Karate1 Youth League - Caorle-Venice 2018 - Junior Kumite Male -68 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-17 01:52:29 CEST +02:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • Marchina Fabio 
    D.A.M. Karate-Do Lazise A.S.D.,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • KHVEDELIANI LUKA 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 9
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • SALMI YOUNESSE 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Taldykin Vladislav 
    Penza region,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • KHVEDELIANI LUKA 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 1
  • Boskovic Bojan 
    KARATE KLUB OMLADINAC,MNE
    Country Score
    MNE 0
  • MIHALINEC ROKO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • Ruggiero Rosario 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Lamberti Angelo 
    ASD KARATE CLUB VALCENO VALTARO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • DUNCAN JAYDEN 
    CIKA South Africa,RSA
    Country Score
    RSA 2
  • BIANCHI Riccardo 
    ASD TOUKON KARATE-DO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Mariotti Filippo 
    ssd fitness per terni,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Taldykin Vladislav 
    Penza region,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Righetto Gianluca 
    Traditional shotokan karate school,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • DE ANGELIS Gabriele 
    ASD TOUKON KARATE-DO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • GHILARDOTTI FLAVIO 
    CTR EMILIA ROMAGNA KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • FILON ALIAKSEI 
    Unmei,BLR
    Country Score
    BLR 6
  • Bertelli Luca 
    ASD KARATE GENOCCHIO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Mereu Lorenzo 
    DOMAR SPORTING CLUB,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Matkey Paul 
    Karate Dojo Chikara Club Erfurt e.V.,GER
    Country Score
    GER 0

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • KHVEDELIANI LUKA 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 0
  • Ruggiero Rosario 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • DUNCAN JAYDEN 
    CIKA South Africa,RSA
    Country Score
    RSA 4
  • BIANCHI Riccardo 
    ASD TOUKON KARATE-DO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Taldykin Vladislav 
    Penza region,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • GHILARDOTTI FLAVIO 
    CTR EMILIA ROMAGNA KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • FILON ALIAKSEI 
    Unmei,BLR
    Country Score
    BLR 4
  • Mereu Lorenzo 
    DOMAR SPORTING CLUB,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • Ruggiero Rosario 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • DUNCAN JAYDEN 
    CIKA South Africa,RSA
    Country Score
    RSA 0
  • Taldykin Vladislav 
    Penza region,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • FILON ALIAKSEI 
    Unmei,BLR
    Country Score
    BLR 2

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • Ruggiero Rosario 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • FILON ALIAKSEI 
    Unmei,BLR
    Country Score
    BLR 0

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • Ruggiero Rosario 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • Galasso Louis 
    Shitokai Scotland,SCO
    Country Score
    SCO 5
  • CARAMAGNO LORENZO 
    ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO -ITA-,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • TROISE REGINALDO 
    FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Ivanov Yevhenii 
    Sen-bin Karate Club,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • Galasso Louis 
    Shitokai Scotland,SCO
    Country Score
    SCO 3
  • BAKHTI IDRISS 
    Sen No Sen Karaté Vénissieux,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • Barberis Vignola Tommaso 
    ASD IPPON 2 KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Carvalho Henrique 
    AKADEMIA DE KARATE DE VILA REAL,POR
    Country Score
    POR 2
  • MIRABELLA SEBASTIANO 
    A.S.D. SHOTOKAN ACIREALE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • FILIPPONE MANUELE 
    asdpolizialocaleardea,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • RUBINI MARCO 
    ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO -ITA-,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • MULAHALILOVIĆ SADIN 
    KK TEMPO GRADACAC,BIH
    Country Score
    BIH 1
  • TROISE REGINALDO 
    FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • MALAMUD SHAY PAZ 
    ISRAEL,ISR
    Country Score
    ISR 0
  • Veladzic Dzenis 
    LZ Pinzgau,AUT
    Country Score
    AUT 0
  • MENNILLO LUCA 
    FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Popovic Mihajlo 
    Karate Klub Impuls,SRB
    Country Score
    SRB 3
  • CAVALLOTTO ANDREA 
    ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Federov Nikita 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 8
  • Morelli Giacomo 
    ASD RONIN KARATE LIVORNO,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • BAKHTI IDRISS 
    Sen No Sen Karaté Vénissieux,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • Carvalho Henrique 
    AKADEMIA DE KARATE DE VILA REAL,POR
    Country Score
    POR 1
  • MIRABELLA SEBASTIANO 
    A.S.D. SHOTOKAN ACIREALE,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • MULAHALILOVIĆ SADIN 
    KK TEMPO GRADACAC,BIH
    Country Score
    BIH 3
  • TROISE REGINALDO 
    FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • MENNILLO LUCA 
    FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Popovic Mihajlo 
    Karate Klub Impuls,SRB
    Country Score
    SRB 0
  • Federov Nikita 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 2

