46th EKF Junior & Cadet and U21 Championships - Aalborg - Junior Kumite Male -68 kg  print this site
WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-09-18 11:33:45 CEST +02:00)

Main Tree Pool 1 - Round 1

  • KARYAN HAYK 
    ARMENIA,ARM
    Country Score
    ARM 4
  • MORENO JIMENEZ ALBERTO 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP 4
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • MARKOVIC LEO 
    CROATIA,CRO
    Country Score
    CRO 0
  • STEINER TIM 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 4
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • HEWITT DANIEL 
    WALES,WAL
    Country Score
    WAL 0
  • DIERINS NIKS DAGNIS 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 4
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • KOWATSCHEW DANIEL 
    AUSTRIA,AUT
    Country Score
    AUT 0
  • LAMOTTE YANIS 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 1 - Round 2

  • MORENO JIMENEZ ALBERTO 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP 3
  • SVINARSKI MARIO 
    FYR OF MACEDONIA,MKD
    Country Score
    MKD 1
  • KHVEDELIANI LUKA 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 0
  • LONCIC EDI 
    ISRAEL,ISR
    Country Score
    ISR 0
  • STEINER TIM 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 0
  • DRAGOLJ EMRAH 
    BOSNIA AND HERZEGOVINA,BIH
    Country Score
    BIH 0
  • RANDY RABAGO MELCHOR 
    ANDORRA,AND
    Country Score
    AND 0
  • NGUYEN HOANG AN 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • DIERINS NIKS DAGNIS 
    LATVIA,LAT
    Country Score
    LAT 0
  • KERSIC AHLIN ZAN 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 1
  • GALASSO LOUIS 
    SCOTLAND,SCO
    Country Score
    SCO 0
  • RELIAS ALEXANDROS 
    GREECE,GRE
    Country Score
    GRE 0
  • LAMOTTE YANIS 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 3
  • MATEJKA JAN 
    CZECH REPUPLIC,CZE
    Country Score
    CZE 0
  • ZGUREANU ANDREI 
    MOLDOVA,MDA
    Country Score
    MDA 0
  • BOSKOVIC BOJAN 
    MONTENEGRO,MNE
    Country Score
    MNE 8

Main Tree Pool 1 - Round 3

  • MORENO JIMENEZ ALBERTO 
    SPAIN,ESP
    Country Score
    ESP 0
  • KHVEDELIANI LUKA 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 1
  • STEINER TIM 
    GERMANY,GER
    Country Score
    GER 0
  • NGUYEN HOANG AN 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 4
  • KERSIC AHLIN ZAN 
    SLOVENIA,SLO
    Country Score
    SLO 0
  • GALASSO LOUIS 
    SCOTLAND,SCO
    Country Score
    SCO 1
  • LAMOTTE YANIS 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 1
  • BOSKOVIC BOJAN 
    MONTENEGRO,MNE
    Country Score
    MNE 0

Main Tree Pool 1 - Round 4

  • KHVEDELIANI LUKA 
    GEORGIA,GEO
    Country Score
    GEO 0
  • NGUYEN HOANG AN 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • GALASSO LOUIS 
    SCOTLAND,SCO
    Country Score
    SCO 0
  • LAMOTTE YANIS 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 3

Main Tree Pool 1 - Round 5

  • NGUYEN HOANG AN 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 1
  • LAMOTTE YANIS 
    FRANCE,FRA
    Country Score
    FRA 0

Main Tree Pool 1 - Round 6

  • NGUYEN HOANG AN 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN

Main Tree Pool 2 - Round 1

  • FILON ALIAKSEI 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • YANUL OLEKSANDR 
    UKRAINE,UKR
    Country Score
    UKR 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • TALDYKIN VLADISLAV 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 1
  • DAYER JEAN-BAPTISTE 
    SWITZERLAND,SUI
    Country Score
    SUI 0
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • TAMBOUR WILLIAM 
    SWEDEN,SWE
    Country Score
    SWE 0
  • MAROSI DAVID 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 4
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score
  • Country Score

