Karate1 Youth League - Umag 2019
U14 Kumite Male +55 kg

  
U14 Kumite Male +55 kg - Main Tree Pool 1

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • USHAKOV YURIY 
    SPORT CLUB AREY,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • ALEXANDRU GULAS 
    CLUB SPORTIV CRISAN,ROU
    Country Score
    ROU 2
  • BOZOVIC DANILO 
    MAKPETROL,MKD
    Country Score
    MKD 0
  • BOZZI ANDREA 
    ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • MAGNELLI EMANUELE 
    SAN MARINO SHOTOKAN CLUB,SMR
    Country Score
    SMR 1
  • KNEŽEVIĆ LUKA 
    ENERGIJA BANJA LUKA,BIH
    Country Score
    BIH 3
  • Country Score
  • Country Score
  • NGUENDE WARREN 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • KRISTENSEN PETTER 
    SENTRUM KAMPSPORT KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 2
  • Country Score
  • Country Score
  • POLJAK LARS 
    ELSON SPORT & KARATE,SUI
    Country Score
    SUI 4
  • TYMOSHENKO PAVLO 
    WADO,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • GONDI NIKOLA 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • SHEVEL ARSENII 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • HALILOVIĆ OMAR 
    BIH- PEB JION,BIH
    Country Score
    BIH 3
  • MAZZIOL CHRIS 
    A.S.D. SHOTOKAN KARATE RYU VENEZIA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • ANSIAUX AUGUSTIN 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • BOROVNIK NIK 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 1
  • Country Score
  • Country Score
  • DRUVA MARTINS 
    VIDZEMES KARATE CLUB,LAT
    Country Score
    LAT 3
  • MOJZEŠ DÁVID 
    KATSUDO SABINOV,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • Country Score
  • Country Score
  • DJOKIC FILIP 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 5
  • MILLER TYLER 
    SOUTH AFRICA,RSA
    Country Score
    RSA 1
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • ALEXANDRU GULAS 
    CLUB SPORTIV CRISAN,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • BOZZI ANDREA 
    ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • KNEŽEVIĆ LUKA 
    ENERGIJA BANJA LUKA,BIH
    Country Score
    BIH 2
  • RADULOVIC KRALJ VID 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 1
  • KRISTENSEN PETTER 
    SENTRUM KAMPSPORT KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • MEKHAKIAN STEPAN 
    SPORT PROFESSIONAL CLUB IRBIS,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • POLJAK LARS 
    ELSON SPORT & KARATE,SUI
    Country Score
    SUI 1
  • RODRIGUEZ MARTIN FRANCISCO 
    CLUB IVAN LEAL,ESP
    Country Score
    ESP 2
  • SHEVEL ARSENII 
    CHAMPION KARATE CLUB,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • HALILOVIĆ OMAR 
    BIH- PEB JION,BIH
    Country Score
    BIH 2
  • BOROVNIK NIK 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 2
  • TAFLIŃSKI MAREK 
    SPORTOWY KLUB KARATE SENSHI,POL
    Country Score
    POL 1
  • DRUVA MARTINS 
    VIDZEMES KARATE CLUB,LAT
    Country Score
    LAT 2
  • DEKA AKASHDEEP 
    INDIA,IND
    Country Score
    IND 0
  • DJOKIC FILIP 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 0
  • ONCHULENKO ANATOLIY 
    LEADER TEAM,UKR
    Country Score
    UKR 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • BOZZI ANDREA 
    ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA
    Country Score
    ITA 6
  • KNEŽEVIĆ LUKA 
    ENERGIJA BANJA LUKA,BIH
    Country Score
    BIH 4
  • KRISTENSEN PETTER 
    SENTRUM KAMPSPORT KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 1
  • RODRIGUEZ MARTIN FRANCISCO 
    CLUB IVAN LEAL,ESP
    Country Score
    ESP 0
  • HALILOVIĆ OMAR 
    BIH- PEB JION,BIH
    Country Score
    BIH 1
  • BOROVNIK NIK 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 0
  • DRUVA MARTINS 
    VIDZEMES KARATE CLUB,LAT
    Country Score
    LAT 1
  • DJOKIC FILIP 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • BOZZI ANDREA 
    ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA
    Country Score
    ITA 6
  • KRISTENSEN PETTER 
    SENTRUM KAMPSPORT KLUBB,NOR
    Country Score
    NOR 0
  • HALILOVIĆ OMAR 
    BIH- PEB JION,BIH
    Country Score
    BIH 1
  • DRUVA MARTINS 
    VIDZEMES KARATE CLUB,LAT
    Country Score
    LAT 0