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • BAKHTI IDRISS 
    Sen No Sen Karaté Vénissieux,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • MULAHALILOVIĆ SADIN 
    KK TEMPO GRADACAC,BIH
    Country Score
    BIH 3
  • TROISE REGINALDO 
    FIJLKAM NATIONAL TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Federov Nikita 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 2

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • MULAHALILOVIĆ SADIN 
    KK TEMPO GRADACAC,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • Federov Nikita 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 1

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • Federov Nikita 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS

Main Tree Pool 3 - Round 1

  • Kravchuk Ivan 
    Sen-bin Karate Club,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Lamotte Yanis 
    TEAM BOURGOGNE KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 6
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Giles Adam 
    Kaisho Karate,ENG
    Country Score
    ENG 0
  • Vargiu Luca 
    ASD Progetto Karate Shotokan ,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 3 - Round 2

  • Lamotte Yanis 
    TEAM BOURGOGNE KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Schippers Sammy 
    KarateKenamju,NED
    Country Score
    NED 0
  • AGHAYEV FARID 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 0
  • LONCIC EDI 
    ISRAEL,ISR
    Country Score
    ISR 0
  • LARDON MARTINEZ FRANCISCO 
    Club deportivo Wenceslao Angulo Shito ryu,ESP
    Country Score
    ESP 3
  • BAMBOI AUREL ALEXANDRU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • SIMUN MAREK 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 2
  • LA MARCA CORRADO 
    CENTRO ARTI MARZIALI ASD,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Vargiu Luca 
    ASD Progetto Karate Shotokan ,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Renehan James 
    IRELAND,IRL
    Country Score
    IRL 1
  • dos santos tom 
    USLM Karaté,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Erdogan Zelal 
    SC Banzai Berlin,GER
    Country Score
    GER 0
  • Cherubini Andrea 
    Accademia Karate Casentino,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • AROL NIKITA 
    Kofukan Belarus,BLR
    Country Score
    BLR 4
  • Duarte Rafael 
    Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR
    Country Score
    POR 1
  • PESKOV DANIL 
    NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 0

Main Tree Pool 3 - Round 3

  • Lamotte Yanis 
    TEAM BOURGOGNE KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • AGHAYEV FARID 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 0
  • BAMBOI AUREL ALEXANDRU 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • SIMUN MAREK 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 2
  • Vargiu Luca 
    ASD Progetto Karate Shotokan ,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • dos santos tom 
    USLM Karaté,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • AROL NIKITA 
    Kofukan Belarus,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Duarte Rafael 
    Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR
    Country Score
    POR 6

Main Tree Pool 3 - Round 4

  • Lamotte Yanis 
    TEAM BOURGOGNE KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 7
  • SIMUN MAREK 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • Vargiu Luca 
    ASD Progetto Karate Shotokan ,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Duarte Rafael 
    Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR
    Country Score
    POR 2

