Karate1 Youth League - Caorle-Venice 2018 - U14 Kumite Male -55 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-27 07:57:56 CEST +02:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • Akde Evangelos 
    EGN International karate do,USA
    Country Score
    USA 8
  • Poljak Lars 
    Elson Sport & Karate,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Katauskas Matas 
    Lithuania karate team,LTU
    Country Score
    LTU 5
  • Borunov Ivan 
    LEGION,RUS
    Country Score
    RUS 7
  • Country Score
  • Country Score
  • Shotte Cabello Zsamoran 
    CDK Ciudad Jardín,ESP
    Country Score
    ESP 8
  • Mejlhede Houlberg Lucas 
    Sportskarate Denmark,DEN
    Country Score
    DEN 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Politini Jacopo 
    Asd kushanku dojo,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Kravchenko Matvei 
    Orel-Karat Rus,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Country Score
  • Country Score
  • SZEKELY TAS 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • Obernihins Aleksandrs 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 2
  • Country Score
  • Country Score
  • MAZZIOL CHRIS 
    A.S.D. SHOTOKAN KARATE RYU VENEZIA,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Knežević Luka 
    KARATE KLUB 16-a BANJA LUKA,BIH
    Country Score
    BIH 11
  • Country Score
  • Country Score
  • TAUSTE ANGEL 
    ANDORRA,AND
    Country Score
    AND 1
  • CASSON MATTIA 
    A.S.D. FIGHTERS KARATE TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 8
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • Akde Evangelos 
    EGN International karate do,USA
    Country Score
    USA 5
  • MILANI GABRIELE 
    A.S.D. TEAM KARATE LADISPOLI,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Borunov Ivan 
    LEGION,RUS
    Country Score
    RUS 6
  • Corsi Giacomo 
    Team Karate Puleo Firenze,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Shotte Cabello Zsamoran 
    CDK Ciudad Jardín,ESP
    Country Score
    ESP 9
  • Scoti Tommaso 
    A.S.D. KARATE KWAI PESCIA,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Kravchenko Matvei 
    Orel-Karat Rus,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • BELHAMECHE Yanis Samy 
    Union Sportive de Creteil Karate,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Obernihins Aleksandrs 
    R. Sadikov Sport school,LAT
    Country Score
    LAT 4
  • GUARINO NICOLA 
    ASD PIELLE,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Knežević Luka 
    KARATE KLUB 16-a BANJA LUKA,BIH
    Country Score
    BIH 2
  • Kutcenko Aleksandr 
    LEGION,RUS
    Country Score
    RUS 6
  • CASSON MATTIA 
    A.S.D. FIGHTERS KARATE TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • RUDENKO HORDII 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR 6
  • GUANDALINI MATTEO 
    Asd Karate Team 1999,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Tafliński Marek 
    Sportowy Klub Karate SENSHI,POL
    Country Score
    POL 1

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • Akde Evangelos 
    EGN International karate do,USA
    Country Score
    USA 3
  • Borunov Ivan 
    LEGION,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Shotte Cabello Zsamoran 
    CDK Ciudad Jardín,ESP
    Country Score
    ESP 4
  • Kravchenko Matvei 
    Orel-Karat Rus,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • GUARINO NICOLA 
    ASD PIELLE,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Kutcenko Aleksandr 
    LEGION,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • RUDENKO HORDII 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • GUANDALINI MATTEO 
    Asd Karate Team 1999,ITA
    Country Score
    ITA 2

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • Akde Evangelos 
    EGN International karate do,USA
    Country Score
    USA 0
  • Shotte Cabello Zsamoran 
    CDK Ciudad Jardín,ESP
    Country Score
    ESP 3
  • GUARINO NICOLA 
    ASD PIELLE,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • GUANDALINI MATTEO 
    Asd Karate Team 1999,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • Shotte Cabello Zsamoran 
    CDK Ciudad Jardín,ESP
    Country Score
    ESP 1
  • GUARINO NICOLA 
    ASD PIELLE,ITA
    Country Score
    ITA 6

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • GUARINO NICOLA 
    ASD PIELLE,ITA
    Country Score
    ITA

