Karate1 Youth League - Umag 2018 - U14 Kumite Male +55 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:24 CEST +02:00)
Main Tree Pool 1
      
1 Girardi Michele (ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD,ITA)   6      
  Girardi Michele (ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD,ITA)   3     
2 Snopek Bohumil (Fight Club CZ,CZE)   0      
   Girardi Michele (ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD,ITA)   2    
3       
  ZIVKOVIC OGNJEN (SERBIA,SRB)   0     
4       
    Girardi Michele (ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD,ITA)   5   
5 PENTZ PIETER (SOUTH AFRICA,RSA)   7      
  PENTZ PIETER (SOUTH AFRICA,RSA)   7     
6 Wihelmsen Alfons (Goteborg Karate Akademi,SWE)   1      
   PENTZ PIETER (SOUTH AFRICA,RSA)   0    
7       
  Kemp Connor (Chadwell Heath Karate Acadmy,ENG)   0     
8       
     Koprena Jovan (KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH)   0  
9 SALOKHE ATHARV BHANUDAS (INDIA,IND)   0      
  SALOKHE ATHARV BHANUDAS (INDIA,IND)   0     
10 Fracassetti Zach (Gunesh Sport Club,AZE)   1      
   VUKOJA ANTE (CROATIA,CRO)   6    
11       
  VUKOJA ANTE (CROATIA,CRO)   5     
12       
    Koprena Jovan (KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH)   6   
13       
  Koprena Jovan (KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH)   4     
14       
   Koprena Jovan (KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH)   7    
15       
  Giardino Nicolò (STARS FIGHTING TORINO KARATE,ITA)   3     
16       
      Dias Ricardo (KARATE CLUBE ALTO TÂMEGA,POR)  
17 COCO LEONARDO (ACCADEMIA WADO RYU KARATE JU JITSU SICILIA,ITA)   3      
  COCO LEONARDO (ACCADEMIA WADO RYU KARATE JU JITSU SICILIA,ITA)   0     
18 Partlett Henry (Oxford Sport & Traditional Martial Arts,ENG)   1      
   COCO LEONARDO (ACCADEMIA WADO RYU KARATE JU JITSU SICILIA,ITA)   0    
19       
  BOER LUKE (SOUTH AFRICA,RSA)   0     
20       
    Dias Ricardo (KARATE CLUBE ALTO TÂMEGA,POR)   2   
21 Zurauliou Ivan (BELARUS,BLR)   0      
  Dias Ricardo (KARATE CLUBE ALTO TÂMEGA,POR)   3     
22 Dias Ricardo (KARATE CLUBE ALTO TÂMEGA,POR)   4      
   Dias Ricardo (KARATE CLUBE ALTO TÂMEGA,POR)   3    
23       
  SHEVEL ARSENII (Champion karate club,UKR)   1     
24       
     Dias Ricardo (KARATE CLUBE ALTO TÂMEGA,POR)   1  
25 Kirjavainen Aapo (Lohjan Kamppailukeskus,FIN)   4      
  Kirjavainen Aapo (Lohjan Kamppailukeskus,FIN)   2     
26 KRZISNIK GAL (SLOVENIA,SLO)   0      
   Kirjavainen Aapo (Lohjan Kamppailukeskus,FIN)   1    
27       
  Friedrichs Tim-Luka (KG Rhein-Neckar,GER)   2     
28       
    MUNEROTTO FRANCESCO (ASD PIELLE,ITA)   0   
29       
  MUNEROTTO FRANCESCO (ASD PIELLE,ITA)   0     
30       
   MUNEROTTO FRANCESCO (ASD PIELLE,ITA)   10    
31       
  Kabashi John (Elson Sport & Karate,SUI)   0     
32       
Main Tree Pool 2
      