Main Tree Pool 3 - Round 5

  • Lamotte Yanis 
    TEAM BOURGOGNE KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Duarte Rafael 
    Núcleo Karate Shotokan Lisboa,POR
    Country Score
    POR 0

Main Tree Pool 3 - Round 6

  • Lamotte Yanis 
    TEAM BOURGOGNE KARATE,FRA
    Country Score
    FRA

Main Tree Pool 4 - Round 1

  • SAM Hamza 
    CSMP KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 5
  • BORTOLOTTO ALEX 
    GERMINAL KARATE CASTELFRANCO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Sekouri Yassine 
    Morocco National Karate Team,MAR
    Country Score
    MAR 5
  • RANDY RABAGO MELCHOR 
    ANDORRA,AND
    Country Score
    AND 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 4 - Round 2

  • SAM Hamza 
    CSMP KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 7
  • ĆATIĆ �?OR�?E 
    ŠOTOKAN KARATE AKADEMIJA BIJELJINA,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • Noori Kaisar 
    LZ Pinzgau,AUT
    Country Score
    AUT 0
  • Kostov Darko 
    Olimpik Sport 2007,MKD
    Country Score
    MKD 6
  • TARSOLY TAMAS 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 2
  • Kurlukou Maksim 
    Kumiteam,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Dayer Jean-Baptiste 
    KARATE CLUB VALAIS,SUI
    Country Score
    SUI 7
  • MASTORAKIS FILIPPOS 
    AS DIALLOS,GRE
    Country Score
    GRE 2
  • Sekouri Yassine 
    Morocco National Karate Team,MAR
    Country Score
    MAR 3
  • Szewczyk Krzysztof 
    KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
    Country Score
    POL 0
  • Mahauden Quentin 
    FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL
    Country Score
    BEL 11
  • LI HAOKUAN 
    CHINA,CHN
    Country Score
    CHN 1
  • Bøgelund Madsen Mikkel 
    Sportskarate Denmark,DEN
    Country Score
    DEN 0
  • MATEJKA JAN 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 2
  • Meissner Paul 
    Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER
    Country Score
    GER 7
  • BARLOTTA SALVO 
    ASD REMBUKAN KARATE VILLASMUNDO -ITA-,ITA
    Country Score
    ITA 1

Main Tree Pool 4 - Round 3

  • SAM Hamza 
    CSMP KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • Kostov Darko 
    Olimpik Sport 2007,MKD
    Country Score
    MKD 1
  • TARSOLY TAMAS 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • Dayer Jean-Baptiste 
    KARATE CLUB VALAIS,SUI
    Country Score
    SUI 3
  • Sekouri Yassine 
    Morocco National Karate Team,MAR
    Country Score
    MAR 9
  • Mahauden Quentin 
    FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL
    Country Score
    BEL 0
  • MATEJKA JAN 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 3
  • Meissner Paul 
    Rheinland - Pfälzischer Karateverband,GER
    Country Score
    GER 0

Main Tree Pool 4 - Round 4

  • SAM Hamza 
    CSMP KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • Dayer Jean-Baptiste 
    KARATE CLUB VALAIS,SUI
    Country Score
    SUI 1
  • Sekouri Yassine 
    Morocco National Karate Team,MAR
    Country Score
    MAR 4
  • MATEJKA JAN 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 2

Main Tree Pool 4 - Round 5

  • SAM Hamza 
    CSMP KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 2
  • Sekouri Yassine 
    Morocco National Karate Team,MAR
    Country Score
    MAR 5

Main Tree Pool 4 - Round 6

  • Sekouri Yassine 
    Morocco National Karate Team,MAR
    Country Score
    MAR

Main Tree Pool 5 - Round 1

  • Nicolopulos Matias 
    Ken Shin Kan of Florida,USA
    Country Score
    USA 1
  • TAMBOUR WILLIAM 
    SWEDEN,SWE
    Country Score
    SWE 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • LEISSNER VALENTIN 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 6
  • VIVALDA EMANUELE 
    ASD TALARICO KARATE TEAM,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 5 - Round 2

