Youth Olympic Games 2018 Qualification Tournament - Junior Kumite Male -61 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-07-19 02:10:11 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
     
  SHYLONOSOV MYKYTA (UKRAINE,UKR)   0     
     
   TURSUNMAKHAMMATOV SHOKHRUKHBEK (UZBEKISTAN,UZB)   5    
     
  TURSUNMAKHAMMATOV SHOKHRUKHBEK (UZBEKISTAN,UZB)   3     
     
    TURSUNMAKHAMMATOV SHOKHRUKHBEK (UZBEKISTAN,UZB)   2   
     
  MEDJAOUR MOHAMMED KAMEL (ALGERIA,ALG)   1     
     
   HASANOV KHAGAN (AZERBAIJAN,AZE)   0    
     
  HASANOV KHAGAN (AZERBAIJAN,AZE)   3     
     
     TURSUNMAKHAMMATOV SHOKHRUKHBEK (UZBEKISTAN,UZB)   0  
     
  FEMBER JAKOV (CROATIA,CRO)   0     
10      
   FEMBER JAKOV (CROATIA,CRO)   0    
11      
  VASOVIC PETAR (SERBIA,SRB)   1     
12      
    THOMPSON JED HENRY (GREAT BRITAIN,GBR)   0   
13      
  HASAN ION (Moldova,MDA)   1     
14      
   THOMPSON JED HENRY (GREAT BRITAIN,GBR)   0    
15      
  THOMPSON JED HENRY (GREAT BRITAIN,GBR)   2     
16      
      FARAJIKOUHIKHEILI ALIREZA (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)  
17      
  FARAJIKOUHIKHEILI ALIREZA (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   0     
18      
   FARAJIKOUHIKHEILI ALIREZA (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   2    
19      
  ORLOVS NIKITA (LATVIA,LAT)   0     
20      
    FARAJIKOUHIKHEILI ALIREZA (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   0   
21      
  SQUIRE DECLAN (AUSTRALIA,AUS)   0     
22      
   KANG JAEHYUK (REPUBLIC OF KOREA,KOR)   1    
23      
  KANG JAEHYUK (REPUBLIC OF KOREA,KOR)   0     
24      
     FARAJIKOUHIKHEILI ALIREZA (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   1  
25      
  CRILLY DAVID (IRELAND,IRL)   3     
26      
   CRILLY DAVID (IRELAND,IRL)   0    
27      
  VARGAS CRISTHIAN (PERU,PER)   1     
28      
    SOONTHORNPHAN THANANANT (THAILAND,THA)   0   
29      
       
30      
   SOONTHORNPHAN THANANANT (THAILAND,THA)   0    
31      
       
32      
Main Tree Pool 2
      
     
  NEGRETE PEREZ JADER LUIS (COLOMBIA,COL)   1     
     
   XAVIER JOSE (PORTUGAL,POR)   1    
     
  XAVIER JOSE (PORTUGAL,POR)   5     
     
    KULAZHAN OLZHAS (KAZAKHSTAN,KAZ)   8   
     
  KULAZHAN OLZHAS (KAZAKHSTAN,KAZ)   3     
     
   KULAZHAN OLZHAS (KAZAKHSTAN,KAZ)   3    
     
  MORRA CHRISTIAN (ITALY,ITA)   2     
     
     KULAZHAN OLZHAS (KAZAKHSTAN,KAZ)   2  
     
  TERIMBERE ELVIS (BURUNDI,BDI)   1     
10      
   HARI SANKAR SUREEYA SANKAR (MALAYSIA,MAS)   2    
11      
  HARI SANKAR SUREEYA SANKAR (MALAYSIA,MAS)   11     
12      
    HARI SANKAR SUREEYA SANKAR (MALAYSIA,MAS)   8   
13      
  KYNDE BOENDERGAARD JESPER (DENMARK,DEN)   0     
14      
   BOTOS BOTOND (HUNGARY,HUN)   1    
15      
  BOTOS BOTOND (HUNGARY,HUN)   2     
16      
      KULAZHAN OLZHAS (KAZAKHSTAN,KAZ)  
17      
  TKVATSIRIA ALEKSANDRE (GEORGIA,GEO)   2     
18      
   TKVATSIRIA ALEKSANDRE (GEORGIA,GEO)   1    
19      
  KHAROUBI YASSINE (TUNISIA,TUN)   0     
20      
    TELLO RODRIGO (ARGENTINA,ARG)   0   
21      
  MILICKOVIC BALSA (MONTENEGRO,MNE)   2     
22      
   TELLO RODRIGO (ARGENTINA,ARG)   1    
23      
  TELLO RODRIGO (ARGENTINA,ARG)   3     
24      
     HEINZ ALBERT (GERMANY,GER)   0  
25      
  YILMAZ EKREM ALTUNER (TURKEY,TUR)   0     
26      
   HEINZ ALBERT (GERMANY,GER)   3    
27      
  HEINZ ALBERT (GERMANY,GER)   1     
28      
    HEINZ ALBERT (GERMANY,GER)   1   
29      
       
30      
   SHI LEILEI (CHINA,CHN)   0    
31      
       
32      
Main Tree Pool 3
      
     
  EL-MASHTAWY AHMED (AUSTRIA,AUT)   0     
     
   TAMBOUR WILLIAM (SWEDEN,SWE)   2    
     
  TAMBOUR WILLIAM (SWEDEN,SWE)   2     
     
    SILVA CARLOS EDUARDO (BRAZIL,BRA)   1   
     
  SILVA CARLOS EDUARDO (BRAZIL,BRA)   0     
     
   SILVA CARLOS EDUARDO (BRAZIL,BRA)   5    
     
  DIAWARA MODY (MALI,MLI)   0     
     
     SILVA CARLOS EDUARDO (BRAZIL,BRA)   
     