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • BOZZI ANDREA 
    ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • HALILOVIĆ OMAR 
    BIH- PEB JION,BIH
    Country Score
    BIH 1

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • HALILOVIĆ OMAR 
    BIH- PEB JION,BIH
    Country Score
    BIH
U14 Kumite Male +55 kg - Main Tree Pool 2

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • MONNET PATRICK 
    ASD C.S.O. ARCOBALENO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • GRIGORASHENKO MYKYTA 
    KARATE CLUB NIKA,UKR
    Country Score
    UKR 2
  • KRASTANOV RADOSLAV 
    SK SHIELD,BUL
    Country Score
    BUL 2
  • OULI JUNIAN 
    FONTENAY KARATE SHOTOKAN,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • POSKUS KORNELIJUS 
    LTU SPORT CLUB RYTU KOVOTOJAS,LTU
    Country Score
    LTU 0
  • IVAN ILIE DANIEL 
    CLUB IVAN LEAL,ESP
    Country Score
    ESP 6
  • Country Score
  • Country Score
  • LEPER MILAN 
    ENERGIJA BANJA LUKA,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • STEFANIDIS PETROS 
    ΑΚΑΔ.ΜΑΧ.ΤΕΧΝΩΝ-ΑΜΥΝΤΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 3
  • Country Score
  • Country Score
  • DEL SEPPIA PIETRO 
    A.S.D. MILLENNIUM KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • REBELO MORAS PAULO 
    KARATE CLUB SHOTOKAN ANDORRA,AND
    Country Score
    AND 2
  • Country Score
  • Country Score
  • POTAPOV DANYLO 
    SPORT CLUB AREY,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • SACCO GABRIELE 
    ANZIO FIT SPORT E WELLNESS,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • Country Score
  • Country Score
  • PLESIVCAK MISLAV 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 1
  • DRAGAŠ NEMANJA 
    ISKRA,MNE
    Country Score
    MNE 6
  • Country Score
  • Country Score
  • ANDJELIC PETAR 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 0
  • STĘPNIEWSKI ANTONI 
    KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
    Country Score
    POL 4
  • Country Score
  • Country Score
  • ANDREJEVS RONALDS 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 1
  • SEDLÁR ANDREJ 
    KARATE KLUB KUMADE TOPOĽČANY,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • MONNET PATRICK 
    ASD C.S.O. ARCOBALENO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • KRASTANOV RADOSLAV 
    SK SHIELD,BUL
    Country Score
    BUL 2
  • IVAN ILIE DANIEL 
    CLUB IVAN LEAL,ESP
    Country Score
    ESP 3
  • HOST ANTON 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 3
  • STEFANIDIS PETROS 
    ΑΚΑΔ.ΜΑΧ.ΤΕΧΝΩΝ-ΑΜΥΝΤΑΣ,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • HALLDORSSON HUGI 
    ICELAND,ISL
    Country Score
    ISL 4
  • REBELO MORAS PAULO 
    KARATE CLUB SHOTOKAN ANDORRA,AND
    Country Score
    AND 2
  • BORYS OLEKSANDR 
    UNION,UKR
    Country Score
    UKR 3
  • SACCO GABRIELE 
    ANZIO FIT SPORT E WELLNESS,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • GONCALVES THOMAS 
    TEAM BOURGOGNE KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 7
  • DRAGAŠ NEMANJA 
    ISKRA,MNE
    Country Score
    MNE 0
  • DRAGANOVIĆ HAMZA 
    KARATE KLUB KLJUČ,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • STĘPNIEWSKI ANTONI 
    KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
    Country Score
    POL 4
  • ALFAOURI BISHER 
    JORDAN,JOR
    Country Score
    JOR 0
  • ANDREJEVS RONALDS 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 2
  • TURPIN ABELLAN ANGEL 
    CLUB SHOTOKAN CIEZA,ESP
    Country Score
    ESP 1