Main Tree Pool 2 - Round 2

  • FILON ALIAKSEI 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 7
  • SAADA OMAR 
    DENMARK,DEN
    Country Score
    DEN 1
  • LUPSA SEBASTIAN FLORENTIN 
    ROMANIA,ROU
    Country Score
    ROU 0
  • MAHAUDEN QUENTIN 
    BELGIUM,BEL
    Country Score
    BEL 1
  • TALDYKIN VLADISLAV 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • POPOVIC MIHAJLO 
    SERBIA,SRB
    Country Score
    SRB 1
  • YAGUBOV TURAL 
    AZERBAIJAN,AZE
    Country Score
    AZE 0
  • VAKARELOV RADOSLAV 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 5
  • MAROSI DAVID 
    SLOVAKIA,SVK
    Country Score
    SVK 0
  • MALIQI BETIM 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 1
  • SZEWCZYK KRZYSZTOF 
    POLAND,POL
    Country Score
    POL 2
  • JAFFARI PAJHAN 
    ENGLAND,ENG
    Country Score
    ENG 0
  • YAMAN ALPEREN 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 1
  • TEIXEIRA DIOGO 
    PORTUGAL,POR
    Country Score
    POR 0
  • SCHIPPERS SAMMY 
    NEDERLANDS,NED
    Country Score
    NED 0
  • DE VIVO DANIELE 
    ITALY,ITA
    Country Score
    ITA 4

Main Tree Pool 2 - Round 3

  • FILON ALIAKSEI 
    BELARUS,BLR
    Country Score
    BLR 1
  • MAHAUDEN QUENTIN 
    BELGIUM,BEL
    Country Score
    BEL 4
  • TALDYKIN VLADISLAV 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 6
  • VAKARELOV RADOSLAV 
    BULGARIA,BUL
    Country Score
    BUL 1
  • MALIQI BETIM 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • SZEWCZYK KRZYSZTOF 
    POLAND,POL
    Country Score
    POL 0
  • YAMAN ALPEREN 
    TURKEY,TUR
    Country Score
    TUR 0
  • DE VIVO DANIELE 
    ITALY,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 2 - Round 4

  • MAHAUDEN QUENTIN 
    BELGIUM,BEL
    Country Score
    BEL 3
  • TALDYKIN VLADISLAV 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 3
  • MALIQI BETIM 
    KOSOVO KARATE FEDERATION,KOS
    Country Score
    KOS 0
  • DE VIVO DANIELE 
    ITALY,ITA
    Country Score
    ITA 3

Main Tree Pool 2 - Round 5

  • TALDYKIN VLADISLAV 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 0
  • DE VIVO DANIELE 
    ITALY,ITA
    Country Score
    ITA 0

Main Tree Pool 2 - Round 6

  • TALDYKIN VLADISLAV 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS

Poolwinner Tree - Round 1

  • NGUYEN HOANG AN 
    HUNGARY,HUN
    Country Score
    HUN 0
  • TALDYKIN VLADISLAV 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS 0

Poolwinner Tree - Round 2

  • TALDYKIN VLADISLAV 
    RUSSIAN FEDERATION,RUS
    Country Score
    RUS
Repechage Pool 1,2
RANDY RABAGO MELCHOR 
ANDORRA,AND
Country Score
AND 0
RANDY RABAGO MELCHOR 
ANDORRA,AND
Country Score
AND 1
STEINER TIM 
GERMANY,GER
Country Score
GER 0
RANDY RABAGO MELCHOR 
ANDORRA,AND
Country Score
AND 0
KHVEDELIANI LUKA 
GEORGIA,GEO
Country Score
GEO 0
LAMOTTE YANIS 
FRANCE,FRA
Country Score
FRA
LAMOTTE YANIS 
FRANCE,FRA
Country Score
FRA 0
Repechage Pool 1,2
DAYER JEAN-BAPTISTE 
SWITZERLAND,SUI
Country Score
SUI 0
POPOVIC MIHAJLO 
SERBIA,SRB
Country Score
SRB 2
POPOVIC MIHAJLO 
SERBIA,SRB
Country Score
SRB 1
VAKARELOV RADOSLAV 
BULGARIA,BUL
Country Score
BUL 0
VAKARELOV RADOSLAV 
BULGARIA,BUL
Country Score
BUL 2
MAHAUDEN QUENTIN 
BELGIUM,BEL
Country Score
BEL 0
MAHAUDEN QUENTIN 
BELGIUM,BEL
Country Score
BEL 0
DE VIVO DANIELE 
ITALY,ITA
Country Score
ITA
DE VIVO DANIELE 
ITALY,ITA
Country Score
ITA 0
Privacy statement | GTC |  Imprint

WKF Online Registration © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2019 (2019-09-18 11:33:45 CEST +02:00)