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • Podolyak Egor 
    Спортивный клуб Держава,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • DORILLO FRANCESCO 
    ASD YAMAGUCHI,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Country Score
  • Country Score
  • PAOLETTI MATTIA 
    DOJO KARATE LUCCA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • CHATTARD FLORIAN 
    USJC KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 4
  • Country Score
  • Country Score
  • El Mourabit Rayan 
    Karateschool Fightin Nabil,NED
    Country Score
    NED 2
  • Angelovski Andrej 
    Olimpik Sport 2007,MKD
    Country Score
    MKD 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • HAAG OZZY 
    SPORTKARATE SWEDEN,SWE
    Country Score
    SWE 1
  • FARKAS LOVRO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 4
  • Country Score
  • Country Score
  • Del Seppia Pietro 
    A.s.d. Millennium Karate,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Danilovic Andrija 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 1
  • Country Score
  • Country Score
  • CISSOKHO ISMAILA 
    INSTITUT DE GOJURYU KENKYUKAI DE FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 4
  • DE GREGORI MATTIA 
    A.S.D. KARATE VENEZIA,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • DORILLO FRANCESCO 
    ASD YAMAGUCHI,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Matuski Georgi 
    Karate Club SHURIKEN,BUL
    Country Score
    BUL 2
  • CHATTARD FLORIAN 
    USJC KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 7
  • GOICEA PAVEL OCTAVIAN 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • El Mourabit Rayan 
    Karateschool Fightin Nabil,NED
    Country Score
    NED 4
  • TORRE CRISTIAN 
    Sports connection club,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Martinati Jacopo 
    A.S.D. DOJO KARATE WADORYU SPINEA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Makovskii Kirill 
    LEGION,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • FARKAS LOVRO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 8
  • LANZA DAVIDE 
    A.S.D. FIGHTERS KARATE TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Danilovic Andrija 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 6
  • Magdeev Mansur 
    Samara Region,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • CISSOKHO ISMAILA 
    INSTITUT DE GOJURYU KENKYUKAI DE FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • Klymchuk Dmytro 
    Sport Club AREY,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • REBELO PAULO 
    ANDORRA,AND
    Country Score
    AND 2
  • POPESCU STEFAN 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 3

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • DORILLO FRANCESCO 
    ASD YAMAGUCHI,ITA
    Country Score
    ITA 7
  • CHATTARD FLORIAN 
    USJC KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • El Mourabit Rayan 
    Karateschool Fightin Nabil,NED
    Country Score
    NED 8
  • Makovskii Kirill 
    LEGION,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • FARKAS LOVRO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • Danilovic Andrija 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 3
  • CISSOKHO ISMAILA 
    INSTITUT DE GOJURYU KENKYUKAI DE FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • POPESCU STEFAN 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 2

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • DORILLO FRANCESCO 
    ASD YAMAGUCHI,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • El Mourabit Rayan 
    Karateschool Fightin Nabil,NED
    Country Score
    NED 0
  • Danilovic Andrija 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 8
  • POPESCU STEFAN 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • DORILLO FRANCESCO 
    ASD YAMAGUCHI,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Danilovic Andrija 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 5

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • Danilovic Andrija 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE

Poolwinner Tree - Round 1

  • GUARINO NICOLA 
    ASD PIELLE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Danilovic Andrija 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 2

Poolwinner Tree - Round 2

  • Danilovic Andrija 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE
Repechage Pool 1
Obernihins Aleksandrs 
R. Sadikov Sport school,LAT
Country Score
LAT 3
Kutcenko Aleksandr 
LEGION,RUS
Country Score
RUS 4
Kutcenko Aleksandr 
LEGION,RUS
Country Score
RUS 4
Kutcenko Aleksandr 
LEGION,RUS
Country Score
RUS 4
GUANDALINI MATTEO 
Asd Karate Team 1999,ITA
Country Score
ITA 4
Shotte Cabello Zsamoran 
CDK Ciudad Jardín,ESP
Country Score
ESP
Shotte Cabello Zsamoran 
CDK Ciudad Jardín,ESP
Country Score
ESP 8
Repechage Pool 2
Del Seppia Pietro 
A.s.d. Millennium Karate,ITA
Country Score
ITA 1
Magdeev Mansur 
Samara Region,RUS
Country Score
RUS 0
Magdeev Mansur 
Samara Region,RUS
Country Score
RUS 4
FARKAS LOVRO 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 7
FARKAS LOVRO 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 1
FARKAS LOVRO 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 0
POPESCU STEFAN 
ROMANIA,ROU
Country Score
ROU 1
DORILLO FRANCESCO 
ASD YAMAGUCHI,ITA
Country Score
ITA
DORILLO FRANCESCO 
ASD YAMAGUCHI,ITA
Country Score
ITA 0
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-27 07:57:56 CEST +02:00)