  SUSANU ALEXANDRU (ROMANIA,ROU)   0     
10      
   TESHAEV MUHAMMAD (TAJIKISTAN,TJK)   0    
11      
  TESHAEV MUHAMMAD (TAJIKISTAN,TJK)   0     
12      
    TESHAEV MUHAMMAD (TAJIKISTAN,TJK)   0   
13      
  VAN DER DUSSEN KAINE (NEDERLANDS,NED)   2     
14      
   VAN DER DUSSEN KAINE (NEDERLANDS,NED)   0    
15      
  VANACORE ALESSIO (SWITZERLAND,SUI)   0     
16      
      DE LA ROCA PEDROPABLO (GUATEMALA,GUA)  
17      
  PLUNKETT MICHAEL (CANADA,CAN)   0     
18      
   FLORES LOYOLA MAXIMILIANO (CHILE,CHI)   2    
19      
  FLORES LOYOLA MAXIMILIANO (CHILE,CHI)   1     
20      
    FLORES LOYOLA MAXIMILIANO (CHILE,CHI)   3   
21      
  STETINA JAKUB (SLOVAKIA,SVK)   0     
22      
   BAJRAMI ARGJEND (Kosovo Karate Federation,KOS)   0    
23      
  BAJRAMI ARGJEND (Kosovo Karate Federation,KOS)   3     
24      
     DE LA ROCA PEDROPABLO (GUATEMALA,GUA)   
25      
  EL BEQQAL BRAHIM (FRANCE,FRA)   0     
26      
   DE LA ROCA PEDROPABLO (GUATEMALA,GUA)   10    
27      
  DE LA ROCA PEDROPABLO (GUATEMALA,GUA)   4     
28      
    DE LA ROCA PEDROPABLO (GUATEMALA,GUA)   4   
29      
       
30      
   HUDALES TOMAZ (SLOVENIA,SLO)   1    
31      
       
32      
Main Tree Pool 4
      
     
  PAN CHE-EN (CHINESE TAIPEI,TPE)   0     
     
   EDARI OUSSAMA (MOROCCO,MAR)   5    
     
  EDARI OUSSAMA (MOROCCO,MAR)   9     
     
    POIMTSEV MIKHAIL (RUSSIAN FEDERATION,RUS)    
     
  CHUNG YEUNG CHUEN (HONG KONG CHINA,HKG)   0     
     
   POIMTSEV MIKHAIL (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   6    
     
  POIMTSEV MIKHAIL (RUSSIAN FEDERATION,RUS)   5     
     
       
     
  MAHMUTOVIC DZAN (BOSNIA AND HERZEGOVINA,BIH)   1     
10      
   MAHMUTOVIC DZAN (BOSNIA AND HERZEGOVINA,BIH)   0    
11      
  ZLATEV MARTIN (BULGARIA,BUL)   1     
12      
    MORENO JIMENEZ ALBERTO (SPAIN,ESP)    
13      
  MORENO JIMENEZ ALBERTO (SPAIN,ESP)   3     
14      
   MORENO JIMENEZ ALBERTO (SPAIN,ESP)   4    
15      
  RASHETNIK MIKITA (BELARUS,BLR)   2     
16      
      MORENO JIMENEZ ALBERTO (SPAIN,ESP)  
17      
  VALDOVINOS PEREZ VICTOR JESUS (MEXICO,MEX)   1     
18      
   VALDOVINOS PEREZ VICTOR JESUS (MEXICO,MEX)   2    
19      
  NIEMACK JOEL JADEN (SOUTH AFRICA,RSA)   0     
20      
    HENNESSEY CHASE (NEW ZEALAND,NZL)   2   
21      
  KARAMITSIOS ATHANASIOS (GREECE,GRE)   0     
22      
   HENNESSEY CHASE (NEW ZEALAND,NZL)   2    
23      
  HENNESSEY CHASE (NEW ZEALAND,NZL)   4     
24      
     OUALAD HAS AMAR YOUNESS (BELGIUM,BEL)   1  
25      
  MOHAMED ALSAYED (EGYPT,EGY)   0     
26      
   MUHAMMAD ARSYAL (INDONESIA,INA)   4    
27      
  MUHAMMAD ARSYAL (INDONESIA,INA)   1     
28      
    OUALAD HAS AMAR YOUNESS (BELGIUM,BEL)   6   
29      
       
30      
   OUALAD HAS AMAR YOUNESS (BELGIUM,BEL)   2    
31      
       
32      
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
    FARAJIKOUHIKHEILI ALIREZA (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   0   
     
      
     
      
     
      
     
     FARAJIKOUHIKHEILI ALIREZA (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)   1  
     
      
10      
      
11      
      
12      
    KULAZHAN OLZHAS (KAZAKHSTAN,KAZ)   0   
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      FARAJIKOUHIKHEILI ALIREZA (ISLAMIC REPUBLIC OF IRAN,IRI)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
    DE LA ROCA PEDROPABLO (GUATEMALA,GUA)   2   
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     DE LA ROCA PEDROPABLO (GUATEMALA,GUA)   0  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
    MORENO JIMENEZ ALBERTO (SPAIN,ESP)   0   
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-07-19 02:10:11 CEST +02:00)