  • TAMBOUR WILLIAM 
    SWEDEN,SWE
    Country Score
    SWE 1
  • Gamba Matteo 
    Punto Sportivo - Karate Team Nio,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Skachkov Bogdan 
    IRBIS TEAM RUSSIA,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • GIULIANI MIRKO 
    FORZA E COSTANZA,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • BERTOLDO CHRISTIAN 
    ASD YAMAGUCHI,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Amazouz Yaniss 
    Budokan thiais 94,FRA
    Country Score
    FRA 4
  • Almeida Antonio 
    AKADEMIA DE KARATE DE VILA REAL,POR
    Country Score
    POR 0
  • Lucattini Aurelio 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • LEISSNER VALENTIN 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 4
  • De Rosa Salavatore 
    A.s.d Universal Center,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Pastore Giacomo 
    Puglia Competitors,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • SIMÕES FREIRE DOS SANTOS ANDRÉ 
    Marata - Maximo Karate,BRA
    Country Score
    BRA 1
  • VALENTINO Giovanni 
    Accademia kt S Maria a Vico,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • PENKRAT DANIIL 
    KARATE CLUB JUNIOR,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Tapaj�?ík Samuel 
    ŠK CMK Banská Bystrica,SVK
    Country Score
    SVK 1
  • GARCIA VERNETTA JORGE 
    Club Karate Kenkyo,ESP
    Country Score
    ESP 0

Main Tree Pool 5 - Round 3

  • TAMBOUR WILLIAM 
    SWEDEN,SWE
    Country Score
    SWE 1
  • Skachkov Bogdan 
    IRBIS TEAM RUSSIA,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • Amazouz Yaniss 
    Budokan thiais 94,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Lucattini Aurelio 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • LEISSNER VALENTIN 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 3
  • SIMÕES FREIRE DOS SANTOS ANDRÉ 
    Marata - Maximo Karate,BRA
    Country Score
    BRA 2
  • PENKRAT DANIIL 
    KARATE CLUB JUNIOR,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Tapaj�?ík Samuel 
    ŠK CMK Banská Bystrica,SVK
    Country Score
    SVK 0

Main Tree Pool 5 - Round 4

  • Skachkov Bogdan 
    IRBIS TEAM RUSSIA,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • Lucattini Aurelio 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • LEISSNER VALENTIN 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 0
  • PENKRAT DANIIL 
    KARATE CLUB JUNIOR,BLR
    Country Score
    BLR 2

Main Tree Pool 5 - Round 5

  • Lucattini Aurelio 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • PENKRAT DANIIL 
    KARATE CLUB JUNIOR,BLR
    Country Score
    BLR 1

Main Tree Pool 5 - Round 6

  • PENKRAT DANIIL 
    KARATE CLUB JUNIOR,BLR
    Country Score
    BLR

Main Tree Pool 6 - Round 1

  • YAGUBOV TURAL 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 2
  • LUPSA SEBASTIAN FLORENTIN 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • MARUSHCHAK MAKSYM 
    UNION,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • ACHILUZZI MICHELE 
    CTR EMILIA ROMAGNA KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 6 - Round 2

