Karate1 Youth League - Caorle-Venice 2018 - U14 Kumite Male +55 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-17 01:12:52 CEST +02:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • Zelenović Blagojević Nikola 
    Energija,BIH
    Country Score
    BIH 2
  • SALVATI ADRIANO 
    Obiettivo Karate Roma,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Gonçalves Guilherme 
    SCBraga,POR
    Country Score
    POR 3
  • MIGNANTI MASSIMO 
    A.S.D. TEAM KARATE LADISPOLI,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Biagioni Alessandro 
    Fourways Martial Arts Academy,RSA
    Country Score
    RSA 5
  • gulino cristian 
    team lentini,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Country Score
  • Country Score
  • MUNTEANU MIHAI ALEXANDRU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • CRISTOFARO GIUSTINO 
    ASD PIELLE,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Country Score
  • Country Score
  • BOUDRIGA Jaoued 
    Sauvegarde Besançon,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Krisztofer Kóczé 
    Budapesti Honvéd SE,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Rastiello Pasquale 
    Accademia kt S Maria a Vico,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • MAGNELLI EMANUELE 
    San Marino Shotokan Club,SMR
    Country Score
    SMR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Axyutin Artur 
    KARATE CLUB IPPON,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • Di Blasio Alessio 
    A.S.D. CASTELNUOVO KARATE G.,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Walker James 
    HALIFAX SPORT KARATE,ENG
    Country Score
    ENG 8
  • Toma Gioele 
    A.S.D. Master Fitness,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Ushakov Yuriy 
    Sport Club AREY,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • PAGAN FILIPPO 
    A.S.D. SHOTOKAN KARATE RYU VENEZIA,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • Zelenović Blagojević Nikola 
    Energija,BIH
    Country Score
    BIH 4
  • Gonçalves Guilherme 
    SCBraga,POR
    Country Score
    POR 1
  • Biagioni Alessandro 
    Fourways Martial Arts Academy,RSA
    Country Score
    RSA 1
  • KOZACHUK KYRYLO 
    KARATE TEAM CONCORDIA,UKR
    Country Score
    UKR 4
  • CRISTOFARO GIUSTINO 
    ASD PIELLE,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • MONNET PATRICK 
    ASD C.S.O. Arcobaleno,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Krisztofer Kóczé 
    Budapesti Honvéd SE,HUN
    Country Score
    HUN 9
  • Guerriero Nicola 
    Asi Karate Veneto Asd Centro Karate Noale,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Rastiello Pasquale 
    Accademia kt S Maria a Vico,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • FRIEDRICHS TIM-LUKA 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 3
  • Axyutin Artur 
    KARATE CLUB IPPON,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • ZANFIR CATALIN ALEXANDRU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 3
  • Walker James 
    HALIFAX SPORT KARATE,ENG
    Country Score
    ENG 9
  • PENDOLI EMANUELE 
    ASD Master Rapid SKF CBL,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • PAGAN FILIPPO 
    A.S.D. SHOTOKAN KARATE RYU VENEZIA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Oukhatou Adam 
    CADKD ARLES,FRA
    Country Score
    FRA 8

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • Zelenović Blagojević Nikola 
    Energija,BIH
    Country Score
    BIH 3
  • KOZACHUK KYRYLO 
    KARATE TEAM CONCORDIA,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • CRISTOFARO GIUSTINO 
    ASD PIELLE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Krisztofer Kóczé 
    Budapesti Honvéd SE,HUN
    Country Score
    HUN 6
  • FRIEDRICHS TIM-LUKA 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 2
  • ZANFIR CATALIN ALEXANDRU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • Walker James 
    HALIFAX SPORT KARATE,ENG
    Country Score
    ENG 2
  • Oukhatou Adam 
    CADKD ARLES,FRA
    Country Score
    FRA 1

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • Zelenović Blagojević Nikola 
    Energija,BIH
    Country Score
    BIH 3
  • Krisztofer Kóczé 
    Budapesti Honvéd SE,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • FRIEDRICHS TIM-LUKA 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 3
  • Walker James 
    HALIFAX SPORT KARATE,ENG
    Country Score
    ENG 1

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • Zelenović Blagojević Nikola 
    Energija,BIH
    Country Score
    BIH 2
  • FRIEDRICHS TIM-LUKA 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 0

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • Zelenović Blagojević Nikola 
    Energija,BIH
    Country Score
    BIH