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • KRASTANOV RADOSLAV 
    SK SHIELD,BUL
    Country Score
    BUL 0
  • HOST ANTON 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 1
  • HALLDORSSON HUGI 
    ICELAND,ISL
    Country Score
    ISL 1
  • BORYS OLEKSANDR 
    UNION,UKR
    Country Score
    UKR 5
  • GONCALVES THOMAS 
    TEAM BOURGOGNE KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 4
  • DRAGAŠ NEMANJA 
    ISKRA,MNE
    Country Score
    MNE 0
  • STĘPNIEWSKI ANTONI 
    KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
    Country Score
    POL 8
  • ANDREJEVS RONALDS 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • HOST ANTON 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 3
  • BORYS OLEKSANDR 
    UNION,UKR
    Country Score
    UKR 1
  • GONCALVES THOMAS 
    TEAM BOURGOGNE KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • STĘPNIEWSKI ANTONI 
    KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
    Country Score
    POL 4

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • HOST ANTON 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • STĘPNIEWSKI ANTONI 
    KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
    Country Score
    POL 6

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • STĘPNIEWSKI ANTONI 
    KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
    Country Score
    POL
U14 Kumite Male +55 kg - Poolwinner Tree

Poolwinner Tree - Round 1

  • HALILOVIĆ OMAR 
    BIH- PEB JION,BIH
    Country Score
    BIH 2
  • STĘPNIEWSKI ANTONI 
    KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
    Country Score
    POL 0

Poolwinner Tree - Round 2

  • HALILOVIĆ OMAR 
    BIH- PEB JION,BIH
    Country Score
    BIH
U14 Kumite Male +55 kg - Repechage Pool 1,2
Repechage Pool 1,2
MAZZIOL CHRIS 
A.S.D. SHOTOKAN KARATE RYU VENEZIA,ITA
Country Score
ITA 3
SHEVEL ARSENII 
CHAMPION KARATE CLUB,UKR
Country Score
UKR 2
SHEVEL ARSENII 
CHAMPION KARATE CLUB,UKR
Country Score
UKR 7
SHEVEL ARSENII 
CHAMPION KARATE CLUB,UKR
Country Score
UKR 1
BOROVNIK NIK 
SLOVENIA,SLO
Country Score
SLO 0
SHEVEL ARSENII 
CHAMPION KARATE CLUB,UKR
Country Score
UKR 4
DRUVA MARTINS 
VIDZEMES KARATE CLUB,LAT
Country Score
LAT 0
SHEVEL ARSENII 
CHAMPION KARATE CLUB,UKR
Country Score
UKR
BOZZI ANDREA 
ASD ESERCITO - 187° FOLGORE,ITA
Country Score
ITA 3
Repechage Pool 1,2
ANDJELIC PETAR 
SERBIA,SRB
Country Score
SRB 0
ANDJELIC PETAR 
SERBIA,SRB
Country Score
SRB 0
ALFAOURI BISHER 
JORDAN,JOR
Country Score
JOR 0
ANDJELIC PETAR 
SERBIA,SRB
Country Score
SRB 7
ANDREJEVS RONALDS 
LATVIA,LAT
Country Score
LAT 0
ANDJELIC PETAR 
SERBIA,SRB
Country Score
SRB 0
GONCALVES THOMAS 
TEAM BOURGOGNE KARATE,FRA
Country Score
FRA 2
HOST ANTON 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO
HOST ANTON 
CROATIA,CRO
Country Score
CRO 8
        
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2022 (2022-12-07 10:42:01 CET +01:00)