  • YAGUBOV TURAL 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 1
  • CARBONI CHRISTIAN 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • HAON Clément 
    TEAM FKA MARSEILLE,FRA
    Country Score
    FRA 5
  • FRANCI ALESSANDRO 
    A.S.D. TEAM KARATE LADISPOLI,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • MANINI EDOARDO 
    A.S.D. TEAM KARATE LADISPOLI,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • KEMIN IVAN 
    NOVOSIBIRSK REGIONAL KARATE FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • KYRIACOU PETROS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 6
  • Giraldi Lorenzo 
    AKS Firenze,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • ACHILUZZI MICHELE 
    CTR EMILIA ROMAGNA KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 5
  • Gospavic Uros 
    KK Panteri Plus,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • DEMASI ALESSIO 
    A.S.D. BUDOKAN MONTELUPO,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • BENYOUNES ARIEL RAFAEL 
    ISRAEL,ISR
    Country Score
    ISR 0
  • Hinterbuchner Dominik 
    Salzburger Karateverband,AUT
    Country Score
    AUT 7
  • Perini Emanuele 
    Dharma Associazione Sportiva Dilettantistica,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Rovelli PATRIZIO 
    Olimpia Karate Cus Bergamo Asd,ITA
    Country Score
    ITA 8
  • BOUQUIN Stan 
    Azur Karate Academie,FRA
    Country Score
    FRA 3

Main Tree Pool 6 - Round 3

  • CARBONI CHRISTIAN 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • HAON Clément 
    TEAM FKA MARSEILLE,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • MANINI EDOARDO 
    A.S.D. TEAM KARATE LADISPOLI,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • KYRIACOU PETROS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 1
  • ACHILUZZI MICHELE 
    CTR EMILIA ROMAGNA KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • DEMASI ALESSIO 
    A.S.D. BUDOKAN MONTELUPO,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Hinterbuchner Dominik 
    Salzburger Karateverband,AUT
    Country Score
    AUT 4
  • Rovelli PATRIZIO 
    Olimpia Karate Cus Bergamo Asd,ITA
    Country Score
    ITA 1

Main Tree Pool 6 - Round 4

  • HAON Clément 
    TEAM FKA MARSEILLE,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • KYRIACOU PETROS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 6
  • ACHILUZZI MICHELE 
    CTR EMILIA ROMAGNA KARATE,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • Country Score

Main Tree Pool 6 - Round 5

  • KYRIACOU PETROS 
    CYPRUS,CYP
    Country Score
    CYP 0
  • Hinterbuchner Dominik 
    Salzburger Karateverband,AUT
    Country Score
    AUT 2

Main Tree Pool 6 - Round 6

  • Hinterbuchner Dominik 
    Salzburger Karateverband,AUT
    Country Score
    AUT

Main Tree Pool 7 - Round 1

  • Brankivic Strahinja 
    KBS Castra,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • MAROSI DAVID 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • BELENUS FRANÇOIS 
    impactkarate 31,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Keneshbek Khanbolot 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 7 - Round 2

  • MAROSI DAVID 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 4
  • VAKARELOV RADOSLAV 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 0
  • COSTA LORENZO 
    A.S.D. JITAKYOEI KARATE CLUB GORGO,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • DADASHOV ABBAS 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 1
  • FERRAIOLO PIERANGELO 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • Vizcarro Ruiz Erik 
    Club Shihan,ESP
    Country Score
    ESP 3
  • AMGHAR KHALED 
    CHABAB RIADHI BALADAYAT CHERAGA,ALG
    Country Score
    ALG 0
  • KERSIC AHLIN ZAN 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 0
  • Keneshbek Khanbolot 
    Moscow karate federation,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • STEINER TIM 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 1
  • PENKRAT YAN 
    KARATE CLUB JUNIOR,BLR
    Country Score
    BLR 3
  • Barbosa André 
    SHOTOKAN ASSOCIAÇÃO KARATE PAREDES,POR
    Country Score
    POR 1
  • Kowatschew Daniel 
    Leistungszentrum Wien,AUT
    Country Score
    AUT 3
  • GRANATIERO MATTIA 
    ASD CUS TORINO,ITA
    Country Score
    ITA 3
  • DIDYCH MAKSYM 
    UNION,UKR
    Country Score
    UKR 8
  • COHEN OMRI 
    ISRAEL,ISR
    Country Score
    ISR 0