1 NAPPA NICOLO (ASD PIELLE,ITA)   0      
  FAJERBACH MAX (CROATIA,CRO)   4     
2 FAJERBACH MAX (CROATIA,CRO)   8      
   FAJERBACH MAX (CROATIA,CRO)   1    
3       
  Kešeľak Dominik (KK Iglow Spišská Nová Ves,SVK)   1     
4       
    FAJERBACH MAX (CROATIA,CRO)   0   
5 Novicki Aleksandar (KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH)   0      
  Phillips Samuel (Central england Wado-ryu karate Academy,ENG)   2     
6 Phillips Samuel (Central england Wado-ryu karate Academy,ENG)   5      
   BOZOVIC DANILO (Makpetrol,MKD)   0    
7       
  BOZOVIC DANILO (Makpetrol,MKD)   4     
8       
     FAJERBACH MAX (CROATIA,CRO)   0  
9 Ozols Daniels (R. Sadikov Sport school,LAT)   4      
  Ozols Daniels (R. Sadikov Sport school,LAT)   2     
10 LANFRANCA Matteo (San Marino Shotokan Club,SMR)   0      
   Ozols Daniels (R. Sadikov Sport school,LAT)   1    
11       
  PRATT MATTHEW (SCOTLAND,SCO)   0     
12       
    BOZZI ANDREA (ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA)   0   
13       
  BOZZI ANDREA (ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA)   9     
14       
   BOZZI ANDREA (ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA)   2    
15       
  COETZEE ZANE (SOUTH AFRICA,RSA)   0     
16       
      BELFI DINO (SOUTH AFRICA,RSA)  
17 Docherty Aidan (Yanagi Kai,ENG)   0      
  BELFI DINO (SOUTH AFRICA,RSA)   5     
18 BELFI DINO (SOUTH AFRICA,RSA)   3      
   BELFI DINO (SOUTH AFRICA,RSA)   2    
19       
  DRAGANOVIĆ HAMZA (BIH-USK,BIH)   0     
20       
    BELFI DINO (SOUTH AFRICA,RSA)   2   
21       
  KOVACIC TIBOR (CROATIA,CRO)   3     
22       
   KOVACIC TIBOR (CROATIA,CRO)   1    
23       
  Shastakou Arseni (BELARUS,BLR)   2     
24       
     BELFI DINO (SOUTH AFRICA,RSA)   3  
25 CRISTOFARO GIUSTINO (ASD PIELLE,ITA)   0      
  Hyvönen Aleksi (Kuopion Karateseura Ry,FIN)   0     
26 Hyvönen Aleksi (Kuopion Karateseura Ry,FIN)   4      
   Lebedev Mykola (KARATE CLUB IPPON,UKR)   3    
27       
  Lebedev Mykola (KARATE CLUB IPPON,UKR)   6     
28       
    Lebedev Mykola (KARATE CLUB IPPON,UKR)   0   
29       
  GOKALP KUTAY (TURKEY,TUR)   0     
30       
   GOKALP KUTAY (TURKEY,TUR)   0    
31       
  KRAJNC MIHA (SLOVENIA,SLO)   0     
32       
Poolwinner Tree
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
      
     
     Dias Ricardo (KARATE CLUBE ALTO TÂMEGA,POR)   3  
     
      
10      
      
11      
      
12      
      
13      
      
14      
      
15      
      
16      
      BELFI DINO (SOUTH AFRICA,RSA)  
17      
      
18      
      
19      
      
20      
      
21      
      
22      
      
23      
      
24      
     BELFI DINO (SOUTH AFRICA,RSA)   3  
25      
      
26      
      
27      
      
28      
      
29      
      
30      
      
31      
      
32      
Repechage Pool 1,2
        
        
        
    Zurauliou Ivan (BELARUS,BLR)   0     
     SHEVEL ARSENII (Champion karate club,UKR)   0    
    SHEVEL ARSENII (Champion karate club,UKR)   2   SHEVEL ARSENII (Champion karate club,UKR)   4   
     COCO LEONARDO (ACCADEMIA WADO RYU KARATE JU JITSU SICILIA,ITA)   0   SHEVEL ARSENII (Champion karate club,UKR)   3  
      MUNEROTTO FRANCESCO (ASD PIELLE,ITA)   0   Koprena Jovan (KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH)  
       Koprena Jovan (KARATE KLUB ENERGIJA BANJA LUKA,BIH)   5  
Repechage Pool 1,2
        
        
        
    Docherty Aidan (Yanagi Kai,ENG)   1     
     Docherty Aidan (Yanagi Kai,ENG)   1    
    DRAGANOVIĆ HAMZA (BIH-USK,BIH)   0   KOVACIC TIBOR (CROATIA,CRO)   3   
     KOVACIC TIBOR (CROATIA,CRO)   0   KOVACIC TIBOR (CROATIA,CRO)   2  
      Lebedev Mykola (KARATE CLUB IPPON,UKR)   0   FAJERBACH MAX (CROATIA,CRO)  
       FAJERBACH MAX (CROATIA,CRO)   3  
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2018 (2018-08-18 11:56:24 CEST +02:00)