
   Moens Clément (Karate Club Strassen,LUX)   0    
27       
  Imširović Dino (KK TEMPO GRADACAC,BIH)   0     
28       
    SHVEDA VLADYSLAV (Tigrenok,UKR)   1   
29       
  SHVEDA VLADYSLAV (Tigrenok,UKR)   6     
30       
   SHVEDA VLADYSLAV (Tigrenok,UKR)   4    
31       
  ISAKOVIC KENAN (SLOVENIA,SLO)   2     
32       
Main Tree Pool 2
      
1 Mariotti Eros (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   1      
  Mariotti Eros (A.s.d. Olimpia Karate Bergamo,ITA)   0     
2 MUGARI ALI (SAUDI ARABIA,KSA)   0      
   Bobrov Egor (LEGION,RUS)   2    
3       
  Bobrov Egor (LEGION,RUS)   0     
4       
    Bobrov Egor (LEGION,RUS)   0   
5 Ruža Kryštof (Budo Plzeň,CZE)   0      
  Chernenko Konstantin (ROYAL TEAM,UKR)   0     
6 Chernenko Konstantin (ROYAL TEAM,UKR)   0      
   Chernenko Konstantin (ROYAL TEAM,UKR)   1    
7       
  UYGUN EMIRHAN (TURKEY,TUR)   0     
8       
     MANJOORE PRASHADA JAGRUTH (INDIA,IND)   0  
9 FRANK KRISTIJAN (CROATIA,CRO)   8      
  FRANK KRISTIJAN (CROATIA,CRO)   6     
10 RONAI KRISTOF (HUNGARY,HUN)   0      
   FRANK KRISTIJAN (CROATIA,CRO)   1    
11       
  AMIDŽIĆ ANES (BIH-USK,BIH)   1     
12       
    MANJOORE PRASHADA JAGRUTH (INDIA,IND)   1   
13       
  NAPPA SALVATORE (ASD PIELLE,ITA)   0     
14       
   MANJOORE PRASHADA JAGRUTH (INDIA,IND)   3    
15       
  MANJOORE PRASHADA JAGRUTH (INDIA,IND)   6     
16       
      Akhmedov Rustam (СОСФК,RUS)  
17 Husic Benjamin (ORKKA LUKAVAC,BIH)   3      
  Husic Benjamin (ORKKA LUKAVAC,BIH)   5     
18 GOATA MATEI (CS COBRA,ROU)   0      
   Husic Benjamin (ORKKA LUKAVAC,BIH)   0    
19       
  Freiwald Marius (SEI-WA-KAI Team Meißen,GER)   4     
20       
    Husic Benjamin (ORKKA LUKAVAC,BIH)   1   
21 MILINOVICH DAVID (CROATIA,CRO)   0      
  MILINOVICH DAVID (CROATIA,CRO)   2     
22 Schedel Keni (EKTS LAUSANNE SWISS,SUI)   0      
   MILINOVICH DAVID (CROATIA,CRO)   0    
23       
  Milutinovic Marko (KARATE KLUB OMLADINAC,MNE)   0     
24       
     Akhmedov Rustam (СОСФК,RUS)   3  
25 Laukys Matas (LTU Sports club Rytu Kovotojas,LTU)   0      
  CINCOTTA LORENZO (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   2     
26 CINCOTTA LORENZO (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   5      
   CINCOTTA LORENZO (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   1    
27       
  Couturier Victor (Karate Club Strassen,LUX)   0     
28       
    Akhmedov Rustam (СОСФК,RUS)   8   
29       
  Saario Leevi (Lahden Karate,FIN)   3     
30       
   Akhmedov Rustam (СОСФК,RUS)   4    
31       
  Akhmedov Rustam (СОСФК,RUS)   4     
32       
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
     Frisque Hugo (Champions Club,BEL)   0  
     
      
10      
      
11      
      
12      
      
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      Frisque Hugo (Champions Club,BEL)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
      
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     Akhmedov Rustam (СОСФК,RUS)   0  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
      
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2
        
        
        
    Vasilj Miljenko (Karate klub Medjugorje Medjugorje,BIH)   0     
     Masterov Boris (ESTONIA National Team,EST)   0    
    Masterov Boris (ESTONIA National Team,EST)   7   Tatarinov Artem (Moscow karate federation,RUS)   0   
     Tatarinov Artem (Moscow karate federation,RUS)   5   Tatarinov Artem (Moscow karate federation,RUS)   0  
      Čiaky Martin (ŠK CMK Banská Bystrica,SVK)   1   SHVEDA VLADYSLAV (Tigrenok,UKR)  
       SHVEDA VLADYSLAV (Tigrenok,UKR)   6  
Repechage Pool 1,2
        
        
        
        
     Saario Leevi (Lahden Karate,FIN)   4    
      Saario Leevi (Lahden Karate,FIN)   0   
     CINCOTTA LORENZO (ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA)   0   Husic Benjamin (ORKKA LUKAVAC,BIH)   1  
      Husic Benjamin (ORKKA LUKAVAC,BIH)   4   MANJOORE PRASHADA JAGRUTH (INDIA,IND)  
       MANJOORE PRASHADA JAGRUTH (INDIA,IND)   1  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:21 CEST +02:00)