Main Tree Pool 7 - Round 3

  • MAROSI DAVID 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 3
  • DADASHOV ABBAS 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 3
  • FERRAIOLO PIERANGELO 
    SHIRAI CLUB S.VALENTINO,ITA
    Country Score
    ITA 2
  • KERSIC AHLIN ZAN 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 7
  • STEINER TIM 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 4
  • PENKRAT YAN 
    KARATE CLUB JUNIOR,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Kowatschew Daniel 
    Leistungszentrum Wien,AUT
    Country Score
    AUT 2
  • DIDYCH MAKSYM 
    UNION,UKR
    Country Score
    UKR 0

Main Tree Pool 7 - Round 4

  • MAROSI DAVID 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • KERSIC AHLIN ZAN 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 0
  • STEINER TIM 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 1
  • Kowatschew Daniel 
    Leistungszentrum Wien,AUT
    Country Score
    AUT 0

Main Tree Pool 7 - Round 5

  • MAROSI DAVID 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 2
  • STEINER TIM 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 2

Main Tree Pool 7 - Round 6

  • STEINER TIM 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER

Main Tree Pool 8 - Round 1

  • Teixeira Diogo 
    Dojo Samurai,POR
    Country Score
    POR 1
  • Gretskii Daniil 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • LI XIANG 
    CHINA,CHN
    Country Score
    CHN 0
  • Nielsen Oliver 
    Sportskarate Denmark,DEN
    Country Score
    DEN 1
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 8 - Round 2

  • Gretskii Daniil 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 2
  • hema koplan 
    Budokan thiais 94,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • SILVESTRI ALVISE 
    A.S.D. KARATE VENEZIA,ITA
    Country Score
    ITA 1
  • COMANESCU STEFAN 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 10
  • HOUNIFA ILIAS 
    KC Wallonie,BEL
    Country Score
    BEL 3
  • TSIRNOVAS ILIAS 
    The Brotherhood MFT,GRE
    Country Score
    GRE 1
  • ZAKHARAU ULADZISLAU 
    Sporting club Everest,BLR
    Country Score
    BLR 0
  • Fahssi Oussama 
    Morocco National Karate Team,MAR
    Country Score
    MAR 6
  • Nielsen Oliver 
    Sportskarate Denmark,DEN
    Country Score
    DEN 0
  • Neff Jonah 
    Elson Sport & Karate,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • GERED KIRALY TAMAS 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 3
  • Wachowski Dominik 
    STOWARZYSZENIE SPORTOWE YAMABUSHI BYDGOSZCZ,POL
    Country Score
    POL 2
  • QUINTANA FABREGAT JOEL 
    ANDORRA,AND
    Country Score
    AND 0
  • PODRABSKY PETR 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 3
  • Svinarski Mario 
    Olimpik Sport 2007,MKD
    Country Score
    MKD 3
  • Mittelstedt Moritz 
    Bayerischer Karatebund,GER
    Country Score
    GER 0

Main Tree Pool 8 - Round 3

  • Gretskii Daniil 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 4
  • COMANESCU STEFAN 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 1
  • HOUNIFA ILIAS 
    KC Wallonie,BEL
    Country Score
    BEL 0
  • Fahssi Oussama 
    Morocco National Karate Team,MAR
    Country Score
    MAR 1
  • Neff Jonah 
    Elson Sport & Karate,SUI
    Country Score
    SUI 5
  • GERED KIRALY TAMAS 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 8
  • PODRABSKY PETR 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 0
  • Svinarski Mario 
    Olimpik Sport 2007,MKD
    Country Score
    MKD 4

Main Tree Pool 8 - Round 4

  • Gretskii Daniil 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Fahssi Oussama 
    Morocco National Karate Team,MAR
    Country Score
    MAR 5
  • GERED KIRALY TAMAS 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • Svinarski Mario 
    Olimpik Sport 2007,MKD
    Country Score
    MKD 2

Main Tree Pool 8 - Round 5

  • Fahssi Oussama 
    Morocco National Karate Team,MAR
    Country Score
    MAR 1
  • Svinarski Mario 
    Olimpik Sport 2007,MKD
    Country Score
    MKD 1