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • Assemat Hugo 
    KARATE DO LONGWY,FRA
    Country Score
    FRA 5
  • FAJERBACH MAX 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 7
  • Country Score
  • Country Score
  • PETRE VICENTIU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • Sacco Gabriele 
    Anzio Fit Sport e Wellness,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • PIRRO GIOVANNI PAOLO 
    ASD KARATE SAN MARCO ARGENTANO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Lebedev Mykola 
    KARATE CLUB IPPON,UKR
    Country Score
    UKR 11
  • Country Score
  • Country Score
  • MINIATI MANUELE 
    San Marino Shotokan Club,SMR
    Country Score
    SMR 0
  • KRZISNIK GAL 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 8
  • Country Score
  • Country Score
  • SULPICE ENZO 
    INSTITUT DE GOJURYU KENKYUKAI DE FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • AILOAIE VALENTIN 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Kabashi John 
    Elson Sport & Karate,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • Koniaev Dmitrii 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Country Score
  • Country Score
  • COSTACHE LUIS ANDREI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 7
  • ruvanzeri mattia 
    team lentini,ITA
    Country Score
    ITA 4
  • Country Score
  • Country Score
  • Breitbeck Luca 
    Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER
    Country Score
    GER 2
  • SHEVEL ARSENII 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR 3
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • FAJERBACH MAX 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 7
  • Rufini Alessio 
    Team Karate Puleo Firenze,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Sacco Gabriele 
    Anzio Fit Sport e Wellness,ITA
    Country Score
    ITA 8
  • Barban Francesco 
    Asi Karate Veneto Asd Centro Karate Noale,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Lebedev Mykola 
    KARATE CLUB IPPON,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Deutsch Pascal 
    SEI-WA-KAI Team Meißen,GER
    Country Score
    GER 5
  • KRZISNIK GAL 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 8
  • COCO LEONARDO 
    ACCADEMIA WADO RYU KARATE JU JITSU SICILIA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • SULPICE ENZO 
    INSTITUT DE GOJURYU KENKYUKAI DE FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 5
  • RIZZUTO LORENZO 
    ASD KARATE SAN MARCO ARGENTANO,ITA
    Country Score
    ITA 10
  • Koniaev Dmitrii 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • Burtsev Ruslan 
    Taikan karate club Ukraine Kharkiv,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • COSTACHE LUIS ANDREI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 3
  • LANFRANCA Matteo 
    San Marino Shotokan Club,SMR
    Country Score
    SMR 0
  • SHEVEL ARSENII 
    Champion karate club,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • Koprena Jovan 
    Energija,BIH
    Country Score
    BIH 6

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • FAJERBACH MAX 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 5
  • Sacco Gabriele 
    Anzio Fit Sport e Wellness,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Deutsch Pascal 
    SEI-WA-KAI Team Meißen,GER
    Country Score
    GER 3
  • KRZISNIK GAL 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 0
  • RIZZUTO LORENZO 
    ASD KARATE SAN MARCO ARGENTANO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Koniaev Dmitrii 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • COSTACHE LUIS ANDREI 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • Koprena Jovan 
    Energija,BIH
    Country Score
    BIH 9

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • FAJERBACH MAX 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 5
  • Deutsch Pascal 
    SEI-WA-KAI Team Meißen,GER
    Country Score
    GER 3
  • Koniaev Dmitrii 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 8
  • Koprena Jovan 
    Energija,BIH
    Country Score
    BIH 0

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • FAJERBACH MAX 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • Koniaev Dmitrii 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 2

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • Koniaev Dmitrii 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS

Poolwinner Tree - Round 1

  • Zelenović Blagojević Nikola 
    Energija,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • Koniaev Dmitrii 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 5

Poolwinner Tree - Round 2

  • Koniaev Dmitrii 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS
Repechage Pool 1,2
SALVATI ADRIANO 
Obiettivo Karate Roma,ITA
Country Score
ITA 0
Gonçalves Guilherme 
SCBraga,POR
Country Score
POR 5
Gonçalves Guilherme 
SCBraga,POR
Country Score
POR 6
Gonçalves Guilherme 
SCBraga,POR
Country Score
POR 2
KOZACHUK KYRYLO 
KARATE TEAM CONCORDIA,UKR
Country Score
UKR 3
Gonçalves Guilherme 
SCBraga,POR
Country Score
POR 0
Krisztofer Kóczé 
Budapesti Honvéd SE,HUN
Country Score
HUN 2
Gonçalves Guilherme 
SCBraga,POR
Country Score
POR
FRIEDRICHS TIM-LUKA 
GERMANY,GER
Country Score
GER 0
Repechage Pool 1,2
Kabashi John 
Elson Sport & Karate,SUI
Country Score
SUI 2
Kabashi John 
Elson Sport & Karate,SUI
Country Score
SUI 8
Burtsev Ruslan 
Taikan karate club Ukraine Kharkiv,UKR
Country Score
UKR 0
Kabashi John 
Elson Sport & Karate,SUI
Country Score
SUI 6
RIZZUTO LORENZO 
ASD KARATE SAN MARCO ARGENTANO,ITA
Country Score
ITA 1
Kabashi John 
Elson Sport & Karate,SUI
Country Score
SUI 1
Koprena Jovan 
Energija,BIH
Country Score
BIH 0
FAJERBACH MAX 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO
FAJERBACH MAX 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 1
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-17 01:12:52 CEST +02:00)