Main Tree Pool 8 - Round 6

  • Fahssi Oussama 
    Morocco National Karate Team,MAR
    Country Score
    MAR

Poolwinner Tree - Round 1

  • Ruggiero Rosario 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Federov Nikita 
    Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • Lamotte Yanis 
    TEAM BOURGOGNE KARATE,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Sekouri Yassine 
    Morocco National Karate Team,MAR
    Country Score
    MAR 0
  • PENKRAT DANIIL 
    KARATE CLUB JUNIOR,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • Hinterbuchner Dominik 
    Salzburger Karateverband,AUT
    Country Score
    AUT 0
  • STEINER TIM 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 0
  • Fahssi Oussama 
    Morocco National Karate Team,MAR
    Country Score
    MAR 3

Poolwinner Tree - Round 2

  • Ruggiero Rosario 
    Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
    Country Score
    ITA 0
  • Sekouri Yassine 
    Morocco National Karate Team,MAR
    Country Score
    MAR 4
  • PENKRAT DANIIL 
    KARATE CLUB JUNIOR,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • Fahssi Oussama 
    Morocco National Karate Team,MAR
    Country Score
    MAR 3

Poolwinner Tree - Round 3

  • Sekouri Yassine 
    Morocco National Karate Team,MAR
    Country Score
    MAR 0
  • Fahssi Oussama 
    Morocco National Karate Team,MAR
    Country Score
    MAR 0

Poolwinner Tree - Round 4

  • Sekouri Yassine 
    Morocco National Karate Team,MAR
    Country Score
    MAR
Repechage Pool 1,2,3,4,5,6,7,8
RANDY RABAGO MELCHOR 
ANDORRA,AND
Country Score
AND 0
Szewczyk Krzysztof 
KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
Country Score
POL 4
Szewczyk Krzysztof 
KLUB SPORTOWY OLIMP LODZ,POL
Country Score
POL 1
Mahauden Quentin 
FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL
Country Score
BEL 6
Mahauden Quentin 
FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL
Country Score
BEL 9
Mahauden Quentin 
FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL
Country Score
BEL 7
MATEJKA JAN 
CZECH REPUPLIC,CZE
Country Score
CZE 3
Mahauden Quentin 
FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL
Country Score
BEL 3
SAM Hamza 
CSMP KARATE,FRA
Country Score
FRA 2
Mahauden Quentin 
FEDERATION FRANCOPHONE KARATE,BEL
Country Score
BEL 0
Lamotte Yanis 
TEAM BOURGOGNE KARATE,FRA
Country Score
FRA 3
Ruggiero Rosario 
Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
Country Score
ITA
Ruggiero Rosario 
Fiamme Oro- Polizia di Stato,ITA
Country Score
ITA 2
Repechage Pool 1,2,3,4,5,6,7,8
ZAKHARAU ULADZISLAU 
Sporting club Everest,BLR
Country Score
BLR 0
HOUNIFA ILIAS 
KC Wallonie,BEL
Country Score
BEL 4
HOUNIFA ILIAS 
KC Wallonie,BEL
Country Score
BEL 3
Gretskii Daniil 
Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
Country Score
RUS 3
Gretskii Daniil 
Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
Country Score
RUS 5
Gretskii Daniil 
Federation Karate Saint-Petersburg,RUS
Country Score
RUS 0
Svinarski Mario 
Olimpik Sport 2007,MKD
Country Score
MKD 0
STEINER TIM 
GERMANY,GER
Country Score
GER 0
STEINER TIM 
GERMANY,GER
Country Score
GER 2
PENKRAT DANIIL 
KARATE CLUB JUNIOR,BLR
Country Score
BLR
PENKRAT DANIIL 
KARATE CLUB JUNIOR,BLR
Country Score
BLR 1
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-06-17 01:52:29 CEST +02:00)